» »

Kako sebe prepričati v cepljenje?

Kako sebe prepričati v cepljenje?

Unchancy ::

Aston_11 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

49106 je izjavil:

Kaj ti ni jasno? Stroka zdaj priznava, da epidemije ne bomo končali s cepljenjem.

Od kdaj verjameš stroki?

ST/FB/ringa raja/med over net ali stroka. Izbira je jasna.

Nodi črpa iz Misterijev.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

49106 ::

energetik je izjavil:

49106 je izjavil:

Kaj ti ni jasno? Stroka zdaj priznava, da epidemije ne bomo končali s cepljenjem.
Jasno da ne, če se vas 50% noče cepiti. Če bi nas bilo 2x cepljenih 90%+, bi zdajle covid oddelki bolj ali manj samevali.


Še en, ki ne verjame stroki, ki pravi da tudi 90%+ cepljenih ne bo končalo epidemije.

Unchancy je izjavil:

49106 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

49106 je izjavil:

Kaj ti ni jasno? Stroka zdaj priznava, da epidemije ne bomo končali s cepljenjem.

Od kdaj verjameš stroki?


Od kdaj ne verjameš stroki?

A boš podal kakšen vir?



A boš podal kakšen vir, da do zdaj še nisem verjel stroki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Unchancy ::

Samo vprašal sem, od kdaj zaupaš stroki. Just asking, dude.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

49106 ::

Unchancy je izjavil:

Samo vprašal sem, od kdaj zaupaš stroki. Just asking, dude.


Tudi jaz te samo vprašam, od kdaj ne zaupaš stroki. Just asking, dude.

Unchancy ::

49106 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Samo vprašal sem, od kdaj zaupaš stroki. Just asking, dude.


Tudi jaz te samo vprašam, od kdaj ne zaupaš stroki. Just asking, dude.

In jaz te prosim za podkrepitev tvoje osnovne trditve, da cepiva ne bodo končala epidemije. Bo šlo?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

WizzardOfOZ ::

energetik je izjavil:

49106 je izjavil:

Kaj ti ni jasno? Stroka zdaj priznava, da epidemije ne bomo končali s cepljenjem.
Jasno da ne, če se vas 50% noče cepiti. Če bi nas bilo 2x cepljenih 90%+, bi zdajle covid oddelki bolj ali manj samevali.


Nebi, ker bi se virus širil enako kot sedaj, samo sprevidite ne tega. Edina pot je prebolevanje, ker cepivo ne zaščiti dovolj. (prebolevniki od 6 do 13x bolj zaščiteni kot 2x cepljeni s pfizerjem)

https://www.medrxiv.org/content/10.1101...
The new analysis relies on the database of Maccabi Healthcare Services, which enrolls about 2.5 million Israelis. The study, led by Tal Patalon and Sivan Gazit at KSM, the system’s research and innovation arm, found in two analyses that never-infected people who were vaccinated in January and February were, in June, July, and the first half of August, six to 13 times more likely to get infected than unvaccinated people who were previously infected with the coronavirus.

No one in the study who got a new SARS-CoV-2 infection died—which prevented a comparison of death rates but is a clear sign that vaccines still offer a formidable shield against serious disease, even if not as good as natural immunity. Moreover, natural immunity is far from perfect. Although reinfections with SARS-CoV-2 are rare, and often asymptomatic or mild, they can be severe.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

energetik ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Nebi, ker bi se virus širil enako kot sedaj, samo sprevidite ne tega. Edina pot je prebolevanje, ker cepivo ne zaščiti dovolj. (prebolevniki od 6 do 13x bolj zaščiteni kot 2x cepljeni s pfizerjem)
Ne, se ne enako, ampak počasneje. Dosti je da se R spravi pod 1 in širjenje se ustavi. Ne rabiš 100% učinkovitosti.
Poleg tega toliko zmanjša možnost hospitaliziranosti, da ICU ne bi več pokale po šivih.

WizzardOfOZ ::

Imamo 200 ljudi v bolnišnicah, placa pa vsaj x 10, če ne več. To je pokanje po šivih?

"We continue to underestimate the importance of natural infection immunity ... especially when infection is recent," says Eric Topol, a physician-scientist at Scripps Research. "And when you bolster that with one dose of vaccine, you take it to levels you can't possibly match with any vaccine in the world right now."
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

c3p0 ::

HappyPills je izjavil:


3x lahko ugibaš na kateri strani bi bil Janez če nebi bil vodja vlade. In kako zelo bolje bi mu to šlo od rok.


