» »

Windows 11 Pro bo zahteval internetno povezavo

Windows 11 Pro bo zahteval internetno povezavo

Slo-Tech - Večina operacijskih sistemov pri namestitvi želi uporabnika nagovoriti v ustvaritev spletnega računa, a če tega ne želi ali morebiti celo nima internetne povezave, se je temu vsaj za osnovne funkcionalnosti dalo izogniti. Windows 11 Pro bo v prihodnosti, podobno kot inačica Home že sedaj, to v celoti onemogočil. Brez aktivne internetne povezave sistema sami ne bomo mogli namestiti. To je najočitnejša izmed več sprememb, ki jih prinaša najnovejša predogledna verzija (Insider Preview) Windows 11.

V trenutni inačici je na računalniku, ki nima aktivne povezave z internetom, še moč namestiti Windows 11. Po novem pa to sploh ne bo mogoče. Tudi v preostalih operacijskih sistemih so spletni računi zaželeni, a vsaj osnovne funkcionalnosti delujejo tudi brez. V Applovih macih obstaja možnost lokalnega računa. Celo iPhoni in iPadi delujejo brez povezave in brez računa. Android jo potrebuje za aktivacijo, ne pa za vpis in dostop do namizja. Celo najbolj internetni Chrome OS ima račun za goste.

V Windows 11 Pro bo torej za namestitev nujen spletni račun. Novost ne bo vplivala na uporabnike, ki so že namestili Windows 11 in bodo le nadgradili sistem. Tam bo lokalni račun še vedno deloval.

276 komentarjev

««
«
1 / 6
»»

MKrmec ::

Očitno bom ostal na Win10 oziroma šaltal na Linux, to kar dela M$ je bullshit!

harvey ::

Totalen bulshit pogojevat namestitev z internetno povezavo.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

LeQuack ::

Ne hvala. Apple ima sedaj 10x boljši CPU zunaj in sedaj tudi boljši OS. Microsoft nima nič.
Quack !

Meiniken ::

Tpm in obvezna internetna povezava? :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

svecka ::

Še en razlog da je win11 ultimate failure.

Komaj sedaj pol leta so dodali OSNOVNO funkcijo v win11 in to je drag & drop to taskbar. Res izdajo pre-beta verzijo win11 in flikajo vmes na račun ovc k so kupile win11 in imajo brezplačne QA testerje.

Nikonja ::

dej ne kakcaj, 90% licenc na win11 je prenešenih iz win10, kupil ga ni skoraj nobeden. In ja vsaki OS, in vsaka verzija se flika do EOL, ker se napake skoz otkrivajo, in to je veljalo za vsako verzijo windowsow.
Vi jabolkarji tudi nehajte nabijat, imate 1 desktop in 3 laptopa, res zahtevna mašinerija za razvit OS, plus da preplačate vsaki drek 3krat.

Sej vas nobeden ne sili da ga instalirate, še zmeraj lahko greste na iOS ali na Linux... izbira je tu.

Tale novica je itak za en drek ker od tega ne bo nič, poskusili so to že n-krat in vsakič so se premislili ker je PC arhitektura tko razdrobljena da ni šanse da lahko imajo ugrajene drivere za čist vsako matično/lan/wlan kartico... sej za mojo 3 meseca staro matično kartico niso imeli driverjev tko da...

jebitese ::

Ni dovolj, če imaš le internetno povezavo, mora biti takšna, da pride Microsoft do tebe.
Pa nič, bom naložil Linux z disket ...

_Denny_ ::

Heh, je bilo pričakovano. Se da še sploh dandanes kaj početi z računalnikom brez interneta? Še pri nakupu programov/iger v fizični obliki dobiš v škatli namesto kakega inštalacijskega medija samo serijsko številko in link za download. Tudi, če bi po nekem čudežu dobil DVD-je in bi jih imel kam za vtakniti, vseeno rabiš internetno povezavo vsaj zaradi aktivacije ali preverjanja veljavnosti licence. Potem po aktivaciji je še veselica, kako program pripraviti za delovanje v offline modu (za Steam in nekatere igre je potrebnih kar nekaj saltov, da pogojno dela), itd. itd.

