» »

Jutri se grem cepit

Jutri se grem cepit

Temo vidijo: vsi
««
50 / 71
»»

Invictus ::

m0LN4r je izjavil:

Kaj novega? Ste se ze vsi okuzli? Meni se se ni uspelo. Pa se ze eno leto trudim.

Meni tudi ne. Pa bi rabil potrdilo za službene poti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

zmaugy ::

No za skeptike, takole zgleda tale "prehladek" te dni v Indiji:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...



Na fotki kurijo mrtve na parkirišču, ker krematoriji ne dohajajo.

Edit: slika je iz parka, kjer kurijo mrtve s pomočjo vej, ki jih sproti naberejo. Mrtve pa sežigajo tudi na parkingih bolnišnic.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

sbawe64 ::

zmaugyjev
RTV panični članek

Indijo se vse težje spopada z drugim valom okužb. Samo, v ponedeljek so potrdili 2800 smrti covida-19,

Nekdo nas ima za norce. Na povprečen dan v Indiji umre približno 27.000 ljudi in zdaj naj bi bilo 2800 smrti zaradi Covida problem? Pri nas na povprečen dan umre 50 oseb in smo v nekem obdobju imeli tudi po 50 dnevnih smrti zaradi Covida, pa smo zmogli. V Indiji pa nam pišete o nekih dodatnih krematorijih, ker za Covid umre 10% običajno umrlih?



Btw, AZ je kot kaže še večji shit kot sem mislil, ZDA je nočejo.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

LeQuack ::

A ta Indijski sev je že v Evropi?
Quack !

XIIT ::

HappyPills je izjavil:

Življenje si bodo zagrenili čisto iz nekih bedastih principov. Ampak taki ljudje si že tako ponavadi grenijo življenje, tako da so že navajeni. Če bo folka cepljenega premalo bodo pač še malo dalj trajale omejitve in še bolj bodo penasti, ker bodo "diskriminirani".
Čez 2 leti bo pa tak vseeno.

Zakaj bi se cepil proti bolezni ki za 99% ljudi ni smrtno nevarna, s cepivom katerega dolgoročni stranski učinki niso znani?

LeQuack je izjavil:

A ta Indijski sev je že v Evropi?

Bo prišel takoj, ko se bodo začele kopičiti zaloge cepiv, ker bodo cepljeni vsi ki se mislijo cepiti.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XIIT ()

sbawe64 ::

LeQuack je izjavil:

A ta Indijski sev je že v Evropi?

Je.
https://www.wsj.com/articles/indian-cov...

In teh sevov bo konec ob Sv. Nikoli.
2020 is new 1984
Corona World order

zmaugy ::

@sbawe: Indijci ziher lažejo. Aja, ne, RTV laže. 100 posto.

/s
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

RockyS ::

sbawe64 je izjavil:

zmaugyjev
RTV panični članek

Indijo se vse težje spopada z drugim valom okužb. Samo, v ponedeljek so potrdili 2800 smrti covida-19,

Nekdo nas ima za norce. Na povprečen dan v Indiji umre približno 27.000 ljudi in zdaj naj bi bilo 2800 smrti zaradi Covida problem? Pri nas na povprečen dan umre 50 oseb in smo v nekem obdobju imeli tudi po 50 dnevnih smrti zaradi Covida, pa smo zmogli. V Indiji pa nam pišete o nekih dodatnih krematorijih, ker za Covid umre 10% običajno umrlih?



Btw, AZ je kot kaže še večji shit kot sem mislil, ZDA je nočejo.


Zakaj bi pa sploh potrebovali AZ, če imajo svojo cepivo? Made in USA.
ZDA so za svoje državljane priskrbele okoli 600 milijonov odmerkov cepiv podjetij Pfizer/BioNTech in Moderna, kar je dovolj, da z njimi cepijo vse svoje prebivalce. Po načrtih administracije predsednika Joeja Bidna naj bi bili v ZDA vsi odrasli prebivalci cepljeni do konca maja;

sbawe64 ::

RTV nikoli ne laže.Samo izvaja propagando.
Še nismo pozabili, kako so v 2015 uvožene nepismene pastirje ovac predstavljali kot zdravnike, inženirje in astrofizike.

https://ourworldindata.org/explorers/co...



