» »

Samsko življenje brez resne zveze

Samsko življenje brez resne zveze

Temo vidijo: vsi

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

> Pa ce so nesrecni v svojem druzinskem zivljenju, si tega ne bodo priznali nikoli, ker kaj bodo pa drugi rekli.

Folk iz takih partnerskih zvez potem konca tako, da se ga zena doma uliva, moz pa v ostariji. Najebejo pa froci.


Ne. Tip vzame sekiro ali pa gre na tablete. Ko so vsi mrtvi pride 24 ur vprasat sosede kaj je bilo. Pa receje: mi nc ne vemo, pa tako mirna druzina so bili...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gagatronix ::

Po tej logiki bi imela Slovenija 10,000 prebivalcev, ne pa 2+ mio.

m0LN4r ::

Gagatronix je izjavil:

Po tej logiki bi imela Slovenija 10,000 prebivalcev, ne pa 2+ mio.
Nisi uposteval migrante iz juga, vedno vec jih je.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

Po tej logiki bi imela Slovenija 10,000 prebivalcev, ne pa 2+ mio.


Albanci se dobr drzijo:)familije so skup
Dvomim da se tolk koljejo...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

m0LN4r je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Po tej logiki bi imela Slovenija 10,000 prebivalcev, ne pa 2+ mio.
Nisi uposteval migrante iz juga, vedno vec jih je.


Sklepam, da si ti eden od njih, ker ti slovnica sepa.

m0LN4r ::

Gagatronix je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Miki N je izjavil:

Plot twist: ničkoliko primerov, kjer se izkaže, da je luzer v bistvu nabrisal ločeno ženo... in ko malo bolje pogledaš, pa saj mu je tamal malo podoben!
Jaz sploh nocem vedet kaj se je pred 50 leti dogajalo na raznih veselicah, kozolcu, psenici... Marsikaj se sele zve, ko se na stara leta skregajo. Je stara mati dejala, je prsu gospod in me naredil zensko. Pa je bla noseca, pa je trebalo hitr najt moza.


Je Milena Miklavcic o tem pisala v tisti svoji knjigi.
Ja jaz sem se v mladosti ogromno pogovarjal s staresino na vasi, babicami in prababicami, marsikatero zgodbo so povedale ali pa ko si kot otrok bil zravn, ko so si ga malo spili pa so prisle na dan zgodbe. Svasta se je dogajalo. Razlika je samo ta, da imas danes internet, pa lekarno za vogalom.

Gagatronix je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Po tej logiki bi imela Slovenija 10,000 prebivalcev, ne pa 2+ mio.
Nisi uposteval migrante iz juga, vedno vec jih je.


Sklepam, da si ti eden od njih, ker ti slovnica sepa.
Nisem, sem pa hodil v dvojezicno solo in se doma ne pogovarjamo slovensko, kljub temu, da sta zadnji dve generaciji na politicno Slovenskih tleh.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Gagatronix ::

In potem ti drugim o priseljencih. :))

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

In potem ti drugim o priseljencih. :))


Zakaj vzames to kot zaljivko?. Statistika dela svoje. Ocitno albanci in bosanci nekaj delajo prav v zvezah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gagatronix ::

Ja, dvesto let za cajtom so. :))

m0LN4r ::

Gagatronix je izjavil:

In potem ti drugim o priseljencih. :))
Mi se nismo priselili, smo se vedno tam kjer smo bli, samo meje so premikali malo sem in tja. Anyway, migracije so dobrodosle. Belke se zadnje case bolj interesirajo za malo manj bele moske in obratno ;) Oz. marsikateri domacinki je tuj naglas sexy ;)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

Ja, dvesto let za cajtom so. :))


Nic hudega, bolje kot moderne druzine z vikend fotri in zgonenim zenami.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

c3p0 ::

Blinkys je izjavil:

Še nisem srečal osebe, ki je v mladosti zagovarjala samsko življenje in kariero, in ki ji pri 60 letih ni bilo žal, da nimajo potomcev. V razmislek.

