» »

Koliko je vreden 9700(Pro)

Koliko je vreden 9700(Pro)

AtaStrumf ::

Dal sem tale oglas pa noben ni hotel kupiti, zanimali so se samo trije. En je ponudil največ 50k(jaz sem zahteval min.55k), ampak je moral najprej prodat 9500Pro, ki je ni uspel dovolj hitro prodat, drugi je samo spraševal ene 4 dni pol pa izginil neznano kam, tretji pa mi je ponudil 30k, ker več kao ni vreden, pa sem ga nekam poslal.

Zanima me torej a jaz zahtevam preveč, al sem imel opravka s samimi "gorenci". na splošno se mi zdi, da je trg rabljenih grafičnih kartic ZELO slab zdele, ker še enga poznam, ki pa nikakor ne more prodat 9600XT. Kaj se torej dogaja???

Iztirjenec ::

Veš, če se v Avstriji dobi Radeon 9800 pro nov za 43000SIT brez davka, potem je logično da ne boš prodal take kartice za želeno ceno...
Abit AN7, AMD Barton 2600+ @2300Mhz (11.5*200), 2*256 DDR 400 Infineon,
Samsung 160GB SATA 8MB, Sapphire 9600XT 128MB @549/324, Chieftec+Enermax 365W

AtaStrumf ::

Pol pa jaz takoj kupim to kartico za 51.600 pa naj tisti, ki mi jo prinese obdrži Mehrwertsteuer, pa še prodam pol mojga radeona za 40k. Kakšni prostovoljci?

pingec ::

Iztirjenec 8-O 8-O a lahko poves mal vec (kje se to dobi) za tako ceno?
pa atastrumf kaj je bolse 9700 pro al 9600 xt? ker ce se pozna kej razlike bi mogoce jst ti kupu 9700
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Caligula ::

Radeon 9700 prebavi Radeona 9600 PRO, ga pogoltne, izpljune, se poserje gor,...

Skratka Radeon 9700 je veliko boljsi od 9600.
To sploh ni ista klasa.

Dr_M ::

mocno dvomim da se splaca 9700pro prodat, pa kupt 9800pro. premal razlike...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

AtaStrumf ::

9700 ima 8 cevovodov, 9600XT pa 4, 9700 ima 256 bitno vodilo, 9600XT pa 128 bitno! To mislim, da ti čist dovolj pove, katera je boljša. Prodajal sem jo pa za 5-10 k višjo ceno, pa ni šlo. Čudno ane?

Iztirjenec (ali kdo drug), zrihtaj to kartico, pa boš zaslužil 8k.

@Dr_M: Dokler je razlika v ceni dovolj majhna se splača.

Caligula ::

Ce dobis 50 jurjev ga kar pordaj, ker to je fer cena. Ker je ze res, da ce gres kupit v Avstrijo za 220 Evrov (z merwensteuerjem) 9800 PROja je pac to vredu zamenjava. PA tudi, ce pri nas vzames novega za 75.000 SIT imas le 3 leta garancije spet. Kar se pa tice razlik pa te res iso velike.

9700 je hudo dobra kartica. Krokodil. Zvi ze dolgo sam se ne bo hmal za odpis.

Ce se ti gre fajn za garancijo pa lahko recmo prodas pa kupis kako novo Nvidio 5900LX k isto stane sam je (vsaj meni, ki sem mel moznost oboje direktno prierjat) pr Radeonu boljsa slika pa FPSji ne padejo tako kot rpi Nvidii v zahtevnih scenah.

AtaStrumf ::

Veste problem s tole Italijo in Avstrijo je, da nikoli ne veš ali bojo imeli na zlogi (ne govorim ne italijansko ne nemško), po e-mailu je pomoje premal zanesljivo, pa še pozabljate da bencin tudi ni zastonj, pa v primeru kakšnih težav je precej večja jeba z reklamacijo (prištej še 2x bencin), če si pa zapovrh še brez avta in starci (niti punca, brez katere greš težko na izlet v sosednje države) ne podpirajo da tolk zapravljaš za grafiko (mora bit vse pod krinko), pol si pa že orenk v riti. Tako, da pol na koncu nimaš kaj dost izbire, kot da kupiš pri nas oz. prek oglasa. To je recimo moj primer :'(.