Iz 2018
https://www.deccanherald.com/opinion/pa...
4,300 Indians die daily due to poor hospital care
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

zmaugy ::

In zato zagotovo lažejo tudi zdaj. Jajo ma te rad.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Daliborg ::

sbawe64 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

A ta Indijski sev je že v Evropi?

Je.
https://www.wsj.com/articles/indian-cov...

In teh sevov bo konec ob Sv. Nikoli.
,
Če ne znajo mask nosit, še na posnetku tip pod nosam drži masko za dovajanje kisika:
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

LeQuack ::

zmaugy je izjavil:

In zato zagotovo lažejo tudi zdaj. Jajo ma te rad.


Itak da lažejo. Če je politik, potem laže.
Quack !

zmaugy ::

Govor je bil o RTV...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

The Player ::

LeQuack je izjavil:

A ta Indijski sev je že v Evropi?


Indijski sev je že v Evropi v neposredni bližini Slovenije.

Zaznali so ga v Italiji po tem, ko sta prišla domov turista iz popotovanja po Indiji.

https://www.zurnal24.si/svet/indijski-v...

XIIT ::

pirat je izjavil:

perci je izjavil:

Ne vem kaj so razlogi maturantov - mogoče hočejo biti solidarni z bolj rizičnimi skupinami, ki bi jih bilo prej treba cepiti.

Kakorkoli, moja starejša hči bo letos maturantka, je polnoletna in se je sama odločila za cepljenje. Kar se mene tiče je s tem zrelostni izpit že vsaj delno opravljen -> ob vsej poplavi kretenizmov, ki jih danes sproducirajo mediji, politika, itd. je fajn videti, da obstajajo tudi mladi, ki jim je jasno zakaj se cepiti in zakaj je to v trenutnih razmerah pravilna odločitev.

Po konstantnem psihiranju s strani medijev (in verjetno še staršev) je punca sprejela _pravilno_ odločitev da se bo cepila.
Ker je pretehtala vse pluse in minuse ter se je na podlagi tega odločila za eksperimentalno cepivo z neznanimi dolgoročnimi posledicami.
Sigurno dokaz zrelosti in nikakor ne konformizma, h kateremu so ženske bolj nagnjene kot moški.
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

RedDrake ::

zmaugy je izjavil:

Govor je bil o RTV...

Torej ...

V Indiji umre nekje 110%-120% ljudi kot običajno.
V SLO smo imeli tudi po 200%, ajde če se gleda še tipične sezonske "vrhove" smo bili na okoli 150-160%.
Pri nas, če me spomin ne vara, nismo sežigali ljudi na parkingih, je pa res, da se je na kremacijo čakalo tudi po dva tedna.

Možna odgovora sta torej dva:
1) Število smrti v Indiji zaradi COVID-19 je dejansko mnogo mnogo večje
2) Pogrebna infrastruktura v Indiji je v treh pisanih marjeticah

Naj ti Occam pomaga izbrati boljši odgovor ...

Mogoče k odgovoru #2 paše še to, da je tudi bolnišnična infrastrukura v pisanih marjeticah v državi, ki bo velesila do 2020.

darkolord ::

Možen odgovor je še:
3) število smrti je skoncentrirano na manjših območjih

Indija je OGROMNA.

