» »

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo ukrepom

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo ukrepom

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne. Ker naslednja navodila bodo pobijanje bosancev, srbov ker njih korona najbolj prizadane in so glede na stroko najbolj kuzni. Po navodilih, jasno

Te spet malo zanaša a? Si si prebral kaj pomeni diskriminacija?



Si pripravljen na 6 doz ki jih bo dobil tvoj otrok skupaj z vrečo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

feryz ::

Pirat!? Kakšen naziv si podeli človek, ki je v realnem življenju ... taki izrazi ne pašejo sem.

pirat ::

kaj pa te muči, feryz?
Spet kaka višja sila pri dostavi?

josipdare ::

Antivakserji delajo samomore samo da prikazejo vaxxx v slabi luci:

The study they published was updated after the researchers found that 104 of 827 pregnant women who participated in the study had spontaneous abortions after taking the vax.

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/n...

PrihajaNodi ::

josipdare je izjavil:

Antivakserji delajo samomore samo da prikazejo vaxxx v slabi luci:

The study they published was updated after the researchers found that 104 of 827 pregnant women who participated in the study had spontaneous abortions after taking the vax.

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/n...

Uh spet te nore cifre, pa statistike. Zraven teh stevilk nujno pokazat kamion mrtvih iz Bergama
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Svetujem ti, da se odklopiš od interneta, izklopiš telefon in gres živet v hosto za 3 mesece.
No, tega seveda nisi sposoben in dokler tega ne boš sposoben, tudi ne boš nehal napadat nas, ki določenih stvari v tem ćasu pač ne podpiramo. Kapiš?
Nikoli ne boš, ker si požrta eksperimentalna podgana.
Vsak župnik laže pri vski maši, da bi okradel ćimveč vernikov, na koncu pa od tega denarja nič ne prispeva v državni proračun.

P.s.: mi imamo principe, za razliko od vas , ki mislite, da ste večvredno govedo, ki enako konča v klavnici, kot tista krava, po kateri kozlaš. Razlika je samo v kvaliteti mesa po zakolu, ker vaše meso je žilavo, napeto od strahu in na koncu neuporabno.

Iz tvojih besed razberem, da vas je res smiselno poslušat, ker drugače misleče obmetavate z žaljivkami. res ste na bistveno višjem intelektualnem nivoju od nas cepljenih. Mečete kocke, nadlegujete zaposlene na petrolu. Skratka ekstremistov se je treba izogibati, še posebej tistih, ki poskušajo razčlovečit nasprotno stran.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

feryz ::

A veste kaj je vaš problem? Ker mislite, da fauči in krak delata raziskave in pišeta lepe številke.
V resnici jih delajo tisti, ki te zadeve tudi prodajajo. O poštenosti teh je pa škoda vsake besede.

A se spomnite 737 Max in FAA? Vse super ok.

Hemi426 ::

Machete je izjavil:

Še Žiga Turk je izkozlal iz sebe, da naj se pohiti s cepljenjem, preden se oglasi US. Ne me jebat, kje jaz živim, Zimbabve vlada in oprode.


En predstavnik vlade,je ob sodbi US izjavil, da tukaj se rešeujejo življenja in, da neustavnost ni tako pomembna.
Da ni vedel, da so US sodniki epidemologi.

Ironično je, da v tistem času v stroki bilo enega epidemologa.

Zakaj potem ne sprejmemo odloka, da je ustava samo na papirju, dokler je vse sončno in lepo.

josipdare ::

111111111111 je izjavil:

Mečete kocke, nadlegujete zaposlene na petrolu. Skratka ekstremistov se je treba izogibati, še posebej tistih, ki poskušajo razčlovečit nasprotno stran.



Se strinjam! Ker 15% cepljenih nosecnic dozivi spontan splav smo sedaj multivaxi se bolj moralni, manj potencialnih kandidatov za okuzbo in sirjenje covida.

111111111111 ::

r3dkv1c4 je izjavil:


Jasno je, da so čakalne vrste ustvarjene umetno, da določeno kvoto čakalcev spravijo v grob, predno poskrbijo za njih.
Za državo je to jackpot. Penzije ni potrebno izplačevat in sprosti se mesto za naslednjega čakalca, ki ravno tako ne dobi op..
Zakaj ravno največja ćakalna vrsta v teh primerih obolenj.
Z malo raziskovanja in branja je vsakomur jasno.

