» »

Viber ne pošilja slik iOS 14.3

Viber ne pošilja slik iOS 14.3

Old Spice ::

Imam težavo. Na novem telefonu - iPhone 12 mi Viber nikakor ne pošilja slik. Pošljem lahko tekst, slike pač ne. iOS verzija je zadnja 14.3. Telefon je bil postavljen clean, ne iz backupa. Ne pošilja slik tako na Wifi-ju, kot na mobilnem internetu. Operater je sicer HOT. Viber sem že reinstaliral. Je imel kdo podoben problem? Kaj še probat, razen tovarniške ponastavitve?

shadeX ::

Imam HOT, 14.2 verzijo in dela ok. Malo dvomim da bi Apple kaj spreminjal v 14.3 verziji da zaradi tega ne bi upal pošiljati slik. Mogoče je pa Viber kaj kiksnil.

Kaj naredi ko želiš poslat sliko?

Old Spice ::

Ob pošiljanju se odvrti tisti sivi krog (indikator za pošiljanje) nekje do četrtine in tam tudi obstane. Če kliknem križec za preklic in potem ponovno pošiljanje se začne zadeva vrtet v zanki, dokler ne dobi slika rdečega okvirja, se pravi ni bilo poslano. Prvotno sem mislil, da je povezano s tem, ker sem pred menjavo telefona naredil na starem backup z vključenimi slikami (cca. 20k slik) in potem na novem restore. Tako da sem mislil, da poteka v ozadju še restore, ki preprečuje pošiljanje. No danes sem naredil še reinstall brez restore-a iz backupa in so simptomi enaki.

slotech5 ::

Sem ravnokar poskusil in meni na iOS 14.3 in operaterju Hot deluje posiljanje slik preko Vibra.

Tribal ::

Probaj resetirat napravo.

komunikator ::

meni isto ne dela, obup
mobitel kupil 2 dni nazaj iphone 11, gor imam ios 14.3 in pri viberu posilja text ampak fotke in video nic... imam pa telemach... kaj mislite da je edina resitev to da moram celi mobitel na novo resetirat?

Old Spice ::

Pravkar naredil še factory reset. Enaki simptomi. Slik nikakor ne pošilja.

tomaz- ::

A pravice ste dodelili aplikaciji? recimo, da ji dovolite ogled in upravljanje slik?

Old Spice ::

Kar je vprašal sem potrdil. Tudi ko kliknem na galerijo, jo normalno vidim in lahko izberem slike. Samo pošlje ne. A je še kje kakšna skrita nastavitev za upravljanje?

naja333 ::

Pozdravljeni!
Meni isto . Imam Iphone 11 , kar na lepem je nehal delat ... sm vse odinstalirala instalirala ...
Imam pa telekom.
Druge aplikacije mi delajo bp.

shadeX ::

Mi partnerka prej sporoči da mi ne more poslat sporočila prek Viberja ker ima neke nevem kakšne težave. Jaz ga tudi zadnje čase ne prebavljam. Zdaj bom spravil vse ki jih poznam na Signal. Jebeš tale Viber.

Škoda sam ker iMessage ne morem prek PCja uporabljat, drugače drugega sploh ne bi uporabljal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

naja333 ::

Kaj pa whatsapp?
Men vse dela .... sam ne viber pa ne. ..
kaj je pa signal?

shadeX ::

Naj bi bil "privacy friendly" messaging app (vsaj tako se oglašujejo - bojda ga tud Snowden priporoča :))). Kar mal gledam po UI (tudi na računalniku), lahko tudi avtomatsko briše sporočila na določen interval. In kar sem potreboval je da lahko pošljem file tudi sebi iz računalnika na telefon in obratno, brez da bi to prej poslal nekomu drugemu.

Whatsapp mi ni ok, sploh vmesnik za PC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shadeX ::

Free for Everyone
Signal is an independent nonprofit. We're not tied to any major tech companies, and we can never be acquired by one either. Development is supported by grants and donations from people like you.

naja333 ::

Pa kaj mislite, da bo tozačel normalno delovati nazaj?
Moj sin ima isto Iphone in nima tezav .

Old Spice ::

Ali obstaja instant app, kjer lahko na drugi strani govoriš s tistimi ki uporabljajo Viber?

Sicer sem vmes odprl case na Viber Support. Zaenkrat so mi samo poslali eno goro vprašanj. Moje odgovore imajo od včeraj. Najboljše, da še kdo zadevo prijavi. Je večja šansa da trznejo IMO.

V-i-p ::

Je mogoče kdo ugotovil rešitev? Na Androidu imam sedaj isti problem, je pa novo omrežje, T2. Čudno mi je, ker net dela hitro, vse bp, EON dela, nobene prekinitve, Viber pa ne pošilja slik. Takoj ko vključim mobilne, gre vse čez. Kakšna ideja? Hvala.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

domenc ::

Tašča je imela pri nas enak problem - "rešitev" je bila restart WiFi-ja in zadeva ji je začela delati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najpreprosteje poslati slike in videje na smartphone? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
515199 (3827) Badwolff
»

MMS problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6215869 (11958) mojsterleo
»

Četrt stoletja SMS-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5115972 (13718) GupeM
»

Tudi Viber dobil šifriranje pogovorov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7023860 (18617) matijadmin
»

Ta... Skype in (dobesedno) nesposoben Microsoft

Oddelek: Pomoč in nasveti
4111624 (10269) poweroff

Več podobnih tem