PrihajaNodi ::

XIIT je izjavil:

pirat je izjavil:

perci je izjavil:

ne vem kaj so razlogi maturantov - mogoče hočejo biti solidarni z bolj rizičnimi skupinami, ki bi jih bilo prej treba cepiti.

kakorkoli, moja starejša hči bo letos maturantka, je polnoletna in se je sama odločila za cepljenje. kar se mene tiče je s tem zrelostni izpit že vsaj delno opravljen -> ob vsej poplavi kretenizmov, ki jih danes sproducirajo mediji, politika, itd. je fajn videti, da obstajajo tudi mladi, ki jim je jasno zakaj se cepiti in zakaj je to v trenutnih razmerah pravilna odločitev.

po konstantnem psihiranju s strani medijev (in verjetno še staršev) je punca sprejela _pravilno_ odločitev da se bo cepila.
ker je pretehtala vse pluse in minuse ter se je na podlagi tega odločila za eksperimentalno cepivo z neznanimi dolgoročnimi posledicami.
sigurno dokaz zrelosti in nikakor ne konformizma, h kateremu so ženske bolj nagnjene kot moški.


cestitam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

melvin ::

XIIT je izjavil:

pirat je izjavil:

perci je izjavil:

Ne vem kaj so razlogi maturantov - mogoče hočejo biti solidarni z bolj rizičnimi skupinami, ki bi jih bilo prej treba cepiti.

Kakorkoli, moja starejša hči bo letos maturantka, je polnoletna in se je sama odločila za cepljenje. Kar se mene tiče je s tem zrelostni izpit že vsaj delno opravljen -> ob vsej poplavi kretenizmov, ki jih danes sproducirajo mediji, politika, itd. je fajn videti, da obstajajo tudi mladi, ki jim je jasno zakaj se cepiti in zakaj je to v trenutnih razmerah pravilna odločitev.

Po konstantnem psihiranju s strani medijev (in verjetno še staršev) je punca sprejela _pravilno_ odločitev da se bo cepila.
Ker je pretehtala vse pluse in minuse ter se je na podlagi tega odločila za eksperimentalno cepivo z neznanimi dolgoročnimi posledicami.
Sigurno dokaz zrelosti in nikakor ne konformizma, h kateremu so ženske bolj nagnjene kot moški.


moja isto...
Gigabyte Z690 Gaming X | i5-12600KF | Noctua NH-D15S | 32GB |
Gigabyte GTX 1070 G1 | 512GB 970 PRO | RM750X | Meshify C |

cvalsr ::

Res so to samo evidentirane smrti, koliko je nezabeleženih, ne bomo nikoli izvedeli.
Toda: 2800 mrtvih od ene milijarde in pol je toliko, kot če od dveh milijonov Slovencev umre 3,7 ljudi.
Res pa je tudi, da je to najbrž šele začetek indijske katastrofe.

RedDrake ::

darkolord je izjavil:

Možen odgovor je še:
3) število smrti je skoncentrirano na manjših območjih

Indija je OGROMNA.

Niti ne.
Vir za podatke
Delhi ima trenutno nekje 200% smrtnost običajne (7 dnevno povprečje je 270, ugibam da je trenuno številka 400+, upoštevajoč prebivalstvo mesta - 21mio - in smrtnost Indije - 7500/1M, kar nanese 430 smrti dnevno) in so že tam, kjer mi nismo nikoli bili, pri podobnih številkah.
Če si kdaj bil v Indiji ali pravzaprav katerikoli okoliški državi, potem veš, da je odgovor praktično samo eden.

jest10 ::

Indija ima podatke praktično samo iz mest. Kar je izven, je v črni luknji.
Predvidevanja so, da je trenutno s covidom povezanih smrti preko 20000 dnevno

sbawe64 ::

Oglejte si katastrofalne razmere v Jacksonvillu Florida
https://mobile.twitter.com/ClayTravis/s...

Da ne omenjam Teksasa, ki je drug dokaz, da so 'ukrepi' brezvezni https://pbs.twimg.com/media/ExQpgxxVgAA...

EU bi rada postala Kitajska 2, kar se tiče represije.Samo njihov social score system še kupijo.

Aja, Norveška daje AZ sosedom
https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

3p ::

XIIT je izjavil:

Zakaj bi se cepil proti bolezni ki za 99% ljudi ni smrtno nevarna, s cepivom katerega dolgoročni stranski učinki niso znani?


