» »

Kako sebe prepričati v cepljenje?

Kako sebe prepričati v cepljenje?

««
«
1 / 7
»»

Velki ::

Pozdravljeni, ker vidimo da zgleda iz te zagate ne pridemo več ven bi potreboval vaš nasvet (najbolje od kakega psihjatra).
Namreč sam ne verjamem v razne teorije zarote o nevarnosti cepiv. Statistiko poznam in ji zaupam.
Kljub temu pa se ne morem prepričati da bi se šel cepit in tudi v prihodnosti ravno tega ne vidim tudi če izgubim službo.
Sem prebral že nešteto komentarjev cepilcev in anticepilcev in me vaša mnenja ne brigajo, ta tema ni namenjena tem. Zanima me le kako sebe prepričati!?
  • zaklenil: bluefish ()

Lonsarg ::

Če razumski del nima problema, emocialni pa bremza, je zgolj treba možganom reči kateri del možganov naj bo odgovoren za take odločitve. Oba dela možganov rabimo sicer, ampak pri določenih odločitvah je prav da se upošteva zgolj razumski del.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Kayzon ::

Nemogoce se je prepricati,ne skrbi nisi edini. Okoli slabih 60% slovencev je enakega mnenja.

kuall ::

Anticepilstvo je zanimiv fenomen. Je le še eden od tisočerih vražvernih pojavov, ki prevevajo družbo. Drugi je npr antijanšizem. Ma polno jih je. Svet ni popoln. Se vidi, da smo se ljudje razvili iz opic. Zakaj se je anticepilstvo tako razširilo? Ljudem so šli ukrepi na živce, pol pa so cepljenje vrgli pod isto kategorijo kot ukrepe: proti. To je ena možna razlaga. Druga je vraževerje. Verjamejo v teorijo zarote, da jih hoče Janša ali kdorkoli cepiti z antilevičarstvom ali čim podobnim. Torej neko obtoževanje vlade na pamet nekih podlih dejanj. Podobno kot žganje čarovnic v srednjem veku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

PrihajaNodi ::

Maja samo da so carovnice danes necepljeni. Kdo bi vedel zakaj smo sli nazaj v srednji vek in nas grdi grdi prehlad lahko tako unici. Konec je
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Massacra ::

@Velki

Kaj kompliciraš, v še večji dilemi so tile interesenti:

"Tisti, ki jim stroka posebej ne priporoča še enega odmerka, se lahko cepijo, vendar morajo izpolniti posebno izjavo."

Tebi vsaj izjave ni trba spolniti. Greš in se pikneš!

Kayzon ::

kuall je izjavil:

Anticepilstvo je zanimiv fenomen. Je le še eden od tisočerih vražvernih pojavov, ki prevevajo družbo. Drugi je npr antijanšizem. Ma polno jih je. Svet ni popoln. Se vidi, da smo se ljudje razvili iz opic. Zakaj se je anticepilstvo tako razširilo? Ljudem so šli ukrepi na živce, pol pa so cepljenje vrgli pod isto kategorijo kot ukrepe: proti. To je ena možna razlaga. Druga je vraževerje. Verjamejo v teorijo zarote, da jih hoče Janša ali kdorkoli cepiti z antilevičarstvom ali čim podobnim. Torej neko obtoževanje vlade na pamet nekih podlih dejanj. Podobno kot žganje čarovnic v srednjem veku.



Neumnosti kvasis starec,pojdi spat.

Webmojster ::

Pojdi enkrat na intenzivno enoto za covid 19 in opazuj paciente par ur. Mogoče si pa premisliš :)

Kayzon je izjavil:

Nemogoce se je prepricati,ne skrbi nisi edini. Okoli slabih 60% slovencev je enakega mnenja.


Po statistiki vas je še samo 48% (starejših od 18 let).