Tvoje izjave samo kažejo da o stanju v zdravstvu nimaš pojma. Jezo stresate nad zdravniki, krivi pa so dejansko zavarovalničarji.

r3dkv1c4 je izjavil:


Naš absolutno.
Ga bo potrebno nadomestit, že davno ga bi bilo potrebno.

V starih časih so tatovi plačali svoje grehe z življenjem, danes pa se jih poveličuje.

Spet eno samo nasilje, pa še brez nekih realnih argumentov.

PrihajaNodi je izjavil:


Si pripravljen na 6 doz ki jih bo dobil tvoj otrok skupaj z vrečo?

Najprej se moraš ti cepit, ker si obljubil, da ko moj otrok dobi 4 doze, se cepiš tudi ti. Tako da hop v cepilni center.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

WhiteAngel ::

PrihajaNodi je izjavil:

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne. Ker naslednja navodila bodo pobijanje bosancev, srbov ker njih korona najbolj prizadane in so glede na stroko najbolj kuzni. Po navodilih, jasno

Te spet malo zanaša a? Si si prebral kaj pomeni diskriminacija?



Si pripravljen na 6 doz ki jih bo dobil tvoj otrok skupaj z vrečo?


Kva ste slabi. Kakih šest doz? Vsake pol leta injekcija do smrti! Če pa nehaš jemat šote, ti pa odpove srce. Naslednja verzija bo imela poleg čipov za sledenje notri še za uničenje (oz. ubijanje) človeka na daljavo, če ne bo zadovoljiv sistemu. Ne bo dovolj, da si samo poslušljiv, oddelati boš namreč moral še svojo tlako za neofevdalca, sicer boš eliminiran. Zakaj pa mislite, da centralne banke kupujejo obveznice držav? To se bo enkrat vse privatiziralo in Janšev državni dolg bomo plačali z zasegom naših lastnih nepremičnin! In potem bomo živeli v fevdalnih kočah in delali v fevdalnih tovarnah. Pa tudi spolne celice ti cepivo uniči, razen določenim izbrancem, ki bodo v partiji. Tisti bodo z genskim inženiringom vsi rojeni geniji, hodili bodo pa v elitne šole, da bodo znali ohraniti svetovni red. Namesto dejanske natalitete pa bodo uvažali ljudi iz tretjih držav. Ti se ne bodo upirali cepljenju in bodo hvaležni, da so lahko v EU. Gates je itak rekel, da nas je 2 milijardi dovolj na svetu!

G-man ::

Mislim, da je na ST forumu povečini pro-vax echo chamber. Da ne bo pomote, tudi sam sem za cepljenje (in sem se cepil), ampak pritisk, ki se izvaja nad ljudmi, ki so skeptiki do vsega skupaj postaja kontraproduktiven. Do vsega smo namreč skeptični in sumničavi. Ne da samo politika in biofarmacija kapitalizira na pandemiji, tudi vsak posameznik kapitalizira na svojem moraliziranju in upravičevanju svojega prav, kar so nam tako "fantastično" omogočile platforme družbenega komuniciranja. In to slednje medsebojno obravnavanje se mi zdi huje od golega PCT pogoja, ki je v praksi bolj kot real-life strinjanje s piškotki kot pa totalitarni nadzor zveri št. 2 iz Razodetja.

Ok dovolj okoli mojega mnenja. Hotel sem deliti tole zanimivo knjigo, ki je, ironično (za nekatere sumljivo ;)), izšla ravno ob koncu 2019: The Psychology of Pandemics (recenzija knjige). Avtor je menda kar nekaj časa iskal založnika, ker ta tema naj ne bi bila zanimiva. In za zdaj se jo še da dobit z Googlanjem ;) Upam, da bo prispevala k bolj celovitemu razumevanju fenomena pandemije in s čim se soočamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: G-man ()

feryz ::

Jej, skorumpirani sodniki bi sebe izvzeli iz PCT. Janez pa v jok. Ne gre, pa ne gre.
Je mislil, da mu ne bo treba tja, ker so mu vbrizgali zgolj žegnano vodo.

