» »

Podražitve elektrike - Gen-i

Podražitve elektrike - Gen-i

««
2 / 17
»»

LeQuack ::

To je zarad NFTjev.
Quack !

111111111111 ::

l0g1t3ch je izjavil:

Sami drkalci na propad EU.
Pa vsi še vedno v EU.

Neka huda želja po samo škodovanju.

Bolj realna slika. Moraš se zavedat, da v te podražitve Ukrajinska kriza še ni všteta.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kixs ::

111111111111 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Sami drkalci na propad EU.
Pa vsi še vedno v EU.

Neka huda želja po samo škodovanju.

Bolj realna slika. Moraš se zavedat, da v te podražitve Ukrajinska kriza še ni všteta.


Seveda je vsteta. Kaj mislis, da vsi proizvajalci sedijo na usesih? Dlje kot bo trajala, visje bodo cene. Ampak tudi, ko bo konec, bo trajalo se leta, da se bo spet normaliziralo, ce kdaj... Upamo lahko samo, da ne bo se kaj hujsega - vecjih razseznosti. Potem bodo cene zadnja stvar, ki bi te morala skrbeti.

hator ::

Cena elektrike že dlje časa naraščajo. Glavni krivci so Nemci s svoji Energiewende in Atomausstieg. Termo in jedrske so izklopili. To so hoteli nadomestiti z vetrnimi in sončnim. Vetra je kao premalo, ali pa so že prej izračune naredili na norih hitrostih vetra. Karkoli elektrike ni, zato delujejo rezervne plinske elektrarne. Slednje so pa popolnoma nerentabilne.

https://www.kurzy.cz/komodity/cena-elek...

To je graf gibanja cen elektrike na borzi. V 3 letih iz 50 na 230 EUR za MWh elektrike.;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hator ()

111111111111 ::

kixs je izjavil:

Seveda je vsteta. Kaj mislis, da vsi proizvajalci sedijo na usesih? Dlje kot bo trajala, visje bodo cene. Ampak tudi, ko bo konec, bo trajalo se leta, da se bo spet normaliziralo, ce kdaj... Upamo lahko samo, da ne bo se kaj hujsega - vecjih razseznosti. Potem bodo cene zadnja stvar, ki bi te morala skrbeti.

Žal se tukaj motiš. Cene energije so poskočile konec leta 2021. Poglej malo svetovne medije. Takrat še ni bilo vojne v Ukrajini.

V prihodnjih mesecih se obeta:
- podržitev energije x2 za gospodinjstva, za podjetja pa tudi x6 v primerjavi z lanskim letom.
- podražitev hrane za najmanj 15%
- podražitev pogonskih goriv, če jih Golob ne bo reguliral, vsaj za 2,2€ na liter bo treba dati.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

12c0 ::

Saj ste desničarji, verniki v kapitalizem, sami to ustvarili. Najprej ste se drli, da vas bo dvig plač bankrotiral, ustvarjanje priložnosti vas bo zastrupilo, davki za boljše šolstvo in razvoj, pa bodo sprožili črno luknjo sredi Ljubljane. Potem ste pa rekli, da boste denar investirali v tujino, v sumljive tipe, ker da boste z nižjo ceno rešili vse probleme. Sedaj, ko se je pokazalo, da je desničarstvo povzročilo še eno svetovno krizo, da je kapitalizem še enkrat ostal gol in bos, vi ustvarjate slamnatega moža... "ta drugi" je bil. :D

The jig is up :P

m0LN4r ::

5EUR/100km to je cilj. Tisti, ki bo koristil pospeske EVja bo pa placal tudi 7EUR/100km.
To se ve, samo vprasanje casa je.

Ze vidim EVjase, kako se bodo izven naselij jajcali z 60kmh, na avtocesti pa z 90kmh, ker so si zracunali, da ce ne bojo, jim bo 50k EV prej zrjavel, kot se izplacal.
Do takrat pa se cene rezervne baterije potroji!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Daliborg ::

m0LN4r je izjavil:

5EUR/100km to je cilj. Tisti, ki bo koristil pospeske EVja bo pa placal tudi 7EUR/100km.
To se ve, samo vprasanje casa je.

