» »

Sledenje cepljenju proti Covid19

Sledenje cepljenju proti Covid19

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4 5

ajdov ::

jshadlsa232 je izjavil:

ajdov je izjavil:

Vi lockdownerji postate debilizme. Ne vem a dejansko verjamete v ukrepe, al pa imate neko korist od njih.

Lockdownerji VERJAMEJO (ja, to je nova religija) v ukrepe, zato da lahko izzivijo svoje skrite represirane travme proti soljudeh. Srbi imajo svoj izraz za to "inat". Komunisti so to znali izkoristiti v obliki "korisnih budal".

Ljudje ki so skepticni, bi samo radi da se jih pusti na miru
in ne drka poleg vsega ostalega, kaj se dogaja v lajfu.

Točno tko. Če imajo lockdownerji prav, bodo pač oni na varnem zaprti in ko mi vsi umremo, bo svet njihov. Naj bodo pač doma, če mislijo da je to rešitev.

zmaugy ::

A je partijski sestanek? Tkole so partijci ves čas teral iste bedarije...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

ajdov ::

zmaugy je izjavil:

ajdov je izjavil:

Še enkrat. Lockdownerji ste tisi, ki bi drugim vsiljevali, ne pa jaz. Drugi naj se sami zase odločijo.

Ti drugim vsiljuješ virus.

Kako? Saj vam ne hodim v hiše oziroma stanovanja, kamor ste se zaprli zaradi varnosti.

hendriks je izjavil:

ajdov je izjavil:

hendriks je izjavil:

ajdov je izjavil:

Glede na to, da je cepiva itak premalo, se je treba torej prekužit.


Ni res. Cepiva bo čedalje več. Ti se kar prekuži, če ti paše.

Jaz sem se že 8-)

Zdaj ste še ostali na vrsti.

Menda se ne bojite enega prehlada??


O poglej ga, junaka! :)) Zdaj je ves glasen in ponosen kot pav, ker je imel srečo, da mu covid ni pustil posledic. Čeprav vsi vemo, da je možno, da ti jih je pustil. Pa tudi če ti jih je, ne bi nikoli priznal, kajne? Po drugi strani pa vsak pozna nekoga, starega pod 40, ki se še sedaj pobira po bolezni, pa je bil zdrav in aktiven.

Da se vrnemo na temo: 6,44 milijona doz dnevno se sedaj porabi za cepljenje

Nasprotno. Poznam kar nekaj ljudi (vsak dan več), ki so imeli covid, pa se noben ne pobira po njemu več mesecev. Mladi in stari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov ()

zmaugy ::

ajdov je izjavil:

zmaugy je izjavil:

ajdov je izjavil:

Še enkrat. Lockdownerji ste tisi, ki bi drugim vsiljevali, ne pa jaz. Drugi naj se sami zase odločijo.

Ti drugim vsiljuješ virus.

Kako? Saj vam ne hodim v hiše oziroma stanovanja, kamor ste se zaprli zaradi varnosti.

Kdo je kje zaprt? Ni čudno, če si tako živčen, evo ti kaj so aktualni ukrepi (ni treba bit zaprt v stanovanju):

https://covid-19.sledilnik.org/sl/restr...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

Kaj zmaugy. Samo še take ti ostajajo?
Smo te tako uničili?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: borisk ()

zmaugy ::

Ti si junak... svoje domišljije...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Uizi ::

Imajo se za žrtve obenem pa provocirajo in zavajajo v vsaki covid temi že več kot pol leta po cele dneve, kdo komu kaj vsiljuje je več kot očitno. Mislim, da v real lajfu nimate somišljenikov ali pa vas je sram, ker veste, da bi izpadli totalni bebci. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

vostok_1 ::

Vi nam vsiljujete maske, cepiva, prepovedujete srečanja...

in potem smo mi tisti, ki komu nekaj vsiljujemo?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

Vi nam vsiljujete maske, cepiva, prepovedujete srečanja...

in potem smo mi tisti, ki komu nekaj vsiljujemo?