Zakaj bi se cepil, proti bolezni, katere dolgoročni stranski učinki niso znani, a za 99% ljudi ni smrtno nevarna. In to s cepivo, katerega dolgoročni učinki niso znani, a bilo je zasnovano, da jih ne bi bilo, in se zanj ve, da za ~99,9998% ni smrtno nevarno?

Ja, to je en tak dokaj preprost darvinistični kviz. >:D

Drugače pa pri nas še začuda ni zaslediti tele novice:
"That personal diplomacy played a big role in a deal, to be finalized this week, in which the European Union will lock in 1.8 billion doses from Pfizer, which, with its smaller German partner, BioNTech, made the first Covid-19 vaccine to get regulatory approval in the European Union.

The new contract will include a 900-million-dose order through 2023, with an option for another 900 million, Ms. von der Leyen said in an interview."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

RedDrake ::

2023, lol ...
Po mojem bomo Aprila 2024 še vedno debatirali ali se splača imeti maske zunaj ali ne. Smrti zaradi COVID-19 bo 1-5 na dan, ampak vsak teden bo kak umor/samomor, in število presežnih smrti zaradi polfunkcionalnega zdravstva bo še vedno zelo veliko. In to bo opravičevalo vse posege v zasebnost, ukinitev vseh pravic tistih ki se ne bodo cepili in splošno represijo.

sbawe64 ::

EU je s tako politiko na dobri poti v self destruct (razpad in državljanske vojne).

Ampak 1% bi očitno to rad.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

3p ::

sbawe64 je izjavil:

EU je s tako politiko na dobri poti v self destruct (razpad in državljanske vojne).


Eh, samo necivilizirana ljudstva vzhoda, ki se jim kolca po varšavskem paktu, bodo odcapljala nekam, kjer se počutijo bolj domače.

sbawe64 ::

RedDrake

2023, lol

Si pozabil kako je bilo od septembra 2015 naprej z ilegalnimi migranti ? In še vedno niso ničesar rešili.
Ronca je drugi del zgodbe, razen uvedenega državnega fašizma ne bo šlo nič na bolje, 'ukrepi' bodo ostali, medtem bo šel svet naprej.
Kot skupina avtistov v peskovniku, kjer se kregajo, kdo ima najlepši grad.

3p
O kakšnem varšavskem paktu sanjaš ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

zmaugy ::

Predvidljivo se mentalno najbolj zaostalemu delu EU kolca po močnemu voditelju, se kuri na najbolj nore teorije zarote in voli avtokrate.
In seveda ima enostavne rešitve za vse. Ponavadi v povezavi z nekim grešnim kozlom.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

sbawe64 ::

V Indiji so avgusta 2020 v vsaj 3 zveznih državah https://www.marinemedicalsociety.in/art... (Bihar 99M, Uttar Pradesh 200M, Punjab 29M) prešli na zdravljenje z ivermectinom.
https://m.timesofindia.com/city/noida/i...


16 januarja 2021 so ga zamenjali z cepljenjem (AZ in Covaxin)
https://www.bbc.com/news/world-asia-ind...


Prej/potem
https://mobile.twitter.com/Jimmy9209495...


Tole je pravo cepivo
https://insajder.com/slovenija/do-zdrav...

Zelo učinkovito zdravilo, ki ga od februarja uradno uporabljajo v ZDA in ga od začetka marca pri zdravljenju koronavirusne bolezni covid-19 priporoča evropska agencija za zdravila EMA, v Sloveniji namreč zdravniki ne uporabljajo in o njem celo - nič ne vedo!