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Lahko bi šel tudi že prej na intenzivno. Pred korono in cepljeni. Tudi v tem primeru bi si premislil glede marsičesa.
Kar pa ni garancija, da bi karkoli spremenil. Geni so geni. Če si se rodil z dobrimi imaš srečo, drugače pa...

styrian ::

To je troll. Če bi bil prepričan v statistiko, ne bi bil tak fanatik, da bi bil pripravljen žrtvovati celo službo.

kamiKaZaA ::

styrian je izjavil:

To je troll. Če bi bil prepričan v statistiko, ne bi bil tak fanatik, da bi bil pripravljen žrtvovati celo službo.

Tudi sam sem pripravljen žrtvovati službo. Potem pa tožba na mednarodnem sodišču za človekove pravice in doživljenska renta kot odškodnina, ker so mi kot zdravemu človeku z neustavnimi odloki prepovedali delati. >:D

Tožbo skoraj ziher dobim.

Če mi že ne bodo pustili delati, potem me morajo preživljati. Eno brez drugega ne gre. Ne morejo si kar tako nekaj izmišljevati, ker je protiustavno. Razen, če bo potem prišlo do revolucije in bo odgovornim za to nastalo situacijo tudi sojeno...

Malcolm_Y ::

styrian je izjavil:

To je troll. Če bi bil prepričan v statistiko, ne bi bil tak fanatik, da bi bil pripravljen žrtvovati celo službo.
S-T umira po obrokih.

Samael ::

Velki je izjavil:

Sem prebral že nešteto komentarjev cepilcev in anticepilcev in me vaša mnenja ne brigajo, ta tema ni namenjena tem. Zanima me le kako sebe prepričati!?

...ker v resnici ni noben big deal. Cepili so te že za marsikaj v življenju, pa poglej ... a ti kaj fali? Poglej kakšen dec si zrasel. Ok, šalo na stran, je malo zoprno, ker moraš nekam iti, kdo pa rad hodi okoli zdravnikov, ampak še vseeno hitreje in manj nadležno kot naprimer dati kri. Ker je urejeno v momentu. Jaz sploh čutil nisem.
Pa ni zdaj, da se ti bo v momentu kar pomračilo, začel kuhati ... no, lahko imaš nekaj smole, ampak večina jih pride skozi z rahlo bolečim delom rame kakšen dan - dva, podobno kot bi imel rahel muskelfiber, to je pa to. Jaz (nas so cepili v službi) sem v obeh primerih 5 - 10 minut po cepljenju normalno nadaljeval z delom.

V življenju so ene stvari lahko res hude, lahko pri zdravniku izveš kakšno res slabo novico ipd ... ampak to ni ena teh, je zgolj "pikica" v ramo, nekaj kar bi v parih dneh večina pozabila, če ne bi šlo za covid-19, okoli katerega smo iz dneva v dan tako bombardirani. Vsa ta histerija okoli tega ... pa gre zgolj za cepljenje. Res big deal ...
Samael != Samuel

FoxKnox ::

Vprašanje cepiti se ali ne je pribljižno kot nositi čelado na kolesu. Saj ti ne bo koristila med vožnjo, kvečjemu te bo ovirala, ni obvezna,noben ne kontrolira, ampak v primeru padca, ti lahko reši življenje.

c3p0 ::

Sam s službo nimam problemov. Cepil se bom proti covid, ko:

- bo cepivo dodobra stestirano
- bom rizična skupina

Drugače se redno cepim (tetanus) in s cepivi nimam problemov.

Samael ::

c3p0 je izjavil:

Sam s službo nimam problemov. Cepil se bom proti covid, ko:

- bo cepivo dodobra stestirano
- bom rizična skupina

Drugače se redno cepim (tetanus) in s cepivi nimam problemov.

