» »

Kitajska in Ujguri

Kitajska in Ujguri

««
24 / 51
»»

Unchancy ::

Si se zmotil in si mislil, da pišeš sporočilo boyfriendu? Se zgodi...:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mr.B ::

Unchancy je izjavil:

Si se zmotil in si mislil, da pišeš sporočilo boyfriendu? Se zgodi...:))

Ja draga, pravi moški.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Unchancy ::

Naj ugibam, frišna ljubezen? :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

donvitoc ::

Unchancy je izjavil:

Je pa zanimivo, kako se lahko eni delajo, da se nad stotisoči Ujgurov ne izvaja sistematično nasilje in teror.


Zakaj nič ne narediš glede tega? Če to veš in samo gniješ na kavču bi te bilo lahko sram.

Meni dol visi ker vem da gre le za nateg, tako kot z rusko invazijo .

Samo verniki boste šli v pekel ker nič ne naredite. Dopamin doze ki jih dobite ko se mečete po trepalnicah, je to vse?

Unchancy ::

Jaz ne morem narediti nič, ker menda naslednji vikend vsem cepljenim aktivirajo čipe.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

donvitoc ::

Unchancy je izjavil:

Jaz ne morem narediti nič, ker menda naslednji vikend vsem cepljenim aktivirajo čipe.


Uau, owned!

:))

Unchancy ::

Dobr so nas tele Bilderbergi in Rothschildi.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mr.B ::

China celebrates genocide and death at Olympics
Amerikanci so tam zaradi Sponzorjev "ameriških" ki imajo tam tudi posel. Kapitalizem in zahodni potrošnik ? No en gleda skozi profit, drug skozi denarnico. Jasno izraženo večkrat,TUDI v tej temi.

Zanimiva moralna odločitev v prid genocida na Ujguri
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Unchancy ::

Evo, tole CCP idioti delajo Kitajcem:

https://www.rtvslo.si/svet/azija-z-ocea...

Otroke, tudi ko gre za dojenčke, ki so pozitivni na COVID, ločujejo od staršev. Keri zblojeni bebci. In eni občudujejo te debile in trdijo, da CCP pa že ne bi mogla izvajati genocida...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

AtaŠtumf ::

ZDA že ima načrte, da bo prinesla demokracijo Ujgurom?

Koliko Ujgurov že imate doma, so socialni profili že v Ujgurskih barvah?

Mr.B ::

Unchancy je izjavil:

Evo, tole CCP idioti delajo Kitajcem:

https://www.rtvslo.si/svet/azija-z-ocea...

Otroke, tudi ko gre za dojenčke, ki so pozitivni na COVID, ločujejo od staršev. Keri zblojeni bebci. In eni občudujejo te debile in trdijo, da CCP pa že ne bi mogla izvajati genocida...

Sej je ok...
Letos sta na vrhu : Apple, Microsoft top list of most ethical tech companies, verjetno najvec prispeva clanstvo in biblija, ki se je bodo drzali.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Unchancy ::

Whataboutizem je zadnje pribežališče amoralnih apologetov brez argumentov. Videno že mnogokrat, trenutno najbolj pri zagovornikih ruskega hitlerja.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

Mr.B ::

Unchancy je izjavil:

Whataboutizem je zadnje pribežališče amoralnih apologetov brez argumentov. Videno že mnogokrat, trenutno najbolj pri zagovornikih ruskega hitlerja.

Se strinjam, sploh ko v temo pripelješ covid.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tikitoki ::

Damn. Kitajci uporabijo organe usmrcenih za presaditve. To je zelo slabo, ker se zacne vrsiti pritisk za usmrtitve, da se zadosti povprasevanju po organih.

D3m ::

Unchancy je izjavil:

Whataboutizem je zadnje pribežališče amoralnih apologetov brez argumentov. Videno že mnogokrat, trenutno najbolj pri zagovornikih ruskega hitlerja.


