» »

Intervju Edward Snowden in prihodnost ljudi

Intervju Edward Snowden in prihodnost ljudi

1
2
»

"NaN" ::

Še dva, ki govorita o "teorijah zarote"


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: "NaN" ()

vostok_1 ::

Če je to res, je to zaskrbljujoče.
Če zakonodaja dovoljuje, da proizvajalec dostavi vzorec v preiskavo državni instituciji, skupaj z navodili kako naj preveri...je to šokantno.

Preden retardiranci začnejo zmerjati z "antivaxxer", bi rad vprašal...a pri kontroli recimo hrane ali varnostnih mehanizmov avtomobila tudi želite, da zgolj proizvajalec jamči za njihovo skladnost...ali bi raje videli, da njihove trditve preveri neodvisna institucija, at random in po svojih merilih?


Štejte minute preden me bo en lokalni maloumnež obtožil antivakserstva. Start!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

driver_x ::

Tukaj se kregate o nepomembnostih, medtem pa baje WHO pripravlja osnutke, po katerih naj bi naslednje leto med duševne bolezni uvrstili tudi "strah pred cepljenjem". Čeprav nisem proti cepljenju, take načine prisile zavračam, saj bi potem to tlakovalo pot raznim "vzgojnim" ukrepom, kot je npr. nezmožnost upravljanja z vozilom ali opravljanja določenih poklicev.

"NaN" ::

Če poslušate Biserko, tudi pove, da ni antivakserka! Ne pristaja(mo) pa na to, da se vbrizguje kar nekaj.

driver_x ::

"NaN" je izjavil:

Če poslušate Biserko, tudi pove, da ni antivakserka! Ne pristaja(mo) pa na to, da se vbrizguje kar nekaj.


Saj to večina ljudi ne pristaja.

"NaN" ::

driver_x je izjavil:

"NaN" je izjavil:

Če poslušate Biserko, tudi pove, da ni antivakserka! Ne pristaja(mo) pa na to, da se vbrizguje kar nekaj.


Saj to večina ljudi ne pristaja.


Verjetno res, ampak človek je lahko samo ob pomislekih obtožen, da je skrajnež in 100% proti. Zato sem poudaril.
To je po mojem posledica tega, da nas povsod poskušajo razdeliti. Če podvomiš v janšo, si tardeč, če se ne strinjaš z violeto si belogardist.
In tukaj se večina (vsaj tak vtis sem dobil) pusti nategovat.

pffff ::

Uizi je izjavil:

@vostok Zakaj bi se obremenjeval z nečim na kar nimam in nikoli ne bom imel vpliva? Lahko sem le nemi opazovalec in pregledam drobtinice, ki leaknejo. O koroni ni še ničesar oprijemljivega, o tem KAR OP GOVORI pa je dosti. Pa spet si derailal temo baksuz en, chill out. :))


Imas pa vpliv na tole spodaj, no kaj bos naredil, ali pa ti je "nimam vpliva" jokcanje samo prikladen izgovor, da ne naredis nic:

Shoshana Zuboff on surveillance capitalism
Jaron Lanier interview on how social media ruins your life

Btw, na tole imate vpliv vsi. Z vsako informacijo manj ko polnite google in facebook, manj imajo moci. Seveda pa se bo treba cemu tudi odpovedat... to pa ne, mar ne, DRUGI morajo narediti zate, sam pa se ne bos spremenil niti za pikico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Uizi ::

Preselil se bom v Dagestan in pasel ovce. Hvala, spregledal sem.

pffff ::

Uizi je izjavil:

Preselil se bom v Dagestan in pasel ovce. Hvala, spregledal sem.


Ja, ker si na ravni razgledanosti dagestanskega pastirja ovc, bo to res najboljsa ideja.

Zanimivo, kako razlicni nesposobni salabajzerji, ki so svojo krhko identiteto gradili samo na googlu, ne pa na splosni razgledanosti, ves cas prepricujejo ves svet, da ce se pa odpoves googlovemu vohunjenju, si padel pa v srednji vek. Zabiti odvisniki, ki ne poznajo drugega in se ne upajo pogledati izven kletke (ki so si jo sami zgradili, z googlovimi in facebookovimi navodili), ker se bojijo, da bodo padli cez rob zemlje.

In ne, da bi svojo odvisnost ustavili, neeee, to zahteva tisto majceno napora, ki ga ne zmorejo. Se bojo raje se bolj navezali na google in prepricevali cel svet, da brez tega pa ne gre. Pot v idiokracijo je tlakovana z raznimi "Uizi".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

Uizi ::

1 g GOOGLA V VENO!

pffff ::

Ne bo slo, v Dagestanu bos lahko zatikal samo zadnje nogice ovck za skornje, je pa pozitivno, da ne bos vec imel ti nogic v googlovih skornjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

12c0 ::

Včasih so tudi Gladiu rekli "teorija zarote": Operation Gladio @ Wikipedia

Propaganda je močno orodje, ameriški bogataši se z Red Scare propagando, za svoj "way of life", borijo od konca prve vojne. Po drugi vojni je bilo še slabše, najprej sprejmejo National Security Act '47, s čemer nastane CIA, '48 sprejmejo direktivo NSC 10/2, s katero lahko počnejo kar želijo, ostali pa morajo gledat in molčat. Ustava ZDA je pisana za bogate, zato ljudje ne volijo direktno predsednika, ker raja nima kaj odločat o svoji usodi, to pa je povod za vse te reči.

el_bahattee ::

Uporabnik je izjavil:

Še vedno nisi napisal niti ene torije zarote, ki jo je širil Potrč. Daj napiši zame prosim, samo eno. Hvala!

