» »

Tretji odmerek - možno samo mRNA?

Tretji odmerek - možno samo mRNA?

««
«
1 / 7
»»

kancler ::

Kaj je smiselno za ljudi, ki so 2x az/1x jj ali sputnik?
Kaj naj naredi nekdo, ki NE želi mRNA cepiva pa mu (administrativno) poteče digital covid potrdilo?
  • zaklenilo: zee ()

dsfsfawer235 ::

kancler je izjavil:

Kaj je smiselno za ljudi, ki so 2x az/1x jj ali sputnik?
Kaj naj naredi nekdo, ki NE želi mRNA cepiva pa mu (administrativno) poteče digital covid potrdilo?


Vsa cepiva targetirajo spike beljakovino, zelo verjetno je vseeno. Ampak glavna zadeva je, da forum/fb/... ni mesto za taksna vprasanja.

Kaj bi rad dobil odgovor na tebi tako pomembno vprasanje (ocitno, ker ne zelis mRNA) dobil od kaksne vzgojiteljice? Frizerke? Avtomehanika? Trola?

Nehaj ga srati, poklici svojega zdravnika in ga vprasaj.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

jabe ::

3ji odmerek je možen samo z mRNA.

phantom ::

Jaz sem tudi resno razmišljal, da bi šel še po enega Janssena na Hrvaško, pa sem se na koncu vendarle za mRNA odločil (Pfizer).

Mogoče se greš lahko cepit na Hrvaško. Poleti so cepili tudi turiste in verjetno je to še vedno v veljavi. Vsaj jaz sem oktobra vprašal na HZJZ (njihov NIJZ), pa so rekli, da še velja. Pokliči/piši jim in vprašaj.

Zna pa biti problem z digitalnim potrdilom. Poleti sem v novicah bral, da Hrvati slovenskim turistom, ki so se pri njih cepili, niso hoteli izdati digitalnega potrdila, v Sloveniji pa jim je tudi NIJZ rekel, da je za izdajo pristojen tisti, ki te je cepil (saj kdo drug pa naj jamči, da si cepljen, kot tisti, ki te je cepil?).
~
~
:wq

jest10 ::

jabe je izjavil:

3ji odmerek je možen samo z mRNA.


Kaj pa vem...
Mene so vprašali pri 3. dozi, a hočem fajzerja ali AZ.
Seveda se priporoča fajzr, samo ni to edina izbira.

phantom ::

jabe je izjavil:

3ji odmerek je možen samo z mRNA.

Kolikor jaz razumem smernice, je možno tudi vektorsko cepivo, ampak moraš za to imeti legitimne razloge (npr. alergija na mRNA cepiva). Sam zato, ker si "malo skeptičen" do mRNA cepiv, ti ga ne bodo dali.

Sem tudi jaz to svojo zdravnico spraševal in na NIJZ, ampak sem dobil samo generične odgovore:

Spoštovani!

Poživitven odmerek je odmerek, ki ga oseba prejme po zaključeni osnovni shemi cepljenja za poživitev in podaljšanje zaščite po osnovnem cepljenju.
Priporočljiv je za:
- oskrbovance DSO in drugih socialno varstvenih zavodov (SVZ),
- osebe stare 50 let in več in posebej ranljive kronične bolnike* ne glede na starost,
- družinske člane imunsko oslabljenih oseb,
- osebe z večjo poklicno izpostavljenostjo,
- osebe, ki so osnovno cepljenje opravile z vektorskimi cepivi.

S poživitvenim odmerkom je možno cepljenje tudi za vse ostale osebe stare 18 let in več. Osebe, ki so dokazano prebolele covid-19 in so bile polno cepljene, poživitvenega odmerka ne potrebujejo.
Priporočen presledek med osnovnim cepljenjem, ki je bilo opravljeno z mRNA cepivi ali kot »mešana shema« (Vaxzevria in mRNA cepivo), in poživitvenim odmerkom je vsaj 6 mesecev. Glede na trenutno epidemiološko situacijo je poživitven odmerek za osebe, ki so osnovno cepljenje opravile z vektorskimi cepivi, priporočljiv s presledkom vsaj dveh mesecev po osnovnem cepljenju.

