» »

paket ISDN

paket ISDN

Freak ::

Ker paket ISDN priporočate?

Horhe ::

ISDN paket 5...stane 24900 sit..pa mas se tel zraven, isdn modem pa si lahk posebi kups od ASUSA za 5000 sit :)
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

whatson ::

koliko pa stane najcenejši prenosni isdn telefon?

OZZY ::

Okol 20 jurjev je dražji. Se pa po moje bolj splača imet prenosni telefon kot enega na katerega si skoz vezan na to , da moraš tam stat. Sicer je račun manjši ampak če maš prenosnega se lahko uležeš in uživaš v pogovoru (seveda s punco) - račun pa raste.:D:D

whatson ::

pa ja.. lih zato me zanima:D
ne problem je v tem da bi rad čim cenej nabavil ISDN s prenosnikom in ADSL... več kot 70-80 jurjev ne nameravam dat skupaj...
TELEkom ni vreden mojega denarja.

Elemen_T ::

whatson: Več kot 70k ne boš nikoli dal. 30k za ADSL + 30k za ISDN+modem ..60 tisočakov je maksimum. Več tudi jaz ne dam.

hatch ::

Kaj se sekirate.. nekateri smo dali vec kot 100k samo za isdn...

Quickbeam ::

hehe :P

Freak ::

a je v tem paketu 5 prenosni telefon?

OZZY ::

Ne v isdn paketu petka ni prenosnega isdn telefona. Prenosni oisdn telefon je v šestki in stane okol 45 jurjev. petka pa pride 25 jurjev.

Freak ::

a v tej šestki dobiš tud modem?

PB ::

A kej veste, kaj je s to Siemens centralo v paketu 10....baje ne dela na dveh kanalih - 128 ?

Lunik ::

jah jest sm dal (no, mislem fotr:))) dve leti nazaj samo za isdna brez tistih bednih telefonov 60K!!!!;((
Zravn smo pa kupil še siemens gigaset centralo (k mamo 3 tlefone de lohk prevezuješ..) Pa prenosn telefon siemens gigaset 1000 (se mi zdi..). vse skupaj 100k...
Ne vem, samo kokr j3st vem so tisti euriti al kar že en drek od telefona, pa še grdi so - sploh prenosni. jest bi vzel samo isdn priključek pa nič drugega...

Freak ::

Zadnje čase sem slišal velik pritožb, da isdn sploh ni tok hitr, kot bi mogu bit!:|

teac ::

Kaj misliš s tem hiter? Meni dol vleče po enem kanalu z 6-8, po obeh kanalih pa 11-13k. Je pa možno, da komu ne dela s tako hitrostjo. Samo to pa je tudi odvisno od položaja, kje si doma!!!
LP:D

Lunik ::

Men zmerej vleče 6-8... Neč ne vem o tem da ne bi bil hiter...

zetko ::

Tut men isto vleče....>:D
Living it another way.....

Freak ::

živim za bežigradom!:))

capitanoss ::

Jaz mam ISDN z zičnim Eurit 33 in z modemom US robotics 128k

sem zadovoljen !!!!
Kje ste zdaj vsi ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen Telefon za Siol IP telefonijo

Oddelek: Omrežja in internet
236401 (4407) x.sci
»

ISDN modem

Oddelek: Strojna oprema
111722 (1554) e-marko
»

priklop prenosnega telefona na isdn linijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
141838 (1658) roli
»

Vprasanje glede ISDN-ja?

Oddelek: Omrežja in internet
161745 (1543) Ales
»

Racionalno na ISDN

Oddelek: Kaj kupiti
91777 (1668) yjj

Več podobnih tem