Kot je pojasnil Bojan Trkulja iz Združenja proizvajalcev inovativnih zdravil je mehanizem zdravila takšen, da se antitelesa vežejo za specifičen receptor na proteinu S, ki omogoča virusu, da vstopi v celico, zato v trenutku, ko se antitelesa vežejo za protein S, ta izgubi možnost vstopa. Na ta način pa se preprečuje nadaljnje širjenje infekcije oziroma napredovanje bolezni iz blage v težko.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

sbawe64 ::

Zbirka
'Naslednjih 14 dni'
https://mobile.twitter.com/nadakoder/st...
2020 is new 1984
Corona World order

HappyPills ::

LeQuack je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Življenje si bodo zagrenili čisto iz nekih bedastih principov.


Nisem vedel da če ti nekdo drug greni življenje, si ga ubistvu sam. Zanimiv pogled.


Če na avtocesti pelješ v napačno smer si ti bedak ali vsi ostali. Ko boš vedel odgovor na to zagonetko, bo jasno. Je pa to seveda tvoja odločitev in tvoje posledice. Srečno.

mojsterleo ::

Evo od cepljenja z AZ je minil dan in pol. Še vedno sem živ, je pa res, da so stranski učinki prisotni. Kot ste napovedali, po cca 12 urah me je začelo udarjati (mrzlica, zmerna bolečina na strani cepljenja). K sreči sem po vašem nasvetu zvečer vzel Lekadol in najhujše je šlo mimo čez noč. Zjutraj sem vzel spet Lekadol, ampak na šihtu nisem bil najboljši, me je pa začela namesto vročine bolet glava in še bolj izrazit tinitus se je pojavil. Sedaj je zadeva na srečo v recesiji in upam da bodo tja do petka stranski učinki izzveneli. :)

Dimnik ::

Pred par urami, prejel drugo dozo pfizerja, pa da vidimo kaj bo. Po prvi dozi me je na drugi dan bolela roka, majhna oteklina na mestu vboda in rahla omotičnost...

Ted ::

mojsterleo je izjavil:

Evo od cepljenja z AZ je minil dan in pol. Še vedno sem živ, je pa res, da so stranski učinki prisotni. Kot ste napovedali, po cca 12 urah me je začelo udarjati (mrzlica, zmerna bolečina na strani cepljenja). K sreči sem po vašem nasvetu zvečer vzel Lekadol in najhujše je šlo mimo čez noč. Zjutraj sem vzel spet Lekadol, ampak na šihtu nisem bil najboljši, me je pa začela namesto vročine bolet glava in še bolj izrazit tinitus se je pojavil. Sedaj je zadeva na srečo v recesiji in upam da bodo tja do petka stranski učinki izzveneli. :)


Jutri boš čist ok :).
Mah...

kriptobog ::

Ted je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

Evo od cepljenja z AZ je minil dan in pol. Še vedno sem živ, je pa res, da so stranski učinki prisotni. Kot ste napovedali, po cca 12 urah me je začelo udarjati (mrzlica, zmerna bolečina na strani cepljenja). K sreči sem po vašem nasvetu zvečer vzel Lekadol in najhujše je šlo mimo čez noč. Zjutraj sem vzel spet Lekadol, ampak na šihtu nisem bil najboljši, me je pa začela namesto vročine bolet glava in še bolj izrazit tinitus se je pojavil. Sedaj je zadeva na srečo v recesiji in upam da bodo tja do petka stranski učinki izzveneli. :)


Jutri boš čist ok :).



torej imaš po cepljenju več simptomov, kot večina, ki smo zboleli. Sem prebolel korono lažje kot prehlad. Zakaj bi se torej cepil proti tako nenevarni zadevi?

GrX ::

kriptobog je izjavil:

Ted je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

Evo od cepljenja z AZ je minil dan in pol. Še vedno sem živ, je pa res, da so stranski učinki prisotni. Kot ste napovedali, po cca 12 urah me je začelo udarjati (mrzlica, zmerna bolečina na strani cepljenja). K sreči sem po vašem nasvetu zvečer vzel Lekadol in najhujše je šlo mimo čez noč. Zjutraj sem vzel spet Lekadol, ampak na šihtu nisem bil najboljši, me je pa začela namesto vročine bolet glava in še bolj izrazit tinitus se je pojavil. Sedaj je zadeva na srečo v recesiji in upam da bodo tja do petka stranski učinki izzveneli. :)


Jutri boš čist ok :).



torej imaš po cepljenju več simptomov, kot večina, ki smo zboleli. Sem prebolel korono lažje kot prehlad. Zakaj bi se torej cepil proti tako nenevarni zadevi?

