» »

IŠČEM 3D OBLIKOVALCA - NFT

IŠČEM 3D OBLIKOVALCA - NFT

zIKOV1 ::

Pozdravljeni,

moj prvi ''prijavljeni'' dan na slotech :).

Skratka, kot piše že v naslovu - iščem 3d grafičnega oblikovalca.
Kreirali bi se NFT grafične slike z dejansko zgodbo. Ponavljam - dejansko zgodbo z aktualno svetovno problematiko.

Kreacija - 3D model živali (baza) + variacije.
Plačilo - po dogovoru. (možen dogovor o proviziji od prodaje).

V kolikor ima kdo izkušnje, znanje ter voljo in željo za izdelavo izdelka, se javite spodaj.

Najlepša hvala in lp
Žiga

styrian ::

Potem boš pa prodal sam sebi za milijon € in postal bogataš, ne?

Petarda25 ::

zIKOV1 je izjavil:

Pozdravljeni,

moj prvi ''prijavljeni'' dan na slotech :).

Skratka, kot piše že v naslovu - iščem 3d grafičnega oblikovalca.
Kreirali bi se NFT grafične slike z dejansko zgodbo. Ponavljam - dejansko zgodbo z aktualno svetovno problematiko.

Kreacija - 3D model živali (baza) + variacije.
Plačilo - po dogovoru. (možen dogovor o proviziji od prodaje).

V kolikor ima kdo izkušnje, znanje ter voljo in željo za izdelavo izdelka, se javite spodaj.

Najlepša hvala in lp
Žiga


Torej kaj bi ti doprinesel k temu?

styrian ::

Jaz bi za svetovno problematiko dal žival, ki nateguje druge živeli z NFT-ji.

zIKOV1 ::

V kolikor ima kdo izkušnje, znanje ter voljo in željo za izdelavo izdelka, se javite spodaj.

Javila sta se dva, ki predvidevam da nimata niti izkušenj in znanja - imata pa voljo mešati luft :)

Tako da fantje, če ste jezni na celi svet ali kaj podobnega, predlagam da si najdete kakšen hobi da malo sprostite živčke :)

sem pričakoval da ne bo padalcev med komentarji kot se to dogaja na slovenskih medijskih portalih,.. a očitno sem se motil :)

Machete ::

Kupi knjižnico že narejenih modelov. Potem samo kombiniraj živali s smešnimi predmeti in oblekami in si milijonar.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IL_DIAVOLO ::

Pred meseci je bila podobna ponudba aka nesposoben podjetnik, ki išče high end programerja s simboličnim plačilom haha

Ocitno je poizkusil znova :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kloko ::

zIKOV1 je izjavil:

.. a očitno sem se motil :)

Zmotil si se sam v trenutku, ko si stisnil gumb "POŠLJI" v rubriko, kjer ljudje iščejo rešitve svojih računalniških težav. Daj objavo v "Zaposlitve" in bo NIČ neprimernih komentarjev...

L.p., Kloko

styrian ::

Eto, upam da obogatiš:

 zIKOV1 by styrian

zIKOV1 by styrian

Machete ::

styrian je izjavil:

Eto, upam da obogatiš:

 zIKOV1 by styrian

zIKOV1 by styrian



Koliko je stala ta slika? Kupil bi jo za 3x več, če je možno?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

zIKOV1 ::

Machete je izjavil:

Kupi knjižnico že narejenih modelov. Potem samo kombiniraj živali s smešnimi predmeti in oblekami in si milijonar.


sem pregledal veliko knjižic in ni željenih zadev, zato iščem oblikovalca.

styrian je izjavil:

Eto, upam da obogatiš:

 zIKOV1 by styrian

zIKOV1 by styrian



bi ja dal avtoportret? (arašid v prazni glavi) - to bi šele mastno služil.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pred meseci je bila podobna ponudba aka nesposoben podjetnik, ki išče high end programerja s simboličnim plačilom haha

Ocitno je poizkusil znova :)


to je moj 1. poizkus in očitno tudi zadnji na tem forumu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zIKOV1 ()

ajfon ::

k, bye

IgorCardanof ::

Take stvari se dela tako, da plačaš nekaj denarja ljudem na Fiverrju.

Kar nekaj NFT projektov je launchalo na ta način. Plačalo na Fiverrju par tisočakov za tele PFP in nato naredili hype in ničvredne slikce prodalo za več milijonov $.

Tudi tebi lahko rata. Folk meče denar v karkoli trenutno.

Pa drugače, za koliko se prodaja zgornja umetnina? 8-)
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Zakaj preprosto ne 3d-skeniraš svojega tiča in prodaš kot NFT?

IgorCardanof ::

Miki N je izjavil:

Zakaj preprosto ne 3d-skeniraš svojega tiča in prodaš kot NFT?


Kake punce bi to lahko naredile za svoje telo/rit/joške in crypto simpi bi jim za take stvari plačevali več milijonov $.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

Miki N ::

IgorCardanof je izjavil:

Miki N je izjavil:

Zakaj preprosto ne 3d-skeniraš svojega tiča in prodaš kot NFT?


