» »

Epidemija teorij zarote

Epidemija teorij zarote

1 2
3
»

vostok_1 ::

sheeshkar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Definiraj nevarnost.
Koliko je covid nevaren?

A year on, Italy's Bergamo still traumatised by onslaught of Covid-19



vostok_1 je izjavil:

Kdaj ste se kaj naučili?
Link prosim.

Myth of the flat Earth @ Wikipedia


Kaj pomeni traumatized? Koliko gdp? Koliko delovne sile? Koliko resursev? itd.

Senzacionalističen članek nekega mainstream časopisa just wont cut it.




Najdi mi prosim link, kjer zagovarjam ravno zemljo!
Najdi ali odjebi za vse večne čase. Lowlife.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

m0LN4r ::

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Samael je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ce si tako formalno izobrazen in strokoven, mi potem prosim razlozi, kako mi bo babica kateri smo podaljsali zivljenje za nedolocen cas, vrnila to kar sem jaz in meni podobni izgubili.
Zdaj ali smo ji res podaljsali zivljenje ali pa v resnici ne vemo. Lahko da je ze umrla, lahko da je glih na poti, lahko pa da bo kmalu.

Jaz, če ugibam - povsem laično seveda, bi rekel po prebranemu, da si zgolj sociopat. Ker menim, da je prav, da smo babici oz. bilo komu iz ranljivih skupin podaljšali življenje za nedolocen cas, pa četudi gre za tebi in tebi podobnim en krajši čas nekoliko težje.
Razumem pa da ti tega ne vidiš tako.


Spet se ukvarjaš z osebo in ne njegovo vsebino.

Seveda se ukvarjam z osebo, če me je pa nagovorila na osebni ravni - in piše celo o samemu sebi. Vidiš, pa imaš vendarle težave z razumevanjem.
Ne izgovarjaj se zdaj, postavljena so ti bila vprasanja, na katere taksen formalno izobrazen strokovnjak strese odgovor iz rokava v sekundi, namesto tega da se spusca na osebni nivo.

Meni je osebni nivo oproscen, ker nisem tako visoko kot ti in nisem formalno izobrazen ali strokovnjak. Sem pa sokiran, na kak nivo se spusca intelekt tvojega levela. Moja pricakovanja so bila previsoka.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Najdi ali odjebi za vse večne čase. Lowlife.

In potem se čudiš, ko te kdo "osebno napade"... ;((

Bom uporabil citat sočlana v tej temi:

vostok_1 je izjavil:

Začni odgovarjat na argumente in vsebino. Lahko prosim!?

:))

Samael ::

m0LN4r je izjavil:

Samael je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ce si tako formalno izobrazen in strokoven, mi potem prosim razlozi, kako mi bo babica kateri smo podaljsali zivljenje za nedolocen cas, vrnila to kar sem jaz in meni podobni izgubili.
Zdaj ali smo ji res podaljsali zivljenje ali pa v resnici ne vemo. Lahko da je ze umrla, lahko da je glih na poti, lahko pa da bo kmalu.

Jaz, če ugibam - povsem laično seveda, bi rekel po prebranemu, da si zgolj sociopat. Ker menim, da je prav, da smo babici oz. bilo komu iz ranljivih skupin podaljšali življenje za nedolocen cas, pa četudi gre za tebi in tebi podobnim en krajši čas nekoliko težje.
Razumem pa da ti tega ne vidiš tako.
Saj sem pricakoval taksen odgovor, kjer se bos spet ukvarjal z mano.
No saj zastopim, da karikiram, za tebe je ena babica vredna vec, kot dva lacna, depresivna, slabo izobrazena otroka, ki imata se celo zivljenje pred sabo.

Skratka za babice se gre! Ce zaradi babice, nekdo naredi cez 10 let samomor ali se zaradi kredita in izgube sluzbe obesi, pride do razpada druzine. Who cares.

Pa ti oznacujes mene za sociopata :8)

Jaz, seveda, ker niti razumeš ne, kaj si zapisal ti sam. Babica oz. ranljive skupine si pač ne zaslužijo živeti, če to pomeni, da boš moral za kakšno leto, dve ti malce bolj stisniti, ane.
Pa ne me zdaj narobe razumeti. Ne podcenjujem tvoje težke situacije. Res ne. Upam in želim ti, da boš na dolgi rok ok in da se boš izvlekel. Babica in ostali v slabši koži, se če jih boš obsodil in jim ne dal niti možnosti, se pač ne bodo. To slednje je razlika - ki je v svoji situaciji ne želiš razumeti. Upam, da boš enkrat, ko boš bolje, to videl in razumel tudi sam.
Samael != Samuel

vostok_1 ::

sheeshkar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Najdi ali odjebi za vse večne čase. Lowlife.

