» »

Dostava hrane v nebo

Dostava hrane v nebo

««
«
1 / 7
»»

lemur233 ::

Kje je sploh meja ? Jaz je ne vidim. Primer: Sem si zaželel en pizza burek. Ok, odprem Wolt, kliknem na Olimpijo. Cena bureka 3 eur, ok ni panike, dodam...hočem naročiti pa me obvesti, da je min naročilo 8 eur, ok spet ni panike. Dodam še en burek in malo cocacolo za 1.5. Vse skupaj je 7.5 eur, obvesti me še da bodo zaračunali razliko, ok spet ni panike. Vse skupaj 8 EUR + 4 EUR dostava. 12 eur za 2 bureka!!! Noro :)

Če bi šel osebno do Olimpije, bi dal za 2 bureka 4 EUR(2x 2 eur) Jaz razumem, da mora Wolt zaslužiti in razumem tudi, da morajo dostavljalci zaslužiti, ampak tole je pa že čez mejo normalnega. Kdo sploh še naroča pri takih cenah ? Meni se zdi, da so razni platform dostavljalci ala Wolt konkretno dvignili cene dostave hrane na dom.

Saj občasno naročim kaj, kjer je ceneje dostava, ampak tam so pa tudi konkretno večje marže Wolta. Pa ne vem če sem že kdaj dal manj kot 15 EUR za res minimalni obrok preko Wolta. Ponavadi gre vse čez 20 eur...

A je to sploh vzdržno na dolgi rok ?
  • spremenilo: lemur233 ()

tilen03 ::

2 bureka se enostavno ne splača dostavljati. Pravilno, da se dostavlja(po normalni ceni) samo naročila z višjo ceno. Če pa kdo vztraja, pa pač plača toliko več za dostavo... Lenoba stane. :)

Cupakabra123 ::

Pac ne bit len fat ass pa se sprehodi po burek ce si skrt. Cene so cisto ok. Da meni sredi nevihte ali ko snezi dosatavijo hrano z veseljem placam tiste 3€ in se napitnino za dostavljalca.

Bruse/LJ_Lee ::

A ni bil burek 2 eura skos? edit, ok nisem vsega prebral, se opravicujem

Zgodovina sprememb…

nejc_nejc ::

Tko zgleda, ko ste sam na drajssipi.:|

IL_DIAVOLO ::

Tako je to ce bolj cenis svoj cas kot denar :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

nejc_nejc ::

Ce se za pol ure, v ostarijo ne mors vsest.....

V-i-p ::

Bože mili, po dva bureka je težko skočit do Olimpije? V krizi ga ima pa vsaka štacuna + pekarna. Pol pa plačuj, saj je tvoj denar :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mtosev ::

Jaz tukaj v Mariboru naročam prek wolta pizze in stuff iz McDonald'sa pa cena dostave ni huda. 1.5 EUR za McDonald's, med 14.00-18.00 pa je dostava free.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kuall ::

bizarno, da kdo sploh naroča hrano. po moje ne bom nikoli v življenju tega koristil.
al si sam skuhaš, če pa že hočeš jesti narejeno hrano je boljša izkušnja iti v mesto in še kaj videti.

Machete ::

lemur233 je izjavil:

Kje je sploh meja ? Jaz je ne vidim. Primer: Sem si zaželel en pizza burek. Ok, odprem Wolt, kliknem na Olimpijo. Cena bureka 3 eur, ok ni panike, dodam...hočem naročiti pa me obvesti, da je min naročilo 8 eur, ok spet ni panike. Dodam še en burek in malo cocacolo za 1.5. Vse skupaj je 7.5 eur, obvesti me še da bodo zaračunali razliko, ok spet ni panike. Vse skupaj 8 EUR + 4 EUR dostava. 12 eur za 2 bureka!!! Noro :)
A je to sploh vzdržno na dolgi rok ?