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.


Časi se spreminjajo. Včasih so bili otroci nuja, družine so imele po 10, 12 otrok, tudi v moji družini. Delali so kot živina že od malih nog, ker živine skorajda niso imeli. Nekaj jih je umrlo v mladih letih, par po raznih vojnah, so šli tudi v tujino in se vrnili še bolj revni, ali tam ostali.

Danes je Zemlja overpopulated, dodatnih parov rok se ne rabi. Otroci so neke vrste statusni simbol, ali pa starši skozi njih želijo živeti neke svoje neizpolnjene fantazije, zapolnit želijo luknjo, se bojijo samote na stara leta (kar lahko doživijo kljub otrokom) ipd. Rezultat pa so razvajeni pamži, s polno ritjo vsega.

Gagatronix ::

> Včasih so bili otroci nuja, družine so imele po 10, 12 otrok

Tetka (ni bila v sorodu z nami, samo klicali smo jo tako) je imela 11 bratov in 8 sestra. Prezivela 2 vojni, na koncu jo je obleganje Sarajeva ugonobilo.

Hypathia ::

m0LN4r je izjavil:

Zenske lahko kategoriziras po stopnjah:
1.
2.
3.
4.
5.

Moške pa takole:
1. Mega prasci
2. Mini prasci

In tisti, ki bi imeli doma "pridne", za dodatek, v živo ali prek neta, pa še "poredne" sodijo v 1. kategorijo, skupaj s tistimi, ki slike s privat zabav ali računov, šerajo z drugimi. Tko da kar počasi z očitki o dvojnih merilih.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

m0LN4r ::

Mja, neki cajta sem glih dva taka pametnjakovica poslusal, druzina, pa levo desno kako skup drzijo pa kako je to na stara leta fino. No po 10 letih zdaj pri 60+ sta se skregala in zivita loceno. BRAVO !
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Jerry000 ::

Folk sam ne bit tolk zaprti. Vse je OK, je OK če si 40 in nimaš otroka, je OK če si 40 in si ločen, je OK če ne želiš otrok ali družine. Noben ni čuden. Konc koncu, kaj je normalno je itak relativno. Verjamem pa da si večina želi družine, partnerja itd. Heck, tudi jaz, ampak da bi pa sam zato šel z nekom skup da bom imel otroka in družino, ni šans. Sem pa zbirčen ja, z razlogom. Zbirčnost sem pa opisal na prejšnji strani. Vem da družbi ne bom ustrezal, ampak mi dol visi kaj družba misli. Men je tko kul in vem, da ko najdem osebo (partnerko) bo to top.
In heck, tud geji in lesbike so OK, ni nič narobe s tem. Ja, živalski svet nima isto spolno usmerjenih, well, narava tudi nima avtomobilov za lažje premikanje. Živalski svet in človeka ne moreš primerjat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Master_Yoda ::

link_up je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

link_up je izjavil:

sam prasam...komu poveste kaksen svoj dosezek, obcutek, idejo...Alexi? Ne bit otroc fantje...


A ti si star 13 let, da potrebujes potrditev od nekoga drugega ?


Ali na to pricakujes odgovor, ali si se samo malo zlajal in gasa naprej?


Odgovor brez protiargumenta, z osebnim napadom. Gagatronix wins! In ja ce si nezadovoljen s sabo in se gres poparckati v pricakovanju da je sluzba partnerja da te osreci bosta oba najebala na koncu.
Dovie'andi se tovya sagain.

m0LN4r ::

Hypathia je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Zenske lahko kategoriziras po stopnjah:
1.
2.
3.
4.
5.