In potem se čudiš, ko te kdo "osebno napade"... ;((

Bom uporabil citat sočlana v tej temi:

vostok_1 je izjavil:

Začni odgovarjat na argumente in vsebino. Lahko prosim!?

:))


Obtožuješ me, da propagiram ravno zemljo.

Najdi mi citat ali pa odjebi. Lowlife pa si, ne zato ker se rad spuščam na osebni nivo, ampak ker širiš laži o meni in ko te pozovem, spizdiš.
Zato si lowlife, prvovrstni, dokumentiran lowlife.

Either najdi mi link ali se opraviči.


Ko narediš to, mi prosim še definiraj nevarnost covida.

PS. Javno se mi opraviči sheeshkar. Tako kot sem se jaz tebi pred meseci, ko sem trdil, da podpiraš 100% vladne ukrepe.

(ne vem sicer ali si to ti bil ali uizi ali urbano desno, mal mi spomin peša)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

m0LN4r ::

Samael je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Samael je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ce si tako formalno izobrazen in strokoven, mi potem prosim razlozi, kako mi bo babica kateri smo podaljsali zivljenje za nedolocen cas, vrnila to kar sem jaz in meni podobni izgubili.
Zdaj ali smo ji res podaljsali zivljenje ali pa v resnici ne vemo. Lahko da je ze umrla, lahko da je glih na poti, lahko pa da bo kmalu.

Jaz, če ugibam - povsem laično seveda, bi rekel po prebranemu, da si zgolj sociopat. Ker menim, da je prav, da smo babici oz. bilo komu iz ranljivih skupin podaljšali življenje za nedolocen cas, pa četudi gre za tebi in tebi podobnim en krajši čas nekoliko težje.
Razumem pa da ti tega ne vidiš tako.
Saj sem pricakoval taksen odgovor, kjer se bos spet ukvarjal z mano.
No saj zastopim, da karikiram, za tebe je ena babica vredna vec, kot dva lacna, depresivna, slabo izobrazena otroka, ki imata se celo zivljenje pred sabo.

Skratka za babice se gre! Ce zaradi babice, nekdo naredi cez 10 let samomor ali se zaradi kredita in izgube sluzbe obesi, pride do razpada druzine. Who cares.

Pa ti oznacujes mene za sociopata :8)

Jaz, seveda, ker niti razumeš ne, kaj si zapisal ti sam. Babica oz. ranljive skupine si pač ne zaslužijo živeti, če to pomeni, da boš moral za kakšno leto, dve ti malce bolj stisniti, ane.
Pa ne me zdaj narobe razumeti. Ne podcenjujem tvoje težke situacije. Res ne. Upam in želim ti, da boš na dolgi rok ok in da se boš izvlekel. Babica in ostali v slabši koži, se če jih boš obsodil in jim ne dal niti možnosti, se pač ne bodo. To slednje je razlika - ki je v svoji situaciji ne želiš razumeti. Upam, da boš enkrat, ko boš bolje, to videl in razumel tudi sam.

1. Stevilke kazejo, da marsikatera babica ni ogrozena
2. Ukrepi kazejo, da starejsi odvisno od panoge (recimo blagajnicarka v trgovini) ni predmet zascite.
3. Upam, da bo ti tudi ugotovil, da bo zaradi ene babice najebalo vec otrok.

Aja sory, za tebe otroci niso ranljivi, ker depresija in samomori so teorija zarote. My bad. Saj ko se bo kak mladenic obesil v prihodnosti, nihce vec ne bo znal stvar povezati z prezivelo babico.

PS: Samo babice s Covidom so ranljive. Ostali smo pa kup nicvrednega dreka.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

vostok_1 ::

Bilo je že v medijih objavljeno, da je bilo lani 30% več samomorov med mladimi.

