» »

Cena izdelave spletne strani

Cena izdelave spletne strani

«
1
2

Mr_Globus ::

Zdravo, v podjetju imamo plan prenove oz. naročilo nove spletne strani. Dobili smo ponudbo za stran takega tipa (reference):

http://www.studiocantica.com/
http://www.dentalni-studio.com/

Vso vsebino strani in podstrani bi lahko urejali sami, forma za novice, kontaktni obrazec in podpora za mobilne naprave, optimizacija off in onsite za google.

Koliko bi bila po vaše cena take strani? Nimamo izkušenj in ne znamo oceniti kakovosti in cene za tako stran.

Hvala za mnenja

ZaphodBB ::

Od 1000€ naprej.

xardas ::

ZaphodBB je izjavil:

Od 1000€ naprej.


Kako si prišel pa do te cene?

ZaphodBB ::

Iz riti sem jo potegnil. Se ti zdi prenizka?

Letalec ::

xardas je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Od 1000EUR naprej.


Kako si prišel pa do te cene?


Samo hosting z domeno je 100EUR. Z dogovarjanjem, namestitvijo wordpressa, osnovnim modificiranjem strani na željo naročnika ipd je osnovna cena strani pač od 1000EUR naprej. Za manj denarja se pač ne splača delat. Vsi dodatni stroški so odvisni od tega, koliko se naročnik izmišljuje. V kolikor so te zahteve končne, potem je lahko 1000EUR. Če pa se vmes spomnite še za facebook, RSS, naročanje storitev preko strani, ipd. pa osnovna cena vsekakor ne velja več. Pogosto se zgodi, da se stran "dela" dokler se stranki ne da več zmišljevati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Letalec ()

80173s ::

Se strinjam z Letalcem. Predvsem zadnji stavek je zadel zebljico na glavico. Jst bi edino dodal k stavku, da stranka pri tem pricakuje fiksno ceno, omenjeno (oz. glede na izkusnje za njih kr "dogovorjeno") med informativnim pogovorom, ko se je omenjalo da bo 1 html page "vizitka site" za narest. =]

Tam nekje 20-50 eur na uro, odvisno od uporabljenih znanj. Sicer imajo pa tut oni dostop do googla, pa nej tut oni 'mal, tko, potipkajo, k v filmih, a ves, izi pa simpl, za par urc ukvarjanja'.

Netrunner ::

Cena je precej odvisna tudi od tega ali se vam naredi custom dizajn ali se kupi neko predlogo. Pa sama cena ni vse... odvisno je kdo stoji zadi .. koliko kvalitetno zloži skupaj in kako podporo ti nudi.

cena je precej relativna...

HardFu ::

300€/dan, potem pa si stranka lahko izmisljuje po mili volji :)
http://codeable.io

[D]emon ::

Pri izdelavi spletnih strani, tako kot pri marsicem drugem, gre po sledecem pravilu:

- hitro
- kvalitetno
- poceni

Izberi 2.


Marsikatera stranka bi, seveda, imela vse troje naenkrat.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mr_Globus ::

Nič si ne bi zmišljevali ;) Na strani rabimo (v dveh jezikih):
- kontaktne info + zemljevid,
- možnost objavljanja akcij in ostalih novic (novejša gre avtomatsko na vrh) v taki obliki da jih lahko delimo na FBju
- povezavo na Facebook profil,
- cenik
- kontaktni obrazec
+ enostavno urejanje/dodajanje/brisanje podstrani po lastni želji v prihodnosti.

Ta izvajalec je postavil ceno dobrih dvatisoč EUR (stran je prilagojena za mobilne naprave, vpisana v google in optimizirana zanj). Pojma nimam če je to primerna cena...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mr_Globus ()

ZaphodBB ::

Cena je v okvirih normale. Od tu naprej je predvsem odvisno če se vam izvajalec in njegov odnos dopade.

galu ::

Za tako stran lahko dobiš tudi dražje izvajalce, kot tudi cenejše in verjetno oboje lahko najdeš kar tu, na ST.

