» »

Kateri media player kupiti

Kateri media player kupiti

rs1975 ::

Zdravo,

se opravičujem, ker sem odprl novo temo, verjetno se odgovori na moja vprašanja že nahajajo v kakšni drugi temi...
Od vseh teh rešitev za predvajanje filmov sem se izgubil, zato vas naprošam za pomoč.
Stvar je sledeča. Imam Panasonic TV in Samsung Soundbar. Filme gledam preko USB ključka, priključenega na TV. Problem je, ker TV ne podpira vseh audio codecov(DTS, TrueHD,...). Soundbar vse to podpira. Iščem torej rešitev, da bo vse delalo. Verjetno je najbolj ziher varianta Nvidia Shield Pro, ampak ne vem če vse to res rabim, kar ponuja (igranje iger me ne zanima). Porajajo se mi sledeča vprašanja:
- v primeru, da namesto USB uporabljam raje stream, npr. Plex - ali na Plexu delajo vsi audio codeci, HDR in DV vsebine?
- Če Plex vse zgoraj našteto podpira, potem pride v poštev nek TV stick. JE Google Chromecast najboljša izbira?
- ni pogoj, da TV stick podpira Netflix v 4K, to mi dela aplikacija na TV
- ali je kateri od teh TV stickov na Android platformi? Je možno na njega poljubno nalagati aplikacije? Sprašujem zaradi morebitne uporabe Kodija in nalaganja playliste...

Han ::

Praviš, da soundbar podpira vse avdio kodeke. V čem je potem težava? Imaš soundbar pravilno priklopljen (HDMI ARC)?

rs1975 ::

Da, Soundbar je priklopljen preko ARC. Ne more TV nekaj predvajat, če tega ne podpira, oz. drugače povedano - ne more Sounbar nekaj predvajat, če pa izvorna naprava tega naprej ne pošilja. V mojem primeru je to TV...

stevemcq_ ::

Nvidia Shield TV Pro. Boljše od tega ne obstaja. Lp

Badwolff ::

stevemcq_ je izjavil:

Nvidia Shield TV Pro. Boljše od tega ne obstaja. Lp


True
Ampak skor vsaka kitajska škatlica za tretjino ceno bo tudi opravila, kar iščeš.
Sam sem sicer nabavil nov tv, ki zna vse. Prej sem pa uporabljal en cheap beelink, ki je znal vse, direktno laufal torrent klient in snemal na disk, kodi, vsi kodeki. Ni pa imel HD Netflixa, ampak js nisem rabil.

rs1975 ::

Verjamem, da je Shield najboljša opcija, ampak a ima smisel dati 200 EUR za to kar jaz rabim? ČE gledam samo na predvajanje preko USB potem je ež bolje, da vzamem Vero 4k+ za pol cene Shielda.
Bi šel tudi na opcijo streamanja preko teh TV Stickov, ampak predpogoj da vse dela kot mora. Važno mi je samo streamanje mojih vsebin, ne rabim Apple TV, Prime,...

Zimonem ::

Po mojih ne prebogatih izkušnjah. Shield ima po 7ih letih sw podporo.
Kitajčki pa ne. Se sliši veliko. Ampak čez čas ... Zamenjaš 3 Kitajce. Una roba pa kar sedi pod televizorjem in dela. Ma probaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828151677 (16006) ruski76

Android tv box (strani: 1 2 3 4145 146 147 148 )

Oddelek: Zvok in slika
73561129638 (389645) Mavrik
»

Android box vs Apple TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
317380 (4153) Map
»

Kaj kupiti za Media Player? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14233748 (23113) sasoe
»

Media player 4K- HDMI (BOX)

Oddelek: Kaj kupiti
236246 (5223) Erzo

Več podobnih tem