» »

geforce fx 5200 in directx 9.0c

geforce fx 5200 in directx 9.0c

rokplesnicar ::

cau!!

jst mam en problem. mam racunalnik intlel pentium 4; 2400mhz, 512 MB rama, graficno geforce fx 5200, 128 MB ram, operaciski sistem windows xp sp2. na noben nacin ne morem instalirat directx 9.0c. trenutno mam na racunalniku directx 9.0b, samo za recimo Age of empires 3, WOW,... mi napise da rabim novejse directx - e. driverji za graficno so se mi zdi najbol novi (81.98).

ce ma kdo kako idejo kako bi lahko instaliru ta nove directx - e lepo prosim za kak nasvet.

ce sm kak podatek premalo napisu, bom dopolnu!

hvala vam za vse nasvete!!!

LP

RokEc

Senitel ::

DirectX 9.0c je že del SP2...
Če poženeš dxdiag (start -> run -> "dxdiag") kaj napiše za DX version in ali javi kakšne konflikte v DirectX Files zavihku?

pharaon ::

geforce fx5200 ne podpira DirectX 9.0c, samo b.menjaj grafično :)

Senitel ::

To da ne podpira 3.0 shaderjev nima veze z 9.0c.

rokplesnicar ::

v directx files mi napise da ni nic narobe. moja verzija directx -a je 9.0b

dario78 ::

a kdo pozna mogoce internetno stran z drajverji za omenjeno graficno kartico, namrec nekatere spile mi noce zagnati z originalnimi drajverji

Senitel ::

dario78: Že kaj pogledal na stran od NVIDIJE kdaj? Klik

rok: Kaj pa kakšen web update za DX 9.0c reče? Oziroma že inštalacija za 9.0c, ti kakšno napako javi?

rokplesnicar ::

ja iz strani od mikrosofta mi noce instalirat, k rabis neko kodo, samo mi napise ja je kljuc od mojih windowsow na vec racunalnikih in mi pole noce pobrat dol.

s kake druge strani bi lahko se to probu?

jst sm mojo vetzijo pobrauz mulo.

stock ::

tuki mas driverje klik. ceprau kokr jst vem naj bi bili zadnji dobri driverji za fx5200 42.51 sam sm meu ene 81... pa je blo ful napak...

mogoce je tud to uzrok za te Dx9 napake

rokplesnicar ::

ne tud s temi driveri, ne morem nic pomagat. sploh ne morem nalozit!!! ma se kdo mogoce kako idejo prosim?

Senitel ::

Driverji sami nimajo veze s tem a ti bo pustil nek določen DX inštalirat al ne.

Ponovna namestitev windows XP... Če imaš SP2 gor in ti ne najde DX 9.0c, potem je nekaj precej pestrega narobe.

Vice ::

rokplesnicar na Microsoftovi strani izberi link čisto spodaj za directx, ki je za uporabnike, ki nimajo povezave do interneta. Tukaj si presnameš celoten directx brez validacije. Začetne "verzije", ki se valjajo po netu XPjev z betaSP2 imajo malo probleme z directx-om. Če ne boš s samo inštalacijo naredil nič, deinštalirej SP2 in si prav tako iz neta na microsoftovi strani presnemi zadnjo različico tega popravka. V večini ne pomaga noben program za deinštalacijo directx-a ali karkoli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne morem instalirat directx 9.0c

Oddelek: Pomoč in nasveti
61003 (888) Senitel
»

DirectX 9.0c se noce nalozit?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61245 (1130) Razerzone
»

direct3D

Oddelek: Pomoč in nasveti
91074 (988) Mikron
»

Problem z inštalacijo DX9.0c: pove da je inštaliru, ampak ni

Oddelek: Programska oprema
81105 (1038) .:WiCKED:.
»

Battlefield Vietnam

Oddelek: Igre
422515 (1392) Deathlike M Tito

Več podobnih tem