Kake punce bi to lahko naredile za svoje telo/rit/joške in crypto simpi bi jim za take stvari plačevali več milijonov $.


Po mojem bo moral OP ciljati bolj realističen cenovni razred ...

chaddicus ::

styrian je izjavil:

Eto, upam da obogatiš:

 zIKOV1 by styrian

zIKOV1 by styrian



Hahahahha, no pa je dobu še zastonj NFT 🤣

zIKOV1 ::

IgorCardanof je izjavil:

Take stvari se dela tako, da plačaš nekaj denarja ljudem na Fiverrju.

Kar nekaj NFT projektov je launchalo na ta način. Plačalo na Fiverrju par tisočakov za tele PFP in nato naredili hype in ničvredne slikce prodalo za več milijonov $.

Tudi tebi lahko rata. Folk meče denar v karkoli trenutno.

Pa drugače, za koliko se prodaja zgornja umetnina? 8-)


Na fiverr pa nisem niti pomislil. hvala!

Miki N je izjavil:

Zakaj preprosto ne 3d-skeniraš svojega tiča in prodaš kot NFT?


je rekla tvoja da ne smem - ker me bo tožila zaradi avtorskih,.. jbg.,..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zIKOV1 ()

TheBlueOne ::

zIKOV1 je izjavil:



to je moj 1. poizkus in očitno tudi zadnji na tem forumu :)



Sposobni imajo sigurno ali svoje projekte za katere nimajo casa ali pa se znajo prodati za dobro ceno. Verjetno vecina takih kot si ti narobe oceni obupanost tehnicnega kadra.

Recimo jaz imam podoben hobi kot isces ti, pa mi je preden sem sploh dal kaj na trg ali imel v roki kaj pametnega odnesel nekaj k€.

Fiverr ti je za start najboljsa opcija. Ce pa res hoces lokalne mojstre in obdrzati intelektualno lastnino pa racunaj nekje na 50€/h ++. Ce isces tukaj zanesljivega partnerja, pa bo verjetno projektu prinesel vec kot ti, kar sklepam iz zelo nespecificnega opisa, ki je bolj ribarjenje, kot pa nek resen predlog. Bo partner prej solal tebe in te pokoristil za ure, ce nimas nic za pokazati. :D

Route66 ::

styrian je izjavil:

Potem boš pa prodal sam sebi za milijon € in postal bogataš, ne?


Kako mi gredo pa taki komentarji na K, tipično Slovensko. Si predstavljaš da bi Američan razmišljal tako? Kako lahko sploh prideš to takšnega zaključka? Kje v svojem komentarju je človek sploh omenjal kaj podobnega? Slovenci imamo res en neverjeten sindrom kar se tiče kakršnihkoli idej. Kaj te sploh briga kaj bo počel s svojim NFT-jem? Če mu uspe zaslužiti potem vsa čast, upam da mu uspe in mu privoščim.

zIKOV1 ::

Route66 je izjavil:

styrian je izjavil:

Potem boš pa prodal sam sebi za milijon € in postal bogataš, ne?


Kako mi gredo pa taki komentarji na K, tipično Slovensko. Si predstavljaš da bi Američan razmišljal tako? Kako lahko sploh prideš to takšnega zaključka? Kje v svojem komentarju je človek sploh omenjal kaj podobnega? Slovenci imamo res en neverjeten sindrom kar se tiče kakršnihkoli idej. Kaj te sploh briga kaj bo počel s svojim NFT-jem? Če mu uspe zaslužiti potem vsa čast, upam da mu uspe in mu privoščim.


To sem si jaz rekel ko sem prebral tega in še kakšnega podobnega hihi :)

Route66 ::

styrian je izjavil:

Jaz bi za svetovno problematiko dal žival, ki nateguje druge živeli z NFT-ji.


Še en butast komentar s tvoje strani kar me sploh ne preseneča. Zakaj se sploh oglašaš v temi o kateri nimaš pojma? Sploh pa če ti NFT-ji niso všeč (jaz tudi nisem nek strasten oboževalec) lahko to temo mirno ingoriraš.

Machete ::

To je isto, kot se ti oglašaš, ker ti styrijanov komentar ni všeč.. 8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

zIKOV1 ::

TheBlueOne je izjavil:

zIKOV1 je izjavil:



to je moj 1. poizkus in očitno tudi zadnji na tem forumu :)



Sposobni imajo sigurno ali svoje projekte za katere nimajo casa ali pa se znajo prodati za dobro ceno. Verjetno vecina takih kot si ti narobe oceni obupanost tehnicnega kadra.

Recimo jaz imam podoben hobi kot isces ti, pa mi je preden sem sploh dal kaj na trg ali imel v roki kaj pametnega odnesel nekaj k€.

