» »

9500 128mb non-pro vrednost

9500 128mb non-pro vrednost

budili ::

mogoce kdo ve koliko je vredna sapphire 9500nonpro 128mb
(je sposobna delat na 9700 brez artifaktov)
kupjena v AGT (v garanciji)
:\
  • zaklenil: boštjan ()

gamer ::

fer cena bi bla tja do 35k... prodaš jo pa verjetn lohka za več:\

asPeteR ::

Evo jaz ti dam 35k.

8-)
http://blog.stegnar.com

gamer ::

:D ... fer cena... prodau jo bo pa za več :D

Zheegec ::

Če se da modat v R9500PRO, je vredno 35K-40K, glede na to, da je rabljena.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Fury ::

fer cena bi bla 40k, ampak bi ga lahko poturil naprej tut za 50k, ker nov 9700 stane 65k

boštjan ::

fer cena bi bla 40k, ampak bi ga lahko poturil naprej tut za 50k, ker nov 9700 stane 65k

če ga še kje sploh dobiš

dexter_II ::

lih zdej jo en na Bolhi prodaja za 48000sit

v 9500pro ne, v 9700 al clo 9700pro (navijanje) se pa da:)

Zgodovina sprememb…

Iztirjenec ::

Ej budili, poglej zs...

Zgodovina sprememb…

boštjan ::

en mesec je od tega,misliš da jo še ima

Caligula ::

Fer cena?

Kaj pa je to?!?
EDINA CENA je tista, po kateri lahko iztrzi najvec.
Ce gre za kartico dolocenih zmogljivosti, jo bo logicno probal prodat po tisti ceni.

Fer cena?
:\

Nastavi naj ceno na 45k, ker jo bo morda za toliko tudi ze prodal. So pa za ta denar ze prodajali tudi 9500 PRO, ki so dosegale 9700 PRO.

OZZY ::

Zame je fer cena taka kot bi jo taka kartica tudi iztržila kot r9500 z manjšim dodatkom (3-4 jurje več)- nekako do 33-35 jurjev. Ti tukaj kupuješ še vedno radon 9500 in ne radona 9700.
Go with the flow.

Caligula ::

Ne, to bi ti rad kupil. To je tvoj interes. Interes prodajalca je, da jo proda kot 9700 a malo ceneje. Gre za isti cipset oz zmogljivosti.
Ker je njihova kolicina omejena je zadeva pac taka, da je cena primerna.

Oz pri ekonomiji je tako, da je fer tista cena, na katero pristane koncni kupec.

Kartice ne prodaja prikrito kot 9700, daje jo ceneje kot 9700 in tistemu, ki bi rad performanse 9700, se to splaca.

Fer ni tisto, kar se zdi eni strani. Je pa norlmalno, da bi ti rad dal cimmanj. On je odprl temo koliko bi lahko dobil.
Jaz pravim da tam do 45.000 SIT.

In to je soliden nakup, se posebno, ce ima kartica garancijo..

Ce pa bi rad fer v smislu nekaksnega bratskega odnosa med forumasi, pa se morda zdi primerno, ce ga interesra, da ti vzame v racun recimo tvojo obstojeco kartico po neki normalni in ne oderuski ceni,..

Poskusi. Vedno je pa lepo, ce vsi dobro cez pridejo.

OZZY ::

Caligula: Se absolutno strinjam, da je fer cena na tisko na katero pristane kupec. Ja in bi jo kupu za razmno ceno vendar ne več kot 35 (v skrajnem primeru, če bi si kartico res želel) jurjev. Vem, da gre za onovo 9700 vendar ne delujejo vse 9500 kartice na 9700. Je imel pač srečo pri nakupu. A vendar je to še vedno radon 9500 sposoben 9700. zato sem tud reku, da je vredna več kot navaden 9500, vsekakor pa ne po mojem mnenju 45 jurjev.

Glej. Novega r9500 dobiš za 38 jurjev. čeprav ni narejen na 9700 pcbju, ga lahko še vedno pretvoriš v 9500 pro če maš malo sreče. Vendar pa moreš imeti še vedno srečo pri nakupu kot z prej omenjeno kartico.
Moreš pa vedet da je 9500pro skoraj enako hiter kot 9700 in ga v nekaterih testih celo prehiti.


pa še nekaj: kok bi pa ti potem dal za proc xp1700 ki gre brez problema na 2400mhz pri 1.8V. Sigurno ne 30 jurjev. Ali pač.
Go with the flow.

Caligula ::

Procesorji so cenejsi kot to. Jaz sem dal junija za novega AMD 2400+ 15.000 SIT. Tako jaz nebi nic kaj prevec dajal, sploh pa so novi Duroni zelo poceni, tako, da primerjava ni umestna, saj te performanse pri procesorjih niso taka redkost.

Taka kartica je redkost in je s tem vec vredna. Sploh pa lahko to gledas kot, da je dobil na loteriji :D
Svojo sreco lahko normalno vnovci.

Ti pa predlagam, da mu ponudis cca 38k, kar je zanj se vedno verjetno kar nekaj, ti pa zagotovo dobis dobro grafo, ce je se v garanciji pa sploh.

9500, ki se dajo predelat v karkoli so redke.

Redkost in kolicina alternativnih moznosti za primerljive performanse ji dolocata ceno.
Pa post je odprl on tako, da sem jaz pac povedal kaj se splaca njemu.

Ce bi odprl ti post, koliko dati zanjo,.. bi ti pisal drugace:D

Tudi pri procesorjih bi veljalo enako, a so alternative tistemu, ki si ga omenil zelo poceni-po cca 14k.
Ce bi bilo drugace, bi tam veljalo enako.

Mogoce ti da kartico za 35k. Jaz ne vem koliko se mu mudi.

povprasaj ga.
Tudi gotovina te dni, ko bi vsi dajali nekaj v racun-tudi jaz sem tak0:) nekaj pomeni, tako da ce mu das kes se verjetno lahko pametno dogovorita.

LP

boštjan ::

več kot en mesec je od objave teme,tak da bom zakleno.vajin dvogovor o fer ali ne fer ceni pa nadaljujta v PM.Zaklepam zato,ker mam občutek da se ne bo nič dobrega iz tega rodilo,a ne da Caligula:\ .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

r9500 --> r9700 Utvara ali realnost? (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Navijanje
89041338 (23736) sharp
»

Koliko je vreden 9700(Pro)

Oddelek: Kaj kupiti
191183 (962) boštjan
»

Radeon 9500 na osnovi 9700???

Oddelek: Kaj kupiti
6892 (769) boštjan
»

GF4200 vs R9500pro

Oddelek: Kaj kupiti
341954 (1450) koyotee
»

Radeon 9500 v Radeon 9700

Oddelek: Novice / Grafične kartice
382286 (2286) TESKAn

Več podobnih tem