Meni se zdi dobra cena, glede na to, da se ne rabiš niti premaknit, če je to tista stvar, ki si jo tisti trenutek močno želiš.
Za koliko bi bil pa ti pripravljen nekomu to it iskat in peljat (plus izdat račun)? Za 30 centov?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

d4vid ::

K riti ti prinesejo za par € več, pa je vse narobe. Jaz sem v takih krajih, da mi niti najblizja picerija s dostavo ne pripelje domov.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

lemur233 ::

V-i-p je izjavil:

Bože mili, po dva bureka je težko skočit do Olimpije? V krizi ga ima pa vsaka štacuna + pekarna. Pol pa plačuj, saj je tvoj denar :).


Ok, v štacuno in pekarno se ne hodi po bureke. Olimpija ali nič... Ja lahko bi se iz Fužin zapeljal do Olimpije sredi prometne konice..I don't think so. ;) Ja res se sprenevedam. Sprašujem se samo od kje folku dnar za vse to :) Meni ni problem dat, sam včasih me res stisne ko vidim kolk po nepotrebnem mečem denar skozi okno.

Kayzon ::

Sodelavec naroca vse zivo od Mcdonaldsa do bureka iz Olimpije,kej takega se nisem videl. Sam si raje skuham hrano doma,magari za vec dni vnaprej.

lemur233 ::

tilen03 je izjavil:

2 bureka se enostavno ne splača dostavljati. Pravilno, da se dostavlja(po normalni ceni) samo naročila z višjo ceno. Če pa kdo vztraja, pa pač plača toliko več za dostavo... Lenoba stane. :)


Zakaj se npr enega bureka ne splača dostavljat, saj nima Olimpija svoje dostave. Ti direktno plačaš posebej dostavo Wolt dostavljalcu. Torej, zakaj ne morem kupiti 1 bureka za 3 eur plus plačati wolt dostavljalcu 4 eur za dostavo ? Ni mi jasno. Olimpija ima plus, ker ima biznis, dobijo moje 2 eur, Wolt dobi 1 eur, dostavljalec pa 4 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lemur233 ()

Phantomeye ::

Še vedno lahko Wolta in podobne preskočiš. Reči kakemu svojemu prijatelju, naj ti gre iskat - recimo za pol woltove cene.

Verjetno Wolt ne računa na produkt, ampak imajo ziher kako fiksno mero glede na naročilo. In zato plačaš toliko več, da wolt dobi svoj delež, gostinec pa svoj delež brez da bi prvi drugemu vzel preveč.

Jerry000 ::

Vidim da so kr drage stvari ampak kot so že rekli, je logično. Gledam Wolt kolesarje, ni važno dež, sonce, megla, sneg, oni furajo. Jaz si osebno raje doma kuham in prišparam dost, na wolt še nikoli nisem naročil in vidim da tudi ne bom :)

Phantomeye ::

Jerry000 je izjavil:

Vidim da so kr drage stvari ampak kot so že rekli, je logično. Gledam Wolt kolesarje, ni važno dež, sonce, megla, sneg, oni furajo. Jaz si osebno raje doma kuham in prišparam dost, na wolt še nikoli nisem naročil in vidim da tudi ne bom :)



Mislim, če mi bo zapasal kak zrezek pa krompir in solata, ja itak shuhaš. Če ti pa zapaše kaj azijskega ali kaj podobnega, ali pa da imaš kako zabavo doma in zapaše kaka pica, potem pač naročiš dostavo, razen, če se ti ljubi npr. delat pice.

xseki ::

d4vid je izjavil:

K riti ti prinesejo za par € več, pa je vse narobe. Jaz sem v takih krajih, da mi niti najblizja picerija s dostavo ne pripelje domov.

Enako;) Wolta pa teh aplikacij verjetno v lajfu ne bom mogel koristit:)) nič zato.

Cupakabra123 ::

kuall je izjavil:

bizarno, da kdo sploh naroča hrano. po moje ne bom nikoli v življenju tega koristil.
al si sam skuhaš, če pa že hočeš jesti narejeno hrano je boljša izkušnja iti v mesto in še kaj videti.