111111111111 ::

feryz je izjavil:

A veste kaj je vaš problem? Ker mislite, da fauči in krak delata raziskave in pišeta lepe številke.
V resnici jih delajo tisti, ki te zadeve tudi prodajajo. O poštenosti teh je pa škoda vsake besede.

A se spomnite 737 Max in FAA? Vse super ok.

Zadeva je bila razkrita, letala prizemljena, napaka odkrita in krivci so šli pred sodišče. Kaj je tvoj point? že antivaxerji iščete vse možne luknje da bi prišli do potrdila nelegalno, od drugih pa pričakujete fair play? Pripravljeni ste plačati klošarju 50€ da se gre cepit z vašo izkaznico s cepivom za katerega smatrate da je smrtonostno. Torej je vaše življenje pomembnejše? Da boste lahko šli v gostilno na pir, ste pripravljeni tvegati življenje sočloveka? Dajte se malo pogledati v ogledalo.

Študije o cepivih preverjajo povprek in počez, zato verjamem, da so cepiva OK, na podlagi zdravega premisleka in smiselne literature, ne pa na podlagi sosedove Francke, ki ji je umrl pes, takoj ko se je cepila.

josipdare je izjavil:

Se strinjam! Ker 15% cepljenih nosecnic dozivi spontan splav smo sedaj multivaxi se bolj moralni, manj potencialnih kandidatov za okuzbo in sirjenje covida.

Nisem presenečen, da ti ni nič jasno. Študijo bom pa zvečer prebral tako da ne morem komentirat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

pirat je izjavil:

c3p0 je izjavil:

pirat je izjavil:


Da. In tudi tokrat bo ustavno sodišče povedalo kaj in kako. In tisto bo veljalo. Blodnje Matota, Nodija in feryza pa so le-to: blodnje.


Če tu ne vidiš problema, boš pač moral počakat, da pridejo še pote. Eni vidijo hitro, drugi rabijo dlje, jim pač trenutno ustreza.

Se pravi anticepilci, ki ves čas vpijete, kako so odloki neustavni, kako je PCT neustaven, kako je vse kar naredi delodajalec neustavno.... sedaj vidite težavo v tem, da bo o odloku dejansko presojalo ustavno sodišče?? Sploh kdo kdaj kaj prebere za seboj? Vse primerjate z ustavo, ampak ustavo bi presojali izključno sami, ne bi pa tega prepustili ustavnemu sodišču. Fantje, za na zaprti oddelek ste.


Jaz bi prepustil vse odločitve ustavnosti US, ampak bi spremenil da preden pridejo odloki in zakoni v veljavo NAJ US odloči ali je ustaven ali ne... ker kazni za neustavnost odloka NI (enako zakona) in to da smo prisiljeni upoštevat nek odlok za katerega upravičeno sumimo da je neustaven ki ima nepopravljive posledice (vbrizga cepiva ne moreš vzet nazaj) je NESPREJEMLJIVO da se tako dolgo časa.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

feryz ::

Seveda je, po par sto mrtvih. Kdo bi se sekiral?
Mi že ne, ki smo na toplem.

pirat ::

feryz je izjavil:

A veste kaj je vaš problem? Ker mislite, da fauči in krak delata raziskave in pišeta lepe številke.
V resnici jih delajo tisti, ki te zadeve tudi prodajajo. O poštenosti teh je pa škoda vsake besede.

A se spomnite 737 Max in FAA? Vse super ok.

