» »

Trikolesnik

Trikolesnik

cordoba ::

Zdravo. V kratkem bi si omislil en motor 3 kolesnik, za katerega na rabiš izpita. Kaj mi kaj svetujete? Lastniki, ste zadovoljni s tem motorjem? Prosim brez debate, to ni motor, vsakemu svoje ;)
Kaj bi dobil za npr 5000 eur? Na avto.net je npr 5600 eur, letnik 2014. To se mi zdi kar veliko, ker je nov cca 10k. Gledam pa samo 500 ccm, 40 km. Hvala za odgovore...

bobiii16 ::

No jaz ga sicer nisem vozil , pravijo pa fantje da je čudovit za vožnjo, širok si približno tko kot Bmw GS z stranskimi kovčki.Okretnosti se boš z njim sčasoma navadil.Cene rabljenih vozil in motorjev so občutno poskočile. Kupuj motor s preverjeno zgodovino, piaggio je najbolj razširjen. Ceno tega lahko za 5600€ lahko znižaš na 5000 , samo bodi vztrajen. Sicer pa sem sam motorist in vendar pazi to ni kr en mali scooter.

cordoba ::

Ja, sem ga zadnjič probal in je kar ladja ja. Prej sem nekaj časa vozil kawasaki kle, pa je tole res drugače, bo treba mal kilometrine. Ja cene so res kar visoke, bom probal barantati, ker za 5600 dobiš že ornk motor. Drugače, kaj naj preverim, ko kupujem? So kakšne hibe itd?

bobiii16 ::

no če imaš izpit za A kategorijo, potem si definitivno omisli raje dvokolesnik. Ker tole ladjo kot si omenil ni ravno okretna med avtomobili kot dvokolesnik. Motor pa si boš sigurno omislil da boš agilnejši v mestni vožnji in parkingu. Za trokolesnika potrebuješ parking avta

cordoba ::

Heh, fora je, da ga nimam. Sem vozil brez, ker so mi nekaj 10 let nazaj neki z urami zajeb.... v avtošoli in se mi ni dalo pol več zejbavat.

bobiii16 ::

ja potem pa edino tole , kar je malce podobno motorju ;-)))

cordoba ::

Zanima me še, kako se kaj 500 kubični trikolesnik vozi na avtocesti?

wcpapir ::

Lahko daš sliko o kakšni zadevi tole sploh govorimo, če se že omenja da ne rabiš izpita.

Daniel ::

Cveto ::

500 kubičnega sem imel par mesecev na uporabi (sicer sem "pravi" motorist z 20 let izkušenj). Zadeva se dobro pelje in tudi po avtocesti dovolj hitro, da se sledi prometu. Kdor ni navajen motorja, mora edino paziti, ker je teža res velika (mislim da celo okoli 260kg) in če ti začne uhajati, bo šel po tleh. Ima sicer "blokado", ki zaklene nagibanje, tako da se pripelješ, to vklopiš in pustiš motor stat (ima tudi "ročno" zavoro). Priporočam, edino cene so pa res visoke. Kdor ima A izpit kot jaz, si za ta denar raje kupi "proper" motor, recimo manjšeg GS-a, res pa je, da v mestu ni tako uporaben.

cordoba ::

Kaj pa recimo razlika med 400 in 500 kubičnim? Je to velika razlka v moči, sploh če sta dva na motorju in je skupne teže cca 220 kg? Gledam malo 400ke, všeč mi je ta peugeot trikolesnik. Mi je lepši npr od piaggio motorja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri skuter 125 za B vozniško? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15228878 (3223) demogill
»

Motorna kolesa (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
538313 (5842) Comandante
»

4-kolesnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7027780 (13838) msjr
»

Kateri motor kupit??

Oddelek: Loža
308887 (8092) Bakunin
»

14 let- kako starše prepričati da bi si lahko kupil moped (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11521520 (17553) Pyr0Beast

Več podobnih tem