» »

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo ukrepom

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo ukrepom

matobeli ::

Gibanje v naravi je itak bolj zdravo. Sprejmeš par naravnih omejitev in sploh ni problema, pa še zastonj je večinoma.

PrimoZ_ ::

Vse vas bodo pošpikali. Nastavite ramo in sklonite glavo!

WizzardOfOZ ::

matobeli je izjavil:

Niti se ni treba cepit, naročaš prek spleta, namesto v gostilno hodiš v park (ni prepovedano roštiljat in pit piva), na petrolu plačaš z aplikacijo...
V resnic se ne sliš tako zelo slabo.
Pogrešal bi kino in kakšen koncert, pa še to bi potrpel dokler tale blaznost ne mine.

v bistvu ugotoviš, da potem kr naenkrat full prišparaš, ker kupiš samo tisto, kar res rabiš.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PrimoZ_ ::

Če si razume si to delal že sedaj.

V trgovino se gre s seznamom kaj rabiš in se tistega držiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

WizzardOfOZ ::

memnon je izjavil:



Začnite počet kaj smiselnega - to je eden problemov. Greš tečt na stadion - ne moreš, bi šel rad v bazen plavat, spet ne gre, fuzbal, košarka, kafič, kino? No go. Za vsako stvar, ki bi jo rad počel z uporabo skupne infrastrukture, se moraš cepit ali pa plačat davek proizvajalcem testov.


nakladaš. tek po naravi ni bil še nikoli prepovedan. je pa definitivno bolj zdrav kot pa na štadionu sredi mesta

PrimoZ_ je izjavil:

Če si razume si to delal že sedaj.

V trgovino se gre s seznamom kaj rabiš in se tistega držiš.


nimaš še otrok?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

WizzardOfOZ je izjavil:

memnon je izjavil:



Začnite počet kaj smiselnega - to je eden problemov. Greš tečt na stadion - ne moreš, bi šel rad v bazen plavat, spet ne gre, fuzbal, košarka, kafič, kino? No go. Za vsako stvar, ki bi jo rad počel z uporabo skupne infrastrukture, se moraš cepit ali pa plačat davek proizvajalcem testov.


nakladaš. tek po naravi ni bil še nikoli prepovedan. je pa definitivno bolj zdrav kot pa na štadionu sredi mesta

PrimoZ_ je izjavil:

Če si razume si to delal že sedaj.

V trgovino se gre s seznamom kaj rabiš in se tistega držiš.


nimaš še otrok?


Imam otroke in imamo dogovor da lahko ob izhodu iz trgovine izberejo eno malenkost. In se držimo tega.

memnon ::

WizzardOfOZ je izjavil:

memnon je izjavil:



Začnite počet kaj smiselnega - to je eden problemov. Greš tečt na stadion - ne moreš, bi šel rad v bazen plavat, spet ne gre, fuzbal, košarka, kafič, kino? No go. Za vsako stvar, ki bi jo rad počel z uporabo skupne infrastrukture, se moraš cepit ali pa plačat davek proizvajalcem testov.


nakladaš. tek po naravi ni bil še nikoli prepovedan. je pa definitivno bolj zdrav kot pa na štadionu sredi mesta


Tek na stadionu ima določene prednosti, še posebej, če bolj redno treniraš. Sicer pa ne bo nekdo, ki že 5 let igra nogomet ali košarko s prijatelji, sedaj kar naenkrat prešaltal na tek po bližnjem gozdu. Takih je zelo malo. Vlada postavlja omejitve popolnoma brez ozira na navade in organizacijo ljudi in to ljudi razdraži.

Glede gibanja v naravi se pa lahko spomnimo kakšen kraval je bil lansko leto, ko so ljudje masovno rinili na Šmarno, na obalo, v Planico, Pokljuko,... Če je gibanje v naravi edina možnost, ki jo vlada dopušča, naj utihnejo in požrejo gužvo na priljubljenih točkah.

r3dkv1c4 ::

OP je že naslov teme namenoma zmaličil, ko jo je odpiral.
Pravi naslov bi bil:

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo nepreverjenemu cepivu z ogromno stranskimi učinki, lahko tudi smrtjo

Eh, ni še minilo 3-5 let.
Saj res:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Ben Dover ()

one-half ::

Mato989 je izjavil:

24 zveznih držav je Bidnu zagrozilo z legal actions proti njegovim neumnostim...