Za poživitven odmerek se praviloma uporabi mRNA cepivo:
- Comirnaty (Pfizer/BioNTech) – poln odmerek;
- Spikevax (Moderna) – polovičen odmerek (0,25 ml, 50 mcg); le za osebe starejše od 30 let.
V primeru, ko je uporaba mRNA cepiva kontraindicirana, se uporabi vektorsko cepivo.

Prilagamo še povezavo do priporočil za cepljenje: https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/f... Organizacija cepljenja proti covid-19 je v pristojnosti cepilnih centrov, zato vas prosimo, da se v zvezi s termini in izvedbo obrnete na najbližji cepilni center. Več informacij o terminih cepljenja in mobilnih enotah najdete na https://www.cepimose.si/aktualno/cepiln... in https://www.cepimose.si/mobilne-cepilne... .

Lep pozdrav
Eva

______________________

Nacionalni inštitut za javno zdravje/
National Institute of Public Health
Trubarjeva 2, SI-1000 Ljubljana
korona@nijz.si
www.nijz.si
Podatkovni portal NIJZ

>>> info 15. 11. 2021 07:32 >>>

>>> XXXXX XXXXXX <xxxx.xxxxx@gmail.com> 13.11.2021 11:31 >>>
Pozdravljeni,

se je mogoče cepiti z Janssenom kot poživitvenim odmerkom? Tudi moj prvi odmerek je bil Janssen. Nimam sicer nobenih kontraindikacij, zgolj zadržke, ker lipidni nanodelci lahko načeloma vstopijo v vsako celico in, če se razelektrijo, tudi brez težav prehajajo krvno-možgansko bariero.

Lep pozdrav,
XXXX XXXXX
~
~
:wq

Neon87 ::

Po koliko odmerkov pa boste šli? Zaradi takšnih, boste za zmeraj ostali samo artikli s QR kodo in zaradi takih se bodo spravili na naše najmlajše otroke in tega ne bo konec.

Kayzon ::

Neon87 je izjavil:

Po koliko odmerkov pa boste šli? Zaradi takšnih, boste za zmeraj ostali samo artikli s QR kodo in zaradi takih se bodo spravili na naše najmlajše otroke in tega ne bo konec.


A nisi videl da se cepijo vsako leto proti gripi.. Njih ne moti 2x letno cepljenje za covid plus 1x proti gripi. To ni nic za prave bojevnike.

Neon87 ::

Ja, naj se zaradi mene, zaradi gripe naši otroci niso rabili 9 ur nosit maske, potem, ko so dokazali zjutraj, da so 'zdravi'.
Boli me kurac za druge kaj počnejo, tudi če grejo po 999kratno smrtno dozo.
Briga pa me takrat, ko me posiljujejo in meni in moji družini omejujejo 'normalno' življenje. In s tem ko ovce zmeraj znova hodijo tja, se zadeva samo slabša.. Kot ovce mislim zdrave 12-50 letnike, ki bi 99.995 preživeli normalno in brez posledic tudi brez cepiva. Cepijo se pa naj rizični in starejši, če tako želijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

draciel ::

Neon87 je izjavil:

Ja, naj se zaradi mene, zaradi gripe naši otroci niso rabili 9 ur nosit maske, potem, ko so dokazali zjutraj, da so 'zdravi'.
Boli me kurac za druge kaj počnejo, tudi če grejo po 999kratno smrtno dozo.
Briga pa me takrat, ko me posiljujejo in meni in moji družini omejujejo 'normalno' življenje. In s tem ko ovce zmeraj znova hodijo tja, se zadeva samo slabša.. Kot ovce mislim zdrave 12-50 letnike, ki bi 99.995 preživeli normalno in brez posledic tudi brez cepiva. Cepijo se pa naj rizični in starejši, če tako želijo.


Ne bluzi neumnosti in se zbudi v realnost, ki pa ni taka kot ti hočeš da je.

tony1 ::

kancler je izjavil:

Kaj je smiselno za ljudi, ki so 2x az/1x jj ali sputnik?
Kaj naj naredi nekdo, ki NE želi mRNA cepiva pa mu (administrativno) poteče digital covid potrdilo?


Javi se za prostovoljca na COVID oddelek. Dijakom dajo 25 EUR/dan.

Ne bo treba daleč, so v vsakem večjem kraju, kjer je le kakšna, še tako zabačena bolnica.

Scal in jedel boš enkrat vsakih 12 ur, ker ne moremo razmetavati s skafandri, saj smo za kaj več prerevna država.