Nekaj kar koronarji gladko ignorirajo že mesece.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Samael ::

m0LN4r je izjavil:


1. Stevilke kazejo, da marsikatera babica ni ogrozena
2. Ukrepi kazejo, da starejsi odvisno od panoge (recimo blagajnicarka v trgovini) ni predmet zascite.
3. Upam, da bo ti tudi ugotovil, da bo zaradi ene babice najebalo vec otrok.


A ti to resno? Številke kažejo, da tudi marsikateri m0LN4r ni resno ogrožen.
Ampak ja, za otroke gre ... kakopak.
Samael != Samuel

vostok_1 ::

Pegasus me je celo obtožil, da sem nečuteča, neempatična pošat, ker pobijam babice.
To, da smo samo-pobili 30% več otrok lani pa je čisto etično in moralno ok. Ane pegasus?

In to je samo ta segment. Koliko gorja je lockdown že naredil. Če ne bi bilo kreditiranja iz strani države, bi folk že dobesedno...in to resno mislim....stradal.

Država je zapufala 3 generacije, zato, da so lahko zdravi drkali doma kurac, namesto, da bi normalno delali naprej in skrbeli zase in za družbo.

Koronarji, zakaj tako gladko ignorirate ta dejstva?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

m0LN4r ::

Da ti bo lazje se lahko gremo neformalne stevilke. Zaradi N stevila ogrozenih babic, smo Nx mladih in otrok en kup nicvrednega dreka, ki se lahko v bodoce obesi, drogira, ostane brez strehe, you name it.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

vostok_1 ::

----
Imamo tudi GDP številke, če kdo sprašuje. Smo že pisali koliko je lockdown povzročil padca gpd-ja in ekonomije.

Koliko tovarn je virus ustavil? 0! Nula!!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Samael ::

vostok_1 je izjavil:

Bilo je že v medijih objavljeno, da je bilo lani 30% več samomorov med mladimi.

Kako naš normie nenadoma zaupa medijem. Kakšen preobrat. Mislim Vostok no, tebi gre pa čedalje na slabše. Prekleta corona! 8-O
Samael != Samuel

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Obtožuješ me, da propagiram ravno zemljo.

Ti si res posebna vrsta "snežinke". Link na flat earth sem dal kot odgovor, kdaj smo se (torej znanost in njeni zagovorniki) kaj naučili in to zato, ker se je to v tej debati prej nekaj omenjalo. Ne trdim, da ti propagiraš ravno zemljo.

Propagiraš pa mnogo idiotizmov, ki so temu precej bolj sorodni, kot si to predstavljaš. Ja, "Gates želi s Covidom/cepivi izvesti depopulacijo" ni daleč od flat earth.

vostok_1 je izjavil:

Najdi mi citat ali pa odjebi. Lowlife pa si, ne zato ker se rad spuščam na osebni nivo, ampak ker širiš laži o meni in ko te pozovem, spizdiš.
Zato si lowlife, prvovrstni, dokumentiran lowlife.

Še malo, pa boš zaklenjen še iz ene teme (če je ne bodo kar zaklenili za vse).

Preberi raje kakšen Alex Jones blog. Morda je David Icke objavil kaj novega na Facebooku? Pojdi preveriti, da se malo umiriš... ;((

vostok_1 je izjavil:

PS. Javno se mi opraviči sheeshkar. Tako kot sem se jaz tebi pred meseci, ko sem trdil, da podpiraš 100% vladne ukrepe.

(ne vem sicer ali si to ti bil ali uizi ali urbano desno, mal mi spomin peša)

Očitno imaš odprtih veliko "front", težko slediti vsem bitkam, ane? :))

vostok_1 ::

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Bilo je že v medijih objavljeno, da je bilo lani 30% več samomorov med mladimi.

Kako naš normie nenadoma zaupa medijem. Kakšen preobrat. Mislim Vostok no, tebi gre pa čedalje na slabše. Prekleta corona! 8-O


Te številke najbrž lahko preveriš tudi na statističnem uradu. Ni razloga, da bi center za pomoč mladim o temu lagal.
Znova dokazuješ kako nizek sogovornik si.


----
Zadnjič na dnevniku so govorili, da neka proizvodnja eletromotorjev...tam gorenjska al kje že...je uvedla testiranje...in baje so se pohvalili, kako so "ujeli" 4 asimptomatike.