Dovolj je 1x, na tisti, ki mu daje glasove.

shadeX je izjavil:


Ti ne vidiš 3m pred sabo. Kot prvo, anticepilci delate državo bolj represivno. ODPRI oči in poglej kaj se dogaja - kaj vse bo država naredila da se bo folk cepil. Poglej policijska pooblastila. Misliš da bi se to dogajalo če bi bila 70% precepljenost? Ne sanjej kolega.


Kakih 70%? Govorilo se je že o 90%.

Ti resno naše kljukce stroke (ki to ni, vir Dr. Eržen) primerjaš z Danci, kjer si npr. zasramovan, če te dobijo pri goljufiji države, pri nas pa glavni car v lokalni oštariji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

r3dkv1c4 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Unchancy je izjavil:

OP, tale video poglej:


Jebena propaganda. Raje se vprasaj zakaj morajo placevati inzulin in jim je za ostale bolnike malo mar oz jim dol visi. Ce je nekaj brezplacno pomeni da smrdi, zelo smrdi.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

shadeX ::

PrihajaNodi je izjavil:

shadeX je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

energetik je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:


HAHAHA, QR kodo bos kazal se za 3., 4. sus, to so ti povedali ta teden. Mislis da bodo bo 4. rekli "ok, zdaj pa bomo celotno infrastrukturo ukinili"

HAHAHHAHAHHAHAHHAHHAHHAHAHHA
Meni je vseeno, če pokažem QR. 3. odmerek je pri meni smiseln šele nekje od januarja 22 naprej. Si bom pač vzel še tistih 15min in imel potem mir kakšno leto. Upam, da mRNA do takrat že kaj posodobijo.

Vem da ti je vseeno ker ne vidis 3m pred sabo. Ko ne bos utegnil it na 42. odmerek, ti bo pac $gospodar za tisti dan zamrznil DigitalniTRR in blokiral dostop mesa za tisti teden. OBEY.


Ti ne vidiš 3m pred sabo. Kot prvo, anticepilci delate državo bolj represivno. ODPRI oči in poglej kaj se dogaja - kaj vse bo država naredila da se bo folk cepil. Poglej policijska pooblastila. Misliš da bi se to dogajalo če bi bila 70% precepljenost? Ne sanjej kolega.

Sem na vezi z Dansko kolegico - Danska je odprta, večina omejitev odpravljenih, stanje prihaja nazaj v normalo kot pred korono in pazi, to se dogaja PRED glavno sezono gripe, tam korona sploh ni več glavna tema kot tukaj. In ja.. ravno VI anticepilci uničujete našo državo. Seveda bo vlada to izkoristila, da nas bo imela malo bolj na vrvici - zaradi VAS. VI ste krivi, balkanska inteligenca.

" Ko ne bos utegnil it na 42. odmerek, ti bo pac $gospodar za tisti dan zamrznil DigitalniTRR in blokiral dostop mesa za tisti teden."

Absolutno, ampak za to si kriv ti, z nodijem in potrčem na čelu.



Romunija je tudi odprta in kaj zdej? Pa niti podrazno nimajo 70% imajo se manj kot Slovenija. Taksni kot si ti samo dokazujete, kako hitro se teleta lahko pelje v klavnico. Jeb** vas v glavo, kjer se le da.



Jao fakk. A res ne vidiš dlje od svoje kleti? Romunija sprejme VSAKEGA bolnika v obravnavo ki ima covid? A ima Romunija NEOMEJENE kapacitete v zdravstvu? Države, ki ne zapirajo so se pač odločile da ne bojo pomagale vsakemu ki potrebuje bolnišnično obravnavo, ker je to nemogoče, razen če imaš neomejeno postelj (ali pa izjemno dober zdravstveni sistem - švedska verjetno). Jasno je da so države ki si luksuza kot je zapiranje države ne morejo privoščiti.