Jebat ga, biti v 202x (in kasneje) brez interneta je no go.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Meizu ::

Kaj ste eni obsedeni s temi osebnimi podatki - vsi vse že vejo o vas. Get over it.

MKrmec ::

Meizu je izjavil:

Kaj ste eni obsedeni s temi osebnimi podatki - vsi vse že vejo o vas. Get over it.

dej ne bit butl

srus ::

Meiniken je izjavil:

Tpm in obvezna internetna povezava? :))

In QR koda vtetovirana na čelo?

dexterboy ::

Dve leti experimentiranja na 8-ih milijardah ljudi jim je dalo več kot dovolj informacij o tem, kolikšno število ljudi spada med owce in lahko ste brez skrbi, da si bodo izmislili še kaj in folk bo kupil. Računalnik brez interneta NI varen računalnik! In folk bo to kupu... Ne vem kolikokrat sem že limal besede Benjamin Franklina, pa vsakič brez uspeha. Bač, butel ne ve, kdaj je treba odnehati, pametni pa ve. In zato je danes toliko butlov... Folk pač VSE pokupi, kar jim prodajajo.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

marez ::

V inštalaciji home verzije lepo preskočim to bedarijo pri inštalaciji, pa je. Pa naj oni vtikajo to not če čejo. Problem bo ko bo treba imet skoz račun da ti bodo winsi sploh delal. Pol bodo pa hekerji že nekaj najdli.

judoka ::

Sem hvalezen m$ za win11, ker sem se posledicno koncno zmigal in presaltal na linux.

filip007 ::

Sem imel dvojni zagon Win10/Ubuntu kako leto, zdaj pa samo še Ubuntu. Prihranil veliko, več prostega časa, konzola za igre in to je to.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

ytodf ::

Nekaj časa še imamo z desetico... Meni je enajstica načeloma ok, malo se zdi še okoren glede enih ui featurjev. Če ne bo drugače, se bo dalo preživeti z workaroundi...

Prospekt ::

Nič šokantnega. Služijo na enterprise, ker folk ne zna uporabljat nič drugega. Kriva so pa sodišč, ki so v 90ih dopustila tako očiten monopol.

12ka bo imela mesečno/letno naročnino. Vse poti vodijo v OS as a service.

Še pomnite Adobe Acrobat, Photoshop itd brez naročnine? Vsako leto manj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Prospekt ()

ytodf ::

Da malo deplasiram aaS kratice z naročnino - zaenkrat trendi res izgledajo v smeri PaaS WaaS, ja, čeprav velika večina bo verjetno uporabljala SaaS :-)

Unchancy ::

Meizu je izjavil:

Kaj ste eni obsedeni s temi osebnimi podatki - vsi vse že vejo o vas. Get over it.

Objavi svoje ime, priimek in naslov. Ne? Zakaj pa ne?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

aken ::

Prospekt je izjavil:

Kriva so pa sodišč, ki so v 90ih dopustila tako očiten monopol.


Ne krivi so zabiti ljudje, ki so windowse se naprej uporabljali.

Popolnoma enako, kot danes zabiti ljudje rinejo na Googlov Chrome OS. Sploh so ta boljsi tisti, ki v isti sapi kritizirajo windowse, potem pa rinejo v Chrome OS kjer se trudijo biti zaprti v drugem ekosistemu.

Unchancy je izjavil:

Meizu je izjavil:

Kaj ste eni obsedeni s temi osebnimi podatki - vsi vse že vejo o vas. Get over it.

Objavi svoje ime, priimek in naslov. Ne? Zakaj pa ne?


