» »

Samsko življenje brez resne zveze

Samsko življenje brez resne zveze

Temo vidijo: vsi

PrihajaNodi ::

Ta drugi npr. je lahko dal kaksno hujso stvar cez, recimo ga je zena prevaral al kaj jaz vem ali pa je slucajno zanosila on otroka ni hotel imeti, ona pa ni hotela vzeti after pill. Recimo


Sej to govorim. Otrok ni garancija da bo baba ostala s tabo. Itak pa ma na konc vse pravice in mu kahko mozg pere kakor hoce.
Torej si na koncu vseen sam. Tist otrok te pa itak ne bo povohal. Kri gor al pa dol, ajd razn ce bo rabu kes...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

neocodexx ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ta drugi npr. je lahko dal kaksno hujso stvar cez, recimo ga je zena prevaral al kaj jaz vem ali pa je slucajno zanosila on otroka ni hotel imeti, ona pa ni hotela vzeti after pill. Recimo


Sej to govorim. Otrok ni garancija da bo baba ostala s tabo. Itak pa ma na konc vse pravice in mu kahko mozg pere kakor hoce.
Torej si na koncu vseen sam. Tist otrok te pa itak ne bo povohal. Kri gor al pa dol, ajd razn ce bo rabu kes...


Moj foter se je ločil od prvega zakona z mojim pol bratom ko je ta bil star nekje 7 let. Enako se je ločil tudi moj polbrat, s svojim 7 let otrokom (heh zgodovina se ponavlja), in zdaj ima to lepo ločeno potomstvo, pa še plačevati mora vsak mesec, da ga vidi 2x na leto. In še to takrat prideta za praznike kjer sem jaz doma (sosednje hiše) in moram potem to za praznike prenašat. Pri sosedih prav tako "velike fešte" s celimi famijilami za praznike. Mi gre prav na kozlanje to vse skupaj in bolj srečen ne bi mogel biti, kot da sem lepo sam ali pa sam z partnerico - to je še daleč najlepše. Pač introverti smo, razumite to. Se tudi radi podružimo občasno, ampak so meje. Ni pa vsak za te velike družine.

Kar sem hotel reči, glede na pretekle izkušnje v naši družini (in vsi napoprek skregani) nimam niti jaz neke motivacije ustvarjat svojo družino, ker slabega otroštva tudi otroku ne privoščim. Če se bo delala družina, bo tako kot je prav, s pravo partnerko, ob pravem času, ne pa "samo zato da si do 30 neki naredu".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

PrihajaNodi ::

Torej se caka da se tudi ti locis:))pa se prej otroka, brez nima smisla.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gagatronix ::

> in mu zena ne dovoli

WAT

neocodexx ::

Gagatronix je izjavil:

> in mu zena ne dovoli

WAT


Ja, ja, koliko sem jaz tega že slišal.. Največkrat v temi "kateri 55" in večji televizor", pa se potem preseli debata v temo "kateri 55" in manjši televizor" ker žena ne dovoli.. Pa ne da zagovarjam samski stan - bi tudi jaz raje bil v srečni vezi, ampak tega je veliko. Kao prilagajanje pa to, kompromisi, za zdravo vezo.

Gagatronix ::

To je tisto, ko babe mislijo da lahko komandirajo, folk pa nasplosno ne zna komunicirat.

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

To je tisto, ko babe mislijo da lahko komandirajo, folk pa nasplosno ne zna komunicirat.


Ja ce ji bos pa rekel po svoje bo pa vik in krik in mesec brez sexa.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neocodexx ::

Gagatronix je izjavil:

> in mu zena ne dovoli

WAT


Čist tk en primer od številnih: prijatelj je svoji dragi bil primoran kupit že drugi voziček za 2.000€ (ker prvi za 1.000€ se je že znucal) za drugega froca, sam pa še vedno gleda 37" TV in se ni mogel načudit moji 70" beštiji, češ koliko je pa to moralo stati. Dragi moj, manj kot tvoj voziček...