Proizvodnja ni bila ustavljena. Asimptomatiki pa doma na plačanem dopustu gledali TV or something.
Glede na redkost testiranja so tej "asimptomatiki" že cel teden lepo kofetkali z sodelavci...a nikomur nič. Dokler ni test potrdil, da so nevarni, nikomur ni bilo nič.

Virus ni 1 tovarne po celem svetu ustavil. Ene!

sheeshkar je izjavil:


Ti si res posebna vrsta "snežinke". Link na flat earth sem dal kot odgovor, kdaj smo se (torej znanost in njeni zagovorniki) kaj naučili in to zato, ker se je to v tej debati prej nekaj omenjalo. Ne trdim, da ti propagiraš ravno zemljo.

Propagiraš pa mnogo idiotizmov, ki so temu precej bolj sorodni, kot si to predstavljaš. Ja, "Gates želi s Covidom/cepivi izvesti depopulacijo" ni daleč od flat earth.


Če misliš to enačit z ravno zemljo, se mi prosim takoj javno opraviči.
Gre za dve povsem različni zadevi.

Čakam.

Še malo, pa boš zaklenjen še iz ene teme (če je ne bodo kar zaklenili za vse).

Preberi raje kakšen Alex Jones blog. Morda je David Icke objavil kaj novega na Facebooku? Pojdi preveriti, da se malo umiriš... ;((


Spet me obtožuješ neresnic.


Očitno imaš odprtih veliko "front", težko slediti vsem bitkam, ane? :))


Irelevantno. I take on vsakega tvojega kova.

----

Boš mi že enkrat definiral nevarnost covida prosim?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Samael ::

vostok_1 je izjavil:

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Bilo je že v medijih objavljeno, da je bilo lani 30% več samomorov med mladimi.

Kako naš normie nenadoma zaupa medijem. Kakšen preobrat. Mislim Vostok no, tebi gre pa čedalje na slabše. Prekleta corona! 8-O


Te številke najbrž lahko preveriš tudi na statističnem uradu. Ni razloga, da bi center za pomoč mladim o temu lagal.

Čakaj, a ti to zdaj resno? Prvo vrjameš medijem, potem se pa sklicuješ še na uradno statistiko. Ti - Vostok, od vseh?
Zdaj me pa res skrbi, kam gre ta svet, če jim je uspelo zlomiti takšnega kerlca in večnega dvomljivca, kakor si ti :'(
Samael != Samuel

vostok_1 ::

@sheeshkar
Naj ti pomagam:


Lockdown je večini držav drastično oklestil GDP lani in še bolj bo v prihodnje. Korelacije GDP in quality of life so tudi že znanstveno obravnavane. Vsaka enota padca GDPja pomeni X amount smrti.

Virus je pobil 0,5% starostnikov v sloveniji. Utilitarna vrednost upokojencev je v zelo nizkih procentih.
Gledano tehnokratsko je torej virus popolnoma neefektiven na GDP.

Rekli boste...ampak je šlo za babice, dedke...emocionalna cena.
Res je. Tudi pri 30% povečanih samomorih maldih je šlo za otroka nekoga. Plus še potencialno delovno aktivno prebivalstvo.

---
V petih minutah sem ti orisal situacijo, ki je ti v celem letu nisi bil zmožen. Sramota zate.

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Bilo je že v medijih objavljeno, da je bilo lani 30% več samomorov med mladimi.

Kako naš normie nenadoma zaupa medijem. Kakšen preobrat. Mislim Vostok no, tebi gre pa čedalje na slabše. Prekleta corona! 8-O


Te številke najbrž lahko preveriš tudi na statističnem uradu. Ni razloga, da bi center za pomoč mladim o temu lagal.

Čakaj, a ti to zdaj resno? Prvo vrjameš medijem, potem se pa sklicuješ še na uradno statistiko. Ti - Vostok, od vseh?
Zdaj me pa res skrbi, kam gre ta svet, če jim je uspelo zlomiti takšnega kerlca in večnega dvomljivca, kakor si ti :'(


Spet nič od tebe?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

sheeshkar ::

Če misliš to enačit z ravno zemljo, se mi prosim takoj javno opraviči.
Gre za dve povsem različni zadevi.

Čakam.

"dve povsem različni zadevi..." :)):)):))

Ti kar čakaj...

Spet me obtožuješ neresnic.

V tistem stavku te ničesar ne obtožujem, samo predlagam tebi relevantne vire, v kolikor jih morda še ne poznaš. No ja, očitno si se v teh virih prepoznal in se tega sramuješ. Jaz bi se tudi... ;((

Boš mi že enkrat definiral nevarnost covida prosim?