Hkrati pa medicinska z ICU oddelka povedala v Italiji da so vsi na ICU vaccinated... laži se počasi razblinjajo

Justin Trudeau says that vaccine passports are "all about" rewarding certain freedoms to people who have "done the right thing"-- and that those who "still resist" simply won't get to enjoy those same freedoms.


Počasi bodo spregledali še drugi.


Lol, a ti mislis, da ni to vsakemu jasno ze od vsega zacetka? Ja, pac, ljudje z manj intelekta, pokvarjenim do obisti in seveda ignorantskim do svojega zdravja, bojo pac preprecili dostop do mest, kjer bi se lahko okuzili. Kje je problem - saj na delovisce, kjer je moznost padanja objektov iz visine tudi ne spustis ljudi brez celade.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

r3dkv1c4 ::

memnon je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

memnon je izjavil:



Začnite počet kaj smiselnega - to je eden problemov. Greš tečt na stadion - ne moreš, bi šel rad v bazen plavat, spet ne gre, fuzbal, košarka, kafič, kino? No go. Za vsako stvar, ki bi jo rad počel z uporabo skupne infrastrukture, se moraš cepit ali pa plačat davek proizvajalcem testov.


nakladaš. tek po naravi ni bil še nikoli prepovedan. je pa definitivno bolj zdrav kot pa na štadionu sredi mesta


Tek na stadionu ima določene prednosti, še posebej, če bolj redno treniraš. Sicer pa ne bo nekdo, ki že 5 let igra nogomet ali košarko s prijatelji, sedaj kar naenkrat prešaltal na tek po bližnjem gozdu. Takih je zelo malo. Vlada postavlja omejitve popolnoma brez ozira na navade in organizacijo ljudi in to ljudi razdraži.

Glede gibanja v naravi se pa lahko spomnimo kakšen kraval je bil lansko leto, ko so ljudje masovno rinili na Šmarno, na obalo, v Planico, Pokljuko,... Če je gibanje v naravi edina možnost, ki jo vlada dopušča, naj utihnejo in požrejo gužvo na priljubljenih točkah.

Pravim nogometaš ali košarkaš teče vsepovsod že od vekomaj. Bleferji na lokalnem nivoju pa seveda samo govorijo, da trenirajo.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

memnon ::

r3dkv1c4 je izjavil:

OP je že naslov teme namenoma zmaličil, ko jo je odpiral.
Pravi naslov bi bil:

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo nepreverjenemu cepivu z ogromno stranskimi učinki, lahko tudi smrtjo

Eh, ni še minilo 3-5 let.
Saj res:))


Pravzaprav večina ne nasprotuje cepivu. Kar se nas tiče, se cepite kolikor se hočete. Smo proti obveznemu cepljenju in plačevanju davkov / kazni (plačljivemu testiranju) za necepljene. Če se ne motim, natanko to podira tudi Fafangel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: memnon ()

one-half ::

memnon je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

OP je že naslov teme namenoma zmaličil, ko jo je odpiral.
Pravi naslov bi bil:

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo nepreverjenemu cepivu z ogromno stranskimi učinki, lahko tudi smrtjo

Eh, ni še minilo 3-5 let.
Saj res:))


Pravzaprav večina ne nasprotuje cepivu. Kar se nas tiče, se cepite kolikor se hočete. Smo proti obveznemu cepljenju in plačevanju davkov / kazni (plačljivemu testiranju) za necepljene. Če se ne motim, natanko to podira tudi Fafangel.