2400e (toliko si napisal pred editiranjem) za inštalirati WP, dati nekomu (iz riti potegnjena številka) 100e za prevode, dodatki nekaj pluginov, integracijo Google Mapsa ter nekaj grafičnega modanja se meni zdi precej easy money. Komot bi naredil za (recimo pol) manjši denar, kot marsikdo drug, verjetno.
Tako to gre.

ZaphodBB ::

Evo bo galu naredil za 1000€.

[D]emon ::

100e za prevode BAHAHAHA dober vic ja. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Netrunner ::

Če bi jaz delal tako stran v sklopu firme bi bila cena približno enaka .. če bi delal preko SPja bi bila cena par 100€ nižja .. če bi ti delal prijatelsko bi bila polovična ... v vseh treh primerih bi imel isto kvaliteto :)

Letalec ::

Mr_Globus je izjavil:

Nič si ne bi zmišljevali ;) Na strani rabimo (v dveh jezikih):
- kontaktne info + zemljevid,
- možnost objavljanja akcij in ostalih novic (novejša gre avtomatsko na vrh) v taki obliki da jih lahko delimo na FBju
- povezavo na Facebook profil,
- cenik
- kontaktni obrazec
+ enostavno urejanje/dodajanje/brisanje podstrani po lastni želji v prihodnosti.

Ta izvajalec je postavil ceno dobrih dvatisoč EUR (stran je prilagojena za mobilne naprave, vpisana v google in optimizirana zanj). Pojma nimam če je to primerna cena...


-V dveh jezikih. Tega v prvotnih zahtevah ni bilo. To lahko ceno, odvisno od sitema tudi podvoji.
-kontakni info + zemljevidi -> 30 min dela
-možnost objavljanja akcij in ostalih novic -> vse default akcije wordpressa oz. drugih CMS sistemov
-povezavo na Facebook profil -> 5min dela
-cenik 30min dela
-kontaktni obrazec -> 1h dela
-enostavno urejanje/dodajanje/brisanje -> default omogoča wordpress

-stran je prilagojena za mobilne naprave -> responsive je jeba, ker povsoz zgleda grdo. Tukaj se boste veliko zmišljevali. Lahko vzame od 1h do 7dni+.
-vpisana v google in optimizirana zanj -> vau, a u google je vpisana :). SEO optimizacija je pa tudi malo šloganje. Najbolje da je vsebina dobra, pa stran že sama pride na google.

Če vaše podjetje že ima FB profil in na njemu redno objavljate, potem se zavedajte, da spletna stran z NOVICAMI zahteva 5x več pozornosti. Prav tako boste vsebino morali dobaviti vi! Četudi plačate, boste morali tudi vi vložiti precej dela. Tega se zavedajte!

Če bi radi prihranili, potem lahko za 100€ kupite hosting ki inštalacijo wordpressa z enim klikom in s pomočjo youtuba naklikate vašo stran v enem dnevu.

ZaphodBB ::

To tudi jaz priporočam osebam, ki želijo privarčevat.

Cloud hosting poljubnega CMS, vključno z nekim templatom. Zelo ugodno.

Netrunner ::

cena pri spletnih straneh je precej relativna ...

je vredna recimo 2400€ .. ne ni .. vendar je treba plačat čas + stroške + še neki zraven podjetju.

določene stvari se z današnjimi CMSji naredijo takoj ... kupiš responsive html temo na themeforest za 15$ .. vržeš v CMS .. 5-8h dela .. odvisno od CMSja ..

še ostale malenkosti = par urc ... in imaš zadevo v dveh dneh postavljeno... strošek.. pod 1k

ZaphodBB ::

Support stranki, popravek tega in onega, sestanki s stranko, yada yada - to je pa vse for free al kako?

[D]emon ::

Netrunner je izjavil:

in imaš zadevo v dveh dneh postavljeno


In koncas kot prenovljen Mimovrste
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Gandalfar ::

2k je kar realna cena za tole na trgu

ZaphodBB ::

Na drugi strani imamo že dva osebka galu in replenish, ki sta očitno sposobna izgotovit identično ali boljšo sotritev za 1000€.

