» »

TV izhod na R7500 ne deluje.

TV izhod na R7500 ne deluje.

Netrunner ::

Ej ... pomoč prosim ... sem si hotel vklopit TV izhod .... to sem že enkrat si vklopu in je delalo vse lepo in prav .. zdaj pa .... ?? grem pod settings ... advanced ... display ... in tam imam 4 možnosti 1 monitor je vklopljen TV, LCD in še en monitor so sklopljeni .... ona tipka ki je v vogalu za vklopit je zatemnjena in nedeluje ......... na vseh ostalih treh monitorjih je kabel z dečim Xom čez .. kot hočeš da kabli niso pritaknjeni neki tazga ...... v čem je problem ??? kje sr to vklopi ???

Ključne besede:
tv-out tvout
  • spremenil: CaqKa ()

twosocks ::

Če imaš TV priklopljen potem se ti ponavadi prikaže rdeča tipka za vklop.Drugače je siva. Občasno meni na 7000 VIVO tudi ta tipka zgine (je siva), čeprav je vse prkloplen - najbrž TV kriv. Mi pa prek Tunerja zmer potegne TV out - sam za test.

lp
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

CaqKa ::

če se ne motim more bit tv že od vsega začetka priklopljen tako da tista tipka potem ni siva...

mamut ::

Tud pri meni se je pojavu ta problem.
Imam Radeon 8500 in 3.7 Catalyst driverje pa mi enostavno ne omogoci prizgat TV ali drugih monitorjev. Kao da nimam priklopljeno!?
Iscem resitev.

Jose ::

Pri nameščanju Catalystov 3.7 se pojavi opozorilo naj bi inštaliral DirectX 9.0(b). To je bil izvirni greh pri meni (AIW7500). Namreč tunerja programi (vsi po vrsti) niso več našli. Problem z DirectX 9.0 je tudi ta, da naj se ne bi dal odinštalirati a tudi za to obstaja rešitev.

Pri meni ni važno, kdaj prižgem TV, vedno dela. Uporabljam pa stare driverje.

mamut ::

Jose, a si lahko malo bolj konkreten kako odstranit direct X 9, in kako odstranit 3.7 driverje!?

mamut ::

Sem dal gor 3.0 driverje pa ne pomaga!?
Ne spomnim se, kdaj se je vse skupaj zacelo. Zmeraj je delovalo, verjetno se mi je zjbalo z zadnjimi driverji.

mamut ::

Pain, a si uspel pogruntat v cem je fora.
Jaz se jebem ze dva dni z raznimi driverji od 3.0 dalje pa je vedno isto, kot da nimam povezane TV.

mamut ::

Tud Directx9.0b sem dal dol pa nic ne pomaga.
Stvar me precej jezi, ker se nic ne spreminja.
A je mozno, da je TV out crknu? Kako naj preverim?

CaqKa ::

mamut: nesi na servis sploh če je kartica še v garanciji.

mamut ::

Kaj mislis da je res tko hudo?
Upam da je dve leti garancije na grafiko.

CaqKa ::

ma to ravno ne... lahko se pa zgodi da je crknilo...
čeprav je zelo velika možnost da si z driverji že čisto vse sfukal in bo pomagal le clean windows install

Jose ::

Ja, tudi sam sem pomislil, da mi je crknil tuner na kartici.

Na srečo vsak mesec naredim ghost image. Preden sem šel inštalirat Catalyste in DirectX 9.0b sem naredil en image C particije, ki sem ga z veseljem naložil nazaj po nedelovanju tunerja.

mamut ::

Pri meni je TV izhod crknil, pravijo na servisu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup grafične kartice

Oddelek: Kaj kupiti
171708 (1342) gfighter
»

zamenjava R9550 za..? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1417159 (5391) sid911
»

Vivo na Radeon 9000

Oddelek: Zvok in slika
231496 (1282) polde66
»

Ati radeon 7500 ni slike na Tvju..

Oddelek: Pomoč in nasveti
5669 (636) Realman
»

Radeon 8500,9000 ali 9100 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1327138 (5129) ferjan

Več podobnih tem