Moške pa takole:
1. Mega prasci
2. Mini prasci

In tisti, ki bi imeli doma "pridne", za dodatek, v živo ali prek neta, pa še "poredne" sodijo v 1. kategorijo, skupaj s tistimi, ki slike s privat zabav ali računov, šerajo z drugimi. Tko da kar počasi z očitki o dvojnih merilih.
Tjah edina garancija pri zenski je, da ko jo dobis, da je se nedolzna. Ce pa ni, pa pac ne ves in nikoli ne bos zvedel, kako je na stvari. Lahk, da si res 2. lahk da si pa 5. ali 8. v isti lukni. Zenkse so dosti bolj zvite, kot dedi. Dedi se okoli tega vsaj ne lazemo, kolko smo jih podrli, kvecjemu se se zlazemo zraven par stevilk.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Gagatronix ::

> Ja, živalski svet nima isto spolno usmerjenih

Homoseksualnost se pojavlja pri nekaj sto zivalskih vrstah, tako da se konkretno motis.

Jerry000 ::

Gagatronix je izjavil:

> Ja, živalski svet nima isto spolno usmerjenih

Homoseksualnost se pojavlja pri nekaj sto zivalskih vrstah, tako da se konkretno motis.

No, potem pa super :) potem je pa res OK tudi homoseksualnost

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

m0LN4r ::

Gagatronix je izjavil:

> Ja, živalski svet nima isto spolno usmerjenih

Homoseksualnost se pojavlja pri nekaj sto zivalskih vrstah, tako da se konkretno motis.
Se zgodi, da ga v napacno luknjo porine, ker je potreben, recimo pingvin. Ni pa to lih tko, da se mata rada, pa da bosta samo en drugega zgala nonstop, prej al kapne tut pingvinu, da "it´s the wrong hole" pa neha.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Gagatronix ::

Samo dokazujes, da o biologiji nimas pojma.

m0LN4r ::

Vem da pingvin nima kurca, ce to mislis.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Blinkys ::

Imam občutek da je tema samo tolažba za to da je ok bit brez družine-in tudi je. Vsak, ki pa je prepričan v svoje, pa naj vgaja pamža v istih vrednotah. Ni nujno da si v družini, da vzgajaš pamža. Mislim pa, da ste tukaj vsaj tolko, da priznate, da smisel je reprodukcija. Sploh toliko uspešnih ljudi tukaj, širite svoja načela na svoje potomce, magari nečake, nečakinje..krščence če želite. Zapustite nekaj za sabo.

PrihajaNodi ::

Blinkys je izjavil:

Imam občutek da je tema samo tolažba za to da je ok bit brez družine-in tudi je. Vsak, ki pa je prepričan v svoje, pa naj vgaja pamža v istih vrednotah. Ni nujno da si v družini, da vzgajaš pamža. Mislim pa, da ste tukaj vsaj tolko, da priznate, da smisel je reprodukcija. Sploh toliko uspešnih ljudi tukaj, širite svoja načela na svoje potomce, magari nečake, nečakinje..krščence če želite. Zapustite nekaj za sabo.


Posplosujes. Bolje imeti mir kot napacnega partnerja, pa naj nekdo se toliko govori o otrocih in reprodukciji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Blinkys ::

c3p0 je izjavil:

Blinkys je izjavil:

Še nisem srečal osebe, ki je v mladosti zagovarjala samsko življenje in kariero, in ki ji pri 60 letih ni bilo žal, da nimajo potomcev. V razmislek.

Bolje ločen z potomci kot luzer brez. Rečite kaj hočete družina, "kri" je nekaj najlepšega. Zato se tudi rodimo.


Časi se spreminjajo. Včasih so bili otroci nuja, družine so imele po 10, 12 otrok, tudi v moji družini. Delali so kot živina že od malih nog, ker živine skorajda niso imeli. Nekaj jih je umrlo v mladih letih, par po raznih vojnah, so šli tudi v tujino in se vrnili še bolj revni, ali tam ostali.

Danes je Zemlja overpopulated, dodatnih parov rok se ne rabi. Otroci so neke vrste statusni simbol, ali pa starši skozi njih želijo živeti neke svoje neizpolnjene fantazije, zapolnit želijo luknjo, se bojijo samote na stara leta (kar lahko doživijo kljub otrokom) ipd. Rezultat pa so razvajeni pamži, s polno ritjo vsega.