ne, naš generalni pristop je nekako takšen:
1) razumemo koncept cepljenja, ki funkcionira že mnogo, mnogo let in je pomagal izkoreniniti ali pa spraviti pod kontrolo kar nekaj nalezljivih bolezni
2) preberemo raziskavo, ki jo opravi BigPharma podjetje (ne boš verjel, vedno razkrijejo število sodelujočih, kontrolne skupine, stranke učinke)
3) vidimo da peer review-ji to potrjujejo ali kdaj kake detajle korigirajo, skozi čas pridejo do novih detajlov...
4) vzporedno opazimo tudi neodvisne raziskave diplomiranih fejsbukovalcev, narejene na vzorcu "bežnega znanca od frizerke od sestrične, ki hodi z eno iz Prul" ki dajejo popolnoma nasprotne zaključke;
5) po težki dilemi in notranjih bojih se vendarle odločimo, da je raziskava BigPharma vendarle bolj reprezentativna
6) spremljamo dejansko objavljene podatke o številu cepljenih po državah, o deležu hospitaliziranih, umrlih, itd, ampak za vir podatkov uporabljamo preverjene spletne strani ne potrčev facebook profil in tudi ne tik tok lepljenk
7) opažamo, da dejanski podatki bolj ali manj potrjujejo raziskave BigPharme iz točke 2), vključno s stranskimi učinki
8) opažamo, da BigPharme nadaljujejo raziskave v smeri zmanjševanja stranskih učinkov in posledično kdaj svoje podatke korigirajo in podajo nova priporočila
9) ob tem zaznamo tudi nove neodvisne raziskave na terenu glede smiselnosti ukrepov na romunskem podeželju (tu prednjači dr. Nodi), Mato poda kak nasvet glede smiselnosti ukrepov v povezavi s plačanimi davki in predolgo živečimi starimi ljudmi, opažamo vse več novih strokovnjakov za pravo in ustavne ureditve na slo-tech, itd...
10) ob pozornem branju vseeno opažamo, da Nodi do romunije sploh ne zna priti, če mu na slo-tech ne povejo kako kontaktirati go-opti, da je Mato dokazano nepismen ter da večina pravnih strokovnjako tukaj zahteva spoštovanje ustave, ne pa tudi ustavnega sodišča ter da želja po zakonski ureditvi velja izključno in samo za tiste zakone, ki jim v tistem trenutku slučajno ustrezajo, zato neodvisne raziskave iz točke 9) preskočimo
11) in posledično živimo relativno normalno naprej; malo smo slabe volje ker bo celotna zadeva zaradi bučmanov omenjenih v točkah 4) in 9) trajala dlje kot bi bilo nujno potrebno, ampak to je očitno davek življenja v skupnosti, kjer je dostop do interneta mogoč tako razumnim ljudem kot tudi.... no takšnim kot ste omenjeni pod 4) in 9).

Res ne vem več zakaj bi bilo potrebno saditi rožice in se lepo obnašati do vas. Če se obnašate kot jamski ljudje, potem pač pojdite v jame, ne?

josipdare ::

feryz je izjavil:

Seveda je, po par sto mrtvih. Kdo bi se sekiral?
Mi že ne, ki smo na toplem.


Tako je! Sedaj pa obvezno se prepovedati prodajo cikov, alkohola, sladkarij in vse avte omejiti na max 30kmh! Gre se za zdravje!

Slopek ::

Še nekaj je zanimivo.

Kanada je naročila kolik doz cepiva? Za vsakega 8? Nekaj takega, če se ne motim.

Zdaj se izkaže, da imajo tudi ti cepilni pasuši že označeno za vpis osmih doz.

Ampak ob vsem tem, se mi verjetno prikazuje le Ončao, haha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

GizmoX ::

Roko na srce, večina cepljenih je sledila "cepim se, da gremo lahko na morje in se izognemo nevšečnostim/odlokom".
Ne pa zato, ker bi sledila "generalnemu pristopu" od 1. do 11. točke.

Sicer pa, hipotetični scenarij za kokice:
To nedeljo so volitve, ob vhodu preverjajo PCT.
luč, kamera, akcija ;)
udirač => uni. dipl. inž. rač.

Slopek ::

GizmoX je izjavil:

Roko na srce, večina cepljenih je sledila "cepim se, da gremo lahko na morje in se izognemo nevšečnostim/odlokom".
Ne pa zato, ker bi sledila "generalnemu pristopu" od 1. do 11. točke.

Sicer pa, hipotetični scenarij za kokice:
To nedeljo so volitve, ob vhodu preverjajo PCT.
luč, kamera, akcija ;)

Točno tako. Pogovarjal se z mnogimi cepljenimi, pa sem naletel le na enega, ki pravi, da je odgovoren.

Vsi drugi, pa zaradi korenčka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

josipdare ::

Kdor ni cepljen itak ne bi smel imeti volilne pravice

Slopek ::

josipdare je izjavil:

Kdor ni cepljen itak ne bi smel imeti volilne pravice

Ob takem izboru kandidatov.....

