» »

Blokada tel. št. s strani Vibra

Blokada tel. št. s strani Vibra

k4vz0024 ::

Dobil sem novo tel. št. Poskusil sem ustvariti nov račun pri Vibru. Poslali so mi aktivacijsko kodo, ki jo preko SMS nisem dobil. Sedaj je Viber obtožuje spamanja in čudne aktivnosti, čeprav nisem ne spamal pač pa poskušal aktivirati novo telefonsko številko. Obrnil sem se na njihovo pomoč in jim zgoraj navedeno pojasnil. Sedaj dobivam sporočilo, da je telefonska številka trajno blokirana. Na koga se obrniti, da se številka deblokira. Imam občutek, da odgovarja bot.
  • spremenil: k4vz0024 ()

Tidule ::

Povsem mozno ke da gre za stevilko, ki jo je viber v preteklosti trajno blokiral zaradi spama ali pa je nan kaksni crni listi iz istega razloga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

k4vz0024 ::

Pa ima to kaj veze, da sem dal SIM kartico v drug telefon? Da ni slučajno vezano na IMEI?

Tidule ::

Čaki, a si zdaj menjal telefon ali številko? Ker v prvem postu govoriš o številki. Drugače pa ne, Viber je vezan na številko, ne na aparat.

k4vz0024 ::

Oboje. Pri registraciji sem navedel novo številko in povratnega SMS s kodo ni bilo. Telefon normalno sprejema SMSe.

Furbo ::

Kontaktiraj operaterja in naj ti da drugo telefonsko, dostikrat ima folk težave, ker se cifre reciklirajo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft odpravil hrošča, Zoom ima luknjo

Oddelek: Novice / Varnost
157127 (5345) poweroff
»

Tudi Viber dobil šifriranje pogovorov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7024935 (19692) matijadmin
»

WhatsApp bo delil uporabniške podatke s Facebookom in pripeljal oglaševalce

Oddelek: Novice / Zasebnost
2714364 (11748) slitkx
»

WhatsApp bo povsem brezplačen

Oddelek: Novice / Ostale najave
2912929 (10914) smihael
»

Vklop računalnika z GSM-om (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
569420 (7055) _pobesneli_

Več podobnih tem