Če imaš tudi roke tako močne kot gofljo, boš lahko tudi truge nosil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

wajdouc ::

zaradi gripe naši otroci niso rabili 9 ur nosit maske, potem, ko so dokazali zjutraj, da so 'zdravi'.

Tega jaz ne razumem. Cel razred se testira, vsi negativni, maske še vedno obvezne. Zakaj?
To, da hitri testi niso 100% zanesljivi, mi je jasno.

Neon87 ::

wajdouc je izjavil:

zaradi gripe naši otroci niso rabili 9 ur nosit maske, potem, ko so dokazali zjutraj, da so 'zdravi'.

Tega jaz ne razumem. Cel razred se testira, vsi negativni, maske še vedno obvezne. Zakaj?
To, da hitri testi niso 100% zanesljivi, mi je jasno.


Zato, ker se gre za prevzgojo, maske na gobec imajo tudi simbolični pomen.. Otroci to dojemajo čisto drugače, so vodljiv, prilagodljivi,.. Oblast jih lahko čisto podredi, za prihodnja desetletja. Stari smo pa že 'pametni' in ne gre s tako lahkoto..

Samael ::

tony1 je izjavil:


Če imaš tudi roke tako močne kot gofljo, boš lahko tudi truge nosil.

:))
Saj vem, da ni smešno, samo vseeno... Hvala za tole! :)
Samael != Samuel

tony1 ::

Neon87 je izjavil:

wajdouc je izjavil:

zaradi gripe naši otroci niso rabili 9 ur nosit maske, potem, ko so dokazali zjutraj, da so 'zdravi'.

Tega jaz ne razumem. Cel razred se testira, vsi negativni, maske še vedno obvezne. Zakaj?
To, da hitri testi niso 100% zanesljivi, mi je jasno.


Zato, ker se gre za prevzgojo, maske na gobec imajo tudi simbolični pomen.. Otroci to dojemajo čisto drugače, so vodljiv, prilagodljivi,.. Oblast jih lahko čisto podredi, za prihodnja desetletja. Stari smo pa že 'pametni' in ne gre s tako lahkoto..


Če človek letnik 87 piše takšne, je zanj, bojim se, pa z masko ali brez, izgubljeno vsako upanje.

Samo še Covid te lahko reši.

wajdouc ::

Neon87 je izjavil:

wajdouc je izjavil:

zaradi gripe naši otroci niso rabili 9 ur nosit maske, potem, ko so dokazali zjutraj, da so 'zdravi'.

Tega jaz ne razumem. Cel razred se testira, vsi negativni, maske še vedno obvezne. Zakaj?
To, da hitri testi niso 100% zanesljivi, mi je jasno.


Zato, ker se gre za prevzgojo, maske na gobec imajo tudi simbolični pomen.. Otroci to dojemajo čisto drugače, so vodljiv, prilagodljivi,.. Oblast jih lahko čisto podredi, za prihodnja desetletja. Stari smo pa že 'pametni' in ne gre s tako lahkoto..

To mi je jasno že odkar je IJJ tam kjer je. Upal sem na kakšen "znanstveno" "dejstvo" ali izgovor.

Neon87 ::

Žal me Covid ne more rešit, prebolel lani z dnevom vročine in 'prebolel' letos, ko nisem vedel da sem bolan, je pa tako pokazal PCR test in so mi tako rekli, da sem bolan..

Prosim za pojasnilo, koliko se gre za zdravje? Da se poleg samotestov, 6letnike posiljuje z masko in kmalu sili v cepljenje za bolezen, ki je njim popolnoma nenevarna?

wajdouc ::

Neon87 je izjavil:

... ki je njim popolnoma nenevarna?

Lahko jo prenašajo.

xeroxan44j ::

Neon priporocam ti da se ne ukvarjas z temi nevretencarji priklopljenimi na jj jev kur.. Ostani pri zdravi pameti in zivi zivljenje kot si ga do sedaj. Brez cepiva. Lp

Mare2 ::

Neon87 je izjavil:

Žal me Covid ne more rešit, prebolel lani z dnevom vročine in 'prebolel' letos, ko nisem vedel da sem bolan, je pa tako pokazal PCR test in so mi tako rekli, da sem bolan..