Bolano razmišljanje. Doben tukaj ne govori da so otroci nuja, niti statusni simbol. Otroci so odločitev. Razumem da dandanes imaš starše in vsak gib otroka objavljajo na raznih omrežjih. Bolano. Reproducirati se je v naših genih. Je pa res da za nekatere je bolje, da otrok nimajo/te.

neocodexx ::

Blinkys je izjavil:

Imam občutek da je tema samo tolažba za to da je ok bit brez družine-in tudi je. Vsak, ki pa je prepričan v svoje, pa naj vgaja pamža v istih vrednotah. Ni nujno da si v družini, da vzgajaš pamža. Mislim pa, da ste tukaj vsaj tolko, da priznate, da smisel je reprodukcija. Sploh toliko uspešnih ljudi tukaj, širite svoja načela na svoje potomce, magari nečake, nečakinje..krščence če želite. Zapustite nekaj za sabo.


Vsekakor. Če že ne drugega, nočem da moja dediščina ostane nečaku, raje vidim da gre moji lastni družini. Absolutno si želim svoje potomstvo, ampak mi trenutno bolj odgovarja imeti svoj mir.

Mislim da nihče od nas, ki je samski, ni to z namenom da se ne bi reproduciral. Jaz se bom, ko bo čas za to, zdaj se mi še vedno zdi malo prezgodaj oz. "ni bilo prave". Torej sem raje srečno sam kot nesrečno skupaj - vsaj za zdaj. Moj foter me je imel nekje med 40-45, tak da zakaj bi se pa meni mudilo pri 30-ih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

m0LN4r ::

Blinkys je izjavil:

Imam občutek da je tema samo tolažba za to da je ok bit brez družine-in tudi je. Vsak, ki pa je prepričan v svoje, pa naj vgaja pamža v istih vrednotah. Ni nujno da si v družini, da vzgajaš pamža. Mislim pa, da ste tukaj vsaj tolko, da priznate, da smisel je reprodukcija. Sploh toliko uspešnih ljudi tukaj, širite svoja načela na svoje potomce, magari nečake, nečakinje..krščence če želite. Zapustite nekaj za sabo.

Zakaj je reprodukcija edino, kar steje, da si za sabo pustil? Ce ne pustim potomcev za sabo, je to kriminal? Zakaj? Saj pa nismo zivali in tudi ne v srednjem veku, da bi bilo to edino sprejemljivo druzbeno merilo, da si nekaj dosegel oz. smisel.
Ampak ja konzervativci ne vidite cez to. Rajsi vidite en kup "prisiljenih" druzin.

Meni se misel posvojitve, cez nevem 10 let zdi bolj smiselna, kot delati danes otroke zaradi tega, ker s tem pritiska zlahta in prijateljski krog z otroci. "ja pa zdaj bi ze lahko vidva imela, ce imava midva, da ne bova sama imela" - butasto, primitivno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Blinkys ::

Kvinta je izjavil:

V imenu evolucije tudi je. Za zagotovitev krvnega nadsledstva se moraš potrudit. V živalskih vrstah samo najmočnejši. Tako da iz tega vidika je PLODEN človek brez potomcev LUZER!


Še en z opranimi možgani ziher VEGAN ;((


Jaz obožujem meso, tako in tako. Vrjetno si vegan ti. Namoči in boš videl kaj je življenje.

m0LN4r ::

Reproducirati se je v naših genih.
To je malo bolj kompleksno. Ti nebi nasprotoval, ko je clovek vecino svojih dejanj pocel tisocletja nazaj iz nagona, danes pa lahko premisli, ce se bo reproduciral ali ne zavestno.
No nekateri imajo otroke, pa se niso zavestno odlocili, da jih bodo imeli. Nekateri pa so se odlocili napacno, ampak tega ne ves vnaprej. Pol pa ze osnovnosolci hodijo k psihiatru ipd. fore, ker v druzini nekaj ne stima.