A nisi rekel, kako ste me uničili? Zdaj pa trdiš, da moraš zaradi mene nositi masko, držat razdaljo itd. Malo skačeš...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

Ne zaradi tebe, ampak zaradi boomer politikov, katerim ti dajaš opravičilo. Nisi tako pomemben a vendar.


---
In the news:
https://www.rtvslo.si/slovenija/zdravni...


v katerih je pomen epidemije covida-19 označeval kot minoren problem, ocenjeval, da ne gre za strokovni, ampak etični in moralni problem


Imel je prav. Covid je po relativni smrtnosti v svetu precej zadaj.
Epidemija ni toliko epidemiološki problem, kot pa administrativni.
Saj je kljub pomanjkanju relevantnih ukrepov uspela pobiti komaj 0,5% upokojencev.
To ni nikakršna cifra zaradi katere bi terjalo to kar smo naredili.

eustrezno in netočno covid-19 primerjal oz. enačil z gripo

Pravilno je sklepal.
Covid je celokupno, če upoštevamo uradne podatke (ki so zagotovo netočni glede na znano beleženje), nekje med 2-3x gripa.
Daleč od tega, da bi ga dali v kategorijo kot smo ga dali. Torej z rumeno mrzlico itd.

dvomil o učinkovitosti zaščitnih ukrepov

Povsem pravilno je dvomil.
Ukrepi niso delovali ne na začetku, ne na koncu. Iz grafa drugega vala ni razvidno ne na eni ne na drugi strani kje so imeli ukrepi kakršenkoli vpliv.
Dodatno je še dejstvo, da je virus uspel vdreti v večino DSOjev in prekužiti populacijo tam.
Že samo to dejstvo pove, da ukrepi kot taki so bili totalen bullšit.

Če so ukrepi namenjeni zaščiti najranljivejših, a teh nismo uspeli zaščititi...kaj kurac smo torej počeli?

strokovno svetovalno komisijo označil kot enoumno

Popolnoma zadel. Izven Fafangela v zaključni fazi, so vsi blejali v rog JJa.

kot zdravnik javno podajal mnenje, da se ne bo cepi

Zdravniki imajo svobodo izbire kot mi vsi ostali. Ravno tako, če je zdrav mu cepivo bolj malo koristi.

He did nothing wrong.

"Ob tem pa se mora zavedati, da imajo njegova javno izražena mnenja s področja medicinske stroke bistveno večjo težo in odgovornost kot izjave laičnih državljanov in lahko tudi pomembno vplivajo na javnost,"


Kot je komentator zapisal...strašenje ljudi z 90k mrtvimi, ki se niso niti slučajno realizirali je ravno tako kršenje te etične prisege.

Med drugim bi po presoji odbora Figljeva izjava, da se ne bo cepil proti covidu-19, v javnosti lahko povzročila dvome o koristnosti cepljenja in nezaupanje v nasvete drugih zdravstvenih strokovnjakov.


Javnost ima vso pravico biti skeptična do cepiv splavljenih dobesedno čez noč, za virus ki večini je manj nevaren od prehlada, od proizvajalcev, ki jim je bila dana imuniteta, pravno pa ni znano še, kdo krije negativne posledice cepiva odobrenega pod urgentno licenco in ne običajno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

vostok_1 ::

--
Komentarji pod novico so relativno kvalitetni tokrat:

Prosim zdravniško zbornico za znanstvene dokaze, študije o koristnosti nošenja mask, koristnosti policijske ure, ogromno zaprtih dejavnostih, vseh stranskih učinkih po cepljenjih za covid-19, časovnemu učinku cepljenja.
Pa da vidimo še vaša pravno-etično-moralna načela.


Povsem pravilno zapisano. Ukrepe bi morali dokazovati.
Če stroka ne zmore dokazati, zagotovo ne bo nek sheeshkar.

