» »

revolut

revolut

zagiluna ::

Zdravo, zanima me sledeče, imam izvršbo na TRR in tudi pri delodajalcu. Ker pa je čas regresa me zanima sledeče, ali lahko odprem revolut račun in posredujem delodajalcu, da mi regres nakaže na revolut račun ali je zaradi tega delodajalec v prekršku in ali ga lahko FURS zaradi tega oglobi .

Groot ::

Če imaš aktivno izvršbo na redne prejemke in je o tem obveščen tudi delodajalec, lahko odpreš 100 novih računov pa bo delodajalec v vsakem primeru vseeno bil dolžan pred izplačilom na TRR odtegniti ustrezen znesek, ki se rubi. Če pa tega ne stori, je pa sam odgovoren za kritje tega zneska, ki ni bil ustrezno zarubljen.

Mokiunikrum ::

Živjo,

Ali se da z Revolut aplikacijo plačevati položnice?. Mi lahko kdo pove kam vpišeš sklic?

Hvala.

vinkop ::

Mokiunikrum je izjavil:

Živjo,

Ali se da z Revolut aplikacijo plačevati položnice?. Mi lahko kdo pove kam vpišeš sklic?

Hvala.

seveda se da plačevati, sklic lahko vpišeš pod referenco. Drugače pa obstaja malo nižje naprej glavna tema o revolutu in povezave z njim.

Mokiunikrum ::

vinkop je izjavil:

Mokiunikrum je izjavil:

Živjo,

Ali se da z Revolut aplikacijo plačevati položnice?. Mi lahko kdo pove kam vpišeš sklic?

Hvala.

seveda se da plačevati, sklic lahko vpišeš pod referenco. Drugače pa obstaja malo nižje naprej glavna tema o revolutu in povezave z njim.


Hvala za odgovor Vinko,
Vendar jaz tega v aplikaciji za Android ne najdem. Mi prosim lahko poveš kje naj začnem, ali morem najprej na zavihek "transfer" ali kako prideš do plačevanja položnič. Kam morem kliknti.

Hvala za odgovor

vinkop ::

Tako je, najprej greš pod transfer, pa zgoraj v desnem kotu izbereš "new" in potem največkrat "Bank recipient"...Tam potem izpolniš IBAN prejemnika, naziv prejemnika, znesek nakazila itd. Ko enkrat plačaš se ti to shrani in imaš naslednjič še manj dela, popravljaš samo zneske in sklic.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osebni račun katera banka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8521539 (11578) kriko1
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109587 (37508) Andro457
»

Odprtje bančnega računa v tujini (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
388134397 (79897) BlaY0

Več podobnih tem