» »

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo ukrepom

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo ukrepom

««
9 / 9
»
»»

Slopek ::

josipdare je izjavil:

Jaz predlagam da se vse antivakserje prisilno okuzi s covid in se potem v zivo prenasa po tv ko umirajo v bolecinah!

Ti tvoji antivakserji imamo zaščite več kot cepljeni, a kaj, ko nam je ne priznajo.

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Slopek je izjavil:

Primož je res ena največja reva. Fašist brez primere. Jokal bo kot majhen otrok, še preden pridemo ponj. Prav predstavljam si ga.


Tudi pote pridejo.
In isto, če ne boš preveč cepetal in jokal dobiš bonbončka ;)


Primož je faca, sem ga povabil na kavo pa tamalmu sladoled kupim dokler je še živ. Pa neče.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Slopek je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Samo toliko bi dodal, da boste vsi pošpikani!

Malo še cepetajte in jokajte, potem pa sklonjenih glav na cepilno mesto!

P.S. Zamudniki dobite vse šuse še za nazaj.


Kako misliš šus za nazaj?


Jah tako, ostali dobimo sedajle tretjega, pa ne bi bilo fer da imate nekateri samo enega. Tako dobite kar tri, naenkrat. Da bo za ziher.

Pa nič skrbet glede trupel, baje je vlada že naročila dovolj krst.

Najlepše bo gledat tiste face s 1. in 2. šusom, kako opazujejo tiste s 3., kako se stegujejo, hkrati pa stokajo kako dolge so čakalne vrste pri dohtarjih.

Ampak še vedno bomo za stanje krivi mi.

Se strinjam.
Komunisti in fašisti nikoli niso iskali krivca pri sebi, vedno s prstom kažejo na druge.


Se strinjam!
Zabiti antivaxxerji nikoli niso iskali krivca pri sebi in svoji omejeni pameti ampak so s prostom kazali na druge. Ponavadi na tiste o katerih so prebrali na FB da so zlobni strici iz ozadja. Po tistem, ko so za dobrjo jutro popili dozo ivermektina. Beeee, beeee

r3dkv1c4 ::

josipdare je izjavil:

Jaz predlagam da se vse antivakserje prisilno okuzi s covid in se potem v zivo prenasa po tv ko umirajo v bolecinah!

Jaz pa pravim, da nam stopi pred obraz in nam to povej.
Bo šlo ti pizdun Pithlit/one-half/josipdare, etc...
Nimaš jajc, saj to si že povedal pod drugim nickom
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Slopek ::

PrihajaNodi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Slopek je izjavil:

Primož je res ena največja reva. Fašist brez primere. Jokal bo kot majhen otrok, še preden pridemo ponj. Prav predstavljam si ga.


Tudi pote pridejo.
In isto, če ne boš preveč cepetal in jokal dobiš bonbončka ;)


Primož je faca, sem ga povabil na kavo pa tamalmu sladoled kupim dokler je še živ. Pa neče.

Kako je potem faca? Če bi povabilo sprejel, bi recimo bil.
A predvidevam, da se on ne druži z liki iz risank.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

ripmork ::

r3dkv1c4 je izjavil:

ripmork je izjavil:

Prepričevat prepričane je brezveze, čas "prijaznega vabljenja" je mimo. Ostajajo le še tisti, ki v resnici nimajo nobenih principov in jih hitro prepriča zgolj in edinole palica (PCT), en del nasprotnikov cepljenja bo pa za vedno proti in bodo na še tako lepe razlage stroke in prošnje še naprej kričali, da gre za zaroto in da so vsi plačani. Zakaj bi si ti zdraharji zaslužili "prijazno vabljenje" oz. od kje pričakovanje, da naj bi slednje zdaj nanekrat kakšno spremembo prineslo, mi ni jasno.

Tisti znanci/ke, ki jih poznam da so antivax (pa seveda tudi proti vsem ukrepom, za "naravno imunost"), imajo par skupnih značilnosti. Zanje je kontriranje prevladujočemu mnenju znak inteligence (vem nekaj več kot večina). Hitro jih fascinira karkoli paranormalnega/ senzacionalnega in nasploh obožujejo teorije zarot; od bosanskih piramid, duhov, verovanja v angele, horoskope, v zaroto, da nam vladajo skrivne sekte iz podzemlja (seriously), da je bil uboj Khashoggija ameriška zarota za očrnit Savdijce, ipd...

govorim sicer o par primerkih in se tega mogoče ne da ekstrapolirat na vse, mi pa vseeno nekaj pove.