Če še pri nas v 2 valu nisi upal pridet do zdravnika, lahko samo ugibam kako je zdravstveni sistem v romuniji glede tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

sbawe64 ::

Švedska vlaga v zdravstvo toliko % BDPja kot Nemčija, vendar so v slednji popolnoma zblazneli z ukrepi.
Kot kaže ne morejo uiti iz mindseta let pod tretjim Rajhom.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

r3dkv1c4 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Unchancy je izjavil:

OP, tale video poglej:


Jebena propaganda. Raje se vprasaj zakaj morajo placevati inzulin in jim je za ostale bolnike malo mar oz jim dol visi. Ce je nekaj brezplacno pomeni da smrdi, zelo smrdi.

Enostavna razlaga:
https://chemicalviolence.com/2021-08-12...
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

PrihajaNodi ::

Skrbi jih za prehlad naroda...loool. Saj bi razumel da ekstreme uvede drzava ki ima zdravstvo urejeno. Slovenija je dalec od tega. Samo spikanje!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

jakapaka ::

Velki je izjavil:

Pozdravljeni, ker vidimo da zgleda iz te zagate ne pridemo več ven bi potreboval vaš nasvet (najbolje od kakega psihjatra).
Namreč sam ne verjamem v razne teorije zarote o nevarnosti cepiv. Statistiko poznam in ji zaupam.
Kljub temu pa se ne morem prepričati da bi se šel cepit in tudi v prihodnosti ravno tega ne vidim tudi če izgubim službo.
Sem prebral že nešteto komentarjev cepilcev in anticepilcev in me vaša mnenja ne brigajo, ta tema ni namenjena tem. Zanima me le kako sebe prepričati!?



Lep pozdrav!
Ko sem sam bil v precepu, sem naprej šel malo brati o cepljenju, postopkih itd... Hitro sem ugotovil da je za navadno osebo nemogoče konkretno preučiti zadeve do take mere kot sem želel, saj mi lastno znannje ne zadostuje. Nakar sem se obrnil na fejcbuk, ne ne na vse teoretike in kvai doktorje :) Ampak na osebe ki so tako ali drugače v stroki (jih imam vsaj 20) , med njimi imam tudi kolegico (je paralelno diplomirala 2 faxa) ki je zelo panična glede takšnih zadev, in je šla brat vse možne doktorske članke, vsako dejstvo iz FB in poročil 3x preverila, kontaktirala kolege doktorje iz indije, švice, italije in vse podobno, verjemi da če bi našla karkoli negativnega se nebi cepla pod nobenim pogojem. Ko sem se pogovarjal z njo mi je naštela vse možne stranske učinke ki pridejo s cepivom vendar se je brez težav odločila za cepljenje, od vseh kolegov ki jih imam so se vse šli cepit brez obotavljanja.
Z vsakim med njimi ko sem se pogovarjal so mi znali opisat kakšen je postopek, kako deluje cepivo, kaj se njim zdi bolje pr enem od drugega brez da bi me prigovarjali posledično sem se lahko šel mirne vesti cepit in razen utrujenosti tisti vikend ni bilo nobenega drugega stranskega učinka, ne pri meni (32let), ne pri mami (62let) in ne pri dedanu (85let)

meddtem ko januarja pa je mama zbolela za korono (6 mesecev pred cepljenjem) in je imela 38+ vročino 15 dni skupaj, nato pa težave s spominom še 8 dni

ponavadi več informacij ko imaš in če so te informacije pozitivne, lažje se je soočit s takšno odločitvijo.

Želim ti vse lepo in da čimbolje urediš pa kakorkoli že boš

lp!

Han ::

zobnik ::

HappyPills je izjavil:

Ja ukrepi za necepljene bodo za vedno. Konec je konec. 8-O


pa tvoja denarnica bo trpela ali pa denarnica tvojih znanih šefov...., ker bo manj dohodkov, to ni rešitev.

49106 je izjavil:

Kaj ti ni jasno? Stroka zdaj priznava, da epidemije ne bomo končali s cepljenjem.


predvsem omejit, da ne gre izpod nadzora...ker če se cepi samo pol ljudi imaš zmešnjavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

WizzardOfOZ ::

zobnik je izjavil:

49106 je izjavil:

Kaj ti ni jasno? Stroka zdaj priznava, da epidemije ne bomo končali s cepljenjem.


predvsem omejit, da ne gre izpod nadzora...ker če se cepi samo pol ljudi imaš zmešnjavo.