Zakaj bi kdo hotel med covidom iti v restavracijo?

harvey ::

kuall je izjavil:

bizarno, da kdo sploh naroča hrano. po moje ne bom nikoli v življenju tega koristil.
al si sam skuhaš, če pa že hočeš jesti narejeno hrano je boljša izkušnja iti v mesto in še kaj videti.

Ja je po svoje bizarno, vendar je naročanje hrane žal dejstvo, ki je v porastu. Marsikdo se je iz začetnega navdušenja po domači peki kruha z drožmi in picami zmatral in se je zatekel k tej instant rešitvi.

Cupakabra123 je izjavil:


Zakaj bi kdo hotel med covidom iti v restavracijo?

Ker ni samo hrana.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

maticb492 ::

Naredimo računico za programerja: recimo wolt/glovo pride od 2,5EUR - 0.5EUR na dostavo (je odvisno od oddaljenosti), če delam 8 ur in sem plačan recimo 15EUR bruto (kar je skoraj povprečna programerska bruto plača), je 15 minut mojega časa vredno 3,75EUR, torej kaj lahko naredim v 15 minutah z malico? Skoraj nič, razen če vnaprej pokličem in prevzamem v neki restavraciji zelo blizu. Tako da rabim vsaj 30 min oz. 7,5EUR mojega časa. Torej se mi bolj splača plačati dostavo tista 2EUR (cena hrane je ista, razen če zaračunajo še embalažo). Tako prišparam 30 min malce, katero lahko uporabim zato da imam pavzo in gledam youtube, ali pa prej končam na šihtu.

Osebno na dostavi porabim nekje 200-300EUR na mesec, s tem da si velikokrat delimo stroške z sodelavci, ki mi potem denar vrnejo tako da točne računice nimam (ker vidim samo izdatke na kartici - vrnejo mi pa velikokrat v gotovini). Je pa res da smo to začeli bolj na veliko delat šele nekje od začetka korone, pred tem smo se velikokrat zapeljali do restavracij. Če si 4-je v pisarni naročimo, cena je ista za hrano, vsak pa plača še 0.5EUR dostave, pa ni več tako hudo, pač smatraš kot da si napitnino pustil :)

Moram pa priznat da sem se toliko razvadil da včasih še doma naročim. Tudi tam velikokrat računice ni. Vozim tak avto da ima po mestu porabo 20 litrov/100km, kar je 1 liter na 5 kilometrov. Torej če se zapeljem do restavracije 3 kilometre stran me samo bencin pride isto kot bi me dostava.

EDIT: Enkrat sem si itak še delal računico koliko me dejansko stane avto na kilometer; bencin + servisi + zavarovanje. Mislim da sem v 5 letih vse skupaj prišel na nekje 0.6EUR na kilometer, tako da tile dostavljalci, ki vozijo z avti namesto z kolesi, in nimajo cliotov po 300EUR (kar veliko jih ima boljše, svoje osebne avte), so vsi nategnjeni na dolgi rok, ker jih bo samo obraba avta pokopala.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

kuall ::

Cupakabra123 je izjavil:

Zakaj bi kdo hotel med covidom iti v restavracijo?

no pri bureku ne greš ravno v restavracijo ampak ga poješ med sprehodom.
tudi med covidom se gre v restavracijo, zakaj pa ne, saj se ni svet ustavil zarad enega prehlada.

maticb492 je izjavil:

Naredimo računico za programerja

meni med programiranjem prav paše it na pavzo po malico ali si jo skuhat, tak da ni vse v denarju. podobno je s kmečkim fizičnim delom, ki je nizko plačano ampak ga vseeno delam: zaradi raznolikosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

maticb492 ::

kuall je izjavil:

meni med programiranjem prav paše it na pavzo po malico ali si jo skuhat, tak da ni vse v denarju. podobno je s kmečkim fizičnim delom, ki je nizko plačano ampak ga vseeno delam: zaradi raznolikosti.