Namoči in boš videl kaj je življenje.
To si niti komentarja ne zasluzi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Blinkys ::

m0LN4r je izjavil:

Reproducirati se je v naših genih.
To je malo bolj kompleksno. Ti nebi nasprotoval, ko je clovek vecino svojih dejanj pocel tisocletja nazaj iz nagona, danes pa lahko premisli, ce se bo reproduciral ali ne zavestno.
No nekateri imajo otroke, pa se niso zavestno odlocili, da jih bodo imeli. Nekateri pa so se odlocili napacno, ampak tega ne ves vnaprej. Pol pa ze osnovnosolci hodijo k psihiatru ipd. fore, ker v druzini nekaj ne stima.


Kompleknost se začne z razumnim človekom. Prej ne. Da je v genih, tukaj kompleknosti ni. Enostavno je. Borba za preživetje in potomstvo. Komplicirat se začne, ko začnemo o tem razmišljat.

PrihajaNodi ::

Pol pa ze osnovnosolci hodijo k psihiatru ipd. fore, ker v druzini nekaj ne stima
.

This. Noben si ne zeli tega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Blinkys ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pol pa ze osnovnosolci hodijo k psihiatru ipd. fore, ker v druzini nekaj ne stima
.

This. Noben si ne zeli tega.

Dobenden si ne želi nesreče, pa še vedno gre na cesto. Bedni komentarji.

m0LN4r ::

Blinkys je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Reproducirati se je v naših genih.
To je malo bolj kompleksno. Ti nebi nasprotoval, ko je clovek vecino svojih dejanj pocel tisocletja nazaj iz nagona, danes pa lahko premisli, ce se bo reproduciral ali ne zavestno.
No nekateri imajo otroke, pa se niso zavestno odlocili, da jih bodo imeli. Nekateri pa so se odlocili napacno, ampak tega ne ves vnaprej. Pol pa ze osnovnosolci hodijo k psihiatru ipd. fore, ker v druzini nekaj ne stima.


Kompleknost se začne z razumnim človekom. Prej ne. Da je v genih, tukaj kompleknosti ni. Enostavno je. Borba za preživetje in potomstvo. Komplicirat se začne, ko začnemo o tem razmišljat.
Kaj nisi razumel pri tem, da nismo vec zivali in neandertalci, da bi spodlegali nagonu. Ti lahko komot fukas in spricas, ni treba pa za vsako otroka nardit. Kolko bog da, da pa te fore.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

IL_DIAVOLO ::

Nas obstoj tukaj je precej enostaven in razmnoževanje res ni pogoj za to oz. ti samo zakomplicira življenje.

Blinkys ::

m0LN4r je izjavil:

Blinkys je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Reproducirati se je v naših genih.
To je malo bolj kompleksno. Ti nebi nasprotoval, ko je clovek vecino svojih dejanj pocel tisocletja nazaj iz nagona, danes pa lahko premisli, ce se bo reproduciral ali ne zavestno.
No nekateri imajo otroke, pa se niso zavestno odlocili, da jih bodo imeli. Nekateri pa so se odlocili napacno, ampak tega ne ves vnaprej. Pol pa ze osnovnosolci hodijo k psihiatru ipd. fore, ker v druzini nekaj ne stima.


Kompleknost se začne z razumnim človekom. Prej ne. Da je v genih, tukaj kompleknosti ni. Enostavno je. Borba za preživetje in potomstvo. Komplicirat se začne, ko začnemo o tem razmišljat.
Kaj nisi razumel pri tem, da nismo vec zivali in neandertalci, da bi spodlegali nagonu. Ti lahko komot fukas in spricas, ni treba pa za vsako otroka nardit. Kolko bog da, da pa te fore.


Ne imeti otrok. Pravilna odločitev!

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nas obstoj tukaj je precej enostaven in razmnoževanje res ni pogoj za to oz. ti samo zakomplicira življenje.


