» »

Ati radeon 7500 ni slike na Tvju..

Ati radeon 7500 ni slike na Tvju..

Realman ::

Torej imam radeona 7500, najnovejsi driverji.
Ko se racunalnik zaganja, je slika na Tvju, ko pride v Win2000 preklopi resolucijo slika izgine.V nastavitvah kartice, kaze kakor da Tv ni priklopljen.Mogoce je ze bil ta proble kje opisan sam ne najdem, sam sumim driverje.

ZA pomoc se vsem vnaprej zahvaljujem.

All ::

probaj z drugim kablom

men z originalnim tut ni delal, z kuplenim pretvornikom S>rca pa je potem špilalo BP....al pa kr s kabl če ga maš možnost kam priklopit

Realman ::

V kablu ziher ni problem, ker potem na zacetku pri samem zagonu tudi ne bi bilo slike.Sele ko preklopi v Winse in njihovo resolucijo mi slika zgine z tvja.V driverji kaze kao da ni prikljucen tv.
Any Idea...

All ::

posluš me pa probi drug kabl

pr mrn jr bil čist isti šmorn, kabl je bil dobr..preverjen na drugem računalniku, ampak pod winsi mu enostavno ni potegnl...pr bootu pa ja

Jose ::

Mogoče ima to kaj veze: imaš slučajno gor DirectX 9.0b na računalniku? Meni (AIW7500) je ta DirectX povzročal probleme a drugačne vrste - programi več niso našli tunerja. Problem sem rešil tako, da sem dal na C image, ki je bil napravljen še pred inštalacijo DirectX 9.0b.

Realman ::

Pozabil sem povedat, da se imam brezzicno povezano, mogoce bi tudi tukaj lahko bil problem.
DirectX 9.0 nimam se gori, tako da ne vem.Sem rocno naredil kratek stik na kablu, ki gre iz graficne.Pa je potem bila slika.Sam problem, da si winsi ne zapomnijo tega, ko racunalnik ugasnem in ponovno prizgem, skozi pa tud ne morem kratkega stika delat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

geforce fx 5200 in directx 9.0c

Oddelek: Pomoč in nasveti
111335 (1201) Vice
»

Battlefield Vietnam

Oddelek: Igre
422516 (1393) Deathlike M Tito
»

Vivo na Radeon 9000

Oddelek: Zvok in slika
231496 (1282) polde66
»

Direct3D ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
231334 (1112) Senitel
»

TV izhod na R7500 ne deluje.

Oddelek: Zvok in slika
131071 (914) mamut

Več podobnih tem