Saj sem ti. Si postal povsem nepismen?

vostok_1 ::

Nič nisi definiral. Zgolj opis situacije.
https://www.france24.com/en/europe/2021...
Kje v članku je definirana nevarnost virusa?

Res. Vedel sem da si nizkote, ampak sedaj prekašaš še sebe v Q4 lanskega leta.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

m0LN4r ::

Vor Corona-Gipfel mit Merkel: Weg von den starren Inzidenzen!

In Bayern müssen immer mehr Städte und Landkreise wegen der steigenden 7-Tage-Inzidenz die Notbremse ziehen. Der Einzelhandel darf nur noch in wenigen Regionen öffnen. Der HBE fordert deshalb eine Öffnungsstrategie, die sich von dem starren Inzidenzwert löst.
maske

Vor dem nächsten Bund-Länder-Gipfel am kommenden Montag (22.3.) hat der HBE seine Forderung nach einer Öffnung des Handels erneuert. HBE-Hauptgeschäftsführer Wolfgang Puff: „Die Politik muss sich endlich von den starren Inzidenzen lösen und stattdessen weitere Parameter wie die Auslastung der Intensivbetten und die höheren Testquoten berücksichtigen.“ Die Ansteckungsgefahr im Handel sei gering, wie auch das Robert-Koch-Institut bestätige. Selbst im bayerischen Lebensmitteleinzelhandel mit täglich über sechs Millionen Kundenkontakten habe es keine Hotspots gegeben. Puff: „Es ist daher an der Zeit für eine flächendeckende Öffnung des Einzelhandels bei Einhaltung strikter Hygiene- und Abstandskonzepte.“
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

vostok_1 ::

Hiter povzetek molnar? Nemščina ni moj strong point.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Res. Vedel sem da si nizkote, ampak sedaj prekašaš še sebe v Q4 lanskega leta.

Mi lahko citiraš en tvoj odgovor na moj prispevek v tej temi, kjer nisi bil žaljiv? In potem se čudiš, ko se kdo na "osebnem nivoju" prične lotevati tebe. Ali pa se naveliča in zapusti debato, kot bom to očitno ponovno moral storiti jaz. Uživaj do zaklepa!

Samael ::

@sheeshkar, daj se ga usmili no, pa naj si nadene tisto krompirjevo medaljo, drugače bo prisiljen odpreti še peto masko od prvega razglasa 2020 epidemije dalje, in oditi malce med ljudi :)

Samael je izjavil:


To je njegov tipičen modus operandi. Ne zanima ga dejanski odgovor na vprašano (teoretiki zarot odgovore "na vse" že imajo oz. si jih ustvarijo on-the-fly neodvisno od realnosti), ampak kot vedno, z irelevantnimi miselnimi preskoki speljuje vodo na svoj mlin in upa, da se boš nekje na neki stopnje ujet v njegove blodnje naveličal, ostal brez besed.
Tudi če mu ponudiš konkreten, korekten odgovor, ga to ne bo ustavilo, ta sorta ljudi mora "zmagati" virtualni argument za vsako ceno, zato bo pač iznašel novega, novega in novega ... Tako pač deluje.


edit.
Aja, si že.
Jaz grem tudi, ti Vostok pa uzivaj - to krompirjevo medaljo si si zaslužil!
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

vostok_1 ::

sheeshkar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Res. Vedel sem da si nizkote, ampak sedaj prekašaš še sebe v Q4 lanskega leta.

Mi lahko citiraš en tvoj odgovor na moj prispevek v tej temi, kjer nisi bil žaljiv? In potem se čudiš, ko se kdo na "osebnem nivoju" prične lotevati tebe. Ali pa se naveliča in zapusti debato, kot bom to očitno ponovno moral storiti jaz. Uživaj do zaklepa!


Če širiš laži o meni in se nočeš opravičit, kaj mi ostane? Sicer pa te ne žalim, ampak stating the fact.
Ljudje, ki se obnašajo kot ti so nizkotni. Vedno so bili, od pamtiveka naprej.

Začni mi vsebinsko odgovarjat že enkrat.

Vprašal sem te za definicijo nevarnosti virusa oz. covida.