Dr_M ::

AtaStrumf: v tej tvoji zgodbi sm sebe prepoznal :\ :\ :( :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

frenk ::

tam okol 50k se mi zdi zlo vredu cena...problem je samo, da noben tega noče kupt...če že kupujejo grafo take klase raj kupjo 9800 klaso...jest bi na tvojmu mestu počakal na prihod novih grafičnih, vsaj tako bom jest naredu:)

Primoz78 ::

AtaStrumf in ostali....zato lahko kontaktirate koga ki je blizu meje pa ga prosite ce lahko rezervira zadevo...ne govorim za priimer ESSEDI, kjer se mi je ze veckrat zgodilo da sem klical v stacuno pa so rekli da majo na zalogi in da mi stvar rezervirajo...ko sem pa priletel tja cez 30 min pa mi rece da so ravnokar prodali....Ce bo kdo hotel kaj narocat oz. kupit v Italiji lahko mene kontaktira, ker veckrat kupujem v Vobiss shop in se poznam z lastnikom, pa mu pisem mail in da stvar na stran...pa je stvar resena.

Lp Primoz

p.s. Z reklamacijo ( ker je bila samo ena do sedaj ) v Vobis shop nism mel nobenih problemo, takoj so zamenjali, v ESSEDI pa sem cakal tudi po cel mesec ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

pingec ::

ok sam neki bi reku ste pogledali na essedi.it? tam je 9800 pro za 53k brez davkaj in jest sem ob meji in kaj bom sou jest kupi r 9700 pro za 55k? pa sej essedi je drag poznam eno trgovino k ma stvari cenej sam nima spletne je bol stvar pogajanja pa thorn kje ma ta prekleti vobis cenik jest ga ne najdem.

LP
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Primoz78 ::

king essedi sux sem ze 100-krat napisal...sem nesu polovico stvari ki sem tam nabavil nazaj. Ce pises mail v trgovino ti posiljajo cenike vsake dva tedna...ce rabis se oglasi pa ti posljem....

p.s. Kje je tista trgovina ki je ceneje pa kako se klice?

Lp Primoz

pingec ::

poslio mi zasebno sporocilo pa ti povem ker je majhna pa ne bi jo bjavlau drgac pa prek zs pa dam
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

AtaStrumf ::

Hja king vi ob meji ste pač v priviligiranem položaju. Valda ne misliš, da cela slovenija živi ob meji al kako? Me pa vseeno zanima katera je ta štacuna, tako da se priporočam, da mi pošlješ ZS.

Caligula ::

Ta nasa koka je tok mejhna, da v bistvu vsi zivimo ob meji :D
Vprasajte Americane.

pingec ::

a ve kdo komu bi lahk jas prodal mojo radeon 9600 pro?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

LittleDevil ::

Ovisno za koliko jo prodajaš in katere firma je.:))

LP

boštjan ::

AtaStrumf,nisi prvi ki sprašuje za koliko bi prodal 9700pro,ampak za 55k bo bolj težko.V temah ko smo se tem pogovarjali je bilo govora med 45k in 50k.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero graficno kartico uporabljate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18711748 (8284) mtosev
»

9500pro proti 9600xt

Oddelek: Kaj kupiti
321390 (1153) Caligula
»

Katero grafično kartico kupiti za malo denarja - veliko muzike? :)

Oddelek: Kaj kupiti
432114 (1445) Fury
»

ATI R420 in nVidia NV40

Oddelek: Novice / Grafične kartice
192548 (2548) Blue22
»

AtaStrumf: Radeon 9800 PRO

Oddelek: Strojna oprema
142449 (2012) Gejmer

Več podobnih tem