Prebolet bo treba. Druge ni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

zobnik ::

Skrbi jih korona, Za revščino in zdravje ljudi za druge bolezni jih pa boli ku*ac.
Če bi reševal revščino, dal dostojne plače in normalno družbo, državo potem bi tud se že 80% ljudi cepli.
Do takrat pa se cepilci in ostali zamislite kaj ste delal narobe, da niso se za cepljenje odločl tud ostali.
Če smo tolk ljudi izločl iz družbe jih en boš veš prepričal da se cepjo za normalno povratek v delovanej družbe.

WizzardOfOZ ::

V bistvu meni pa ta način čisto paše.
Hrano in ostale stvari mi pripeljejo na dom, ker se mi ne da več hoditi po trgovinah. Tudi konkretno manj zapravim (pač bodo nekateri brez zaslužka zaradi tega, ampak hej, nisem si jaz izmislil teh pogojev.), s kolegi se dobivamo vseeno, ker smo skoraj vsi preboleli in nimamo težav s tem, služba laufa od doma (končno ni treba več na šiht hodit in vstaneš uro kasneje, pa greš iz postelje za računalnik, končaš normalno, ampak ne rabiš delat poti domov iz službe, kar ti spet prišpara čas),...
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Po napovedanih plačljivih testih so tudi testiranje zakomplicirali, da se bi ja folk cepil. Zdaj pa že vsak vaški zd testira tudi ob sobotah, ceno pa en drugemu zbijajo. Epidemija je epidemija, biznis pa biznis.

WizzardOfOZ ::

Pokličeš svojega osebnega zdravnika, poveš, da se počutiš izmučeno, kašljaš in te boli glava, pa te pošlje na zastonj PCR, ki velja 72 ur. Zakaj bi plačeval za teste, če se da še vedno zastonj testirat?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Pokličeš svojega osebnega zdravnika, poveš, da se počutiš izmučeno, kašljaš in te boli glava, pa te pošlje na zastonj PCR, ki velja 72 ur. Zakaj bi plačeval za teste, če se da še vedno zastonj testirat?


A to bos pocel vsakih 72 ur. Najbolj so prisiljeni v cepljenje tisti z nizjimi dohodki, slabimi sluzbami (gostinci, trgovci, frizerji...sam jih ne bi stel kot visek inteligence, žal), itd.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

shadeX je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cepim se ko bodo vsi okoli mene mrtvi. Kaksna solidarnost. V sluzbo tudi ne gres zaradi solidarnosti. Se vam je skisalo malo, socializma je konec.


Sej s takim mindsetom se ne čudim da je tvoja tašča ščuvala partnerko proti tebi. Socializma je konec samo če ga je konec v glavah ljudi. Socializem ne dela vlada ampak mi vsi. In ja, moramo si pomagati. Še vedno ti ni jasno da bolj kot deluješ sam, težje je na dolgi rok?


Zakaj pa potem eni imajo po 5 in več stanovanj, mladi pa so brez? A nismo v socializmu, in si pomagamo med sabo ane? Aja ne, tu smo pa čisti kapitalisti kar naenkrat.
Quack !

link_up ::

v glavnem vidumo, da so PISA testi pri nas ponarejeni.
In and Out

WizzardOfOZ ::

PrihajaNodi je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Pokličeš svojega osebnega zdravnika, poveš, da se počutiš izmučeno, kašljaš in te boli glava, pa te pošlje na zastonj PCR, ki velja 72 ur. Zakaj bi plačeval za teste, če se da še vedno zastonj testirat?


A to bos pocel vsakih 72 ur. Najbolj so prisiljeni v cepljenje tisti z nizjimi dohodki, slabimi sluzbami (gostinci, trgovci, frizerji...sam jih ne bi stel kot visek inteligence, žal), itd.

če bi bila bolezen res tako huda, bi to počeli vsi na 72 ur, pa bolnišnice bi po hitrem postopku razširili.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Pokličeš svojega osebnega zdravnika, poveš, da se počutiš izmučeno, kašljaš in te boli glava, pa te pošlje na zastonj PCR, ki velja 72 ur. Zakaj bi plačeval za teste, če se da še vedno zastonj testirat?


A to bos pocel vsakih 72 ur. Najbolj so prisiljeni v cepljenje tisti z nizjimi dohodki, slabimi sluzbami (gostinci, trgovci, frizerji...sam jih ne bi stel kot visek inteligence, žal), itd.