Priporočam OPju, da ju prime za besedo. :)

Netrunner ::

ZaphodBB je izjavil:

Support stranki, popravek tega in onega, sestanki s stranko, yada yada - to je pa vse for free al kako?


zato pa je cena cca 2400EUR ... SP se morajo bolj boriti za stranke zato je cena nižja .. če pa delaš prijatelsko pa računaš samo čas ki ga porabiš .. tako da realno lahko narediš enake kvalitete za pol manjšo ceno

[D]emon je izjavil:

In koncas kot prenovljen Mimovrste

.. to je odvisno kak template kupiš :) ter koliko znanja imaš

Gandalfar je izjavil:

2k je kar realna cena za tole na trgu

se strinjam

ZaphodBB je izjavil:

... in replenish, ki sta očitno sposobna izgotovit identično ali boljšo sotritev za 1000EUR.


če bi delal nekemu kolegu potem ja .. če bi delal kot SP potem pa si ne bi mogel privoščiti zapravljat čas za manj kot 1.5k ... kot podjetje pa itak pod 2k nima smisla

pa za ceno okrog 1000EUR je mišljeno to da se kupi predlogo, tako da odpade dizajn + razrez.... res pa da responsiv strani iz themeforesta niso nekaj za se hvalit :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

Letalec ::

[D]emon je izjavil:

Netrunner je izjavil:

in imaš zadevo v dveh dneh postavljeno


In koncas kot prenovljen Mimovrste


Kar za neko malo podjetje, ki potrebuje spletno stran bolj za vizitko (da obstajajo na internetu) niti ni tako narobe.

Za veterane tipa Mimovrste, ki imajo zajeten kup rednih stran in prometa, pa se to seveda ne spodobi. Ampak kljub remu, da se ne spodobi, jim očitno zadeva še vedno špila. Torej namen dosežen.

Mr_Globus ::

Hvala za mnenja, torej je cena primerna.

xardas ::

ZaphodBB je izjavil:

Support stranki, popravek tega in onega, sestanki s stranko, yada yada - to je pa vse for free al kako?


Koliko, na splošno, stanejo pa take storitve, če smem prašat?

nodrim ::

30-50 € ali več na uro, kot vsaka tehnično zahtevna stvar ... Dober prevod pa pod 0,15 € na besedo tudi težko dobiš ;)

svecka ::

Huh, nad telimi cenami sem kar presenečen. Najverjetneje zato ker sem navajen še iz časov, ko so študentje naredili spletno stran za 200€ (pred 5 leti) in jo "vzdrževali" za 50€ na mesec (niso vključeni stroški vzdrževanja strežnika in domene).

Se še spomnim, ko je Mariborska občina naročila izdelavo spletne strani in je cena prišla čez 2000€ in so vsi bunili, kako je to možno, korupcija, ko pa stane izdelava 500€.

Netrunner ::

a saj tudi danes ti lahko študent naredi za 200€ .. free WP tema .. namestitev in to je to..

Cena izdelave spletne strani, katera je na prvi pogled enaka se lahko cenovno precej razlikuje .. odvisno je kako je narejena, kakšne tehnologije uporablja, kakšne možnosti širitve ima in kaj vse stranka lahko ureja na njej .. in kaj lahko zjebe in kaj ne...

ZaphodBB ::

svecka je izjavil:

Huh, nad telimi cenami sem kar presenečen. Najverjetneje zato ker sem navajen še iz časov, ko so študentje naredili spletno stran za 200€ (pred 5 leti) in jo "vzdrževali" za 50€ na mesec (niso vključeni stroški vzdrževanja strežnika in domene).

Se še spomnim, ko je Mariborska občina naročila izdelavo spletne strani in je cena prišla čez 2000€ in so vsi bunili, kako je to možno, korupcija, ko pa stane izdelava 500€.

No ja, študent bo za tak denar naredil, ker se bo kot neizkušen zajebal. Ko bo enkrat skontal, da je premalo računal ga hitro ne bo več na spregled.

Roko na srce, 30-50% vrednosti projekta odpade na odnos stranke oz. za customer service. Če bi stranka prinesla nek reprezentativen content in ve kaj hoče in jih lahko zaupaš, da se ne bo 10x premislila, da se bo oglašala na telefon, da bo gradiva dostavljala ažurno in v pravi obliki, potem bi bilo lahko tudi nižje.

Tako je pa v tem poslu večina strank šabanov, ki ne spoštujejo oz. ne razumejo kaj in kako izvajalec dela, jim mora ta to zaračunati.

