» »

Dnevni razmislek - kam gremo kot človeštvo?

Dnevni razmislek - kam gremo kot človeštvo?

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3 4

eric_cartman ::

Slovenci se dostikrat norčujemo še posebej iz Američanov, da so neumni.

Ampak po vsem tem, kar se zdaj dogaja tu pri nas vidiš, da smo Slovenci ravno tako čez les, le da nas je manj in se ne opazi na tak način kot pri Američanih.

Te teorije zarot so šle predaleš.. To z grafenom.. To z NWO-ji.. Z obsevanjem.. S 5G.. Flat earth...

Ne zanikam možnosti, da je bil virus narejen namerno, ker dejansko nekega preverjenega odgovora razen tržnica na Kitajskem pravzaprav ni. Ampak glede tega se med sabo ne strinjajo niti največje države.

Ali res ljudje postajamo čedalje bolj neumni? Se to sploh lahko še zaustavi? Zdi se mi, da to s Covidom samo še potencira že tako zavožen svet.

Pogled v prihodnost naših otrok:
- Kaj jim bomo zapustili slabega?
Zavoženo naravo, visoke zadolžitve, internet, ki čedalje bolj uničuje življenja, vojne.

- Kaj jim bomo zapustili dobrega?
hm?

Utk ::

Obvezno cepljenje za bolezen, ki se je nihče ne boji, digitalne potne liste za javni prevoz, tankanje na črpalki, ne samo za prehode meje. Z malo sreče kar podkožne čipe, ker telefon je nerodno stalno seboj nosit.

Kaj si bi lahko še več želeli?

Miki N ::

Vse te teorije zarot so močno ojačane s strani medijev in po novem celo politike. Že to, da se toliko poroča o "teoretikih zarot" ti v bistvu pove vse. Stvar je dosti prikladna diverzija od pravih problemov, ki niso (zgolj) zdravstveni.

Sploh pa... če Stroko, medije in politike z vsemi sredstvi, ljudmi in možnosti sporočanja v propagandi povozi en "ravnozemljaš"... jih je lahko sram - ne pa da še priznajo, da jih. Naj gredo v šolo osnov sporočanja. Višek nesposobnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Buggy ::

Ali res ljudje postajamo čedalje bolj neumni? Se to sploh lahko še zaustavi? Zdi se mi, da to s Covidom samo še potencira že tako zavožen svet.


Pravilno ugotavljas in odgovor na vprasanje je NE! Prebujamo se v novo druzbo, kjer so pravice drzavljanov nad obveznostmi, odgovornosti ni vec, nacelnost je pa zgolj v domeni egoizma...zal.

Trenutna mladina pa je v zelo neugodnem polozaju ze zaradi vseh omejitev, pred katere so postavljeni. Poleg tega jih v odrasli dobi caka neprijetno "gasenje pozarov", ki bo zaradi potez te vlade nujno.

Probleme lahko mladi sicer s svojo aktivno drzo pri voltvah omilijo, zal pa ne v doglednem casu. Vsaj globalno ne.

mtosev ::

Moje splošno prepričanje je, da je v vsaki družbi nek odstotek idiotov in čudakov. Po mojem mnenju pa to ni povezavo s socialno ekonomskem statusom, izobrazbo, raso ali karkoli drugim. V trenutnih razmerah pa je tole zelo očitno in nadvse vidno v družbi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Utk ::

Buggy je izjavil:

Ali res ljudje postajamo čedalje bolj neumni? Se to sploh lahko še zaustavi? Zdi se mi, da to s Covidom samo še potencira že tako zavožen svet.


Pravilno ugotavljas in odgovor na vprasanje je NE! Prebujamo se v novo druzbo, kjer so pravice drzavljanov nad obveznostmi, odgovornosti ni vec, nacelnost je pa zgolj v domeni egoizma...zal.



Vidiš kako se peteliniš? Leto pa pol nazaj ko je Janša zavladal so se petelinili S(D)Sovci, drugi so bili vsi drugorazredni, zdaj se petelinite cepljeni, čez pol leta se bojo morda neki drugi čudaki, ki bojo na oblast spravili bogve katerga bedaka. Vsak bi moral vedet kaj je prav in kaj ne, ne glede na to kaj je trenutno moderno, ker slej ko prej bo vsak prišel na vrsto za zatiranje. Ti recimo ko ti bojo prepovedali 200 konjske beštije na nafto. Nekdo drug ko bojo obdavčili hiše. In za vsak kretenizem se bo našla večina, ki ga bo podpirala. Ker zmeraj je večina kretenska. Zato bi morali malo premislit kaj je prav in kaj ne, in tako delat, ne glede na trenutno koristnost zase.

eric_cartman ::

Vse te teorije zarot so močno ojačane s strani medijev in po novem celo politike. Že to, da se toliko poroča o "teoretikih zarot" ti v bistvu pove vse. Stvar je dosti prikladna diverzija od pravih problemov, ki niso (zgolj) zdravstveni.

Sploh pa... če Stroko, medije in politike z vsemi sredstvi, ljudmi in možnosti sporočanja v propagandi povozi en "ravnozemljaš"... jih je lahko sram - ne pa da še priznajo, da jih. Naj gredo v šolo osnov sporočanja. Višek nesposobnosti.


Seveda. To je res. Posvečanje pozornosti s strani medijev je res precej bizaren trend. Na spletne trole mediji ne bi smeli niti nasedati. In s strani takih ki kakor krojijo družbo in življenja je to precej amaterska zadeva.

Ampak zakaj je potem nekemu posamezniku lažje zaupati "John Doe-u" s socialnih omrežij, da se pripravlja NWO, kot pa medijem, ki naj bi bili kredibilni in vredni zaupanja? Če je kriva politika, potem morata biti politika in mediji vedno z roko v roki, kar pa v našem primeru v Sloveniji niti ni tako. Saj načeloma se mediji trudijo bit neodvisni.. Vsaj malo? Ne vem.. Ne zdi se mi, da smo na nivoju Belorusije, kjer so mediji res podrejeni njihovemu sistemu.

Pravilno ugotavljas in odgovor na vprasanje je NE! Prebujamo se v novo druzbo, kjer so pravice drzavljanov nad obveznostmi, odgovornosti ni vec, nacelnost je pa zgolj v domeni egoizma...zal.

Trenutna mladina pa je v zelo neugodnem polozaju ze zaradi vseh omejitev, pred katere so postavljeni. Poleg tega jih v odrasli dobi caka neprijetno "gasenje pozarov", ki bo zaradi potez te vlade nujno.