Ze vidim EVjase, kako se bodo izven naselij jajcali z 60kmh, na avtocesti pa z 90kmh, ker so si zracunali, da ce ne bojo, jim bo 50k EV prej zrjavel, kot se izplacal.
Do takrat pa se cene rezervne baterije potroji!

To je standard za električarje ..če se kaj pelješ po AC potem vidiš da so VSI EV na desni strani z max do 110km/h. Pa če se prav pišeš lahko na račun davkoplačevalcev kupiš elektropolnilnico ki jo na stavbo kjer delaš privijačiš, da lahko filaš če se spomniš oz. če sploh prideš v pisarno.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

m0LN4r ::

Ja je standard, pa se hujse bo. Prehitevanje EVjev je postala vsakdanja normaliteta.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Webmojster ::

m0LN4r je izjavil:

Ja je standard, pa se hujse bo. Prehitevanje EVjev je postala vsakdanja normaliteta.


Ko moraš tovornjakarje prehitevat, pa ti ni problem? Samo ko so EV-ji?

m0LN4r ::

Webmojster je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ja je standard, pa se hujse bo. Prehitevanje EVjev je postala vsakdanja normaliteta.


Ko moraš tovornjakarje prehitevat, pa ti ni problem? Samo ko so EV-ji?

Ne mi ni. Moras razumeti, da so to razlicne stvari. Tovornjaki so na svojem pasu na AC, EVji pa serjejo povsod.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

gruntfürmich ::

DarwiN je izjavil:

To teorijo oz. "dejstvo" si slišal od Alexa na Infowars?

Jaz bom ostal v realnosti, o kakšnih mutnih poslih pa kasneje, ko/če bo res kaj na tem.

ti boš ostal in si mentalno nekje na nivoju idiota, ki ga EU futra s taveliko žlico.
ko ne boš več zmožen plačevati položnic pa ti ne bo nič več jasno, ker ti tega Ursula ni povedala.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Mato989 ::

FoxKnox je izjavil:

Geni bo elektriko podražil za male poslovne odjemalce, nov višji cenik pa je od aprila tudi za nove gospodinjske odjemalce, za stare odjemalce ŠE ni sprememb.
Razumljivo, saj za stare odjemalce lahko planira količino odjema za celo leto in rezervira megavate iz JE kjer se cena ni spremenila.Novi pač ne spadajo v to kategorijo in je treba za njih kupiti energijo na borzi po sedanjih cenah. Baje, da je hud naval za prestop na Geni in se kar čaka za preklop.
Btw Geni draži plin s 1.7 na 0,0499 € na kilovat brez ddv tudi za stare odjemalce. Še vedno so najcenejši.


Daj ne bluzi, sem prestopil na Gen i letos preklop v 12 dneh...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jotunn2 ::

DarwiN je izjavil:

Skratka, rešitev za alternativne+zelene vire je mali milijon in v roku nekaj let se bo vse postavilo na glavo.. Zato ni potrebe po tvoji teoriji. Rusi bodo prej ko slej izviseli, kar se tiče razvitega sveta.

Tu se ne gre za obdobje cez 5, 10 ali 20 let, ampak za jesen in kurilno obdobje, ki prihaja cez 4 ali 5 mesecev ter za industrijo, ki rabi energente danes in ne cez 5 ali 10 let. In o tem sem govoril ne o stvareh, ki bodo mogoce dosegljive cez 10 let. Do takrat bo verjetno res precej drugih resitev, pa upam da tudi ze konec vojne v Ukrajiin, ter posledicno verjetno tudi nobene potrebe po sankcijah Rusiji.
To da bodo na koncu Rusi izviseli je pa precej jasno, samo kot sem rekel, stvari so precej bolj problematicne v obdobju do enega leta, ne daljnorocno.

