» »

Epidemija teorij zarote

Epidemija teorij zarote

1
2
3

Samael ::

vostok_1 je izjavil:

Samo za referenco. Kirurške maske se mora menjati vsakih 20 minut. Pralne pa prati ravno nekje na tak interval.

Spet te je malce zaneslo. 20 minut pač ni enako kot priporočeni dve uri, mar ne?
Samael != Samuel

vostok_1 ::

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Samo za referenco. Kirurške maske se mora menjati vsakih 20 minut. Pralne pa prati ravno nekje na tak interval.

Spet te je malce zaneslo. 20 minut pač ni enako kot priporočeni dve uri, mar ne?


Maska po nekje 20 minutah postane premočena in nima več efekta, kot ga ti želiš.

Preden govoriš o "priporočilih stroke" naj te spomnem, da stroka je maske odsvetovala na eni točki.
Dobesedno so se izmišljevali sproti po potrebi.

Še posebej pa nosit maske za prekužene, precepljene je totalen nonsense.

Zato še enkrat vprašam...če jutri odredijo zgolj analna testiranja...kaj boste koronarji rekli?
Dokler mi to ne odgovorite, ste fejk.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

m0LN4r ::

Revscina,
Odpuscanja,
Podrazitve,
Nizanje standarda,
Visanje davkov,
Lacni otroci,
Depresivni otroci,
Bolezni raka,
Bolezni srca in ozilja.

To niso nobene teorije zarote.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Samael ::

vostok_1 je izjavil:

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Samo za referenco. Kirurške maske se mora menjati vsakih 20 minut. Pralne pa prati ravno nekje na tak interval.

Spet te je malce zaneslo. 20 minut pač ni enako kot priporočeni dve uri, mar ne?


Maska po nekje 20 minutah postane premočena in nima več efekta, kot ga ti želiš.

In si zdaj, v nasprotju s priporočili stroke, po strokovni plati presodil, da jih je menjati na vsakih 20 minut, ampak ti je, kot praviš, menjaš na vsake pol leta. :))
In potem se čudiš, da te ljudje ne jemljejo resno.
Samael != Samuel

DarwiN ::

Fant je pač perfekcionist.. All or nothing.. 100% zaščita ali 0%.. Vmesne rešitve ne obstajajo. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Horas ::

m0LN4r je izjavil:

Revscina,
Odpuscanja,
Podrazitve,
Nizanje standarda,
Visanje davkov,
Lacni otroci,
Depresivni otroci,
Bolezni raka,
Bolezni srca in ozilja.

To niso nobene teorije zarote.


this!!!!!!!!!!!

tut js mam masko za v trgovino, bencinsko en mesec...kaj pa je lahk narobe?

kaj pa ko kolesarim v službo z eskimo masko??? pa jo operem enkrat na teden? saj je isto diham notr, prešvican luft pa še požnudrano zraven. ejej pretiravanje na kubik
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

vostok_1 ::

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Samo za referenco. Kirurške maske se mora menjati vsakih 20 minut. Pralne pa prati ravno nekje na tak interval.

Spet te je malce zaneslo. 20 minut pač ni enako kot priporočeni dve uri, mar ne?


Maska po nekje 20 minutah postane premočena in nima več efekta, kot ga ti želiš.

In si zdaj, v nasprotju s priporočili stroke, po strokovni plati presodil, da jih je menjati na vsakih 20 minut, ampak ti je, kot praviš, menjaš na vsake pol leta. :))
In potem se čudiš, da te ljudje ne jemljejo resno.


Podatek o 20 minutah sem pridobil iz CDC oz. epidemiologov pri prvi sars epidemiji. Torej v času ko ni bilo histerije in doktorji niso imeli something to gain. Torej to je zanesljiv podatek narejen s trezno glavo. Ne pa naša trenutna stroka, ki ne ve kaj bi rekla.

Jaz jo menjam na pol leta, ker ne nosim maske zaradi zaščite, ampak ker mi establišment grozi z konkretnim odvzemom dohodkov. Varnostniki pa fizično silo, če želim it po nakupih osnovnih potrebščin.

Bojim se, da se ti bomo sedaj bolj tebi smejali dragi Samuel.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Samael ::

Horas je izjavil:

tut js mam masko za v trgovino, bencinsko en mesec...kaj pa je lahk narobe?

Amater.
Zgleduj se po Vostoku, ki jo menja na pol leta, drugače boš vedno nekje na podnu hierarhične lestice teoretikov zarot.
Samael != Samuel

vostok_1 ::

DarwiN je izjavil:

Fant je pač perfekcionist.. All or nothing.. 100% zaščita ali 0%.. Vmesne rešitve ne obstajajo. :)


Za ta virus je vse kar narediš blizu 0%, so why bother.

Statistike pravijo, da je covid za vse pod 60 nekje daleč spodaj po vsakodnevni nevarnosti.
Vi ste tisti teoretiki zarot, ki trdite, da sedaj bo konec z nami, če nimamo plenice na obrazu.


Kot rečeno. Analni covid testi so dokazano bolj zanesljivi od nosnih.
Se strinjate, da jih uvedemo?

Odgovorite mi prekleto.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

strawman ::

Zanimivo razmišljanje glede profiliranja Samael.
O osebah na forumih se mi ne zdi smiselno ugibati, saj se ljudje, kot je omenil Bwaze6, na forumih pogosto lažejo, oz. olepšajo resnico.

V resničnem življenju je to malce lažje oceniti. Zahvaljujoč svojemu življenjskemu stilu ter preteklim poklicem, mislim, da sem imel priložnost spoznati kar precej ljudi iz različnih socio-ekonomskih ozadij. Od vseh teh ljudi, so mi v spominu ostali 4, ki svojega prepričanja v t.i. alternativna dejstva niso preveč skrivali.
- Precej dober kolega. Veliko zdravstevnih težav v mladosti ter manjše težave z ženskami, zasvojenostjo s travo in psiho. Generalno verjame v večino teorij zarote, o katerih govorijo njemu priljubljeni Youtuberji, vendar se v njih ne poglobi preveč. Se pač izogibava takim temam, ko se druživa.
- Bivši sošolec. Entuziastičen gamer, ki svoj proti čas zabije na raznih 4chanih in podobnih imageboardih. Patološki lažnivec, ki o vsem ve vse, zato se ga hitro ujame na laži. Zelo malo osebnih uspehov, ki jih kompenzira z različnimi zgodbicami o sebi ter 'normijem' neznanimi informacijami.
- Bivši sodelavec. Kategorično zanika velik del splošno znanih dejstev, sploh kar se tiče medicine, določenih socialnih problemov ter človeških podvigov v vesolju.
- Znanec iz žurov. Njegova specialiteta so razne finančne teorije zarote (Rotschild, itd.), ki izvirajo iz že kar lepega nabora hitro propadlih "get rich quick" multi-level marketing podvigov. Izrazit kompleks superiornosti in glorifikacija lastne spiritualnosti. Človek, s katerim se je izjemno težko pogovarjati.

Če bi želel potegniti neke vzporednice (pri tem izrazito majhnem naboru ljudi), bi za to krivil neko splošno nezaupljivost teh ljudi do sistema in/ali družbe, ki jih je nekje na poti razočaral. Trije od teh znancev so odrasli z enim/ločenimi starši, dva od njih pri 30+ nimata več kot leto delovne dobe, le eden ima višjo izobrazbo kot srednja šola. Vsi štirje so samski s precej ozkim socialnim krogom. Eden živi pri materi, eden pri starih starših, eden pa v tujini na sociali.

Nikakor nočem implicirati, da so vsi pristaši alternativnih dejstev manj formalno izobraženi ter na nižjem koncu koncu socialnega in ekonomskega spektra, to so le moje osebne izkušnje. Nisem imel še priložnosti spoznati overachieverjev, ki bi javno gonili to utrujeno retoriko iskanja vzorcev, ki ne obstajajo.
Verjetno zato, ker se v življenju ukvarjajo s pametnejšimi in bolj produktivnimi stvarmi.

Mato989 ::

Miki N je izjavil:

V bistvu neverjetno kako hitro smo diplomirali od gonje proti plastičnemu priboru do štek težko razgradljivih krpic. :))

Drugače pa lani, če si malo.. "optimiral" zapovedano maškarado (jaz sem temu rekel, da sem odloke "izboljšal") ... koliko realno pa si RES rabil teh krp? pa recimo da štejemo samo mesece ko je bila maškarada uradna.


Ja ok, si zračunal koliko smeti pridelaš s to masko? Predstavljaj si, da dejansko delaš po priporočilih koliko je že max enkratna uporaba in max 2 ali 4 ure... no zdaj pa pomisli delaš v trgovini to je cca 10 mas tedensko, 40 mask mesečno MINIMALNO po zaposlenem, veš koliko smeti je to, tam pa so nas ekologi jebali da svinjamo planet ker smo SLAMICE ŠTIRIKRAT LETNO uporabili in da bo ot nepovratno škodo nardilo, tu pa je zdaj kar zapovedano da proizvajam smeti in se noben ne pizdi, nobena Greta, noben ekolog brez meja itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DarwiN ::

vostok_1 je izjavil:

Kot rečeno. Analni covid testi so dokazano bolj zanesljivi od nosnih.
Se strinjate, da jih uvedemo?

Odgovorite mi prekleto.