Kar zase govori, vecina je za cepljenje, obvezno cepljenje in placevanje kazni, ker se niso cepili. Razlog za to pa je, da izvirajo vsakoletni lockdowni zaradi vasega neodgovornega ravnanja in neupostevanja ukrepov za zajezitev covida, tako, da je cepljenje (oz. nekaj kar ne morete krsiti) edini nacin, da se problem resi. Ergo, obvezno cepljenje je nujno, ker ste sami premalo odgovorni.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

memnon ::

one-half je izjavil:

memnon je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

OP je že naslov teme namenoma zmaličil, ko jo je odpiral.
Pravi naslov bi bil:

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo nepreverjenemu cepivu z ogromno stranskimi učinki, lahko tudi smrtjo

Eh, ni še minilo 3-5 let.
Saj res:))


Pravzaprav večina ne nasprotuje cepivu. Kar se nas tiče, se cepite kolikor se hočete. Smo proti obveznemu cepljenju in plačevanju davkov / kazni (plačljivemu testiranju) za necepljene. Če se ne motim, natanko to podira tudi Fafangel.


Kar zase govori, vecina je za cepljenje, obvezno cepljenje in placevanje kazni, ker se niso cepili. Matota vprasaj.


Kot večina mislim na ljudi, ki jim pravite "antivaxerji". Poznam kar nekaj ljudi, ki so se cepili, pa se jim ne zdi prav kar dela vlada (izvajanje mehke prisile). Tudi dejstvo, da ljudje želijo Jansen cepivo, ti da vedeti, da to delajo samo za to, da ne bojo mel raznoranih težav s pct pogojem, ne pa za lastno zdravje. V slednjem primeru, bi se cepili že prej in najbrž s pfizerjem, glede na to kako so ga hvalili.

one-half je izjavil:

memnon je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

OP je že naslov teme namenoma zmaličil, ko jo je odpiral.
Pravi naslov bi bil:

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo nepreverjenemu cepivu z ogromno stranskimi učinki, lahko tudi smrtjo

Eh, ni še minilo 3-5 let.
Saj res:))


Pravzaprav večina ne nasprotuje cepivu. Kar se nas tiče, se cepite kolikor se hočete. Smo proti obveznemu cepljenju in plačevanju davkov / kazni (plačljivemu testiranju) za necepljene. Če se ne motim, natanko to podira tudi Fafangel.


Kar zase govori, vecina je za cepljenje, obvezno cepljenje in placevanje kazni, ker se niso cepili. Razlog za to pa je, da izvirajo vsakoletni lockdowni zaradi vasega neodgovornega ravnanja in neupostevanja ukrepov za zajezitev covida, tako, da je cepljenje (oz. nekaj kar ne morete krsiti) edini nacin, da se problem resi. Ergo, obvezno cepljenje je nujno, ker ste sami premalo odgovorni.


Sicer sem jaz do sedaj spoštoval vse pogoje, tako da ne me obtoževat, da sem jaz in meni podobni krivi za širjenje virusa. Razen, če me osebno poznaš in veš da sem stvari kršil, je tole krivo obtoževanje in že na ravni osebnega napada. Toliko o neagresivnosti vaxerjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: memnon ()

one-half ::

memnon je izjavil:

one-half je izjavil:

memnon je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

OP je že naslov teme namenoma zmaličil, ko jo je odpiral.
Pravi naslov bi bil:

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo nepreverjenemu cepivu z ogromno stranskimi učinki, lahko tudi smrtjo

Eh, ni še minilo 3-5 let.
Saj res:))


Pravzaprav večina ne nasprotuje cepivu. Kar se nas tiče, se cepite kolikor se hočete. Smo proti obveznemu cepljenju in plačevanju davkov / kazni (plačljivemu testiranju) za necepljene. Če se ne motim, natanko to podira tudi Fafangel.


Kar zase govori, vecina je za cepljenje, obvezno cepljenje in placevanje kazni, ker se niso cepili. Matota vprasaj.


Kot večina mislim na ljudi, ki jim pravite "antivaxerji". Poznam kar nekaj ljudi, ki so se cepili, pa se jim ne zdi prav kar dela vlada (izvajanje mehke prisile). Tudi dejstvo, da ljudje želijo Jansen cepivo, ti da vedeti, da to delajo samo za to, da ne bojo mel raznoranih težav s pct pogojem, ne pa za lastno zdravje. V slednjem primeru, bi se cepili že prej in najbrž s pfizerjem, glede na to kako so g hvalili.


