» »

Dostava hrane v nebo

Dostava hrane v nebo

Shegevara ::

Mato989 je izjavil:


ja ker je redkokdo če sploh kdo napisal IMO/MENI OSEBNO ampak so pisali kot da je to za vse...

big diff

morda razumeš =)


Itak je samoumevno da gre za mnenje. Kaj pa je lahko ovrednotenje nečesa v komentarjih na slotechu drugega, kot osebno mnenje?

maticb492 ::

Badwolff je izjavil:

Sicer pa glede plačila dostavljalcu, se večkrat vprašam, a se jim sploh splača delat tole.



Če se vozi z kolesom po centru potem se jim ja. Ker s kolesom praktično nima stroškov. Ne vem kako imate drugje, samo kot sem napisal v Mariboru pride velikokrat z avtom. In od začetka korone niso več samo "mladi študentje" dostavljalci, velikokrat so tudi starejši in pridejo z ne vem, novo Škodo Octavio ali kaj takega, pač družinskim avtom. To se garantirano ne splača na dolgi rok.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Amdforce ::

Izgleda da ne poznate plač pri woltu, prijatelj dela tam ze kar dolgo, plačilo po prometu, dela 8-10 ur, plačano pa dobi 2x mesecno med 1400-1900 bruto, ima sp, stroske krije sam.
Wolt vzame restavraciji 25-30% od vrednosti naročila plus dostava.
Sam naročim občasno, zadnje čase malo manj ker kar dolgo rabijo,da pridejo, tako da narocam kitajca kateri ima svojo dostavo za 1€.

korenje3 ::

lemur233 je izjavil:

Kje je sploh meja ? Jaz je ne vidim. Primer: Sem si zaželel en pizza burek. Ok, odprem Wolt, kliknem na Olimpijo. Cena bureka 3 eur, ok ni panike, dodam...hočem naročiti pa me obvesti, da je min naročilo 8 eur, ok spet ni panike. Dodam še en burek in malo cocacolo za 1.5. Vse skupaj je 7.5 eur, obvesti me še da bodo zaračunali razliko, ok spet ni panike. Vse skupaj 8 EUR + 4 EUR dostava. 12 eur za 2 bureka!!! Noro :)

Če bi šel osebno do Olimpije, bi dal za 2 bureka 4 EUR(2x 2 eur) Jaz razumem, da mora Wolt zaslužiti in razumem tudi, da morajo dostavljalci zaslužiti, ampak tole je pa že čez mejo normalnega. Kdo sploh še naroča pri takih cenah ? Meni se zdi, da so razni platform dostavljalci ala Wolt konkretno dvignili cene dostave hrane na dom.

Saj občasno naročim kaj, kjer je ceneje dostava, ampak tam so pa tudi konkretno večje marže Wolta. Pa ne vem če sem že kdaj dal manj kot 15 EUR za res minimalni obrok preko Wolta. Ponavadi gre vse čez 20 eur...

A je to sploh vzdržno na dolgi rok ?


pač moraš naročit za celo familijo za kakih 25€, da se izplača.

Amdforce je izjavil:

Izgleda da ne poznate plač pri woltu, prijatelj dela tam ze kar dolgo, plačilo po prometu, dela 8-10 ur, plačano pa dobi 2x mesecno med 1400-1900 bruto, ima sp, stroske krije sam.
Wolt vzame restavraciji 25-30% od vrednosti naročila plus dostava.
Sam naročim občasno, zadnje čase malo manj ker kar dolgo rabijo,da pridejo, tako da narocam kitajca kateri ima svojo dostavo za 1€.


to je dobro, če si vzameš kako leto ali dve za shujšanje. si praktično plačan za trening.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Valvoline ::

V LJ marsikateri woltas dela z e-bajkom najvisjega cenovnega razreda, plus zraven se vlece po 2+ dodatne XXL baterije tk da ima strom backup za cel dan, 100% brez pedaliranja.

Magic1 ::

Valvoline je izjavil:

V LJ marsikateri woltas dela z e-bajkom najvisjega cenovnega razreda, plus zraven se vlece po 2+ dodatne XXL baterije tk da ima strom backup za cel dan, 100% brez pedaliranja.