PrihajaNodi ::

:)):))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neocodexx ::

Pa ne da zagovarjam samski stan. Saj je lepo, da ima družino. Sam jaz se pa tak ne dam. Pa to je šlo verjetno od skupnih financ, imata oba v redu službo. Ampak še vedno. TVja pa ni solidnega v bajti, ker pač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

IL_DIAVOLO ::

Ali pa 3000 za otrosko sobo, seveda po meri. Pol pa rečem, da sem dal 2000 za dopust..."to je res cist preveč".

Nekako folk postane obseden s froci in ne zna realno ocenit, kaj je res pomembno.

neocodexx ::

Otroško sobo? Jaz je nikoli nisem imel. Jo je prevzel moj polbrat, js sm se pa potem nekak moral zadovoljit spat v dnevni na raztegljivem. Svoje lastne sobe, al pa zasebnosti ki jo hoče današnja razvajena otročad, ni bilo. Tam nekje do konca srednje, pol sem se pa tak preselil v študenta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

PrihajaNodi ::

neocodexx je izjavil:

Otroško sobo? Jaz je nikoli nisem imel.


Jaz tudi ne. Visji zivljenski slog in zene bi vse mele dedc nej pa placuje. Pa se nov iphone ji mora vsak let kupt da je srecna. Realno tko to gre.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neocodexx ::

PrihajaNodi je izjavil:

neocodexx je izjavil:

Otroško sobo? Jaz je nikoli nisem imel.


Jaz tudi ne. Visji zivljenski slog in zene bi vse mele dedc nej pa placuje.


Saj smo že navajeni :))

PrihajaNodi ::

Jst ne in se ne bom nikoli tega navadil. Sploh drage eksluzivne vecerje me odbijajo, kuhat pa redko zna se katera.
Ja, tistih 15 min sexa te lahko zaj. za cel lajf.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kuall ::

neocodexx je izjavil:

Otroško sobo? Jaz je nikoli nisem imel. Jo je prevzel moj polbrat, js sm se pa potem nekak moral zadovoljit spat v dnevni na raztegljivem. Svoje lastne sobe, al pa zasebnosti ki jo hoče današnja razvajena otročad, ni bilo. Tam nekje do konca srednje, pol sem se pa tak preselil v študenta.

Tvoja tastara nista znala seštet, koliko sob je na razpolago v bajti, to je problem. :D
Jaz sem imel svojo sobo od začetka srednje šole in si ne predstavljam drugače. Dokler je nisem imel pa sem hodil drkat na garažo in v gozd. :))

Kar se tiče otrok je pri meni tako: v 20ih sem zgleda da nagonsko veliko razmišljal o tem, kako bi vzgojil svojega otroka. Zdaj v 30ih me je to že minilo in me otroci več ne zanimajo, bili bi mi v bistvu v veliko breme. Tako je tudi prav z genetskega vidka, star imeti otroke ni preveč pametno, ker je večja verjetnost, da bodo pohabljeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

IL_DIAVOLO ::

Gagatronix ::

Ti pa res govna beres, diavolo. :))

neocodexx ::

Hm, to izgleda bolj kot zajebancija/norčevanje iz zakona :)

tikitoki ::

m0LN4r je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sprasujem se, ce se je sploh smiselno živeti v Slo, ne da se bom ukvarjal, ce bo moj priimek po moji smrti se v obtoku lol


Pusti jih. Vprasanje kdo jim je spral glave, da so otroci bistvo tega sveta.
Natancneje lastni otroci, lastna kri. To pac izhaja se vedno iz tega razmisljanja, da sta za to da imas otroka, nujno potrebna dva, ki se data dol. Jah.
Da se pa oklepas priimka ok, razumem po eni strani, po drugi strani pa brezveze. Ime in priimek sta nekaj kaj lahko spremenis, ce ti ni vsec.