Ja ne, saj itak, tudi jaz rad grem fizično stran od računalnika. Samo hočem povedat, da cena pač ni huda, relativno gledano se ti splača :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

Bruse/LJ_Lee ::

maticb492 je izjavil:

Naredimo računico za programerja: recimo wolt/glovo pride od 2,5EUR - 0.5EUR na dostavo (je odvisno od oddaljenosti), če delam 8 ur in sem plačan recimo 15EUR bruto (kar je skoraj povprečna programerska bruto plača), je 15 minut mojega časa vredno 3,75EUR, torej kaj lahko naredim v 15 minutah z malico? Skoraj nič, razen če vnaprej pokličem in prevzamem v neki restavraciji zelo blizu. Tako da rabim vsaj 30 min oz. 7,5EUR mojega časa. Torej se mi bolj splača plačati dostavo tista 2EUR (cena hrane je ista, razen če zaračunajo še embalažo). Tako prišparam 30 min malce, katero lahko uporabim zato da imam pavzo in gledam youtube, ali pa prej končam na šihtu.

Osebno na dostavi porabim nekje 200-300EUR na mesec, s tem da si velikokrat delimo stroške z sodelavci, ki mi potem denar vrnejo tako da točne računice nimam (ker vidim samo izdatke na kartici - vrnejo mi pa velikokrat v gotovini). Je pa res da smo to začeli bolj na veliko delat šele nekje od začetka korone, pred tem smo se velikokrat zapeljali do restavracij. Če si 4-je v pisarni naročimo, cena je ista za hrano, vsak pa plača še 0.5EUR dostave, pa ni več tako hudo, pač smatraš kot da si napitnino pustil :)

Moram pa priznat da sem se toliko razvadil da včasih še doma naročim. Tudi tam velikokrat računice ni. Vozim tak avto da ima po mestu porabo 20 litrov/100km, kar je 1 liter na 5 kilometrov. Torej če se zapeljem do restavracije 3 kilometre stran me samo bencin pride isto kot bi me dostava.

EDIT: Enkrat sem si itak še delal računico koliko me dejansko stane avto na kilometer; bencin + servisi + zavarovanje. Mislim da sem v 5 letih vse skupaj prišel na nekje 0.6EUR na kilometer, tako da tile dostavljalci, ki vozijo z avti namesto z kolesi, in nimajo cliotov po 300EUR (kar veliko jih ima boljše, svoje osebne avte), so vsi nategnjeni na dolgi rok, ker jih bo samo obraba avta pokopala.

A to na tak nacin racunas tudi druge dejavnosti, recimo ko gres ven na svez zrak, si reces, da je ena ura tvojega casa vredna toliko eur in zarad tega ne gres? Ali pa ce gres z zeno ali druzbo na kosilo ven v mesto, ali tudi racunas ure, zapravljene za prevoz do tam pa nazaj domov? Pismo, a se teb sploh splaca jest doma, a ves koliko casa porabis za to, da pojes obrok. Pismo kako se ti splaca? :D Ves kaj, ni vse v denarju. A ste ljudje ali roboti, clovek? Ni treba vse kalkulirat.

Zgodovina sprememb…

maticb492 ::

Bruse/LJ_Lee je izjavil:


A to na tak nacin racunas tudi druge dejavnosti, recimo ko gres ven na svez zrak, si reces, da je ena ura tvojega casa vredna toliko eur in zarad tega ne gres? Ali pa ce gres z zeno ali druzbo na kosilo ven v mesto, ali tudi racunas ure, zapravljene za prevoz do tam pa nazaj domov? Pismo, a se teb sploh splaca jest doma, a ves koliko casa porabis zato, da pojes obrok. Pismo kako se ti splaca? :D Ves kaj, ni vse v denarju. A ste ljudje ali roboti, clovek? Ni treba vse kalkulirat.