Letalec ::

Še vedno lahko dobiš študenta, ki ti bo naredil spletno stran za 500EUR. Pri tem bo spoznal najprej on, da se je nateg*il, ker je mislil, da bo moral narediti samo tisto, kar je bilo na začetku rečeno. Če je študentova postavka neto 9EUR, torej bruto za delodajalca 12EUR/h se za 500EUR lahko naredi 40 delavnih ur, kar je en delavni teden.

Realno za nekega SP, se prvi dan v tednu porabi za sestanek, obisk, sestava in podpis pogodbe. Prav tako ima realni podjetnik malo večje stroške kot študent, zato mora računati duplo. Prav tako bi rad celo nekaj zaslužil. Tako mu za 1000EUR ostanejo 4 delavni dnevi za samo implementacijo strani.

V 4 dneh ti stranka komaj odgovori na en meil. O dobavi vsebine strani in implementaciji ter bog ne daj kakšnemu profesionalnemu prevajanju v 4 dneh ne moreš sanjati.


Prijateljsko lahko naredim stran za 500EUR, ker za "prijateljsko" se mi nimaš kaj zmišljevati o fontu, barvah in nekih funkcionalnostih. Če pa se gremo biznis, pa takoj popravljaš "tisti gumb bolj dol, facebook ikonco takšno, tisti gumb nazaj gor, uno črtico bi rdečo, tam manjka pika, ...". To meni pač pobere ogromno časa in zezanja, kar posledično stane. Da furaš biznis, moraš imeti 4kEUR na mesec, da ti ostane 2kEUR. Če delaš spletne strani, kjer za stran porabiš dva tedna sprehajanja, dogovarjanja in implementacije mora stran pač stati 2kEUR, da si nad pragom revščine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Letalec ()

mirancar ::

in še druga stvar je da se recimo 2 tedna dogovarja za nekaj nakar se stranka premisli
torej je zapravil čas za brez veze. Posledično naslednjemu računa več

kakorkoli že, če ima konkurenca (pa naj bo to random študent) optimizirane stroške, nas njegovi razlogi za višje cene ne zanimajo

Netrunner ::

dejstvo je to da vsak izvajalec mora računati več zaradi rezerve .... pri nekaterih projektih si v + .. pri nekaterih pa v - ... glavno da se pokompezira med enimi in drugimi, tako da si plačan za vse svoje delo ki si ga zapravil na X projektih ...

Blinder ::

do 300€. 1000€ in podobne trosijo ven firme, ko obračunavajo te storitve še po cenah pred recesijo. Pač oni bi radi ohranli visoke cene kot da nebi bilo na trgu nove konkurence.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Mesar ::

Te pa ti delaj strani za 100EUR, hodi na sestanke pa nudi support. Pa tako... čisto iz radovednosti (sam sem se že čisto ven iz tega "biznisa" spravo), kaj točno si ti pripravljen nareti... oz. delati, za 300EUR?
Your turn to burn!

bluefish ::

mirancar je izjavil:

in še druga stvar je da se recimo 2 tedna dogovarja za nekaj nakar se stranka premisli
torej je zapravil čas za brez veze. Posledično naslednjemu računa več
A ni bolje, če se v pogodbo enostavno vnese število revizij, ki so vključene v prvoten znesek, vsaka naslednja pa stane toliko in toliko in podaljša rok za N?

ZaphodBB ::

A ti rajši vidiš, da plačaš X in je to to. Al rajši vidiš da plačat X*0.6 in potem poslušaš, tole je pa tolk ekstra, pa še to boste plačal...

Gandalfar ::

Ne, tipicno dobis placano ~30 dni po izstavitvi racuna kar pri tako nizkih zneskih (nekje do 5k) naredis sele, ko je projekt izveden in lansiran. Kar mirno traja 3-6 mesecev realnega casa (od prvega stika s stranko do splavitve).

Ce zacnes steti revizije se ti hitro zacnejo stvari komplicirat oz. se moras zacet obnasati kot agencija.

blackbfm ::

Bolj ko bereš tako temo, manj ti je jasno. Brez nakladanja, pri spletnih stvareh je pač tako da vsak potegne neko ceno ven iz riti, in če jo je stranka pripravljena plačat brez kompliciranja tolk boljš.

