» »

Kolikšna cena?

Kolikšna cena?

Elemen_T ::

Pravzaprav nevem točno zakaj to sprašujem a ker sem ravno v takem feelingu, bom - da vidim koliko se moj pravi feeling loči od vašega8-)

-

Naredt morem pejdz.
Gre za "malo" spletno trgovinico (p po povzetju)...baza članov, katalog (skeniranje kataloga - cca 60 strani - vsaka stran precej artikov - okoli 30), pa vnos pribljižno 20% celega katalog v e-trgovino.

V bistvu me muči eno.
Spletno trgovino sem itaq že delal in jo imam v celoti že sprogramirano. Bi jo lahko super uporabil za ta projekt. (pa to seveda vem samo jest, ne :) - za stranko je to seveda delo od nule)... Fora pa je ta, da bom porabil ogroooomno časa za mučno delo - vnašanje in skeniranje! Nevem koliko računat! Sem pošten in nočem preveč odirat. Navsezadnje gre za referenco - in precej pomembno.

Pavšal - koliko bi vi računal?

DMouse ::

Moje skromno mnenje: 150.000
Ni premalo, ni preveč (za firmo ki ima svoj katalog - me zanima kolk so šele zanj dali)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DMouse ()

Vice ::

200k-250k

Odvisno koliko se ti zdi vredna tvoja ura truda in koliko "obvladaš" (hiter si) stvari. Če se ti zdi tvoja ura dela vredna 1000 sit in če za 1 slikico od skeniranja do končne obdelave primerne za objavo porabiš 5 min je hitro že to 100k sit. Lahko pa se držiš "uradnega" zadnjega cenika, ki je bil objavljen v Kliku samo cena bo potem veliko večja.


p.s. drugače je zame še teh 250k malo, ko tako gledam koliko večja podjetja vržejo sa spletne strani ki niso vredne niti 0.5/ku.... in cene ne dosežejo pod 1-1.5 mil. sit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

whatson ::

VICE: V kerem kliku je bil ta cenik ? Številka ...

Elemen_t ... nekje 200-300 tisočakov. Ne prodaj svojga dela za burek.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

DMouse ::

300k za pavšal? :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena izdelave spletne strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5115280 (8330) FX6300B
»

Neuspešno popravljanje računalnika na črno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910283 (5629) krneki0001
»

Ocena strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6315548 (13000) technolog
»

Koliko zaračunati?

Oddelek: Izdelava spletišč
201818 (1036) DiTi
»

Iščem namizni računalnik z majhnim ohišjem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13312629 (9936) krneki0001

Več podobnih tem