Probleme lahko mladi sicer s svojo aktivno drzo pri voltvah omilijo, zal pa ne v doglednem casu. Vsaj globalno ne.


Saj ne ciljam le na Covid. Celo do tega smo prišli, da se je ta virus razširil v vse pore našega življenja. Ljudje sploh več ne govorijo o drugem kot o cepljenju in razlogom proti ter PCT pogojem. Sploh ni več druge tematike.

Se pa strinjam. Naši "zanamci" če se tako izrazim bodo imeli veliko dela in predvsem morali bodo imeti jasno vizijo in voljo, če bodo želeli karkoli popravit kar smo mi zavozili. Ampak ravno to. Kako pa bodo vedeli kaj je pravilno? Brez nekega totalnega sesutja sistema to ne bo mogoče. Vem, da se dosti govori o nekih RESET-ih in podobno.. Kar je spet teorija zarote.

Ampak ne predstavljam si poti v boljše življenje oz. boljšo prihodnost, če se vse skupaj ne sesuje.. Na takšnih temeljih kot so postavljeni in pripravljeni sedaj ne moreš graditi prihodnosti - vsaj ne dobre. Za nikogar.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Vidiš kako se peteliniš? Leto pa pol nazaj ko je Janša zavladal so se petelinili S(D)Sovci, drugi so bili vsi drugorazredni, zdaj se petelinite cepljeni, čez pol leta se bojo morda neki drugi čudaki, ki bojo na oblast spravili bogve katerga bedaka. Vsak bi moral vedet kaj je prav in kaj ne, ne glede na to kaj je trenutno moderno, ker slej ko prej bo vsak prišel na vrsto za zatiranje. Ti recimo ko ti bojo prepovedali 200 konjske beštije na nafto. Nekdo drug ko bojo obdavčili hiše. In za vsak kretenizem se bo našla večina, ki ga bo podpirala. Ker zmeraj je večina kretenska. Zato bi morali malo premislit kaj je prav in kaj ne, in tako delat, ne glede na trenutno koristnost zase.


ne vem o kaksnem petelinjenju ti govoris, jaz sem govoril o splosnem egoizmu in apaticnosti do vsega, kar je za skupno dobro. V tvojem sestavku berem zgolj navijastvo in sledenje credi, kar je tudi zelo znacino za trenuten cas.

Jaz sem kar se tice odlocitev (katerihkoli) vedno izven mainstreama, zato se ne rabis ukvarjat z mano :D

Ampak ne predstavljam si poti v boljše življenje oz. boljšo prihodnost, če se vse skupaj ne sesuje.. Na takšnih temeljih kot so postavljeni in pripravljeni sedaj ne moreš graditi prihodnosti - vsaj ne dobre. Za nikogar.


Razmisljam podobno, ker neke stvari se se da popraviti, spet druge je bolj smiselno popolnoma kolapsirati in zaceti z nule. Menjava vladnae garniture je zelo smiseln zacetek. Zal mi je, da se politicno ne aktivira vec mladine z neko sodobno miselnostjo in vizijo....brez vseh okostnjakov, ki jih sabo trogajo teli vrli politik danes...ni vazno s katere stranke.

DarwiN ::

eric_cartman je izjavil:

- Kaj jim bomo zapustili dobrega?
hm?

Ljudje smo od nekdaj neumni, ampak ... Zapustili jim bomo seveda precej lepši svet kot je kdajkoli obstajal. Manj lakote, vojn, revščine, nasilja, več denarja, manj garanja, manj trpljenja, višja življenjska doba.. Svet gre praktično v vseh pogledih na lepše.. Ja, desničarji vidijo napredek kot nazadovanje, zato jim ni nič jasno.. Oni strmijo nazaj k Jezusu v preteklost.

23 charts and maps that show the world is getting much, much better

Ampak smo pa ljudje neumni in predvsem neracionalni. To pa imaš definitivno prav.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

sbawe64 ::

Najprej ene ljudi pahneš v (eksistencialno) stisko, druge pritisneš v kot, nato rezultat izkoristiš kot izgovor za zategovanje pasu in pospeševanje svoje agende. Degradacija ljudstva na fašiste - v namen dodatnega manipulativnega podpihovanja - je samo češnjica na torti. Ampak, ko govorimo o ostalih, govorimo o sebi, a ne? Omilitev dostopa do zdravstvenih storitev? Do tega sploh ne bi smelo prit. Se vi sploh slišite, ali ste na poznih večernih sejah uvedli tudi obvezne demokratične čepke za ušesa? Vsako jutro se zbujam v vedno večjo tesnobo. Tole se ne bo dobro končalo.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

eric_cartman ::

DarwiN je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

- Kaj jim bomo zapustili dobrega?
hm?

Ljudje smo od nekdaj neumni, ampak ... Zapustili jim bomo seveda precej lepši svet kot je kdajkoli obstajal. Manj lakote, vojn, revščine, nasilja, več denarja, manj garanja, manj trpljenja, višja življenjska doba.. Svet gre praktično v vseh pogledih na lepše.. Ja, desničarji vidijo napredek kot nazadovanje, zato jim ni nič jasno.. Oni strmijo nazaj k Jezusu v preteklost.

23 charts and maps that show the world is getting much, much better

Ampak smo pa ljudje neumni in predvsem neracionalni. To pa imaš definitivno prav.


@Darwin danes bom lažje spal... :D Hvala za venček lepih statistik.

Ampak ena ima pa ni jasna --> People are getting taller?
To je verjetno le posledica industrializacije ergo dodajanja aditivov/škodljivih kemikalij v prehrano - sploh hormonov. Za mene bi bila pozitivna novica, da se ljudje čedalje bolj manjšajo. Ker to bi pomenilo, da prehajamo na stanje preteklosti, ko se v prehrano še ni dodajalo tono dodatkov, ki vplivajo na celotno gensko strukturo človeka.

Prav tako mi je zanimivo dejstvo, da so lahko naredili statistiko za umore od leta 1400?..

Smurf ::

Taller je posledica tega, da je na voljo vec (pravilne) hrane. Imas v zivo eksperiment trenutno med J in S Korejo.

Mato989 ::

ne vem o kaksnem petelinjenju ti govoris, jaz sem govoril o splosnem egoizmu in apaticnosti do vsega, kar je za skupno dobro. V tvojem sestavku berem zgolj navijastvo in sledenje credi, kar je tudi zelo znacino za trenuten cas.


Problem je da skupno dobro ni premosorazmerno s SMRTNOSTJO in TEŽAVO virusa...

