» »

Župan Kranja opozarja na težave zaradi množičnega priseljevanja

Župan Kranja opozarja na težave zaradi množičnega priseljevanja

Temo vidijo: vsi
1 2
3
»

matobeli ::

Jaz ne bom nič rešil, bom pa kot volilec reševal. Če pač ne bo uspelo, pač ne bo. Kot sam praviš, ni moja skrb.

Je pa veliko ljudi tu gor ki očitno mislijo da so priseljenci grožnja in me skrbi da ne bodo počeli neumnosti, spopada dveh kulturno različnih socialnih problemov pa ne želim opazovat z balkona.

TheBlueOne ::

matobeli je izjavil:

Jaz ne bom nič rešil, bom pa kot volilec reševal. Če pač ne bo uspelo, pač ne bo. Kot sam praviš, ni moja skrb.


Ta bo pa tezka, je dosti politikov, ki na volitvah dajejo nerealne obljube. Mislis, da resujes problem, dejansko te pa rezejo od tega, kar imas danes od drzave.

Te socialke so drobiz, je pa zal tako, da so tudi place pogosto drobiz in ljudje izgubljajo kompas. Tu verjetno nimas maneverskega, ker je EU.

showsover ::

matobeli je izjavil:

Je pa veliko ljudi tu gor ki očitno mislijo da so priseljenci grožnja in me skrbi da ne bodo počeli neumnosti, spopada dveh kulturno različnih socialnih problemov pa ne želim opazovat z balkona.

Oja, neumnosti se znajo stopnjevati prav zaradi prehitrega in preveč optimističnega mešanja dveh socialnih problemov. Mi pa je jasno, da, če kdo omeni previdnost in preudarnost, da (vsaj v Sloveniji in na slo-tech.com) praviloma izpade kot politično nekorekten...

svecka ::

Pokojninski sistem se bo sesul ravno zarad takih parazitov, ki so skoz na socialnih transferjih. Bi blo treba že zdavnaj vse skenclat za tiste, ki nimajo premoženja, ki bi pokrili za nazaj socialne transferje ob smrti.

Sosed nakroman brez premoženja se smeje državi v obraz in trga položnice policistov, saj ve da mu ne morejo jemati socialne. In takih ni malo. Taki bodo cev lajf paraziti, namesto da bi jih dali v prisilni delovni tabor države, da npr pometajo ceste, čistijo gozdove ali gradijo ceste. Jebeš pravice, če ničesar ne prispevaš družbi in jo samo uničuješ.

matobeli ::

Najbolš da nehamo gradit ker par socialcem ni všeč da so zraven še drugi socialci.

Če bi ti prvi socialci bili pridni na gradbišču ne bi uvažali novih.

A res nobenmu ni jasno kaj je dejanska vrednost tuje delovne sile v evropi?

TheBlueOne ::

svecka je izjavil:

Pokojninski sistem se bo sesul ravno zarad takih parazitov, ki so skoz na socialnih transferjih.


Nop. Problem je nataliteta, priseljevanje je ena od resitev. Brez povisanja enega ali drugega je poslabsanje pokojninskega sistema menda neizogibno. Pa to menda ni neka skrivnost.

showsover ::

svecka je izjavil:

prisilni delovni tabor države

Če bi to teh nekaj besed uspel zapakirati v bolj prijazno frazo, bi povečini pridobil simpatije. Zdaj jih nisi, ker enim je pač pomembno, da leporečiš, čeprav misliš isto. Recimo, uporabil 'motivacijske delavnice' ali nekaj takega. Se razumemo? Eni imajo, hočeš-nočeš, alergijo na direktne izraze, če jih ne prineseš na pozlačenem pladnu in z mašnico na vrhu.

matobeli je izjavil:

A res nobenmu ni jasno kaj je dejanska vrednost tuje delovne sile v evropi?

Ne, zaenkrat ne, kako bo čez 5-50 let, pa je težko bit optimist. Ti si, upajmo, da tako ostane. Če ne, boš pač skupaj z nami preostalimi jadikoval.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Prisilni tabori niso na mizi niti na desni, ker je brezposelnost zazeljena v gospodarstvu. Radikalno niza stroske dela.

matobeli ::

V kampe kjer se jim bo pomagalo skoncentrirati na pomembne stvari v lajfu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

TheBlueOne ::

matobeli je izjavil:

V kampe kjer se ji bo pomagalo skoncentrirati na pomembne stvari v lajfu?


