» »

Blade Runner - TV serija

Blade Runner - TV serija

oo7 ::




V izdelavi TV serija Blade Runner je potrdil Ridley Scott.


Ridley Scott: Live-Action ‘Blade Runner’ TV Series Being Developed, Pilots Written

Speaking with the BBC on Monday, the “House of Gucci” helmer suggested the “Blade Runner” adaptation is being plotted as a 10-episode series: “We [have already] written the pilot for ‘Blade Runner’ and the bible. So, we’re already presenting ‘Blade Runner’ as a TV show, the first 10 hours.”

https://variety.com/2021/tv/global/blad...

oo7 ::

Ridley Scott bo producent TV serije Blade Runner 2099 za Amazon

Tv serija se bo dogajala 50 let po filmu Blade Runner 2049

oo7 ::

Naslov TV serije bo Blade Runner 2099.


Blade Runner 2099: Amazon Announces Live-Action Series
Ridley Scott and Blade Runner 2049 writer Michael Green are executive producers.

https://www.ign.com/articles/blade-runn...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Kurzweil ::

Jaz sem velik fan prvega dela... tudi drugi mi je bil čisto OK, bi se sicer dalo razpravljat o čem, ampak overall je med vsemi temi sequeli dober.

Jaz upam, da bo serija res proper, ker si definitivno zasluži. Pogledal bom v vsakem primeru... za kej več, pa bo treba počakat še kakšno podrobnost.

cyberwarfare ::

Torej Amazon bo do konca uničil še eno vesolje. Bo pa Bladerunner pravo gojišče za transgenderje, avtomobile, kolesa in ostale spole. V bistvu še paše v lore.

Kurzweil ::

cyberwarfare je izjavil:

Torej Amazon bo do konca uničil še eno vesolje. Bo pa Bladerunner pravo gojišče za transgenderje, avtomobile, kolesa in ostale spole. V bistvu še paše v lore.


Jaz jim bom pustil priložnost, ne bi kar v naprej obsojal... bom pa ob razočaranju seveda, razočaran na potenco, ker sem fan Blade Runnerja oz. književne predloge...

Me zanima zgodba... primarno tudi atmosfera, CGI, soundtrack... to če bo notri kakšen transgender me ne zanima, sicer pa kot si napisal, če kam pašejo tovrstne stvari, bi rekel da v ta svet oz. kot ti praviš lore... čeprav v knjigi se ne spomnim, da bi karkoli šlo v to smer...

Sem seznanjen z Netflixom, HBOjem... za Amazon pa ne vem, mi zna kdo povedat... ima Amazon sploh kakšno res AAA oz. top shit serijo, ono res vrhunsko, na nivpju Breaking Bad, Boardwalk Empire, Sopranovi, prve sezone GOT,...?

Kolikor sem gledal, je bil Mr. Robot soliden, The Expanse je dober, Dexter kakšni 2 sezoni, neka srednja žalosts je zdej The Lord of the Rings: The Rings of Power, začel sem nekoč gledat The Man in the High Castle, pa so ga menda povsem zavozili?

Katere so sploh neke dobre serije na Amazonu?

cyberwarfare ::

od amazona je OK še terminal list. je pa klišejska akcijska serija... skratka OK, sploh če primerjaš s tem šrotom, ki ga imam sedaj na voljo. OK so tudi the boys (se delajo norca iz woke precej - določeni deli so meh, določen top), reacher (akcija, začno zelo dobro, pol pa meh, ampak OK...).

Kurzweil ::

cyberwarfare je izjavil:

od amazona je OK še terminal list. je pa klišejska akcijska serija... skratka OK, sploh če primerjaš s tem šrotom, ki ga imam sedaj na voljo. OK so tudi the boys (se delajo norca iz woke precej - določeni deli so meh, določen top), reacher (akcija, začno zelo dobro, pol pa meh, ampak OK...).


Torej dejansko nič res na nivoju... tako da že sedaj nimam težav, da bi si za to Blade Runner serijo ustavarjal pretirane iluzije, da bo takšna, kot si ta franšiza zasluži... škoda... sem prepričan, da bomo prej kot slej dobili tudi serijo Dune, ker materiala je res ogromno, upam samo, da bo tisto malce bolj smelo zastavljeno, torej proper studio, budget,...

Čeprav popolna greznica upam, da ne bo, sej ne da Ridley Scott zadnja leta blesti, ampak sigurno je dejstvo, da on režira, vsaj malce vzpodbudno...

Čeprav po drugi strani pa razmišljam, da je od njega tudi serija Raised by Wolves, katero sem pogledal 1. sezono, pa je bila malce čudna, sicer povsem solidno, ampak precej zblojena... ne vem pa, kakšna je 2. sezona... ampak če je še nisem pogledal, potem tudi to nekaj pove o tem...

Sem pa šele danes odkril, da obstaja tudi animirana serija
Blade Runner: Black Lotus (2021) ... pa ne vem, če si upam to gledat, ker ima overall oceno 6.1 na IMDB... ne rečem, da je IMDB ocena ultimativno merilo, ampak če dobi serija tako nizko oceno, bo verjetno kar slabo...

BaTeMaN ::

Karkoli v tem svetu, bo meni všeč. Tudi jaz sem pristaš bolj prvega dela, kot drugega, ampak, vseeno drugi del nikakor ni bil slab. Se veselim. Zdaj je toliko vseh opcij, da ima vsak izbiro. Ne razumem, zakaj bi drugim govoril kaj naj gledajo ali da imajo zaradi svojega okusa narobe.