Mato989 ::

Saj je zlo simpl, vsak odlok in zakon naj prvo potrdi ustavno sodišče da je skladen z ustavo drugače ga ne dovoli.

Ne pa da lahko nekdo mene sili v nek odlok ki je potencialno neustaven brez odgovornosti...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

Evo, cepljenje že deluje, skoraj 100 manj okuženih kot prejšni torek. Ne samo da ni treba čakat en mesec, da prime, še za 2 tedna nazaj deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

r3dkv1c4 ::

GizmoX je izjavil:

Roko na srce, večina cepljenih je sledila "cepim se, da gremo lahko na morje in se izognemo nevšečnostim/odlokom".
Ne pa zato, ker bi sledila "generalnemu pristopu" od 1. do 11. točke.

Sicer pa, hipotetični scenarij za kokice:
To nedeljo so volitve, ob vhodu preverjajo PCT.
luč, kamera, akcija ;)

Kdaj pri bogu svetem aja najprej mi pokažite boga, ups, JJ je bog to se ve.
V kateri fari pred vhodom stoji inšpektor in preverja pct in v kateri fari ob vsaki maši župnik zapre vrata, ko je v cerkvi dovolj vernikov na m2.
Nikjer, ker si župnik ne predstavlja, da bi ovce ostale zunaj s polnimi žepi.
Bognedaj, da bi te ovce ušle.:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Slopek ::

Mato989 je izjavil:

Saj je zlo simpl, vsak odlok in zakon naj prvo potrdi ustavno sodišče da je skladen z ustavo drugače ga ne dovoli.

Ne pa da lahko nekdo mene sili v nek odlok ki je potencialno neustaven brez odgovornosti...

Nekdo ne razume, da je pomemben vrstni red.

c3p0 ::

pirat je izjavil:


Se pravi anticepilci, ki ves čas vpijete, kako so odloki neustavni, kako je PCT neustaven, kako je vse kar naredi delodajalec neustavno.... sedaj vidite težavo v tem, da bo o odloku dejansko presojalo ustavno sodišče?? Sploh kdo kdaj kaj prebere za seboj? Vse primerjate z ustavo, ampak ustavo bi presojali izključno sami, ne bi pa tega prepustili ustavnemu sodišču. Fantje, za na zaprti oddelek ste.


Ne vem koga omenjaš tu. Aja, posplošuješ in mečeš vse v isti koš, ker si bolj preprostega uma. Vlada, ki sprejema odloke, ki potem na US padajo, je le za odstop in samoodstranitev iz politike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

PrimoZ_ ::

Samo toliko bi dodal, da boste vsi pošpikani!

Malo še cepetajte in jokajte, potem pa sklonjenih glav na cepilno mesto!

P.S. Zamudniki dobite vse šuse še za nazaj.

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Samo toliko bi dodal, da boste vsi pošpikani!

Malo še cepetajte in jokajte, potem pa sklonjenih glav na cepilno mesto!

P.S. Zamudniki dobite vse šuse še za nazaj.


Kako misliš šus za nazaj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Utk je izjavil:

Evo, cepljenje že deluje, skoraj 100 manj okuženih kot prejšni torek. Ne samo da ni treba čakat en mesec, da prime, še za 2 tedna nazaj deluje.


Pa saj Rona je že večkrat v teh dveh letih pokazala, da je v bistvu zavedujočse virus - recimo ve, ali si na šihtu, ali se zabavaš, če kje samo zijala paseš ali si tam z namenom ipd.

Je kaj čudnega, da je pogruntala da je s cepljenjem game over zanjo in samo še vprašanje časa? Pametnejši odneha!

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Evo, cepljenje že deluje, skoraj 100 manj okuženih kot prejšni torek. Ne samo da ni treba čakat en mesec, da prime, še za 2 tedna nazaj deluje.


Ja IJS "strokovnjaki" so tako povedali, ker zdaj 14 dnevnih zamikov več ne upoštevamo, zdaj takoj deluje še za 14 dni nazaj

LOL
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

r3dkv1c4 ::

Slopek je izjavil:

josipdare je izjavil:

Kdor ni cepljen itak ne bi smel imeti volilne pravice

Ob takem izboru kandidatov.....

