» »

V San Franciscu prvi taksiji brez voznika

1
2
»

darkolord ::

Večina ljudi ima avto zato, ker ga RABI, ne ker ga želi imeti.

Tudi travo kosit včasih zapaše, ampak če bi se trava kosila sama, potem pač večinoma kosilnic ne bi več imeli.

Markoff ::

c00L3r je izjavil:

Se še spomnite, ko se je Elon lagal, da bo Tesla 3 imela tako dovršeno avtonomno vožnjo, da jih bodo lahko lastniki dali v taxi način in bo avto služil denar? :))

Lagal je le, če je dal konkreten datum. Če ni, je to obljuba v izvedbi, torej ni laž.

Zimonem je izjavil:

pirat je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nimaš kaj, razvoj gre naprej. prihodnost so samovozeči avti. mi pa zadremamo med tem ko se peljemo na šiht...

Hja, zakaj pa bi se v prihodnosti še vozil na šiht?

Ker večina delodajalcev nuca da , zaposleni tudi kaj prestavijo.

Kaj ne pridejo zrezki iz trgovine in pralni stroji iz kombijev Pošte Slovenije?!?!?!

pirat je izjavil:

Še enkrat, ne govorim o trenutnih razmerah, govorim o času, ko bo tehnologija napredovala do te mere, da se bodo ljudje masovno vozili v vozilih brez voznikov. V primeru obstoja takšne tehnologije, bo verjetno moč večino aktivnosti tudi v tovarnah avtomatizirati, ne? Sam mislim, da bo bodisi oboje, ali pa nič od tega. Ali pa si pač predstavljate, da se bo človek odpeljal na delo z avtonomnim vozilom, drugo avtonomno vozilo mu bo odpeljalo otroka v vrtec, sam pa bo potem cel dan z viličarjem na ročne komande prekladal škatle v skladišču?

Potem lahko govorimo tudi o času, ko bo žarčenje vsakodnevna zadeva in bo Scottie žarčil milijarde oseb in predmetov vsak dan...dajmo času čas in bodimo pozorni na to, v katero smer je smiselno, da gre razvoj...

joze67 je izjavil:

Kako bo potem 99% "opravičevalo" svoj obstoj? Sedaj služimo Njim. Potem bo potrebnih nas nekaj, da služimo njihovim avtomatom. Ostali...?

Ostali bodo trošili. Roboti so slabi potrošniki. Proizvajati zato, da na koncu traku izdelki padajo na smetišče, ni najbolj dobičkonosna zadeva...
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

Markoff ::

Karamelo je izjavil:

jah ne vem... kaj počnejo danes tisti ki uživajo v vožnji s kočijo?

Živijo v Pensilvaniji. :))

FastWIND je izjavil:

Meni se pa zdi tehnološki napredek človeštva zelo in hiter če ne celo prehiter.. Zakaj? Ker tehnološko napredujemo s potencami, moralno, čustveno, etično itd... pa s polžjo hitrostjo.... Med tem ko pošiljamo satelite v vesolje kot, da bi metali kamenčke v morje, smo še mentalno na stopnji neandertalca.. Pobijamo se za dobro jutro, ne zmoremo komunikacije z drugače mislečim.. Pa naj bo to sodelavec, žena, narod, religija.. In raje kot kvalitete, ki bi človeštvu dale napredek uporabljamo silo... Focn, nožv hrbet, granata na hišo, itd....
Kaj mi bo samovozeči taksi, če pa ne morem vedet kateremu narodu, sosedu, sodelavcu.. se bo utrgalo in bo pobijal naokoli...

Živiš v Rusiji ali v ZDA?
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

FastWIND ::

Markoff je izjavil:

Karamelo je izjavil:

jah ne vem... kaj počnejo danes tisti ki uživajo v vožnji s kočijo?

Živijo v Pensilvaniji. :))

FastWIND je izjavil:

Meni se pa zdi tehnološki napredek človeštva zelo in hiter če ne celo prehiter.. Zakaj? Ker tehnološko napredujemo s potencami, moralno, čustveno, etično itd... pa s polžjo hitrostjo.... Med tem ko pošiljamo satelite v vesolje kot, da bi metali kamenčke v morje, smo še mentalno na stopnji neandertalca.. Pobijamo se za dobro jutro, ne zmoremo komunikacije z drugače mislečim.. Pa naj bo to sodelavec, žena, narod, religija.. In raje kot kvalitete, ki bi človeštvu dale napredek uporabljamo silo... Focn, nožv hrbet, granata na hišo, itd....
Kaj mi bo samovozeči taksi, če pa ne morem vedet kateremu narodu, sosedu, sodelavcu.. se bo utrgalo in bo pobijal naokoli...