Mato989 ::

Najbolje bi bilo, če bi podražitve plačevali samo tisti ki so ZA sankcije Rusiji... ostali pa ne =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

Bomo pozimi v realni uporabi videli, kako deluje zelena energija v Nemčiji brez plina in premoga, če Polska ne bo imela prostih kapacitet za Nemčijo. Bodo rezerve dovolj za glavno kurilno sezono ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Geni bo elektriko podražil za male poslovne odjemalce, nov višji cenik pa je od aprila tudi za nove gospodinjske odjemalce, za stare odjemalce ŠE ni sprememb.
Razumljivo, saj za stare odjemalce lahko planira količino odjema za celo leto in rezervira megavate iz JE kjer se cena ni spremenila.Novi pač ne spadajo v to kategorijo in je treba za njih kupiti energijo na borzi po sedanjih cenah. Baje, da je hud naval za prestop na Geni in se kar čaka za preklop.
Btw Geni draži plin s 1.7 na 0,0499 € na kilovat brez ddv tudi za stare odjemalce. Še vedno so najcenejši.


Daj ne bluzi, sem prestopil na Gen i letos preklop v 12 dneh...


Decembra je bila guzva. 5. decembra sem oddal vlogo, s februarjem je bil sele preklop.

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Geni bo elektriko podražil za male poslovne odjemalce, nov višji cenik pa je od aprila tudi za nove gospodinjske odjemalce, za stare odjemalce ŠE ni sprememb.
Razumljivo, saj za stare odjemalce lahko planira količino odjema za celo leto in rezervira megavate iz JE kjer se cena ni spremenila.Novi pač ne spadajo v to kategorijo in je treba za njih kupiti energijo na borzi po sedanjih cenah. Baje, da je hud naval za prestop na Geni in se kar čaka za preklop.
Btw Geni draži plin s 1.7 na 0,0499 € na kilovat brez ddv tudi za stare odjemalce. Še vedno so najcenejši.


Daj ne bluzi, sem prestopil na Gen i letos preklop v 12 dneh...


Decembra je bila guzva. 5. decembra sem oddal vlogo, s februarjem je bil sele preklop.


No jaz pa sem dal vlogo mislim da nekje 3. marca, in sem mel že preko 15-17 marec nekje, bi moral preverit ampak bilo je pred vikendom tisti teden.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

WizzardOfOZ ::

Daliborg je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

5EUR/100km to je cilj. Tisti, ki bo koristil pospeske EVja bo pa placal tudi 7EUR/100km.
To se ve, samo vprasanje casa je.

Ze vidim EVjase, kako se bodo izven naselij jajcali z 60kmh, na avtocesti pa z 90kmh, ker so si zracunali, da ce ne bojo, jim bo 50k EV prej zrjavel, kot se izplacal.
Do takrat pa se cene rezervne baterije potroji!

To je standard za električarje ..če se kaj pelješ po AC potem vidiš da so VSI EV na desni strani z max do 110km/h. Pa če se prav pišeš lahko na račun davkoplačevalcev kupiš elektropolnilnico ki jo na stavbo kjer delaš privijačiš, da lahko filaš če se spomniš oz. če sploh prideš v pisarno.

za 5EUR na 100km se tudi jaz vozim na plin, pa mi ni treba dajat 50k za primerljivo velik EV.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kopriva60918 ::

Tu se zdaj vidi nesposobnost Goloba, vse se sesuva. Na srečo je vlada Gospoda Janše nastavila sposobne kadre v Gen-i, sicer bi bilo še huje.

buttcrack ::

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Geni bo elektriko podražil za male poslovne odjemalce, nov višji cenik pa je od aprila tudi za nove gospodinjske odjemalce, za stare odjemalce ŠE ni sprememb.
Razumljivo, saj za stare odjemalce lahko planira količino odjema za celo leto in rezervira megavate iz JE kjer se cena ni spremenila.Novi pač ne spadajo v to kategorijo in je treba za njih kupiti energijo na borzi po sedanjih cenah. Baje, da je hud naval za prestop na Geni in se kar čaka za preklop.
Btw Geni draži plin s 1.7 na 0,0499 € na kilovat brez ddv tudi za stare odjemalce. Še vedno so najcenejši.


Daj ne bluzi, sem prestopil na Gen i letos preklop v 12 dneh...


Decembra je bila guzva. 5. decembra sem oddal vlogo, s februarjem je bil sele preklop.


No jaz pa sem dal vlogo mislim da nekje 3. marca, in sem mel že preko 15-17 marec nekje, bi moral preverit ampak bilo je pred vikendom tisti teden.