Prosim za pojasnilo, koliko se gre za zdravje? Da se poleg samotestov, 6letnike posiljuje z masko in kmalu sili v cepljenje za bolezen, ki je njim popolnoma nenevarna?

Očitno ima Kovid 19 precej stranskih učinkov. :) Nekateri se pokažejo šele sedaj.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

PacificBlue ::

Testiranje je zastonj:)

tony1 ::

Mare2 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Žal me Covid ne more rešit, prebolel lani z dnevom vročine in 'prebolel' letos, ko nisem vedel da sem bolan, je pa tako pokazal PCR test in so mi tako rekli, da sem bolan..

Prosim za pojasnilo, koliko se gre za zdravje? Da se poleg samotestov, 6letnike posiljuje z masko in kmalu sili v cepljenje za bolezen, ki je njim popolnoma nenevarna?

Očitno ima Kovid 19 precej stranskih učinkov. :) Nekateri se pokažejo šele sedaj.


Nice one 8-)

FoxKnox ::

Najhujši stranski učinki cepiva proti kovidu se v večini primerov kažejo na zdravju necepljenih.

Neon87 ::

wajdouc je izjavil:

Neon87 je izjavil:

... ki je njim popolnoma nenevarna?

Lahko jo prenašajo.


Lahko jo prenašajo tudi, če se cepijo. Ne bluzi, Covid ni otroška bolezen in No Way, da dopustim kaj takega. Upam, da nikoli ne boš imel svojih otrok, da si vsaj neploden, če boš že kakšno žensko po nesreči uspel najdit.
Zato vam hočem povedat glede na temo, ne hodite po QR kodico!!

Samael ::

Neon87 je izjavil:

wajdouc je izjavil:

Neon87 je izjavil:

... ki je njim popolnoma nenevarna?

Lahko jo prenašajo.


Lahko jo prenašajo tudi, če se cepijo. Ne bluzi, Covid ni otroška bolezen in No Way, da dopustim kaj takega. Upam, da nikoli ne boš imel svojih otrok, da si vsaj neploden, če boš že kakšno žensko po nesreči uspel najdit.
Zato vam hočem povedat glede na temo, ne hodite po QR kodico!!

Daj, ne bodi histeričen.
Samael != Samuel

tony1 ::

FoxKnox je izjavil:

Najhujši stranski učinki cepiva proti kovidu se v večini primerov kažejo na zdravju necepljenih.


Prekompleksna stavčna struktura, ne bodo te razumeli. :D

Neon87 je izjavil:

wajdouc je izjavil:

Neon87 je izjavil:

... ki je njim popolnoma nenevarna?

Lahko jo prenašajo.


Lahko jo prenašajo tudi, če se cepijo. Ne bluzi, Covid ni otroška bolezen in No Way, da dopustim kaj takega. Upam, da nikoli ne boš imel svojih otrok, da si vsaj neploden, če boš že kakšno žensko po nesreči uspel najdit.
Zato vam hočem povedat glede na temo, ne hodite po QR kodico!!


O, kakšen ekspert! Točno, tebe moramo poslušati!

A na južino tudi hodiš k avtomehaniku?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

Neon87 ::

tony1 je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Najhujši stranski učinki cepiva proti kovidu se v večini primerov kažejo na zdravju necepljenih.


Prekompleksna stavčna struktura, ne bodo te razumeli. :D


To ni najbolj res, cepci ste se duševno neverjetno spremenili. Dejansko si zdaj mislite, da ste svoje opravili, neovirano raznašate virus naokoli, testirati se ne rabite.. Predvsem pa se idiotsko obnašate.

tony1 ::

Neon87 je izjavil:

Žal me Covid ne more rešit, prebolel lani z dnevom vročine in 'prebolel' letos, ko nisem vedel da sem bolan, je pa tako pokazal PCR test in so mi tako rekli, da sem bolan..

Prosim za pojasnilo, koliko se gre za zdravje? Da se poleg samotestov, 6letnike posiljuje z masko in kmalu sili v cepljenje za bolezen, ki je njim popolnoma nenevarna?


Kako tumpast mora biti človek, da ne ve, da imamo tudi v Slo zaradi covida hospitaliziranega nekaj mesecev starega otroka?

Neon87 je izjavil:

tony1 je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Najhujši stranski učinki cepiva proti kovidu se v večini primerov kažejo na zdravju necepljenih.