Fiverr ti je za start najboljsa opcija. Ce pa res hoces lokalne mojstre in obdrzati intelektualno lastnino pa racunaj nekje na 50€/h ++. Ce isces tukaj zanesljivega partnerja, pa bo verjetno projektu prinesel vec kot ti, kar sklepam iz zelo nespecificnega opisa, ki je bolj ribarjenje, kot pa nek resen predlog. Bo partner prej solal tebe in te pokoristil za ure, ce nimas nic za pokazati. :D


Nisem ocenil da je tehnicni kader obupan - zgolj iščem partnerja.

Opis je zelo nespecificni - ker karkoli bi podal specificnega izdajam idejo za katero mislim in jo osebno vrednotim pred vse ''ape'' in ''cryptopunke'' in mislim da bi jih z lahkoto odnesel. :)
Ideja ima aktualno časovnico in je vnos vsakdanjega aspekta v neko ''umetnost''. Prav tako že imam razvit tudi plan marketinga preden se zadeva poda v svet. In imam tudi dobrodelno organizacijo kateri bi namenil določen % ''author fee'', kar mislim da bi še dodalo dodatno težo sami vrednosti,.. ... kapital pa je tudi prinesel kripto svet,.. tako da ja,.. več kot prepričan sem v svojo idejo :)

in hvala za pomoč!

Machete je izjavil:

To je isto, kot se ti oglašaš, ker ti styrijanov komentar ni všeč.. 8-)


milo za žajfo,..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zIKOV1 ()

Route66 ::

zIKOV1 je izjavil:

Route66 je izjavil:

styrian je izjavil:

Potem boš pa prodal sam sebi za milijon € in postal bogataš, ne?


Kako mi gredo pa taki komentarji na K, tipično Slovensko. Si predstavljaš da bi Američan razmišljal tako? Kako lahko sploh prideš to takšnega zaključka? Kje v svojem komentarju je človek sploh omenjal kaj podobnega? Slovenci imamo res en neverjeten sindrom kar se tiče kakršnihkoli idej. Kaj te sploh briga kaj bo počel s svojim NFT-jem? Če mu uspe zaslužiti potem vsa čast, upam da mu uspe in mu privoščim.


To sem si jaz rekel ko sem prebral tega in še kakšnega podobnega hihi :)


Prav res, tipični provokator. Kakorkoli, ti priporočan da greš malo pogledati na Fiverr, kjer imaš res prav zato namenjene mojstre, polno designerjev, NFT artistov oziroma Ljudi, ki se ukvarjajo s takšnimi stvarmi. Kvalitetno in poceni. Kakšen Filipinec oziroma Indijev ti bo naredil izjemno dober projekt, boš tam prej našel kakor tule na slo-techu.

Tule malo prebrskaj: https://www.fiverr.com/categories/graph...

zIKOV1 ::

škoda besed,.. in najlepša hvala za link !

TheBlueOne ::

zIKOV1 je izjavil:



Opis je zelo nespecificni - ker karkoli bi podal specificnega izdajam idejo za katero mislim in jo osebno vrednotim pred vse ''ape'' in ''cryptopunke'' in mislim da bi jih z lahkoto odnesel. :)
Ideja ima aktualno časovnico in je vnos vsakdanjega aspekta v neko ''umetnost''. Prav tako že imam razvit tudi plan marketinga preden se zadeva poda v svet. In imam tudi dobrodelno organizacijo kateri bi namenil določen % ''author fee'', kar mislim da bi še dodalo dodatno težo sami vrednosti,.. ... kapital pa je tudi prinesel kripto svet,.. tako da ja,.. več kot prepričan sem v svojo idejo :)

in hvala za pomoč!


Ce imas kapital in je dovolj pomoc enega nima smisla iskati partnerja. Potem raje najdi soinvestitorja in furaj projekt z denarjem. Tako tudi bolj tocno poznas realne stroske, ker vecno sam tako ali tako ne mores. Tako se tudi izognes kregancijam, ki vedno pridejo pri takem financno low risk/high reward projektu.

Pomoc v takem smislu kot isces potrebujes, ce ni kesa.

Sem pa radoveden kaj pomeni "plan marketinga"? Si preprican, da potrebujes samo 3D oblikovalca, ker jaz imam obcutek da tega se najmanj, ker so lahko poceni.

stara mama ::

Miki N je izjavil:

Zakaj preprosto ne 3d-skeniraš svojega tiča in prodaš kot NFT?

Aloooo!!!!
To je moj patent!!!

(lahko pa patent kupiš kot NFT in potem poljubno prodajaš slike tičev)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1864254828 (2287) oo7
»

Našel se je izgubljeni posnetek prvega Torvaldsovega predavanja o Linuxu

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
216918 (3358) Seljak
»

Opotekavi prodor NFTjev v igre

Oddelek: Novice / Igre
164465 (3037) oopticom
»

Tudi prvi SMS prodan kot NFT

Oddelek: Novice / Ostale najave
167018 (5301) Miki N
»

NOV erc20 žeton

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6732 (453) sel

Več podobnih tem