Kot pravim, če bi bila namesto Covida, KUGA ali EBOLA, bi folk sam od sebe upošteval 2x hujše ukrepe ki bi jih postavili SAMI... tu je težava.

Medtem pa nam za smrtnost 0,1xx% gnjavijo z hujšem kot kdajkoli v življenju generacij ki živijo zdaj... še med okupacijo Nemcev nisi bil tako omejen...

In od tod izvirajo VSE naše težave.

Od lažnega humanizma in morale rešit VSAKEGA; pa naj nas to stane stotine mrtvih na drugi strani od pomanjkanja gibanja, povečane konzumacije alkohola drog, in/ali psihičnih težav in samomora ob izgubi služb.

Samo da se rešuje.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Buggy ::

Sej nisem govoril izkljucna za cepljenje...gre za trenuten mindset. V civilizirani druzbi, ki naj bi se jo sli pac posameznik ne mora poceti ravno vsega, kar se mu sprdne.

Mato989 ::

Buggy je izjavil:

Sej nisem govoril izkljucna za cepljenje...gre za trenuten mindset. V civilizirani druzbi, ki naj bi se jo sli pac posameznik ne mora poceti ravno vsega, kar se mu sprdne.


Ja, seveda ne, ampak hkrati pa ne more civilizirana družba od vseh posameznikov zahtevat kr karkoli se ji sprdne... zato imamo ustavo, pravice itd...

IN ko enkrat leto dni gledaš neustavne prakse vladajočih te pač boli kurac za civilizacijo in odloke in pravice in dolžnosti ampak rečeš naj se jebejo vsi...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vajenc ::

sbawe64 je izjavil:

Se vi sploh slišite, ali ste na poznih večernih sejah uvedli tudi obvezne demokratične čepke za ušesa? Vsako jutro se zbujam v vedno večjo tesnobo. Tole se ne bo dobro končalo.

To nima veze z demokratičnostjo. Politiki so bili izvoljeni, tukaj se demokratičnost konča. Od osamosvojitve naprej imamo demokracijo, socialnost pa pada. Na švedskem, kjer imajo visoko socialno zavedanje, so se politike prepričevanja ljudi za cepljenje lahko lotili drugače, pri nas očitno rabimo bolj trdo roko ali pa novo politično opcijo, ki pa je žal ni na vidiku.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Magic1 ::

eric_cartman je izjavil:

DarwiN je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

- Kaj jim bomo zapustili dobrega?
hm?

Ljudje smo od nekdaj neumni, ampak ... Zapustili jim bomo seveda precej lepši svet kot je kdajkoli obstajal. Manj lakote, vojn, revščine, nasilja, več denarja, manj garanja, manj trpljenja, višja življenjska doba.. Svet gre praktično v vseh pogledih na lepše.. Ja, desničarji vidijo napredek kot nazadovanje, zato jim ni nič jasno.. Oni strmijo nazaj k Jezusu v preteklost.

23 charts and maps that show the world is getting much, much better

Ampak smo pa ljudje neumni in predvsem neracionalni. To pa imaš definitivno prav.


@Darwin danes bom lažje spal... :D Hvala za venček lepih statistik.

Ampak ena ima pa ni jasna --> People are getting taller?
To je verjetno le posledica industrializacije ergo dodajanja aditivov/škodljivih kemikalij v prehrano - sploh hormonov. Za mene bi bila pozitivna novica, da se ljudje čedalje bolj manjšajo. Ker to bi pomenilo, da prehajamo na stanje preteklosti, ko se v prehrano še ni dodajalo tono dodatkov, ki vplivajo na celotno gensko strukturo človeka.

Prav tako mi je zanimivo dejstvo, da so lahko naredili statistiko za umore od leta 1400?..

Jao, to da smo v razvitem svetu višji, živimo bolje, dlje,... je kar naenkrat probem. Jebeni hormoni in ne vem kaj še vse, ljudje hočejo pri 50 umret.;((
Magic

Utk ::

Sej nisem govoril izkljucna za cepljenje...gre za trenuten mindset. V civilizirani druzbi, ki naj bi se jo sli pac posameznik ne mora poceti ravno vsega, kar se mu sprdne.

Ne more pa niti večina kontrolirat kaj se sme in kaj ne. Nikoli ni, niti nikoli ne bi smela. Ne da ne smeš delat kar češ, še prdnit ne smeš.
Poglej si recimo Seinfelda, ali pa celo Friendse. Čisto nedolžne komedije. Ki jih v današnjih časih ne bi nikoli spustili na tv, če ne bi bile včasih tako popularne. Danes jih je sram, da so to posneli. Ti pa praviš, da je danes nek razvrat ko bi vsak delal kar bi hotel. Daleč od tega. Diktaturo imamo.

Smrekar1 ::

eric_cartman je izjavil:

Slovenci se dostikrat norčujemo še posebej iz Američanov, da so neumni.

Ampak po vsem tem, kar se zdaj dogaja tu pri nas vidiš, da smo Slovenci ravno tako čez les, le da nas je manj in se ne opazi na tak način kot pri Američanih.

Te teorije zarot so šle predaleš.. To z grafenom.. To z NWO-ji.. Z obsevanjem.. S 5G.. Flat earth...

Ne zanikam možnosti, da je bil virus narejen namerno, ker dejansko nekega preverjenega odgovora razen tržnica na Kitajskem pravzaprav ni. Ampak glede tega se med sabo ne strinjajo niti največje države.

Ali res ljudje postajamo čedalje bolj neumni? Se to sploh lahko še zaustavi? Zdi se mi, da to s Covidom samo še potencira že tako zavožen svet.

Pogled v prihodnost naših otrok:
- Kaj jim bomo zapustili slabega?
Zavoženo naravo, visoke zadolžitve, internet, ki čedalje bolj uničuje življenja, vojne.

- Kaj jim bomo zapustili dobrega?
hm?


Nikamor, taki smo kot smo vedno bilo. Razlika je samo v tem, da ima tistih 15-25% retardov, ki so bili vedno med nami, zdaj v rokah megafone v obliki socialnih omrežij in delujejo pomembni.

feryz ::

Gremo rikverc. Komur paše prav, komur ne, fojbe.
Tako se danes dela.

FoxKnox ::

SZ izumom elektronskih čipov in umetne inteligence, ki namesto ljudi preko algoritmov upravljajo cel svet se je ustavila evolucija človeštva.
Pametne naprave so nadomestki človeških možganov, ki stagnirajo in se ne razvijajo več in namesto, da mi nadzorujemo AI, to nadzoruje nas.Morda se vsi tega še ne zavedate ampak Judgment day je blizu ali pa že poteka.