Tud za posvojiotev morata biti naceloma dva.

zobnik ::

Vi bi otroke štancal, pa tud če se v revščini znajdejo a niso že rekli, pisal o tem, da nas je na zemlji preveč in zarad tega je lakota.

Pimoz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nodi :))

https://www.zurnal24.si/svet/namesto-ps...

Umru, hahaha, pa folku se je odpelal. Kaj bi sele blo ce bi mel on njo na povodcu xD

neocodexx ::

Pimoz je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nodi :))

https://www.zurnal24.si/svet/namesto-ps...

Umru, hahaha, pa folku se je odpelal. Kaj bi sele blo ce bi mel on njo na povodcu xD


Sam res, zanimivo kako to da je bil on na povodcu ni bilo nič nenavadnega. Problem je bil samo ker sta kršila policijsko uro. Predstavljaj si SJW, če bi bile vloge zamenjane..

PrihajaNodi ::

Kje so casi ko je bla zena zadovoljna s sopkom roz. Drugi casi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...

Bedna otrocarijad in njihovi starsi. Se vec bo takih primerov.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gagatronix ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...

Bedna otrocarijad in njihovi starsi. Se vec bo takih primerov.


Aha, pustimo ob strani dejstvo, da je tempo zivljenja vedno bolj stresen in ko k temu dodas se eno zajebano leto + puberteto ... Good fkn luck.

neocodexx ::

Srednješolci morajo stran od staršev, da formirajo svoje osebnosti, ne pa bit z njimi zaprti 24 ur na dan in od njih sesat vse zablode, ki so jih ti nabrali in zbrali.


Tole je en kar dobr komentiral imho

Moja leta v srednji so bila daleč od ideale, ampak tega lockdowna s starši doma 24/7 pa nobenemu srednješolcu ne privoščim

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

c3p0 ::

Blinkys je izjavil:


Bolano razmišljanje. Doben tukaj ne govori da so otroci nuja, niti statusni simbol. Otroci so odločitev. Razumem da dandanes imaš starše in vsak gib otroka objavljajo na raznih omrežjih. Bolano. Reproducirati se je v naših genih. Je pa res da za nekatere je bolje, da otrok nimajo/te.


Včasih so otroci bili nuja, zdaj so marsikomu bolj statusni simbol. Govorim o povprečju. Večina želi najboljše za svojega otroka, ne vidi pa, da mu z marsičem bistvu dela le škodo (igranje igric, ipad/fb/tiktok brez nadzora itd.). Reprodukcija je nujna za preživetje vrste, bravo. To vejo tudi miši, kjer iz enega para nastane v letu lahko tudi 1000 primerkov. Ne vem kaj delaš na forumu, ko pa bi se ta čas lahko množil.

[Michael] ::

neocodexx je izjavil:

Srednješolci morajo stran od staršev, da formirajo svoje osebnosti, ne pa bit z njimi zaprti 24 ur na dan in od njih sesat vse zablode, ki so jih ti nabrali in zbrali.


Tole je en kar dobr komentiral imho

Moja leta v srednji so bila daleč od ideale, ampak tega lockdowna s starši doma 24/7 pa nobenemu srednješolcu ne privoščim


Klinc gleda otroke in mladino, na starejših svet stoji! ;((
Bomo videli koliko časa bo zdržala ta mentaliteta >:D

sci3nc3 je izjavil:

Zakaj je samski stan v družbi nesprejemljiv?
Nihče te ne vpraša kakšne vere si ali katero politično stranko spremljaš, vse pa zanima, če imaš partnerja.
Lahko kdo pojasni, od kod družbi takšno razmišljanje?


Nihče te tudi ne vpraša česa si želiš, ker je vzorec imeti partnerja in otroka zakoreninjen globoko v podzavest človeka in jih zanima samo to kdaj boš tudi ti vzorec ponovil, če greš ven iz vzorca izstopaš. Tako si tarča (ne)prijetnih vprašanj. Zakaj te zanima vprašaj nazaj, videl boš kako hitro začnejo zagovarjati njihov način življenja kot edinega pravilnega.