Za moj flat in bajto od tastarih je bilo prav tako urejeno v cca 10ih dneh v februarju. Nam je potekla lanska E+ akcija.
Se pa dobro spomnim, ker sem pričakoval menjavo z novim mesecem, so mi jo pa celo že en teden pred potekom akcije.

V-i-p ::

Mato989 je izjavil:

Najbolje bi bilo, če bi podražitve plačevali samo tisti ki so ZA sankcije Rusiji... ostali pa ne =)

Se strinjam 100%. Eni dejansko navijajo za "še me dajte po denarnici, še, draga EU".
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mojsterleo ::

Dolgoročno (nekaj let) bo gretje z elektriko (IR paneli ipd) verjetno postalo energetsko in cenovno ugodnejša alternativa. Plin in nafta se bosta še dražila, elektrika verjetno manj.
Treba je povedati, da Rusija kljub zmanjšanju prodaje plina in nafte kuje rekordne dobičke zaradi dviga cen na globalnem trgu, s katerim lahko financira vojno v Ukrajini. Tukaj je tudi pomoč Indije in Kitajske, s katerima Rusija vojaško sodeluje že dolgo časa. Raznorazne sankcije imajo, kot je to značilno za 'odpadniške' države, učinek izključno na prebivalstvo. Youtube je poln posnetkov Rusov, kjer je razvidno da je stanje navadnega človeka obupno. Pomanjkanje služb, prazne police v trgovinah, manjko blagovnih znamk.

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

mojsterleo je izjavil:

Dolgoročno (nekaj let) bo gretje z elektriko (IR paneli ipd) verjetno postalo energetsko in cenovno ugodnejša alternativa. Plin in nafta se bosta še dražila, elektrika verjetno manj.
Treba je povedati, da Rusija kljub zmanjšanju prodaje plina in nafte kuje rekordne dobičke zaradi dviga cen na globalnem trgu, s katerim lahko financira vojno v Ukrajini. Tukaj je tudi pomoč Indije in Kitajske, s katerima Rusija vojaško sodeluje že dolgo časa. Raznorazne sankcije imajo, kot je to značilno za 'odpadniške' države, učinek izključno na prebivalstvo. Youtube je poln posnetkov Rusov, kjer je razvidno da je stanje navadnega človeka obupno. Pomanjkanje služb, prazne police v trgovinah, manjko blagovnih znamk.


No zato gre zaj štrom gor, da se ne bojo vsi obesli gor pozimi za gretje. Ker tega sistem ne bo zdržal.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

MadMen ::

V-i-p je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Najbolje bi bilo, če bi podražitve plačevali samo tisti ki so ZA sankcije Rusiji... ostali pa ne =)

Se strinjam 100%. Eni dejansko navijajo za "še me dajte po denarnici, še, draga EU".

Vi rusofili pa kar hitro skočite iz zajčje luknje.

Glugy ::

driver_x je izjavil:

Saj to je tudi namen te vojne: destabilizacija Rusije in EU. Raje se vprašajte, komu je to v interesu


Kitajski. Kar je bil tud namen ruske operacije.

FrRoSt ::

Glugy je izjavil:

driver_x je izjavil:

Saj to je tudi namen te vojne: destabilizacija Rusije in EU. Raje se vprašajte, komu je to v interesu


Kitajski. Kar je bil tud namen ruske operacije.


:)):)):))

Ti si tudi en kitajc!! 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

IL_DIAVOLO ::

Potrebna bo raznolikost, tako v prometu kot ogrevanju. Ne kupim agende EU-ja, da je "all in" resitev.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kixs ::

111111111111 je izjavil:

kixs je izjavil:

Seveda je vsteta. Kaj mislis, da vsi proizvajalci sedijo na usesih? Dlje kot bo trajala, visje bodo cene. Ampak tudi, ko bo konec, bo trajalo se leta, da se bo spet normaliziralo, ce kdaj... Upamo lahko samo, da ne bo se kaj hujsega - vecjih razseznosti. Potem bodo cene zadnja stvar, ki bi te morala skrbeti.