Prekompleksna stavčna struktura, ne bodo te razumeli. :D


To ni najbolj res, cepci ste se duševno neverjetno spremenili. Dejansko si zdaj mislite, da ste svoje opravili, neovirano raznašate virus naokoli, testirati se ne rabite.. Predvsem pa se idiotsko obnašate.


Tudi ti bi se, če bi bil enkrat nesmrten.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

Neon87 ::

Verjetno imamo tudi enega hospitaliziranega zaradi slepiča in pa enega zaradi zanohtnice.. Pa proti tem zadevam ne cepimo celotne populacije, z nepreverjenimi cepivi, katerih sestavo in vse dokumente bodo javnosti pokazali čez 55let!!

tony1 ::

Pa si predstavljaš, koliko let boste FB-znanstveniki porabili, da boste vse te nato še prebrali? (Ne, nisem rekel razumeli. Razumeli ne boste.)

Zmanjkalo vam bo kontinuuma čas-prostor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

Neon87 ::

Cepci ste dejansko jezni, ker so vas nategnili in zdaj 'opravičujete' zadeve tako da vas bojo nategnili še 3,4,..n.
Vse FB teorije zarote so se uresničile. Vse do zdaj.

In koji kurac posiljujejo cepljenje še v logotipu na TV..? Naj mi ne pošiljajo RTV položnic in položnic za TV.. Opazite to propagando?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Neon87 ()

tony1 ::

Neon87 je izjavil:

Verjetno imamo tudi enega hospitaliziranega zaradi slepiča in pa enega zaradi zanohtnice.. Pa proti tem zadevam ne cepimo celotne populacije, z nepreverjenimi cepivi, katerih sestavo in vse dokumente bodo javnosti pokazali čez 55let!!


Kakšni morbidni psihopati ste.

Od prejšnjega tedna je med vašimi umrlo 100 ljudi. Čez en teden bo mrtvih še sto vaših.

Koliko vaših bo še moralo umreti, preden se bo ta vaša morbidna fascinacija nad množičnim umiranjem nehala?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

Comandante ::

Cepci ste dejansko jezni, ker so vas nategnili in zdaj 'opravičujete' zadeve tako da vas bojo nategnili še 3,4,..n.

Kaj pa vem, mene je Pfizer obvaroval kljub vec rizicnim stikom, kjer bi se gotovo moral okuziti. Grem kar z veseljem po tretjo dozo!

kamiKaZaA ::

Danes sem izvedel, da cepljeni še potrebujejo 7 odmerkov in bodo od big pharma dobili -10% popusta pri nakupu hot doga. :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: rdecaluc ()

tony1 ::

Neon87 je izjavil:

Cepci ste dejansko jezni, ker so vas nategnili in zdaj 'opravičujete' zadeve tako da vas bojo nategnili še 3,4,..n.
Vse FB teorije zarote so se uresničile. Vse do zdaj.

In koji kurac posiljujejo cepljenje še v logotipu na TV..? Naj mi ne pošiljajo RTV položnic in položnic za TV.. Opazite to propagando?


A 5100 mrtvih je propaganda? 8-O

Nesmrtni smo že naveličani neumnosti vas smrtnikov. :))

RTV položnica te moti? Čisto enostavno je: odjaviš štrom in tudi položnice RTVja ne bo več. Ko ti bo zmanjkalo baterije v telefonu se te bomo še tle gor losali. 8-)

kamiKaZaA je izjavil:

Danes sem izvedel, da cepljeni še potrebujejo 7 odmerkov in bodo od big pharma dobili -10% popusta pri nakupu hot doga. :))



Ko boš končal na Covid oddelku, bodo vate spumpali več big pharme kot bi jo plačal s svojim zdr. zavarovanjem v desetih življenjih.

Podpiši častno Titovo, da ne boš šel nikoli več k dohtarju, pa ti požegnam vse tele tvoje neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

kamiKaZaA ::

tony1 je izjavil:


kamiKaZaA je izjavil:

Danes sem izvedel, da cepljeni še potrebujejo 7 odmerkov in bodo od big pharma dobili -10% popusta pri nakupu hot doga. :))



Ko boš končal na Covid oddelku, bodo vate spumpali več big pharme kot bi jo plačal s svojim zdr. zavarovanjem v desetih življenjih.