IL_DIAVOLO ::

Najboljši prizor je ko reces "kdo pa pravi da jih bom imel".

Se kar začne kadit iz uses. Priceless.

D3m ::

Podzavest ali nagon.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Gagatronix ::

Mutavost predvsem.

bizgech ::

Biti samski ni nujno nekaj čudaškega. Sploh pa tudi resne zveze nimajo nič skupnega s potomci. Danes imaš mlade pare, ki se spoznajo nekje v šoli in 10 let pozneje (ko je za njimi faks, prva zaposlitev, prvo najemniško stanovanje) so še zmeraj brez otrok. Kaj točno čakajo? Nazadnje se večina takih zvez konča. Pri 40. mogoče spoznaš, da si naredil napako, ker si v zvezo stopil z napačno... ampak takrat je že prepozno za popravljanje napak, ker so za tabo najlepša leta. Vprašaš se, ali ne bi bilo bolje ta čas biti samski.

Jaz imam za sabo samo eno resno zvezo. Na srečo ni trajala zelo dolgo in razid ni bil tako boleč. Potem sem si želel biti nekaj časa samski. V tem času sem prekoračil tisto magično mejo (30 let), ko se stvari spremenijo. Opaziš, da so večinoma izbirki in ženske s prtljago (otroci), ki se jim je zveza ponesrečila. Se najde tudi kakšna normalna (bolje rečeno kompatibilna z moje strani), ampak spoznavanje je danes težje kot je bilo nekoč. Tudi pričakovanja do nasprotnega spola niso več ista kot so bila. Če potegnem črto: Lep mladosten videz je izginil, finance niso presežek, smisla za humor sploh nikoli ni bilo, časa pa imamo vsi vedno manj. Včasih so se ljudje spoznavali tudi preko interneta, ampak opažam, da se tudi to spreminja. Ko ženska sprejme 30+ prošenj in 50+ sporočil je razumen in popolnoma pričakovan odziv ignoranca. Sem imel trenutke, ko sem se prav trudil kakšno dobit, da ne bi ostal samski (kaj bodo ljudje govorili?), ampak enkrat opaziš, da z iskanjem samo zapravljaš čas, namesto, da bi užival samski stan, ki danes niti ni več tak tabu.

PrihajaNodi ::

Ko ženska sprejme 30+ prošenj in 50+ sporočil je razumen in popolnoma pričakovan odziv ignoranca. Sem imel trenutke, ko sem se prav trudil kakšno dobit, da ne bi ostal samski (kaj bodo ljudje govorili?), ampak enkrat opaziš, da z iskanjem samo zapravljaš čas, namesto, da bi užival samski stan, ki danes niti ni več tak tabu.


Moški so obupani in bi za sex storili vse. Najgrša bejba na Tinderju dobi več "lajkov" kot tip, ki izgleda odlično. Jah, bo pa treba kakšnih 60 eur odštet za sex pri prijateljici noči, vseeno ceneje kot predrkavanje, kateri bi ugajal. Kot pa si sam ugotovil po 30 dobiš samo še najslabšo "kvaliteto".
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Hypathia ::

Najboljš, da zamenjaš spol, pa boš prišel do tako želenih lajkov.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

neocodexx je izjavil:

Srednješolci morajo stran od staršev, da formirajo svoje osebnosti, ne pa bit z njimi zaprti 24 ur na dan in od njih sesat vse zablode, ki so jih ti nabrali in zbrali.