Nebi reko zakomplicira. Oteži? Ja. Po tem je otrok 1. seveda v razumnih mejah. Naš obstoj ni vprašljiv. Vprašljiv je obstoj družine, priimka. Na koncu koncev nacije. Pa mislim da nima več smisla komplicirat. Nonstop se bunite glede migracij, južnjakov itd. brez naših "slovenskih" potomcev bo samo še slabše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Blinkys ()

vostok_1 ::

starfotr je izjavil:

Saj ni problema. Določen procent moških že po naravi ni sposobnih nadaljevati vrste in prenesti svojih genov dalje.

Moških je tudi več, kot žensk.

To je povsem normalno in naravno. Tudi določen procent žensk nikoli ne nadaljuje vrste.

Skupno življenje je pač oblika lažjega preživetja. Obema je lažje. Seveda pa gre določen procent ljudi narazen. Kar spet ni nič narobe. Veliko jih je tudi nesrečnih v vezah.


To je načeloma res.
Do druge svetovne vojne so številni moški končali brez nasledstva. Vedno je bilo dovolj vojn, bolezni, nevarnih del itd. da se je delež moških "potrošil".

So pa natalitetne ideologije intrinzično dolgotrajnejše.

Ta degeneracija danes bo pač vodila v (periodični) kolaps.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Pimoz ::

Namoči in boš videl kaj je življenje.

Aja samski ne namakajo. Zanimiva in zelo napačna trditev.

Poanta te teme je, da je družba v splošnem sitna do samskih in brez otrok. Sploh tisti, ki niso samski in imajo otroke. Včasih so bili celo sitni do neporočenih. So vsaj s tem nehali. Sem pa našel rešitev. Preden me bo kdo vprašal, če sem vezan bom jaz njega, če je samski :) To bo špas :)

Nonstop se bunite glede migracij, južnjakov itd. brez naših "slovenskih" potomcev bo samo še slabše.

True. Ampak jaz ne mislim nosit tega bremena. Mogoče se kdaj premislim ampak zaenkrat ne hvala. Poskušam vedno najt razumske rešitve in ne nerganje čez tujce. Bom pa še naprej nergal ob vprašanjih zakaj sem samski.

m0LN4r ::

Vprašljiv je obstoj družine, priimka. Na koncu koncev nacije.
Ah ti se se vedno s takimi stvarmi obremenjujes. Jaz sem za to, da se ljudje na svetu zdruzijo in pozabijo na take primitivne vrednote. Lahko sprejmes tudi drugega otroka pod svoje okrilje in mu das svoj priimek. Nacionalizem je pa res relikt iz preteklosti.
Upam, da se zaljubis v tujko s katero bos hotel imeti otroke in bos potem razmisljal o naciji ipd. sranju.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

PrihajaNodi ::

Zakaj se vec ne posvoja otrok iz tujine, nimam pojma. Drzava itak preveri ustreznost para. Sploh pa bioloski foter ni vec potreben.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Sprasujem se, ce se je sploh smiselno živeti v Slo, ne da se bom ukvarjal, ce bo moj priimek po moji smrti se v obtoku lol

PrihajaNodi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sprasujem se, ce se je sploh smiselno živeti v Slo, ne da se bom ukvarjal, ce bo moj priimek po moji smrti se v obtoku lol


Pusti jih. Vprasanje kdo jim je spral glave, da so otroci bistvo tega sveta.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

m0LN4r ::

PrihajaNodi je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Sprasujem se, ce se je sploh smiselno živeti v Slo, ne da se bom ukvarjal, ce bo moj priimek po moji smrti se v obtoku lol


Pusti jih. Vprasanje kdo jim je spral glave, da so otroci bistvo tega sveta.
Natancneje lastni otroci, lastna kri. To pac izhaja se vedno iz tega razmisljanja, da sta za to da imas otroka, nujno potrebna dva, ki se data dol. Jah.
Da se pa oklepas priimka ok, razumem po eni strani, po drugi strani pa brezveze. Ime in priimek sta nekaj kaj lahko spremenis, ce ti ni vsec.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

PrihajaNodi ::

Kaksna kri lepo te prosim, ta te navadno se prej zajebe. Otroke bi se morali zacet posvajat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mirator ::

Odgovor na to je skoraj nemogoč. Do neke starosti, ko ima človek še dovolj energije za razna žuriranja, je mogoče samsko življenje res plus. Nimaš obveznosti do nikogar razen do tistega, ki te financira. Kasneje pa v samsko življenje počasi, vendar zanesljivo vdira osamljenost in z njo depresija. Vrhunec pa so praznični dnevi, kot sta božič in novo leto. In statistika samomorov je kar kruta.