Od kje si ti dobil podatke o tovrstnih teorijah zarote in zakaj lažeš?
Oćrnit in oprtit želiš ljudem svoje laži, da bi jih predstavil v grozni luči, da zakriješ svoj prav in tisto kar ti hočeš, da je res.
O teorijah zarote, kot jim praviš ti, mi pa jim rečemo dejsta, ki so dokazana, je ogromna razlika. Razlika je v tem, da vi lažete ljudem, da bi od njih imeli korist, mi pa ta vaša "dejstva" izpodbijamo, ker kradete ljudem denar in svobodo.

Kdo je ubil Kennedyja, kdo je ubil Krambergerja, kdo je financiral Hitlerja, kdo je sprožil 1. in 2. sv. vojno, tretja ravno teče s Covidom.......
Kje je WMD v Iraku, kje je Asad masovno pobijal svoje ljudi in bil tiran nad svojim narodom, da o Gadafiju ne izgubljam besed, ker je tudi sam svoje kolege opozarjal na to, kar se je 3 leta zatem zgodilo......

Sem prepričan, da nikoli nisi stopil na libijsko in sirijsko zemljo, da bi spoznal resnico.


Dokler bos branil Rockefellerja in pihal v njegov rog......do takrat bomo mi teoretiki zarot.

Nikoli ne bom razumel, kaj so ljudje pripravljni nardit za drobiž.....prodat sebe in svoje bližnje.

Svetujem ti, da se odklopiš od interneta, izklopiš telefon in gres živet v hosto za 3 mesece.
No, tega seveda nisi sposoben in dokler tega ne boš sposoben, tudi ne boš nehal napadat nas, ki določenih stvari v tem ćasu pač ne podpiramo. Kapiš?
Nikoli ne boš, ker si požrta eksperimentalna podgana.
Vsak župnik laže pri vski maši, da bi okradel ćimveč vernikov, na koncu pa od tega denarja nič ne prispeva v državni proračun.

P.s.: mi imamo principe, za razliko od vas , ki mislite, da ste večvredno govedo, ki enako konča v klavnici, kot tista krava, po kateri kozlaš. Razlika je samo v kvaliteti mesa po zakolu, ker vaše meso je žilavo, napeto od strahu in na koncu neuporabno.


Če si se prepoznal v mojem opisu teoretikov zarot, ki nasedejo na vsaka senzacionalistična jajca, congratulations!
Obratno pa res nimaš pojma o meni, da mi podtikaš vse to sranje, ki ga pišeš. Pa - kot so že pred mano omenili - s svojim izražanjem sam kažeš, na kakšnem nivoju si.

Svetujem pojačanje doze (karkoli že dobivaš).
Pa ne na kapo pozabit.

josipdare ::

Slopek je izjavil:

josipdare je izjavil:

Jaz predlagam da se vse antivakserje prisilno okuzi s covid in se potem v zivo prenasa po tv ko umirajo v bolecinah!

Ti tvoji antivakserji imamo zaščite več kot cepljeni, a kaj, ko nam je ne priznajo.



Znanost se ne strinja s tabo. Ce prebolis kovid, kar je dejansko prakticno nemogoce, nimas iste zascite kot ce si cepljen. Tako pravi znanost in znanost se ne moti.

Dimnik ::

Slopek je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Najlepše bo gledat tiste face s 1. in 2. šusom, kako opazujejo tiste s 3., kako se stegujejo, hkrati pa stokajo kako dolge so čakalne vrste pri dohtarjih.


Bodo pisale na forum biba leze si:

Hčerka ne more zanositi, kaj storiti?
Pojavljajo se mi bradavice...

"Boli me cel hrbet, gorim. Zdravniki pravijo, da mi ni nič in da gre za psihično motnjo. Sem za na psihiatrijo."


Tebi, nažalost ni pomoči

PrimoZ_ ::

Jaz se veselim sredinih protestov.
Upam da jih pride res vsaj 100 tisoč, še raje več.

Bomo expresno doegli masovno precepljenost ;)

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

Evo, cepljenje že deluje, skoraj 100 manj okuženih kot prejšni torek. Ne samo da ni treba čakat en mesec, da prime, še za 2 tedna nazaj deluje.