Jaz sem pač tip gledalca: I need fantasy to escape reality.

Ni pa taka večina... Ridley je 84 let star - upam, da zmore še in še. Njegovo ime je pod noro dobrimi izdelki.
less then zero

Kurzweil ::

BaTeMaN je izjavil:

Karkoli v tem svetu, bo meni všeč. Tudi jaz sem pristaš bolj prvega dela, kot drugega, ampak, vseeno drugi del nikakor ni bil slab. Se veselim. Zdaj je toliko vseh opcij, da ima vsak izbiro. Ne razumem, zakaj bi drugim govoril kaj naj gledajo ali da imajo zaradi svojega okusa narobe.

Jaz sem pač tip gledalca: I need fantasy to escape reality.

Ni pa taka večina... Ridley je 84 let star - upam, da zmore še in še. Njegovo ime je pod noro dobrimi izdelki.


Ja tudi meni bo všeč... dejansko bom pogledal, tudi če bo shitty storyline in igralci... samo da bo res proper atmosfera, CGI, soundtrack... prvi Blade Runner je ultimate classic... drugi del pa nikakor ni slab, med vsemi mogočimi sequeli, je odličen... sem ga takrat, ko je bil v kinu, šel gledat 2x v 2 dneh...

Ne razumem povsem, kaj hočeš rečt s tem: "Zdaj je toliko vseh opcij, da ima vsak izbiro. Ne razumem, zakaj bi drugim govoril kaj naj gledajo ali da imajo zaradi svojega okusa narobe." ... jaz samo sprašujem, research... da vidim, če je še kaj omembe vrednega, da bi pogledal... oz. če je celotna Amazon produkcija že spravila kaj dobrega ven, da vem kaj pričakovat... ker Amazon ne poznam preveč oz. njihovega izbora... imam pa sicer HBO in Netflix... ne vem, kaj točno si hotel s citiranim stavkom povedat? Menda nisi rezumel, da koga koga v kaj silim oz. obratno ?

Tudi jaz rad gledal fantasy zadeve... sci-fi... gledam tudi stvari, ki šepajo na marsikaterem nivoju, samo da si znam ustvarit svoj svet... kot si ti napisal "I need fantasy to escape reality." ... pa mi gre povsem krasno v RL... ampak obožujem tovrstne žanre že od nekdaj...

Sicer pa ja, od Ridley Scotta (in Tony Scotta) sem pogledal praktično vse... Ridley Scott ima par odličnih filmov, kot so Gladiator (2000), Alien (1979), Blade Runner (1982), American Gangster (2007), Black Hawk Down (2001)... in par solidnih, kot so Martian (2015), The Duel (2021), Kingdom of Heaven (2005)...

Ridley Scott je tako ali drugače sodeloval pri 165 (!) filmih, tako, da ima za sabo tudi ogromno povprečnih, ali slabih filmov... da se ne razumemo napak, sigurno ima precej odličnih filmov in je dober režiser... bi se pa navezal na njegova leta, kot si omenil... star je že 84 let in malce ga je že povozil čas... prav zaradi tega sem šel zgoraj pogleda tudi letnice njegovih najboljših filmov... in nekje tam v prelomu tisočletja + kakšno leto... je postal zgolj še povprečen... ali drugače, v njegovih zadnjih 20 letih.... težko najdem kakšno mojstrovino, ki jih je prej seveda imel precej...

Serijo bom pogledal v vsakem primeru... mogoče lahko celo rečem, da jo komaj čakam...

Cr00k ::

Ce bo na nivoju Expanse produkcije, bo super... :)

Kurzweil ::

@CrOOK, The Expanse je super serija... jim tudi ne zamerim, da je bila na začetku na marsikaterem nivoju malce cheap in cenena, se je pa videl/vedel potencial že takoj...

Ravno sem bral članek na RTVju - Dva filma očitno ne zadostujeta: prihaja še televizijska serija Iztrebljevalec 2099

Presenečen sem bil nad visokim budgetom...

Prva sezona te znanstvenofantastične stvaritve bo glede na napovedi znašala 465 milijonov dolarjev.

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

@CrOOK, The Expanse je super serija... jim tudi ne zamerim, da je bila na začetku na marsikaterem nivoju malce cheap in cenena, se je pa videl/vedel potencial že takoj...

Ravno sem bral članek na RTVju - Dva filma očitno ne zadostujeta: prihaja še televizijska serija Iztrebljevalec 2099

Presenečen sem bil nad visokim budgetom...

Prva sezona te znanstvenofantastične stvaritve bo glede na napovedi znašala 465 milijonov dolarjev.



Tole mislim, da je napaka kajti 465 mio $ je proračun Tv serije Rings of power za prvo sezono.

oo7 ::

'Blade Runner 2099' Series to be Directed by 'Game of Thrones' Alum Jeremy Podeswa at Amazon

https://variety.com/2023/tv/news/blade-...

oo7 ::

TV serijo 'Blade Runner 2099 začnejo snemati letos aprila v Pragi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alien: Awakening (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9214790 (8406) oo7
»

Time to Die

Oddelek: Sedem umetnosti
383273 (1970) Kurzweil
»

Blade Runner 2 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
688107494 (71841) nurse013
»

Exodus: Gods and Kings

Oddelek: Sedem umetnosti
91310 (943) oo7

Več podobnih tem