če bi bila bolezen res tako huda, bi to počeli vsi na 72 ur, pa bolnišnice bi po hitrem postopku razširili.


Torej je nekje nekaj narobe, virus ni španska gripa, je nekaj v cepivih ali pa se želi ufurat kontrola, kjer te bodo zaradi pandemije spremljali in obiskovali na domu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

Ja, nekaj je hudo narobe, o tem že stalno govorimo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

HappyPills ::

sbawe64 je izjavil:

Švedska vlaga v zdravstvo toliko % BDPja kot Nemčija, vendar so v slednji popolnoma zblazneli z ukrepi.
Kot kaže ne morejo uiti iz mindseta let pod tretjim Rajhom.


Ravno iz nemčije prišel par dni nazaj.
Maske so za v trgovino to je pa to. Prav nič drugega posebnega ni da bi človek rekel da so blazni.
Če nebi blo mask za v štacuno sploh nebi vedel, da je korona.

WizzardOfOZ je izjavil:

Imamo 200 ljudi v bolnišnicah, placa pa vsaj x 10, če ne več. To je pokanje po šivih?

"We continue to underestimate the importance of natural infection immunity ... especially when infection is recent," says Eric Topol, a physician-scientist at Scripps Research. "And when you bolster that with one dose of vaccine, you take it to levels you can't possibly match with any vaccine in the world right now."



Vsekakor. Sam kaj bomo pa z ostalimi naredli ki rabijo bolnišnično obravnavo? Se jezili na zdravsto pa rekli da itak nič ne počno? Al kak drug boljši pristop mogoče nafilal hale s posteljami pa župnike da hodijo po hali pa komor rata rata?
Kak je plan?

Ker kle je blo kar nekaj jeznih na zdravstvo ker niso prišli na obravnavo, eni celo za raka. Baje ker zdravstvo nič ne počne ne zato ker je bilo v enem trenutku 1200 ljudi v bolnici SAMO od covida brez ostalih stvari.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Vsekakor. Sam kaj bomo pa z ostalimi naredli ki rabijo bolnišnično obravnavo? Se jezili na zdravsto pa rekli da itak nič ne počno?


Tocno to. Ce 24 kur rece da so vsi dohtarji cepljeni bo ze drzalo. Ob taksnih dodatkih bi tudi jaz promoviral cepljenje. Dalal so pa ze prej vec v privat kot javno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

HappyPills je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Švedska vlaga v zdravstvo toliko % BDPja kot Nemčija, vendar so v slednji popolnoma zblazneli z ukrepi.
Kot kaže ne morejo uiti iz mindseta let pod tretjim Rajhom.


Ravno iz nemčije prišel par dni nazaj.
Maske so za v trgovino to je pa to. Prav nič drugega posebnega ni da bi človek rekel da so blazni.
Če nebi blo mask za v štacuno sploh nebi vedel, da je korona.

WizzardOfOZ je izjavil:

Imamo 200 ljudi v bolnišnicah, placa pa vsaj x 10, če ne več. To je pokanje po šivih?

"We continue to underestimate the importance of natural infection immunity ... especially when infection is recent," says Eric Topol, a physician-scientist at Scripps Research. "And when you bolster that with one dose of vaccine, you take it to levels you can't possibly match with any vaccine in the world right now."



Vsekakor. Sam kaj bomo pa z ostalimi naredli ki rabijo bolnišnično obravnavo? Se jezili na zdravsto pa rekli da itak nič ne počno? Al kak drug boljši pristop mogoče nafilal hale s posteljami pa župnike da hodijo po hali pa komor rata rata?
Kak je plan?

Ker kle je blo kar nekaj jeznih na zdravstvo ker niso prišli na obravnavo, eni celo za raka. Baje ker zdravstvo nič ne počne ne zato ker je bilo v enem trenutku 1200 ljudi v bolnici SAMO od covida brez ostalih stvari.


Obrni se na državo. imelo so 2 leti časa, da bi kaj naredili na to temo, pa ni država naredila nič, samo zapirala je ljudi. V vsem tem času bi lahko 2 al pa 3 tovarniške hale opremili z vsem in jih imeli za take primere, če bo res narastlo število obolelih.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

mertseger ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jure14 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Govorimo o “prostovoljnem” cepljenju. Yeah, right…

Še enkrat: kaj se sekiraš. Ni se treba cepit. Saj se boš pazil.
Al te že rahlo grabi panika, ker se ne moreš na precepljenost ostalih švercat?
In boš covid slejkoprej dobil.