Imaš pa problem z razumevanjem o čem teče tema.
Povsem prepričan sem, da tu nikogar ne zanima kdaj se boš ti osebno cepil.
Samael != Samuel

Netrunner ::

Jaz sem si postavil par vprašanj:

1. Zaupaš cepivom? => Ne 100% vendar si mislim da delujejo.
2. Kaj se bo spremenilo ko se boš cepil? => Ne prav dosti, samo lažje bom šel čez mejo in v kakšne trgovine/bare. Še vedno bom nosil masko, še vedno bom poslušal o ukrepih, še vedno bo en kup omejitev.
3. Se bojiš virusa? ==> Ne

.. pa še kaj podobnega :)

Na koncu se nisem odločil za cepljenje. Mogoče naslednje leto ko bo za it na morje.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Miki N ::

Dokler ni (bojda) obvezno pojdi takrat ko ti paše. Ironično, kolikor je sedaj več pritiska s "papirje prosim" fintami... ga je manj v obliki neke blazne - in dajmo si priznati, lažne - družbene odgovornosti.Pa saj tudi Stroka sedaj uradno ponavlja, da se cepiš predvsem zaradi sebe, ergo? Ukrepi se tudi ne bodo letos končali ne glede na vse.

Ne glede ali se boš šel cepit iz skrbi za druge, iz strahu ali zaradi potrdila - zdaj ali kasneje, ali sploh ne - naredi tako, da ti ne bo treba samemu sebi lagati potem - ker to ti lahko ostane kot en tak "psihološki long covid". :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

Massacra je izjavil:

@Velki

Kaj kompliciraš, v še večji dilemi so tile interesenti:

"Tisti, ki jim stroka posebej ne priporoča še enega odmerka, se lahko cepijo, vendar morajo izpolniti posebno izjavo."

Tebi vsaj izjave ni trba spolniti. Greš in se pikneš!

:)):))
CEPLJENJE OSVOBAJA

FoxKnox je izjavil:

Vprašanje cepiti se ali ne je pribljižno kot nositi čelado na kolesu. Saj ti ne bo koristila med vožnjo, kvečjemu te bo ovirala, ni obvezna,noben ne kontrolira, ampak v primeru padca, ti lahko reši življenje.


Pravzaprav ne, cepljenje je za vecino kot nosenje kondoma spis pa sam v postelji. Zelijo pa nas prepricati kako je stvar nevarna, ceprav v resnici jim dol visi za vse.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

PrihajaNodi je izjavil:

Massacra je izjavil:

@Velki

Kaj kompliciraš, v še večji dilemi so tile interesenti:

"Tisti, ki jim stroka posebej ne priporoča še enega odmerka, se lahko cepijo, vendar morajo izpolniti posebno izjavo."

Tebi vsaj izjave ni trba spolniti. Greš in se pikneš!

:)):))
CEPLJENJE OSVOBAJA


Nodi, pri nas ne bo FEMA ampak tole:
https://www.noz.de/article/teaser/21995...

c3p0 ::

Samael je izjavil:


Imaš pa problem z razumevanjem o čem teče tema.
Povsem prepričan sem, da tu nikogar ne zanima kdaj se boš ti osebno cepil.


Dal sem vpogled v moje razmišljanje, kar OP-ju lahko pomaga. Če te ne zanima, preskoči.

Drugače lahko odpre tudi temo z naslovom "rad bi dal roko v ogenj, ne zanimajo me razlogi proti, kako se naj prepričam?"

one-half ::

Velki je izjavil:

Zanima me le kako sebe prepričati!?


Dejansko je zadeva precej preprosta, iz pradavnine nam je ostal t.i. plazilski del mozganov, ki skrbi za najbolj primarne funkcije kot je recimo prehranjevanje, strah, zelja po begu,... no, ta del ti dela tezave, enako kot ljudem, ki imajo tremo (pri kateri gre enako za nerazumski strah pred necem, kar si mozgani interpretirajo kot nevarnost, ceprav ti razumski del pove, da nevarnosti ni), fobije (strah pred pajki recimo je zanimiv, bati se necesa, od cesar ostane samo flek na steni po obdelavi z npr. copatom), itd.

Skratka, razum mora prevladati osnovne nagone. V kolikor tega ne zmore, je cepljenje se najmanjsa tezava, ki jo imas, zato bo tudi za sicersnje zivljenje zelo dobro, da ga natreniras (kot vse ostalo, stvar treninga) do te mere, da te razni pradavninski nagoni ne bojo vec ovirali. In kaj je lepsega kot prilika, da trening zacnes s cepljenje - cisto preprosto si reci, da te pa neki preostanek davnine ne bo vec hebal in navkljub neracionalnemu strahu vseeno pojdi.

