» »

?!?

?!?

_fim_ ::

Ej po slučaju sm se pozabo prjavit pa sm hotu za enga pogledat kolk postov je že naredo... Pa sm prebral da lahko novice dobivaš tud na mobilnik? kak?8-O8-O8-O8-O

Huey P ::

A Slo-Tech novice???????????????????????


..::DOOM III: The Legacy::..

_fim_ ::

Ma ne vem!!!! To napiše (sej itak lahko sam pogledaš):


nimate dostopa

Neregistrirani uporabniki ne morejo dostopati do strani, kot na primer pošiljanje novic, komentiranje novic ali pisanje threadov v forum. Če želite sodelovati tudi pri tem, se prosim prijavite na našo stran s klikom na gumb "Nov User" v desnem zgornjem kotu ekrana. S prijavo na našo stran nemudoma dobite dostop do vseh naprednih skript, kakor tudi do soudeležbe v nagradnih igrah in prejemanju novic na vaš mobilnik.


No kj bi to pomenl?



Primoz ::

To samo piše.... smo mel, samo je problem da ma mobitel storitev "Poštar" in se bi bilo verjetno nemogoče zmenit da bi zastojn pošiljal SMSe... Uradno stane pa 10SIT / SMS
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Huey P ::

Treba vprašat Big Kahunah....

..::DOOM III: The Legacy::..

whatson ::

10 sit za sms??? ... sick people.. so na tem Mobitelu...
damn ej... nas je na slotechu preko jurja...to bi bilo bistveno predraga zadeva

alien-w ::

Huey: Primoz JE eden od Big kahunah! :D Slo-tech je njegova skripta od prvega < do zadnjega > !

Sergio ::

Ja to storitev smo že mel točno pred 1 letom nazaj. Si.Mobil nima spam blocka, Mobitel ga ima. Brezveze pa je delat storitev samo za simobilovce, čeprav bi jim privoščil.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Elemen_T ::

huh..storitev je res draga vendar bo baje kmalu drastično padla. Trenutno bi verjetno colal več kot 100 tisočakov če bi vse novice pošiljali na GSMe ma kje 100k...verjetno milion 8-)

Huey P ::

alien-w vem, da je Primoz eden od Big Kahunah, če bi prej videl kva je napisal nebi niti poslal... ampak medtem, ko sem pisal je Primoz že odgovoril in jaz sem poslal post malo kasneje kot (30 sekund pozneje).



..::DOOM III: The Legacy::..

blue96 ::

ja samo omenim!!! ce je cena smsa 10 sit, userjev 1000 in vsakmu vsak dan posljete sms. placate 310 000 sit na mesec. ja kurbe mobitelove, podobnik si bo pa rit brisu, prase;(;((
.

alien-w ::

aja, Huey, pa res. My mistake!

Huey P ::

Lejte;
Kako pa potem npr. druge strani lahko ponujajo zastojn pošiljanje SMS sporočil???

Naprimer tale stran... Valda ne plačajo Mobitelu za vsak SMS, ki ga nekdo pošlje... ali???

..::DOOM III: The Legacy::..

Sergio ::

Mobitel ma BLOCK. lahko pošlješ enega, sto pa ne.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Binji ::

Proklete svinje. Najprej podrazitev impulzov (navaden) pol pa to. Je kdo za kasn lep protest?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ABX ::

Jaz pošiljam vice na GSM preko e-maila.
Vsak dan pošjem 1 vic na 100GSM števil.
Vprašal sem malo kolega če so kaj dobili in sem ugotovil da približno ene 30-40% možnosti je da dobiš SMS. Verjetno z večjo število GSM-ov bi povprečje padlo. Pedri od Mobitela hočejo služit na vsak način.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Sergio ::

ABX: 15 novic na dan, 1500 uporabnikov, 30 dni v mesecu, 10 tolarjev na sporočilo. 67500 mark na mesec pa še lep čas ne bomo služili samo za Mobitel.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ahac ::

Za nas, ki smo na Simobilu (ne pustimo Marjanu, da bi nas jebal bolj kot je nujno) bi pa lahko to zrihtali. Glede na anketo na moji strani sloigre.cjb.net je takih 1/4. Lahko bi naredili tako anketo tudi tu.
Sicer je pa novic preveč, tako da bi telefon skos piskal. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ker Kekec bo plaču 15.000 sit /mesec za UMTS (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
867212 (5593) CaqKa

slo-comp -- katastrofa

Oddelek: Slo-Tech
211672 (1279) Primoz
»

Sms novice (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904871 (4042) rc-car
»

Danes na Infosu...

Oddelek: Novice / Obvestila
292344 (2344) BigFoot

Več podobnih tem