Mislis sole?

matobeli ::

Tako je, tam se vežba koncentracijo in gradi prihodnost.

kow ::

zmaugy je izjavil:


To imaš prav, je pa ena specifika, ane? So določene zelo profitabilne dejavnosti...


Ce govoris o drogah, prostituciji, orozju ipd. Se ti zdi, da vecina kosovarjev/albancev ima kaj od tega? Vecina jih gara za majhno placilo in sluzi svojim "gazdam".

#000000 ::

HM kolk bi jih mogli uvozit, da vsi Slovenci gremo takoj v Penzijo in samo še šibamo piknike, harmonko in veselice. Pač naj migranti nima veze od kje, delajo za našo dobrobit. A to bi šlo skoz ?

svecka ::

#000000 je izjavil:

HM kolk bi jih mogli uvozit, da vsi Slovenci gremo takoj v Penzijo in samo še šibamo piknike, harmonko in veselice. Pač naj migranti nima veze od kje, delajo za našo dobrobit. A to bi šlo skoz ?


Kaj ti pomaga uvoz če jih več kot polovic samo jemlje namesto prispeva. Sedaj pa računaj za kolikokrat bi moral še večkrat vozit delovne sile, samo da pokrivajo parazite ki si jih sprva uvozil.

TheBlueOne ::

Za marsikoga se ta koncept izide. Pa sej je znano, da tudi politiki, ki se delajo tako ciste, da bi si mislil, da jih kap ce stopijo juzno od kolpe na koncu mutijo po Balkanu.

matobeli ::

showsover je izjavil:


Ne, zaenkrat ne, kako bo čez 5-50 let, pa je težko bit optimist. Ti si, upajmo, da tako ostane. Če ne, boš pač skupaj z nami preostalimi jadikoval.


Mislil sem na poceni gradbeno in proizvodno delovno silo. Brez izkoriščanja delovne sile lahko mi pozabimo na 3 tir še za kar nekaj časa.

showsover ::

matobeli je izjavil:

Mislil sem na poceni gradbeno in proizvodno delovno silo. Brez izkoriščanja delovne sile lahko mi pozabimo na 3 tir še za kar nekaj časa.

Ja, oprosti, nisem Spock, da bi znal misli brati, me pa veseli, da si to že vzel za skoraj samoumevno. No, kakorkoli, počakajmo, in je. Moj glavni pomislek je to, da se stvari prepočasi urejajo (menda tudi tebe nekaj stvari moti). Trenutnih težav čez 50 ali 100 let zelo verjetno ne bo več, tako ali drugače.

TheBlueOne ::

svecka je izjavil:



Kaj ti pomaga uvoz če jih več kot polovic samo jemlje namesto prispeva. Sedaj pa računaj za kolikokrat bi moral še večkrat vozit delovne sile, samo da pokrivajo parazite ki si jih sprva uvozil.


Simpl, od posla je dajatev od place samo del dohodka. Ce realiziras posel, posebej v gradbenistvu, gre posredno dosti vec kesa v blagajno kot od tiste minimalke, ki jo dobi tisti siromak. Pa se politiki dobijo kaj iz crnih fondov.

zobnik ::

sem nehal na drugi strani brat komentarje, DEJSTVO je da dokler nam tujci ne delajo škode se nimamo kaj sekirat. Da dobijo transferje je pa to kriva država oz. tistih par 100 uradnih oseb po Sloveniji, ki ne preverjejo dejanskega stanja in ne mi.
Če slabo govorijo naš jezik, če jih razumem kaj hočejo povedat potem OK.
Ni lahko, ko se preselijo v našo državo, naš jezik je težak, še mi Slovenci take napake pišemo da joj.

zmaugy ::

zobnik je izjavil:

sem nehal na drugi strani brat komentarje, DEJSTVO je da dokler nam tujci ne delajo škode se nimamo kaj sekirat. Da dobijo transferje je pa to kriva država oz. tistih par 100 uradnih oseb po Sloveniji, ki ne preverjejo dejanskega stanja in ne mi.
Če slabo govorijo naš jezik, če jih razumem kaj hočejo povedat potem OK.
Ni lahko, ko se preselijo v našo državo, naš jezik je težak, še mi Slovenci take napake pišemo da joj.

