» »

Električno kolo

Električno kolo

1
2
»

BlaY0 ::

Saj ti piše glede certifikatov...

https://borzen.si/sl-si/podpore-za-mobi...

-Ca7- ::

Če koga zanima DIY, lahko pomagam, delam tudi baterije po meri, obnovim stare...

fujtajksel ::

BlaY0 je izjavil:

Za subvencijo mara imet luči pa blatnike in ne sme bit za športne namene.


Hotel sem rečt da sem našel samo eno firmo ki dela bicikle s tem lahkim Bafangom M820. Tudi izgleda ta najcenejši predrag, čeprav najbrž ne zaradi motorja. Kit izgleda košta ca 900$
https://www.alibaba.com/product-detail/...

Hanzi77 ::

Kje v Lj in okolici je kaj na zalogi? Velikost 56-60.
Nekaj sem gledal v Hervisu za 2.2k, (xfact?) pa valy v kranju ima.enega cube letnik 22 (ce ga ima se).
Smole ima bergamont za 2.2 tudi..
Oba bosch performance motor, xfact ima boljso opremo pa ni dve leti star. Seveda pa je "xfact" in ne cube.
Ampak zdaj sem bil zadovoljen skoraj 20 let z nakamuro, ki je tudi "xfact" in ne cube

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hanzi77 ()

mimox ::

Živjo, iščem električno kolo za mami. Mestno kolo, verjetno najbolje sredinski motor, da so tudi prestave?
Najraje bi tudi t.i. moped mode, da gre kolo tudi sam. Ker ni zahtevna uporabnica bi bil budget do 1500, s subvencijo..
Kaj priporočate oz., kaj ste kupili?

BlaY0 ::

mimox je izjavil:


Najraje bi tudi t.i. moped mode, da gre kolo tudi sam.

Ne bo šlo. Za subvencijo mora biti 100% EPAC.

PacificBlue ::

mimox je izjavil:

Živjo, iščem električno kolo za mami. Mestno kolo, verjetno najbolje sredinski motor, da so tudi prestave?
Najraje bi tudi t.i. moped mode, da gre kolo tudi sam. Ker ni zahtevna uporabnica bi bil budget do 1500, s subvencijo..
Kaj priporočate oz., kaj ste kupili?


Kaj taksnega bi ji verjetno ustrezalo

https://www.kolesa-newbike.si/elektricn...

Magic1 ::

Verjetno bi, pa da kakšen jurček iz neba pade (poleg državne četrtinke) bi tudi ustrezalo.
Magic

Rachi ::

Introducing the Super Meteor Sissy Bar Backrest - the ultimate accessory for riders seeking both style and comfort on their journeys. Crafted with precision and designed to complement the sleek lines of your motorcycle, this backrest offers superior support for the rider and passenger alike. Whether you're embarking on a long-distance adventure or cruising through the city streets, the Super Meteor Sissy Bar Backrest ensures a stable and comfortable ride, allowing you to fully enjoy the thrill of the open road. Engineered for durability and easy installation, this premium accessory is a must-have addition to any bike enthusiast's collection. Elevate your riding experience with the Super Meteor Sissy Bar Backrest and ride in style, mile after mile.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fujtajksel ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kit za električno kolo (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
866122857 (263) dnsd
»

E kolo za na delo

Oddelek: Loža
394059 (2617) aky
»

Nakup E-MTB (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5215862 (10597) itak37
»

E-kolo uporabniške izkušnje

Oddelek: Šport
2815575 (9472) Vesolje

Več podobnih tem