Še nisem videl, sem pa videl koga na skiroju, ali celo mono el. kolesu, samo zelo redko. Samo ko gledam realno kilometrino xiaomi pro2 zdaj pozimi, vidim zakaj elekrika ni glih privlačna. Realen range, če ga "tiščiš" na 25km/h je glih 20km (uradno do 45km). Torej sprazni baterijo v cca. 5 furah. Ene dve XXL baterije bi bile rešitev, vendar bi še vedno morale biti nafilane tekom dneva. Tudi tri velike baterije niso zadosti za 8h vožnje brez konkretnega padeliranja.

Drugače pa res vidiš svašta pri teh dostavljalcih. Zadnjič je en razvažal Meca v BMX X58-O
Magic

maticb492 ::

Amdforce je izjavil:

Izgleda da ne poznate plač pri woltu, prijatelj dela tam ze kar dolgo, plačilo po prometu, dela 8-10 ur, plačano pa dobi 2x mesecno med 1400-1900 bruto, ima sp, stroske krije sam.
Wolt vzame restavraciji 25-30% od vrednosti naročila plus dostava.
Sam naročim občasno, zadnje čase malo manj ker kar dolgo rabijo,da pridejo, tako da narocam kitajca kateri ima svojo dostavo za 1€.



Ah, na SP seveda :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Avenger ::

Tule res ne vidim problema. Dostavljalci so tako ali tako podplačani. Čas pač stane in glej, dostavljalec mora it fizično od kjer že je, do toče A in nato do toče B. Pri obeh mora čakat. Plačaš za čas dostavljalca in za sistemsko administracijo krovne firme. Slika je v trenutni situaciji malo drugačna, ker moraš pri takih "prevzemnih mestih" še vedno pokazat PCT, pri dostavljalcih pa ne. Če torej nimaš PCT, imaš izbiro ali ne jest bureka ali pa ga naročit prek Wolt. S tega vidika imajo dostavljalci neko nefer prednost in si pripravljen plačat več, ker sicer sploh ne prideš do bureka.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Valvoline ::

Ce je res 2x 1500 bruto to sploh ni slabo. Ja no, vprasanje za kolk delovnih dni/ur, vikendi prazniki itn. Za sp na minimalcu je stroskov 450-500e, ostane kar solidna cifra. Je pa res da glede na pandemijo ter izpostavljenost okuzbe, ni glih naj naj. Za cas pandemije bi morala bit tudi kaksna kompenzacija za tveganje.

Magic1 je izjavil:

Valvoline je izjavil:

V LJ marsikateri woltas dela z e-bajkom najvisjega cenovnega razreda, plus zraven se vlece po 2+ dodatne XXL baterije tk da ima strom backup za cel dan, 100% brez pedaliranja.

Še nisem videl, sem pa videl koga na skiroju, ali celo mono el. kolesu, samo zelo redko. Samo ko gledam realno kilometrino xiaomi pro2 zdaj pozimi, vidim zakaj elekrika ni glih privlačna. Realen range, če ga "tiščiš" na 25km/h je glih 20km (uradno do 45km). Torej sprazni baterijo v cca. 5 furah. Ene dve XXL baterije bi bile rešitev, vendar bi še vedno morale biti nafilane tekom dneva. Tudi tri velike baterije niso zadosti za 8h vožnje brez konkretnega padeliranja.

Drugače pa res vidiš svašta pri teh dostavljalcih. Zadnjič je en razvažal Meca v BMX X58-O

Mas e-bajkov tudi z 100km+ realnega dometa. Skiroji so kidstuff, tudi xiaomijev. Mas pa une pro skiroje (bolj skuterje), z sedezem ter velikimi gumami, nekateri tudi v velikimi baterijami za 100km+.

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

kuall je izjavil:

bizarno, da kdo sploh naroča hrano. po moje ne bom nikoli v življenju tega koristil.
al si sam skuhaš, če pa že hočeš jesti narejeno hrano je boljša izkušnja iti v mesto in še kaj videti.