Sam nimam neposrednih izkušenj s tem, ampak če se res gre za socialni turizem, je to neposredna škoda za proračun.
Če se šole nafilajo z otroci, ki ne razumejo slovenščine in trpi učni proces za vse, je to škoda za vse, če se mora zaposlovati tolmače, je to strošek proračuna.
Če prihaja do konfliktov med obstoječim prebivalstvom in priseljenci, je tudi to nekaj, kar povzroča škodo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

scipascapa ::

Vse kar povzročijo oni, je strošek proračuna = DAVKOPLAČEVALCI.

kow ::

Problem je asimetrija. Lahko imas velike probleme lokalno, na nivoju drzave pa so ti problemi nepomembni.

svecka ::

kow je izjavil:

Problem je asimetrija. Lahko imas velike probleme lokalno, na nivoju drzave pa so ti problemi nepomembni.


Politikom in politiki nasploh so vse lokalne problematične stvari nepomembne in se jih ne tičejo, dokler ne pride do eskalacije, npr Ambrus. Koliko časa bodo še trpeli v Kočevju in ostalih delih, dokler lokalni prebivalci, ki leta in leta opozarjajo na probleme ne bodo vzeli pravice v svoje roke.

TheBlueOne ::

Resitve za Ambrus verjetno niso tako enostavne, da jih resi malo politicne volje.

kow ::

Drzava je centralizirana. Decentralizirani sistemi so bolj robustni, po drugi strani pa drazji. Mogoce bi bilo bolje imeti manj obcin in vec pokrajin. Precej kompleksen problem.

svecka ::

kow je izjavil:

Drzava je centralizirana. Decentralizirani sistemi so bolj robustni, po drugi strani pa drazji. Mogoce bi bilo bolje imeti manj obcin in vec pokrajin. Precej kompleksen problem.


Jaz sem takoj za ukinitev več 50% občin. Večina občin je samemu sebi namen oziroma županskarskim mafijskim poslom, ki tipično spreminja kmetijska zemljišča v zazidljiva tam, kjer koristi njemu, sorodnikom ali prijateljem.

showsover ::

svecka je izjavil:

Jaz sem takoj za ukinitev več 50% občin. Večina občin je samemu sebi namen oziroma županskarskim mafijskim poslom, ki tipično spreminja kmetijska zemljišča v zazidljiva tam, kjer koristi njemu, sorodnikom ali prijateljem.

Če se pofočkam še jaz in morda matobeli, to kaj spremeni situacijo? Ne? Shit!

Fritz ::

Lahko ustanovite politično stranko katere program bo vseboval zmanjšanje števila občin.

Ali pa vsaj nehate podpirati politične stranke, ki to podpirajo in imajo večino županov.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

mkk20 ::

kuglvinkl je izjavil:

mkk20 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Isto sranje je v Slovenski Bistrici. Center je okupiran z Albanci. Slovenski mulci gredo raje nogomet igrat sem na vaška igrišča, ker so tista v Bistrci prisvojili priseljenci. Isto je z šolami, sedaj so vsemu folku ok podeželjske šole. :))


Na zalost zavzemajo tudi podezelje. :-( Vsaj v Kranju je vse pokupljeno, zato so tarce vse stare hise na obrobju in podezelju. Sam sem neposreden sosed, ni fletn.


Kaj ti pa hocjo?



1. OK, da si sploh o tem pišemo je v prvi vrsti VELIK zajeb države, ki omogoča:

- da lahko enodružinska hiša čez noč postane samski dom. Kako? Če oddajaš turistične sobe, rabiš soglasje sosedov. V tem primeru pa nič - jebiga se moram sprijaznit, da dobim 30 sosedov.
- kako je lahko sredi stanovanjske soseske sploh lahko sasmki dom?
- turistični turizem - brez besed. Bi mogli vsi sedet, ki so bili vpleteni v preteklosti, od politikov do "nedolžnih" mamic na okencih UE.
- strašne obremenitve za vrtce, šole, zdravstvo...,Jezik - kje so tečaji in izpiti? Babici, ki jo poznam je model rekel v porodnišnici, da zdej bi se pa že lahko počas naučil albansk. WTF!?