Jerry000 ::

Kam gremo? Na kratko konkretno v kurac

njyngs ::

Gremo nekam, kjer samocenzure več ni, ampak bi morala biti vedno večja. Gremo nekam, kjer ljudje z najnižnim IQ govorijo največ in najbolj naglas. Nekam kjer pametni zaradi taprvih spregovorijo vedno redkeje in vedno tišje - ali pa so s strani prvih preglašeni.

Osebno se iz teh razlogov odmikam od te družbe na najrazličnejše načine: sodelovanje na forumih vedno bolj zmanjšujem. Sodelovanje na družbenih omrežjih je že minimizirano. Z ljudmi se vedno manj družim tudi v realnem življenju.

No, na kratko gremo tja kamor je rekel že Jerry000.

dolenc ::

Sam da novš nakonc ko stereotipični star ata "Ha te mladi, ko smo mi bli v partizanih je blo vse boljš!"

Jebiga svet gre v kurac, jst sem se že sprjaznu :P

njyngs ::

Motiš se, v YUGI je baje bilo vse boljš! :))

josipdare ::

eric_cartman je izjavil:


Te teorije zarot so šle predaleš.. To z grafenom.. To z NWO-ji.. Z obsevanjem.. S 5G.. Flat earth...



5gjevci so itak samo kontrolirana opozicija, vladni sistem da lahko diskreditira vsakogar ki ima legitimne ugovore njihovim ukazom.

Isto je bilo v ussr, isto sedaj dela fbi v ameriki kjer je klub s 16 ljudi. 15 jih je fbi agentov in en revez ki potem najebe. Poglej samo kaj vse prihaja iz amerike sedaj o teh undercover fbi agentih. Silili so folk v drogo, pedofilski agenti, agent doma pretepa zeno pa se ne naredi nic ker je pri skledi...
To so v usa zaceli delat ze v casu kkkjevcev, potem so po 911 muslimane, sedaj belce...

Unchancy ::

Miki N je izjavil:

Vse te teorije zarot so močno ojačane s strani medijev in po novem celo politike. Že to, da se toliko poroča o "teoretikih zarot" ti v bistvu pove vse. Stvar je dosti prikladna diverzija od pravih problemov, ki niso (zgolj) zdravstveni.

Sploh pa... če Stroko, medije in politike z vsemi sredstvi, ljudmi in možnosti sporočanja v propagandi povozi en "ravnozemljaš"... jih je lahko sram - ne pa da še priznajo, da jih. Naj gredo v šolo osnov sporočanja. Višek nesposobnosti.

Če si človek prebere circle jerke tebe, Vostoka, Multivaca... in nekaj ostalih antivaxerjev izpred nekaj mesecev, ko ste bluzili o Billyu, depopulaciji…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

josipdare ::

Unchancy je izjavil:

Miki N je izjavil:

Vse te teorije zarot so močno ojačane s strani medijev in po novem celo politike. Že to, da se toliko poroča o "teoretikih zarot" ti v bistvu pove vse. Stvar je dosti prikladna diverzija od pravih problemov, ki niso (zgolj) zdravstveni.

Sploh pa... če Stroko, medije in politike z vsemi sredstvi, ljudmi in možnosti sporočanja v propagandi povozi en "ravnozemljaš"... jih je lahko sram - ne pa da še priznajo, da jih. Naj gredo v šolo osnov sporočanja. Višek nesposobnosti.

Če si človek prebere circle jerke tebe, Vostoka, Multivaca... in nekaj ostalih antivaxerjev izpred nekaj mesecev, ko ste bluzili o Billyu, depopulaciji…


A se se spomnis kako ste ob zacetku pandemije zugali s prsti vsem ki so hodili maske nabavljat? :))

MasterTade ::

če se ozračje res segreje za 3 stopinje pol bo vašim otrokom bolj malo ostal
Mors omnia aequat

LeQuack ::

Buggy je izjavil:

Ali res ljudje postajamo čedalje bolj neumni? Se to sploh lahko še zaustavi? Zdi se mi, da to s Covidom samo še potencira že tako zavožen svet.


Pravilno ugotavljas in odgovor na vprasanje je NE! Prebujamo se v novo druzbo, kjer so pravice drzavljanov nad obveznostmi, odgovornosti ni vec, nacelnost je pa zgolj v domeni egoizma...zal.

Trenutna mladina pa je v zelo neugodnem polozaju ze zaradi vseh omejitev, pred katere so postavljeni. Poleg tega jih v odrasli dobi caka neprijetno "gasenje pozarov", ki bo zaradi potez te vlade nujno.

Probleme lahko mladi sicer s svojo aktivno drzo pri voltvah omilijo, zal pa ne v doglednem casu. Vsaj globalno ne.


Mogoče pa film Logans Run ni bil znanstvena fantastika, ampak samo prihodnost.
Quack !

WhiteAngel ::

Saj vem, da je oblačno vreme, ampak a lahko malo več energije in manj depresije? Pa kaj vam je?

Virus bo v dveh sezonah izzvenel kot vsi ostali covidi in sarsi do sedaj. Maske, testiranja, cepljenja in omejitve se bodo tudi nehali. Janša bo na oblasti, če bo levica nesposobna, sicer ne.

Če bo vreme slabo zaradi segrevanja, bo treba kakšno milijardo vreči v infrastrukturo, da bo kmetijstvo bolj odporno na suše in naselja na povodenj.

Se pa z OPom zelo strinjam v eni točki. Folk je bolj poneumljen in egoistočen kot v 90ih. Slovenskih mislecev je vedno manj. Če je bila prej avtokracija, z liberalizacijo mislimo, da smo zdaj vsi najjači in imamo vedno prav, si zaslužimo super standard, kup pravic, visoke plače, delali in razmišljali pa ne bi veliko, krivi nikoli nismo za nič, izgovorov, teorij zarot in sovražnikov nešteto, premajhni kot narod, da bi kaj pametnega storili - to pa vedno. Tako to ne gre.

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Ti si pa preveč optimističen, brez neke resne podlage.
Quack !

ripmork ::

Utk je izjavil:

Obvezno cepljenje za bolezen, ki se je nihče ne boji

Ne laži. Če tebi dol visi za Korono, mnogim drugim pač ne.

OP: Mnja,.. tle smo. Nanodelci, ki se sestavljajo v čip, pa to.
Če sem se pred leti čudil, kako še vedno uspeva s piramidnimi shemami nategovat ljudi me zdaj čudi, da ni nategov še bistveno več. Mogoče jih pa je, sam zadeve ne pridejo v medije, ker je ljudi sram (ko dojamejo, da so bili nategnjeni). Naivnosti in neumnosti je očitno v izobilju.