Mhmmmm. Zahodna pogruntavščina.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Truga ::

Unchancy je izjavil:

Whataboutizem je zadnje pribežališče amoralnih apologetov brez argumentov. Videno že mnogokrat, trenutno najbolj pri zagovornikih ruskega hitlerja.

Who cares loser, your spinning bowtie cannot lead me astray from Xi Jinping Thought. I live eternal in the people's heavenly army, while you, a CIA brain floating in a jar, are set to be replaced in two weeks

Poldi112 ::

Unchancy je izjavil:

Evo, tole CCP idioti delajo Kitajcem:

https://www.rtvslo.si/svet/azija-z-ocea...

Otroke, tudi ko gre za dojenčke, ki so pozitivni na COVID, ločujejo od staršev. Keri zblojeni bebci. In eni občudujejo te debile in trdijo, da CCP pa že ne bi mogla izvajati genocida...


No ja, dasiravno precej divji ukrep, za njim vseeno stoji zdravstveni razlog. Za razliko od kristjanov čez lužo, ki TUJE otroke ločujejo od mater, ker so si drznile verjeti v moto na kipu svobode in zaprositi za azil.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

TezkoDihanje ::

Xinjiang Police File Hack - Why China is Terrified

Unchancy ::

Poldi112 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Evo, tole CCP idioti delajo Kitajcem:

https://www.rtvslo.si/svet/azija-z-ocea...

Otroke, tudi ko gre za dojenčke, ki so pozitivni na COVID, ločujejo od staršev. Keri zblojeni bebci. In eni občudujejo te debile in trdijo, da CCP pa že ne bi mogla izvajati genocida...


No ja, dasiravno precej divji ukrep, za njim vseeno stoji zdravstveni razlog. Za razliko od kristjanov čez lužo, ki TUJE otroke ločujejo od mater, ker so si drznile verjeti v moto na kipu svobode in zaprositi za azil.

Tegale whataboutističnega idiotizma = PoldiZem pa nisem niti opazil.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mike_Rotch ::

UkrFTW! ::

Kitajci so podobni fašisti kot Rusi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

Mr.B ::

Kaj so vas vrgli iz ukrajinskih tem, ko se vam tam ne izide stanje na terenu z marketingom supermanov ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Fritz ::

Spet Adrian Zenz & Co. s svojimi ponaredki. V teh 'novih' dokumentih so odkrili toliko napak oz. indikatorjev, ki kažejo proti Tajvanu, da lahko zavedejo samo tujca, ki slabo razume kitajsko.

https://twitter.com/Cinqscories/status/...

Na obisku v Xinjiangu je bila visoka komisarka OZN za človekove pravice Michelle Bachelet in:
https://www.ohchr.org/en/statements/202...

I should state from the outset what this visit was - and what it wasn't. This visit was not an investigation - official visits by a High Commissioner are by their nature high-profile and simply not conducive to the kind of detailed, methodical, discreet work of an investigative nature. The visit was an opportunity to hold direct discussions - with China's most senior leaders - on human rights, to listen to each other, raise concerns, explore and pave the way for more regular, meaningful interactions in the future, with a view to supporting China in fulfilling its obligations under international human rights law.

Poverty alleviation and the eradication of extreme poverty, 10 years ahead of its target date, are tremendous achievements of China. The introduction of universal health care and almost universal unemployment insurance scheme go a long way in ensuring protection of the right to health and broader social and economic rights. China's efforts in support of the multilateral 2030 Agenda and the Sustainable Development Goals, both at home and internationally, are also valued. We stressed the importance of advancing gender parity and appropriate geographical distribution.