Podpiši častno Titovo, da ne boš šel nikoli več k dohtarju, pa ti požegnam vse tele tvoje neumnosti.

Jaz jemljem od big pharme samo preverjene izdelke (potestirane z več kot 20 letno zgodovino) od firm, ki so stare več kot 30 let. Nisem pa noben poskusni zajček, kjer bi stisnil v telo cepivo, katero je slabi 2 leti na tržišču.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Kayzon ::

tony1 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Cepci ste dejansko jezni, ker so vas nategnili in zdaj 'opravičujete' zadeve tako da vas bojo nategnili še 3,4,..n.
Vse FB teorije zarote so se uresničile. Vse do zdaj.

In koji kurac posiljujejo cepljenje še v logotipu na TV..? Naj mi ne pošiljajo RTV položnic in položnic za TV.. Opazite to propagando?


A 5100 mrtvih je propaganda? 8-O

Nesmrtni smo že naveličani neumnosti vas smrtnikov. :))

RTV položnica te moti? Čisto enostavno je: odjaviš štrom in tudi položnice RTVja ne bo več. Ko ti bo zmanjkalo baterije v telefonu se te bomo še tle gor losali. 8-)

kamiKaZaA je izjavil:

Danes sem izvedel, da cepljeni še potrebujejo 7 odmerkov in bodo od big pharma dobili -10% popusta pri nakupu hot doga. :))



Ko boš končal na Covid oddelku, bodo vate spumpali več big pharme kot bi jo plačal s svojim zdr. zavarovanjem v desetih življenjih.

Podpiši častno Titovo, da ne boš šel nikoli več k dohtarju, pa ti požegnam vse tele tvoje neumnosti.



Lahko se napises starost umrlih,ter pridruzene bolezni?

Kolikor vem je 80% mrtvih starejsih od 75 let,in vecina jih je imela kup kronicnih bolezni.

Samael ::

kamiKaZaA je izjavil:


Jaz jemljem od big pharme samo preverjene izdelke (potestirane z več kot 20 letno zgodovino) od firm, ki so stare več kot 30 let. Nisem pa noben poskusni zajček, kjer bi stisnil v telo cepivo, katero je slabi 2 leti na tržišču.

Aha, za vsa ostala cepiva, ki si jih prejel v življenju si prej naredil domačo nalogo, koliko časa pa to obstajajo na tržišču aneda. Kako ti je pa to uspelo brez youtuba? :))

Pa najbrž si ugotovil tudi, da je bilo tisto, kar si prejel pred dvajsetimi leti in več gotovo bolj varno, kot to kar razvijajo s sodobnimi tehnologijami in višjimi standardi laboratoriji danes.
Ma poln si bullshita.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Neon87 ::

Cepci prodajajo vam bučke, vi pa sploh nočete niti pomisliti, da se ne gre za zdravje!

kamiKaZaA ::

Samael je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Jaz jemljem od big pharme samo preverjene izdelke (potestirane z več kot 20 letno zgodovino) od firm, ki so stare več kot 30 let. Nisem pa noben poskusni zajček, kjer bi stisnil v telo cepivo, katero je slabi 2 leti na tržišču.

Aha, za vsa ostala cepiva, ki si jih prejel v življenju si prej naredil domačo nalogo, koliko časa pa to obstajajo na tržišču aneda. Kako si pa to naredil brez youtuba? :))
Pa najbrž si ugotovil tudi, da je bilo tisto, kar si prejel pred dvajsetimi leti in več gotovo bolj varno, kot to kar razvijajo s sodobnimi tehnologijami in višjimi standardi laboratoriji danes.
Ma poln si bullshita.

Nisem poln bullsita. Imel sem odgovorne starše, kateri so me dali cepiti proti otroškim boleznim, katera so na tržišču bila že več kot 50 let in so bili znani vsi dolgoročni stranski učinki. In to je zelo pomembno ali se cepiš s preverjenim cepivom ali pa s cepivom na ravni testne faze brez znanih dolgoročnih stranskih učinkov.