Pa še en meni všečen.
Pojdite se solit, zdravnik nima pojma, verjamete pa Bill Gatesu kateri nima niti srednje medicinske šole, kaj šele da bi bil zdravnik!?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

vostok_1 ::

@Majk

Haha predstavljajte si, da bi 20 let nazaj ko so CO2 alarmisti grozili da bo do danes pol sveta pod vodo vsi začeli živet kot amiši. In njihov odgovor na vprašanje "ZAKAJ PA DANES NI VSE POD VODO" bi bil: "KER SMO UVEDLI UKREPE!". Narediti znanstveni preizkus z kontrolno skupino kjer bi lahko dejansko preverili dejansko učinkovitost ukrepov pa bi bilo "nehumano". Šah in mat dvomljivci.


Odlična misel. Se kar strinjam z napisanim.

Zato pa sheeshkar ne falira zgolj ker je faliranec, ampak ker nima nobene znanosti zadaj. Dobesedno izmišljuje si in upa da folk vrjame.
To skušam povedati.
To pač počnejo šarlatani, v tem primeru podli šarlatani.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Miki N ::

To ni še nič. Osebno sem tako star, da se dobesedno spomnim grafov v revijah, kjer je Stroka (wagnerjanski zbor v ozadju) dokazala, da jo bo do leta 2000 tretjina (četrtina, karkoli) prebivalstva Planeta skupila od AIDSa. Je pa res da bi slotech večinoma preživel. >:D

Ampak jasno se nismo sekirali - večino stvari je treba vzeti z rezervo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

vostok_1 ::

Jz nisem bil še dovolj star takrat, da bi zares razumel, kaj se dogaja, ampak ja, kolikor sem bral je Fauci ravno bil pri tem.

https://fort-russ.com/2020/04/shedding-...

The issue of HIV/AIDS tests is central. While a frightened world was clamoring for a test, Gallo and Fauci promoted their deeply flawed tests of antibodies. In 2006 Gallo claimed, "HIV tests were highly accurate from the time they were developed in 1984 and have become much more accurate over time..." Highly accurate in 1984 but more accurate than highly over time? Gallo added in response to criticism, "A PCR test for the presence of the virus itself can accurately determine a child's HIV status."


Fauci je scumbag in leta 2020 je ponovil zgodbo. Tokrat uspešno.


Se pa strinjam. Mediji so ključni pri histerijah. Če naši ne bi tako močno poročali, večina folka sploh ne bi vedela, da se kaj dogaja.
Preprosto iz dejstva, da večina od nas tu ni imela povečane smrtnosti v družini prejšnje in to leto.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

sbawe64 ::

c3p0 je izjavil:

ceazare je izjavil:

Wow. Povej to mojemu fit kolegu, ki je umrl v svojih tridesetih. Povej to moji znanki, ki je pustila službo, da ni več tako izpostavljena, saj ima prirojeno pljučno hipertenzijo. Aja, ni fit, je ni škoda kajne?


Znanec, maratonec, 40, sicer zdrav kot dren, se je še pred covidom zvrnil v jarek, srčna kap. Pomoč prepozna, umrl po dveh tednih kome. Umira se s covidom ali brez, fit ali ne fit.

Maratonec in zdrav kot dren v istem stavku ne gre skupaj (nadpomenka: ekstremni športniki).

Ronca forumski lemingi so kot vidim nazaj, pustite ubožčke, da vsaj na forumu zaživijo v vlogi paznikov iz Standfordskega eksperimenta.


vostok_1
Fauci je scumbag in leta 2020 je ponovil zgodbo. Tokrat uspešno.

Trump ga je nogiral, Joe ga je vzel nazaj.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

zmaugy ::

Miki N je izjavil:

To ni še nič. Osebno sem tako star, da se dobesedno spomnim grafov v revijah, kjer je Stroka (wagnerjanski zbor v ozadju) dokazala, da jo bo do leta 2000 tretjina (četrtina, karkoli) prebivalstva Planeta skupila od AIDSa. Je pa res da bi slotech večinoma preživel. >:D

Ampak jasno se nismo sekirali - večino stvari je treba vzeti z rezervo.


