» »

Kako kupiti Kindle na amazonu?

Kako kupiti Kindle na amazonu?

Jerry000 ::

Imam težavo. Rad bi si kupil Kindle (navadnega) preko amazon.de ter ovitek. Ko grem na checkout mi za kindle napiše

Sorry, this item can't be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or delete the item from your order.

https://imgur.com/a/TpGRoSe
Za ovitek pa nič ne piše, torej ovitek lahko kupim, Kindle pa ne. Je pa na sale trenutno 54 EUR za navadni kindle, zato želim izvesti nakup. Ima kdo izkušnje kako kupiti zadevo na amazonu? Ali so kar naenkrat nehal pošiljat v slovenijo? Kje bi lahko za toliko denarja še dobil Kindle?

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B...

Badwolff ::

Mailbox.de ali kaj podobnega.

Cr00k ::

Jaz bi ga na mimovrste ali bolhi vzel... je najelegantnejše.

Jerry000 ::

je, sam cena pa ni najelegantnejša :)

Badwolff je izjavil:

Mailbox.de ali kaj podobnega.

hm, kako pa je s tem, koliko potem to nanese poštnina? Čeprav mailbox.de napiše This site can't be reached

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Badwolff ::

Zgleda je mailboxde.com.sam se nisem uporabljal. Imaš pa gor shipping calculator.

Tidule ::

Svoj cas je bilo tako, da si mednarodno verzijo lahko kupil samo na amazon.com. posamezni amazoni .de/.it/.es... so prodajali samo za lokalni trg.

Jerry000 ::

Tidule je izjavil:

Svoj cas je bilo tako, da si mednarodno verzijo lahko kupil samo na amazon.com. posamezni amazoni .de/.it/.es... so prodajali samo za lokalni trg.

Fora je da ovitek lahko kupim in dobim v slovenijo, sam kindle pa ne. In vedno sem kupoval na amazon.de in vse dobil. Mogoče je samo za amazon naprave drugače, kot google ne podpira slovenije. Ampak če kupim na amazon.com, bojo iz USA poslali, al kako?
Če ne pa upam na black friday v sloveniji, pa da bo kindle za okoli 60 eur

3p ::

Kaže, da si izbral cenejšo verzijo z reklamami. Teh res ne dobavljajo izven države nakupa, ker verjetno kak denar ne priteka v amazon v tem primeru.
Zdaj sem za hec vrgel v košaro "navadni" kindle z ovitkom, pa niso nič težili, da ne bi šlo.

bauci ::

Dva tedna nazaj sem na amazon.de brez problema kupil Kindle - Kindle Paperwhite | Waterproof, 6" High-Resolution Display, 32 GB--with special offers--Black. Seveda pa cena ni bila kot si napisal. Je pa z reklamami.

Jerry000 ::

3p je izjavil:

Kaže, da si izbral cenejšo verzijo z reklamami. Teh res ne dobavljajo izven države nakupa, ker verjetno kak denar ne priteka v amazon v tem primeru.
Zdaj sem za hec vrgel v košaro "navadni" kindle z ovitkom, pa niso nič težili, da ne bi šlo.

Hah, zanimivo. Zdaj pa tudi meni gre skos ko sem izbral brez reklam. Super, hvala :). A se splača počakat na drugi teden ko bo pravi black friday, bo še cena kaj nižja ali je 30% max popusta kar dobiš?

scipascapa ::

Jerry000 ::

Previsoka cena, je ceneje na amazonu vzet brez reklam :)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Kindle (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Kaj kupiti
1303323775 (1364) Furbo
»

Izšel novi Kindle Paperwhite (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8222615 (15672) ales85
»

Kindle 2011

Oddelek: Novice / Android
3913470 (9825) WarLord11
»

Novi Kindli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11137858 (32609) bojsi
»

Amazon osvežuje Kindle (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13429113 (22368) trnvpeti

Več podobnih tem