Tebi kot kaže to ne bo nikoli kapnilo in boš za vsako figo nastavil ramo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

V-i-p ::

2x AZ, ta teden pa 3. odmerek Pfizer. Še migam :). Aja, pa proti gripi sem se tud že cepil, prvi dan, ko so začeli. Bi se še proti KME, pa ne rabim menda, sem prebolel v otroštvu hudo obliko. Zaenkrat je fajn, ko država časti ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

tony1 ::

Kayzon je izjavil:

tony1 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Cepci ste dejansko jezni, ker so vas nategnili in zdaj 'opravičujete' zadeve tako da vas bojo nategnili še 3,4,..n.
Vse FB teorije zarote so se uresničile. Vse do zdaj.

In koji kurac posiljujejo cepljenje še v logotipu na TV..? Naj mi ne pošiljajo RTV položnic in položnic za TV.. Opazite to propagando?


A 5100 mrtvih je propaganda? 8-O

Nesmrtni smo že naveličani neumnosti vas smrtnikov. :))

RTV položnica te moti? Čisto enostavno je: odjaviš štrom in tudi položnice RTVja ne bo več. Ko ti bo zmanjkalo baterije v telefonu se te bomo še tle gor losali. 8-)

kamiKaZaA je izjavil:

Danes sem izvedel, da cepljeni še potrebujejo 7 odmerkov in bodo od big pharma dobili -10% popusta pri nakupu hot doga. :))



Ko boš končal na Covid oddelku, bodo vate spumpali več big pharme kot bi jo plačal s svojim zdr. zavarovanjem v desetih življenjih.

Podpiši častno Titovo, da ne boš šel nikoli več k dohtarju, pa ti požegnam vse tele tvoje neumnosti.



Lahko se napises starost umrlih,ter pridruzene bolezni?

Kolikor vem je 80% mrtvih starejsih od 75 let,in vecina jih je imela kup kronicnih bolezni.


To je povsem nepomben bulšit namenjen morbidnim navdušencem nad smrtjo.

A nima večina 75-letnikov kakšne kronične bolezni?

A zato, ker so stari prezgodaj umrli, niso ljudje? A zato, ker so stari, niso za brezveze umrli?

Kar je bolj pomembno je, da ste smrtniki sfukali zdravstvo do amena, in da danes kjerkoli v državi ne moremo več garantirati solidne zdravstvene oskrbe, če ti pade cegu na glavo.

Pa še nekaj: kako to, da Covida v DSO-jih ni več? Naravna imunost v tako stari populaciji je v enem letu od množičnih smrti v DSO-jih že zdavnaj minila. Prečudno.

Aja, ne. Ni čudno. Samo 95%+ so precepljeni.

Samael ::

kamiKaZaA je izjavil:

Samael je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:


Jaz jemljem od big pharme samo preverjene izdelke (potestirane z več kot 20 letno zgodovino) od firm, ki so stare več kot 30 let. Nisem pa noben poskusni zajček, kjer bi stisnil v telo cepivo, katero je slabi 2 leti na tržišču.

Aha, za vsa ostala cepiva, ki si jih prejel v življenju si prej naredil domačo nalogo, koliko časa pa to obstajajo na tržišču aneda. Kako si pa to naredil brez youtuba? :))
Pa najbrž si ugotovil tudi, da je bilo tisto, kar si prejel pred dvajsetimi leti in več gotovo bolj varno, kot to kar razvijajo s sodobnimi tehnologijami in višjimi standardi laboratoriji danes.
Ma poln si bullshita.

Nisem poln bullsita. Imel sem odgovorne starše, kateri so me dali cepiti proti otroškim boleznim, katera so na tržišču bila že več kot 50 let in so bili znani vsi dolgoročni stranski učinki. In to je zelo pomembno ali se cepiš s preverjenim cepivom ali pa s cepivom na ravni testne faze brez znanih dolgoročnih stranskih učinkov.


Pa Muco Copatarico od Ele Peroci so ti tudi radi prebrali, aneda?
Samael != Samuel

Unchancy ::

wajdouc je izjavil:

zaradi gripe naši otroci niso rabili 9 ur nosit maske, potem, ko so dokazali zjutraj, da so 'zdravi'.

Tega jaz ne razumem. Cel razred se testira, vsi negativni, maske še vedno obvezne. Zakaj?
To, da hitri testi niso 100% zanesljivi, mi je jasno.

Ampak res, avto ima zavore, varnostni pas je obvezen, zakaj še airbagi? Brezveze.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

jest10 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Imel sem odgovorne starše, kateri so me dali cepiti proti otroškim boleznim, katera so na tržišču bila že več kot 50 let in so bili znani vsi dolgoročni stranski učinki.