Ne drži. Dopusti so se končali, šolarji pa so po prvem septembru razdelili svojo porcijo med ostale sošolce in zdaj so preboleli, pa je zato upad.

Oktobra, ko pridejo študenti, bo še ena taka runda.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrimoZ_ ::

Orban prijateljujej s Kitajsko, Naša PM pa z Orbanom.
Nekje je treba stestirat učinkovitost aerosol cepiv ;)

win win win, bi se reklo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

harvey ::

Slopek je izjavil:

josipdare je izjavil:

Jaz predlagam da se vse antivakserje prisilno okuzi s covid in se potem v zivo prenasa po tv ko umirajo v bolecinah!

Ti tvoji antivakserji imamo zaščite več kot cepljeni, a kaj, ko nam je ne priznajo.

Zaščite res, samo pa tudi bolj prenašate na okoli od cepljenih :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

WizzardOfOZ ::

josipdare je izjavil:

Ce prebolis kovid, kar je dejansko prakticno nemogoce, nimas iste zascite kot ce si cepljen. Tako pravi znanost in znanost se ne moti.


Res je, prebolevniki imajo več zaščite.

Ko dobiš cepivo, dobiš naenkrat več protiteles, ampak te spominske celice potiteles se razvijajo samo par tednov, potem pa ne več. Če preboliš, pa se razvijajo vse do enega leta. Kar pomeni da je prebolevnik bolje zaščiten proti novimi sevi, kot cepljen.

Manjka znanstvenikom še ta del, ki ga telo samo naredi, da se celice dlje časa razvijajo po preboletju. Sej ga bodo pogruntali, potem bo pa cepivo dobro.

https://www.rockefeller.edu/news/30919-...
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

josipdare ::

WizzardOfOZ je izjavil:



Res je, prebolevniki imajo več zaščite.


Laz! Prebolevniki ste najvecji problem ker vam ni mar za zdravje in znanost, sebicno se izogibate cepivu da potem okoli vas niti cepljeni niso varni.

primoz4p ::

josipdare je izjavil:

Antivakserji delajo samomore samo da prikazejo vaxxx v slabi luci:

The study they published was updated after the researchers found that 104 of 827 pregnant women who participated in the study had spontaneous abortions after taking the vax.

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/n...


"peer reviewed" publikacije ?
https://www.arkhaven.com/comics/comedy/...

WizzardOfOZ ::

josipdare je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:



Res je, prebolevniki imajo več zaščite.


Laz! Prebolevniki ste najvecji problem ker vam ni mar za zdravje in znanost, sebicno se izogibate cepivu da potem okoli vas niti cepljeni niso varni.


Sem ti dal link od univerze, kjer imajo 25 laboratorijev, kjer samo kovid-19 preučujejo. Njih demantiraj. Ko boš seveda uspel premagat strah pred branjem v angleškem jeziku in zbral pogum, da sprejmeš to kar so napisali v raziskavi.


Problem ste vsi, ki se ne testirate. Vsi priznavajo, da vsakdo lahko nosi viruse naokoli. Tako cepljeni, kot prebolevniki in necepljeni. Necepljeni se morajo testirat, prebolevniki in cepljeni pa ne. No, nekateri se vseeno testiramo, da nebi okužili nikogar okoli sebe, če se bi slučajno kje okužili. Ostali ste pa egoistične svinje, ki lahko okužujete ljudi okoli sebe, krivdo pa valite na čisto druge ljudi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Dimnik je izjavil:

Slopek je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Najlepše bo gledat tiste face s 1. in 2. šusom, kako opazujejo tiste s 3., kako se stegujejo, hkrati pa stokajo kako dolge so čakalne vrste pri dohtarjih.


Bodo pisale na forum biba leze si:

Hčerka ne more zanositi, kaj storiti?
Pojavljajo se mi bradavice...

"Boli me cel hrbet, gorim. Zdravniki pravijo, da mi ni nič in da gre za psihično motnjo. Sem za na psihiatrijo."


Tebi, nažalost ni pomoči

Aha... tako, kot ženski, ki ji to govorijo zdravniki. Stara je pa pod 30, cepljena med prvimi 2x. Ampak verjetno ni zaradi cepiva. Pravijo, da je za na psihiatrijo. O nevroloških poškodbah ne razmišljajo. Imamo pa v bližini, v lepem kraju ustanovo, kjer jo bodo z veseljem sprejeli.

harvey je izjavil:

Slopek je izjavil:

josipdare je izjavil:

Jaz predlagam da se vse antivakserje prisilno okuzi s covid in se potem v zivo prenasa po tv ko umirajo v bolecinah!