Aha. Seveda propagiranje kondomov ni imelo nič pri omejitvi širjenja, ane? A ima to spet kakšno rasno konotacijo?

sbawe64 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

ceazare je izjavil:

Wow. Povej to mojemu fit kolegu, ki je umrl v svojih tridesetih. Povej to moji znanki, ki je pustila službo, da ni več tako izpostavljena, saj ima prirojeno pljučno hipertenzijo. Aja, ni fit, je ni škoda kajne?


Znanec, maratonec, 40, sicer zdrav kot dren, se je še pred covidom zvrnil v jarek, srčna kap. Pomoč prepozna, umrl po dveh tednih kome. Umira se s covidom ali brez, fit ali ne fit.

Maratonec in zdrav kot dren v istem stavku ne gre skupaj (nadpomenka: ekstremni športniki).

Ronca forumski lemingi so kot vidim nazaj, pustite ubožčke, da vsaj na forumu zaživijo v vlogi paznikov iz Standfordskega eksperimenta.


vostok_1
Fauci je scumbag in leta 2020 je ponovil zgodbo. Tokrat uspešno.

Trump ga je nogiral, Joe ga je vzel nazaj.

Trump, ki je hotel v ljudi injicirati razkužila, ga je nogiral. Pozitivna referenca za Faucija...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

---
En malo humorni vložek, ki zelo paše k celotni zgodbi:

Vsaj za slovenijo vemo, da se je lotila pandemije kot Zapp Brannigan bitke:
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

vostok_1 ::

https://www.24ur.com/novice/korona/ijs-...

Na Institutu Jožef Stefan (IJS) navajajo, da epidemija covida-19 glede na število pozitivnih testov stagnira, po njihovi oceni je namreč reprodukcijsko število približno ena. Po njihovih napovedih bi lahko naslednjo, rumeno fazo sproščanja ob trenutnem razvoju epidemije ukrepov dosegli sredi maja.



https://www.24ur.com/novice/korona/proj...

Strokovnjaki z Instituta Jožef Stefan so pripravili nove projekcije širjenja okužb z novim koronavirusom v Sloveniji. Pri trenutnih pogojih bi lahko stanje, ko bi povprečno število novookuženih padlo pod 300 na dan in bi epidemiologi lahko spet sledili vsem stikom, dosegli konec marca. Še prej - v začetku prihodnjega meseca - pa bi že lahko prešli v rumeno fazo sproščanja ukrepov.



???

Močni strokovnjaki, ni kaj.
Ampak jim ne zamerim. Težko je prognozirat na manipuliranih podatkih.

PS. Z natančnostjo 2 mesecev lahko tudi jaz dajem napovedi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Miki N ::

Ja pa saj so ti napisali "lahko" naslednji mesec. :))

vostok_1 ::

;)

Jz napovedujem, da konec aprila večina folka v day to day livingu sploh ne bo registrirala, da je virus prisoten. Razen seveda ukrepov, ki jih bo vlada še vedno zahtevala.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

Prvič so povedali to, kar je večina ljudi hotela slišati. Morda so se naredili malo neumne in zgolj slepo prebrali številke brez upoštevanja dejstva, da se novi sevi širijo.
Sledi streznitev, morda?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

Haha. Dobro si spinal njihov fail.

---
Fantje, pazite to, še naši strokovnjaki nimajo pojma...

...ampak sheeshkarji, zmaugyji, jurefluxi pa vam lahko natančno povedo, da ukrepi delujejo.

Jep.

...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jojw ::

feryz je izjavil:

Kako moreš umreti od prehlada!?
Ok, jaz poznam enega, konkretno mene, tik pred petdesetim letom, ki že tri tedne na polno vdihuje in tlači v usta virus covid, s strani vsaj osmih ljudi, pa ni variante, da sem vsaj asimptomatski. Enostavno ne gre name. Kaj šele, da bi me pokončal. Sem pa šolski primer nezdravega življenja, ekstremno nezdravega.