Mene nic ne grabi panika ker nisem v Sloveniji in ne rabim kazat potrdil.

BTW Izrael ze spika s cetrto dozico. Zvihajmo pogumno rokave!


Daj še enkrat preberi kjerkoli si že bral. Nikjer se "ne špika" s četrto dozo.

WizzardOfOZ ::

Ne še. Tretja prihaja, ker pa še ni novega antivirusa narejenega (še delajo na tem) boš dobil staro "kodo" mRNA, ki pa še ni dovolj, da bi bil bolje zaščiten in boš rabil še 4. dozo kasneje. Sam še 2 tedna počaki, čez 14 dni bo vse boljše.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

widj3098dj32 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

HappyPills je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Švedska vlaga v zdravstvo toliko % BDPja kot Nemčija, vendar so v slednji popolnoma zblazneli z ukrepi.
Kot kaže ne morejo uiti iz mindseta let pod tretjim Rajhom.


Ravno iz nemčije prišel par dni nazaj.
Maske so za v trgovino to je pa to. Prav nič drugega posebnega ni da bi človek rekel da so blazni.
Če nebi blo mask za v štacuno sploh nebi vedel, da je korona.

WizzardOfOZ je izjavil:

Imamo 200 ljudi v bolnišnicah, placa pa vsaj x 10, če ne več. To je pokanje po šivih?

"We continue to underestimate the importance of natural infection immunity ... especially when infection is recent," says Eric Topol, a physician-scientist at Scripps Research. "And when you bolster that with one dose of vaccine, you take it to levels you can't possibly match with any vaccine in the world right now."



Vsekakor. Sam kaj bomo pa z ostalimi naredli ki rabijo bolnišnično obravnavo? Se jezili na zdravsto pa rekli da itak nič ne počno? Al kak drug boljši pristop mogoče nafilal hale s posteljami pa župnike da hodijo po hali pa komor rata rata?
Kak je plan?

Ker kle je blo kar nekaj jeznih na zdravstvo ker niso prišli na obravnavo, eni celo za raka. Baje ker zdravstvo nič ne počne ne zato ker je bilo v enem trenutku 1200 ljudi v bolnici SAMO od covida brez ostalih stvari.


Obrni se na državo. imelo so 2 leti časa, da bi kaj naredili na to temo, pa ni država naredila nič, samo zapirala je ljudi. V vsem tem času bi lahko 2 al pa 3 tovarniške hale opremili z vsem in jih imeli za take primere, če bo res narastlo število obolelih.

What if I told you da nobena drzava ne sme kaj naredit v tej smeri, ker potem ni vec vzvoda za green pass? ;)))

hyuga ::

LeQuack je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:


Problem je odpornost.

Če nimaš razvite odpornoati ob okužbi postaneš živi bioreaktor na dveh nogah.



Kako si preživel med ljudmi do sedaj do pred covidom? Si se skrival v jamah ali kaj podobnega, mogoče v kanalizaciji kot ninja želve?


:D Splinter mu je pokazal prazno greznico kjer se lahko skrije.

PrihajaNodi ::

https://www.i24news.tv/en/news/coronavi...

Cetrta doza vam ne uide. Še prosili boste zanjo!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

Kako sebe prepričati v cepljenje?


Prebereš nekaj objav forumskih antivaxerjev - to te prepriča, da nočeš biti eden iz te skupine.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

WizzardOfOZ je izjavil:

HappyPills je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Švedska vlaga v zdravstvo toliko % BDPja kot Nemčija, vendar so v slednji popolnoma zblazneli z ukrepi.
Kot kaže ne morejo uiti iz mindseta let pod tretjim Rajhom.


Ravno iz nemčije prišel par dni nazaj.
Maske so za v trgovino to je pa to. Prav nič drugega posebnega ni da bi človek rekel da so blazni.
Če nebi blo mask za v štacuno sploh nebi vedel, da je korona.

WizzardOfOZ je izjavil:

Imamo 200 ljudi v bolnišnicah, placa pa vsaj x 10, če ne več. To je pokanje po šivih?