Ne, to niso antivaxerji. Antivaxerji so tisti, ki po netu sirijo lazi o cepivih, tvorijo lazne novice in strasijo ljudi, da jim bo zrasla tretja roka, ce se bojo cepili, napacno razlagajo uradne statistike, retusirajo statistike, da pokazejo druge rezultate itd. Tule zgoraj jih imas kar nekaj. In, ko bojo tile, ki jih poznas, spoznali s tem kaksen poden od ljudi so antivaxerji, ti garantiram, da bi bili takoj za obvezno cepljenje.

memnon je izjavil:

Sicer sem jaz do sedaj spoštoval vse pogoje, tako da ne me obtoževat, da sem jaz in meni podobni krivi za širjenje virusa. Razen, če me osebno poznaš in veš da sem stvari kršil, je tole krivo obtoževanje in že na ravni osebnega napada. Toliko o neagresivnosti vaxerjev.

Cisto vseeno mi je, ce naredim promil napake. Kar sem napisal se vedno v vecini drzi, ce se pa sem in tja pojavi kaksen colateral damage pa naj se. Predvsem se ne zadrzuj predolgo v teh debatah, ker bos tudi ti postal agresiven, ko bos ugotovil kaksni izmecki se skrivajo pod antivax zastavo (lahko zacnes z Mato989, ki bi vse starejse pobil in se mu zdi covid bozji dar).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

memnon ::

one-half je izjavil:

memnon je izjavil:

one-half je izjavil:

memnon je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

OP je že naslov teme namenoma zmaličil, ko jo je odpiral.
Pravi naslov bi bil:

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo nepreverjenemu cepivu z ogromno stranskimi učinki, lahko tudi smrtjo

Eh, ni še minilo 3-5 let.
Saj res:))


Pravzaprav večina ne nasprotuje cepivu. Kar se nas tiče, se cepite kolikor se hočete. Smo proti obveznemu cepljenju in plačevanju davkov / kazni (plačljivemu testiranju) za necepljene. Če se ne motim, natanko to podira tudi Fafangel.


Kar zase govori, vecina je za cepljenje, obvezno cepljenje in placevanje kazni, ker se niso cepili. Matota vprasaj.


Kot večina mislim na ljudi, ki jim pravite "antivaxerji". Poznam kar nekaj ljudi, ki so se cepili, pa se jim ne zdi prav kar dela vlada (izvajanje mehke prisile). Tudi dejstvo, da ljudje želijo Jansen cepivo, ti da vedeti, da to delajo samo za to, da ne bojo mel raznoranih težav s pct pogojem, ne pa za lastno zdravje. V slednjem primeru, bi se cepili že prej in najbrž s pfizerjem, glede na to kako so g hvalili.


Ne, to niso antivaxerji. Antivaxerji so tisti, ki po netu sirijo lazi o cepivih, tvorijo lazne novice in strasijo ljudi, da jim bo zrasla tretja roka, ce se bojo cepili, napacno razlagajo uradne statistike, retusirajo statistike, da pokazejo druge rezultate itd. Tule zgoraj jih imas kar nekaj. In, ko bojo tile, ki jih poznas, spoznali s tem kaksen poden od ljudi so antivaxerji, ti garantiram, da bi bili takoj za obvezno cepljenje.


Ti ljudje so v veliki manjšini. Če naša stroka in vlada ne bi vsakič 7 dni spreminjali mnenj in sprejemali nesmiselnih ukrepov, bi ljudje precej lažje sprejeli "virus" in "potrebne ukrepe". Dejstvo je, da se večina ljudi krepov drži in hard core antivaxerji so v veliki manjšini. Še Krek je lani sam priznal, da preprosto ne vejo kaj se dogaja in da ukrepi ne delujejo.

one-half ::

memnon je izjavil:

Ti ljudje so v veliki manjšini. Če naša stroka in vlada ne bi vsakič 7 dni spreminjali mnenj in sprejemali nesmiselnih ukrepov, bi ljudje precej lažje sprejeli "virus" in "potrebne ukrepe". Dejstvo je, da se večina ljudi krepov drži in hard core antivaxerji so v veliki manjšini. Še Krek je lani sam priznal, da preprosto ne vejo kaj se dogaja in da ukrepi ne delujejo.


