» »

Ni youtuba na samsung s5

Ni youtuba na samsung s5

tiltech ::

Na galaxy s5 imam vse googlove aplikacije, samo youtuba ni. Nikakor ga ne morem naložiti. Android je kitkat, ampak vseeno bi moral biti nameščen. Ne vem kaj naj naredim, da bi ga lahko naložil. Ko ga hočem namestiti, je bel zaslon in na sredini se vrti krogec. Ko poskusim kasneje po istem postopku. Se na ekranu pokaže sporočilo, da ga ni migoče najti.

Gejspodar ::

Namesti Youtube Vanced.

hojnikb ::

nalozi novejso verzijo androida za začetek
#brezpodpisa

tiltech ::

"hojnik"
Sem že pisal glede namestitve novejšega androida, pa nihče ne ve kje in kako dobiti rom in firmware za nadgradnjo. Če ti veš, mi prosim napiši in ga rade volje namestim. Najraje bi imel android 6,
Bom poizkusu ta youtube gor namestit.

Čudi me, da ga ni v upravitelju aplikacij. Še nisem kdaj to doživel pa imel že ogromno vrst telefonov.

tiltech ::

YOUTUBE VANCED Sem namestil. Ko ga odprem, mi napiše da se je ustavil in lahko samo zaprem. Ne vem kje je težava. Se da kako popraviti, če je težava z strežnikom?

tiltech ::

Nisem toliko pameten. Posodobil sem chrome brskalnik in so se prikazale bližnjice do nekaterih strani. Prvi med njimi je youtube in deluje. Ce pa grem pod aplikacijo na namizju, pa se odpre pogovorno okno za namestitev. Kar pa v nadaljevanju ne gre. Ali lahko to prenesem iz chroma na namizje ali moram vedno v chrome?

Machete ::

Pomoje si lahko narediš preprosto bookmark bližnjico za YT v brskalniku in imaš to na namizju.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tiltech ::

Mi lahko napišeš bolj po domače. Sem včeraj nekaj poizkušal narediti bljižnico, pa mi ni uspelo. Sem pa videl, da ni isto kot je v app yt. Seveda, ker je tam kot splet, app je pa drugo.

Machete ::

Odpri brskalnik, pojdi v youtube. Potem tapni na tri pikice in poglej za možnostjo nekaj v smislu 'Dodajanje na začetni zaslon'. In potem bi moral dobiti bližnjico, ki ti bo vedno odprla brskalnik in direktno yt naslov.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Likalnik ::

Factory reset....s tem boš dobil vse app-e nazaj kateri so na telefonu oziroma v osnovi na telefonu

tiltech ::

Sem že formatiral telefon in na novo namestil, ampak youtuba ni. Kot da ga ne bi bilo v samem androidu. Mogoče kateri ve, kako bi namestil ali na novo dodal google aplikacije in bi potem v paketu zraven dobil. Ne vem, kaj je oseba delala, ki mi je dala ta telefon. Nisem še videl, da ne bi bilo youtuba notri. Če bi vedel, kje dobiti rom za nadgradnjo na android 6, bi takoj naredil. Sem že veliko strani pregledal, pa nič pametnega.

mahoni ::

Nov telefon rabis.

Opkow ::

Poglej na xda developers forum za rom.
Seveda delas na lastno odgovornost. Ce kaj zafrknes, imas pol cegu. ;)

hojnikb ::

pazi tudi, ker ima s5 vec izvedb, da nebos od napacne dal custom rom gor.
#brezpodpisa

mahoni ::

Opkow je izjavil:

Poglej na xda developers forum za rom.
Seveda delas na lastno odgovornost. Ce kaj zafrknes, imas pol cegu. ;)

6 let star telefon je tako ali tako cegel, tako da nima kaj prevec zafrkniti.

Na lastno odgovornost je pa danes vse zivljenju kar se pocne.

Machete ::

Enkrat sem slišal debato, da so hčerki naredili nek mladoletni google račun in potem telefon nikakor ni imel YT.. da ni kaj v tej smeri.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tiltech ::

1. Telefon je S5 model SM-G900F. Sem videl in nisem vedel, da je več vrst . Ne vem v čem je razlika in kaj pomeni različna črka na koncu.
2. To ni moj primarni telefon, ampak sem ga vzel zaradi priklopa na tv preko kabla. Je bolj priročno , kot pa miroring link.
3. Kar se tiče custom rom. Poznam te reči, ampak je rizično če ni pravi in je nekaj na pol. Zato pa sprašujem na tem forumu, kjer je kar dosti znanja.
Težko verjamem, da ne bi bilo v telefonu aplikacije yt, zaradi staršovske blokade. Zato, ker spada pod komplet google app. Tudi če bi bil onemogočen ali zbrisan. Ko se telefon resetira, se vse obnovi in ponovno je vse gor, kar je bilo ob namestitivni androida in google paket.
Imel sem note 2 in je bil gor tudi kitkat in je bilo vse gor in tudi vse ostalo. Če mi lahko pomagate, mi prosim napišite.

errhec ::

Ko si nameščal Vanced si namestil tudi microG Vanced ?

Drugače pa izgleda da je Lineage OS 17 za S5ko.
https://wiki.lineageos.org/devices/klte
dd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: errhec ()

tiltech ::

Ne nisem, ker nisem vedel da je treba tudi to. Kaj si mi to pripel? Ne poznam ta os.

tiltech ::

Google play ne najde microg. Chrome tudi ne. Prosim, če dodaš opis, ker ne vem kaj to je in zakaj potrebujem.

Gejspodar ::

errhec ::

LineageOS je čisti android brez navlake, navlako si potem daš sam gor po želji.
Glede na to da želiš novejšo verzijo Androida = LineageOS 17.1 based on Android 10, vendar ti svetujem da dobro prebereš navodila.



VANCED

Prebereš navodila in poizkusiš.
dd

tiltech ::

Ali novejši android ali pa youtube aplikacijo. Deluje vse ok, samo to jetežava, da ni yt aplikacije in da jo ni mogoče naložiti. Če pa bi dal novejši andorid. Bi pa imel 6, ker najbolje delujeza kar jaz otrebujem. Sem testiral na novejših andoidih in ni tako gladko, kot na 6. Drugače pa na kitkat tudi gladko deluje, samo da bi bil komplet z youtubom.
Je ta povezava direkt do flasha ali še potrebujem kaj drugega zraven tega? Sem šel pogledat in kliknil download, pa je bil samo opis. Najprej pa ni več šlo. Pa če je slovenski ali moram potem sam izbrati v meniju language slo?
Hvala za pomoč.

tiltech ::

Se opravičujem. Sem kliknil in nisem videl, da je spodaj že dol potegnil. Sedaj to dam na sd kartico ali preko usb kabla in nato prenesem iz pc na telefon, resetiram in nato zaženem?

tiltech ::

Poizkusu sem naložit in zagnat vanced na kitkat in na androidu 6 drugi samsung. Na s5 ne gre zagnati, na androidu 6, pa normalno. Na kitkat ne najde yt google, na 6 pa ga najde in napiše da je že nameščen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android 10 je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5416559 (11362) pirlo
»

Google evropskim uporabnikom Androida omogočil izbiro brskalnika

Oddelek: Novice / Android
217003 (4063) Mavrik
»

Porazna ponudba mobilnih OS - kam sploh, če ne na Android in iOS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10013011 (9555) tryhard
»

Google ve, kje smo, ne glede na nastavitve v Androidu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6418275 (12782) MrStein

Več podobnih tem