2. Hvala državi, zato imam sedaj:
- od 5-30 delavcev, hrup pod oknom zjutraj, poleti pred 5h, zvečer ne gredo spat. Zbijanje z vrati unih kamjondžij, po možnosti vrže še kak želez na kason, vergla tik pod oknom 20 minut. Prihodov, odhodov na desetine, vsak drugi se konča s trobljenjem, ne glede na uro.
- 3 leta ne odpiram oken. Sredi vasi!
- odpiraš okno, prosiš za mir, jih počasi navadiš, pride novih 20,
- divjajo z avti po ulici. In spet. Jih navadiš, pridejo novi.
- čez dan jih večina dela, enih 5 vedri (ker so iz drugih razlogov tu - tranzit),
- zvečer je seveda pestro, kličejo domov (skype, na en meter telefon in se dere v Prištino). Zastopim, jaz bi tudi svoje domov klical, v sobi s še 4imi se ni prijetno zgovarjat, ampak bodi obziren, pa naredi sprehod 100 m in se deri izven soseske.
- smeti - ne zastopjo - vse gre v vse kante, ko je polno, trpajo v vreče poleg, ni treba posebej poudariti da je poleti veselo.
- vaškim puncam je nelagodno hoditi mimo, žvižgajo za smrklam.
- Zraven ti prodajajo še avtomobile, najrajši v večernem času. Zopet - divjanje po ulici, ker testirajo.
- Če je notri 4-5 komadov, ni problema, če bi bilo tako kot pozimi podpišem, ampak tukaj gre za pretirano količino stanovalcev v kombinaciji z neozaveščenostjo in neobzirnostjo.
- šef naduvan - zanjga so pač ti delavci manj kot smeti.
- zaenkrat opozarjamo, prosimo ampak po slabih treh letih....
- z nekaterim, ki so dlje časa tu, se pozdravim, tudi skušajo bit obzirni, vsaj približno. Večina te pa samo buli.

Nekaj je, če se jih gleda na daleč. Drugo pa je, če imaš opravka z njimi.
Jaz sem jih prej tudi imel rad, tudi v Ambrusu sem jokal z Drnovškom. ;)

showsover ::

Jaz ne razumem, a nekateri ne razumejo težav in stroškov ali jih preprosto ne dojemajo?
Ena možnost bi še bila, da imajo kakšno posebno agendo.
Pa kar ves wishful thinking posvojijo, takoj, ko ga slišijo.
Ne vem, no, pa saj je menda jasno, da ne živimo v deželi enorogov in mavric?

TheBlueOne ::

showsover je izjavil:

Jaz ne razumem, a nekateri ne razumejo težav in stroškov ali jih preprosto ne dojemajo?


Imas odhodke in dohodke. Odhodek so ocitno te miloscine, dohodek pa kot prvo od njihovega dela, kjer skoraj cela gradbena branza sloni na njih, pa ne samo v Sloveniji, tako je tudi v Avstriji. Ze samo posli, ki se lahko realizirajo v gradbenistvu zaradi te delovne sile, verjetno b.p. pokrijejo ta socialni drobiz.

Potem pa imas se EU in ostale sporazume, ki ti dajo najbolj kljucno "dobrino" v trenutnih casih, ki se imenuje trg. Tukaj enormno profitiras ampak seveda imas kjer kaksen poreden odhodek. Pa tu niso samo neki na socialni podpori, imas primere, ko ti ena oseba ali organizacija zafura stotine milionov €. Recimo Zvon 1, Zvon 2, Istrabenz itn.

Na koncu je vazna bilanca, kar pa ne stekajo ovce, ki mantrajo za svojimi bogovi nekaj v smislu "Vsak €, ki ga plcamo za brezveze placamo vsi, zato bomo zaprli meje!". Seveda se nasteve se x nerelevantnih primerov.

Drugace pa mi je zal za tiste, ki imate slabe izkusnje, samo zal ni pomoci. Tudi, ce JJ priseze, da bo pocistil Slovenijo se je treba zavedati da pricakujete, da bo pocistil, ko morda pride iz bosanske feste z ugodnim kreditom in finim doktoratom.

showsover ::

TheBlueOne je izjavil:

Imas odhodke in dohodke. Odhodek so ocitno te miloscine, dohodek pa kot prvo od njihovega dela, kjer skoraj cela gradbena branza sloni na njih, pa ne samo v Sloveniji, tako je tudi v Avstriji.