Ce se vecina ljudi ukrepov drzi, potem obstaja nek fetisist na gasilske klopi, da jih je lani zmanjkalo iz vseh skladisc. Razen tega vedno novi zuri mularije tudi ne govorijo temu vprid. Narascanje okuzb pa je vedno znova dokazovalo, da so ukrepi premili in kot taki ne morejo delovati, ker se jih ljudje ne drzijo. Ker ne mores vojske poslati na ulice in se iti pravega nadzora, so zaceli siliti s cepljenjem. Osebno druge resitve ne vidim. Ce jo imas, pa izvoli.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

r3dkv1c4 ::

Ce bi se ti ugasnil pizdun, bi se mogoče še kdo premisli, mogoče, ampak je verjetnost tam nekje 0,000000001%:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Ce bi se ti ugasnil pizdun, bi se mogoče še kdo premisli, mogoče, ampak je verjetnost tam nekje 0,000000001%:))

Nimas s cim premisliti, ti manjka organ za to.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

r3dkv1c4 ::

Upam, da se kplateralna škoda evidentira ravno zaradi tebe.
To bi bilo vrhunsko.:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Upam, da se kplateralna škoda evidentira ravno zaradi tebe.
To bi bilo vrhunsko.:))


Mogoce sem pa Mato989 in hocem samo cimvec ljudem priskutiti cepljenje v upanju, da bo cimvec nerazmisljujocih agresivcev pomrlo. Mogoce pa hocem krizo cimdlje drzat pokonci ali jo celo poglabljati, da mi bo rasla vrednost kriptovalut. Ali pa sem SDSovec tako kot ti in bi rad ustvarjal obsedeno stanje, ker vladi to pase. Lahko, da se samo rad kregam z idioti, ki jih imamo tukaj pod skupnim imenom anticepilci. Kaj pa ves... ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrimoZ_ ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Upam, da se kplateralna škoda evidentira ravno zaradi tebe.
To bi bilo vrhunsko.:))


Nastavi ramico, da te cepijo.
Nič več cepetat, da neboš znucal si copat!

feryz ::

josipdare je izjavil:

Antivakserji so morilci in pika.
Zaradi takih primitivcev, se ljudje nočejo cepiti. Zakaj se jih sploh tolerira tukaj?

Ljudi je treba prijazno povabiti na cepljenje.

PrimoZ_ ::

feryz je izjavil:

josipdare je izjavil:

Antivakserji so morilci in pika.
Zaradi takih primitivcev, se ljudje nočejo cepiti. Zakaj se jih sploh tolerira tukaj?

Ljudi je treba prijazno povabiti na cepljenje.


To se naredi z zgledom. Zgledi vlečejo zato le zavihaj rokav ;)

feryz ::

Kaj blebetaš? Jaz prijazno vabim ljudi na cepljenje.

Žal ne kaže dobro. Najnovejši podatki so me razočarali.
Jaz to pripisujem josipu in podobnim. Polovičarju in tako dalje.
Ljudje zakrknejo, ko jim groziš in jih pošiljaš nekam.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

one-half ::

feryz je izjavil:

Ljudje zakrknejo, ko jim groziš in jih pošiljaš nekam.

Ti si zakrknjen ze odkar si na forumu. :)) Kaj je prisel befel iz staba SDS, da se morate prihuliti in ne vec tako ocitno ljudi pozivati proti cepljenju?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

feryz ::

Ne mešaj politike zraven!
Ti si primitivec in deluješ izrazito proticepilsko na ljudi.
Če bi bilo po moje, bi fasal doživljenjsko banano.
Vsaj na tem nicku.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrimoZ_ ::

feryz je izjavil:

Kaj blebetaš? Jaz prijazno vabim ljudi na cepljenje.