Ni spet vse črno; glavne stvari v življenju še vedno ostajajo nespremenjene: Vsak je svoje sreče kovač, vztrajnost in (premišljeno) trdo delo še vedno obrodijo sadove, dobro se ponavadi še vedno z dobrim vrača.

Silici ::

eric_cartman je izjavil:



- Kaj jim bomo zapustili dobrega?
hm?


Razmišlanje, kako naprej s civiizacijo, ki je dosegal great filter.

Mr.B ::

sbawe64 je izjavil:

Najprej ene ljudi pahneš v (eksistencialno) stisko, druge pritisneš v kot, nato rezultat izkoristiš kot izgovor za zategovanje pasu in pospeševanje svoje agende. Degradacija ljudstva na fašiste - v namen dodatnega manipulativnega podpihovanja - je samo češnjica na torti. Ampak, ko govorimo o ostalih, govorimo o sebi, a ne? Omilitev dostopa do zdravstvenih storitev? Do tega sploh ne bi smelo prit. Se vi sploh slišite, ali ste na poznih večernih sejah uvedli tudi obvezne demokratične čepke za ušesa? Vsako jutro se zbujam v vedno večjo tesnobo. Tole se ne bo dobro končalo.

Skozi tisocletja so eni bili v socialni stiski, bile so za njih se hujs, kot danes.
Ce si sel v nakup varne starosti, pa si je realno ne mores privoscit, to se ni vzrok posplosevanja stisnueni v kot.
Omejitev dostopa do zdravstvenih storitev ni, vedno gres lahko na urgenco, to deluje tudi v Ameriki, kjer te brez zavarovanja niti ne pogledajo.

Prav tako te nihce ne brani da ustanovis lastno stranko. Samo s tako vizijo, se res ne splaca. Vcasih je potrebno se vedno ponuditi kruha in iger.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

hojnikb ::

Ljudje so od nekdaj neumni, sam z porastjo uporabe socialnih omrezji se ta neumnost kaze precej bolj, kot sicer.
#brezpodpisa

Mr.B ::

eric_cartman je izjavil:

DarwiN je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

- Kaj jim bomo zapustili dobrega?
hm?

Ljudje smo od nekdaj neumni, ampak ... Zapustili jim bomo seveda precej lepši svet kot je kdajkoli obstajal. Manj lakote, vojn, revščine, nasilja, več denarja, manj garanja, manj trpljenja, višja življenjska doba.. Svet gre praktično v vseh pogledih na lepše.. Ja, desničarji vidijo napredek kot nazadovanje, zato jim ni nič jasno.. Oni strmijo nazaj k Jezusu v preteklost.

23 charts and maps that show the world is getting much, much better

Ampak smo pa ljudje neumni in predvsem neracionalni. To pa imaš definitivno prav.


@Darwin danes bom lažje spal... :D Hvala za venček lepih statistik.

Ampak ena ima pa ni jasna --> People are getting taller?
To je verjetno le posledica industrializacije ergo dodajanja aditivov/škodljivih kemikalij v prehrano - sploh hormonov. Za mene bi bila pozitivna novica, da se ljudje čedalje bolj manjšajo. Ker to bi pomenilo, da prehajamo na stanje preteklosti, ko se v prehrano še ni dodajalo tono dodatkov, ki vplivajo na celotno gensko strukturo človeka.

Prav tako mi je zanimivo dejstvo, da so lahko naredili statistiko za umore od leta 1400?..

Ti predlagam, da vzames nekaj knjig in nastudiras kako je " povprecni " janezek zivel takrat in kako zivi danes.
POTEM pa zacni z umrljivostjo od 1400 dalje. Toliko da bos imel vsaj kontekst o cem pises oziroma nesmusel napisanega.

Mato989 je izjavil:

ne vem o kaksnem petelinjenju ti govoris, jaz sem govoril o splosnem egoizmu in apaticnosti do vsega, kar je za skupno dobro. V tvojem sestavku berem zgolj navijastvo in sledenje credi, kar je tudi zelo znacino za trenuten cas.


Problem je da skupno dobro ni premosorazmerno s SMRTNOSTJO in TEŽAVO virusa...

Kot pravim, če bi bila namesto Covida, KUGA ali EBOLA, bi folk sam od sebe upošteval 2x hujše ukrepe ki bi jih postavili SAMI... tu je težava.

Medtem pa nam za smrtnost 0,1xx% gnjavijo z hujšem kot kdajkoli v življenju generacij ki živijo zdaj... še med okupacijo Nemcev nisi bil tako omejen...

In od tod izvirajo VSE naše težave.

Od lažnega humanizma in morale rešit VSAKEGA; pa naj nas to stane stotine mrtvih na drugi strani od pomanjkanja gibanja, povečane konzumacije alkohola drog, in/ali psihičnih težav in samomora ob izgubi služb.

Samo da se rešuje.

Dej ne preusmerjaj, danes je miljon mrtvih, ki so se cepili. Ane. To da ze eno leto teorij zarot okoli cepiva, ravno ne pripomore ki samouresnicevanju teorij zarot.

Mato989 je izjavil:

Buggy je izjavil:

Sej nisem govoril izkljucna za cepljenje...gre za trenuten mindset. V civilizirani druzbi, ki naj bi se jo sli pac posameznik ne mora poceti ravno vsega, kar se mu sprdne.


Ja, seveda ne, ampak hkrati pa ne more civilizirana družba od vseh posameznikov zahtevat kr karkoli se ji sprdne... zato imamo ustavo, pravice itd...

IN ko enkrat leto dni gledaš neustavne prakse vladajočih te pač boli kurac za civilizacijo in odloke in pravice in dolžnosti ampak rečeš naj se jebejo vsi...

Pa kjub temu ne protestiras drugje kot anonimno. Toliko o tezi napisanega.

Seveda dokler bos TI mislil da s svojim dejanjem ne ogrozas drugih oz. druzbe, bodo obstajale vsakoletne darvinove nagrade, istocasno pa bo tak pisal
ampak hkrati pa ne more civilizirana družba od vseh posameznikov zahtevat kr karkoli se ji sprdne.
. Na njegovem dosegu, seveda cisto dejstvo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Utk ::

ripmork je izjavil:

Utk je izjavil:

Obvezno cepljenje za bolezen, ki se je nihče ne boji

Ne laži. Če tebi dol visi za Korono, mnogim drugim pač ne.