Zato so to neverjetne zgodbe. Da bi mlad, zdrav človek umrl zaradi korone? Ti ljudje nekaj imajo. Če še niso bili pri zdravniku zaradi tega, to nič ne spremeni.

Da si pri 50-tih tako glup je pa že res kriza.

Miki N ::

Tale IJS "Team Korona" so pravi Cimerotiči ekstrapolacije: pa kaj če falijo vsako napoved - glavno da so za nazaj pravilne!

vostok_1 ::

Haha. dobra

zmaugy je izjavil:

Prvič so povedali to, kar je večina ljudi hotela slišati. Morda so se naredili malo neumne in zgolj slepo prebrali številke brez upoštevanja dejstva, da se novi sevi širijo.
Sledi streznitev, morda?


Pa še to fantje, sem šele sedaj registriral:


Inštitut Jožefa Štefana, allegedly smetana znanstvene srenje v sloveniji, je "povedal ljudem, kar želijo slišati"!?

Holy fuck...če to ni škandal epskih razsežnosti, pol ne vem kaj je.


ali je pač zmaugy faliranec in blodi v tri krasne.

Težka odločitev...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

Haha. Dobro si spinal njihov fail.

---
Fantje, pazite to, še naši strokovnjaki nimajo pojma...

...ampak sheeshkarji, zmaugyji, jurefluxi pa vam lahko natančno povedo, da ukrepi delujejo.

Jep.

...

Ne. Tudi na IJS so samo ljudje.

Švedska: 1247 mrtvih na milijon
Finska: 132 mrtvih na milijon
Norveška: 112 mrtvih na milijon

Ukrepi v normalnih državah očitno delujejo. Zdaj pa zapri gofljo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

Glej prejšnji post.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

Ja, le poglej moj prejšnji post. Evo ti še link, če imaš probleme z vidom:

https://slo-tech.com/forum/t778044/p706...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

Ne razumeš.
Ukrepi lahko delujejo, če so pravi in se jih pravilno izvede. Mi nismo ne eno ne drugo naredili prav.

Sicer pa tiste cifre ne povedo veliko, dokler ne znanstveno poenotiš način merjenja smrti.

To falirate že od vsega začetka.
Primerjate države, ki vodijo statistiko smrti povsem drugače.
Kako to lahko potem primerjate in trdite, da ste pametni...bo kak iz IJSja morda znal bolj povedati.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

Ne razumeš.
Ukrepi lahko delujejo, če so pravi in se jih pravilno izvede. Mi nismo ne eno ne drugo naredili prav.

Sicer pa tiste cifre ne povedo veliko, dokler ne znanstveno poenotiš način merjenja smrti.

To falirate že od vsega začetka.
Primerjate države, ki vodijo statistiko smrti povsem drugače.
Kako to lahko potem primerjate in trdite, da ste pametni...bo kak iz IJSja morda znal bolj povedati.


Elaboriraj na primeru Finske, Norveške in Švedske. Ti trdiš, da so podatki na https://www.worldometers.info/ napačni. Prosim, če lahko to dokažeš.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov ::

zmaugy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Haha. Dobro si spinal njihov fail.

---
Fantje, pazite to, še naši strokovnjaki nimajo pojma...

...ampak sheeshkarji, zmaugyji, jurefluxi pa vam lahko natančno povedo, da ukrepi delujejo.

Jep.

...

Ne. Tudi na IJS so samo ljudje.

Švedska: 1247 mrtvih na milijon
Finska: 132 mrtvih na milijon
Norveška: 112 mrtvih na milijon

Ukrepi v normalnih državah očitno delujejo. Zdaj pa zapri gofljo.

Švedska 1247

Slovenija 1820

Florida 1400

zmaugy ::

Mars: 0
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ne razumeš.
Ukrepi lahko delujejo, če so pravi in se jih pravilno izvede. Mi nismo ne eno ne drugo naredili prav.