Zakaj bi delal analne teste in posledično spodbujal velik odpor med prebivalstvom, ko pa že imamo običajne teste, ki so blizu 100% zanesljivi?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Mato989 ::

strawman je izjavil:

Zanimivo razmišljanje glede profiliranja Samael.
O osebah na forumih se mi ne zdi smiselno ugibati, saj se ljudje, kot je omenil Bwaze6, na forumih pogosto lažejo, oz. olepšajo resnico.

V resničnem življenju je to malce lažje oceniti. Zahvaljujoč svojemu življenjskemu stilu ter preteklim poklicem, mislim, da sem imel priložnost spoznati kar precej ljudi iz različnih socio-ekonomskih ozadij. Od vseh teh ljudi, so mi v spominu ostali 4, ki svojega prepričanja v t.i. alternativna dejstva niso preveč skrivali.
- Precej dober kolega. Veliko zdravstevnih težav v mladosti ter manjše težave z ženskami, zasvojenostjo s travo in psiho. Generalno verjame v večino teorij zarote, o katerih govorijo njemu priljubljeni Youtuberji, vendar se v njih ne poglobi preveč. Se pač izogibava takim temam, ko se druživa.
- Bivši sošolec. Entuziastičen gamer, ki svoj proti čas zabije na raznih 4chanih in podobnih imageboardih. Patološki lažnivec, ki o vsem ve vse, zato se ga hitro ujame na laži. Zelo malo osebnih uspehov, ki jih kompenzira z različnimi zgodbicami o sebi ter 'normijem' neznanimi informacijami.
- Bivši sodelavec. Kategorično zanika velik del splošno znanih dejstev, sploh kar se tiče medicine, določenih socialnih problemov ter človeških podvigov v vesolju.
- Znanec iz žurov. Njegova specialiteta so razne finančne teorije zarote (Rotschild, itd.), ki izvirajo iz že kar lepega nabora hitro propadlih "get rich quick" multi-level marketing podvigov. Izrazit kompleks superiornosti in glorifikacija lastne spiritualnosti. Človek, s katerim se je izjemno težko pogovarjati.

Če bi želel potegniti neke vzporednice (pri tem izrazito majhnem naboru ljudi), bi za to krivil neko splošno nezaupljivost teh ljudi do sistema in/ali družbe, ki jih je nekje na poti razočaral. Trije od teh znancev so odrasli z enim/ločenimi starši, dva od njih pri 30+ nimata več kot leto delovne dobe, le eden ima višjo izobrazbo kot srednja šola. Vsi štirje so samski s precej ozkim socialnim krogom. Eden živi pri materi, eden pri starih starših, eden pa v tujini na sociali.

Nikakor nočem implicirati, da so vsi pristaši alternativnih dejstev manj formalno izobraženi ter na nižjem koncu koncu socialnega in ekonomskega spektra, to so le moje osebne izkušnje. Nisem imel še priložnosti spoznati overachieverjev, ki bi javno gonili to utrujeno retoriko iskanja vzorcev, ki ne obstajajo.
Verjetno zato, ker se v življenju ukvarjajo s pametnejšimi in bolj produktivnimi stvarmi.


Bišje izobraženi so samo pametnejše tiho da jih pol kvazi pametnjakoviči ne označite za teoretike zarot...

Pa saj vprašanje je preprosto, kdo meni da je bila SMRT Kennedya čisto naključje oz. samo delo enega madmana... pa glih Kennedya kajne? Kdo misli da je smrt Gadafija bila čisto naključje, da so se na njega spravli glih takrat prej pa je 40 let bilo ok... itd...

Če misliš da so druge države in voditelji nenadoma dobili čut skrbi za ljudstvo tuje države potem ste pačbolj zblojeni kot bi lahko pomislil...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

vostok_1 ::

DarwiN je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kot rečeno. Analni covid testi so dokazano bolj zanesljivi od nosnih.
Se strinjate, da jih uvedemo?

Odgovorite mi prekleto.

Zakaj bi delal analne teste in posledično spodbujal velik odpor med prebivalstvom, ko pa že imamo običajne teste, ki so blizu 100% zanesljivi?


Nonsense. Daleč od 100% zanesljivosti. Daleč!

In kot si sam rekel, tudi če imamo različne gradacije uspeha, zakaj se jih ne poslužiti?
Analni testi so bolj zanesljivi, end of story.

Bi jih sprejel?

strawman je izjavil:

Zanimivo razmišljanje glede profiliranja Samael.
O osebah na forumih se mi ne zdi smiselno ugibati, saj se ljudje, kot je omenil Bwaze6, na forumih pogosto lažejo, oz. olepšajo resnico.

V resničnem življenju je to malce lažje oceniti. Zahvaljujoč svojemu življenjskemu stilu ter preteklim poklicem, mislim, da sem imel priložnost spoznati kar precej ljudi iz različnih socio-ekonomskih ozadij. Od vseh teh ljudi, so mi v spominu ostali 4, ki svojega prepričanja v t.i. alternativna dejstva niso preveč skrivali.
- Precej dober kolega. Veliko zdravstevnih težav v mladosti ter manjše težave z ženskami, zasvojenostjo s travo in psiho. Generalno verjame v večino teorij zarote, o katerih govorijo njemu priljubljeni Youtuberji, vendar se v njih ne poglobi preveč. Se pač izogibava takim temam, ko se druživa.
- Bivši sošolec. Entuziastičen gamer, ki svoj proti čas zabije na raznih 4chanih in podobnih imageboardih. Patološki lažnivec, ki o vsem ve vse, zato se ga hitro ujame na laži. Zelo malo osebnih uspehov, ki jih kompenzira z različnimi zgodbicami o sebi ter 'normijem' neznanimi informacijami.
- Bivši sodelavec. Kategorično zanika velik del splošno znanih dejstev, sploh kar se tiče medicine, določenih socialnih problemov ter človeških podvigov v vesolju.
- Znanec iz žurov. Njegova specialiteta so razne finančne teorije zarote (Rotschild, itd.), ki izvirajo iz že kar lepega nabora hitro propadlih "get rich quick" multi-level marketing podvigov. Izrazit kompleks superiornosti in glorifikacija lastne spiritualnosti. Človek, s katerim se je izjemno težko pogovarjati.

Če bi želel potegniti neke vzporednice (pri tem izrazito majhnem naboru ljudi), bi za to krivil neko splošno nezaupljivost teh ljudi do sistema in/ali družbe, ki jih je nekje na poti razočaral. Trije od teh znancev so odrasli z enim/ločenimi starši, dva od njih pri 30+ nimata več kot leto delovne dobe, le eden ima višjo izobrazbo kot srednja šola. Vsi štirje so samski s precej ozkim socialnim krogom. Eden živi pri materi, eden pri starih starših, eden pa v tujini na sociali.

Nikakor nočem implicirati, da so vsi pristaši alternativnih dejstev manj formalno izobraženi ter na nižjem koncu koncu socialnega in ekonomskega spektra, to so le moje osebne izkušnje. Nisem imel še priložnosti spoznati overachieverjev, ki bi javno gonili to utrujeno retoriko iskanja vzorcev, ki ne obstajajo.
Verjetno zato, ker se v življenju ukvarjajo s pametnejšimi in bolj produktivnimi stvarmi.


Naj ti dam protiutež.

Kako si predstavljaš nekoga, ki je vpet v sistem in mu sistem omogoča uspeh, da bo sral proti sistemu?
To je isti štos kot nekdo, ki kupi recimo izredno drag stvar nakar se izkaže, da zadeva ni kaj dosti uporabna. Ker je že toliko investiral si začne lagati sam sebi, da mu je všeč.

Nekdo, ki cele dneve fukari preko tinderja lahke cipe, jasno ne bo začel javno govoriti proti cipam...dolker mu te praznejo jajca.

Zakaj bi podjetnik na twitterju zapisal, da prodaja butastim kupcem ničvredne izdelke, če pa mu tej izdelki plačajo za kruh.
Na neki točki folk začne vrjeti svojim lažem.

Spregledati resnico je mogoče, zgolj če si doživel obe strani. Succeeded in the system and then rejected by it. Or vice versa.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Samael ::

DarwiN je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kot rečeno. Analni covid testi so dokazano bolj zanesljivi od nosnih.
Se strinjate, da jih uvedemo?

Odgovorite mi prekleto.

Zakaj bi delal analne teste in posledično spodbujal velik odpor med prebivalstvom, ko pa že imamo običajne teste, ki so blizu 100% zanesljivi?

To je njegov tipičen modus operandi. Ne zanima ga dejanski odgovor na vprašano (teoretiki zarot odgovore "na vse" že imajo oz. si jih ustvarijo on-the-fly neodvisno od realnosti), ampak kot vedno, z irelevantnimi miselnimi preskoki speljuje vodo na svoj mlin in upa, da se boš nekje na neki stopnje ujet v njegove blodnje naveličal, ostal brez besed. Tudi če mu ponudiš konkreten, korekten odgovor, ga to ne bo ustavilo, ta sorta ljudi mora "zmagati" virtualni argument za vsako ceno, zato bo pač iznašel novega, novega in novega ... Tako pač deluje.
Samael != Samuel

XIIT ::

Lonsarg je izjavil:

Izraz teoretik zarote se je res izrodil. Na začetku je morda pomenil nekoga, ki raziskuje kake umazane zakulisje elite. Zdaj to pomeni samo še diskreditiranega posameznika ki je preveč zaslepljen v teorije in nima več stika z realnostjo.