Takšne generacije izumirajo. Danes hočeji vsi vse "instant" in takoj. Lupiti in rezati zelenjavo za juho? Ka' si ti ja nor, ču' ti njega?

lemur233 je izjavil:

V-i-p je izjavil:

Bože mili, po dva bureka je težko skočit do Olimpije? V krizi ga ima pa vsaka štacuna + pekarna. Pol pa plačuj, saj je tvoj denar :).
Ok, v štacuno in pekarno se ne hodi po bureke. Olimpija ali nič... Ja lahko bi se iz Fužin zapeljal do Olimpije sredi prometne konice..I don't think so. ;) Ja res se sprenevedam. Sprašujem se samo od kje folku dnar za vse to :) Meni ni problem dat, sam včasih me res stisne ko vidim kolk po nepotrebnem mečem denar skozi okno.
Od Žita kupiš zamrznjene bureke in ko si ga zaželiš, spečeš v pečici. Ne glede na promet, čas in vreme zunaj. Pa še vroč bo, ko ga vzameš iz pečice :)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

Dostava hrane ter priprava tak kot je danes v slo ne bo nikoli poceni. Prava pot je mass proizvodnja za tisoce/milijone strank/predplacnikov. To se danes dogaja v Aziji (Indija v ospredju, Kitajska itn), mega kuhinje za 24/7 stancanje poceni ter kakovostnih obrokov. Taka podjetja majo vse, od redne nabave zivil po borznih cenah (nekatera tudi lastno proizvodnjo zelenjave), predelava, dostava itn. Pol je cena obroka na nivoju domace pripravljenega ce ne cenej. Na YT sn gledal review enega takega podjetja v Indiji, milijone obrokov dnevno, tisoce zaposlenih kuharjev ter ostalega osebja, tudi dostavljalcev. Vecina strank za takle servis placa mesecno narocnino, za 2-3 obrok/osebo na dan. Tam je prihodnost, ne wolt.

Zgodovina sprememb…

starfotr ::

Ne razumem kako to, da restavracije plačujejo še provizijo tem dostavljalcem.

To je skregano z vso logiko.

Voss ::

Magic1 je izjavil:

Valvoline je izjavil:

V LJ marsikateri woltas dela z e-bajkom najvisjega cenovnega razreda, plus zraven se vlece po 2+ dodatne XXL baterije tk da ima strom backup za cel dan, 100% brez pedaliranja.


Drugače pa res vidiš svašta pri teh dostavljalcih. Zadnjič je en razvažal Meca v BMX X58-O


Wolt je idealna platforma in krinika za bolj mirno distribucijo droge po mestu.

Moraš pa biti idiot, da to počneš z avtomobilom takšnega razreda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

maticb492 ::

starfotr je izjavil:

Ne razumem kako to, da restavracije plačujejo še provizijo tem dostavljalcem.

To je skregano z vso logiko.


Saj jim ne, ali? Dostavljalci pa tudi ni nujno da so od njih. Pizzeria vivaldi in kitajske restavracije v mariboru recimo, ti pripelje njihov dostavljalc, ne pa ta od glovo.

Kolikor razumem oni služijo samo na dostavi, ali tudi provizijo od hrane?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

OrkAA ::

Restavracije seveda plačujejo provizijo woltu in niti ni tako nizka - mislim da se giba okrog 20%

Zakaj? Zato ker wolt nudi platformo za iskanje hrane. Brez njih jaz ne bi vedel za veliko restavracij po Ljubljani. Ali pa se v trenutku narocanja ne bi spomnil nanje.

Brez wolta je restavracija obsojena na talanje letakov in pa promocijo od ust do ust. Na tak nacin recimo dosezes 1000 potencialnih ljudi, prek wolta se pa doseg ze od zacetka dvigne na 100.000+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrkAA ()

c3p0 ::

Pa tudi lastna dostava precej stane, ne pade iz neba. Delovna sila, avto, registracija, zavarovanje...

Groot ::

Kot že omenjeno, restavracije seveda plačajo provizijo Wolt/Glovo, ki ni majhna. Zato pa je posledično pri kar nekaj ponudnikih hrana dražja, kot pa če naročiš in prevzameš osebno.