Še vedno čakam.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Samael ::

@vostok_1 a ne vidiš, da si zmagal? A si lahko zamisliš lepše, bolj polno, uspešnejše soboto popoldne, kot to, ko si končno nekaj dosegel.
Jaz bi se na tvojem mestu pogledal v ogledalu, si zašepetal "zmagovalec sem" in se prepustil užitku momenta :))
No, pa lepo se imej.
Samael != Samuel

vostok_1 ::

Samael je izjavil:

@vostok_1 a ne vidiš, da si zmagal? A si lahko zamisliš lepše, bolj polno, uspešnejše soboto popoldne, kot to, ko si končno nekaj dosegel.
Jaz bi se na tvojem mestu pogledal v ogledalu, si zašepetal "zmagovalec sem" in se prepustil užitku momenta :))
No, pa lepo se imej.


Thank you very much.

Sicer pa jz ne rabim se gledat v ogledalo. Dovolj mi je, da ostali ki to berejo vidijo, kako poraženi ste.
Jz se ne borim za svoj ego.


----
PS. Izračunat koliko GDP padca je povzročil virus je dokaj enostavno. Preveri se vsa podjetja in organizacije z dodano vrednostjo in preveri koliko izgube delovne sile in produktivnosti so doživeli zaradi bolezni. Pri tem, da ne upoštevamo asimptomatičnost bolezni. Saj je človek delovno sposoben.
Tradicionalno večina ljudi gre delat, če niso glavoboli premočni, bolečine prevelike. Ljudje s prehladom so redno hodili v službo.
Koliko od teh je virus naredil bed ridden in ali je morala proizvodnja/storitev zmanjšati nivo zaradi tega?

Naj vam pomagam. V enem letu in nekaj, nisem slišal, da bi covid oklestil produkcijo.
Zbolelo je kvečjemu par delavcev, ki so jih ostali zaposleni z lahkoto nadomestili in še to za izredno kratek čas.

Izpadi delovne sile so bili povsem primerljivi z izpadi zaradi gripe.
Gripa je pravzaprav za GDP bolj nevarna. Saj v povprečju te spravi v postlo za dlje časa in ne diskriminira zdravstveno stanje posameznikov. Zbolijo vsi vseh let. Četudi je manj kužna.

Covid nekatere sicer res pobere, ampak večina niti robca ne potrebuje. Če pa ga, ga kak dan at best.
Gripa je torej za produkcijo države bolj nevarna reč.
Covid morda res povzoroči kak zaplet več.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Sicer pa samael&sheeshkar, ne sekiram se za vaju dva dribca.

Look:
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

We have bigger fish to be worried about.

Konstantno nam grozi z lockdownom.
Pazi to...aprila bo skoraj 15 mesecev od začetka epidemije. Ojačanje zdravstvenih kapacitet pa?

Yeah i thought so. Spet bo pokalo po šivih (z finimi subvencijami bolnic).

V Mariboru nadaljevanje cepljenja policistov, gasilcev


Prepričan sem, da je veliko gasilcev, policistov in vojakov bilo onesposobljenih zaradi covid bolezni.
Mhm...right
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Proti predsedniku vlade Janezu Janši bo prihodnji teden vložena ustavna obtožba, je napovedal vodja največje opozicijske stranke LMŠ Marjan Šarec. V predlogu ustavne obtožbe skupina poslank in poslancev Janši očita kršitev več členov ustave, kazenskega zakonika in drugih zakonov zaradi opustitve dolžnega ravnanja pri nakupu cepiva, poseganja v medije in pritiskov na tožilstvo. Predlagatelji so zapisali, da je obtožba pred Ustavnim sodiščem utemeljena in nujna, "da se omenjenemu funkcionarju prepreči nadaljnje škodljivo delovanje". Podporo obtožbi so napovedali v stranki Levica, medtem ko v SD menijo, da lahko opozicija pred tem "izčrpa še veliko drugih možnosti".


https://www.24ur.com/novice/slovenija/u...

Če politična scena ostane ista do volitev. LMŠ skoraj gotovo dobi moj glas. Pa ne maram preveč levice.
Sicer covid dovolilnice ostajajo, ampak vseeno. Raje klofuta po glavi kot brca v mednožje.