Teoretik zarote je vsak ki ne verjame uradni zgodbi. Ker to ni po godu tem ki podajajo uradne zgodbe, so:
1. Ustvarili izraz "teorija zarote"
2. Plasirali nekaj shizofrenih teorij
3. Dosegli da se teorije zarote enačijo s temi shizofrenimi teorijami
4. Vsakega ki dvomi v [vstavi_poljubno_uradno_zgodbo] označijo za teoretika zarote, ki poleg dvoma v [uradno zgodbo] mora verjeti tudi v vse druge shizofrene teorije

In tako diskreditirajo človeka (atentat na karakter) ne da bi se jim bilo potrebno ukvarjati z ovržbo bolj ali manj utemeljenih dvomov.

Primer: Torej misliš da "kitajska netopirja gripa aids" (chinese bat flu aids lepše zveni) ni tako nevarna kot nas že cel čas svarijo mediji? Stavim da verjameš tudi da v cepivo dajejo 5G čipe da bodo spremljali kako dolgo sediš na WC-ju in koliko objavljaš na slo-techu.

Ampak vseeno za tiste, ki nimajo filinga ena razlika med zaslepljenim teoretikom zarot in med spodobnim teoretikom, ki razmišlja z svojo glavo:
- Spodobni teoretik:
Kontrola nad prebivalstvom narašča, ker je to v interesu dovolj velike množice ljudi da gredo stvari v to smer. To so tako politiki, kot tudi določene korporacije, kot tudi mnogi obični prebivalci ki to podpirajo iz strahu pred drugačnostjo ki jo prinaša globalizacija. Najbrž še kdo, to je zgolj tko na hitro iz glave
- zaslepljeni teoretik zarot:
Elita se je zarotila proti prebivalstvu in ga hoče nadzirati. "Vstavi poljubni dogodek" je zrežiran za potrebe tega cilja.


Zaslepljeni teoretik zarote iz tvojega primera pove isto kot tvoj spodobni teoretik, le da z manj besedami. Kdo pa je po tvojem mnenju elita, če ne politiki ter kapitalisti?

Mimo si ustrelil le pri delu o "običajnih prebivalcih ki podpirajo večji nadzor iz strahu pred globalizacijo". Običajni prebivalci imajo nič (0) vpliva na sprejemanje političnih odločitev zato nima veze če večji nadzor podpirajo ali ne.
Pa tudi če bi imeli - kako bi naj večji nadzor vodil stran od globalizacije?

Obvezno šolanje je uvedel pruski kralj Friderik II, zaradi vojske. Kakšno zvezo ima šolanje z vojsko? Odločiš se za vojaški podvig, vpokličeš povečini kmečko prebivalstvo, ki od tega podviga ne bo imelo koristi, ter jih postaviš pred sovražnika. Kmetje si mislijo "K*rc je meni treba umret za brezveze" in grejo domov okopavat krompir. Bitko izgubiš.
Potem uvedeš obvezno šolanje. Otroke, ko so najbolj dojemljivi, učiš da morajo spoštovati avtoriteto, morajo delati kot jim je rečeno, za vsako stvar morajo prositi dovoljenje itd. In čez 8+ let šolanja dobiš ovco, ki bo brez premisleka dala življenje če si boš slučajno zaželel 10 kvadratov večje dvorišče.

Zakaj ljudje podpirajo večji nadzor? Ker se jih že od malih nog uči da morajo samo pridno delati, bodo že drugi mislili za njih (in v njihovo korist, seveda).

Lonsarg je izjavil:

Torej ko jaz takemu teoretiku rečem, da si izmišljuje in zavaja in rabi pregled možganov s tem NE mislim, da se ne veča nadzor nad prebivalstvo.

Razumljivo, neskončno lažje je nekoga pošiljati na pregled možganov kot ukrepati glede večanja nadzora nad prebivalstvom.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XIIT ()

Samael ::

XIIT je izjavil:


Teoretik zarote je vsak ki ne verjame uradni zgodbi. Ker to ni po godu tem ki podajajo uradne zgodbe, so:
2. Plasirali nekaj shizofrenih teorij

A to je trditev? Poveš malce več o tem, pa na čem bazira to tvoje, reciva temu mnenje.

Bom razložil, zakaj te to sprašujem. Recimo, vsi ki beremo ta forum (no pa tudi še kaj drugega - ampak omejimo se na forum), skozi leta vidimo napisanih en kup neumnosti in shizofrenih teorij neposredno od teh t.i. teoretikov zarot. Zdaj pa si ti to nekoliko prilagodil, obrnil in nenadoma trdiš (ali zgolj špekuliraš?) da to vse to v bistvu počne "tista druga" stran. Kaj pa to, kar beremo, videvamo neposredno od teh t.i. teoretikov zarot in se na to odzivamo? A to pa nenadoma ne šteje? Čemu to sprenevedanje?
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

vostok_1 ::

Samael je izjavil:

DarwiN je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kot rečeno. Analni covid testi so dokazano bolj zanesljivi od nosnih.
Se strinjate, da jih uvedemo?

Odgovorite mi prekleto.

Zakaj bi delal analne teste in posledično spodbujal velik odpor med prebivalstvom, ko pa že imamo običajne teste, ki so blizu 100% zanesljivi?

To je njegov tipičen modus operandi. Ne zanima ga dejanski odgovor na vprašano (teoretiki zarot odgovore "na vse" že imajo oz. si jih ustvarijo on-the-fly neodvisno od realnosti), ampak kot vedno, z irelevantnimi miselnimi preskoki speljuje vodo na svoj mlin in upa, da se boš nekje na neki stopnje ujet v njegove blodnje naveličal, ostal brez besed. Tudi če mu ponudiš konkreten, korekten odgovor, ga to ne bo ustavilo, ta sorta ljudi mora "zmagati" virtualni argument za vsako ceno, zato bo pač iznašel novega, novega in novega ... Tako pač deluje.


Ne razumeš...zakaj si potegnil mejo pri analnih testih? Homofob? Sramežljiv?
Zakaj si se odločil, da so nosni testi dovolj, čeprav bi lahko z analnimi bolje obvladovali to apokalipso?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Samael ::

vostok_1 je izjavil:

Samael je izjavil:

DarwiN je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kot rečeno. Analni covid testi so dokazano bolj zanesljivi od nosnih.
Se strinjate, da jih uvedemo?

Odgovorite mi prekleto.

Zakaj bi delal analne teste in posledično spodbujal velik odpor med prebivalstvom, ko pa že imamo običajne teste, ki so blizu 100% zanesljivi?

To je njegov tipičen modus operandi. Ne zanima ga dejanski odgovor na vprašano (teoretiki zarot odgovore "na vse" že imajo oz. si jih ustvarijo on-the-fly neodvisno od realnosti), ampak kot vedno, z irelevantnimi miselnimi preskoki speljuje vodo na svoj mlin in upa, da se boš nekje na neki stopnje ujet v njegove blodnje naveličal, ostal brez besed. Tudi če mu ponudiš konkreten, korekten odgovor, ga to ne bo ustavilo, ta sorta ljudi mora "zmagati" virtualni argument za vsako ceno, zato bo pač iznašel novega, novega in novega ... Tako pač deluje.


Ne razumeš...zakaj si potegnil mejo pri analnih testih? Homofob? Sramežljiv?
Zakaj si se odločil, da so nosni testi dovolj, čeprav bi lahko z analnimi bolje obvladovali to apokalipso?

Evo. Spet si naredil to. Ko ti zmanjka argumentov iz riti potegneš nekaj irelevantnega in upaš, da se bomo lovili okoli tega. Tvoj tipičen modus operandi.
Poln si bullshita, pa hkrati razlog, da gre večina debatnih tem, ki bi bile lahko ok, pa niso, ker se pojaviš ti s svojimi slaboumnimi intelektualno podhranjenimi bedarijami, v k...
Samael != Samuel

filip007 ::

Če nekdo naredi virus pa ga spusti, ni nobena zarota, samo dobiček.

Vem, da Magnezij in Liverin na veliko gre, pa še kaj drugega.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Lonsarg ::

XIIT je izjavil:

Ampak vseeno za tiste, ki nimajo filinga ena razlika med zaslepljenim teoretikom zarot in med spodobnim teoretikom, ki razmišlja z svojo glavo:
- Spodobni teoretik:
Kontrola nad prebivalstvom narašča, ker je to v interesu dovolj velike množice ljudi da gredo stvari v to smer. To so tako politiki, kot tudi določene korporacije, kot tudi mnogi obični prebivalci ki to podpirajo iz strahu pred drugačnostjo ki jo prinaša globalizacija. Najbrž še kdo, to je zgolj tko na hitro iz glave
- zaslepljeni teoretik zarot:
Elita se je zarotila proti prebivalstvu in ga hoče nadzirati. "Vstavi poljubni dogodek" je zrežiran za potrebe tega cilja.
Zaslepljeni teoretik zarote iz tvojega primera pove isto kot tvoj spodobni teoretik, le da z manj besedami. Kdo pa je po tvojem mnenju elita, če ne politiki ter kapitalisti?
Podobna sta res, ampak še enkrat preberi za glavne vitalne razlike. Samo drugi primer govori o načrtnih zarotah in zrežiranih dogodkih. Prvi primer pa isto dogajanje razloži na podlagi interesov določenih skupin ljudi. Interesov ki sploh niso skriti ampak lepo očitni vsakemu opazovalcu, ki zna brati med vrsticami.

