» »

Kako sebe prepričati v cepljenje?

Kako sebe prepričati v cepljenje?

««
7 / 7
»
»»

PrihajaNodi ::

Tako nekako:) casov ko so se porocale za pasus je konc. Kaksna filipinka mogoce. Sam tja bos pa moral riz posiljat druzini.
Jebiga, zenske so tezke danes ne glede al si cepljen al pa ne...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

XyNOBvxWVJ ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jebiga, zenske so tezke danes ne glede al si cepljen al pa ne...

Eh, men se zdi, da je treba v Avganistan, si bom pustil brado, čeravno sem zdaj kot na nulo. Ma ni nulo, se malo čuti že.

Nodi, za enega antivaxerja si kar faca :-)

PrihajaNodi ::

Eh mene bolj v azijo vlece, sever tajske, da vse pustim in grem tja, ce ze kam. Zahod je cel isti pa plehek.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

XyNOBvxWVJ ::

Nodi, ti si faca, glej, kakšno leto, mogoče dve počakaj, pa gremo do Visa in nazaj, ti zrihtaš družbo, velja?
Zdaj moram mladiti nekaj plasirat na hitro, če bo nnajemnina iz tega do ta čas, ne bo hudega.
Sem že povedal, da je naša mladina prava rockerska?
Ne moreš, da verjameš, da najstniki znajo naredit orenk žurko. In da fot'r izpade ene 10% cool poleg.

Zgodovina sprememb…

gus5 ::

Utk je izjavil:

Dokler to piše nek lolek na slotechu, me boli kurac, ampak če me zdravnik z resno faco obsoja genocida nad ostalimi, ker nisem cepljen, pa straši otroke, da bojo u ubili babico, če ne nosijo maske v šoli, mu pa lahko samo fakiča pokažem.
Zadnji čas, da javna oblast uvede obvezno cepljenje. Tistim, ki bi zavrnili cepljenje, pa "pokaže fakiča" v obliki visokih denarnih kazni & omejitve gibanja na javnih mestih/prostorih.

WizzardOfOZ je izjavil:

Nebi, ker bi se virus širil enako kot sedaj, samo sprevidite ne tega. Edina pot je prebolevanje, ker cepivo ne zaščiti dovolj. (prebolevniki od 6 do 13x bolj zaščiteni kot 2x cepljeni s pfizerjem)
Prebolevnost ni edina pot, je pa najbolj tvegana pot za doseganje imunogenosti:
1) bolezen pobije bistveno več ljudi kot stranski učinki cepiv;
2) stranski učinki pri prebolevnikih so hujši od tistih pri cepljenih;
3) prebolevnost ne "nudi" trajne imunosti;
4) cepljenje ustvari višjo raven protiteles kot prebolela okužba, se pa ob okužbi vzpostavi širša T-celična zaščita proti več delom virusa, ne samo proti spike beljakovini (slednje je edina prednost prebolevnosti pred cepljenjem).

PrihajaNodi ::

XyNOBvxWVJ je izjavil:

Nodi, ti si faca, glej, kakšno leto, mogoče dve počakaj, pa gremo do Visa in nazaj, ti zrihtaš družbo, velja?
Zdaj moram mladiti nekaj plasirat na hitro, če bo nnajemnina iz tega do ta čas, ne bo hudega.
Sem že povedal, da je naša mladina prava rockerska?
Ne moreš, da verjameš, da najstniki znajo naredit orenk žurko. In da fot'r izpade ene 10% cool poleg.

Pardon za predlagaj izbris. Ja kam pa nej grem ce povsod silijo s temi pasusi? Pa roko na srce, grem raje popldan spat, dopoldan pa na sprehod in kavico. Tko penzijoner lajfstyle.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

XyNOBvxWVJ ::

PrihajaNodi je izjavil:

XyNOBvxWVJ je izjavil:

Nodi, ti si faca, glej, kakšno leto, mogoče dve počakaj, pa gremo do Visa in nazaj, ti zrihtaš družbo, velja?
Zdaj moram mladiti nekaj plasirat na hitro, če bo nnajemnina iz tega do ta čas, ne bo hudega.
Sem že povedal, da je naša mladina prava rockerska?
Ne moreš, da verjameš, da najstniki znajo naredit orenk žurko. In da fot'r izpade ene 10% cool poleg.

Pardon za predlagaj izbris. Ja kam pa nej grem ce povsod silijo s temi pasusi?

Pa bmk za pasuse in brisanje in covid in to. Ne em, koliko si star, ampak yolo. Ko imas za podmladek poskrbljeno/mastno zavarovano, lahko delaš, kar češ. Še mama mladine ni jezna, samo čaka, kdaj se stegneš :) B omo že neajdili kaj za pojets, ali...

PS: Oenzioner, men i se že meša od tega penzionirnjaa.a

Zgodovina sprememb…

««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49374819 (62512) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224722 (203807) Conini

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658925 (52667) bluefish

Več podobnih tem