Tole je en kar dobr komentiral imho

Moja leta v srednji so bila daleč od ideale, ampak tega lockdowna s starši doma 24/7 pa nobenemu srednješolcu ne privoščim


Kot da večina upošteva lockdown, sploh med mladimi.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

bizgech ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ko ženska sprejme 30+ prošenj in 50+ sporočil je razumen in popolnoma pričakovan odziv ignoranca. Sem imel trenutke, ko sem se prav trudil kakšno dobit, da ne bi ostal samski (kaj bodo ljudje govorili?), ampak enkrat opaziš, da z iskanjem samo zapravljaš čas, namesto, da bi užival samski stan, ki danes niti ni več tak tabu.


Moški so obupani in bi za sex storili vse. Najgrša bejba na Tinderju dobi več "lajkov" kot tip, ki izgleda odlično. Jah, bo pa treba kakšnih 60 eur odštet za sex pri prijateljici noči, vseeno ceneje kot predrkavanje, kateri bi ugajal. Kot pa si sam ugotovil po 30 dobiš samo še najslabšo "kvaliteto".


Ponavadi so ženske na družbenih omrežjih oblegane s strani samskih ali takih, pri katerih je samo vprašanje časa, kdaj bodo postali samski. Vsak normalen moški, ki ima stabilen partnerski odnos in je v njem srečen, ne bo šel težit neki neznanki na Tinderju. Sklepaš lahko, da je samskih ali bodočih samskih zelo veliko. Če upoštevamo dejstvo, da je populacija enakomerna (približno enako število žensk kot moških), bi moralo biti toliko samskih tudi žensk. Je pa vseeno ena razlika: ženska ne bo šla vzpostavljat prvega stika (to so redki primeri). Moški pa bo mimogrede poslal sporočilo 15 ženskam na neki platformi. Verjetno je med temi samskimi kakšna normalna ženska (ne bi temu rekel izbirek), ampak tudi če je, boš z njo težko težko navezal stik, ker te bo po defaultu ignorirala zaradi tistih 15-ih, ki so jo napadli s sporočili. Ženskam to dopizdi in niti ne odpirajo sporočil. Ti pa tako iščeš šivanko v kopici sena. Ko enkrat to dojameš, se nehaš truditi in čas raje porabiš za obetavnejše stvari.

zobnik ::

Nič ni tukaj bolj čudaškega kot ljudje, ki ne sprejemajo družbo tako kot je al so samski, poročeni, neporočeni in s 3 otroci ali ali celo invalidi, starejši. Ljudje smo ljudje in razlike v družbi nebi smelo bit vsaj ne v letu 2020-1.
Ne bit kot ovce, kot je to v navadi.

In ko pogledam FB se ene mamice hvaljo s svojim na novo rojenim otrokom. Ne vem al so ga zaradi družbe, ki to zahteva naštancal al zarad sebe. Ker če zarad sebe takega otroka nebi dajel na FB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

damyan33 ::

Sam sem v zvezah od svojega 19-ega leta. V tem času ni bilo obdobja samskosti, ki bi trajala več kot 4 mesecev. Pa še takrat sem aktivno iskal in ves čas hodil na zmenke. Je pa res, da se še nobena ni izkazala za večno. Sedanja je še dokaj sveža, morda bo tokrat ta prava. Upam.

nirm ::

https://radioprvi.rtvslo.si/2020/01/tor...

sem prav poiskal ker se spomnil, da sem nekje to že poslušal - samskih moških naj bi bilo sicer 400.000, žensk pa 300.000, zdaj pa razumi kdor more (očitno imamo 100.000 več lezbijk kot gejev)

:))

Ashrack ::

PrihajaNodi je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

To je tisto, ko babe mislijo da lahko komandirajo, folk pa nasplosno ne zna komunicirat.


Ja ce ji bos pa rekel po svoje bo pa vik in krik in mesec brez sexa.

