» »

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju?

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju?

««
14 / 16
»»

111111111111 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Si ravnokar priznal, da si se lagal? Glup ko Hojs.

Morda, morda pa ne. Trditev je treba preveriti. :D Zanimivo je da mi dotični uporabnik nič ne verjame, samo tisto v kar verjame tudi sam. :D In to svojo resnico potem širi po facebooku. :D Vedno sem se spraševal od kje dobivajo facebook šamani ideje za svoje nebuloze in vidim, da od neznancev na forumih. :D

PrihajaNodi je izjavil:

Itak bo FDA spremenil mnenje, kot so na zacetku trajbali za otroke in nosecnice. Ne delajo logerjev kar tako tri krasne pa sprejemajo zakonodajo na podlagi "pandemije". Medtem pa izrael sopa ze 4 dozo.

Nodi24 tako kot vedno žebljico na glavico. Prav imaš o vrhovni romunsko slovenski šaman, vodja, dr., influencer...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

Si ravnokar priznal, da si se lagal? Glup ko Hojs.

Morda, morda pa ne. Trditev je treba preveriti. :D Zanimivo je da mi dotični uporabnik nič ne verjame, samo tisto v kar verjame tudi sam. :D In to svojo resnico potem širi po facebooku. :D Vedno sem se spraševal od kje dobivajo facebook šamani ideje za svoje nebuloze in vidim, da od neznancev na forumih. :D

PrihajaNodi je izjavil:

Itak bo FDA spremenil mnenje, kot so na zacetku trajbali za otroke in nosecnice. Ne delajo logerjev kar tako tri krasne pa sprejemajo zakonodajo na podlagi "pandemije". Medtem pa izrael sopa ze 4 dozo.

Nodi24 tako kot vedno žebljico na glavico. Prav imaš o vrhovni romunsko slovenski šaman, vodja, dr., influencer...

Verjeti je samo in samo kovid dodatkarjem ki se praskajo po riti. Beri tvoja zena
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Ti je nisi. Itak daje zastonj.

O nodi24 prosim za konsistentnost. Mar ne daje za korona dodatke? prosim razsvetlite me, kako so si vaše nasprotujoče trditve lahko enakovredne. Ne dvomim v vas da boste znali.

PrihajaNodi je izjavil:


Kaj ne vidis da so nekateri ze spregladali tele orgazmicne pravlljice o mnozicnem umiranje od vas plancev?

Vsi ki te berejo o Nodi24, so spregledali. Mislim, da se rojeva nova vera. S svojo pripričljivostjo in konsistentnostjo ste prepričali, še mene, strogega ateista.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Vrni raje nakraden denar:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Verjeti je samo in samo kovid dodatkarjem ki se praskajo po riti. Beri tvoja zena

Prosim oprostite o presvetli Nodi24. A moja žena sedaj kaj dela ali ne dela. Vaša notranja aura preveč fluktuira in gotovo so krivi tisti ki so se cepili, da motijo vaše tretjo oko, ki se zazre zelo globoko v spletne strani in ve resnico.

PrihajaNodi je izjavil:

Vrni raje nakraden denar:)

O presvetli Nodi24, žal še nisem v Romuniji, če ste pa svoje grehe povrnili in poplačali, vam z veseljm posodim kakšen cent, kot bi se izrazil naš vrli blagajnik društva.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Veselo branje
https://opusteno22.blogspot.com/2021/09...

Od vas sem se naučil, da se linkov ne bere ampak samo smeje iz katere strani izhajajo o vrli Nodi24. Vesten učenec sem kako se pravilno dela.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Kanada ima već pripremljeno sve za 7 doza. To nema kraja.

A malo čovjekolikih ovaca je toga svjesno. Kratkog su pamćenja pa zaboravljaju uvjeravanja struke. Pa smo od samo "2 tjedna da se izravna krivulja" došli do 4.doze. To je ipak globalni test inteligencije: iznova ponavljati ono što ne funkcionira i očekivati drukčiji rezultat. To i nije stvar inteligencije, nego je gubitak razuma.


7 dozica vas caka
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

7 dozica vas caka

Dobro da imamo tebe Nodi24, ki imaš informacije iz prvih virov. Ferzy, Josipe, Hipo, da takoj počastite našega predsednika, ki nam vsak trenutek dostavlja pravilne informacije od pravilnih dohtarjev.