Je pa težko vrednotit tako delo, ker navidez enostavne zadeve so lahko komplicirane ko hudič, in prav tako kontra. Že med izvajalci je lahko ogromna razlika, nekdo zna mogoče inštalirat cms in naklikat par pluginov, drug bo znal narest svoj sistem...taka dva bosta sigurno imela čisto drugačen pristop do problema, kvaliteto in ceno. Nekemu laiku pa se bo verjetno zdelo oboje isto. NO na koncu so važne konverzije oz dober ROI, kar pa ti nihče ne more garantirat.

detroit ::

folk tuki preveč "prijateljsko" na črno razmišlja. Za 2400 se ti ne splača niti zagnat notepada. Tuakj se gre za firmo, od katere država pobere like 50% vsega (oz. kaj vem vse skoraj). Komej čakam da se mi kakšen "domači" velemojster javi kako bi za pol jurja naredu.

Replenish jst ti naredim stran za 50eur, uzamem telefon poslikam neki dam v background eko spletna stran. Vsak dan če želiš. Ne branim sebe, ker ne delam strani, branim kolege ki se prodajajo za drobiž in propadajo in ti in tebi podobno misleči ste razlog. Predvsem te dučanič firme joj kako bom dal za spletno stran ki je spletni obraz podjetja 3k ...:)

Pejd v kakšno resno firmo boš videl kakšni dinarčki se tam obračajo, kjer te lepo odslovijo čim začneš take klobase prodajat. Samo moraš vedet da že njihov sestanek s teboj je koštal 500EUR.
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

Netrunner ::

Mesar je izjavil:

... čisto iz radovednosti (sam sem se že čisto ven iz tega "biznisa" spravo), kaj točno si ti pripravljen nareti... oz. delati, za 300EUR?


Jaz osebno nič... vendar za tako ceno dobiš instalacija in osnovno konfiguracijo Wordpressa z free predlogo... pa še to ti naredi kak študent

detroit je izjavil:


...Replenish jst ti naredim stran za 50eur, uzamem telefon poslikam neki dam v background eko spletna stran. Vsak dan če želiš....


Večkrat sem omenil da cena spletne strani je relativna. :) Tudi v wordu narediš lahko stran katero shraniš kot html in računaš 50EUR ..

detroit je izjavil:


...in tebi podobno misleči ste razlog.....


Ti si očitno slabo razumel moje post-e ... Sam sem tudi v tem področju in najbolj na k... mi grejo vsi "izdelovalci spletnih strani" kateri kupujejo predloge in jih mečejo v razna WP ali Joomla jajca in postavijo nizke cene zaradi katerih moramo vsi ostali ki se s tem resno ukvarjajo zgubljat čas in razpravljat z strankami zakaj je cena taka kot je...

Vse kar sem hotel povedati je da stran v vrednosti cca 2400EUR je mogoče postaviti za cca 1.000EUR enako kvalitetno .. seveda pod pogojem da to delaš za nekega kolega in kateri ti plača na roko (ali pa preko avtorske pog. kar dvigne ceno za cca 350EUR). Za ta denar tvoj čas bo poplačan.

S tem nisem mislil da se zdaj lahko delajo take strani za 1k...

Pa saj je isto na vseh področjih... telefon ki ga kupiš za 500EUR je vreden 50EUR ... in če poznaš koga na pravem mestu ti ga bo zrihtal za 100EUR ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

galu ::

[D]emon je izjavil:

100e za prevode BAHAHAHA dober vic ja. :))


No viš, ravno zaradi takih dodam pripis "iz riti potegnjena številka", ampak pogosto pozabim, da to itak (namensko) spregledate. Silly me.
Tako to gre.

[D]emon ::

100e je naravnost iz riti potegnjena stevilka, ce se gre za prevod celotne platforme.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

roko88 ::

Netrunner je izjavil:

Mesar je izjavil:

... čisto iz radovednosti (sam sem se že čisto ven iz tega "biznisa" spravo), kaj točno si ti pripravljen nareti... oz. delati, za 300EUR?