Ti tvoji antivakserji imamo zaščite več kot cepljeni, a kaj, ko nam je ne priznajo.

Zaščite res, samo pa tudi bolj prenašate na okoli od cepljenih :)

Če imaš več zaščite, se težje okužiš, težje trosiš virus. Sem kaj spregledal? Je kako drugače? Se še zmeraj pogovarjamo, da zdravi ljudje so nevarni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

WizzardOfOZ ::

Meni je tudi zdravnik govoril, da se ne morem okužiti s kovidom, ker sem bil negativen 3 tedne, medtem, ko so vsi okoli mene imeli kovid in že končali s karanteno. Potem sem pa izsilil še eno testiranje, ki pa je pokazalo, da sem pozitiven. Čeprav sem ves ta čas imel hude simptome kovida. Na srečo sem lahko delal od doma, ker me je ženska po končani karanteni ostalih doma hotela poslati v službo na lokacijo (kjer bi okužil ogromno ljudi, če bi prišel mednje).

Slopek je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Slopek je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Najlepše bo gledat tiste face s 1. in 2. šusom, kako opazujejo tiste s 3., kako se stegujejo, hkrati pa stokajo kako dolge so čakalne vrste pri dohtarjih.


Bodo pisale na forum biba leze si:

Hčerka ne more zanositi, kaj storiti?
Pojavljajo se mi bradavice...

"Boli me cel hrbet, gorim. Zdravniki pravijo, da mi ni nič in da gre za psihično motnjo. Sem za na psihiatrijo."


Tebi, nažalost ni pomoči

Aha... tako, kot ženski, ki ji to govorijo zdravniki. Stara je pa pod 30, cepljena med prvimi 2x. Ampak verjetno ni zaradi cepiva. Pravijo, da je za na psihiatrijo. O nevroloških poškodbah ne razmišljajo. Imamo pa v bližini, v lepem kraju ustanovo, kjer jo bodo z veseljem sprejeli.

harvey je izjavil:

Slopek je izjavil:

josipdare je izjavil:

Jaz predlagam da se vse antivakserje prisilno okuzi s covid in se potem v zivo prenasa po tv ko umirajo v bolecinah!

Ti tvoji antivakserji imamo zaščite več kot cepljeni, a kaj, ko nam je ne priznajo.

Zaščite res, samo pa tudi bolj prenašate na okoli od cepljenih :)

Če imaš več zaščite, se težje okužiš, težje trosiš virus. Sem kaj spregledal? Je kako drugače? Se še zmeraj pogovarjamo, da zdravi ljudje so nevarni?


Očitno je drugače. Sej veš, bolj si zaščiten, bolj prenašaš virus. Sej mogoče je pa res, cepljeni so zaščiteni! :)):)):))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Jaz se veselim sredinih protestov.
Upam da jih pride res vsaj 100 tisoč, še raje več.

Bomo expresno doegli masovno precepljenost ;)


Primoz a bos otroka tud tja peljal?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sbawe64 ::

Lonsarg je izjavil:

Ce so odloki dovoljeni, potem so nad zakonom.

V praksi so v vecini primerov dovoljeni, kar pomeni da je edini realni nacin da odlok pade preko ustavnih sodisc. Kar se tudi v praksi dogaja, padejo torej ker krsijo ustavo, ne ker bi krsili zakon.

Odlok je podzakonski akt, torej podrejen zakonom in ustavi.
2020 is new 1984
Corona World order

r3dkv1c4 ::

sbawe64 je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Ce so odloki dovoljeni, potem so nad zakonom.

V praksi so v vecini primerov dovoljeni, kar pomeni da je edini realni nacin da odlok pade preko ustavnih sodisc. Kar se tudi v praksi dogaja, padejo torej ker krsijo ustavo, ne ker bi krsili zakon.

Odlok je podzakonski akt, torej podrejen zakonom in ustavi.

Vse lepo in prav, samo razumeš ne, kar si prebral. Sedi cvek.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

BigWhale ::

Ok, dost je blo.
««
9 / 9
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju? (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77782867 (69117) BigWhale

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1072100104 (79131) Utk

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47758414 (53625) RedDrake

Več podobnih tem