XIIT je izjavil:

Mimo si ustrelil le pri delu o "običajnih prebivalcih ki podpirajo večji nadzor iz strahu pred globalizacijo". Običajni prebivalci imajo nič (0) vpliva na sprejemanje političnih odločitev zato nima veze če večji nadzor podpirajo ali ne.
Pa tudi če bi imeli - kako bi naj večji nadzor vodil stran od globalizacije?
V enem stavku je res morda izpadlo nerazumljivo. Namigoval sem na volilce strank, ki obljubljajo v zameno za večji nadzor, zaščito pred priseljenci in tujo kulturo (eden izmed vplivov globalizacije). Z voljenjem takih strank obični ljudje BISTVENO poslabšujejo stanje nadzora nad družbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

vostok_1 ::

Samael je izjavil:


Evo. Spet si naredil to. Ko ti zmanjka argumentov iz riti potegneš nekaj irelevantnega in upaš, da se bomo lovili okoli tega. Tvoj tipičen modus operandi.
Poln si bullshita, pa hkrati razlog, da gre večina debatnih tem, ki bi bile lahko ok, pa niso, ker se pojaviš ti s svojimi slaboumnimi intelektualno podhranjenimi bedarijami, v k...


Ne bluzi. Zgolj izpostavil sem tvojo unilateralno odločitev, da analni testi niso potrebni za obvladovanje epidemije.
Kam ti lahko pošljem častni doktorat dragi strokovnjak?

Če bi ti in tvoji pristali na analne swabe, potem bi tudi sistem prej jih prevzel. Ti pa trdiš, da niso potrebni dr. Samael.


Did you just see what i did there? Ti še ni jasno ne...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Samael ::

vostok_1 je izjavil:

Samael je izjavil:


Evo. Spet si naredil to. Ko ti zmanjka argumentov iz riti potegneš nekaj irelevantnega in upaš, da se bomo lovili okoli tega. Tvoj tipičen modus operandi.
Poln si bullshita, pa hkrati razlog, da gre večina debatnih tem, ki bi bile lahko ok, pa niso, ker se pojaviš ti s svojimi slaboumnimi intelektualno podhranjenimi bedarijami, v k...


Ne bluzi. Zgolj izpostavil sem tvojo unilateralno odločitev, da analni testi niso potrebni za obvladovanje epidemije.
Kam ti lahko pošljem častni doktorat dragi strokovnjak?

Če bi ti in tvoji pristali na analne swabe, potem bi tudi sistem prej jih prevzel. Ti pa trdiš, da niso potrebni dr. Samael.


Did you just see what i did there? Ti še ni jasno ne...


Ne, ne vem, kaj si naredil tu. A nam razložiš?

Je pa hecno, da jaz o kakršnih koli testih sploh nisem nikoli debatiral, jih kakorkoli omenjal ampak najbrz nisi mislil tega.
Da vidimo kaj poreces zdaj,ti kljukec lažnivi :)
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

m0LN4r ::

strawman je izjavil:

Zanimivo razmišljanje glede profiliranja Samael.
O osebah na forumih se mi ne zdi smiselno ugibati, saj se ljudje, kot je omenil Bwaze6, na forumih pogosto lažejo, oz. olepšajo resnico.

V resničnem življenju je to malce lažje oceniti. Zahvaljujoč svojemu življenjskemu stilu ter preteklim poklicem, mislim, da sem imel priložnost spoznati kar precej ljudi iz različnih socio-ekonomskih ozadij. Od vseh teh ljudi, so mi v spominu ostali 4, ki svojega prepričanja v t.i. alternativna dejstva niso preveč skrivali.
- Precej dober kolega. Veliko zdravstevnih težav v mladosti ter manjše težave z ženskami, zasvojenostjo s travo in psiho. Generalno verjame v večino teorij zarote, o katerih govorijo njemu priljubljeni Youtuberji, vendar se v njih ne poglobi preveč. Se pač izogibava takim temam, ko se druživa.
- Bivši sošolec. Entuziastičen gamer, ki svoj proti čas zabije na raznih 4chanih in podobnih imageboardih. Patološki lažnivec, ki o vsem ve vse, zato se ga hitro ujame na laži. Zelo malo osebnih uspehov, ki jih kompenzira z različnimi zgodbicami o sebi ter 'normijem' neznanimi informacijami.
- Bivši sodelavec. Kategorično zanika velik del splošno znanih dejstev, sploh kar se tiče medicine, določenih socialnih problemov ter človeških podvigov v vesolju.
- Znanec iz žurov. Njegova specialiteta so razne finančne teorije zarote (Rotschild, itd.), ki izvirajo iz že kar lepega nabora hitro propadlih "get rich quick" multi-level marketing podvigov. Izrazit kompleks superiornosti in glorifikacija lastne spiritualnosti. Človek, s katerim se je izjemno težko pogovarjati.

Če bi želel potegniti neke vzporednice (pri tem izrazito majhnem naboru ljudi), bi za to krivil neko splošno nezaupljivost teh ljudi do sistema in/ali družbe, ki jih je nekje na poti razočaral. Trije od teh znancev so odrasli z enim/ločenimi starši, dva od njih pri 30+ nimata več kot leto delovne dobe, le eden ima višjo izobrazbo kot srednja šola. Vsi štirje so samski s precej ozkim socialnim krogom. Eden živi pri materi, eden pri starih starših, eden pa v tujini na sociali.

Nikakor nočem implicirati, da so vsi pristaši alternativnih dejstev manj formalno izobraženi ter na nižjem koncu koncu socialnega in ekonomskega spektra, to so le moje osebne izkušnje. Nisem imel še priložnosti spoznati overachieverjev, ki bi javno gonili to utrujeno retoriko iskanja vzorcev, ki ne obstajajo.
Verjetno zato, ker se v življenju ukvarjajo s pametnejšimi in bolj produktivnimi stvarmi.
Ampak moras tudi lociti, da dobro situirani, predvsem tisti z ziher sluzbami, enostavno nimajo razloga, da bi razmisljali drugace. Enostavno jim ni treba, ker situacija v kateri smo, se na njihovih zivljenjih ne pozna oz. nima taksnih posledic, da bi jih vsaj malo skrbelo.
Reicmo konkretneje v javni upravi imas en kup "butastih" ampak ker od ukrepov niti najmanj niso prizadeti, gre vse mimo njih in pozirajo 24ur in dnevnik, kot nedeljsko cerkveno maso. Sluzba in placa je, tudi bo, neglede na to kaj se dogaja.

Kakorkoli, da ne bom predolgo mesil testo, upori v preteklosti zgodovine so vsepovsod imeli svoj izvor iz nizjega sloja in manjsine, ki je dovolj dolgo vztrajala.
Matija Gubec, madzarska revolucija 1848-49 in 1956, nenazadnje Kepler, Galileo njiju tudi nihce ni zelo dolgo vzel resno, ker elito/cerkev pac to ni zanimalo.
Ne pozabimo na Ludvika 14 in kako ga je Francoska revolucija podrla, ker se je v rit vlekel plemstvu.

Ce bi pisali te scenarije s tistimi, ki imajo polno rit, teh revolucij nebi bilo.

Ja internet je naredil svoje, svoje teorije zarot in sirjenje tega, ampak to se ne pomeni, da to ni znak, da je s trenutno situacijo nekaj hudo narobe, ce je nezadovoljstvo in kopicenje teh "teoretikov" vedno vec.

Tudi neizobrazen in nerazgledan clovek je lahko zadovoljen clovek, dokler mu ne jemljes prevec pravic in mu das dovolj kruha in iger.

PS:
Ne pozabimo, da politiki so tudi ljudje, stroka tudi in se lahko motijo.

Razlika je le, da trenutni politiki, nimajo jajc stopiti pred kamere in rect, ja nic ljudje sory ampak naredil smo en velik zajeb.
Zdaj pa se hocejo iz tega zajeba na lep nacin in bodo tako dolgo muckali, da se izvlecejo brez potrebe po opravicilu.

Ko pa bodo naslednjic govorili o tem, da je padel BDP pa se kaj, pa da bo treba to dobit nazaj not, pa boste ploskali, kaksni heroji so bli, pred leti ?

Mark my words, ampak vsi vlecemo ta kratko trenutno, samo se nobenga ne zanima, dokler se ne bodo zaceli zategovati pasovi na vseh koncih.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

TESKAn ::

vostok_1 je izjavil:

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Samo za referenco. Kirurške maske se mora menjati vsakih 20 minut. Pralne pa prati ravno nekje na tak interval.

Spet te je malce zaneslo. 20 minut pač ni enako kot priporočeni dve uri, mar ne?


Maska po nekje 20 minutah postane premočena in nima več efekta, kot ga ti želiš.

Preden govoriš o "priporočilih stroke" naj te spomnem, da stroka je maske odsvetovala na eni točki.
Dobesedno so se izmišljevali sproti po potrebi.

Še posebej pa nosit maske za prekužene, precepljene je totalen nonsense.

Zato še enkrat vprašam...če jutri odredijo zgolj analna testiranja...kaj boste koronarji rekli?
Dokler mi to ne odgovorite, ste fejk.