In the Xinjiang Uyghur Autonomous Region, I have raised questions and concerns about the application of counter-terrorism and de-radicalisation measures and their broad application - particularly their impact on the rights of Uyghurs and other predominantly Muslim minorities. While I am unable to assess the full scale of the VETCs, I raised with the Government the lack of independent judicial oversight of the operation of the program, the reliance by law enforcement officials on 15 indicators to determine tendencies towards violent extremism, allegations of the use of force and ill treatment in institutions, and reports of unduly severe restrictions on legitimate religious practices. During my visit, the Government assured me that the VETC system has been dismantled. I encouraged the Government to undertake a review of all counter terrorism and deradicalization policies to ensure they fully comply with international human rights standards, and in particular that they are not applied in an arbitrary and discriminatory way.


Nobenih resnejših kritik, kaj šele blodenj o neobstoječem genocidu.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Mike_Rotch ::

Spet Adrian Zenz & Co. s svojimi ponaredki. V teh 'novih' dokumentih so odkrili toliko napak oz. indikatorjev, ki kažejo proti Tajvanu, da lahko zavedejo samo tujca, ki slabo razume kitajsko.


Imaš 3 poste višje razloženo od kje tradicionalne kitajske pismenke v dokumentih.

Truga ::

Fritz ::

Mike_Rotch je izjavil:

Spet Adrian Zenz & Co. s svojimi ponaredki. V teh 'novih' dokumentih so odkrili toliko napak oz. indikatorjev, ki kažejo proti Tajvanu, da lahko zavedejo samo tujca, ki slabo razume kitajsko.


Imaš 3 poste višje razloženo od kje tradicionalne kitajske pismenke v dokumentih.

Seveda, če Zenz & Co. tako pravijo, potem že drži.

Zadeva je prišla ven pred obiskom Bacheletove, ker so vedeli, da se jim bo zgodba o genocidu podrla kot hišica iz kart. Seveda so bili po obisku vsi zagovorniki 'teorij' zelo razočarani, še posebej pa šefi v ZDA:
https://www.washingtonpost.com/opinions...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Mike_Rotch ::

Seveda, če Zenz & Co. tako pravijo, potem že drži.


Ne vem, če drži. Se mi zdi pa razlaga bistveno bolj verjetna kot to, da so Taivanci "spregledali" črke.

s1m0n ::

Haha tolko je dokazov, da gre za pristne dokumente folk pa še išče poti, da so dokumenti ponarejeni, nastavljeni... Ponaredit na tisoče fotografij, dokumentov... Je kot kaže tako preprosto, da delajo to 5 letni froci v vrtcu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

Truga ::

dokler je edini vir za kitajske "dokaze" in "pristne dokumente" nek verski blaznez iz nemcije, jim pac ne bom verjel

s1m0n ::

Dokler reče Kitajska, da je vse laž je vse laž..., pa čeprav vam je zločin pred nosom. Me čudi, da nekateri nista zraven pa jim pomagate pri teh zločinih.

Truga ::

ne, ne razumes. adrian zenz je od cie sponzoriran verski blaznez (glej moj prispevek malo visje), in kot tak je popolnoma neverodostojen.

v xianjingu se dogajajo krsitve clovekovih pravic, kot se vec ali manj vedno kadar kaksna drzava omenja "teroriste", ampak genocid in nevemkajsevse pa to pac ni.

ameri majo v zaporih vec ljudi kot kitajci kljub temu da je kitajcev vec ko 4x tok, sepravi ce bomo bojkotirali kitajce bomo tudi njih ne? jaz sem za, kdaj zacnemo?

s1m0n ::

A ti misliš, da je on vir? Niti ne... On je le tisti na katerega se je originalen vir obrnil! Zakaj že? S čim se že ukvarja?...

mr_chai ::

Truga je izjavil:



ameri majo v zaporih vec ljudi kot kitajci kljub temu da je kitajcev vec ko 4x tok, sepravi ce bomo bojkotirali kitajce bomo tudi njih ne? jaz sem za, kdaj zacnemo?


Ne vem a si ti plačan aparatčik, da tukaj promoviraš "pošteno" kitajsko vlado. Že pri tem kako so pravočasno svet obvestili o corona virusu, ti lahko pove, da verjetno njihove številke o št. zaprtih ne bodo verodostojne. Lagali bodo povsod kjer jim je to v korist.