"We continue to underestimate the importance of natural infection immunity ... especially when infection is recent," says Eric Topol, a physician-scientist at Scripps Research. "And when you bolster that with one dose of vaccine, you take it to levels you can't possibly match with any vaccine in the world right now."



Vsekakor. Sam kaj bomo pa z ostalimi naredli ki rabijo bolnišnično obravnavo? Se jezili na zdravsto pa rekli da itak nič ne počno? Al kak drug boljši pristop mogoče nafilal hale s posteljami pa župnike da hodijo po hali pa komor rata rata?
Kak je plan?

Ker kle je blo kar nekaj jeznih na zdravstvo ker niso prišli na obravnavo, eni celo za raka. Baje ker zdravstvo nič ne počne ne zato ker je bilo v enem trenutku 1200 ljudi v bolnici SAMO od covida brez ostalih stvari.


Obrni se na državo. imelo so 2 leti časa, da bi kaj naredili na to temo, pa ni država naredila nič, samo zapirala je ljudi. V vsem tem času bi lahko 2 al pa 3 tovarniške hale opremili z vsem in jih imeli za take primere, če bo res narastlo število obolelih.


Aha prostor je problem. Sem mislil da je kader. Ja to je res hudič v 2eh letih bi kamot dobili ene 1000 novih zdravnikov. Nek hitri tečaj al pa kej da naredijo. How hard can it be.

PrihajaNodi ::

Unchancy je izjavil:

Kako sebe prepričati v cepljenje?


Prebereš nekaj objav forumskih antivaxerjev - to te prepriča, da nočeš biti eden iz te skupine.


Sure. Poslusali bomo drzavo in bomo poslusni, vcasih so bili komunisti virus in je bilo potrebno v vietnam danes je pac virus in se je treba cepit.
https://brandnewtube.com/watch/lucid-di...

HappyPills je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

HappyPills je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Švedska vlaga v zdravstvo toliko % BDPja kot Nemčija, vendar so v slednji popolnoma zblazneli z ukrepi.
Kot kaže ne morejo uiti iz mindseta let pod tretjim Rajhom.


Ravno iz nemčije prišel par dni nazaj.
Maske so za v trgovino to je pa to. Prav nič drugega posebnega ni da bi človek rekel da so blazni.
Če nebi blo mask za v štacuno sploh nebi vedel, da je korona.

WizzardOfOZ je izjavil:

Imamo 200 ljudi v bolnišnicah, placa pa vsaj x 10, če ne več. To je pokanje po šivih?

"We continue to underestimate the importance of natural infection immunity ... especially when infection is recent," says Eric Topol, a physician-scientist at Scripps Research. "And when you bolster that with one dose of vaccine, you take it to levels you can't possibly match with any vaccine in the world right now."



Vsekakor. Sam kaj bomo pa z ostalimi naredli ki rabijo bolnišnično obravnavo? Se jezili na zdravsto pa rekli da itak nič ne počno? Al kak drug boljši pristop mogoče nafilal hale s posteljami pa župnike da hodijo po hali pa komor rata rata?
Kak je plan?

Ker kle je blo kar nekaj jeznih na zdravstvo ker niso prišli na obravnavo, eni celo za raka. Baje ker zdravstvo nič ne počne ne zato ker je bilo v enem trenutku 1200 ljudi v bolnici SAMO od covida brez ostalih stvari.


Obrni se na državo. imelo so 2 leti časa, da bi kaj naredili na to temo, pa ni država naredila nič, samo zapirala je ljudi. V vsem tem času bi lahko 2 al pa 3 tovarniške hale opremili z vsem in jih imeli za take primere, če bo res narastlo število obolelih.


Aha prostor je problem. Sem mislil da je kader. Ja to je res hudič v 2eh letih bi kamot dobili ene 1000 novih zdravnikov. Nek hitri tečaj al pa kej da naredijo. How hard can it be.

Zdravniki so bussy, delajo privat in vlecejo kovid dodatke. Pusti jih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Test, test, test

Test or a scam?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

HappyPills je izjavil:

Aha prostor je problem. Sem mislil da je kader. Ja to je res hudič v 2eh letih bi kamot dobili ene 1000 novih zdravnikov. Nek hitri tečaj al pa kej da naredijo. How hard can it be.


