» »

DinnersClub - tujina

DinnersClub - tujina

Ales47 ::

Pozdrav. Mogoče ve kdo za kakšno trgovino v avstriji/nemčiji ki omogoča nakup na obroke? (Za pc )
Lp
Ryzen 7 5800X3D|Aorus X570|16GB KINGSTON DDR4|RTX 3080|250GB SSD Samsung|2TB

Mare2 ::

Plačaš z Dinners kartico, če imaš vklopljena obročna plačila za en euro, lahko plačilo razdeliš na obroke.

A ni tako?

anko ::

Scorpia ::

Nima vsaka trgovina moznost na obroke pri dinersu, ceprav imajo moznost enkratno placilo na diners.
////

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Scorpia ()

branc ::

Ni važno, ali ima trgovina na obroke ali ne. Kupiš v enem znesku in jim na Diners pišeš, da ti razbijejo na obroke. Mislim, da je 12 max.

Scorpia ::

Kolikor vem to moznost ponujajo akcijsko. Verjetno mislis na dcstore.si
////

Mare2 ::

Scorpia je izjavil:

Kolikor vem to moznost ponujajo akcijsko. Verjetno mislis na dcstore.si


To je bila pri Dinners lani plačljiva storitev . Cca 1 EUR (2 EUR gor ali dol) na mesec. Če nimaš 1 EUR, nimaš obrokov.

Scorpia ::

Imam na voljo na obroke, placujem tudi evro na obrok, za 24 se mi zdi da je 2, in sem tudi naletel na trgovine kjer ne dajo na obroke.
////

Ales47 ::

Kupiš lahko na obroke tam kjer to tudi nudijo, ne gre vsepovsod. Mal ste offtopic? razen conrada ne najdem druge trgovine v avstriji ki bi ponujali nakup na obroke ( v tujini max do 3 obroke). V tujini očitno ni lih popularna
Ryzen 7 5800X3D|Aorus X570|16GB KINGSTON DDR4|RTX 3080|250GB SSD Samsung|2TB

Mare2 ::

Ko sem imel jaz Mastercard pri DH bi lahko vsak nakup z esemesom (št. nakupa, število obrokov) v roku pol ure od nakupa razdelil na več obrokov. Aleš v naslovu omenja DinnersClub, torej obroke omogoča DinnersClub.

Evo, ata google ve. :)

https://www.google.si/search?q=DinnersC...

Ales47 ::

Stem da z mastercard verjetno v tujini tud nebi šlo kupit na obroke ker potrebuješ pol prebivališče tam ali?
Ryzen 7 5800X3D|Aorus X570|16GB KINGSTON DDR4|RTX 3080|250GB SSD Samsung|2TB

joze67 ::

DH MC ali Abanka Visa nekaj ponujajo nakup na obroke z SMS. Pri tem trgovina ni udeležena in ni važno, kje kupiš (preverjeno).
Diners mora imeti podporo v trgovini. Ali pa jih pokliči in vprašaj, če gre naknadno, kot je rekel @branc. Mislim, če pravi, da dela, potem dela; sam nisem nikoli tako.

Scorpia ::

Ales47 je izjavil:

Kupiš lahko na obroke tam kjer to tudi nudijo, ne gre vsepovsod. Mal ste offtopic? razen conrada ne najdem druge trgovine v avstriji ki bi ponujali nakup na obroke ( v tujini max do 3 obroke). V tujini očitno ni lih popularna


Pogledas na spletni strani od diners austrija ali nemcija itn., katere trgovine podpirajo diners placilo in tudi obrocno.
////


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diners card

Oddelek: Loža
72677 (2169) Mare2
»

1070GTX / DinnersClub / AGT

Oddelek: Pomoč in nasveti
122103 (1678) Ales47
»

Nakup na obroke z DINERS CLUB kartico-tuje spletne trgovine

Oddelek: Loža
51307 (1150) iDare
»

Kje kupiti gaming računalnik na obroke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5221828 (16479) gpanta
»

Nakup racunalnika na obroke

Oddelek: Pomoč in nasveti
365186 (4557) GiGaBaJt

Več podobnih tem