Jaz bi ga pa za googlov email in geslo prosil. Ne bom nic posiljal, samo bral :)

Aja, da ga ne bo dal? Torej ocitno neka zasebnost le je pomembna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aken ()

ytodf ::

Veliko imenov in priimkov z naslovi vred je že objavljenih, nima smisla objavljati neplanirano, v takšnem in drugačnem imeniku, še posebej, če si bolj poslovno aktiven. Zaenkrat deluje 'obscurity' dovolj dobro, da ni posebnih težav, slepimo pa se res ne, da bi imeli kakšno posebno zasebnost.

Unchancy ::

Preprosto, na teritoriju EU naj se to prepove. Če hočejo Američani anal probe, njihova stvar. EU pa naj M$ prepove to, še več, naj se prepove tudi posiljevalska okna, ki te že na Win10 poskusijo nategniti k prijavi v account in imaš razne izsiljevalske opcije kot "Opomni me kasneje" ali "Opomni me čez tri dni". Jebem jim vse, nočem da me fukaš čez tri dni s tem in nočem biti prijavljen v M$ account. Ne želim jim ničesar lepega in dobrega, samo to bom napisal...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

mtosev ::

No, mene osebno tole niti ne moti. MS account imam že vsaj 6let in na obeh Windows računalnikih sem prijavljen v MS account.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

poweroff ::

Vsi, ki bluzite, da boste na Linux prešaltali... pa zakaj lažete drugim in sebi?

NE BOSTE. Noben ne bo prešaltal na Linux. Ker preprosto niste sposobni.

Tako kot džanki, ki je navlečen na heroin ni sposoben prešaltat na zdrav način življenja.

Malo boste pizdili, MS bo stopil pol koraka nazaj... pa na stara leta boste vnukom brali pravljice in razlagali kako je bilo v vaši mladosti lepo, ko ste še imeli zasebnost. >:D

Tako kot sedaj vaši starši razlagajo kako je bila Jugoslavija fajn, pa kakšen vredi stric je bil Tito. :))
sudo poweroff

ytodf ::

poweroff je izjavil:

Vsi, ki bluzite, da boste na Linux prešaltali... pa zakaj lažete drugim in sebi?

Samo forum je to, ne nujno direktna preslikava realnosti, ljudje pač pišejo v afektu.

poweroff ::

Ja, pa Slovenci smo še posebej nagnjeni h temu. Blebetanju v tri krasne. Ko je pa treba nekaj narediti, pa večinoma nikogar nikjer ni.

Pred par meseci sem od kolega poslušal kako hudo mu je, da se bo kar preselil. Hec: ravno končuje kompletno obnovo hiše. In seveda ima perspektivno in dobro plačano službo. Ampak ja, on se bo preselil. :))
sudo poweroff

gruntfürmich ::

poweroff je izjavil:

Malo boste pizdili, MS bo stopil pol koraka nazaj...

mislim da bo to kar pravi scenarij...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Realest ::

Win10

Ashrack ::

Zdaj kar dosti ljudi govori da bodo obdrzali Windows 10. Pred tem, ko je bil pa Windows 10 nov produkt so verjetno isti ljudje govorili da bodo ostali na Windows 7. Vmes so pa ze zagovorniki Linuxa in tisti ki presaltajo na Linux za 7 dni in gredo potem nazaj na Windows.
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

raceboy ::

...kot serviseju racunalniske opreme in prodaji racunalnikov me to zelo moti. sedaj se se da. ce pa bo potrebno imeti aktiven ms racun bo pa problem.

Ashrack ::

raceboy je izjavil:

...kot serviseju racunalniske opreme in prodaji racunalnikov me to zelo moti. sedaj se se da. ce pa bo potrebno imeti aktiven ms racun bo pa problem.

Se vedno me zanima kako je Microsoft resil problem ko nima gonilnika za mrezno kartico? Mogoce v tem primeru imajo fail safe da pusti namestitev v lokalnem nacinu, brez interneta.
....

raceboy ::

Ashrack je izjavil:

raceboy je izjavil:

...kot serviseju racunalniske opreme in prodaji racunalnikov me to zelo moti. sedaj se se da. ce pa bo potrebno imeti aktiven ms racun bo pa problem.