Sem pa misli, da v glavnem medicinske sestre skrbijo za bolane, da dohtarji samo 2x na dan mimo pridejo. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Unchancy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Aha prostor je problem. Sem mislil da je kader. Ja to je res hudič v 2eh letih bi kamot dobili ene 1000 novih zdravnikov. Nek hitri tečaj al pa kej da naredijo. How hard can it be.


Sem pa misli


Nisi.>:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

r3dkv1c4 ::

Unchancy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Aha prostor je problem. Sem mislil da je kader. Ja to je res hudič v 2eh letih bi kamot dobili ene 1000 novih zdravnikov. Nek hitri tečaj al pa kej da naredijo. How hard can it be.


Sem pa misli


Nisi.>:D

Kako težek osebnostni problem moraš nositi na hrbtu, da vedno znova ustvarjaš profile, kjer nabijaš svojo znanost?
Res ti je hudo v življenju.
Ni mi žal zate, ti pomagam tako, da ti odstopim mojo dozo cepiva, ki mi jo skušajo vsilit na vsakem koraku.:D
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

WizzardOfOZ ::

Unchancy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Aha prostor je problem. Sem mislil da je kader. Ja to je res hudič v 2eh letih bi kamot dobili ene 1000 novih zdravnikov. Nek hitri tečaj al pa kej da naredijo. How hard can it be.


Sem pa misli


Nisi.>:D


Očitno se nisi niti cepil. Če pa si se: Te je cepila doktorca al medicinska sestra. Ker za tiste na ventilatorjih rabiš medicinske sestre, doktorjev tam skoraj ni, oziroma pride zjutraj pogledat na vizito, potem ga pa cel dan ni več. Gre v svojo privat ordinacijo delat. Sestre rešujejo vse skupaj.
In prekvalifikacija že obstoječih sester (ker ostali oddelki po bolnišnicah so zaprti in samevajo, pa bi lahko sestre na kovid oddelke prestavili) ni tak bav bav, kot ga hočeš predstaviti ti.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Unchancy ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Unchancy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Aha prostor je problem. Sem mislil da je kader. Ja to je res hudič v 2eh letih bi kamot dobili ene 1000 novih zdravnikov. Nek hitri tečaj al pa kej da naredijo. How hard can it be.


Sem pa misli


Nisi.>:D


Očitno se nisi niti cepil. Če pa si se: Te je cepila doktorca al medicinska sestra. Ker za tiste na ventilatorjih rabiš medicinske sestre, doktorjev tam skoraj ni, oziroma pride zjutraj pogledat na vizito, potem ga pa cel dan ni več. Gre v svojo privat ordinacijo delat. Sestre rešujejo vse skupaj.
In prekvalifikacija že obstoječih sester (ker ostali oddelki po bolnišnicah so zaprti in samevajo, pa bi lahko sestre na kovid oddelke prestavili) ni tak bav bav, kot ga hočeš predstaviti ti.


Sploh nisem govoril o tem.

r3dkv1c4 je izjavil:

Unchancy je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Aha prostor je problem. Sem mislil da je kader. Ja to je res hudič v 2eh letih bi kamot dobili ene 1000 novih zdravnikov. Nek hitri tečaj al pa kej da naredijo. How hard can it be.


Sem pa misli


Nisi.>:D

Kako težek osebnostni problem moraš nositi na hrbtu, da vedno znova ustvarjaš profile, kjer nabijaš svojo znanost?
Res ti je hudo v življenju.
Ni mi žal zate, ti pomagam tako, da ti odstopim mojo dozo cepiva, ki mi jo skušajo vsilit na vsakem koraku.:D

Ne vem o komu ti to, znanost pa ni moja, je kar od vseh.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Jure14 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Sestre rešujejo vse skupaj.

Sestra ve, KAKO mora nekaj narediti.
ZAKAJ mora tisto narediti, pa se ji dostikrat niti ne sanja.
Zdravnik pa je tisti, ki ve ZAKAJ, izvedbo pa prepusti sestram.
Ki pa so (roko na srce) dostikrat veliko bolj zverzirane v ročnih spretnostih od zdravnikov.

Unchancy ::

Nodi, v Izraelu so zelo precepljeni. Vse si zmešal.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

HappyPills ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49374456 (62149) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722223710 (202795) Conini

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658536 (52278) bluefish

Več podobnih tem