Žal se tukaj motiš. Cene energije so poskočile konec leta 2021. Poglej malo svetovne medije. Takrat še ni bilo vojne v Ukrajini.

V prihodnjih mesecih se obeta:
- podržitev energije x2 za gospodinjstva, za podjetja pa tudi x6 v primerjavi z lanskim letom.
- podražitev hrane za najmanj 15%
- podražitev pogonskih goriv, če jih Golob ne bo reguliral, vsaj za 2,2€ na liter bo treba dati.


Govoris kot, da se stvari sprejemajo z zamikom pol leta :lol:

Verjetno tudi ves zakaj so cene energije sle v visave ze v 2021?

m0LN4r ::

V-i-p je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Najbolje bi bilo, če bi podražitve plačevali samo tisti ki so ZA sankcije Rusiji... ostali pa ne =)

Se strinjam 100%. Eni dejansko navijajo za "še me dajte po denarnici, še, draga EU".

Ja meni to tudi ni jasno, eni direkt ploskajo, ko ze par let zategujejo pas, zdaj bi si pa se dodatne luknje delali.
No ja vsak ima svoj fetis, samo druge naj ne vlece not.

mojsterleo je izjavil:

Dolgoročno (nekaj let) bo gretje z elektriko (IR paneli ipd) verjetno postalo energetsko in cenovno ugodnejša alternativa. Plin in nafta se bosta še dražila, elektrika verjetno manj.
Treba je povedati, da Rusija kljub zmanjšanju prodaje plina in nafte kuje rekordne dobičke zaradi dviga cen na globalnem trgu, s katerim lahko financira vojno v Ukrajini. Tukaj je tudi pomoč Indije in Kitajske, s katerima Rusija vojaško sodeluje že dolgo časa. Raznorazne sankcije imajo, kot je to značilno za 'odpadniške' države, učinek izključno na prebivalstvo. Youtube je poln posnetkov Rusov, kjer je razvidno da je stanje navadnega človeka obupno. Pomanjkanje služb, prazne police v trgovinah, manjko blagovnih znamk.

Kaj mislis se bo zgodilo, ko se vec nihce ne bo ogreval na olje in plin, pa se bo folk nehal vozit v sluzbo, ker se ne bo splacalo?
Proizvodnja kovine, plastika in in in, se bo pa podrazilo se bolj?#

No kaj mislis, da bo takrat z ceno elektrike, ko bo v drzavni blagajni kr naenkrat minus iz teh davcnih virov, med drugim potrosnja?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

WizzardOfOZ ::

trošarine za gorivo za ev bodo zvišali
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

gruntfürmich ::

Mr.B je izjavil:

...če Polska ne bo imela prostih kapacitet za Nemčijo...
kako misliš da poljska ne bo imela prostih kapacitet za nemčijo? če so pa poljske elektrarne bolj ali manj v nemški lasti.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

Saj Poljska že sedaj nima dovolj kapacitet za v Nemčijo, kar je jasno razvidno iz cene elektrike v dnevih, ko je manj vetra.

LeQuack ::

Elektrika bo postala luksuz kmalu, samo za bogate.
Quack !

murrieta ::

dripac je izjavil:

Mene peče to da bomo plačevali višje račune za vse ker se vmešavamo tam kjer nam ni mesto. Najprej covid norija, zdaj solidarnost z Ukrajino, naslednje bo kaj? Pomoč nekomu tretjemu da sesuje Muska ker je to v interesu Twitterja?

Ja, bo ključnih, pa ne samo 5 let. Jama ki si jo kopljemo bo zahtevala malo daljše plezanje do roba in prostosti.


Se strinjam.

DarwiN ::

Torej Putler priključi Ukrajino, potem Finsko in Švedsko, nakar začne udrihat po Nato.. Ampak to še vedno ni vaš problem.. Dokler direkt ne doseže vašega dvorišča, enostavno ni vaš problem.

Pa za zeleno energijo in energetsko samozadostnost tudi niste.. Imate lepo na mestu svoje teorije zarote, kako je to vseskupaj larifari.