Samo mimogrede, zadeve niti cutil ne bos. Pa pridi povedat, ko koncas :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Samael ::

c3p0 je izjavil:

Samael je izjavil:


Imaš pa problem z razumevanjem o čem teče tema.
Povsem prepričan sem, da tu nikogar ne zanima kdaj se boš ti osebno cepil.


Dal sem vpogled v moje razmišljanje, kar OP-ju lahko pomaga. Če te ne zanima, preskoči.

Drugače lahko odpre tudi temo z naslovom "rad bi dal roko v ogenj, ne zanimajo me razlogi proti, kako se naj prepričam?"

Ja, defintivno imaš težave z razumevanjem teme, ti pa to očitno ne prepreči pristaviti svoj lonček "just because...".
Ampak ne, saj nisi najhujši no, sem so se zdaj nasrali še kalibri tipa nodi & co z globoko nujo izpostaviti svojo antivax stališče. Hudič, ko jim funkcionalna nepismenost (bi rekel Lakotnik) ne da razumeti kaj sprašuje op, pa posledično temo ugrabijo s svojimi osebnimi offtopic bedarijami.
Samael != Samuel

MIHAc27 ::

Najlažje se je v cepljenje prepričat, če v tem vidiš korist. Pa naj bo to možnost zadeti 1M $, kot so jo imeli američani, prost vstop v klube/bifeje/gostilne itd., manj verjetnosti, da zboliš ali koga okužiš,...

Itak so tudi minusi. Lahko imaš hudo reakcijo. Razni teoretiki zarote te bodo imeli za bumbarja,...

Bi svetoval, da si o vsakem cepivu prebereš, kako so ljudje reagirali ali ne, ampak to te lahko kvečjemu odvrne, tudi če je nek simptom 1 na miljon , si vsak misli, kaj pa če bom ravno jaz ta (iz istega razloga toliko ljudi igra Loto. Pa še tam šanse še manj kot 1 proti miljon).

Jaz sem šel na Johnsona, ker rabiš samo eno dozo. Si hitreje zaključil (zaenkrat)

Jure14 ::

Velki je izjavil:

Zanima me le kako sebe prepričati!?

Jaz sem bolj matematik po duši, zato ti ne bom dajal psiholoških nasvetov.

Ampak dejstva:
1. VSI se bomo enkrat okužili. Mimo tega enostavno ne bo šlo.
Ne bo ti pomagalo nobeno skrivanje in zapiranje pred svetom.
Zakaj? Ker bo vedno več cepljenih, ki so lahko asimtomatski prenašalci. Cepljenih se ne testira, zato lahko virus širijo naprej (resda v manjši meri, ampak vseeno).
Zdaj pa prihaja še "sezona" virusov.
In z vsakim dnem se ti veča verjetnost, da boš kaj "ujel".

In ko boš enkrat dobil covid:
2. Statistika (in pogled v bolnice) pravi, da cepljeni veliko lažje prebolijo zadevo.

In iz 1. in 2. je jasno, kaj jee edino logično za storiti.

Vetrpiha ::

Velki je izjavil:

Pozdravljeni, ker vidimo da zgleda iz te zagate ne pridemo več ven bi potreboval vaš nasvet (najbolje od kakega psihjatra).
Namreč sam ne verjamem v razne teorije zarote o nevarnosti cepiv. Statistiko poznam in ji zaupam.
Kljub temu pa se ne morem prepričati da bi se šel cepit in tudi v prihodnosti ravno tega ne vidim tudi če izgubim službo.
Sem prebral že nešteto komentarjev cepilcev in anticepilcev in me vaša mnenja ne brigajo, ta tema ni namenjena tem. Zanima me le kako sebe prepričati!?