BigWhale ::

Hrana, ki ti jo pripeljejo na dom je drazja od hrane na lokaciji?!????!!!

*SURPRISED PIKACHU*

Wolt pobira provizijo??!?!

*SURPRISED SURPRISED PIKACHU*

Gagatronix ::

feryz je izjavil:

Te dostave so napol zastonj. Jaz mnogo več napitnine pustim, če se že prikažem v restavraciji.


Napitnine, hahaha. Saj nismo Amerika. :))

kuall ::

Napitnine so zdrave, ker motivirajo delavca, da opravi boljšo in bolj prijazno storitev. Mu jo moraš pa dat samo, če dobro opravi.

Ganon ::

kuall je izjavil:

Napitnine so zdrave, ker motivirajo delavca, da opravi boljšo in bolj prijazno storitev. Mu jo moraš pa dat samo, če dobro opravi.


Niti pod razno. Delavec je za svoje delo plačan, opravljati ga mora tako, kot se od njega pričakuje. Če za izkazano prijaznost in ustrežljivost pričakuje dodaten denar, bi mu moral delodajalec že včeraj pokazati vrata. Tebi tudi šef na koncu dneva v roko stisne petdesetaka, te potreplja po hrbtu in se ti zahvali za dobro opravljeno delo?

Naj se uvede delovna mesta, ki se napajajo izključno iz prispevkov strank, pa boste breme prevzeli vi, delodajalec pa bo popolnoma razbremenjen. Še hvalili se boste lahko po forumih, zmagovalna kombinacija.

d0rK ::

Da ne bo kaksnih napacnih predstav lahko iz prve roke: Za 8-10ur niti slucajno ni po 3-4k+na mesec. Razen ce dela cisto vsak dan v mesecu pa se to brez malice in se potem ni 4k. Realno se lahko gleda nekje dobrih 15 na uro v peak time in 12 do 13 izven. Precej je nakladanja glede plac v teh dostavah od doatavljalcev, sicer mi ni jasno zakaj ker so tudi realne place visoke za tak tip šihta kjer pac rabis sam vzdrzljivost. Jaz sem delal po 8 ur od 9-17 in sem dobil po cca 100 na dan. Torej 2200 za povprecen mesec. Tudi po sp stroških in amortizaciji delovne opreme ostane veliko.

Dobis samo na dostavo 3.25 plus kaksen tringelt. Torej za 15+ na uro vsaj 5 dostav. Ni simpl. Denar je dober ampak tezko zasluzen.

Kar se pa napitnin tice bi jih pa dal kot obvezne za dostavo do vrat stanovanja. Drugace bi pa dal dostavo do vhoda bloka.

Gagatronix ::

kuall je izjavil:

Napitnine so zdrave, ker motivirajo delavca, da opravi boljšo in bolj prijazno storitev. Mu jo moraš pa dat samo, če dobro opravi.


Tebi so pa Ameri sprali mozgane. Delavec je za svoje delo placan, da ga opravi tako, kot se spodobi. Napitnina je prenasanje stroska zaposlenega na stranko in potuha delodajalcu, nic drugega.

kuall ::

Nič mi niso sprali Ameri možganov, samo možgane znam uporabljat za razliko od tebe. Treba je razumeti človeško psiho, ki je taka, da motivacija dela čudeže pri zagnanosti/prijaznosti. Napitnine so en način dajanja motivacije delavcu, nič drugega. Danes bom šel na masažo in če bo zelo prijazna ji bom dal 5 ali 10€ več, da vidimo razliko. Eni dam včasih 10€ napitnine in je potem precej bolj prijazna, kar za menoj potem hodi in me sprašuje razna vprašanja. In najbrž se potem ta njena prijaznost prenese tudi na ostale stranke, ki ji ne dajo napitnine. Osebno imam raje prijazno storitev kot tisto neprijazno komunistično, zato rad dam napitnino, ker pač razumem, da delajo za denar, ne za kaj drugega in da jim je v tistem službenem času glavni cilj denar tak kot je vsem nam, ko delamo in jaz jim samo pomagam pri dosegi njihovega cilja.

joze67 ::

So sprali, so, pa še dela niso imeli veliko.