Svetujem ti, da si prebereš moj prejšnji odgovor, kjer je Potrčevo delovanje lepo ponazorjeno s primerom. Če pa ne razumeš analogije, pa res ne mislim izgubljati časa s tabo.
Come to my center, you enter the winter.

Uizi ::

pffff je izjavil:

Ne bo slo, v Dagestanu bos lahko zatikal samo zadnje nogice ovck za skornje, je pa pozitivno, da ne bos vec imel ti nogic v googlovih skornjih.


A račkaračkagremo lahko uporabljam tudi za nesumljive stvari? :D Bom naročil Google prek dark weba v Dagestan, 300iq.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

pffff ::

Uizi je izjavil:

pffff je izjavil:

Ne bo slo, v Dagestanu bos lahko zatikal samo zadnje nogice ovck za skornje, je pa pozitivno, da ne bos vec imel ti nogic v googlovih skornjih.


A račkaračkagremo lahko uporabljam tudi za nesumljive stvari? :D Bom naročil Google prek dark weba v Dagestan, 300iq.


Whatever turns you on :D

Uizi ::

A to je tvoja tehnika z nogicam v škornjih? Še ovce bežijo od tebe? :D

pffff ::

Uizi je izjavil:

A to je tvoja tehnika z nogicam v škornjih? Še ovce bežijo od tebe? :D

pffff je izjavil:

Whatever turns you on :D

pffff ::

SmeskoSnezak je izjavil:



V tem skoraj dveurnem posnetku je pogovor Snowdna glede zasebnosti, glede drzavnih institucij in tudi malcek, kako se trenutno vlade ali pa vlada amerike trenutno ukvarjajo s takozvano problematiko nadzora ali po anglesko mass surveilance, mogoce malce tud pod pretvezo covid virusa. Kot sam omenja, njemu ne gre v nos nadzor, ampak masovno kopicenje in nadziranje brez suma o slabem pocetju.

Priporocam ogled, za tole tematiko in temo drzati na nekem nivoju, ter po moznosti, si to kdo shrani, ce se bo posnetek dol snelo/cenzuriralo, kot se to rado pocne.
Je kdo ze pogledal celotno diskusijo? Mnenje?
LP,
Smeska


Sem pogledal, celega. Dejansko moram reci, da ni povedal nic novega, je pa lepo strnjeno v en interview tako, da, ce situacije glede Snowdena ne poznate, toplo priporocam.

Zraven si poglejte se tole, da si malo razjasnite kaksne svinjarije pocnejo se korporacije, potem pa boste morda zaceli namesto gmaila uporabljati kaksen evropski ponudnik eposte, pa morda ne boste vec nalagali chroma, si boste omislili kak drug telefon kot android (ali pa mu povozili sistemski software s tem: https://e.foundation/ ) ipd.



Shoshana Zuboff on surveillance capitalism

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

sbawe64 ::

novichok
Na degoogled phone lahko namestiš gcam app za kamero ? Dela namreč najbolj še slike.
2020 is new 1984
Corona World order

pffff ::

sbawe64 je izjavil:

novichok
Na degoogled phone lahko namestiš gcam app za kamero ? Dela namreč najbolj še slike.


Ne vem, nikoli probal. Googlovega softwara na mojem telefonu ni ze vec kot 10 let (zdaj pa tudi androida ne uporabljam, sem lepo na linuxu), pa tudi EOS ni nikoli dalec stran, telefon imam samo za kaksne zapiske slikat ipd.

Tole si poglej, sem ravnokar spisal:
Android /e/: imate dovolj googlovega vohunjenja? Resitev.

Ti pa samo povem, cisto iz fotografske perspektive, slike naredis raw, brez kakrsnegakoli procesiranja, vse te aplikacije, ki ti naredijo "najlepse" slike, v ozadnju sprocesirajo sliko in jo spremenijo, da ni vec tisto kar je senzor dejansko slikal. Ker gre za telefon, si te appi niti pod razno ne morejo, ze zaradi same procesorske moci, privosciti kar lahko naredis na laptopu/stacionarcu. Vzames photoshop (ali lightroom, ce prvega ne poznas je ta bolj preprost) in jih obdelas tam in z malo vaje bos ugotovil, da najlepse slike dela photoshop, ne "gcam".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

sharp126325 ::

driver_x je izjavil:

Tukaj se kregate o nepomembnostih, medtem pa baje WHO pripravlja osnutke, po katerih naj bi naslednje leto med duševne bolezni uvrstili tudi "strah pred cepljenjem". Čeprav nisem proti cepljenju, take načine prisile zavračam, saj bi potem to tlakovalo pot raznim "vzgojnim" ukrepom, kot je npr. nezmožnost upravljanja z vozilom ali opravljanja določenih poklicev.


A imaš kakšen vir za pogledati.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Jaron Lanier interview on how social media ruins your life (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
749318 (6701) bluefish
»

Policijska ura, ustavno sodišče in vlada (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656183 (4543) vostok_1
»

Nobelov nagrajenec: Covid je umetno ustvarjen in to se prikriva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12014540 (11244) imagodei

Ruski vojaki v Siriji (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9921388 (17970) Isotropic

Več podobnih tem