Sicer pa tiste cifre ne povedo veliko, dokler ne znanstveno poenotiš način merjenja smrti.

To falirate že od vsega začetka.
Primerjate države, ki vodijo statistiko smrti povsem drugače.
Kako to lahko potem primerjate in trdite, da ste pametni...bo kak iz IJSja morda znal bolj povedati.


Elaboriraj na primeru Finske, Norveške in Švedske. Ti trdiš, da so podatki na https://www.worldometers.info/ napačni. Prosim, če lahko to dokažeš.


Niso napačni.
Niso pa konsistentni med seboj.

Če primerjaš Belgijo in Norveško, boš mislil, da v belgiji ni več živih ljudi.

Mi smo zapisovali vse pozitivne 28 dni po testu.
Finci in norvežani so morda malo bolj pogumni in so zapisovali zares smrtne žrtve od covida.

To je na vas, da poenotite preden zares primerjate.
Zaenkrat ste bolj na šankovskih debatah.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

Ne ne, jaz sem ti dal podatke iz vira https://www.worldometers.info/. In na podlagi tega postavil hipotezo, da ukrepi očitno delujejo. Ti trdiš, da "morda podatki niso konsistentni...". Prosim da ovržeš mojo hipotezo s konkretnim dokazom. Ne z lapanjem na pamet.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

Ne ne, jaz sem ti dal podatke iz vira https://www.worldometers.info/. Ti trdiš, da "morda podatki niso konsistentni...". Prosim da ovržeš mojo tezo s konkretnim dokazom. Ne z lapanjem na pamet.


Podatki niso "morda" ampak zagotovo.

Različne države imajo različno beleženje smrti.
Worldmeters zgolj zapiše kar jim ponudijo ustanove v teh državah.
Worldmeters nima nič pri tem.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jojw ::

ajdov je izjavil:

zmaugy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Haha. Dobro si spinal njihov fail.

---
Fantje, pazite to, še naši strokovnjaki nimajo pojma...

...ampak sheeshkarji, zmaugyji, jurefluxi pa vam lahko natančno povedo, da ukrepi delujejo.

Jep.

...

Ne. Tudi na IJS so samo ljudje.

Švedska: 1247 mrtvih na milijon
Finska: 132 mrtvih na milijon
Norveška: 112 mrtvih na milijon

Ukrepi v normalnih državah očitno delujejo. Zdaj pa zapri gofljo.

Švedska 1247

Slovenija 1820

Florida 1400

To da ima Švedska najboljši zdravstveni sistem na svetu verjetno ne veš, kajne? Kaj pa to, da Švedska za zdravstvo nameni 12% BDP-ja, medtem ko Slovenija ne dosega niti globalnega povprečja? Najbrž tudi ne. To, da na Švedskem ni korupcije veš? Kaj pa to,da ima Švedska 10 milijonov prebivalcev in je 24x večja kot Slovenija? Najbrž ne veš nič od tega. A veš vsaj to, da je pojavnost obolenj za vse bolezni od države do države drugačna? Najbrž ne,kar me pa sploh ne čudi. Dobro vas pere Potrč, ni kaj..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

ajdov ::

zmaugy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ne razumeš.
Ukrepi lahko delujejo, če so pravi in se jih pravilno izvede. Mi nismo ne eno ne drugo naredili prav.

Sicer pa tiste cifre ne povedo veliko, dokler ne znanstveno poenotiš način merjenja smrti.

To falirate že od vsega začetka.
Primerjate države, ki vodijo statistiko smrti povsem drugače.
Kako to lahko potem primerjate in trdite, da ste pametni...bo kak iz IJSja morda znal bolj povedati.


Elaboriraj na primeru Finske, Norveške in Švedske. Ti trdiš, da so podatki na https://www.worldometers.info/ napačni. Prosim, če lahko to dokažeš.

