» »

Xiaomi Pocophone X3 NFC zvok -pomoč rabim

Xiaomi Pocophone X3 NFC zvok -pomoč rabim

pino ::

Pozdrav
Telefon Xiaomi Pocophone X3 NFC mi odpre pojavna okna za sms.pošto......, ne znam pa usposobiti, da me, ko pride pošta, sms.... opozori z zvokom. Imam določen zvok za programe, ampak ob prihodu obvestila in odprtju pojavnega okna mi znok ne zaigra.
Mi lahko kdo pomaga, sem že probaval, pa ne znam zvoka usposobiti. Drugače mi zvok dela bp pri videjih, vlc......

Hvala.
LP Pino

Master_Yoda ::

Kolikor se spomnim na MIUI moras za obvestila v nastavitvah enablati zvok, je po defaultu disablan. Odpri nastavitve pa poisci obvestila/notification zvok/sound oz. nekaj na temo ti bo ziher naslo. Se ne spomnim natancno v katerem podmenuju je ker imam MIUI namescen tista 2 tadna preden mi dovolijo odklep telefona. Se pa spomnim da je bilo pri meni isto ja.

Edit: Tukaj imas korake, izgleda se per-application to nastavi.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

pino ::

Hvala za za tole in za povezavo na korake. Nikol pozabil :-)
LP Pino

pino ::

Ja tale poco x3 nec je tako nedodelan v Miui 12.08 da glava peče. Kar nastaviš, nikoli ne veš, a bo delalo ali ne bo. Sicer obljubljajo ene posodobitve, pa zaenkrat jih ni. Mi je žal, da sem ga sploh kupil.
Ja ni kaj za malo denarja, malo muzike. Pa sem imel še cenejši telefon pa je delal ok, tale poco x3 nec je pa pod kritiko.
LP Pino

Master_Yoda ::

Xiaomi telefona se ne kupi zaradi softwara, ampak poceni hardwara. Daj si en vredu custom ROM gor pa bo.
Dovie'andi se tovya sagain.

pino ::

Jah bi že dal, pa kaj ko nisem vešč tega, tako da sem primoran ostati na njihovem romu.
LP Pino

pino ::

Poco x3 nec je res za živce kravžljat. Je kdo pripravljen dati custom rom na moj telefon.
LP Pino

pino ::

Je kdo pripravlje pomagati, da dam na ta poco en custom rom. Sicer že imam custom rom Pixel5, sem pa sedaj obtičal. Rad bi probal LineageOS 18.1.
Na poco imam orange recovery, ko berem kako install ta LineageOS 18.1, pa zamrznem. Je kdo kak junak, ki bi mi svetoval kako naprej.
Hvala.
LP Pino

AEx_1-7 ::

pino je izjavil:

Je kdo pripravlje pomagati, da dam na ta poco en custom rom. Sicer že imam custom rom Pixel5, sem pa sedaj obtičal. Rad bi probal LineageOS 18.1.
Na poco imam orange recovery, ko berem kako install ta LineageOS 18.1, pa zamrznem. Je kdo kak junak, ki bi mi svetoval kako naprej.
Hvala.


Ja ljuba dusa:

boot OFR:
Wipe/Format Data
OK, no errors
Reboot/Recovery
Wipe/Format Data
Reboot/Recovery
Wipe/Advanced Wipe --> ALL (-USB-Storage, -Micro SD) --> Swipe to Wipe
Reboot/System
--NO-SYSTEM-BOOT--
Reboot/Recovery

priklopite kabel na USB in PC (adb driverje in ostalo imate, in delajo, kajne?)
na PC
adb push vas-LOS.zip /sdcard
v OFR
Install.
Wipe cache/dalvik
Install.
Reboot System

potem pa dalje, glede na potrebe ... Magisk ...

Ce res ne veste (in ni le troll), naj vam to nekdo naredi, ki je ene parkrat to ze pocel ... IMHO!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

pino ::

Hvala za tole, cenim to pomoč, ampak bi res enega potreboval, ki je to že delal.
Sicer sem oviran z gibanjem, pa bi koga rabil, da sam to naredim doma, da me vodi
kako in kaj. Je pa tudi res, da en kup izrazov, ki ste jih napisali pojma nimam kaj naj bi pomenilo.
Res brez zamere ni trolanje, mogoče nimam preveč poguma, da bi šel v to sam, veliko ne razumem in potem rata tak zapis.
Vseeno hvala za pomoč, Pa upam, da se najde kdo ki bi me vodil od začetka-do konca. Seveda pa da ima živce.........
Hvala.
LP Pino