Mr.B ::

mr_chai je izjavil:

Truga je izjavil:



ameri majo v zaporih vec ljudi kot kitajci kljub temu da je kitajcev vec ko 4x tok, sepravi ce bomo bojkotirali kitajce bomo tudi njih ne? jaz sem za, kdaj zacnemo?


Ne vem a si ti plačan aparatčik, da tukaj promoviraš "pošteno" kitajsko vlado. Že pri tem kako so pravočasno svet obvestili o corona virusu, ti lahko pove, da verjetno njihove številke o št. zaprtih ne bodo verodostojne. Lagali bodo povsod kjer jim je to v korist.

Imamo skoraj eno leto prej detektirane okuzbe v EU. Zgolj zato ker so zaradi kolicine ljudi najprej dvignili alarm, se nebi cudil, glede na to kaj je bilo napisano o financiranju ameriükih korporacij v laboratorijih tam no pri teh nevernikih.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Truga ::

mr_chai je izjavil:

Truga je izjavil:



ameri majo v zaporih vec ljudi kot kitajci kljub temu da je kitajcev vec ko 4x tok, sepravi ce bomo bojkotirali kitajce bomo tudi njih ne? jaz sem za, kdaj zacnemo?


Ne vem a si ti plačan aparatčik, da tukaj promoviraš "pošteno" kitajsko vlado. Že pri tem kako so pravočasno svet obvestili o corona virusu, ti lahko pove, da verjetno njihove številke o št. zaprtih ne bodo verodostojne. Lagali bodo povsod kjer jim je to v korist.
glihkar sem rekel da jih dejmo bojkotirat, in seveda vse ostale s podobnimi problemi (jih je kar ene par), ampak to seveda ni ok, treba se je osredotocit na kitajce.

verjetno zato ker ste rasist, mogoce pa celo zato ker ste anti-commie fundamentalist, kot norec adrian zenz:
Zenz is a Christian evangelical eschatologist who believes that he is "led by God" on a "mission" against China. He is a lecturer at the European School of Culture and Theology, the German branch of the Columbia International University of the United States. This University considers the "Bible [to be] the ultimate foundation and the final truth in every aspect of our lives", and its mission is to "educate people from a biblical worldview to impact the nations with the message of Christ".

s1m0n ::

A to so vsi viri s stran CCP, kitajske? A je kaj bolj verodostojen vir?

Mr.B ::

s1m0n je izjavil:

A to so vsi viri s stran CCP, kitajske? A je kaj bolj verodostojen vir?

Dejte se nehat BS--jat.
Konec junija gre v v veljavo nov zakon v Ameriki, ki prepoveduje karkoli iz te province ki samo diha na temo otroškega dela, bla bla bla… ima sicer 180 dni zakonske zakasnitve ko pride v veljavo.. Potem če bo hotel Evropejc, no ne bo mogel, mu bodo grozile sankcije… Regija je zelo zanimiva, predvsem sedaj ko gre Evropa full green in. No sej veste od koga bomo kupovali Evropejci robo. Zagotovo ne direktno s kitajske, od nekje pa je potrebno financirati to človekoljubno pomoč

No sem prepričan, da tako nerazgledano tele, ki drugega kot slikice ne zna limat in se ponavljat, niti tega ni bil sposoben dojeti da je tak zakon tako ad hod sprejet.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Truga ::

s1m0n je izjavil:

A to so vsi viri s stran CCP, kitajske? A je kaj bolj verodostojen vir?
se na vikiju to pise lmao
Adrian Zenz @ Wikipedia

Unchancy ::

Mr.B je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Truga je izjavil:



ameri majo v zaporih vec ljudi kot kitajci kljub temu da je kitajcev vec ko 4x tok, sepravi ce bomo bojkotirali kitajce bomo tudi njih ne? jaz sem za, kdaj zacnemo?