Ustavna obtožba JJja je IMO osnovni pogoj, da je stranko sploh vredno povohati. SD je dead to me for all i care.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

m0LN4r ::

vostok_1 je izjavil:

Hiter povzetek molnar? Nemščina ni moj strong point.
Nic, to kaj so razni CEOji trgovskih verig ze prej opozarjali, da ni nobene povezave med okuzbami in odptrimi shoping centri oz. trgovinami.



Je lihkar bil en zanimiv delcek, kjer lastnik trgovine z oblacili zacel polek oblacil prodajati se skret papir, dezinfekcijo sredstvo in kavo in kavo.

S tem spada sedaj pod drogerijo in ima lahko legalno odprto. Haha.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

vostok_1 ::

I see.
No saj to potrjujejo tudi vsi anekdotni podatki, od vseh nas:

Prodajalke so dobesedno vsak dan izpostavljene tisočim, eni si ne razukužujejo rok, eni maske imamo zgolj za lepo vidt, zaščito imajo kar imajo.
And yet...popolnoma nobene novice o tem, da imamo izpad prodajalk....KI SO NAJBOLJ EPIDEMIOLOŠKO IZPOSTAVLJENE OSEBE IZVEN MEDICINSKEGA OSEBJA, VSE OD ZAČETKA EPIDEMIJE.

Kako si to razlagate koronarji?

Zakaj prodajalke v živilskih trgovina ne poročajo o nobenem resnem izpadu?
In ne, tam ukrepi so kar so. Vsi tikajo vse po vrsti, kašljanje v vrstah. Pa tudi marsikatere so overweight, v letih itd.
Če bi covid moral kje kositi v delovni populaciji so to definitivno prodajalke.

And yet...nothing. Nula. Nada. Nič. Vsi delajo že 15 mesecev povsem brez eventov.
Kako je to mogoče? Kako??

PS. Jaz imam en food for thought. Povsem vrjetno je, da ta njihova dnevna izpostavljenost širši populaciji skozi leta, jim je ojačala imunski sistem. Pomislite...preden smo začeli z maskami, so na blagajnah bile primorane tikati po tisoče in tisoče izdelkov tedensko, ljudi, ki še po veliki potrebi si ne umijejo rok.

Dajam vam to v razmislek dragi koronarji. Vem pa da ne boste nič razmislili ali celo domislili.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

m0LN4r ::

Realnost Nr.1:
Jaz grem skoraj vsak dan zjutraj v LIDLOvo pekarno po malico in je zjutraj od osmih do devetih taka guzva, vecja kot po gostilnah. Odprte 3-4 blagajne za vsako se guzva 6-7 ljudi, predvem penzionisti. Slatajo in sortirajo zelenjavo z golimi rokami, varnostne razdalje nimajo.
Pol tam pakirajo svoj nujen nakup, da faking nemores mimo.
Kasira me gospa, po videzu 60+ let.
ODPRTO

Realnost Nr.2:
Za en teden je bila odprta IKEA, prides not, ljudje so po 10 metrov narazen, veliko mlajsi kot v lidlu zjutraj in nobene guzve, nihce ne slata omare, kot to slatajo jutranje babice in dedeki po lidlu.
Gres na blagajno, placas in omaro nalozis zadaj pri prevzemu blaga.
ZAPRTO

Enako velja za OBI, Bauhaus, Media Markt, Tevi, Modepark, Wöhrl in ostali nakupovalni center. Grem tudi v trgovino z oblacili, pospremim zeno, na vidiku niti ene babice ali dedeka.

Pac ja.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

el_bahattee ::

vostok_1 je izjavil:

@el_bahattee

Kaj ti daje tako samozavest, da lahko vehementno zanikaš vse "naše" hipoteze?
Premoreš ogromno količino znanja?
Pomojem nisi niti sposoben citirati ljudi, ki debunkajo te naše hipoteze/teorije, kaj šele, da bi se jih sam lotil.

Stvar je mnogo bolj preprosta. Jaz verjamem v znanost, se pa tudi zavedam, da svetovnega dogajanja nima pod nadrozom nihče. In to je glavna razlika. Teoretiki zarot kot si ti, pa zavračate znanost, svetovno stroko z eno roko zabrišete v koš in jih označite za nastavljence ali pa zavedence. Zaupate pa sumljivim virom z Youtube videov ali tipa Potrč.

