» »

Temperatura graficnega jedra ?

Temperatura graficnega jedra ?

HiNaVeC ::

Hallo!!
Imam Geforce -WinFast FX5600 128MB malo navito!
Nalozen imam program WinFox-in tam mi tudi kaze temperaturo graficnega jedra!
Moja temperatura se giblje od 59-64 ˙C !! okolje grafe pa nekje 27-32 ˙C
Grafo pa imam obdano z tremi ventilatorji! Pa se mi zdi da je kljub temu nekam visoka temperatura tega jedra!
Kaj menite glede tega???

Jok3r ::

Meni se zdi malo visoka tem., jaz mam na 5900 od 40C pa do 50C z navito (original hlajenje). Mogoce ti kaj winfoks strajka poglej pod lastnosti => display seetings pa tam poglej... Drugace pa lahko z roko :D probas ce je vroca.

asPeteR ::

Lej, cist mozno je da mas res tako visoko temperaturo GPUja ... Saj proizvajalci lepijo razno razne cigumije med GPUjem in hladilnikom. Torej: Daj hladilnik dol, odstani tisto cudo, ki je med hladilnikom in GPUjem in nato lepo namazi s kaksno kvalitetno termalno pasto GPU. Hladilnik nazaj. In akcija!

8-)
http://blog.stegnar.com

HiNaVeC ::

Cist mozno je da WinFox sere! Ker ce probam s prosto roko sploh ni vroca! Prej topla ali pa niti to ne! Hm res sumljivo!
Kaj vem bom probal se kaj naredit!
Ce ne bo pa treba kaksna Zalmanova rebrca nabavit!!!

=Exceed= ::

Ne vem če bo to kej pomagalo. Imam isto kartico temperature so pa identične. Sem že odstranu hladilnik namazu procesor in nič ne pomaga. Je pa tud možno da tile senzorji kej serjejo... Nevem jest se ne sekiram za te temperature kej preveč ker kot si ti reku na otip rebra nimajo 59-64C:D

largie ::

meni winfox za leadtek gf2 pro že dolgo kaže chip edge temperature med 70° in 80°, chip surface temperature med 80° in 90°, na kartici so samo originalna rebra, ki sem jih "podmazal" s titan srebrno pasto, vent je crknil in je gor samo za okras, kartica pa deluje brezhibno.
po moje tvoje temperature niso kritične.

planetparty ::

Zato pa so tvoje že res kritične:D

BoLhCa ::

ok na mojmu fx-u 5900Ultra mam skoz 41 stopinj, v spilih pa nareste najvec 50 stopinj.
za tvojga fx-a se pa ne sekiraj mam isti model doma in men kaze v idle stanju 76 stopinj, pa je grafa cist mrzla, sensor na grafi pa je v pizdi, ker grafa (fx5600) nkol nima 76 stopinj, ker ima cist mrzla rebra, stik je pa narjen z odstranjeno cigumu in natanko namazano pasto AS3!!! tko de to ni.
ne sekiraj se, pa rajsi preveri z artifekt testerjam ce je grafa ok in ce je jo se mal navi:D
lp, .bolhca.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

navijanje gf ti4200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
824753 (3615) mloncar
»

Do koliko grem lahko pri GeForcu X 5600 ?

Oddelek: Navijanje
121062 (817) Mobidick
»

WinFast A280 LE TD

Oddelek: Navijanje
281344 (951) Tic
»

Tezave z Geforce-om

Oddelek: Pomoč in nasveti
6844 (711) Simulacrum
»

Prophet II MX 64 MB!!!

Oddelek: Navijanje
491358 (1047) element

Več podobnih tem