Anticepljenček si še vedno.
No, potem razumi, da če slučajno prideš na ventilator imaš zgolj 40% za preživetje.
Kot necepljeni, se ti bistveno poveča možnost za ventilator.

Smrekar1 ::

Velki je izjavil:

Pozdravljeni, ker vidimo da zgleda iz te zagate ne pridemo več ven bi potreboval vaš nasvet (najbolje od kakega psihjatra).
Namreč sam ne verjamem v razne teorije zarote o nevarnosti cepiv. Statistiko poznam in ji zaupam.
Kljub temu pa se ne morem prepričati da bi se šel cepit in tudi v prihodnosti ravno tega ne vidim tudi če izgubim službo.
Sem prebral že nešteto komentarjev cepilcev in anticepilcev in me vaša mnenja ne brigajo, ta tema ni namenjena tem. Zanima me le kako sebe prepričati!?


Jaz grem naslednji teden na poživitveni odmerek.

Nisem nekaj ogrožen, ampak bolje to kot Covid.

eventyrer ::

Velki je izjavil:

Pozdravljeni, ker vidimo da zgleda iz te zagate ne pridemo več ven bi potreboval vaš nasvet (najbolje od kakega psihjatra).
Namreč sam ne verjamem v razne teorije zarote o nevarnosti cepiv. Statistiko poznam in ji zaupam.
Kljub temu pa se ne morem prepričati da bi se šel cepit in tudi v prihodnosti ravno tega ne vidim tudi če izgubim službo.
Sem prebral že nešteto komentarjev cepilcev in anticepilcev in me vaša mnenja ne brigajo, ta tema ni namenjena tem. Zanima me le kako sebe prepričati!?






Raje ti nam napiši zakaj se ne cepiš...in boš sebi razložil da nimaš niti 1 razloga da se ne bi šel cepiti.

klemenSLO ::

Jure14 je izjavil:

Velki je izjavil:

Zanima me le kako sebe prepričati!?

Jaz sem bolj matematik po duši, zato ti ne bom dajal psiholoških nasvetov.

Ampak dejstva:
1. VSI se bomo enkrat okužili. Mimo tega enostavno ne bo šlo.
Ne bo ti pomagalo nobeno skrivanje in zapiranje pred svetom.
Zakaj? Ker bo vedno več cepljenih, ki so lahko asimtomatski prenašalci. Cepljenih se ne testira, zato lahko virus širijo naprej (resda v manjši meri, ampak vseeno).
Zdaj pa prihaja še "sezona" virusov.
In z vsakim dnem se ti veča verjetnost, da boš kaj "ujel".

In ko boš enkrat dobil covid:
2. Statistika (in pogled v bolnice) pravi, da cepljeni veliko lažje prebolijo zadevo.

In iz 1. in 2. je jasno, kaj jee edino logično za storiti.


Tako je, zato se ne cepiš če si mlad in nisi rizična skupina.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

mertseger ::

kamiKaZaA je izjavil:

styrian je izjavil:

To je troll. Če bi bil prepričan v statistiko, ne bi bil tak fanatik, da bi bil pripravljen žrtvovati celo službo.

Tudi sam sem pripravljen žrtvovati službo. Potem pa tožba na mednarodnem sodišču za človekove pravice in doživljenska renta kot odškodnina, ker so mi kot zdravemu človeku z neustavnimi odloki prepovedali delati. >:D

Tožbo skoraj ziher dobim.

Če mi že ne bodo pustili delati, potem me morajo preživljati. Eno brez drugega ne gre. Ne morejo si kar tako nekaj izmišljevati, ker je protiustavno. Razen, če bo potem prišlo do revolucije in bo odgovornim za to nastalo situacijo tudi sojeno...


:))

Kako ste eni naivni. Res kot razvajeni otroci. Kakšna je realnost, ostal boš brez slušbe pa še denar boš stran vrgel za odvetnike ker boš zgubil čisto na vseh sodiščih.

Tero ::

Kot nekdo ki se je cepil pred korono proti gripi, proti "klopom" Mi cepljenje proti kovidu ni pomenilo neke psihološke bariere.