Mokra bombažna maska filtrira bolje kot suha, na sintetične pa vlaga nima vpliva: link.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Egidij88 ::

Novinarski senzacionalizem + glup folk = zarota

Bombandirajo nas z novicami, ljudem pa nikoli nič ne paše.

XIIT ::

Samael je izjavil:

XIIT je izjavil:


Teoretik zarote je vsak ki ne verjame uradni zgodbi. Ker to ni po godu tem ki podajajo uradne zgodbe, so:
2. Plasirali nekaj shizofrenih teorij

A to je trditev? Poveš malce več o tem, pa na čem bazira to tvoje, reciva temu mnenje.


Psihološka vojna je taktika stara kot mati Zemlja in se ne uporablja le v vojnih scenarijih.

"The planned use of propaganda and other psychological actions having the primary purpose of influencing the opinions, emotions, attitudes, and behavior of hostile foreign groups in such a way as to support the achievement of national objectives."

Psychological Warfare - Wiki
Psychological Operations - Wiki

Samael je izjavil:

Bom razložil, zakaj te to sprašujem. Recimo, vsi ki beremo ta forum (no pa tudi še kaj drugega - ampak omejimo se na forum), skozi leta vidimo napisanih en kup neumnosti in shizofrenih teorij neposredno od teh t.i. teoretikov zarot. Zdaj pa si ti to nekoliko prilagodil, obrnil in nenadoma trdiš (ali zgolj špekuliraš?) da to vse to v bistvu počne "tista druga" stran. Kaj pa to, kar beremo, videvamo neposredno od teh t.i. teoretikov zarot in se na to odzivamo? A to pa nenadoma ne šteje? Čemu to sprenevedanje?


Pod plasirane shizofrene teorije sem imel v mislih teorije tipa flat earth, katerim se pozornost posveča predvsem zato, da se ima materijal za ad hominem napade na ljudi, ki si drznejo dvomiti v uradne zgodbe.

Ne vem sicer s katerimi teorijami si bil v stiku, niti se nisem mislil osredotočati na posamezne teorije in posameznike.

Teorije zarote se pogosto zdijo neverjetne in lahko jih instinktivno zavrneš kot totalne neumnosti in označiš za bedake vse ki menijo da je morda kaj na tem. Lahko pa riskiraš nekaj časa, pogledaš kako globoka je zajčja luknja in se potem odločiš če bi znalo kaj biti na tem ali pa ne.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

XIIT ::

Lonsarg je izjavil:

XIIT je izjavil:

Ampak vseeno za tiste, ki nimajo filinga ena razlika med zaslepljenim teoretikom zarot in med spodobnim teoretikom, ki razmišlja z svojo glavo:
- Spodobni teoretik:
Kontrola nad prebivalstvom narašča, ker je to v interesu dovolj velike množice ljudi da gredo stvari v to smer. To so tako politiki, kot tudi določene korporacije, kot tudi mnogi obični prebivalci ki to podpirajo iz strahu pred drugačnostjo ki jo prinaša globalizacija. Najbrž še kdo, to je zgolj tko na hitro iz glave
- zaslepljeni teoretik zarot:
Elita se je zarotila proti prebivalstvu in ga hoče nadzirati. "Vstavi poljubni dogodek" je zrežiran za potrebe tega cilja.
Zaslepljeni teoretik zarote iz tvojega primera pove isto kot tvoj spodobni teoretik, le da z manj besedami. Kdo pa je po tvojem mnenju elita, če ne politiki ter kapitalisti?
Podobna sta res, ampak še enkrat preberi za glavne vitalne razlike. Samo drugi primer govori o načrtnih zarotah in zrežiranih dogodkih. Prvi primer pa isto dogajanje razloži na podlagi interesov določenih skupin ljudi. Interesov ki sploh niso skriti ampak lepo očitni vsakemu opazovalcu, ki zna brati med vrsticami.

Če interesi niso skriti potem ni teorija zarote.

Ni nujno da je dogodek zrežiran, da se ga lahko uporabi za povečanje nadzora. Dovolj je že neaktivnost ustreznih organov, ki bi lahko take dogodke preprečili. Recimo po terorističnih napadih pogosto pridejo na plan informacije da so storilce spremljale varnostne službe ter da so bili seznanjeni z nakupi orožja, vendar niso reagirali.

"Never let a good crisis go to waste" je rekel Winston Churchill.

Da ima elita nek interes še ne pomeni da ima Elita d.d. vsak mesec srečanje kjer se dogovarjajo kako bodo s čim manj upora čim bolj povečali nadzor nad prebivalstvom. Nepovezane skupine lahko zasledujejo različne cilje ki v končni fazi vodijo proti skupnemu izidu.

Lonsarg je izjavil:

XIIT je izjavil:

Mimo si ustrelil le pri delu o "običajnih prebivalcih ki podpirajo večji nadzor iz strahu pred globalizacijo". Običajni prebivalci imajo nič (0) vpliva na sprejemanje političnih odločitev zato nima veze če večji nadzor podpirajo ali ne.
Pa tudi če bi imeli - kako bi naj večji nadzor vodil stran od globalizacije?
V enem stavku je res morda izpadlo nerazumljivo. Namigoval sem na volilce strank, ki obljubljajo v zameno za večji nadzor, zaščito pred priseljenci in tujo kulturo (eden izmed vplivov globalizacije). Z voljenjem takih strank obični ljudje BISTVENO poslabšujejo stanje nadzora nad družbo.

Predpostavljaš da ima priseljevanje tujcev pozitiven vpliv na družbo. Z voljenjem takih strank volilci samo izražajo svojo voljo.

Na kakšen način pa s tem BISTVENO poslabšujejo stanje v družbi?

Fun fact: pri Amazonu so ugotovili da bolj nacinalno ter rasno raznolika je skupina zaposlenih, manjša je verjetnost da bodo ustanovili sindikat.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Samael ::

XIIT je izjavil:

Samael je izjavil:

XIIT je izjavil:


Teoretik zarote je vsak ki ne verjame uradni zgodbi. Ker to ni po godu tem ki podajajo uradne zgodbe, so:
2. Plasirali nekaj shizofrenih teorij

A to je trditev? Poveš malce več o tem, pa na čem bazira to tvoje, reciva temu mnenje.


Psihološka vojna je taktika stara kot mati Zemlja in se ne uporablja le v vojnih scenarijih.

"The planned use of propaganda and other psychological actions having the primary purpose of influencing the opinions, emotions, attitudes, and behavior of hostile foreign groups in such a way as to support the achievement of national objectives."

Psychological Warfare - Wiki
Psychological Operations - Wiki

Samael je izjavil:

Bom razložil, zakaj te to sprašujem. Recimo, vsi ki beremo ta forum (no pa tudi še kaj drugega - ampak omejimo se na forum), skozi leta vidimo napisanih en kup neumnosti in shizofrenih teorij neposredno od teh t.i. teoretikov zarot. Zdaj pa si ti to nekoliko prilagodil, obrnil in nenadoma trdiš (ali zgolj špekuliraš?) da to vse to v bistvu počne "tista druga" stran. Kaj pa to, kar beremo, videvamo neposredno od teh t.i. teoretikov zarot in se na to odzivamo? A to pa nenadoma ne šteje? Čemu to sprenevedanje?


Pod plasirane shizofrene teorije sem imel v mislih teorije tipa flat earth, katerim se pozornost posveča predvsem zato, da se ima materijal za ad hominem napade na ljudi, ki si drznejo dvomiti v uradne zgodbe.

Ne vem sicer s katerimi teorijami si bil v stiku, niti se nisem mislil osredotočati na posamezne teorije in posameznike.

Teorije zarote se pogosto zdijo neverjetne in lahko jih instinktivno zavrneš kot totalne neumnosti in označiš za bedake vse ki menijo da je morda kaj na tem. Lahko pa riskiraš nekaj časa, pogledaš kako globoka je zajčja luknja in se potem odločiš če bi znalo kaj biti na tem ali pa ne.

To vsekakor, vendar hote ali nehote zdaj to počneš tudi ti. Potegnil si nek pavšal, povedal kako stvari stojijo in zdaj si lahko naši teoretiki zarot, ki po tem pavšalu to niso, umijejo roke in še naprej širijo neumnosti, ki v zvezi z znanostjo nimajo nobene zveze.
Upam, da razumes, kaj zelim povedati. "je tako in nic drugace" je zgolj se ena pavsalna trditev, ki dejansko nic ne pove o tem, tu in zdaj.

Moj najvecji očitek 'njim' je, da delujejo na kvantiteti, ne kvaliteti, po principu 'tudi slepa kura zrnje najde' in to, vsak sproduciran ekstrem, vsepoznavalsko vsiljujejo do zadnje sape, kar posledicno povzroci skrajno polariziranje in ze naprej onemogoca kaksno resno debato.

Tudi če ima neki Vostok zgoraj ob vseh trditvah kdaj mogoce prav in bi se o tem dalo razpravljati, mu na neki stopnji celo pritrditi, je to zakopano pod kilometri in kilometri z razumom skreganih nebuloz in prerokb, ki nam jih vsiljuje na dnevni ravni.
Preklemansko tezko je imeti neko resno pro et conta debato, ko se slej ko prej naserje ta sorta ljudi, ki jih dejansko ne zanima kaj imas za povedati, stremijo pa k temu da na vsak nacin iz debate izidejo kot zmagovalci. Tudi, ko v bistvu ne razumejo predmeta pogovora niti o njemu nimajo nekega posebnega interesa.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

m0LN4r ::

ki v zvezi z znanostjo nimajo nobene zveze.
Znanost se pa v zgodovini ni motila?