Ja, pismo no, vsepovsod tako opevate ai in robotiko in UTD, a tu pa je ne bi? Ok, morda drži, kar govoriš strogo knjigovodsko, kar govorim pa jaz, je, da stvari niso urejene pravilno (če je na enem naslovu 100 ljudi). No, pa saj, da ne bom jaz tu nekega svetnika igral, jaz bi verjetno isto ravnal, jebiga, bi jim 200 oddajal isto bajto, ne 100 :-) Ne, jaz vidim bolj problem asimilacijo oz. integracijo ali kako se to fino reče, da ni slabšalno, tile moderatorji na slo-tech so kot ene lepe rožice, hitro se vznejevoljijo. Je pa res, da gravitiram v eno regijo, ki je zelo etnično pisana (že tradicionalno). Mene sicer bolj moti, da oni UE (tako super JS ali kaj že) to dovoljuje, tisto je potrebno prevetrit, krivdno odpustit, kazen obračunat in to. Saj je cool, samo naj bo pošlihtano. Če mamo mi vse zobotrebce preštete, zakaj ne veljajo za vse enaka pravila, ki jih udejanja JS?

TheBlueOne ::

Ja pac ne gre tako hitro. Zaenkrat je kakor je in je kompleksno. Enostavne ideje delujejo samo za tocke na volitvah v praksi pa sramotijo tiste, ki jih izustijo.

Sej nihce nima kaj proti, da se zadeve uredijo tako, da bodo postene. Je pa neumnost, da v aparatu velikosti drzave ne bos uspel nasteti kolikor hoces nepravilnost. Tako pac je v kompleksnih sistemih. Dokler bilance stimajo zadeva naceloma deluje. Ja bi lahko bili boljse, ampak ne bo zaradi jokic, ki nasedajo na poceni besede.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

Ja pac ne gre tako hitro. Zaenkrat je kakor je in je kompleksno. Enostavne ideje delujejo samo za tocke na volitvah v praksi pa sramotijo tiste, ki jih izustijo.

Sej nihce nima kaj proti, da se zadeve uredijo tako, da bodo postene. Je pa neumnost, da v aparatu velikosti drzave ne bos uspel nasteti kolikor hoces nepravilnost. Tako pac je v kompleksnih sistemih. Dokler bilance stimajo zadeva naceloma deluje. Ja bi lahko bili boljse, ampak ne bo zaradi jokic, ki nasedajo na poceni besede.


Problem je da bilance ne štimajo... prepovejmo na ravni EU zadolževanje in izposoje denarja za 10 let pa mi potem povej če nekaj štima... oz. če te famozne bilance štimajo, ker če bi štimale bi imeli surplus!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kayzon ::

zobnik je izjavil:

sem nehal na drugi strani brat komentarje, DEJSTVO je da dokler nam tujci ne delajo škode se nimamo kaj sekirat. Da dobijo transferje je pa to kriva država oz. tistih par 100 uradnih oseb po Sloveniji, ki ne preverjejo dejanskega stanja in ne mi.
Če slabo govorijo naš jezik, če jih razumem kaj hočejo povedat potem OK.
Ni lahko, ko se preselijo v našo državo, naš jezik je težak, še mi Slovenci take napake pišemo da joj.


Daj tiho bodi,sam sem se naucil jezika v slabih treh letih. Vse se da ce se hoce,v sluzbi imam cistilko ki je iz Severne Afrike in govori popolno slovenscino.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zobnik ()

Zimonem ::

Imas odhodke in dohodke. Odhodek so ocitno te miloscine, dohodek pa kot prvo od njihovega dela, kjer skoraj cela gradbena branza sloni na njih, pa ne samo v Sloveniji, tako je tudi v Avstriji. Ze samo posli, ki se lahko realizirajo v gradbenistvu zaradi te delovne sile, verjetno b.p. pokrijejo ta socialni drobiz.


Od kdaj pa gradbena branža sloni na njih? Večine nebi smeli/jih ne spustijo niti na gradbišče. Za kako pocanje in delo na črno še. Drugače pa bolj ne kot ja.

matobeli ::

Od takrat ko so pogruntal da so cenejši od bosancev.

Zimonem ::

matobeli je izjavil:

Od takrat ko so pogruntal da so cenejši od bosancev.