Žal ne kaže dobro. Najnovejši podatki so me razočarali.
Jaz to pripisujem josipu in podobnim. Polovičarju in tako dalje.
Ljudje zakrknejo, ko jim groziš in jih pošiljaš nekam.


Če bi bila kaj deca, bi se cepil in dal zgled.

Tako si pa egoistična pizda in agitator :)

hyuga ::

malo me skrbi dejstvo, da je škodoželjnost posameznikov presegla vse meje.

hočeš ali nočeš, razdelili smo se in razkol med nami je vedno večji.

PrimoZ_ ::

Cepiva iz cpljenih ni moč vzeti.
Tako da edina šansa je da se cepite še ostali, da bomo spet enotni.

feryz ::

Eni smo enotni, drugi nas obtožujejo.
Takle mamo te dni.
Namesto da bi držali skupaj in pluli v isto smer. Smer je jasna.
Dovolj velika precepljenost.

Če ne bo ukrepov, se ne bo kaj držati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

PrimoZ_ ::

feryz je izjavil:

Eni smo enotni, drugi nas obtožujejo.
Takle mamo te dni.
Namesto da bi držali skupaj in pluli v isto smer. Smer je jasna.
Dovolj velika precepljenost.

Če ne bo ukrepov, se ne bo kaj držati.


Nič ti ne bo pomagalo zavlačevanje in cepetanje.
Neizbežno je!

feryz ::

Kdo pa cepeta? A sem kaj o tem napisal?
A ti znaš brati? Resno sprašujem.

PrimoZ_ ::

feryz je izjavil:

Kdo pa cepeta? A sem kaj o tem napisal?
A ti znaš brati? Resno sprašujem.


Si še nekaj dni nazaj pisal kako se ne boš nikoli cepil.
Tvoje pisanje sedaj je samo agitiranje.

Pač si navadna reva, ki upa da se bodo drugi cepili v zadostnem številu do pomladi da boš ti varen.
Sebična pizda, na kratko!

feryz ::

Jaz nisem pomemben. Manj kot en pesek v puščavi.

Šteje zgolj skupni rezultat. In k temu stremimo.

PrimoZ_ ::

feryz je izjavil:

Jaz nisem pomemben. Manj kot en pesek v puščavi.

Šteje zgolj skupni rezultat. In k temu stremimo.

In to dosežemo z dejanji, da se cepimo. Vse tvoje pisanje samo potrjuje kaka egostična podla pizda si.

feryz ::

Pa spet? Ker prijazno vabim ljudi?

Ok, rajši jim vi govorite, da so egoistične pizde.
Rezultat je viden. Ampak ne tak, kot si ga želimo.

l0g1t3ch ::

Res je kolega napisal precej grobo a je zadel bistvo. Malo nazaj si se hvalil kako se ne boš cepil, kako ne verjameš v cepiva a hkrati bi na cepljenje vabil druge.

Zdiš se mi tip človeka, ki bi užival v delu kot paznik v koncentracijskem taborišču.
Bogi tvoji zaposleni oz. podrejeni.

PrimoZ_ ::

feryz je izjavil:

Pa spet? Ker prijazno vabim ljudi?


Zato ker govoriš eno in delaš drugo.

Si še nekaj dni nazaj pisal kako se ne boš nikoli cepil.
Tvoje pisanje sedaj je samo agitiranje.

Pač si navadna reva, ki upa da se bodo drugi cepili v zadostnem številu do pomladi da boš ti varen.
Sebična pizda, na kratko!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

feryz ::

Sem ti že povedal, da jaz nisem faktor v tem primeru.
Ne zgovarjajte se name.

PrimoZ_ ::

Vsak je faktor.
To da tvoja dejanja ne štejeo, je samo izgovor. Izgovor šibkih in bednih ljudi.

PrihajaNodi ::

Gledam tole:

https://accesimobil.md/apartamente-vanz...
https://accesimobil.md/apartamente-vanz...
Ko bo cajt za beg:)

S 500 - 1000 EUR zivim tam kot kralj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

Utk je izjavil:

Ne lažejo, samo ne povejo vse resnice. Tako kot so zadnjič pri poročilih povedali, da CDC priporoča 3. odmerek vsem 65+. So se zlagali? Ne. So pa zamolčali, da ga (eksplicitno) NE priporoča vsem mlajšim.
Ni laž, ni pa niti vsa resnica.