A žal realnost ne poteka na tak način.. Stvari so precej bolj povezane in kompleksne. Vzrok in posledica. Desničarji in trumptardi spadate nekam v pretekla stoletja.. V neko izolirano skupnost pod vodstvom samega Jezusa.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

WizzardOfOZ ::

Na žalost tudi levi niste nič naprej. Oboji ste govna.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

DarwiN ::

Not really. Levi se zavedamo, da realnost ne poteka po wishful thinking principu. Znanost, dejstva, razum.. Namesto fake newsa, alternativnih dejstev in teorij zarot. OGROMNA razlika!

Osebno bi tudi raje videl, da bi bil COVID zgolj prehlad, globalno segrevanje kitajska zarota, vojna ne bi imela posledic, nebesa obstajajo in molitev deluje kot v risanki.

Ampak je bolje ostat v realnosti, četudi je ta precej bolj neprijetna od (pretežno) desničarskih zablod. :P
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

gruntfürmich ::

DarwiN je izjavil:

Torej Putler priključi Ukrajino, potem Finsko in Švedsko, nakar začne udrihat po Nato.. Ampak to še vedno ni vaš problem.. Dokler direkt ne doseže vašega dvorišča, enostavno ni vaš problem.

torej ti raje rešuješ probleme ki se tičejo ljudi na drugi strani sveta, kot lastne?
dobro da vem s kakšnimi levaki imamo opravka!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

wcpapir ::

Jaz sem na Gen-i in nisem dobil nobenega obvestila o podrazitvi. Od kje je to?

cias ::

Mato989 je izjavil:

Najbolje bi bilo, če bi podražitve plačevali samo tisti ki so ZA sankcije Rusiji... ostali pa ne =)


Pa isto morajo uvesti za hrano v trgovinah, sploh sedaj ko zaradi naravnih sil še Indijci ne bojo izvažali in že plačujejo za Rusko in JužnoRusko pšenico. Pa premog so tudi na veliko zakupili.

dexterboy ::

gruntfürmich je izjavil:

DarwiN je izjavil:

To teorijo oz. "dejstvo" si slišal od Alexa na Infowars?
Jaz bom ostal v realnosti, o kakšnih mutnih poslih pa kasneje, ko/če bo res kaj na tem.

ti boš ostal in si mentalno nekje na nivoju idiota, ki ga EU futra s taveliko žlico.
ko ne boš več zmožen plačevati položnic pa ti ne bo nič več jasno, ker ti tega Ursula ni povedala.

THIS!
+1
Hvala, ker si napisal repliko, ker sem jo že jaz hotel ustvariti. Želel sem le dodati, da bo potrebno čim prej uvesti PURGE NIGHT, da se lahko z veliko žlico znebimo "zelenih", ker drugače nas bodo popeljali (no, nas že peljejo) v kolaps Civilizacije. In si res ne želim podoživljati starega Rima, prečkanje Rubikona in boja med politično - vojaškimi frakcijami...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Mr.B ::

V Bistvu moraš sedaj prodati ves kripto ki pada tudi če vračunaš inflacijo, in kupiti delnice tistih ki preprodajajo vetrnice in sončne panele. LEtos bo to posel stoletja v Evropi, ne samo za kitajce.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dexterboy ::

V-i-p je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Najbolje bi bilo, če bi podražitve plačevali samo tisti ki so ZA sankcije Rusiji... ostali pa ne =)
Se strinjam 100%. Eni dejansko navijajo za "še me dajte po denarnici, še, draga EU".
Jem kdo že delal raziskave, če so samo 3x cepljeni cepci za sankcije proti Rusiji? So oni večina teh podpornikov? Pitam za frenda...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

V-i-p ::

murrieta je izjavil:

dripac je izjavil:

Mene peče to da bomo plačevali višje račune za vse ker se vmešavamo tam kjer nam ni mesto. Najprej covid norija, zdaj solidarnost z Ukrajino, naslednje bo kaj? Pomoč nekomu tretjemu da sesuje Muska ker je to v interesu Twitterja?

Ja, bo ključnih, pa ne samo 5 let. Jama ki si jo kopljemo bo zahtevala malo daljše plezanje do roba in prostosti.


Se strinjam.