Gagatronix ::

Ja, ce si ekstrovertirana rozica, potem mogoce res. Nismo vsi iz istega kosa platna rezani.

PrihajaNodi ::

mirator je izjavil:

Odgovor na to je skoraj nemogoč. Do neke starosti, ko ima človek še dovolj energije za razna žuriranja, je mogoče samsko življenje res plus. Nimaš obveznosti do nikogar razen do tistega, ki te financira. Kasneje pa v samsko življenje počasi, vendar zanesljivo vdira osamljenost in z njo depresija. Vrhunec pa so praznični dnevi, kot sta božič in novo leto. In statistika samomorov je kar kruta.


Zakaj? Jst sm za bozic in novo leto vedno rad sam. Mi gre na kozlanje ta kic in darila pa kako se majo takrat vsi radi.
Sej vprasajo kje si bil za novga leta/bozic pa recem da sem spal ne je+++ vec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

mirator je izjavil:

Odgovor na to je skoraj nemogoč. Do neke starosti, ko ima človek še dovolj energije za razna žuriranja, je mogoče samsko življenje res plus. Nimaš obveznosti do nikogar razen do tistega, ki te financira. Kasneje pa v samsko življenje počasi, vendar zanesljivo vdira osamljenost in z njo depresija. Vrhunec pa so praznični dnevi, kot sta božič in novo leto. In statistika samomorov je kar kruta.
Ja, ampak to je zato, ker so se vedno pritiski druzbe, ce "you don't go with the flow" premocni. Ce nebi pritiskali in jih izlocali iz druzbe, bi tega bilo bistveno manj. Jaz za bozic tudi povabil kolega, ki je samski pa mu ne pametujem zakaj si ne najde druge. Pac mu ni do _resne_ zveze, zakaj bi mu tezil zaradi tega. Star je ze 60. Nekaj je sicer v mladosti imel, pa se ni izslo, ga je zajebala.

Zakaj se pocutis samskega za bozic? Si pogledal kaksne reklame vrtijo po televiziji?

No sicer mi smo se bolj pogovarjali o dveh razlicnih vejah, biti samski brez otrok in biti samski, ampak nekje imeti potomstvo. Saj jih je kr nekaj primerov in se tretji primer, biti v zvezi brez otrok.
To so trije primeri, ki jih druzba nekoc sploh ni sprejemala, danes pa pocasi razumejo, da nima veze.

Pa se en kup samohranilk in samohranilcev.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

PrihajaNodi ::

Kaj je razlika samski in samski z otroki ki jih cuva baba?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

m0LN4r ::

Mi gre na kozlanje ta kic in darila pa kako se majo takrat vsi radi.
To gre tut men, k se za bozic pojavi folk, ki te drugace cez leto sploh ne povoha, poklice in nima casa. Pa obdaruje za nek "verski" praznik, jst sm sodelavcu nabavil sportni filter, ker pac sem videl, da ga hoce met in mu zena ne dovoli, pa sem mu ga dal sred oktobra.

Tako veselega cloveka ze dolgo nisem videl.

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj je razlika samski in samski z otroki ki jih cuva baba?
Ta drugi npr. je lahko dal kaksno hujso stvar cez, recimo ga je zena prevaral al kaj jaz vem ali pa je slucajno zanosila on otroka ni hotel imeti, ona pa ni hotela vzeti after pill. Recimo.

Samski brez potomcev, teh problemov nima.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Samsko življenje brez resne zveze (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35068937 (11379) BigWhale

resna zveza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414545 (11568) 111111111111
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100194 (86372) guest #44

Več podobnih tem