Smo lani in letos poleti videli kolk se folka boji. Izigravanje ukrepov, maske pod nosom, nelegalni žuri, ležanje na plaži en čez drugega. Zdaj ko pa je cepivo, bi naenkrat isti folk se naj skrival doma pred Kacinom z injekcijo. Ma boli me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Kayzon ::

Mislim da je zahodna civilizacija blizu konca.

Mr.B ::

Utk je izjavil:

Sej nisem govoril izkljucna za cepljenje...gre za trenuten mindset. V civilizirani druzbi, ki naj bi se jo sli pac posameznik ne mora poceti ravno vsega, kar se mu sprdne.

Ne more pa niti večina kontrolirat kaj se sme in kaj ne. Nikoli ni, niti nikoli ne bi smela. Ne da ne smeš delat kar češ, še prdnit ne smeš.
Poglej si recimo Seinfelda, ali pa celo Friendse. Čisto nedolžne komedije. Ki jih v današnjih časih ne bi nikoli spustili na tv, če ne bi bile včasih tako popularne. Danes jih je sram, da so to posneli. Ti pa praviš, da je danes nek razvrat ko bi vsak delal kar bi hotel. Daleč od tega. Diktaturo imamo.

Nobene diktature nimamo. Na gledanost in podobno imajo vpliv ti. influencerji, ki jim sledijo , no pustimo razvajeno , prenajefeno deriste. Recimo ocena dune filma, podlicen film..... kritika pa ker so sami belci. Da nobene veze z blm.

Smrekar1 je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Slovenci se dostikrat norčujemo še posebej iz Američanov, da so neumni.

Ampak po vsem tem, kar se zdaj dogaja tu pri nas vidiš, da smo Slovenci ravno tako čez les, le da nas je manj in se ne opazi na tak način kot pri Američanih.

Te teorije zarot so šle predaleš.. To z grafenom.. To z NWO-ji.. Z obsevanjem.. S 5G.. Flat earth...

Ne zanikam možnosti, da je bil virus narejen namerno, ker dejansko nekega preverjenega odgovora razen tržnica na Kitajskem pravzaprav ni. Ampak glede tega se med sabo ne strinjajo niti največje države.

Ali res ljudje postajamo čedalje bolj neumni? Se to sploh lahko še zaustavi? Zdi se mi, da to s Covidom samo še potencira že tako zavožen svet.

Pogled v prihodnost naših otrok:
- Kaj jim bomo zapustili slabega?
Zavoženo naravo, visoke zadolžitve, internet, ki čedalje bolj uničuje življenja, vojne.

- Kaj jim bomo zapustili dobrega?
hm?


Nikamor, taki smo kot smo vedno bilo. Razlika je samo v tem, da ima tistih 15-25% retardov, ki so bili vedno med nami, zdaj v rokah megafone v obliki socialnih omrežij in delujejo pomembni.

Tako je.
Nekateri pa s temi popolusi, znajo dobro sluzit.

feryz je izjavil:

Gremo rikverc. Komur paše prav, komur ne, fojbe.
Tako se danes dela.

A res kje so pa te fojbe 21 stoletja. Verjetno imajo nad mediji nekje nadzor, da se o teh ne govori.

Jerry000 je izjavil:

Kam gremo? Na kratko konkretno v kurac

Razlozi, si se v soli, si raje zuriral v casu free solstva, sedaj pa si ugotovil, da povdarjanje da tudi zadnji dobi medaljo, v realnem svetu odraslega cloveka ne deluje.
Sam vprasam, da vem kaj si s kontekstom " kurac" mislil.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

josipdare je izjavil:

eric_cartman je izjavil:


Te teorije zarot so šle predaleš.. To z grafenom.. To z NWO-ji.. Z obsevanjem.. S 5G.. Flat earth...



5gjevci so itak samo kontrolirana opozicija, vladni sistem da lahko diskreditira vsakogar ki ima legitimne ugovore njihovim ukazom.

Isto je bilo v ussr, isto sedaj dela fbi v ameriki kjer je klub s 16 ljudi. 15 jih je fbi agentov in en revez ki potem najebe. Poglej samo kaj vse prihaja iz amerike sedaj o teh undercover fbi agentih. Silili so folk v drogo, pedofilski agenti, agent doma pretepa zeno pa se ne naredi nic ker je pri skledi...
To so v usa zaceli delat ze v casu kkkjevcev, potem so po 911 muslimane, sedaj belce...

Danes je kitajska, kongresniki se poslu z orozjem ne bodo odpovedali.

LeQuack je izjavil:

Buggy je izjavil:

Ali res ljudje postajamo čedalje bolj neumni? Se to sploh lahko še zaustavi? Zdi se mi, da to s Covidom samo še potencira že tako zavožen svet.


Pravilno ugotavljas in odgovor na vprasanje je NE! Prebujamo se v novo druzbo, kjer so pravice drzavljanov nad obveznostmi, odgovornosti ni vec, nacelnost je pa zgolj v domeni egoizma...zal.

Trenutna mladina pa je v zelo neugodnem polozaju ze zaradi vseh omejitev, pred katere so postavljeni. Poleg tega jih v odrasli dobi caka neprijetno "gasenje pozarov", ki bo zaradi potez te vlade nujno.

Probleme lahko mladi sicer s svojo aktivno drzo pri voltvah omilijo, zal pa ne v doglednem casu. Vsaj globalno ne.


Mogoče pa film Logans Run ni bil znanstvena fantastika, ampak samo prihodnost.

Si vsaj prebral zakaj se je slo in ne potegnil zakjucke z gledanjem filma.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

imagodei ::

eric_cartman je izjavil:

Ali res ljudje postajamo čedalje bolj neumni? Se to sploh lahko še zaustavi? Zdi se mi, da to s Covidom samo še potencira že tako zavožen svet.


Hjah, grdo kot se sliši, ampak nekaj pameti je v tistem, Quod licet Iovi non licet bovi. Ko se je pojavil internet in kasneje WWW, nihče ni predvidel, do kakšnih razsežnosti lahko pripelje, ko enkrat daš masi neukih ali neinteligentnih ali primitivnih ljudi dostop do informacij.

To, da mnogi v osnovi bukovi ljudje lahko doštudirajo, imajo celo magisterije in doktorate, je poznano že dolgo časa. Že povsem anekdotično; skoraj vsakdo od nas pozna koga, ki je doštudiral to ali ono smer, je šef v tej ali oni branži, mu pa ni niti najmanj jasno, zakaj in kako se streže stvari v praksi. Sploh kakšni strojniki s 3-letno ali 4-letno srednjo šolo znajo povedat o kakšnem šefu s faksom, ki ne zna niti pravilno odčitat mere s Šublerjem. Zmožnost napiflat se za izpit; celo naredit celo serijo izpitov pač ni korelirana z neko globjo refleksijo in razumevanjem.