Ta film bi pa rad videl....kdo od vaških posebnežev, ki beleži prisotnost, bo to prepovedal oz. kdo od njih ima vpogled v naše osebne zdravstvene podatke, ki so po zakonu strogo varovane.
Džankiji s hepatitisom in herpesom, ter aidsom imajo volilno pravico, mi ki pa zagovarjamo svoja stališča pa ne.
Ta film še niso posneli in ga seveda tudi ne bodo.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

PrimoZ_ ::

PrihajaNodi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Samo toliko bi dodal, da boste vsi pošpikani!

Malo še cepetajte in jokajte, potem pa sklonjenih glav na cepilno mesto!

P.S. Zamudniki dobite vse šuse še za nazaj.


Kako misliš šus za nazaj?


Jah tako, ostali dobimo sedajle tretjega, pa ne bi bilo fer da imate nekateri samo enega. Tako dobite kar tri, naenkrat. Da bo za ziher.

Pa nič skrbet glede trupel, baje je vlada že naročila dovolj krst.

r3dkv1c4 ::

Škoda, ker je Rugelj že pod zemnljo, ker bi bila vrsta pri njemu neskončno dolga.......tistih cepljenih v ramena in v glave.:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

PrimoZ_ ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Škoda, ker je Rugelj že pod zemnljo, ker bi bila vrsta pri njemu neskončno dolga.......tistih cepljenih v ramena in v glave.:))


Tudi pote pridejo.
Ne preveč cepetat pa dobiš bonbončka.

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Samo toliko bi dodal, da boste vsi pošpikani!

Malo še cepetajte in jokajte, potem pa sklonjenih glav na cepilno mesto!

P.S. Zamudniki dobite vse šuse še za nazaj.


Kako misliš šus za nazaj?


Jah tako, ostali dobimo sedajle tretjega, pa ne bi bilo fer da imate nekateri samo enega. Tako dobite kar tri, naenkrat. Da bo za ziher.

Pa nič skrbet glede trupel, baje je vlada že naročila dovolj krst.


A voham fovšijo ker vsi nismo oz ne bomo dobili enako količino?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

r3dkv1c4 ::

PrimoZ_ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Samo toliko bi dodal, da boste vsi pošpikani!

Malo še cepetajte in jokajte, potem pa sklonjenih glav na cepilno mesto!

P.S. Zamudniki dobite vse šuse še za nazaj.


Kako misliš šus za nazaj?


Jah tako, ostali dobimo sedajle tretjega, pa ne bi bilo fer da imate nekateri samo enega. Tako dobite kar tri, naenkrat. Da bo za ziher.

Pa nič skrbet glede trupel, baje je vlada že naročila dovolj krst.

Najlepše bo gledat tiste face s 1. in 2. šusom, kako opazujejo tiste s 3., kako se stegujejo, hkrati pa stokajo kako dolge so čakalne vrste pri dohtarjih.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

josipdare ::

Utk je izjavil:

Evo, cepljenje že deluje, skoraj 100 manj okuženih kot prejšni torek. Ne samo da ni treba čakat en mesec, da prime, še za 2 tedna nazaj deluje.



No, in se zmeraj imamo dvomljivce ki govorijo da cepivo ne deluje ko pa lahko ze iz tega vidimo da je efektivno cez 100%

r3dkv1c4 ::

PrimoZ_ je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Škoda, ker je Rugelj že pod zemnljo, ker bi bila vrsta pri njemu neskončno dolga.......tistih cepljenih v ramena in v glave.:))


Tudi pote pridejo.
Ne preveč cepetat pa dobiš bonbončka.

S čim, s puško, s tankom, cela vojska al kako?
Povej, da se oborožim,:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Slopek ::

r3dkv1c4 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Samo toliko bi dodal, da boste vsi pošpikani!

Malo še cepetajte in jokajte, potem pa sklonjenih glav na cepilno mesto!

P.S. Zamudniki dobite vse šuse še za nazaj.


Kako misliš šus za nazaj?


Jah tako, ostali dobimo sedajle tretjega, pa ne bi bilo fer da imate nekateri samo enega. Tako dobite kar tri, naenkrat. Da bo za ziher.

Pa nič skrbet glede trupel, baje je vlada že naročila dovolj krst.