Se zmeniš, malo te piknejo in greš na pivo. Ne preveč razmisljat o tem, tako kot ne razmišljaš o tem kdaj gres na wc kdaj vzameš lekadol... Pac zaupaš znanosti.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Smurf ::

Smrekar1 je izjavil:


Jaz grem naslednji teden na poživitveni odmerek.

Nisem nekaj ogrožen, ampak bolje to kot Covid.

Kaksen pa je trenutno postopek, da se prijavis na pozivitven odmerek?

eventyrer ::

Še tole:

kako se cepiti?
Zapri ta beden forum in kar na lepem, ko te anticepilci ne bodo več brainwashali ne boš več videl enega samega razloga da se ne bi cepil.

mambli ::

Je pa res, da če se cepljenja bojiš, bos skoraj 100% dobil eno reakcijo na cepivo. Če gledam prijatelje, po večini tisti, ki nimamo problemov s Corono, nismo imeli nobenih stranskih učinkov (razen morda utrujenosti), tisti ki so se pa tega bali, so pa vsi vročino dobili in par dni preležali.

kamiKaZaA ::

mertseger je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

styrian je izjavil:

To je troll. Če bi bil prepričan v statistiko, ne bi bil tak fanatik, da bi bil pripravljen žrtvovati celo službo.

Tudi sam sem pripravljen žrtvovati službo. Potem pa tožba na mednarodnem sodišču za človekove pravice in doživljenska renta kot odškodnina, ker so mi kot zdravemu človeku z neustavnimi odloki prepovedali delati. >:D

Tožbo skoraj ziher dobim.

Če mi že ne bodo pustili delati, potem me morajo preživljati. Eno brez drugega ne gre. Ne morejo si kar tako nekaj izmišljevati, ker je protiustavno. Razen, če bo potem prišlo do revolucije in bo odgovornim za to nastalo situacijo tudi sojeno...


:))

Kako ste eni naivni. Res kot razvajeni otroci. Kakšna je realnost, ostal boš brez slušbe pa še denar boš stran vrgel za odvetnike ker boš zgubil čisto na vseh sodiščih.

Napačno predstavo imaš kaj vse lahko sledi, če ti zaradi neustavnih odlokov prepovejo delati...

Jure14 ::

klemenSLO je izjavil:


Tako je, zato se ne cepiš če si mlad in nisi rizična skupina.

Kar sicer statistika in stanje na pediatriji ne potrjujeta, ampak OK. Vsakomur svoje.

PS: vem, da se otrok ne cepi, samo hočem povedat, da maldost ni zagotovilo, da ne bo prišlo do vnetja in odpovdi organov. Trenutno cca 20 takšnih na prdiatriji, prej zdravih.

ToniT ::

Smurf je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:


Jaz grem naslednji teden na poživitveni odmerek.

Nisem nekaj ogrožen, ampak bolje to kot Covid.

Kaksen pa je trenutno postopek, da se prijavis na pozivitven odmerek?


Počakaj do konca tedna.
Skoraj povsod bo tako, da se boš pojavil na cepilnem mestu in izjavil, da hočeš 3. odmerek. Seveda mora poteči 6 mesecev od drugega.

PrihajaNodi ::

Kva narod je**** pravzaprav bo narod sam zelel novega spikanja in pozivtvenega odmerka. To mora priti v kri, da se navadi goveda...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Jerry000 ::

OP, jaz sem točno na istem bil kot ti teden nazaj. Prepričal sem se pa tako da sem malo prebral člankov in vprašal frendico ki je študirala mikrobiologijo in je tudi imela Ihana za profesorja. Mi je malo povedala stvari ter kaj meni o Ihanu in sem kar hitro dobil potrdilo kar sem bral tudi v člankih. Priznam da sem se vseeno še malo izmikal cepljenju ampak potem sem kar avtomatiko naredu. Čeprav so možgani bli v dvomih sem kar vstal in šel do cepilnega mesta.

lisaac ::

Velki je izjavil:

Pozdravljeni, ker vidimo da zgleda iz te zagate ne pridemo več ven bi potreboval vaš nasvet (najbolje od kakega psihjatra).
Namreč sam ne verjamem v razne teorije zarote o nevarnosti cepiv. Statistiko poznam in ji zaupam.
Kljub temu pa se ne morem prepričati da bi se šel cepit in tudi v prihodnosti ravno tega ne vidim tudi če izgubim službo.
Sem prebral že nešteto komentarjev cepilcev in anticepilcev in me vaša mnenja ne brigajo, ta tema ni namenjena tem. Zanima me le kako sebe prepričati!?



Odkar sem cepljen ne spremljam več poročil, statistik, število (novo) okuženih ...in lajf je šel mnogo na bolje.

CoolBits ::

Mogoče poslušat še nekaj doktorjev in se pol odločit.

Dr. Vladimir "Zev" Zelenko: https://rumble.com/vl4u7t-dr.-zev-zelen...

Dr. Sherri Tenpennny: https://rumble.com/vjhvff-dr.-sherri-te...

Dr. David Martin: https://rumble.com/vk2bya-exclusive-dr....

Dr. Judy Mikovits: https://rumble.com/vjutpt-dr.-judy-miko...


Dr. Peter McCullough: https://rumble.com/vk5jd0-dr.-peter-mcc...

Dr. Jane Ruby: https://rumble.com/vldaex-vaxxed-patien...

Dr. Carrie Madej: https://rumble.com/vimtn3-dr.-carrie-ma...

Dr. Bryan Ardis: https://rumble.com/vjls2p-doctor-expose...

Former Pfizer employee, Karen Kingston: https://rumble.com/vkgdq7-deadly-shots-...

HappyPills ::

Najlažje te prepričajo tile.
https://www.rtvslo.si/slovenija/protice...

Kapitan Jack ::

V moji firmi sta zal 2 RIP zaradi cepljenja. Tako da, prepricaj se kolikor ti srce zeli. Jaz se ne bom vec cepil in upam seveda, da ne bom imel nobenih posledic od te ene spikice.

lisaac je izjavil:


Odkar sem cepljen ne spremljam več poročil, statistik, število (novo) okuženih ...in lajf je šel mnogo na bolje.

Ne pozabit, da se moras dokazovati na vsakem koraku, da si naspikan.

Zgodovina sprememb…

Neon87 ::

COVID-19 sem prebolel. Cepil se ne bom. Cepil se ne bom tudi, če bo le-to obvezno, isto ne moja žena in otroci.
Pustili bomo službe in se preselili nekam kjer ni te norosti.
Nas pa ta svinjarija že počasi psihično razjeda.

HappyPills ::

Afganistan je prepovedal cepivo!

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Afganistan je prepovedal cepivo!


Bosna, Romunija, Bolgarija, kar ok drzave, ce imas nek pasiven dohodek ali delas od doma.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

No ampak nekdo ki ni "ravnozemljaš" antivakser ga lahko štopa več momentov

- Osnoven trik je, da ves problem ni samo zdravstven. Je ampak ne povsem. To je bistvo vse zagate in Stroka (povsod po svetu) to trmasto in dokaj neiskreno zanika - kar ne pomaga.
Lahko se prepirate kolikor hočete, ampak ljudje smo različni. Nekomu se zdi vzpostavitev sistema podjebavanja ljudi na vsakem koraku na osnovi nekih zdravstvenih (pol)argumentov pač večji problem kot komu drugemu ne vem, nevarnost Rone. Komu mogoče celo moralno nepremostljiv - čeprav principielni ljudje so večinoma že izumrli v prejšnjem stoletju, tako da to ni več velik faktor. :))

- Nakar je tu še lokalna specifika. V Sloveniji je sedaj že čisto vsem povsem jasno da je (trenutna) ekipa, ki to vodi dokazano zmožna marsikaterih klinično norih potez. Zakaj kako... je važno? Potem pa samo še kdo si laže sam sebi glede tega.