Da je natakar-ica fasada storitvenega podjetja, je jasno. In da bi zato lastnik podjetja (ali franšize ali poslovodja ali kdorkoli že) takega delavca motivirati, da je 100% nasmejan in prijazen, ne glede na mesečne cikle, položaj na borzi, poraz najljubšega nogometnega kluba, smrti stare mame ipd, je tudi jasno.

Da se taistemu lastniku (...) ne da plačati dlavca spodobno; da se nobenemu (tu pride v igro psiha, ki jo dobro poznaš) za minimalca to ne bo delalo na ta način ves ta čas, je tudi jasno.

Kjer pride pranje v igro je to, da so ta strošek mirno prevalili na stranke, in da so stranke to mirno sprejele. Tako stranka dodatno plačuje, da je fasada podjetja lepa in čista. Kot da je natakar neki ločen ponudnik storitve med restavracijo in stranko (kar ni). Zakaj točno pobira odstotke prometa?

Ganon ::

joze67 je izjavil:

So sprali, so, pa še dela niso imeli veliko.


Ne zaveda se.

Kuall, naslednjič stopi do šefa in mu mirno povej, da boš maserko z denarjem zalagal ti, naj pozabi na te neprijetnosti. Tako bo začela opravljati delo, za katerega je plačana in bo vedno nasmejana in polna vprašanj. :))

kuall ::

Hodim k maserkam, ki so same svoj šef, spet zato, ker so bolj zagnane, ker delajo zase ne pa za šefa. Pa tudi ne zdi se mi prav, da neki posredniki pobirajo denar za nič dela.

c3p0 ::

Tu se splača, return business. Pri dostavi hrane pa se mu tako splača čim hitreje dostavit, več dostav, več denarja. Lahko mu edino "pade" naslednjič, če je zloben.

lemur233 ::

BigWhale je izjavil:

Hrana, ki ti jo pripeljejo na dom je drazja od hrane na lokaciji?!????!!!

*SURPRISED PIKACHU*

Wolt pobira provizijo??!?!

*SURPRISED SURPRISED PIKACHU*


Glej ga unga, k se skoz pritožuje, da debate niso na nivoju in pol uleti s takim postom.

Ja lahko si še enkrat prebereš kaj sem napisal v drugem postu tukaj notri.

Meni ni problem plačati dostavljalca, kolikor že pač je, ali je to 2 eur ali pa 5 eur. Sprašujem pa se zakaj ima recimo Olimpija min naročilo na 8 eur. Cena bureka je pri Olimpiji 2 eur, preko Wolta je 3 eur. Torej sklepam, da si Wolt vzame 1 eur. Olimpija pa še vedno proda za 2 eur. Ali se motim ? Torej če naročim jaz samo en burek in plačam dostavljalcu 4 eur. A ni to dobro za biznis teh dostavljalcev ? Logično da je.

Gagatronix ::

Prakticno vse dostave imajo minimalno narocilo. Take it or leave it.

49106 ::

Zgleda bi rad, da mu še plačajo, ker bo jedel njihov burek.

Amdforce je izjavil:


Wolt vzame restavraciji 25-30% od vrednosti naročila plus dostava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Ben Dover ::

Zastonj burek?

Amdforce ::

49106 je izjavil:

A bi rad, da ti še plačajo, ker boš jedel njihov burek.

Amdforce je izjavil:


Wolt vzame restavraciji 25-30% od vrednosti naročila plus dostava.


Kaj se razburjas, chill, samo povedu sm kako frend dela....I dont care, ce se nam ne ljubi ven ali pa bi vsak svojo kitajsko pac narocim thats all.

kuall ::

lemur233 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Hrana, ki ti jo pripeljejo na dom je drazja od hrane na lokaciji?!????!!!

*SURPRISED PIKACHU*

Wolt pobira provizijo??!?!

*SURPRISED SURPRISED PIKACHU*


Glej ga unga, k se skoz pritožuje, da debate niso na nivoju in pol uleti s takim postom.

Ni prvič, da je poštar uničil debato s svojim zaničevalnim odnosom.