Najlepše bo gledat tiste face s 1. in 2. šusom, kako opazujejo tiste s 3., kako se stegujejo, hkrati pa stokajo kako dolge so čakalne vrste pri dohtarjih.

Ampak še vedno bomo za stanje krivi mi.

PrimoZ_ ::

r3dkv1c4 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Škoda, ker je Rugelj že pod zemnljo, ker bi bila vrsta pri njemu neskončno dolga.......tistih cepljenih v ramena in v glave.:))


Tudi pote pridejo.
Ne preveč cepetat pa dobiš bonbončka.

S čim, s puško, s tankom, cela vojska al kako?
Povej, da se oborožim,:))


Za take reve kot si ti ne rabijo niti pištole ;)

Slopek ::

Primož je res ena največja reva. Fašist brez primere. Jokal bo kot majhen otrok, še preden pridemo ponj. Prav predstavljam si ga.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Likalnik ::

prosim za info...ali ste že dobili tretji odmerek cepiva...poževitveni odmerek....kako je? so bili kakšni stranski učinki...prosim, da malo napišete kako izgleda in, če mogoče kdo ve ali bo še pred zimo na voljo četrti odmerek?

PrihajaNodi ::

Najlepše bo gledat tiste face s 1. in 2. šusom, kako opazujejo tiste s 3., kako se stegujejo, hkrati pa stokajo kako dolge so čakalne vrste pri dohtarjih.


Bodo pisale na forum biba leze si:

Hčerka ne more zanositi, kaj storiti?
Pojavljajo se mi bradavice...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

josipdare ::

Jaz predlagam da se vse antivakserje prisilno okuzi s covid in se potem v zivo prenasa po tv ko umirajo v bolecinah!

r3dkv1c4 ::

josipdare je izjavil:

Utk je izjavil:

Evo, cepljenje že deluje, skoraj 100 manj okuženih kot prejšni torek. Ne samo da ni treba čakat en mesec, da prime, še za 2 tedna nazaj deluje.



No, in se zmeraj imamo dvomljivce ki govorijo da cepivo ne deluje ko pa lahko ze iz tega vidimo da je efektivno cez 100%

Ko boste začeli testirati s pcr testi( ki seveda so nezanesljivi) še tiste cepljene, se oglasi, do takrat pa hitro v pralnico možganov na rtvslo, poptv,.....
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Slopek ::

PrihajaNodi je izjavil:

Najlepše bo gledat tiste face s 1. in 2. šusom, kako opazujejo tiste s 3., kako se stegujejo, hkrati pa stokajo kako dolge so čakalne vrste pri dohtarjih.


Bodo pisale na forum biba leze si:

Hčerka ne more zanositi, kaj storiti?
Pojavljajo se mi bradavice...

"Boli me cel hrbet, gorim. Zdravniki pravijo, da mi ni nič in da gre za psihično motnjo. Sem za na psihiatrijo."

PrimoZ_ ::

Slopek je izjavil:

Primož je res ena največja reva. Fašist brez primere. Jokal bo kot majhen otrok, še preden pridemo ponj. Prav predstavljam si ga.


Tudi pote pridejo.
In isto, če ne boš preveč cepetal in jokal dobiš bonbončka ;)

r3dkv1c4 ::

Slopek je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Samo toliko bi dodal, da boste vsi pošpikani!

Malo še cepetajte in jokajte, potem pa sklonjenih glav na cepilno mesto!

P.S. Zamudniki dobite vse šuse še za nazaj.


Kako misliš šus za nazaj?


Jah tako, ostali dobimo sedajle tretjega, pa ne bi bilo fer da imate nekateri samo enega. Tako dobite kar tri, naenkrat. Da bo za ziher.

Pa nič skrbet glede trupel, baje je vlada že naročila dovolj krst.

Najlepše bo gledat tiste face s 1. in 2. šusom, kako opazujejo tiste s 3., kako se stegujejo, hkrati pa stokajo kako dolge so čakalne vrste pri dohtarjih.

Ampak še vedno bomo za stanje krivi mi.

Se strinjam.
Komunisti in fašisti nikoli niso iskali krivca pri sebi, vedno s prstom kažejo na druge.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju? (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77783502 (69752) BigWhale

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1072101373 (80400) Utk

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47759262 (54473) RedDrake

Več podobnih tem