Flateartherji so niti ne tako dolgo nazaj bili znanost in oblast.


Tudi če ima neki Vostok zgoraj ob vseh trditvah kdaj mogoce prav in bi se o tem dalo razpravljati, mu na neki stopnji celo pritrditi, je to zakopano pod kilometri in kilometri z razumom skreganih nebuloz in prerokb, ki nam jih vsiljuje na dnevni ravni.
Glede vostoka, sarkazem ni teorija zarote.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Samael ::

m0LN4r je izjavil:

ki v zvezi z znanostjo nimajo nobene zveze.
Znanost se pa v zgodovini ni motila?

Flateartherji so niti ne tako dolgo nazaj bili znanost in oblast.

Ne želim te uzaliti, ampak na osnovi randomiziranega odgovora po metodi prostih asociacij dommevam, da je ta tema zate nekoliko pretezka.

In ja, res je - flateartherji so bili se nekaj stoletij nazaj oblast. Ampak to še ne dela iz tebe in Vostoka strokovnjaka temvec zgolj slogarja po metodi 'tudi slepa kura zrnje najde'.
Samael != Samuel

sheeshkar ::

m0LN4r je izjavil:

Znanost se pa v zgodovini ni motila?

Znanost se konstantno "moti". Teoretiki zarot se "nikoli" ne motijo.

Prvi se iz svojih zmot vedno kaj naučijo. Drugi se ne morejo, ker imajo vedno "prav".

Nekateri razumemo, komu je zato bolj smiselno zaupati. Ostali so enakovredni verskim fundamentalistom.

m0LN4r ::

Samael je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

ki v zvezi z znanostjo nimajo nobene zveze.
Znanost se pa v zgodovini ni motila?

Flateartherji so niti ne tako dolgo nazaj bili znanost in oblast.

Ne želim te uzaliti, ampak na osnovi randomiziranega odgovora po metodi prostih asociacij dommevam, da je ta tema zate nekoliko pretezka.

In ja, res je - flateartherji so bili se nekaj stoletij nazaj oblast. Ampak to še ne dela iz tebe in Vostoka strokovnjaka temvec zgolj slogarja po metodi 'tudi slepa kura zrnje najde'.
Kdo pa je rekel, da hoce biti kdorkoli strokovnjak? Ne rabis skrbeti, da bi me uzalil, sem dovolj star, da mi za to dol visi.
Skocim pa rad v besedo taksnim kot ste tukaj eni trije z vecvrednostnim kompleksom, samo zato, da imate potem spet nekaj pametnega za povedati nazaj.
Anyway, vabo sm vrgel, riba je zagrabla. Cheers.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

sheeshkar je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Znanost se pa v zgodovini ni motila?

Znanost se konstantno "moti". Teoretiki zarot se "nikoli" ne motijo.

Prvi se iz svojih zmot vedno kaj naučijo. Drugi se ne morejo, ker imajo vedno "prav".

Nekateri razumemo, komu je zato bolj smiselno zaupati. Ostali so enakovredni verskim fundamentalistom.

Ja ampak pametnjakovici tukaj vse mecete v isti kos, ki se z trenutno vlado, ukrepi (nasploh po celi EU) ne strinjajo. Meni recimo povsem dol visi za maske in od kod, zakaj se je virus pojavil.

Veliko nas je takih, ki samo opozarjamo, da trenutna situacija in ukrepanje, bo na naredilo skupno vec slabega, kot dobrega. - To ni nobena teorija, niti zarota, ampak dejstvo pred katerim si zatiskajo tisti z polno ritjo oci.

Predvsem pa opazam tudi vzorec tukaj, ki mi enostavno daje obcutek, da sta med nami dva osebka, katerim trenutno stanje ocitno socialno ali financno zelo koristi, glede na to kako s svojimi tezkimi besedami, skozi sopek roz uzalja ljudi in na vse pretege dela zgoraj opisano.

Mece vse v isti kos, ampak nima niti najmanjsega dvoma ali kritike na celotno situacijo. Ce se ima oseba za tako pametno, bi hotela tudi debatirati o consih in ne samo o projih. Vemo, da zna, ampak se vidi, da iz nekega razloga noce.

Da pa izlijem zolc, na jetra mi gre najbolj, da se od politike, medijev in populacije nasplosno ljudje vec o nic drugem ne vedo pogovarjati, kr naenkrat smo pozabili na vse ostale probleme, kot da jih ni. Kr naenkrat vec niso pomembni.
In to stanje traja ze dobro leto dni.

Virus se uporablja za preusmerjanje pozornosti, za propagando - to ni nobena teorija, ampak vidi vsak, ki ni pristranski.

To, da pa politiki/a zdaj ze bo socialnih medijih serjejo in delajo propagando je pa ze neokusno za moje pojme. Se vedno pa nisem nikoli videl, da bi se politika za karkoli opravicila in rekla ja zajebali smo, lahko bi naredili boljse ali pa od zdaj naprej bomo delali drugace. Ne, to je izpod casti in interesa.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kamiKaZaA ::

+1

Bravo za čisto vse zapise @m0LN4r. Vredno branja.

Samael ::

m0LN4r je izjavil:

Skocim pa rad v besedo taksnim kot ste tukaj eni trije z vecvrednostnim kompleksom, samo zato, da imate potem spet nekaj pametnega za povedati nazaj.
Anyway, vabo sm vrgel, riba je zagrabla. Cheers.


Evo, ti bom ustregel še malo, da ne bo šel tvoj dan povsem v nič.

Recimo te dni poslušamo strokovnjaka kot je napr. doc. dr. Aleš Rozman, pa doc. dr. Mateja Logar itd. in razumljivo, kdaj si strokovna mnenja tudi nasprotujejo, se zmotijo itd ... in jasno, sprejemati novice z neko mero človeške skepse ni nič narobe. Tudi, če prihajajo od strokovnjakov.
Kaj pa je narobe?
Da se nabijete v debatah prodajalci bele tehnike, avtomehanikarji, programerji (in ne, ne sodim o poklicih, da me ne boš narobe razumel) ... in oboroženi z na hitro zgooglanimi dvomljivimi viri, katerim ste posvetili točno tri minute življenja skušate ljudi na vsak način prepričati, kako se recimo neki strokovnjak, ali pa celo pretežno cela stroka moti ali pa celo namenoma laže, se je zarotila proti nam, in kako imate absolutno prav edino vi.

Nič ni narobe s tem, da imaš o nečem svoje mnenje, vsi ga imamo. Kar mi gre pa na k... je pa da kljub temu, da s področja debate nimate nobenih znanj, nobenih izkušenj, izobrazbe in zgolj minimalno osnovno razumevanje (pogosto pa še to ne) predmeta pogovora, na vsak način želite, da se vaš prav, ki je pogosto zgolj plod velike domišlije, ugibanja, špekulacij, upošteva kot edini pravilni.
Če bom kupoval belo tehniko bom mogoče pristopil do tebe m0LN4r, te vprašal za nasvet, če me bo bolel zob bom šel pa do zobozdravnika, ne tebe, pa četudi si si vzel 5 minut in pogooglal zakaj bi me lahko bolel zob. In ja, zobozdravnik je lahko dober ali slab, ampak v vsakem primeru tisti, ki ima s tega področja več izkušenj in znanj kot ti. Ti (ali pa Vostok, saj nima veze...) bi pa tu igral zobozdravnika.
Upam, da si me zdaj razumel.
Ne gre se za slepo vero v znanost in še manj v oblastnike (ki so sploh boh pomagej), gre se za to, da skušate na prav vseh področjih življenja in družbe igrati strokovnjake in ljudi v nekaj, pogosto škodljivo, prepričevati tudi vi, teororetiki zarot, pa čeprav nimate za to nobene formalne, kot tudi neformalne osnove.
In ne, to nima nobene veze z zdravo skepso. Cheers.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

sheeshkar ::

m0LN4r je izjavil:

Ja ampak pametnjakovici tukaj vse mecete v isti kos, ki se z trenutno vlado, ukrepi (nasploh po celi EU) ne strinjajo. Meni recimo povsem dol visi za maske in od kod, zakaj se je virus pojavil.

Jaz se že od konca prvega vala, nekje od avgusta dalje, v praktično ničemer več ne strinjam s trenutno vlado in njenimi ukrepi (ali tudi NEukrepi), ki nimajo veze s stroko, znanostjo, zdravstvom itd. Obstaja pa velika razlika med nestrinjanjem z vladnim načinom ukrepanja ali pa zanikanjem, da je Covid sploh nevaren in da v resnici ne potrebujemo praktično nobenih ukrepov (vsaj takšnih, ki se tičejo življenja izven bolnic in morda DSOjev, pa še tam bi nekateri verjetno raje videli "priporočila").

m0LN4r je izjavil:

Veliko nas je takih, ki samo opozarjamo, da trenutna situacija in ukrepanje, bo na naredilo skupno vec slabega, kot dobrega. - To ni nobena teorija, niti zarota, ampak dejstvo pred katerim si zatiskajo tisti z polno ritjo oci.