Funkcionalna nepismenost je težava mnogih, med drugimi tudi tvoja. Že eno leto tulite in se greste mačke in miši za nekaj, kar je pač stvar osebnih preferenc.

Ponavljate se že kot stara plata..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

mojsterleo ::

torej imaš po cepljenju več simptomov, kot večina, ki smo zboleli. Sem prebolel korono lažje kot prehlad. Zakaj bi se torej cepil proti tako nenevarni zadevi?
Če si nesimptomatik, 10 in več dni okrog sebe seješ virus, ki pa lahko drugega stane življenja.
Kot drugo pa ko dobiš simptome, si 10 dni v karanteni. Poleg tega mi grejo na živce hagt testi ki so mi boleči.
Kar je zame oz. za posel ki ga opravljam, preprosto nesprejemljivo. Raje zdržim dan, dva z blagimi simptomi, kot pa da bi fasal virus in ga pošteno najahal.

HappyPills ::

Hehe od kolega fotr po virusu že pol leta nima nobenega okusa. On je tudi pogemblal pa se ni izšlo najbolj. Antivexx ruska ruleta.

perci ::

Glede na to, da po leta nazaj se ni bilo cepiva, res ne vem, kaj naj bi gemblal.

HappyPills ::

Da ni priznaval virusa. Zdaj pa ma vse okus po mivki.

c3p0 ::

Tema spet hin?

Fritz ::

darkolord je izjavil:

Možen odgovor je še:
3) število smrti je skoncentrirano na manjših območjih

Indija je OGROMNA.

Seveda je skoncentrirano na območjih z večjo gostoto prebivalstva, kjer je možnost širitve okužb bistveno višja. Zakaj misliš, da so Kitajci ta virus vzeli tako resno?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

c3p0 ::

dajmo nabit poste, da se odpre nova stran

šmau

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

Pac-Man ::

Bluzim po internetih - Bill Gates je na začetku aprila 2020 pričakoval cepiva v roku 18 mesecev. Yay science!!!

https://www.businessinsider.com/bill-ga...

Gates said that simultaneously testing and building manufacturing capacity is essential to the quick development of a vaccine, which Gates thinks could take about 18 months.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

SambaShare ::

No lepa reč. Dobava AZ je praktično ustavljena (v maju je predvidoma ne bo) in se stvari že zamikajo. Zoprno ker večina držav zahteva oba odmerka, preden si uradno "cepljen".

Daliborg ::

darkolord je izjavil:

Možen odgovor je še:
3) število smrti je skoncentrirano na manjših območjih

Indija je OGROMNA.

??4) Mogoče se zamislijo nad nekaterimi navadami?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

polozweii ::

Ali še velja da so trenutna cepiva odporna le na angleško različico in pa to ki smo jo imeli pred angleško, ne pa tudi za brazilsko in južnoafriško različico?

LightBit ::

polozweii je izjavil:

Ali še velja da so trenutna cepiva odporna le na angleško različico in pa to ki smo jo imeli pred angleško, ne pa tudi za brazilsko in južnoafriško različico?

Bolj kot je drugačna različica manj učinkovita so cepiva. Naj bi še vedno preprečila hujši potek brazilskih in južnoafriških različicah. Morda so kje kakšni konkretni podatki.
So pa še vedno vsa trenutna cepiva za enkrat za začetno različico (kolikor jaz vem). Za nove variante so verjetno v testiranju.

oopticom ::

««
50 / 71
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477405 (58907) BigWhale

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25840639 (37644) ahac

Več podobnih tem