In nakažite že tiste cente, da bo imel Nodi24 romunske dodatke.

Fantje ku-kuc. Kje ste? Ste me pustili samega?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kanada ima već pripremljeno sve za 7 doza. To nema kraja.

A malo čovjekolikih ovaca je toga svjesno. Kratkog su pamćenja pa zaboravljaju uvjeravanja struke. Pa smo od samo "2 tjedna da se izravna krivulja" došli do 4.doze. To je ipak globalni test inteligencije: iznova ponavljati ono što ne funkcionira i očekivati drukčiji rezultat. To i nije stvar inteligencije, nego je gubitak razuma.


7 dozica vas caka

Delaš se kot da si izven sistema, a globoko v sebi veš da boš tudi ti dobil pikeca zgrda. Razen če si elita, v kar pa dvomim.

PrihajaNodi ::

Ne, nisem. Na sreco sem drzavo zapustil ze 5 let nazaj. Sicer globoko v sebi podpiram cepljenje! Nisem antivakser. Cim vec in cim bolj pogosto
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

A ni tako da ima EU že naročene velike doze cepiva za prihodnost, dosti več kot je prebivalstva v EU. To meni edino pove, da ga bodo tudi hoteli porabiti, kar pomeni da PCT ne bo šel stran.
Quack !

PrimoZ_ ::

Seveda ne.
Vse vas bodo pošpikal. Vsaj 3x.

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Seveda ne.
Vse vas bodo pošpikal. Vsaj 3x.

Kanada ima ze 7 dozo, izrael 4, skupaj s karantenami. Slovenija gradi logerje in sprejema nacisticno zakonodajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

7 doz je za zamudnike.
Kasneje ko se cepiš, večrat te je treba. Tako malo za opomin.

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

7 doz je za zamudnike.
Kasneje ko se cepiš, večrat te je treba. Tako malo za opomin.

Aja retroaktivno to deluje:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

PrimoZ_ je izjavil:

7 doz je za zamudnike.
Kasneje ko se cepiš, večrat te je treba. Tako malo za opomin.

Jaz sem slišal nasprotno.
Za "ta hitre" cepljence bo problem ker ste se cepili s cepivi za alfo in na delto že zelo slabo delujejo. Verzije Mu, kappa, srajca, hlače in gate pa šele prihajajo tako da bo za vsako treba drug šus. Pa nekaj se šušlja o šusu ki bo nosil update in popravek za hrošče prejšnjih verzij.
Tisti ki čakajo bodo dobili pa že novejše verzije z odpravljenimi hrošči in z emulatorjem ki bo laufal tudi kodo od prejšnjih verzij.


Tako, če že bluzimo, pa dajmo vsi bluzit, a ne?

PrimoZ_ ::

Ne ne. Cepljenje bo sedaj šiba in se bo špikalo za kazen.

PrihajaNodi ::

A je ze gdo dobil delta force varianto? Kako jo prepoznamo? Je to tako kot verjeti v boga iz biblije?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

PrimoZ_ je izjavil:

Ne ne. Cepljenje bo sedaj šiba in se bo špikalo za kazen.


Zgolj mokra želja fašista kot si sam ;)

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Ne ne. Cepljenje bo sedaj šiba in se bo špikalo za kazen.


Zgolj mokra želja fašista kot si sam ;)

Prihajamo po vas “judeke”
https://www.delo.si/novice/slovenija/pr...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

apfelstrudl ::

PrimoZ_ je izjavil:

Ne ne. Cepljenje bo sedaj šiba in se bo špikalo za kazen.

Ti se kar zajebavaj. Čakaj da dobiš "blue screen" od "alfa" verzije cepiva. Pa dve doze so vam inštalirali na hard disk.
To se nao dobr končal :P

PrihajaNodi ::

Kako se bo markiralo necepljene? V gorenju imajo necepljeni rumene kartice cepljenci plave? Rabmo en unikat. Predlogi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

LeQuack ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako se bo markiralo necepljene? V gorenju imajo necepljeni rumene kartice cepljenci plave? Rabmo en unikat. Predlogi?


Mogoče se necepljeni počešejo na levo, ostali pa desno.
Quack !

Nedasemiveč ::

LeQuack je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kako se bo markiralo necepljene? V gorenju imajo necepljeni rumene kartice cepljenci plave? Rabmo en unikat. Predlogi?