To preprosto ni res. Nekateri se pač očitno pretvarjate, da ste edini, ki se tega zavedate in hkrati to uporabljate kot nek argument, da se ukine vse ukrepe. Hkrati seveda zanikate nevarnost Covida in si ne želite/znate predstavljati še mnogo hujših dolgoročnih posledic na vseh področjih, ki jih bi Covid prinesel ob nenadzorovanem širjenju.

vostok_1 ::

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Samael je izjavil:


Evo. Spet si naredil to. Ko ti zmanjka argumentov iz riti potegneš nekaj irelevantnega in upaš, da se bomo lovili okoli tega. Tvoj tipičen modus operandi.
Poln si bullshita, pa hkrati razlog, da gre večina debatnih tem, ki bi bile lahko ok, pa niso, ker se pojaviš ti s svojimi slaboumnimi intelektualno podhranjenimi bedarijami, v k...


Ne bluzi. Zgolj izpostavil sem tvojo unilateralno odločitev, da analni testi niso potrebni za obvladovanje epidemije.
Kam ti lahko pošljem častni doktorat dragi strokovnjak?

Če bi ti in tvoji pristali na analne swabe, potem bi tudi sistem prej jih prevzel. Ti pa trdiš, da niso potrebni dr. Samael.


Did you just see what i did there? Ti še ni jasno ne...


Ne, ne vem, kaj si naredil tu. A nam razložiš?

Je pa hecno, da jaz o kakršnih koli testih sploh nisem nikoli debatiral, jih kakorkoli omenjal ampak najbrz nisi mislil tega.
Da vidimo kaj poreces zdaj,ti kljukec lažnivi :)


Nima veze če si omenjal teste. Ti si predstavnik normijev in establišmenta.
Establišment trenutno podpira teste.
Analni testi so bolj učinkoviti, zakaj bi te motilo, če jih establišment uvede in zakaj ne propagandiraš njihovo uporabo, če namreč so testi del rešitve apokalipse?

Zakaj si potegnil mejo pri analnih testih?

Zakaj mi težiš, če sem jaz potegnil mejo pri maskah?

Kot rečeno...prekleto nekonsistenten si.

Samael je izjavil:



Tudi če ima neki Vostok zgoraj ob vseh trditvah kdaj mogoce prav in bi se o tem dalo razpravljati, mu na neki stopnji celo pritrditi, je to zakopano pod kilometri in kilometri z razumom skreganih nebuloz in prerokb, ki nam jih vsiljuje na dnevni ravni.
Preklemansko tezko je imeti neko resno pro et conta debato, ko se slej ko prej naserje ta sorta ljudi, ki jih dejansko ne zanima kaj imas za povedati, stremijo pa k temu da na vsak nacin iz debate izidejo kot zmagovalci. Tudi, ko v bistvu ne razumejo predmeta pogovora niti o njemu nimajo nekega posebnega interesa.


A si ti sploh poskusil kdaj začeti debato? Tvoje prvo sporočilo teme se je vrtelo več ali manj okrog character assassination mene.

sheeshkar je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ja ampak pametnjakovici tukaj vse mecete v isti kos, ki se z trenutno vlado, ukrepi (nasploh po celi EU) ne strinjajo. Meni recimo povsem dol visi za maske in od kod, zakaj se je virus pojavil.

Jaz se že od konca prvega vala, nekje od avgusta dalje, v praktično ničemer več ne strinjam s trenutno vlado in njenimi ukrepi (ali tudi NEukrepi), ki nimajo veze s stroko, znanostjo, zdravstvom itd. Obstaja pa velika razlika med nestrinjanjem z vladnim načinom ukrepanja ali pa zanikanjem, da je Covid sploh nevaren in da v resnici ne potrebujemo praktično nobenih ukrepov (vsaj takšnih, ki se tičejo življenja izven bolnic in morda DSOjev, pa še tam bi nekateri verjetno raje videli "priporočila").

m0LN4r je izjavil:

Veliko nas je takih, ki samo opozarjamo, da trenutna situacija in ukrepanje, bo na naredilo skupno vec slabega, kot dobrega. - To ni nobena teorija, niti zarota, ampak dejstvo pred katerim si zatiskajo tisti z polno ritjo oci.

To preprosto ni res. Nekateri se pač očitno pretvarjate, da ste edini, ki se tega zavedate in hkrati to uporabljate kot nek argument, da se ukine vse ukrepe. Hkrati seveda zanikate nevarnost Covida in si ne želite/znate predstavljati še mnogo hujših dolgoročnih posledic na vseh področjih, ki jih bi Covid prinesel ob nenadzorovanem širjenju.


Definiraj nevarnost.
Koliko je covid nevaren?

sheeshkar je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Znanost se pa v zgodovini ni motila?

Znanost se konstantno "moti". Teoretiki zarot se "nikoli" ne motijo.

Prvi se iz svojih zmot vedno kaj naučijo. Drugi se ne morejo, ker imajo vedno "prav".

Nekateri razumemo, komu je zato bolj smiselno zaupati. Ostali so enakovredni verskim fundamentalistom.


Kdaj ste se kaj naučili?
Link prosim.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Samael ::

vostok_1 je izjavil:

Tvoje prvo sporočilo teme se je vrtelo več ali manj okrog character assassination mene.

Jah, je nekaj na tebi, da to izvabiš iz ljudi. Predstavljam si, da si v takšnih ali drugačnih težavah in konfliktih z okolico večino časa.
Najbrž so krivi vsi drugi. Ja, gotovo drugi. :D
Samael != Samuel

m0LN4r ::

Ce me oznacujes za teoretika zarot, pa mi jo vsaj pokazi, katera je to.

Ti pa noces razumeti, da je tudi dovolj formalno izobrazenih, ki na to opozarjajo, ampak se jih ignorira, dokler se jih ignorirati da.

Da se nabijete v debatah prodajalci bele tehnike, avtomehanikarji, programerji (in ne ne sodim o poklicih, da me ne boš narobe razumel) ... in oboroženi z nahitro zgooglanimi dvomljivimi viri, katerim ste posvetili točno tri minute življenja skušate ljudi na vsak način prepričati, kako se recimo neki strokovnjak, ali pa celo pretežno cela stroka moti ali pa celo namenoma laže, se je zarotila proti nam, in kako imate absolutno prav edino vi.

Nič ni narobe s tem, da imaš o nečem svoje mnenje, vsi ga imamo. Kar mi gre pa na k... je pa da kljub temu, da s področja debate nimate nobenih znanj, nobenih izkušenj, izobrazbe in zgolj minimalno osnovno razumevanje (pogosto pa še to ne) predmeta pogovora, na vsak način želite, da se vaš prav, ki je pogosto zgolj plod velike domišlije, ugibanja, špekulacij, upošteva kot edini pravilni.
Tudi mi smo ljudje, ampak stroka ne pozna realne situacija na ulicah. Za njih sva jaz in ti samo ena stevilka. Zdaj ce gre tebi super, meni za drek, za strokovnjaka to pomeni, da nama gre povprecno cudovito.
Komot ti lahko gre na kurac moje nestrokovno, neformalno mnenje, imas vso pravico. Komot me lahko cez leto dni ali dve zacnes javno lincati, ko bomo zaradi trenutne situacije vsi, ne povprecno, ampak zares vsi, prosperirali.

Ce si tako formalno izobrazen in strokoven, mi potem prosim razlozi, kako mi bo babica kateri smo podaljsali zivljenje za nedolocen cas, vrnila to kar sem jaz in meni podobni izgubili.
Zdaj ali smo ji res podaljsali zivljenje ali pa v resnici ne vemo. Lahko da je ze umrla, lahko da je glih na poti, lahko pa da bo kmalu.

No pa se eno mi potem ti formalni strokovnjak razlozi. Zakaj se je stroka (nevem sploh katera je odgovorna zato, ampak mi bos ti povedal), odlocila (realen primer), da lahko ogrozena 60 letnica na blagajni v trgovini veselo naprej kasira in se ogroza, 60 letna kelnarca pa naj sedi doma. Zakaj stroka ne zasciti obeh in hkrati omogoci, da namesto teh dveh delo opravlja manj ogrozena (preverjeno) mlajsa oseba in bi biznis laufal nemoteno naprej. Vem, da bos sedaj nekaj cisto tretjega odgovoril, ker sem dva posta zgoraj napisal zakaj, ampak vseeno sem optimisticen.

Ko pa ze omenjas formalne, malo pogooglaj kaksne tozbe letijo trenutno proti nemski vladi. Niso to prodajalci bele tehnike, ampak formalno izobrazeni ljudje, ki se ukvarjajo z miljoni, poslovnimi in vedenjskimi analizami, nakupovalnimi navadami in se marsicem. Od vlade zahtevajo utemeljitev, zakaj morajo biti trgovine zaprte, a hkrati niti stroka in niti vlada nimajo nicesar v roki, kar bi povezalo stevilo okuzb s odprtimi trgovinami.

Bo se zanimivo. Dvomim pa da Slovenski mediji, kaj porocajo o tem, ker niti v tujih se ne najde dosti, ce ne isces, da doloceni giganti vlagajo tozbe, ker so doloceni ukrepi neutemeljeni.