Brezvezno obračanje besed. Rizični so lahko tudi mlajši.

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne lažejo, samo ne povejo vse resnice. Tako kot so zadnjič pri poročilih povedali, da CDC priporoča 3. odmerek vsem 65+. So se zlagali? Ne. So pa zamolčali, da ga (eksplicitno) NE priporoča vsem mlajšim.
Ni laž, ni pa niti vsa resnica.


Brezvezno obračanje besed. Rizični so lahko tudi mlajši.


Zato pa si natakni kondom, ko bos ponoci sam spal, saj si rizicen da lahko dalje siris Aids.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

r3dkv1c4 je izjavil:

OP je že naslov teme namenoma zmaličil, ko jo je odpiral.
Pravi naslov bi bil:

Kdo so ljudje, ki nasprotujejo nepreverjenemu cepivu z ogromno stranskimi učinki, lahko tudi smrtjo

Eh, ni še minilo 3-5 let.
Saj res:))


Čez 3-5 let se bo virus ponovno artiviral pri "prekuženih" in jih fental. Tako kot na primer HIV.

PrihajaNodi ::

Čez 3-5 let se bo virus ponovno artiviral pri "prekuženih" in jih fental. Tako kot na primer HIV.

A to ti je stroka povedala?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

NMH je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne lažejo, samo ne povejo vse resnice. Tako kot so zadnjič pri poročilih povedali, da CDC priporoča 3. odmerek vsem 65+. So se zlagali? Ne. So pa zamolčali, da ga (eksplicitno) NE priporoča vsem mlajšim.
Ni laž, ni pa niti vsa resnica.


Brezvezno obračanje besed. Rizični so lahko tudi mlajši.


Zato pa si natakni kondom, ko bos ponoci sam spal, saj si rizicen da lahko dalje siris Aids.


Ni treba pisat po forumu, kaj počneš doma Nodi.

Vice ::

PrimoZ_ je izjavil:

Vsak je faktor.
To da tvoja dejanja ne štejeo, je samo izgovor. Izgovor šibkih in bednih ljudi.


Tvoje furstracije bolj kažejo na to, da si sam en velik revček. Predvidevam, da še nisi polnoleten, bi bilo skoraj nemogoče, da je nekdo tako nerazvit pri 18+ :))

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Čez 3-5 let se bo virus ponovno artiviral pri "prekuženih" in jih fental. Tako kot na primer HIV.

A to ti je stroka povedala?


Vprašaj ono tele od Redkvice.

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Čez 3-5 let se bo virus ponovno artiviral pri "prekuženih" in jih fental. Tako kot na primer HIV.

A to ti je stroka povedala?


Vprašaj ono tele od Redkvice.


Teleta bodo imela čez 3 - 5 let že 50 dozo pa en kup obolenj za katere nihce ne ve kdo jih je poslal. Sam me ne skrbi, bodo pripravili še zdavila in inekcije da vas pozdravijo od neznanih obolenj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Čez 3-5 let se bo virus ponovno artiviral pri "prekuženih" in jih fental. Tako kot na primer HIV.

A to ti je stroka povedala?


Vprašaj ono tele od Redkvice.


Teleta bodo imela čez 3 - 5 let že 50 dozo pa en kup obolenj za katere nihce ne ve kdo jih je poslal. Sam me ne skrbi, bodo pripravili še zdavila in inekcije da vas pozdravijo od neznanih obolenj.


Teleta ne bodo imela 50 doz v petih letih, ker se bomo vsi prekužili, cepljeni občutno varneje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Do kdaj bo veljal neustavni odlok o PCT pogoju? (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77782031 (68281) BigWhale

PCT - Bencinski servisi niso izjema ?? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
107299073 (78100) Utk

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47757818 (53029) RedDrake

Več podobnih tem