Ne vem a si ti plačan aparatčik, da tukaj promoviraš "pošteno" kitajsko vlado. Že pri tem kako so pravočasno svet obvestili o corona virusu, ti lahko pove, da verjetno njihove številke o št. zaprtih ne bodo verodostojne. Lagali bodo povsod kjer jim je to v korist.

Imamo skoraj eno leto prej detektirane okuzbe v EU. Zgolj zato ker so zaradi kolicine ljudi najprej dvignili alarm, se nebi cudil, glede na to kaj je bilo napisano o financiranju ameriükih korporacij v laboratorijih tam no pri teh nevernikih.

LOL, ti si pa res globoko v kitajskih prebavilih, da blejaš to smešno propagando…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

s1m0n ::

In zaradi te njegove izjave so ti dokumenti manj verodostojni? Zakaj že? Ker tako pravijo Kitajci?

Mr.B ::

Unchancy je izjavil:

Mr.B je izjavil:

mr_chai je izjavil:

Truga je izjavil:



ameri majo v zaporih vec ljudi kot kitajci kljub temu da je kitajcev vec ko 4x tok, sepravi ce bomo bojkotirali kitajce bomo tudi njih ne? jaz sem za, kdaj zacnemo?


Ne vem a si ti plačan aparatčik, da tukaj promoviraš "pošteno" kitajsko vlado. Že pri tem kako so pravočasno svet obvestili o corona virusu, ti lahko pove, da verjetno njihove številke o št. zaprtih ne bodo verodostojne. Lagali bodo povsod kjer jim je to v korist.

Imamo skoraj eno leto prej detektirane okuzbe v EU. Zgolj zato ker so zaradi kolicine ljudi najprej dvignili alarm, se nebi cudil, glede na to kaj je bilo napisano o financiranju ameriükih korporacij v laboratorijih tam no pri teh nevernikih.

LOL, ti si pa res globoko v kitajskih prebavilih, da blejaš to smešno propagando…


Potem sem ponosen, glede na to da me označuješ kot kitajskih prebavilih, da blejaš to smešno propagando… glede na to to da od odprtje teme zahtevam da Apple (lahko vpišeš poljubno katerekoli Ameriška korporacija) , spoštuje LASTEN ZAPISAN moralni kodeks.
Moj moralni standard je malo višje kot tvoja prostitucija zato da si manj odpru denarnico, oziroma je tvoja moral definirana glede na težo denarnice Verjetno kot v drugih temah, take kot ti samo limamo na lastno zanko, moralne blamaže.

 Za splošno razgledane kot si ti

Za splošno razgledane kot si ti

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Unchancy ::

Google translate te je spet pustil na cedilu, trol.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mr.B ::

Unchancy je izjavil:

Google translate te je spet pustil na cedilu, trol.

Potem sem ponosen, glede na to da me označuješ kot kitajskih prebavilih, da blejaš to smešno propagando… glede na to to da od odprtje teme zahtevam da Apple (lahko vpišeš poljubno katerekoli Ameriška korporacija) , spoštuje LASTEN ZAPISAN moralni kodeks.
Moj moralni standard je malo višje kot tvoja prostitucija zato da si manj odpru denarnico, oziroma je tvoja moral definirana glede na težo denarnice Verjetno kot v drugih temah, take kot ti samo limamo na lastno zanko, moralne blamaže.

PS : Vemo da ko zgubiš argumentacijo, začneš s slovničnimi napakami. Tudi to je nekaj, da tako podzavestno priznaš napisano.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Unchancy ::

Mr.B je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Google translate te je spet pustil na cedilu, trol.