Izvoli, razsvetli me, namesto vzvisene napadalnosti. Ocitno vec veliko vec o tem, kot je to mozno videti na zreziranem RTV.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

vostok_1 ::

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Tvoje prvo sporočilo teme se je vrtelo več ali manj okrog character assassination mene.

Jah, je nekaj na tebi, da to izvabiš iz ljudi. Predstavljam si, da si v takšnih ali drugačnih težavah in konfliktih z okolico večino časa.
Najbrž so krivi vsi drugi. Ja, gotovo drugi. :D


Ravno tako tvoje zadnje sporočilo ni nič drugega kot ukvarjanje z menoj.

Razumeš, da kje je sedaj tvboj problem?

Vrnimo se na substantivno debato in mi že enkrat obrazloži zakaj nisi goreči zagovornik analnih testov, lahko prosim?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Samael ::

m0LN4r je izjavil:

Ce si tako formalno izobrazen in strokoven, mi potem prosim razlozi, kako mi bo babica kateri smo podaljsali zivljenje za nedolocen cas, vrnila to kar sem jaz in meni podobni izgubili.
Zdaj ali smo ji res podaljsali zivljenje ali pa v resnici ne vemo. Lahko da je ze umrla, lahko da je glih na poti, lahko pa da bo kmalu.

Jaz, če ugibam - povsem laično seveda, bi rekel po prebranemu, da si zgolj sociopat. Ker menim, da je prav, da smo babici oz. bilo komu iz ranljivih skupin podaljšali življenje za nedolocen cas, pa četudi gre za tebi in tebi podobnim en krajši čas nekoliko težje.
Razumem pa da ti tega ne vidiš tako.
Samael != Samuel

vostok_1 ::

Samael je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ce si tako formalno izobrazen in strokoven, mi potem prosim razlozi, kako mi bo babica kateri smo podaljsali zivljenje za nedolocen cas, vrnila to kar sem jaz in meni podobni izgubili.
Zdaj ali smo ji res podaljsali zivljenje ali pa v resnici ne vemo. Lahko da je ze umrla, lahko da je glih na poti, lahko pa da bo kmalu.

Jaz, če ugibam - povsem laično seveda, bi rekel po prebranemu, da si zgolj sociopat. Ker menim, da je prav, da smo babici oz. bilo komu iz ranljivih skupin podaljšali življenje za nedolocen cas, pa četudi gre za tebi in tebi podobnim en krajši čas nekoliko težje.
Razumem pa da ti tega ne vidiš tako.


Spet se ukvarjaš z osebo in ne njegovo vsebino.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

m0LN4r ::

To preprosto ni res. Nekateri se pač očitno pretvarjate, da ste edini, ki se tega zavedate in hkrati to uporabljate kot nek argument, da se ukine vse ukrepe. Hkrati seveda zanikate nevarnost Covida in si ne želite/znate predstavljati še mnogo hujših dolgoročnih posledic na vseh področjih, ki jih bi Covid prinesel ob nenadzorovanem širjenju.
Prosim povej malo vec o teh dolgorocnih posledicah Covida, ki naj bi po tvojem mnenju bile milejse, kot dolgorocne posledice, ki jih bomo sedaj placali.

1. Jaz Covida ne zanikam
2. Ne zanikam nepravilnost vseh ukrepov
- Komot grem delat 8 ur z masko, ker sem ze delal, ampak po trenutni odlocitvi merklove pa se niti z masko ne moram delati.
3. Nikoli nisem rekel, da tisti, ki hocejo, da se ne siri in tisti, ki se pocutijo ogrozeni LAHKO kadarkoli, imajo pravico, da ostanejo PROSTOVOLJNO doma, se zaprejo med stiri zide, narocajo dostavo in ne grejo ven do naslednjega leta. To sem ze rekel pred enim letom.
- Zdaj pa moram biti "jaz" doma, pa tudi ce nisem ogrozen, niti nikogar ne ogrozam, preverjeno. Medtem pa ogrozena babica v lidlu me vsak dan pokasira.

Bo zdaj lazje?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Samael ::

vostok_1 je izjavil:

Samael je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ce si tako formalno izobrazen in strokoven, mi potem prosim razlozi, kako mi bo babica kateri smo podaljsali zivljenje za nedolocen cas, vrnila to kar sem jaz in meni podobni izgubili.
Zdaj ali smo ji res podaljsali zivljenje ali pa v resnici ne vemo. Lahko da je ze umrla, lahko da je glih na poti, lahko pa da bo kmalu.

Jaz, če ugibam - povsem laično seveda, bi rekel po prebranemu, da si zgolj sociopat. Ker menim, da je prav, da smo babici oz. bilo komu iz ranljivih skupin podaljšali življenje za nedolocen cas, pa četudi gre za tebi in tebi podobnim en krajši čas nekoliko težje.
Razumem pa da ti tega ne vidiš tako.


Spet se ukvarjaš z osebo in ne njegovo vsebino.

Seveda se ukvarjam z osebo, če me je pa nagovorila na osebni ravni - in piše celo o samemu sebi. Vidiš, pa imaš vendarle težave z razumevanjem.
Samael != Samuel

vostok_1 ::

Jaz bi tudi želel od koronarjev, da mi naštejejo, po alinejah katere nebuloze naj bi jaz širil.
Lahko kdo stori?

Samael je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Samael je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ce si tako formalno izobrazen in strokoven, mi potem prosim razlozi, kako mi bo babica kateri smo podaljsali zivljenje za nedolocen cas, vrnila to kar sem jaz in meni podobni izgubili.
Zdaj ali smo ji res podaljsali zivljenje ali pa v resnici ne vemo. Lahko da je ze umrla, lahko da je glih na poti, lahko pa da bo kmalu.

Jaz, če ugibam - povsem laično seveda, bi rekel po prebranemu, da si zgolj sociopat. Ker menim, da je prav, da smo babici oz. bilo komu iz ranljivih skupin podaljšali življenje za nedolocen cas, pa četudi gre za tebi in tebi podobnim en krajši čas nekoliko težje.
Razumem pa da ti tega ne vidiš tako.


Spet se ukvarjaš z osebo in ne njegovo vsebino.

Seveda se ukvarjam z osebo, če me je pa nagovorila na osebni ravni - in piše celo o samemu sebi. Vidiš, pa imaš vendarle težave z razumevanjem.


Začni odgovarjat na argumente in vsebino. Lahko prosim!?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Samael ::

A sem že omenil o našem lokalnem šlogarju Vostoku:

Samael je izjavil:

To je njegov tipičen modus operandi. Ne zanima ga dejanski odgovor na vprašano (teoretiki zarot odgovore "na vse" že imajo oz. si jih ustvarijo on-the-fly neodvisno od realnosti), ampak kot vedno, z irelevantnimi miselnimi preskoki speljuje vodo na svoj mlin in upa, da se boš nekje na neki stopnje ujet v njegove blodnje naveličal, ostal brez besed.
Tudi če mu ponudiš konkreten, korekten odgovor, ga to ne bo ustavilo, ta sorta ljudi mora "zmagati" virtualni argument za vsako ceno, zato bo pač iznašel novega, novega in novega ... Tako pač deluje.

Aja, sem.
Samael != Samuel

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Definiraj nevarnost.
Koliko je covid nevaren?

A year on, Italy's Bergamo still traumatised by onslaught of Covid-19



vostok_1 je izjavil:

Kdaj ste se kaj naučili?
Link prosim.

Myth of the flat Earth @ Wikipedia

vostok_1 ::

Samael je izjavil:

A sem že omenil o našem lokalnem šlogarju Vostoku:
Aja, sem.


Še vedno nič?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

m0LN4r ::

Samael je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Ce si tako formalno izobrazen in strokoven, mi potem prosim razlozi, kako mi bo babica kateri smo podaljsali zivljenje za nedolocen cas, vrnila to kar sem jaz in meni podobni izgubili.
Zdaj ali smo ji res podaljsali zivljenje ali pa v resnici ne vemo. Lahko da je ze umrla, lahko da je glih na poti, lahko pa da bo kmalu.

Jaz, če ugibam - povsem laično seveda, bi rekel po prebranemu, da si zgolj sociopat. Ker menim, da je prav, da smo babici oz. bilo komu iz ranljivih skupin podaljšali življenje za nedolocen cas, pa četudi gre za tebi in tebi podobnim en krajši čas nekoliko težje.
Razumem pa da ti tega ne vidiš tako.
Saj sem pricakoval taksen odgovor, kjer se bos spet ukvarjal z mano.
No saj zastopim, da karikiram, za tebe je ena babica vredna vec, kot dva lacna, depresivna, slabo izobrazena otroka, ki imata se celo zivljenje pred sabo.

Skratka za babice se gre! Ce zaradi babice, nekdo naredi cez 10 let samomor ali se zaradi kredita in izgube sluzbe obesi, pride do razpada druzine. Who cares.

Pa ti oznacujes mene za sociopata :8)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Jaron Lanier interview on how social media ruins your life (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
749274 (6657) bluefish
»

Intervju Edward Snowden in prihodnost ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
707691 (5237) sharp126325
»

Ali remdesivir pomaga pri covidu-19? WHO pravi ne, FDA ga je potrdil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12116430 (12302) Uporabnik

Ali je mozno, da vlade podpisujejo tajne sporazume v zvezi korone? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
866611 (4490) BigWhale

Teorije zarot, zakaj jih je tako velik? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26122969 (19639) bluefish

Več podobnih tem