49106 ::

Amdforce je izjavil:

49106 je izjavil:

A bi rad, da ti še plačajo, ker boš jedel njihov burek.

Amdforce je izjavil:


Wolt vzame restavraciji 25-30% od vrednosti naročila plus dostava.


Kaj se razburjas, chill, samo povedu sm kako frend dela....I dont care, ce se nam ne ljubi ven ali pa bi vsak svojo kitajsko pac narocim thats all.


Ni tebi namenjeno, ampak skopuhu, ki misli, da mu mora gostinec še plačat.

Nisem iz Lj, pa kljub temu vem, da je burek v olimpiji več kot 2 eu. Zgleda bolj pogosto obiskujem olimpijo, kot op.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mare2 ::

lemur233 je izjavil:

Cena bureka je pri Olimpiji 2 eur


2,20 EUR je. ;)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Gagatronix ::

Burek ze dolgo ni samo 2 eur nikjer v LJ.

49106 ::

Mare2 je izjavil:

lemur233 je izjavil:

Cena bureka je pri Olimpiji 2 eur


2,20 EUR je. ;)


A ni 2,30?

IL_DIAVOLO ::

BigWhale je izjavil:

Hrana, ki ti jo pripeljejo na dom je drazja od hrane na lokaciji?!????!!!

*SURPRISED PIKACHU*

Wolt pobira provizijo??!?!

*SURPRISED SURPRISED PIKACHU*


Modra ribica ne briše otročjih prispevkov co-moda?

Pikachu left the building.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

donvito ::

mtosev ::

3 EUR za burek v LJ? V je MB 2.35 EUR.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

lemur233 ::

Gagatronix je izjavil:

Prakticno vse dostave imajo minimalno narocilo. Take it or leave it.


Saj vem. Ampak s pojavnostjo Wolta ne rabijo imeti več min naročila. To je še iz časev, ko so imeli svojo dostavo. Pa naj nekdo naroči samo juho za 3 eur,
in plača 5 eur za dostavo. Jaz ne vidim problema. Saj nisem jaz kriv, če se Wolt dostavljalec pripelje z Cadillac Escalade vozom.

Gagatronix ::

In zakaj to meni razlagas ? Mene en drek briga kaj kdo naroca.

Ben Dover ::

BUREK po 2,35€ ?? Kje?

Utk ::

Ben Dover je izjavil:

BUREK po 2,35€ ?? Kje?

Sej se mi je zdelo, da nimaš za burek.

IL_DIAVOLO ::

Burek sem jedel, dokler nisem videl da je to z oljom prepojeno testo.

Dobra hrana za masenje zil sicer.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ben Dover ::

Kašno oljo pa dajo gor? In zakaj dodajajo to snov? Čemu? Nikoli več ne bom jedel pri Albancu!

Sem že zasledil da dajejo steklo v moko! Zdaj pa še nek nov oljo strup? Hvala lepa! Inšpektorji?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Magic1 ()

Magic1 ::

Burek je pač neka vrsta listnatega testa, vmes je pač maščoba. Jao, francoski rogliček ima tudi maščobo vmes.
Verjetno v večini primerov nimata masla, temveč rastlinska olja. Za pečjakov burek lepo piše, da vsebuje palmovo maščobo... tolk so škrti, da so še obična olja predraga za njih.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

nirburu ::

Te neo-dostavne služe se mi zdijo tak fail.
Ni pogoja, da je to rentabilno. Folk naroča burger v 10 minut oddaljen kraj po možnosti gor v klanec.
Tej dostavljalci pa kolikor sem jih vidu mi delujejo še nižje od tlačanov. Vrjetno minimalc od minimalca, 9h dnevno, mraz, tisti ki morajo še kolesarit pa sploh.
Mislim, peak consumerism.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolt je v SLO

Oddelek: Loža
4715109 (1405) Malidelničar
»

Koliko evrov porabite za hrano na mesec? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12415035 (10193) ytodf
»

E hrana - male porcije, predrago (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13322253 (7962) mat xxl
»

Smo slovenci premalo ambiciozni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637294 (4657) Phantomeye
»

Ehrana, znižane cene, fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559402 (6415) Smurf

Več podobnih tem