Jaz osebno nič... vendar za tako ceno dobiš instalacija in osnovno konfiguracijo Wordpressa z free predlogo... pa še to ti naredi kak študent

detroit je izjavil:


...Replenish jst ti naredim stran za 50eur, uzamem telefon poslikam neki dam v background eko spletna stran. Vsak dan če želiš....


Večkrat sem omenil da cena izdelava spletne strani je relativna. :) Tudi v wordu narediš lahko stran katero shraniš kot html in računaš 50EUR ..

detroit je izjavil:


...in tebi podobno misleči ste razlog.....


Ti si očitno slabo razumel moje post-e ... Sam sem tudi v tem področju in najbolj na k... mi grejo vsi "izdelovalci spletnih strani" kateri kupujejo predloge in jih mečejo v razna WP ali Joomla jajca in postavijo nizke cene zaradi katerih moramo vsi ostali ki se s tem resno ukvarjajo zgubljat čas in razpravljat z strankami zakaj je cena taka kot je...

Vse kar sem hotel povedati je da stran v vrednosti cca 2400EUR je mogoče postaviti za cca 1.000EUR enako kvalitetno .. seveda pod pogojem da to delaš za nekega kolega in kateri ti plača na roko (ali pa preko avtorske pog. kar dvigne ceno za cca 350EUR). Za ta denar tvoj čas bo poplačan.

S tem nisem mislil da se zdaj lahko delajo take strani za 1k...

Pa saj je isto na vseh področjih... telefon ki ga kupiš za 500EUR je vreden 50EUR ... in če poznaš koga na pravem mestu ti ga bo zrihtal za 100EUR ...


Jz bi samo rekel, da vsaka stvar/spletno stran lahko prodaš, le pravega kupca moraš najti. Eden ti bo plačal 500€ za stran vredno 50€, nekdo pa bo komaj izprsil 300€ za kakovostno narejeno stran :)

Netrunner ::

Od kod si pa ti zdaj potegnil to temo ven :) ... tisti članek nič uporabnega ne pove
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Netrunner ::

Moderator lahko pobrišeš še moj post ker je postal nerelevanten glede na to da si pobrisal prejšnji post.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Andrej51 ::

Če ste že obudili to temo, pa da vprašam kar tu:

Na koliko bi cenili spletno stran narejeno Laravel+Bootstrap z osnovno promocijsko vsebnino (predstavitev pijač in vrste hrane) in stran, ki bi imela še spletno naročanje hrane(brez moznosti spletnega plačevanja). Obe strani bi bile dvo oz trojezične (prevod ni del naročila).

Edit: Stran bi delal študent

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Andrej51 ()

PrihajaNodi ::

Cca 1000k do 3k. Upwork.com. Tam boš dobil najboljše informacije o cenikih in ljudeh, ki ponujajo izdelavo. Programerjev kot solate:)

Zgodovina sprememb…

Netrunner ::

@Andrej51 => Premalo informacij da bi podal vsaj približno oceno. 1k je sumljivo malo ... jaz pod 1.5k € ne bi računal.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

nejcr ::

@Andrej51 študent brez mentorja oziroma svetovalca na večjem projektu ni dobra ideja ( tukaj lahko prebereš več o tem https://goo.gl/Ys1GrR ). Študent brez izkušenj bo najverjetneje naredil aplikacijo, ki se bo za skaliranje najbrž kar hitro morala prepisati. V primeru, da vam spletno stran dela študent bi priporočal zraven svetovalca, kateri sestavi arhitekturo spletne aplikacije in pazi na optimizacije.

@PrihajaNodi osebno bi se izognil programerjem na UpWorku. Dobri programerji so največkrat kar dragi za slovenske standarde, večinoma programerjev z poceni ponudbami pa so največkrat brez potrebne prakse za arhitekta spletnih aplikacij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejcr ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko bi stala taksna sletna stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
508626 (5918) TheBlueOne
»

Opcije izdelave spletne strani za podjetje (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9915576 (12053) BigWhale
»

Ocena

Oddelek: Izdelava spletišč
113966 (3593) Tody
»

Ocena strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6315349 (12801) technolog
»

Cena izdelave spletne strani v Joomli

Oddelek: Izdelava spletišč
294956 (3996) Gandalfar

Več podobnih tem