Za gradbišče imaš kar nekaj zahtev. Ne moreš kar nekoga pripeljat.

showsover ::

TheBlueOne je izjavil:

Tako pac je v kompleksnih sistemih.

Kaj je kompleksen sistem? Beleženje istega stalnega naslova (v istem stanovanju!) za 100 ali več oseb? Pa to bi že moral informacijski sistem onemogočat. To nima kaj človek odločat. To morajo zagotavljat trdo definirana pravila. Jaoj, kar nehajmo se pogovarjat, da ne postanem še bolj slabe volje. No, vsaj za eno stvar pa sem res zadovoljen, ne bom povedal, katero, bom pa delal še na nadgradnji, sem že parkrat namignil, samo majhni računovodski servisi so lamerji...

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Ponavad ga da agencija na nek šnelkurz. To je pa vse.

Baje so pa albanci "leni z dvema levima", vsaj tako pravjo bosanci.

Zimonem ::

matobeli je izjavil:

Ponavad ga da agencija na nek šnelkurz. To je pa vse.

Baje so pa albanci "leni z dvema levima", vsaj tako pravjo bosanci.

Tiste firme , ki se s tem ukvarjajo so ravno tako majhne kot so bile ob izhodu iz juge. Edino formalizirali so se. Ampak to so še vedno majhni podizvajalci. Večji del se ukvarjajo z drugimi rečmi. Familije pa na socialni. Albancev je relativno malo. V je imajo pa veliko koncentracijo. Ampak pri zaposlenih v gradbeništvu je malo.

mkk20 ::

Ce se v 3 letih za več kot 4x poveca st. Kosovskih priseljencev, se ve da nekaj smrdi. Ni variante, da se je toliko povecalo povprasevanje po gradbenisu, se manj po kruhu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mkk20 ()

#000000 ::

mkk20 je izjavil:

Ce se v 3 letih za več kot 4x poveca st. Kosovskih priseljencev, se ve da nekaj smrdi. Ni variante, da se je toliko povecalo povprasevanje po gradbenisu, se manj po kruhu.



Nemoj bit VAKAV, smo začel fasade delat zarad ekosklad -20% se pozna ane, pa smo pol tud začel maj bol uživat da jemo zelenjavo kontra Holesterol, vmes pa so oni pogruntal da se ne KOTIMO preveč radi, in so nam šli u susret, to da imamo v LJ burek ki je povabljiv pa je že dolgo.

KAsneje se je pojavila še možnost izigravanja sistema social support in ostalo, dodeljevanje stanovanj ipd. TAko da mislm da je cajt za nehat jamrat, kot je MIRO Jr, reku IŠČEMO rešitev. BTW MIRO starejši me je parkrat zastopal na sodišču, čista zmaga, zaradi zdenke sevede. Ko pa je zastopal znanca v KAZ zadevi, bi ta lahko dobil celo manj resta brez njega. SEm mu omenil kasneje ZDENIKIN rek, ni vsaka lumparija tudi KAZ dejanje. PRICELESS

belimato ::

WhiteAngel je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Opozarja Grims? Kaj pa cakajo, da bodo v vladni koaliciji? Kaj krici sam sebi, da je treba kaj postoriti?


Neki je


Se da kje videti kaj bolj podrobnega v zvezi s tem?

crniangeo ::

Glede na slog pisanja bi rekel, da anti-albansko propagando širita eden do dva ista uporabnika, ki se poslužujeta koprivinega načina ;)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

matobeli ::

belimato je izjavil:


Se da kje videti kaj bolj podrobnega v zvezi s tem?


.ukoT kiT an ,aJ

HitraSperma ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/zacelo-...

Evo, Janša bo dal 500€ za vsakega novorojencka iz nasega zepa. To bo šlo večinoma velikim kosovskim in romskim familijam (enako bilo v franciji migrantom, kjer se zgleda kopira ukrep).
Dobro se bori JJ proti masovni invaziji tujcev - hahaha. :))
fgdsfjk
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Davki in potovalni nacin zivljenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9219265 (6415) karafeka

Tujci v Sloveniji

Oddelek: Loža
3511746 (1639) Pinzl

Zakaj imigracija ni prava rešitev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
44684124 (77378) PrihajaNodi
»

tujec v slo. in iskanje službe

Oddelek: Loža
194792 (3412) jonnyo

Več podobnih tem