» »

Placevanje pri enaa.com z Diner na obroke

Placevanje pri enaa.com z Diner na obroke

Parkelj ::

Spostovani!

Od 1.1.2021 so uvedeni dodatni varnostni ukrepi za brezgotovinsko placevanje pri nakupih na spletu. Sam imam Diners in sem z njihovimi uslugami zelo zadovoljen, prejel sem registrsko stevilko po posti, ki sem jo vnesel v sistem uspeno. Vendar, rad bi opravil obrocni nakup z le-to kartico pri enaa.com. Denarja je na kartici dosti, pa vendar: Ko izberem obrocno placevanje z diners na x obrokov, moras vnesti stevilko kartice itd ..., to je standard, nato se pojavi se eno okno v browserju za vnost OTP kode ter dodatnega gesla, ki je v bistvu registrska stevilka (prejeta po posti), kot so mi razlozili pri Dinersu. To okno mi od 1.1.2021 vedno zavrne OTP kodo, probal sem 3x vceraj zvecer (nisem se zmotil pri OTP vnosu, preden sem potrdil, sem stevilko 5x preveril) in mi vedno zavrne OTP kodo, po 3eh poizkusih kartico zaklene in narocilo se mi pri enaa stornira. Pri enaa.com trdijo, da sem sam storniral narocila (veckrat sem probal z istimi postavkami v nakupu), vednar jaz nisem storniral. Se to dogaja se komu?

Lp,
M.

Scorpy84 ::

Samo v opozorilo, ko kupujes pri diners na obroke pri enaa, se koncna cena precej dvigne, oziroma imajo nenormalno visoke stroske pri tej kartici. Ceneje bi te prislo ce bi kupil pri konkurenci ali celo ce kje opravis fizicni nakup na obroke, kjer nimajo teh dodatnih stroskov kot jo imajo pri enaa.

Parkelj ::

Scorpy84 je izjavil:

Samo v opozorilo, ko kupujes pri diners na obroke pri enaa, se koncna cena precej dvigne, oziroma imajo nenormalno visoke stroske pri tej kartici. Ceneje bi te prislo ce bi kupil pri konkurenci ali celo ce kje opravis fizicni nakup na obroke, kjer nimajo teh dodatnih stroskov kot jo imajo pri enaa.
Ok, hvala za warning, ampak, to se zavedam, rad bi ta problem resil ...

ToniT ::

Parkelj je izjavil:

Denarja je na kartici dosti, pa vendar: Ko izberem obrocno placevanje z diners na x obrokov, moras vnesti stevilko kartice itd ..., to je standard, nato se pojavi se eno okno v browserju za vnost OTP kode ter dodatnega gesla, ki je v bistvu registrska stevilka (prejeta po posti), kot so mi razlozili pri Dinersu. To okno mi od 1.1.2021 vedno zavrne OTP kodo, probal sem 3x vceraj zvecer (nisem se zmotil pri OTP vnosu, preden sem potrdil, sem stevilko 5x preveril) in mi vedno zavrne OTP kodo, po 3eh poizkusih kartico zaklene in narocilo se mi pri enaa stornira. Pri enaa.com trdijo, da sem sam storniral narocila (veckrat sem probal z istimi postavkami v nakupu), vednar jaz nisem storniral. Se to dogaja se komu?

Lp,
M.


Registrska številka, prejeta po pošti je namenjena registraciji na moj Diners in se uporabi samo enkrat. Tam si določiš geslo, ki ga boš uporabljal pri plačilih preko spleta.
Vse je napisano na listu, kjer je registrska številka.

Parkelj ::

ToniT je izjavil:

Parkelj je izjavil:

Denarja je na kartici dosti, pa vendar: Ko izberem obrocno placevanje z diners na x obrokov, moras vnesti stevilko kartice itd ..., to je standard, nato se pojavi se eno okno v browserju za vnost OTP kode ter dodatnega gesla, ki je v bistvu registrska stevilka (prejeta po posti), kot so mi razlozili pri Dinersu. To okno mi od 1.1.2021 vedno zavrne OTP kodo, probal sem 3x vceraj zvecer (nisem se zmotil pri OTP vnosu, preden sem potrdil, sem stevilko 5x preveril) in mi vedno zavrne OTP kodo, po 3eh poizkusih kartico zaklene in narocilo se mi pri enaa stornira. Pri enaa.com trdijo, da sem sam storniral narocila (veckrat sem probal z istimi postavkami v nakupu), vednar jaz nisem storniral. Se to dogaja se komu?

Lp,
M.


Registrska številka, prejeta po pošti je namenjena registraciji na moj Diners in se uporabi samo enkrat. Tam si določiš geslo, ki ga boš uporabljal pri plačilih preko spleta.
Vse je napisano na listu, kjer je registrska številka.

Ok, torej so mi narobe povedali, torej, ob nakupu (sorry, zgleda da sem totalen imbecil), pod vnos OTP zahteva se neko geslo, katero geslo vnesem tu - geslo od dostopa do web portala?

Lp,
M.

ToniT ::

Tu vneseš geslo, ki si ga določil na moj Diners, takrat ko si moral vnesti tudi registrsko številko. Lahko, da je enako geslo, kot za web portal, ni pa nujno....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trading212 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21142280 (1179) gansta
»

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
996138743 (28009) V-i-p
»

DinnersClub - tujina

Oddelek: Pomoč in nasveti
121564 (1283) Scorpia
»

Nujno pomoč NLB - PAYPAL

Oddelek: Loža
61800 (1185) Apofis
»

Kje kupiti robo na več obrokov brez obresti

Oddelek: Kaj kupiti
367592 (6844) bluefish

Več podobnih tem