» »

Pomoč pri programu za navijanje proca...

Pomoč pri programu za navijanje proca...

V-i-p ::

Hmm, a kdo kej pozna progi za navijanje proca iz winsov, ki je dl selekciji, imenujoč SOFT-FSB?? A je ta progi za kej porabit, al ni nč od njega? Pa še tole bi vprašal, če kdo ve: Kaj hudiča morm v tem progiju nastavit tam kjer piše: TARGET MAINBOARD? Pomoje plato, ampak moje abitke vt6x4 ni not... :( Je primerna kera druga? Najbolj nejasno mi pa je: TARGET CLOCK GENERATOR... kaj pa tukaj naštimam?

Moj proc: celeron 700
plata: abit vt6x4

Hvala za pojasnila, čeprav dvomim, da kakšno sploh bo, ker se mi zdi progi glup...:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Pretorijanec ::

Clock generator je čip na matični, ki pač generira clock. V manual-u od matične ti piše kako mu je ime.

morphling1 ::

Programček je idaealen za testirat proc do kje dela, ker ti ni treba stalno hoditi v bios. V target mainboard zbereš svojo plato, če je pa ni moraš izbrat target clock generator to je pll.file ki ga posnameš v direktorij softfsb je pa za vsako plato drugačen jaz ga imam za KT7 če ga kdo rabi, našel sem ga pa na apushardware za druge plate pa nebi vedel maili h.odi ki je napisal softfsb in še cel kup dobrih programčkov za tweakanje računalnika
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

V-i-p ::

Hmm, hvala za vsa pojasnila... sem pregledal celo knjigo od matične, ampak ne najdem imena tistega čipa... a mogoče kdo ve, kje naj bi pri abitkah bil, al pa v knjigi če kje piše? za un file bom pa še pobrsku... thx!!!!!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

VASkO ::

poglej na plato, je pa nekje 1cm x 3cm velik, je pa nad northbridgeom (sem pogledal slikico), pa si dol stevilko prepisi in izberi tega pa bo.

VASkO ::

nad northbridgeom (greenijem) je cip 1x3 cm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FSB

Oddelek: Navijanje
161355 (1102) asPeteR
»

duron 800 ne gre več kot na 888

Oddelek: Navijanje
311206 (856) VASkO
»

A je to DOSEZEK??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1245663 (4148) msmiha
»

FSB ne gre več kot 112

Oddelek: Navijanje
241282 (1107) --Switch--
»

softFSB

Oddelek: Navijanje
71349 (1201) Space Surfer

Več podobnih tem