Mogoče se necepljeni počešejo na levo, ostali pa desno.


Kaj pa tisti, ki nimamo las? Na odstrel?

apfelstrudl ::

Nedasemiveč je izjavil:

LeQuack je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kako se bo markiralo necepljene? V gorenju imajo necepljeni rumene kartice cepljenci plave? Rabmo en unikat. Predlogi?


Mogoče se necepljeni počešejo na levo, ostali pa desno.


Kaj pa tisti, ki nimamo las? Na odstrel?

V koncentracijska taborišča seveda! Duh!

PrihajaNodi ::

Jaz sem bolj za kake znacke. Judje so imeli davidove zvezde. Zdej bi lahko necepljene pobrili in jim vgravirali recimo kladivo na sredino. Pa iglo bi jim nasil na eno obleko. Jasno se necepljene tudi razlastnini.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz sem bolj za kake znacke. Judje so imeli davidove zvezde. Zdej bi lahko necepljene pobrili in jim vgravirali recimo kladivo na sredino.

Nisem cepljen ampak LAS NE DAM!
To bo pa pokalo model! Ne se zajebavat z mojo pričesko!

PrihajaNodi ::

Lase bos dal, prihajamo po tebe:
https://www.delo.si/novice/slovenija/pr...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

FireSnack ::

LeQuack je izjavil:

A ni tako da ima EU že naročene velike doze cepiva za prihodnost, dosti več kot je prebivalstva v EU. To meni edino pove, da ga bodo tudi hoteli porabiti, kar pomeni da PCT ne bo šel stran.

Tako je. Tako kot so se odločili, tako tudi bo. PC kjer se skrajša P na en mesec in potem ko imamo 100% precepljenost samo z boosterčki šibamo v boljši jutri.
Evropa bo enotna in ne bo popuščala niti za milimeter. Nobena država niti ne razmišlja da bi šla ven iz sistema, saj gre vendar za zdravje. Zbudite se iz spanja in zavihajte rokav!

vaščan ::

Eni bi rabil privat temo da se tam v miru jebate med sabo.

Telbanc ::

PrimoZ_ je izjavil:

Seveda ne.
Vse vas bodo pošpikal. Vsaj 3x.


Ko bodo nas 3X, če ne bomo prej emigrirali...boš ti špikan že 10X in pričel ti bo rasti mali prašičji repek. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

FireSnack ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lase bos dal, prihajamo po tebe:
https://www.delo.si/novice/slovenija/pr...

Romunski cigo, objavljaš več kot leto stare članke. Da ne boš odnesel komu žlebove.

PrihajaNodi ::

vaščan je izjavil:

Eni bi rabil privat temo da se tam v miru jebate med sabo.


Resnico imamo tu, ljudje ki promovirajo cepljenje so bodisi placanci (kovid dodatki) ali pa prisiljeni v to. So a se butasti ki nasedajo propagandi. Vmes se jim pa koncentracijsko taborisce gradi ker necepljeni ogrozajo cepljene.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

Telbanc je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Seveda ne.
Vse vas bodo pošpikal. Vsaj 3x.


Ko bodo nas 3X, če ne bomo prej emigrirali...boš ti špikan že 10X in pričel ti bo rasti mali prašičji repek. :)):)):))


Ne ne.
Kasneje ko se cepis, večkrat te bodo.
Za opomin!
Treba nadoknaditi zamujeno ;)

vaščan ::

Zakaj pa bi hoteli jit iz sistema če ti zmanjka denarja ti eu naprinta novega. Za vlado je to top. Za narod ki bo odplačeval pa ni ravno najboljša izbira. Če mi nebi bili v eu nebi blo nobenih pct pogojev ker nimamo dnarja se zajebavat s takimi bedarijami. V eu pa ni nobene panike vse kar se v slo dela se dela s eu denarjem in valda bomo peli kot bodo žvižgali.

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Lase bos dal, prihajamo po tebe:
https://www.delo.si/novice/slovenija/pr...

Romunski cigo, objavljaš več kot leto stare članke. Da ne boš odnesel komu žlebove.

Beri 16.9.2021

https://www.gov.si/assets/ministrstva/M...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

PrimoZ_ je izjavil:

Telbanc je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Seveda ne.
Vse vas bodo pošpikal. Vsaj 3x.