Se vedno me zanima kako je Microsoft resil problem ko nima gonilnika za mrezno kartico? Mogoce v tem primeru imajo fail safe da pusti namestitev v lokalnem nacinu, brez interneta.


iskreno, do sedaj nism skor se nobenga harwerja videl, da nebi ze delali osnovni gonilniki za mrezo

tiborrr ::

raceboy je izjavil:

Ashrack je izjavil:

raceboy je izjavil:

...kot serviseju racunalniske opreme in prodaji racunalnikov me to zelo moti. sedaj se se da. ce pa bo potrebno imeti aktiven ms racun bo pa problem.

Se vedno me zanima kako je Microsoft resil problem ko nima gonilnika za mrezno kartico? Mogoce v tem primeru imajo fail safe da pusti namestitev v lokalnem nacinu, brez interneta.


iskreno, do sedaj nism skor se nobenga harwerja videl, da nebi ze delali osnovni gonilniki za mrezo

Novi Intel/Aquantia 2.5GBe, ki so standard od Z590 naprej?
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

raceboy ::

tiborrr je izjavil:

raceboy je izjavil:

Ashrack je izjavil:

raceboy je izjavil:

...kot serviseju racunalniske opreme in prodaji racunalnikov me to zelo moti. sedaj se se da. ce pa bo potrebno imeti aktiven ms racun bo pa problem.

Se vedno me zanima kako je Microsoft resil problem ko nima gonilnika za mrezno kartico? Mogoce v tem primeru imajo fail safe da pusti namestitev v lokalnem nacinu, brez interneta.


iskreno, do sedaj nism skor se nobenga harwerja videl, da nebi ze delali osnovni gonilniki za mrezo

Novi Intel/Aquantia 2.5GBe, ki so standard od Z590 naprej?


pravim, do sedaj :) pac tudi nekih dragih plosc niti ne zlagam.

mtosev ::

Zanimivo ko sn jaz nameščal win 10 na X299 edition 30 mi ni našlo niti ax200 wifija, niti 2.5G LAN kartico, za sekundarno good ol' Intel 1G LAN pa je Windows 10 že imel integrated driver. Sn vtaknil kabel v tisti LAN, vse namestil in iztaknil kabel ko sn bil gotov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

b3D_950 ::

kaj pa če jo v biosu disablaš, bo še vedno težil za internet?

v smislu "keyboard not found press f1 to resume"
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

m0LN4r ::

svecka je izjavil:

Še en razlog da je win11 ultimate failure.

Komaj sedaj pol leta so dodali OSNOVNO funkcijo v win11 in to je drag & drop to taskbar. Res izdajo pre-beta verzijo win11 in flikajo vmes na račun ovc k so kupile win11 in imajo brezplačne QA testerje.

Zato pa vsak, ki ga poznam fura windowse v paralelu na imacih...

Ne ampak res, kot da jabolkarji niste beta testerji... touchbar khm, hdmi ja, hdmi ne

PS: Apple ID

dexterboy je izjavil:

Dve leti experimentiranja na 8-ih milijardah ljudi jim je dalo več kot dovolj informacij o tem, kolikšno število ljudi spada med owce in lahko ste brez skrbi, da si bodo izmislili še kaj in folk bo kupil. Računalnik brez interneta NI varen računalnik! In folk bo to kupu... Ne vem kolikokrat sem že limal besede Benjamin Franklina, pa vsakič brez uspeha. Bač, butel ne ve, kdaj je treba odnehati, pametni pa ve. In zato je danes toliko butlov... Folk pač VSE pokupi, kar jim prodajajo.