Saj to je. Majhni smo, frajerja pa špilamo kot neka velesila, dajmo bit resni, no. Grem oni dan do tromostovja pa tam mimo rtvja in trije UA avti parkirani tam okoli. X5ka, Touareg pa še električna Tesla se je fino polnila. Hebe nas že žnj lastnih zadev, gobec rinemo pa še drugod in še globlje in ko bo Jožico iz Spodnjega Knedla zeblo, ne bo pa nobenga brigalo, zakaj joka ob položnici za štrom, a ne?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

dexterboy ::

DarwiN je izjavil:

Torej Putler priključi Ukrajino, potem Finsko in Švedsko, nakar začne udrihat po Nato.. Ampak to še vedno ni vaš problem.. Dokler direkt ne doseže vašega dvorišča, enostavno ni vaš problem. Pa za zeleno energijo in energetsko samozadostnost tudi niste.. Imate lepo na mestu svoje teorije zarote, kako je to vseskupaj larifari. A žal realnost ne poteka na tak način.. Stvari so precej bolj povezane in kompleksne. Vzrok in posledica. Desničarji in trumptardi spadate nekam v pretekla stoletja.. V neko izolirano skupnost pod vodstvom samega Jezusa.
Brez možgansko retardiranih osebkov bi bil ta svet lepši. Ampak, seveda, desničarji so lep izgovor za neuspehe levičarjev. Si že kušnil sliko Bidonarčka danes? Đizs, IQ sobne temperature...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Mr.B ::

dexterboy je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Najbolje bi bilo, če bi podražitve plačevali samo tisti ki so ZA sankcije Rusiji... ostali pa ne =)
Se strinjam 100%. Eni dejansko navijajo za "še me dajte po denarnici, še, draga EU".
Jem kdo že delal raziskave, če so samo 3x cepljeni cepci za sankcije proti Rusiji? So oni večina teh podpornikov? Pitam za frenda...

Ej jes sem 3x ceplejn pa pravijo da sem pro ruski. Še huje sem pro China, ker sem za bojkot Appla, dokler ne začne spoštovati človekove pravice.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dexterboy ::

No, vsaj eden, ki ni podlegel 5G antenam, kevlarskim nanobotom in drugim strupom v cepivu 8-)
Ma gre mi res že pošteno na kurac, kako je folk lahko tako GLUP, da ne uvidi preproste slike, da mi s sankcijami škodujemo SEBI, ne pa RUSIJI! Ali ima folk res tako hudo OPRANE možgane, da kupi VSE, kar jim servirajo MSM mediji?!?!?! Pa katera OPICA je dala na rtvslo portal povezave do ukrajinskega radia? Kot da si vsi ŽELIJO, da Rusija crkne, ne ZAVEDAJO se, da bomo prej crknili mi. Sicer sem že zmenjen z jagrom za puško, tako, da bom imel na jesen polno shrambo. Tako ali drugače.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Mr.B ::

Sej večina sveta/populacije je proti. Samo Evropa je bila gospodarsko premočna $ pa prešibak. Devaluvacija dolarja je tako manj občutna, če je evropa šibka.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

dexterboy je izjavil:

No, vsaj eden, ki ni podlegel 5G antenam, kevlarskim nanobotom in drugim strupom v cepivu 8-)
Ma gre mi res že pošteno na kurac, kako je folk lahko tako GLUP, da ne uvidi preproste slike, da mi s sankcijami škodujemo SEBI, ne pa RUSIJI! Ali ima folk res tako hudo OPRANE možgane, da kupi VSE, kar jim servirajo MSM mediji?!?!?! Pa katera OPICA je dala na rtvslo portal povezave do ukrajinskega radia? Kot da si vsi ŽELIJO, da Rusija crkne, ne ZAVEDAJO se, da bomo prej crknili mi. Sicer sem že zmenjen z jagrom za puško, tako, da bom imel na jesen polno shrambo. Tako ali drugače.


Rus bi rad posloval z menoj pa jaz ne morem, ker me je EU sankcionirala.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()
««
2 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov način obračunavanja omrežnine (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Loža
3023226695 (128) joez7

Sončna elektrarna? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27858724 (29114) BigWhale
»

Nemčija povečuje subvencije za električna vozila (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5715280 (11024) tikitoki

Več podobnih tem