Kaj ma to veze z mojim postom? Pišeš nesmiselne primerjave, ki nimajo nobene veze z tem da naročiš dostavo za malico med delom. Če porabiš 30 minut dlje zato da greš po burek, moraš 30 minut dlje delati ne?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Bruse/LJ_Lee ::

Ima veze s tvojim kalkuliranjem casa, ki ga porabis. Ce mislis to za burek, med delovnim casom, potem ja. Drugac ne. Ko se delovni cas konca, te nic ne stane, ce gres v mesto. PA ce nekatere veseli, da gredo radi v mesto in zraven tudi kaj pojedo v mestu, potem se ne gleda na tak preracunljiv nacin. Koliko stane uzitek? Si izracunal? Tega se ne racuna. To je neprecenljivo.

Zgodovina sprememb…

maticb492 ::

Bruse/LJ_Lee je izjavil:

Ima veze s tvojim kalkuliranjem casa, ki ga porabis. Ce mislis to za burek, med delovnim casom, potem ja. Drugac ne. Ko se delovni cas konca, te nic ne stane, ce gres v mesto. PA ce ljudi veseli, da gredo radi v mesto in zraven tudi kaj pojedo v mestu, potem se ne gleda na tak preracunljiv nacin. Koliko stane uzitek? Si izracunal? Neprecenljivo.



Tako, pač navezoval sem se na to, da je bilo par postov napisanih kako je draga dostava. Torej če pogledaš iz drugačne perspektive (koliko je vredne tvoj čas), potem mogoče sploh ni tako draga dostava.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Bruse/LJ_Lee ::

Sem gledal enga slovenskega jutuberja, na katerega sem se spomnil zarad debate o bureku. Je posnel, kako je iz crnuc z bicikljem zastojn odsel do bavarskega dvora (center ljubljane) in prevzel burek. Mal sportas zraven (migas kolo), mal pogledas belo ljubljano, mal poklepetas z znanci pa mimogrede pojes malico. Nic ni racunal koliko ga stane.

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

xseki je izjavil:

d4vid je izjavil:

K riti ti prinesejo za par € več, pa je vse narobe. Jaz sem v takih krajih, da mi niti najblizja picerija s dostavo ne pripelje domov.

Enako;) Wolta pa teh aplikacij verjetno v lajfu ne bom mogel koristit:)) nič zato.


Jz bi jih lahk izkoristil pa jih ne bom. Če res neki hočm si bom šel z kolesom iskat pa še neki bom sprot za svoje telo naredil. win-win. In to kljub temu da imam težko fizično delo vsak dan. No sej po navad se bolj splača kupt zadevo v trgovini k pa po gostilnah. Bolj k se gibaš več imaš denarja za stvari ki res štejejo.

Gagatronix ::

Jaz sem narocal preko ehrane, dokler je se bila ehrana. Zdaj je samo slaba kopija Wolt-a in sem odjebal vse skupaj ter pac direktno poklicem k Top Chefu.

Mato989 ::

Samo pacienti tole naročajo resnično, ok so primeri ko pride prav, ampak večinoma pač ni rentabilno, vsaj meni osebno

Jaz če že naročim z mojo je kaka pica ko je dostava itak free in je to to... to je MAX... pa še pico večinoma raje spečem.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Spxy ::

Pa ne pozabit, ko greš jest v restavracijo boš ponavadi naročil še nekaj za spit. Če gresta dva, je cena pijače takoj enaka ceni dostave na woltu.

Mato989 ::

Spxy je izjavil:

Pa ne pozabit, ko greš jest v restavracijo boš ponavadi naročil še nekaj za spit. Če gresta dva, je cena pijače takoj enaka ceni dostave na woltu.


Ni nujno, jaz si dostikrat naročim vodo zraven =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Bolf3nk ::

še dražje bi moralo biti.
mater je folk postal len

Spxy ::

Bolf3nk je izjavil:

še dražje bi moralo biti.
mater je folk postal len


Jaz pa pravim, da bi moralo biti čimbolj dostopno, saj se s tem ustvarjajo nova delovna mesta.