Živiš v Rusiji ali v ZDA?


Zakaj je to pomembno? Živim na planetu Zemlja. In opazujem kaj se dogaja s človeško vrst..

darkolord je izjavil:

Večina ljudi ima avto zato, ker ga RABI, ne ker ga želi imeti.

Tudi travo kosit včasih zapaše, ampak če bi se trava kosila sama, potem pač večinoma kosilnic ne bi več imeli.

Jaz avto in kosilnico ne samo rabim ampak tudi želim imetu, da ju lahko uporabljam. Velik del parcele še dolgo ne bo mogla kosit robotksa kosilnia - prestrmo. Jaz pa z lahkoto. PA še v fitnes ne rabim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FastWIND ()

darkolord ::

Ampak če ju ne bi rabil SPLOH, bi ju še vedno imel?

FastWIND ::

darkolord je izjavil:

Ampak če ju ne bi rabil SPLOH, bi ju še vedno imel?

Zakaj ne bi rabil ? Rad delam v naravi...

darkolord ::

Izgleda ne razumeš, o čem govorim.

Bom šel iz druge smeri:
- obleke še vedno občasno pereš na roke z ribežnom tako kot perice včasih?
- si še vedno občasno svetiš s petrolejkami?
- še vedno občasno pišeš na pisalni stroj?

Karamelo ::

če si tako hudo želiš vozit avto, ti garantiram v roku 10 let če ne že zdaj bo simulacije preko VR bolje kot resnična vožnja...s tem da se izogneš morebitni smrti ob nezgodi..in zakaj bi se ustavil samo pri vožnji svojega renaulta če si boš lahko naložil kaj hitrejšega..ker rad voziš, domnevam, da ti bo to bolje ustrezalo

FastWIND ::

Karamelo je izjavil:

če si tako hudo želiš vozit avto, ti garantiram v roku 10 let če ne že zdaj bo simulacije preko VR bolje kot resnična vožnja...s tem da se izogneš morebitni smrti ob nezgodi..in zakaj bi se ustavil samo pri vožnji svojega renaulta če si boš lahko naložil kaj hitrejšega..ker rad voziš, domnevam, da ti bo to bolje ustrezalo


Ko se boš ti V VR u prehranjeval, potem bom pa tudi jaz z veseljem kakšen avto zapeljal :D

Pa ko ti bo zobar popravil zob v VR u, bom pa še jaz travo VR u pokosil ni panike...

Karamelo ::

FastWIND je izjavil:

Karamelo je izjavil:

če si tako hudo želiš vozit avto, ti garantiram v roku 10 let če ne že zdaj bo simulacije preko VR bolje kot resnična vožnja...s tem da se izogneš morebitni smrti ob nezgodi..in zakaj bi se ustavil samo pri vožnji svojega renaulta če si boš lahko naložil kaj hitrejšega..ker rad voziš, domnevam, da ti bo to bolje ustrezalo


Ko se boš ti V VR u prehranjeval, potem bom pa tudi jaz z veseljem kakšen avto zapeljal :D

Pa ko ti bo zobar popravil zob v VR u, bom pa še jaz travo VR u pokosil ni panike...


ne vidim povezave

FastWIND ::

Karamelo je izjavil:

FastWIND je izjavil:

Karamelo je izjavil:

če si tako hudo želiš vozit avto, ti garantiram v roku 10 let če ne že zdaj bo simulacije preko VR bolje kot resnična vožnja...s tem da se izogneš morebitni smrti ob nezgodi..in zakaj bi se ustavil samo pri vožnji svojega renaulta če si boš lahko naložil kaj hitrejšega..ker rad voziš, domnevam, da ti bo to bolje ustrezalo


Ko se boš ti V VR u prehranjeval, potem bom pa tudi jaz z veseljem kakšen avto zapeljal :D

Pa ko ti bo zobar popravil zob v VR u, bom pa še jaz travo VR u pokosil ni panike...


ne vidim povezave


Saj to je problem, da ne vidiš povezave...

darkolord ::

Ker je ni.

Tukaj ni treba, da je ena stvar pred drugo.

spegli ::

Problem teh ta pametnih vozil je, da jih noben noče zavarovat lol
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V San Franciscu prvi taksiji brez voznika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
628570 (5744) spegli
»

Prva nesreča Applovega avtonomnega vozila povzročila zgolj nekaj prask

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
54165 (2774) Swen F@tt
»

Prva smrtna žrtev v nesreči samovozečega avtomobila (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
529180395 (163890) AndrejO
»

V Evropskem Parlamentu razglabljali o prihodnosti samovozečih avtomobilov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
5217071 (14816) Markoff

Več podobnih tem