Kaj pa je alternativa? Scati proti vetru?
Saj ce ne rabis danes interneta, potem tudi racunalnika ne rabis... vzames pisalni stroj in abakus, za teams pa postne golobe
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

bajker ::

_Denny_ je izjavil:

Heh, je bilo pričakovano. Se da še sploh dandanes kaj početi z računalnikom brez interneta? Še pri nakupu programov/iger v fizični obliki dobiš v škatli namesto kakega inštalacijskega medija samo serijsko številko in link za download. Tudi, če bi po nekem čudežu dobil DVD-je in bi jih imel kam za vtakniti, vseeno rabiš internetno povezavo vsaj zaradi aktivacije ali preverjanja veljavnosti licence. Potem po aktivaciji je še veselica, kako program pripraviti za delovanje v offline modu (za Steam in nekatere igre je potrebnih kar nekaj saltov, da pogojno dela), itd. itd.
Jebat ga, biti v 202x (in kasneje) brez interneta je no go.


Če je tvoje edino delo z računalnikom brskanje po netu, potem to pač drži. Za to niti ne rabiš PCja in Windows.
Moj bazni sistem je že leta offline, pa delam vse gor BP, CAD, 2D&3D grafiko, video, renderiranje, programiranje, DTP, itd. Iz mojega stališča se da skoraj vse početi brez neta. Če rabim kaj pogledat na net, imam posebno VM na VMwaru. Če rabim kaj aktivirat, pogledam, kam gre, odprem FQDN na ruterju, aktiviram in zaprem.
Tale Windows 11 sranje zna zadevo mal zakomlicirat. Na srečo bo Win 10 delal še leta.

Edit: typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bajker ()

MrStein ::

MKrmec je izjavil:

Očitno bom ostal na Win10 oziroma šaltal na Linux, to kar dela M$ je bullshit!


**** Čestitke za milijonti post tega stavka! ****
(konfeti)

jebitese je izjavil:


Pa nič, bom naložil Linux z disket ...

Čestitke za milijonprvi post...

judoka je izjavil:

Sem hvalezen m$ za win11, ker sem se posledicno koncno zmigal in presaltal na linux.

Čestitke za milijondrugi post...

Linux je danes pridobil tri uporabnike!


poweroff je izjavil:

Vsi, ki bluzite, da boste na Linux prešaltali... pa zakaj lažete drugim in sebi?

NE BOSTE. Noben ne bo prešaltal na Linux.

Kako, a ne trdita ti in jype že leta in desetletja, kako so vsi na linuxu?

Dejstvo pa je, da lahko MS jutri začne izdajati Windows z vgrajenim brisalcem podatkov in teden dni pozneje zapre vse operacije, pa bo do konca leta še vedno več Windows v uporabi kot Linux.

Pa da skrajšamo:
- microsoft je kriv
- imaš napačen hardver
- butast si
- ok, v resnici nočemo, da bi folk uporabljal Linux
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

LightBit ::

Windows uporabniki so mazohisti.

AnWar ::

A najboljše je ; da ti windows tudi sam update bios ??.

Microsoft stick with windows! ????????
[Asus ROG Strix SCAR III]

eventyrer ::

Za domačo rabo je ta novica irelevantna. Nihče nima doma računalnika, ki ni povezan v svet, razen kakšnih eksotičnih, nostalgičnih starih PCjev.


Za posloven svet pa je odvisno od posameznih primerov.

Ashrack je izjavil:

raceboy je izjavil:

...kot serviseju racunalniske opreme in prodaji racunalnikov me to zelo moti. sedaj se se da. ce pa bo potrebno imeti aktiven ms racun bo pa problem.

Se vedno me zanima kako je Microsoft resil problem ko nima gonilnika za mrezno kartico? Mogoce v tem primeru imajo fail safe da pusti namestitev v lokalnem nacinu, brez interneta.


sigurno imajo kakšen fail safe. Tako kot ga imajo že v Windows 10, ki naj bi načeloma delal samo z uporabniškimi računi iz OUTLOOKa, pa se vseeno da narediti lokalen račun če nimaš internetne povezave.