Cepivo, s katerim si se ti cepil, ne obstaja več(ok, nisem čisto zihr, ker dostikrat zgledaš kot en 12-letnik). Prav tako se nisi cepil z enakim, kot so se tvoji starši. Čisto tako, btw, da ne boš preveč sanjal o 50 letih na tržišču.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

tony1 ::

Neon87 je izjavil:

Cepci prodajajo vam bučke, vi pa sploh nočete niti pomisliti, da se ne gre za zdravje!


Smo v najhujši zdravstveni krizi zadnjih 50 let, ti pa nakladaš: "za otroke gre!!!".

Dejansko ne znaš vrednosti dogajanja v družbi okrog sebe. Si debilen?

kixs ::

Dej ne bluzi. Takih cepcev imam ze vrh glave. Virus bo oz. pocasi ze sam od sebe mutira v manj nevarno verzijo. Tako pac to gre v naravi. Pa "cepljenje" s tem nima nic, ker ves, da vse, kar so prodajali na zacetku, ne velja.

Samael ::

kixs je izjavil:

Dej ne bluzi. Takih cepcev imam ze vrh glave. Virus bo oz. pocasi ze sam od sebe mutira v manj nevarno verzijo. Tako pac to gre v naravi. Pa "cepljenje" s tem nima nic, ker ves, da vse, kar so prodajali na zacetku, ne velja.

Aha, pa kdo se bo zaradi tega vmes stegnil, se pač bo. No biggie, saj smo ja v mračnem 21 stoletju, ko je to razumljivo in sprejemljivo.
Samael != Samuel

Unchancy ::

Neon87 je izjavil:

Verjetno imamo tudi enega hospitaliziranega zaradi slepiča in pa enega zaradi zanohtnice.. Pa proti tem zadevam ne cepimo celotne populacije, z nepreverjenimi cepivi, katerih sestavo in vse dokumente bodo javnosti pokazali čez 55let!!


Baje da bo Elvis prebral iz studia, kjer so posneli pristanek na Luni…:))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

tony1 ::

kixs je izjavil:

Dej ne bluzi. Takih cepcev imam ze vrh glave. Virus bo oz. pocasi ze sam od sebe mutira v manj nevarno verzijo. Tako pac to gre v naravi. Pa "cepljenje" s tem nima nic, ker ves, da vse, kar so prodajali na zacetku, ne velja.


Dejstva se ne strinjajo s tabo.

A tako kot so mutirale črne koze, ki so jih opisali že stari Egipčani pred 6000 leti, iztrebili pa smo jih šele leta 1980 tako da smo cepili celotno človeško populacijo? Vmes pa so pobijale ljudi tudi z nekaj deset % smrtnostjo?

A tako kot je mutirala delta v še bolj nalezljivo verzijo Covida?

A tako kot je mutiral Covid v kvazi manj nevarno verzijo in spotoma fental 5100 ljudi, v zdravstvu pa so vse bolnice tako polne s Covidniki, da v vsej državi ni frej 5 postelj za intenzivno nego. Če se slučajno jutri avto s petimi ljudmi na AC zagoni v betonski steber, jih sploh ne bodo mogli normalno zdraviti.

Nehaj s to vero v lastno nesmrtnost.

kixs je izjavil:

(...) ker ves, da vse, kar so prodajali na zacetku, ne velja.


Še eden, ki je na svet prišel pameten.

Covid je NOVA, fakin NOVA bolezen. Ki je ne poznamo, in bi lahko padla z lune. Vse kar smo o njej vedeli, je bilo to kar smo se naučili o SARSu leta 2003. A kar motili so se? Znanstveniki in dohtarji? Nemogoče! Prašiči zagamani! Uni FB-doktorji vsaj za nazaj zdaj nekaj vedo!

Še eden tistih si, ki otroka niso cepili proti tetanusu, ko je ta fasal tetanusne krče (ki so tako hudi, da lahko zlomijo hrbtenico), so pa začudeni, kako to, da ne more dohtar zamahniti s čarobno palčko, jaz bom pa otroka še isto popoldne smejočega odpeljal domov?! Nemogoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

PCT ni neustaven (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42038668 (33796) BigWhale

Kako sebe prepričati v cepljenje? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30633340 (28034) XyNOBvxWVJ

Več podobnih tem