Ko bodo nas 3X, če ne bomo prej emigrirali...boš ti špikan že 10X in pričel ti bo rasti mali prašičji repek. :)):)):))


Ne ne.
Kasneje ko se cepis, večkrat te bodo.
Za opomin!
Treba nadoknaditi zamujeno ;)


Je reku uni model na RTV , da bo tretja doza po 4 do 6 mesecih.

Začel so govorit o 4 mesecih, kar sem že "davno" omenil.

To pomeni da boš letu ke trikrat na leto po šus za big flash.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

PrihajaNodi ::

vaščan je izjavil:

Zakaj pa bi hoteli jit iz sistema če ti zmanjka denarja ti eu naprinta novega. Za vlado je to top. Za narod ki bo odplačeval pa ni ravno najboljša izbira. Če mi nebi bili v eu nebi blo nobenih pct pogojev ker nimamo dnarja se zajebavat s takimi bedarijami. V eu pa ni nobene panike vse kar se v slo dela se dela s eu denarjem in valda bomo peli kot bodo žvižgali.


Pripravlja se narod na razlastninje in UTD.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FireSnack ::

To so tvoje mokre sanje ker nimaš za burek in s tako potezo ne bi izgubil več kot zadnjo socialno pomoč.

PrihajaNodi ::

FireSnack je izjavil:

To so tvoje mokre sanje ker nimaš za burek in s tako potezo ne bi izgubil več kot zadnjo socialno pomoč.

Nop:

https://www.gov.si/assets/ministrstva/M...

Cepljence bo tudi udarilo. Tudi korona dodatkarje oz izdajalce
Za vsako liziko ki jo boste prejeli bo nagrada dokler si lizik ne boste sami zeleli in nagonsko sli v cepilni koticek.
Teorija zarote? Nop, sem za cepljenje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Nastavite ramo :)

Tole cepetanje ne bo nič rešilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Nedasemiveč ::

PrimoZ_ je izjavil:

Nastavite ramo :)

Tole cepetanje ne bo nič rešilo.


Ti bi jim se ritko nastavil :))

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Nastavite ramo :)

Tole cepetanje ne bo nič rešilo.

+1
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

Tole zgleda nekako tako kot tiste scene v trgovini, ko se kak ne vzgojen mulc meče po tleh in kriči da hoče sladkarijo...

apfelstrudl ::

PrimoZ_ je izjavil:

Nastavite ramo :)

Tole cepetanje ne bo nič rešilo.

Mene ne bodo!
Sem si obul posebne magične copatke s katerimi cepetam tako da mi nič ne morejo!

Miki N ::

Nedasemiveč je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Nastavite ramo :)

Tole cepetanje ne bo nič rešilo.


Ti bi jim se ritko nastavil :))


Včeraj še nebuloza,
zdaj prihaja tretja doza.
Nam ne predstavlja to problema
pridno nastavljamo ramena.
Nastavili bi tudi riti,
če se tako dalo bi cepiti!

apfelstrudl ::

PrimoZ_ je izjavil:

Tole zgleda nekako tako kot tiste scene v trgovini, ko se kak ne vzgojen mulc meče po tleh in kriči da hoče sladkarijo...

Nazadnje ko sem to videl v Lidlu je mulo zmagal in dobil sladoled :)

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Tole zgleda nekako tako kot tiste scene v trgovini, ko se kak ne vzgojen mulc meče po tleh in kriči da hoče sladkarijo...

Tako, Nodi je pa pri vratih in zmerja mat zakaj mulca ne vzgoji

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::

PrimoZ_ je izjavil:

Nastavite ramo :)

Tole cepetanje ne bo nič rešilo.


M;islis tole cepljenje ne bo nicesar resilo.. Poglej si israel in podobne drzave,isti ukrepi isto okuzevanje med cepljenimi itd.

Res morate biti nori da mislite da so cepiva resitev,samo stiskal bojo bolj in bolj ko vidijo kaksne ovce ste ljudje. Na koncu bomo se mi imeli social score tako kot na Kitajskem.
««
14 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako boste izpolnili CT pogoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13615011 (11210) BigWhale

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
93395913 (84451) widj3098dj32

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
107299039 (78066) Utk

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722223713 (202798) Conini

Več podobnih tem