V primeru da zenska izkorisca sex kot orozje, je pa bolje da gres takoj stran od nje.
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

m0LN4r ::

Nenamerno vec, kot bi si mislili.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Ashrack ::

Partnerka, ki izkorisca sex kot orozje v zvezi, ni drugega kot prostitutka. Definicija prostitutke je, da sex menja za drugo uslugo.
Summa summarum, v takem primeru je prostitutka boljsa od resne zveze s partnerko.
....

m0LN4r ::

Ene se zavedajo, da pussy has power, druge ne pa vseeno ima power.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mato989 ::

Ashrack je izjavil:

Partnerka, ki izkorisca sex kot orozje v zvezi, ni drugega kot prostitutka. Definicija prostitutke je, da sex menja za drugo uslugo.
Summa summarum, v takem primeru je prostitutka boljsa od resne zveze s partnerko.


Kaj torje tisti ki delajo z rokami in zamenjajo za neko uslugo v razmerju so pa delavci in zaposleni?

Vsi smo prostitutke samo druge dele prodajamo, eni pizde in kurce, drugi roke in noge, tretji pa glavo =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Ashrack je izjavil:

Partnerka, ki izkorisca sex kot orozje v zvezi, ni drugega kot prostitutka. Definicija prostitutke je, da sex menja za drugo uslugo.
Summa summarum, v takem primeru je prostitutka boljsa od resne zveze s partnerko.


Drzi. Se ne bi mogel bolj strinjati. Je pa druga cenejsa.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ashrack ::

Mato989 je izjavil:

Ashrack je izjavil:

Partnerka, ki izkorisca sex kot orozje v zvezi, ni drugega kot prostitutka. Definicija prostitutke je, da sex menja za drugo uslugo.
Summa summarum, v takem primeru je prostitutka boljsa od resne zveze s partnerko.


Kaj torje tisti ki delajo z rokami in zamenjajo za neko uslugo v razmerju so pa delavci in zaposleni?

Vsi smo prostitutke samo druge dele prodajamo, eni pizde in kurce, drugi roke in noge, tretji pa glavo =)

Ti govoris o razmerju delodajalec-delavec. Skupaj v tem primeru oba drug drugega izkoriscata. Delodajalec hoce da naredis cim vec za cim manj denarja, delavec pa ravno obratno.

Ko pa govorimo o razmerju med partnerjema je pa odnos drugacen in ne temelji na izkoriscanju ampak na skupnem zaupanju in pomoci.
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

Mato989 ::

Ashrack je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ashrack je izjavil:

Partnerka, ki izkorisca sex kot orozje v zvezi, ni drugega kot prostitutka. Definicija prostitutke je, da sex menja za drugo uslugo.
Summa summarum, v takem primeru je prostitutka boljsa od resne zveze s partnerko.


Kaj torje tisti ki delajo z rokami in zamenjajo za neko uslugo v razmerju so pa delavci in zaposleni?

Vsi smo prostitutke samo druge dele prodajamo, eni pizde in kurce, drugi roke in noge, tretji pa glavo =)

Ti govoris o razmerju delodajalec-delavec. Skupaj v tem primeru oba drug drugega izkoriscata. Delodajalec hoce da naredis cim vec za cim manj denarja, delavec pa ravno obratno.

Ko pa govorimo o razmerju med partnerjema je pa odnos drugacen in ne temelji na izkoriscanju ampak na skupnem zaupanju in pomoci.


Razumem, samo če je ženska ki izkorišča seks v zameno za nekaj v zvezi prostitutka, potem je v tej taisti zvezi ženska/moški ki izkorišča roke (da nekaj naredi) v zameno za nekaj delavec/zaposlen
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

@ashrock To je bilo vcasih, pa se to je zena bila doma in rihtala otroke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

avom23 ::

Znajo biti zapleteni te odnosi, tudi narava, hormoni npr vcasih po moje, tudi pri najbojsih namenih in zaobljubah lahko pri nekatrih prevladajo. In zenske tukaj verjetno niso izjema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Samsko življenje brez resne zveze (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35068939 (11381) BigWhale

resna zveza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414546 (11569) 111111111111
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100195 (86373) guest #44

Več podobnih tem