Potem sem ponosen, glede na to da me označuješ kot kitajskih prebavilih, da blejaš to smešno propagando… glede na to to da od odprtje teme zahtevam da Apple (lahko vpišeš poljubno katerekoli Ameriška korporacija) , spoštuje LASTEN ZAPISAN moralni kodeks.
Moj moralni standard je malo višje kot tvoja prostitucija zato da si manj odpru denarnico, oziroma je tvoja moral definirana glede na težo denarnice Verjetno kot v drugih temah, take kot ti samo limamo na lastno zanko, moralne blamaže.

PS : Vemo da ko zgubiš argumentacijo, začneš s slovničnimi napakami. Tudi to je nekaj, da tako podzavestno priznaš napisano.


Tega zmazka enostavno ne bom vsebinsko komentiral. Ni vredno. Videti je kot google translate spam sporočilo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Mr.B ::

Unchancy je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Google translate te je spet pustil na cedilu, trol.

Potem sem ponosen, glede na to da me označuješ kot kitajskih prebavilih, da blejaš to smešno propagando… glede na to to da od odprtje teme zahtevam da Apple (lahko vpišeš poljubno katerekoli Ameriška korporacija) , spoštuje LASTEN ZAPISAN moralni kodeks.
Moj moralni standard je malo višje kot tvoja prostitucija zato da si manj odpru denarnico, oziroma je tvoja moral definirana glede na težo denarnice Verjetno kot v drugih temah, take kot ti samo limamo na lastno zanko, moralne blamaže.

PS : Vemo da ko zgubiš argumentacijo, začneš s slovničnimi napakami. Tudi to je nekaj, da tako podzavestno priznaš napisano.


Tega zmazka enostavno ne bom vsebinsko komentiral. Ni vredno. Videti je kot google translate spam sporočilo.

Sej vem da te boli. Ko se ti postavil ogledalo, ki si si ga celo SAM nastavil.
Sej ni treba odgovorit, si nivo že postavil ko si iskal semantične napake.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Unchancy ::

Zeh...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

fikus_ ::

Dolgočasni ste mi človečki s predsodki, z opranimi možgani od Z MSM medijev.
Kitajkla ima človekove pravice, kot jih ima, Ujgure imajo bolj pod drobnogledom, tudi več človekovih pravic jim kršijo. Ni pa tam genocida, to producira zahodna propaganda z usa na čelu.

Se bo potrabno navadit, da demokratizacija s strani usa ni najboljša zadeva za svet, povzroča veliko gorja v demokratiziranih državah. Ta demokratizacija se pa začne z lažnimi novicami (npr. Irak in WMD).
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Unchancy ::

Smešni ste človečki, ki dajete enačaj med države, kjer oblasti zgolj skrivajo informacije in države, kjer za verbalni delikt dobiš zapor ali metek ali radioaktivni polonij.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

fikus_ ::

Si se našel?!

Težava zahoda, predvsem usa je, da forsira svoj tip demokracije, vsiljuje svoje "rešitve", postavlja svoje diktatorje, izkorišča delovno silo in naravna bogastva držav pod pretvezo demokratizacije. Za usa obstajajo sami njihove ideje, ostale minira in demokratizira države, ki se jim ne priklonijo. Razen, če je država prevelika, ima jedrsko orožje, . . . .
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Mr.B ::

Unchancy je izjavil:

Smešni ste človečki, ki dajete enačaj med države, kjer oblasti zgolj skrivajo informacije in države, kjer za verbalni delikt dobiš zapor ali metek ali radioaktivni polonij.

No kot vidiš, si kot SEM napsial, sposben samo copy paste.
da res zeh., še iz banalne situacije se z debato nisi sposoben izmotah kot boss.
zeh.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
««
24 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Yahoo zapustil Kitajsko (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8210437 (6117) poweroff
»

Facebook, Google in Twitter grozijo z odhodom iz Hongkonga

Oddelek: Novice / Tožbe
226532 (4850) Poldi112
»

Velik napad DDoS na belgijsko javno upravo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
699902 (7637) Mr.B
»

Hongkong-ška vstaja 2019 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58263373 (50328) Fritz

Več podobnih tem