AEx_1-7 ::

pino je izjavil:

Hvala za tole, cenim to pomoč, ampak bi res enega potreboval, ki je to že delal.
Sicer sem oviran z gibanjem, pa bi koga rabil, da sam to naredim doma, da me vodi
kako in kaj. Je pa tudi res, da en kup izrazov, ki ste jih napisali pojma nimam kaj naj bi pomenilo.
Res brez zamere ni trolanje, mogoče nimam preveč poguma, da bi šel v to sam, veliko ne razumem in potem rata tak zapis.
Vseeno hvala za pomoč, Pa upam, da se najde kdo ki bi me vodil od začetka-do konca. Seveda pa da ima živce.........
Hvala.


A nam poveste od kje ste, LJ, MB, KP, Mars ... pa morda kdo osebno pride do vas to narediti ... na daljavo tole zal ne gre ...

Zivci sicer so ...
Kako ste pa OrangeFox Recovery (OFR) namestili, preko TWRP?
Ker za Xiaomi POCO X3 nisem preprican da sploh obstaja official OFR?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

AEx_1-7 ::

Na hitro pogledal za LOS
Poco X3 / Surya-Karna

Tule imate navodila, pa lepo po vrsti:
https://wiki.lineageos.org/devices/sury...

kjer pravijo/zahtevajo uporabo LOS Recovery (drzite se tega, ker OFR vprasanje ce bo delovalo) z LOS (LineageOS Android Distribution):

Datoteki sta tule:
https://download.lineageos.org/surya
https://mirrorbits.lineageos.org/recove...
https://mirrorbits.lineageos.org/full/s...

Pa glejte da imate vsaj 2-kratni preverjeni backup najmanj tegale na varnem:
ddr
fsg
modemst1
modemst2
persist
persistbak

ker lahko naredite super/trajno skodo, kjer tudi EDL ne bo resil stvari v celoti!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

pino ::

Serm iz Zasavja, bi pa lahko poslal telefon tudi po pošti.
LP Pino

AEx_1-7 ::

pino je izjavil:

Serm iz Zasavja, bi pa lahko poslal telefon tudi po pošti.


Zal, ni izvedljivo z moje strani -- kaj pa kaksen lokalni klub, servis, znanci, ali pa kak prijazen forumas iz vasega konca?

Morda dajte pod oglasi, da iscete, pa se vam kdo javi. Kaksno pivo recimo, pa vam morda kdo tole uredi ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

pino ::

AEx_1-7hvala za pomoč. Jaz imam telefon že odkljenjen in gor nameščen orangefox recovery. Pa naložen Pikel5 beta. Kolikor jaz razumem je ta pixel5 na andoridu 12. Sedaj bi moral dati nazaj na adroid 11 ker ta Lineageos potrebuje android 11.
Bom pa tole kae ste mi poslali prebral in videl kako in kaj.
Hvala za pomoč.
LP Pino

AEx_1-7 ::

pino je izjavil:

AEx_1-7hvala za pomoč. Jaz imam telefon že odkljenjen in gor nameščen orangefox recovery. Pa naložen Pikel5 beta. Kolikor jaz razumem je ta pixel5 na andoridu 12. Sedaj bi moral dati nazaj na adroid 11 ker ta Lineageos potrebuje android 11.
Bom pa tole kae ste mi poslali prebral in videl kako in kaj.
Hvala za pomoč.


Se eno stvar, pazite na FW (firmware) od Xiaomi, ker to v vsakem primeru ostane na aparatu ... tudi tole mora spilati, sicer bodo problemi in je jasno vezano na ROM, pa FW roll-back lahko trajno naredi brick telefona, tudi EDL so zaklenili, avtorizacije pa ne dobite nikjer ... tole je potrebno dobro poznati ... A12 custom romi za Xiaomi telefone bodo interesantni drugo leto, marca, prej zagotovo ne, razne alfa/beta pustite pri miru, to ni za nikamor, razen ce ste developer!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flashanje Xiaomi naprav (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
496100339 (16755) _ssd_sata
»

Ni youtuba na samsung s5

Oddelek: Pomoč in nasveti
24863 (400) tiltech
»

Hekerji vdrli v strežnike LineageOS

Oddelek: Novice / Varnost
217004 (5207) Kaboom
»

Kateri nizko cenovni telefon ki ga je mogoce rootat?

Oddelek: Mobilne tehnologije
6785 (452) toplakd
»

Porazna ponudba mobilnih OS - kam sploh, če ne na Android in iOS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10013068 (9612) tryhard

Več podobnih tem