Ampak slo-tech misleci se morajo najprej pizdakati namesto razmisliti 5 sekund.

raceboy je izjavil:

...kot serviseju racunalniske opreme in prodaji racunalnikov me to zelo moti. sedaj se se da. ce pa bo potrebno imeti aktiven ms racun bo pa problem.


ne bo problem. Sigurno bo kakšna možnost okrnjene lokalne uporabe.

Zgodovina sprememb…

judoka ::

Linux je danes pridobil tri uporabnike!


Pravzaprav par mescev nazaj, ampak vazno da si lahko smart ass.

mtosev ::

LightBit je izjavil:

Windows uporabniki so mazohisti.
Možno. Meni vse dela oz sn se vse od win 3.11 navadil oz naučil kako se windowsi uporabljajo. Meni je pač čisto okay. Kdor hoče naj uporablja winse, drugi pa Linux. Prosta izbira.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Master_Yoda ::

filip007 je izjavil:

Sem imel dvojni zagon Win10/Ubuntu kako leto, zdaj pa samo še Ubuntu. Prihranil veliko, več prostega časa, konzola za igre in to je to.


Spili cisto lepo delajo na LX preko steam proton.
Dovie'andi se tovya sagain.

GupeM ::

poweroff je izjavil:

NE BOSTE. Noben ne bo prešaltal na Linux. Ker preprosto niste sposobni.

Seveda ne bomo, ker smo že tam.

--
Sent from my Fedora Linux 35.

srnjak ::

poweroff je izjavil:

Vsi, ki bluzite, da boste na Linux prešaltali... pa zakaj lažete drugim in sebi?

NE BOSTE. Noben ne bo prešaltal na Linux. Ker preprosto niste sposobni.

Ne, ne bom prešaltal na Linux.

Sem to storil, ko je prišel Windows 8 na tržišče. Ni mi žal in zdaj se lahko samo smejim, kako vas M$ nateguje.

antonija ::

_Denny_ je izjavil:

Heh, je bilo pričakovano. Se da še sploh dandanes kaj početi z računalnikom brez interneta? Še pri nakupu programov/iger v fizični obliki dobiš v škatli namesto kakega inštalacijskega medija samo serijsko številko in link za download. Tudi, če bi po nekem čudežu dobil DVD-je in bi jih imel kam za vtakniti, vseeno rabiš internetno povezavo vsaj zaradi aktivacije ali preverjanja veljavnosti licence. Potem po aktivaciji je še veselica, kako program pripraviti za delovanje v offline modu (za Steam in nekatere igre je potrebnih kar nekaj saltov, da pogojno dela), itd. itd.

Jebat ga, biti v 202x (in kasneje) brez interneta je no go.
Se da, ampak je "frowned upon" ;)

Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Samael ::

srnjak je izjavil:

Ne, ne bom prešaltal na Linux.

Sem to storil, ko je prišel Windows 8 na tržišče. Ni mi žal in zdaj se lahko samo smejim, kako vas M$ nateguje.

A ne bi raje objokoval svojo težko tragično življensko zgodbo pred prestopom na Linux? Po tvojem pisanju sodeč je bila to izredno travmatična izkušnja in zdaj, ko si končno svoboden človek, bi o tem mogoče napisal kakšno knjigo, pa mogoče s tem pomagal še komu, ki trpi pod Windowsi tako, kot si leta nazaj ti?
Samael != Samuel
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 11] Debate, vprašanja in težave (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Operacijski sistemi
888132123 (1038) ncc2000
»

Windows 11 je tu (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
25739531 (4215) Nesta
»

Windows 11, Ubuntu

Oddelek: Operacijski sistemi
122005 (449) fender2206
»

Windows 11 Pro bo zahteval internetno povezavo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
27635565 (11584) Unchancy
»

Windows 11 je možno namestiti tudi na nepodprte računalnike

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
246299 (4119) WhiteAngel

Več podobnih tem