To je zdaj, v zadnjih desetletjih, z razmahom interneta in socialnih omrežij prišlo še toliko bolj do izraza. Informacije (niti ne znanje, to že zahteva nekaj razumevanja) v rokah ljudi, ki so v glavi pač fiksno ožičeni tako, da ne funkcionirajo z globjim razumevanjem*, so pač nevarne.


* nekateri bi temu rekli "Scientific mindset". Seveda imeti ta "znanstveni um" nikakor ne zahteva, da je človek znanstvenik. Je pa nasprotno praktično nemogoče, čeprav tudi obstajajo primeri idiotov, ki se izdajajo za znanstvenike, pa znanstvenega uma nikakor ne posedujejo.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

imagodei ::

Problem je pa IMHO, vsaj kar se tiče Slovenije, tudi in predvsem v šolstvu. Ki še vedno preveč poudarja faktografsko pomnjenje podatkov, ne nameni pa skoraj nič časa predmetom kot so logika. Kaj šele kakšni zgodovini znanosti, kjer bi se (denimo v srednji šoli) pogovorili tudi o tem, kaj skepticizem zares je, kaj je znanstvena metoda, kako znanost sploh funkcionira, ipd. Na misel pridejo recimo Feynmanova predavanja na to temo...
- Hoc est qui sumus -

Scaramouche ::

Na koncu bodo preperji in post apokaliptični scenariji ljudi katere smo javno izpostavljali kot nore, bili res bolj pripravljeni na boljše življenje v manjših skupnostih kjer bodo proizvajali svojo hrano, imeli svojo izobrazbo in moč da plačajo zdravnike tudi ko se sistem zruši...

Slopek ::

Scaramouche je izjavil:

Na koncu bodo preperji in post apokaliptični scenariji ljudi katere smo javno izpostavljali kot nore, bili res bolj pripravljeni na boljše življenje v manjših skupnostih kjer bodo proizvajali svojo hrano, imeli svojo izobrazbo in moč da plačajo zdravnike tudi ko se sistem zruši...

Zna biti, zna biti. Vsekakor bi/bo nekdo z zalogo hrane in nekim skrivališčem, dlje zdržal kakršenkoli pritisk. Če so pa to skupnosti, je pa itak zmaga.

one-half ::

eric_cartman je izjavil:

Slovenci se dostikrat norčujemo še posebej iz Američanov, da so neumni.

Ampak po vsem tem, kar se zdaj dogaja tu pri nas vidiš, da smo Slovenci ravno tako čez les, le da nas je manj in se ne opazi na tak način kot pri Američanih.

Te teorije zarot so šle predaleš.. To z grafenom.. To z NWO-ji.. Z obsevanjem.. S 5G.. Flat earth...

Ne zanikam možnosti, da je bil virus narejen namerno, ker dejansko nekega preverjenega odgovora razen tržnica na Kitajskem pravzaprav ni. Ampak glede tega se med sabo ne strinjajo niti največje države.

Ali res ljudje postajamo čedalje bolj neumni? Se to sploh lahko še zaustavi? Zdi se mi, da to s Covidom samo še potencira že tako zavožen svet.

Pogled v prihodnost naših otrok:
- Kaj jim bomo zapustili slabega?
Zavoženo naravo, visoke zadolžitve, internet, ki čedalje bolj uničuje življenja, vojne.

- Kaj jim bomo zapustili dobrega?
hm?


Ni nic posebnega, duh casa:
- Znanstveni napredek se je tako hitro premikal naprej, da ljudje ne morejo vec slediti.
- Hkrati se je zaradi marketinga (prodajamo stil zivljenja, ne izdelek) in permisivne vzgoje razpazla miselnost, da je vsakdo nekaj posebnega, nekaj vecvrednega.
- Nato pridejo v igro socialna omrezja... lej kaj imam, lej kaj zmorem, lej koliko denarja imam, lej kako imam brezvezen lajf enako kot ti, samo ga znam bolj zanimivo prezentirati, lej kako sem lep,...

Vse troje se je zlilo v lepo kakofonijo brezveznosti, saj 80-90% ljudi pade v vsaj dve od treh kategorij, biti razgledan, inteligenten, razmisljoc, pa ni vec tako preprosto. Je pa preprosto, vse popoldneve izgubljati na fitnesu, ob ogledalu s fugiranjem gub, risanjem novega obraza itd.

To kar se danes dogaja je neposredna posledica vsega tega. Tretja tocka je omogocila, da so najvecji brezvezniki, ki ne zmorejo tvoriti niti ene vecstavcne povedi, nasli svojo niso. Niso pametni, so pa lepi. Ne dojemajo znanosti, ampak je vseeno, ker jih je veliko in ustvarjajo trende. Das zraven se egoizem in narcisizem, povzrocena s strani permisivne vzgoje in produkt socialnih omprezij, pa imas razlago na dlani.

(fundamentalen dokaz boste videli pa tule: ker je vec kot nekaj vrstic, tega ne bo nihce prebral ali videl - javite se, kdorkoli je prisel do sem - vas pohvalim)

So grdi in zabiti, so pa pokvarjeni in so si prigoljufali veliko denarja. Vrednost jim pa dajejo socialna omrezja, enakih brezveznikov, morda v drugi kombinarciji lastnosti, skupna lastnost pa jim je, da je inteligenca ostala nekje dalec zadaj.

In imamo sedanjo situacijo, zavracanje znanosti, ki je ne razumejo (antivax), zavracanje intelekta, ker ne parirajo in neskoncna, neutalazljiva zelja po denarju (rezanje rok na cirkularki ipd.)

Civilizacija je padla v svojo dekadentno fazo in pocasi crkuje na obroke. Sramota.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

Miki N ::

Slopek je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Na koncu bodo preperji in post apokaliptični scenariji ljudi katere smo javno izpostavljali kot nore, bili res bolj pripravljeni na boljše življenje v manjših skupnostih kjer bodo proizvajali svojo hrano, imeli svojo izobrazbo in moč da plačajo zdravnike tudi ko se sistem zruši...

Zna biti, zna biti. Vsekakor bi/bo nekdo z zalogo hrane in nekim skrivališčem, dlje zdržal kakršenkoli pritisk. Če so pa to skupnosti, je pa itak zmaga.