- Trenutno (te tedne) tudi dosti ljudi štopa stalno napovedovanje apokalipse 4. vala, kjer sama Stroka sugerira da bo jeba tako ali drugače. Odlična spodbuda! Not.

- Stroka+Vlada so trenutno vidno živčni - prav vidiš v telesni govorici. To pa zato, ker oni so v resnici največji "antivakserji" - sami ne verjamejo v projekt in to se potem prenese navzven. Itak, če se res zgodi scenarij glede prevelikega deleža Prešpikancev v bolnišnicah ali celo - upajmo da ne - pod rušo bo cel projekt rabil ventilator. Monologi "kaj bi bilo če ne bi bilo" ne bodo več potem prepričali nikogar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

mtosev ::

CoolBits je izjavil:

Mogoče poslušat še nekaj doktorjev in se pol odločit.

Dr. Vladimir "Zev" Zelenko: https://rumble.com/vl4u7t-dr.-zev-zelen...

Dr. Sherri Tenpennny: https://rumble.com/vjhvff-dr.-sherri-te...

Dr. David Martin: https://rumble.com/vk2bya-exclusive-dr....

Dr. Judy Mikovits: https://rumble.com/vjutpt-dr.-judy-miko...


Dr. Peter McCullough: https://rumble.com/vk5jd0-dr.-peter-mcc...

Dr. Jane Ruby: https://rumble.com/vldaex-vaxxed-patien...

Dr. Carrie Madej: https://rumble.com/vimtn3-dr.-carrie-ma...

Dr. Bryan Ardis: https://rumble.com/vjls2p-doctor-expose...

Former Pfizer employee, Karen Kingston: https://rumble.com/vkgdq7-deadly-shots-...

Dr. Zev Zelenko SLAYS Globalists, Exposes "Global Genocidal Event"
Haha ti si res dobro trudiš s temi conspiracy stuffom.
CoolBits:: 30. apr 2021, 18:38
Verjamem v znanstvene dokaze, za virus ni niti enega.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Invictus ::

Kaj pa je 20 pacientov? A ni namen bolnic, da so noter bolniki ?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mertseger ::

kamiKaZaA je izjavil:

mertseger je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

styrian je izjavil:

To je troll. Če bi bil prepričan v statistiko, ne bi bil tak fanatik, da bi bil pripravljen žrtvovati celo službo.

Tudi sam sem pripravljen žrtvovati službo. Potem pa tožba na mednarodnem sodišču za človekove pravice in doživljenska renta kot odškodnina, ker so mi kot zdravemu človeku z neustavnimi odloki prepovedali delati. >:D

Tožbo skoraj ziher dobim.

Če mi že ne bodo pustili delati, potem me morajo preživljati. Eno brez drugega ne gre. Ne morejo si kar tako nekaj izmišljevati, ker je protiustavno. Razen, če bo potem prišlo do revolucije in bo odgovornim za to nastalo situacijo tudi sojeno...


:))

Kako ste eni naivni. Res kot razvajeni otroci. Kakšna je realnost, ostal boš brez slušbe pa še denar boš stran vrgel za odvetnike ker boš zgubil čisto na vseh sodiščih.

Napačno predstavo imaš kaj vse lahko sledi, če ti zaradi neustavnih odlokov prepovejo delati...


Že vsi pravniki na TV so povedali da ima delodajalec pravno podlago da nekoga odpusti če ne upošteva navodil ki jih ta da. In delodajalec ima podlago v zakonu o varstvu pri delu. Če ga ne spoštueš ima tudi vso pravico da te odpusti. In v zakonu o varstvu pri delu ni nič neustavnega. To da si ti zaposlen pri njem ni nobena tvoja pavica ampak odločitev, lahko greš kadar želiš. Edino protiustavnost tu bi mogoče kak Teršek našel pa še to dvomim ker drugače bi se že oglasil.
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49374470 (62163) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722223826 (202911) Conini

V Izraelu kljub visoki precepljenosti krivulja navzgor (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
41658575 (52317) bluefish

Več podobnih tem