Mato989 ::

Spxy je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

še dražje bi moralo biti.
mater je folk postal len


Jaz pa pravim, da bi moralo biti čimbolj dostopno, saj se s tem ustvarjajo nova delovna mesta.


torej vse zastojn delamo v izgubi ampak glavno da delamo al kak?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

Oni ceno že prilagajajo in iščejo neko mejo.

Sicer pa v restavraciji je cena same hrane nekje do 30%, bi stavil da večinoma še manj, ostalo je za vse ostale stroške in profit lastniku. Pri dostavi vsaj vidiš koliko je še stroška zraven.

Osebno raje kuham. Sestavine, ki jih poznam in vem koliko so stare, izvor (večinoma). Lokalna gostilna ima po vikendih ponavadi za malico neke čevape ipd., le zakaj. Ostanki od vikend bufeta/gostij.

Spxy ::

Mato989 je izjavil:

Spxy je izjavil:

Bolf3nk je izjavil:

še dražje bi moralo biti.
mater je folk postal len


Jaz pa pravim, da bi moralo biti čimbolj dostopno, saj se s tem ustvarjajo nova delovna mesta.


torej vse zastojn delamo v izgubi ampak glavno da delamo al kak?


Ne, samo ni potrebno umetno dvigovat cene neke storitve "just because".

Shegevara ::

Mato989 je izjavil:

Samo pacienti tole naročajo resnično, ok so primeri ko pride prav, ampak večinoma pač ni rentabilno, vsaj meni osebno

Jaz če že naročim z mojo je kaka pica ko je dostava itak free in je to to... to je MAX... pa še pico večinoma raje spečem.


Zakaj točno so pacienti če na vsake tolk časa kako dostavo naročijo? Nimajo vsi tolk slabe plače kot ti, da bi moral gledat na vsak cent, pa punci težit, če si kako dodatno obleko kupi.

In ti si po tvoji logiki isto pacient k kupuje gaming računalnik in drage komponente. Nekdo drug ima 4 leta staro kišto, ali pa nabavi 3 leta staro kišto, pa bo še vedno lahko igral vse igre, samo preseraval se ne bo z nastavitvami, tako kot se ti ne preseravaš z naročanjem na dom.

Mato989 ::

Shegevara je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Samo pacienti tole naročajo resnično, ok so primeri ko pride prav, ampak večinoma pač ni rentabilno, vsaj meni osebno

Jaz če že naročim z mojo je kaka pica ko je dostava itak free in je to to... to je MAX... pa še pico večinoma raje spečem.


Zakaj točno so pacienti če na vsake tolk časa kako dostavo naročijo? Nimajo vsi tolk slabe plače kot ti, da bi moral gledat na vsak cent, pa punci težit, če si kako dodatno obleko kupi.

In ti si po tvoji logiki isto pacient k kupuje gaming računalnik in drage komponente. Nekdo drug ima 4 leta staro kišto, ali pa nabavi 3 leta staro kišto, pa bo še vedno lahko igral vse igre, samo preseraval se ne bo z nastavitvami, tako kot se ti ne preseravaš z naročanjem na dom.


Saj pravim, so primeri ko pride prav (občasno) ampak če pa to skoz naročuješ pa niti ni bistvo denar, bistvo je kvaliteta prehranjevanja in zdravje.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Shegevara ::

Mato989 je izjavil:


Saj pravim, so primeri ko pride prav (občasno) ampak če pa to skoz naročuješ pa niti ni bistvo denar, bistvo je kvaliteta prehranjevanja in zdravje.


Ne se zdaj izmikat, rekel si, da ni rentabilno. Kako zdrava in kvalitetna je pa ta hrana je pa vse relativno. Konec koncev obstaja možnost razvažanja solat ali pa direktno iz trgovine.

Mato989 ::

Shegevara je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Saj pravim, so primeri ko pride prav (občasno) ampak če pa to skoz naročuješ pa niti ni bistvo denar, bistvo je kvaliteta prehranjevanja in zdravje.