Ja saj. Eden od razlogov, zakaj lahko države tako preprosto izsiljujejo svoje državljane je, ker je v industrializiranih državah toliko ljudi zamenjalo pravo, fizično skupnost za nekakšne državne "servise" (ki jih še celo sami preplačujemo).

Ampak lahko bi bilo še huje. Si predstavljate družbo z uvedenim UTD in brez gotovine? Ni nastavljene ritke, ni papice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Slopek ::

@Miki N. Ker je lahko še hujše, seveda hujše tudi bo, hehe. In to kar si napisal, verjetno ni daleč od dejanskih teženj vladajočih. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Mr.B ::

one-half je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Slovenci se dostikrat norčujemo še posebej iz Američanov, da so neumni.

Ampak po vsem tem, kar se zdaj dogaja tu pri nas vidiš, da smo Slovenci ravno tako čez les, le da nas je manj in se ne opazi na tak način kot pri Američanih.

Te teorije zarot so šle predaleš.. To z grafenom.. To z NWO-ji.. Z obsevanjem.. S 5G.. Flat earth...

Ne zanikam možnosti, da je bil virus narejen namerno, ker dejansko nekega preverjenega odgovora razen tržnica na Kitajskem pravzaprav ni. Ampak glede tega se med sabo ne strinjajo niti največje države.

Ali res ljudje postajamo čedalje bolj neumni? Se to sploh lahko še zaustavi? Zdi se mi, da to s Covidom samo še potencira že tako zavožen svet.

Pogled v prihodnost naših otrok:
- Kaj jim bomo zapustili slabega?
Zavoženo naravo, visoke zadolžitve, internet, ki čedalje bolj uničuje življenja, vojne.

- Kaj jim bomo zapustili dobrega?
hm?


Ni nic posebnega, duh casa:
- Znanstveni napredek se je tako hitro premikal naprej, da ljudje ne morejo vec slediti.
- Hkrati se je zaradi marketinga (prodajamo stil zivljenja, ne izdelek) in permisivne vzgoje razpazla miselnost, da je vsakdo nekaj posebnega, nekaj vecvrednega.
- Nato pridejo v igro socialna omrezja... lej kaj imam, lej kaj zmorem, lej koliko denarja imam, lej kako imam brezvezen lajf enako kot ti, samo ga znam bolj zanimivo prezentirati, lej kako sem lep,...

Vse troje se je zlilo v lepo kakofonijo brezveznosti, saj 80-90% ljudi pade v vsaj dve od treh kategorij, biti razgledan, inteligenten, razmisljoc, pa ni vec tako preprosto. Je pa preprosto, vse popoldneve izgubljati na fitnesu, ob ogledalu s fugiranjem gub, risanjem novega obraza itd.

To kar se danes dogaja je neposredna posledica vsega tega. Tretja tocka je omogocila, da so najvecji brezvezniki, ki ne zmorejo tvoriti niti ene vecstavcne povedi, nasli svojo niso. Niso pametni, so pa lepi. Ne dojemajo znanosti, ampak je vseeno, ker jih je veliko in ustvarjajo trende. Das zraven se egoizem in narcisizem, povzrocena s strani permisivne vzgoje in produkt socialnih omprezij, pa imas razlago na dlani.

(fundamentalen dokaz boste videli pa tule: ker je vec kot nekaj vrstic, tega ne bo nihce prebral ali videl - javite se, kdorkoli je prisel do sem - vas pohvalim)

So grdi in zabiti, so pa pokvarjeni in so si prigoljufali veliko denarja. Vrednost jim pa dajejo socialna omrezja, enakih brezveznikov, morda v drugi kombinarciji lastnosti, skupna lastnost pa jim je, da je inteligenca ostala nekje dalec zadaj.

In imamo sedanjo situacijo, zavracanje znanosti, ki je ne razumejo (antivax), zavracanje intelekta, ker ne parirajo in neskoncna, neutalazljiva zelja po denarju (rezanje rok na cirkularki ipd.)

Civilizacija je padla v svojo dekadentno fazo in pocasi crkuje na obroke. Sramota.

Dekadenca razvajenih otrok. Da predobro nam gre. Zato pa drzavam po Aziji, ki poznajo in pomnijo bedo, grejo svojo pot.
Ali drugace Tam se pomnijo da prvo mesto se vedno steje, na zahodu pa no tudi zadnji dobi medaljo, da se ni potrebno ukvarjat z otrokom.

Miki N je izjavil:

Slopek je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Na koncu bodo preperji in post apokaliptični scenariji ljudi katere smo javno izpostavljali kot nore, bili res bolj pripravljeni na boljše življenje v manjših skupnostih kjer bodo proizvajali svojo hrano, imeli svojo izobrazbo in moč da plačajo zdravnike tudi ko se sistem zruši...

Zna biti, zna biti. Vsekakor bi/bo nekdo z zalogo hrane in nekim skrivališčem, dlje zdržal kakršenkoli pritisk. Če so pa to skupnosti, je pa itak zmaga.


Ja saj. Eden od razlogov, zakaj lahko države tako preprosto izsiljujejo svoje državljane je, ker je v industrializiranih državah toliko ljudi zamenjalo pravo, fizično skupnost za nekakšne državne "servise" (ki jih še celo sami preplačujemo).

Ampak lahko bi bilo še huje. Si predstavljate družbo z uvedenim UTD in brez gotovine? Ni nastavljene ritke, ni papice.

Rekordni zasluzkarji na svetu so tisti ki se vecinoma ukvarjajo s storitvami. Torej tvoja trditev nima nekaj hudih osnov.

Slopek je izjavil:

@Miki N. Ker je lahko še hujše, seveda hujše tudi bo, hehe. In to kar si napisal, verjetno ni daleč od dejanskih teženj vladajočih. ;)

Ne to ni tezava vladajocih, to je tezava teh ki se kregajo ali bom ce se cepil dobil tretjo nogo. Kapitalist bo pa racunal tem, toliko kot so pripravljani placat in to za karkoli. Tega profita taisti nikoli ne bo delezen, ker ce bo hotel kazat finger Azije, bo cudezno moral zaceti delat. Vem boli.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Slopek ::

Težnja ni enako težava, Mr.B. Zato, si popolnoma zgrešil. Ampak od tebe nikoli ne pričakujem zadostnosti. Si pač poseben. In vem, da tebe ne boli, ker to, je težava vseh okoli tebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22027664 (25479) WizzardOfOZ

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47758196 (53407) RedDrake

Več podobnih tem