Lahko te vprašam nazaj - kaj vam daje tako samozavest, da mislite, da ste bolj pametni kot znanstveniki? Nimate nobene samokritike, da bi si priznali, da je morda nekatere stvari bolje prepustiti strokovnjakom? Zakaj ste na eni strani skeptični do večinskega mnenja, na drugi pa slepo verujete v alternativno razlago, v vašo sveto "resnico"?

Sicer pa članek lepo opiše problem debatiranja s teoretiki zarot, kot si ti in še par podobnih tu na forumu. Eden izmed razlogov za vaše obnašanje je sledeč:
Raznolik nabor teorij zarote ima v svojem središču nekaj skupnega – strah pred negotovostjo in naključnostjo človeškega bivanja. Teorije zarote namreč dajejo posamezniku občutek, da obstaja neka gotova resnica in da je svet pod nadzorom. "Res je, da te teorije predpostavljajo, da svet obvladujejo zlikovci, ampak hkrati to pomeni, da je situacija vendarle pod nadzorom," odgovarja Tomaž Grušovnik. Ob tem dodaja, da gre za neke vrsto tolažbo pred še hujšo resničnostjo – tem, da dogajanja nima pod nadzorom nihče.
Come to my center, you enter the winter.

ajdov2 ::

sheeshkar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Definiraj nevarnost.
Koliko je covid nevaren?

A year on, Italy's Bergamo still traumatised by onslaught of Covid-19

https://www.nytimes.com/2021/03/16/busi...

Ampak, če so lačni, naj pač jejo potico, a ne?

Covid verniki ste.... ne bom pisal ker je sovražni govor..

Slopek ::

Kako nimajo kontrole?
Poglej kako so vas dali v red v tem letu. Cel planet praktično. Samo ena organizacija. Do lani precej nepomembna, zdaj pa nam narekuje kaj in kako. Ja, nemogoče je to.

Mr.B ::

Slopek je izjavil:

Kako nimajo kontrole?
Poglej kako so vas dali v red v tem letu. Cel planet praktično. Samo ena organizacija. Do lani precej nepomembna, zdaj pa nam narekuje kaj in kako. Ja, nemogoče je to.

Ne politiki imajo odlično sredtvo in odprte roke, ki jih v normalni situaciji nebi imeli...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Slopek ::

Torej je korona lahko orodje? Za dosego nečesa, kar drugače ne morejo doseči bi pa to imeli. Nemogoče?

Mr.B ::

Slopek je izjavil:

Torej je korona lahko orodje? Za dosego nečesa, kar drugače ne morejo doseči bi pa to imeli. Nemogoče?

NJe razumeš politike, razen če misliš je namen politike rešiti nekaj.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Slopek ::

Kje pa pišem o reševanu česarkoli.
Govorim, da je korona lahko orodje za dosego ciljev.

Odgovarjal sem pa zgoraj, ko nekdo pravi, da nimajo kontrole, al kako že. V tem zadnjem letu, so vas pripravili na analne teste, če bi to hoteli, oz., če bi bilo to zahtevano. Pa še marsikaj drugega tudi. In to ena, do včeraj nepomembna organizacija WHO. Zaradi virusa kot je kovid.

Mr.B ::

Slopek je izjavil:

Kje pa pišem o reševanu česarkoli.
Govorim, da je korona lahko orodje za dosego ciljev.

Odgovarjal sem pa zgoraj, ko nekdo pravi, da nimajo kontrole, al kako že. V tem zadnjem letu, so vas pripravili na analne teste, če bi to hoteli, oz., če bi bilo to zahtevano. Pa še marsikaj drugega tudi. In to ena, do včeraj nepomembna organizacija WHO. Zaradi virusa kot je kovid.

Če ne veš kaj je bila funkcija WHO-ja zadnjih 70 + let, potem je tema prava.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Slopek ::

no, saj vse je ok. Sam pravim. Vse je nemogoče. WHO je zakon. Le kaj bi brez?
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Jaron Lanier interview on how social media ruins your life (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
749260 (6643) bluefish
»

Intervju Edward Snowden in prihodnost ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
707675 (5221) sharp126325
»

Ali remdesivir pomaga pri covidu-19? WHO pravi ne, FDA ga je potrdil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12116347 (12219) Uporabnik

Ali je mozno, da vlade podpisujejo tajne sporazume v zvezi korone? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
866599 (4478) BigWhale

Teorije zarot, zakaj jih je tako velik? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26122859 (19529) bluefish

Več podobnih tem