Ne se zdaj izmikat, rekel si, da ni rentabilno. Kako zdrava in kvalitetna je pa ta hrana je pa vse relativno. Konec koncev obstaja možnost razvažanja solat ali pa direktno iz trgovine.



Saj sem napisal naprej "VSAJ MENI OSEBNO"... a ne smeš met mnenja na forumu torej? Preberi celo poved ne pa bit triggeran troll mode takoj ko ti kaj ne paše... povedal sem da MENI OSEBNO ni rentabilno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Badwolff ::

Tipična SloTech debata. Če se vam zdi predrago, neumno, kriminal, samo za lenuhe, potem storitve ne uporabljat.

Imo se za enega ne splača, ker dostava podraži hrano za od oka 20%. Sam poskušam ali naročit za celo familjo, recimo po smučanju, ko se ti res ne da ukvarjat s kuhanjem, ali pa iščem zastonj/minimalne dostave. Če nisi res fiksiran na neko goatilno/tip hrane, ponavadi gre.

Glede kvalitete, svaka čast, da so na tem forumu sami top chefi, ki skrbno nadzirajo svoje bio Eko sestavine.

Sicer pa glede plačila dostavljalcu, se večkrat vprašam, a se jim sploh splača delat tole.

Shegevara ::

Mato989 je izjavil:


Saj sem napisal naprej "VSAJ MENI OSEBNO"... a ne smeš met mnenja na forumu torej? Preberi celo poved ne pa bit triggeran troll mode takoj ko ti kaj ne paše... povedal sem da MENI OSEBNO ni rentabilno.


Zdaj si na lastni koži občutil kako to zgleda, če se en vpiči vate, ko rečeš da je zate osebno nekaj predrago.

V slo-tech temah o grafičnih karticah je živel en pacient, ki se je vsajal nad vsakim, ki je izrazil mnenje, da so grafične kartice predrage. Mogoče ga poznaš :)

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Shegevara je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Saj sem napisal naprej "VSAJ MENI OSEBNO"... a ne smeš met mnenja na forumu torej? Preberi celo poved ne pa bit triggeran troll mode takoj ko ti kaj ne paše... povedal sem da MENI OSEBNO ni rentabilno.


Zdaj si na lastni koži občutil kako to zgleda, če se en vpiči vate, ko rečeš da je zate osebno nekaj predrago.

V slo-tech temah o grafičnih karticah je živel en pacient, ki se je vsajal nad vsakim, ki je izrazil mnenje, da so grafične kartice predrage. Mogoče ga poznaš :)


ja ker je redkokdo če sploh kdo napisal IMO/MENI OSEBNO ampak so pisali kot da je to za vse...

big diff

morda razumeš =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

feryz ::

Te dostave so napol zastonj. Jaz mnogo več napitnine pustim, če se že prikažem v restavraciji.
Vsaj podvojene bi morale biti. Kdor ne verjame, naj gre reskirati življenje v ljubljanskem prometu za en kurčev burek, pa bo videl kako to izgleda. Malo drugače kot programiranje, ker te lahko edino kap rukne kot posledica mc dobrin.

Valvoline ::

Jap, za cigarete pa brez problema placajo 4-5e skatlico, burek+dostava je pa drago.

Ganon ::

Ne bodi len in si kaj pripravi doma. Oz. če bi želel burek na hitro, sveže pečen, lahko kupiš tudi zamrznjenega in te čaka doma v skrinji. Pečjakov je meni osebno zelo dober.

Cupakabra123 je izjavil:

napitnino

feryz je izjavil:

napitnine


:))

Ben Dover ::

Burek? Ne hvala, to je zanič in zdravju škodljivo .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolt je v SLO

Oddelek: Loža
4715109 (1405) Malidelničar
»

Koliko evrov porabite za hrano na mesec? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12415035 (10193) ytodf
»

E hrana - male porcije, predrago (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13322253 (7962) mat xxl
»

Smo slovenci premalo ambiciozni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637294 (4657) Phantomeye
»

Ehrana, znižane cene, fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559402 (6415) Smurf

Več podobnih tem