V letih od 2010 do 2019 je na Švedski povprečno umrlo 0.94% prebivalstva vsako leto.

Leta 2020 so pa prišli na celih 0.97%.

Res grozna epidemija..

vostok_1 ::

@zmaugy
https://www.rferl.org/a/coronavirus-cou...

To je točno kar jaz pravim.
Ne moreš primerjati številke, če nisi prej znanstveno jih normaliziral.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ne ne, jaz sem ti dal podatke iz vira https://www.worldometers.info/. Ti trdiš, da "morda podatki niso konsistentni...". Prosim da ovržeš mojo tezo s konkretnim dokazom. Ne z lapanjem na pamet.


Podatki niso "morda" ampak zagotovo.

Različne države imajo različno beleženje smrti.
Worldmeters zgolj zapiše kar jim ponudijo ustanove v teh državah.
Worldmeters nima nič pri tem.

Lepo, da si našel možen argument, zdaj ga moraš samo še podkrepiti z dokazom, da se metodologije v treh sosednjih državah med sabo tako razlikujejo, da pokaže na koncu, da so fitnes dr. ukrepi na Švedskem tako dobri kot resni ukrepi na Finskem, čeprav uradna statistika pravi, da je na Švedskem skoraj 10 x več mrtvih na milijon prebivalcev.
Čakam torej na konkreten prispevek, s katerim boš ovrgel mojo hipotezo. Pa naj ne bo na šank nivoju, prosim.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

Nekaj v stilu rangirat države po moči mornarice, pri tem, da beležiš tudi landlocked države.
Just stupid.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jojw ::

ajdov je izjavil:

zmaugy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ne razumeš.
Ukrepi lahko delujejo, če so pravi in se jih pravilno izvede. Mi nismo ne eno ne drugo naredili prav.

Sicer pa tiste cifre ne povedo veliko, dokler ne znanstveno poenotiš način merjenja smrti.

To falirate že od vsega začetka.
Primerjate države, ki vodijo statistiko smrti povsem drugače.
Kako to lahko potem primerjate in trdite, da ste pametni...bo kak iz IJSja morda znal bolj povedati.


Elaboriraj na primeru Finske, Norveške in Švedske. Ti trdiš, da so podatki na https://www.worldometers.info/ napačni. Prosim, če lahko to dokažeš.

V letih od 2010 do 2019 je na Švedski povprečno umrlo 0.94% prebivalstva vsako leto.

Leta 2020 so pa prišli na celih 0.97%.

Res grozna epidemija..

Epedimija nikoli nima enake pojavnostjo. Če bi v življenju prebral kakšno knjigo bi to vedel.

Slopek ::

A je kje podatek po državah, kolikšen delež smrti je pripisan kovidu, glede na vse umrle?
Lahko, da je že kdo objavil ampak nisem zasledil.
Nekatere države, kot kaže skoraj vse umrle beležijo pod kovid. Se da to kje videti, ali moraš vse posebej preverjat?

ajdov ::

jojw je izjavil:

ajdov je izjavil:

zmaugy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Haha. Dobro si spinal njihov fail.

---
Fantje, pazite to, še naši strokovnjaki nimajo pojma...

...ampak sheeshkarji, zmaugyji, jurefluxi pa vam lahko natančno povedo, da ukrepi delujejo.

Jep.

...

Ne. Tudi na IJS so samo ljudje.

Švedska: 1247 mrtvih na milijon
Finska: 132 mrtvih na milijon
Norveška: 112 mrtvih na milijon

Ukrepi v normalnih državah očitno delujejo. Zdaj pa zapri gofljo.

Švedska 1247

Slovenija 1820

Florida 1400

To da ima Švedska najboljši zdravstveni sistem na svetu verjetno ne veš, kajne? Kaj pa to, da Švedska za zdravstvo nameni 12% BDP-ja, medtem ko Slovenija ne dosega niti globalnega povprečja? Najbrž tudi ne. To, da na Švedskem ni korupcije veš? Kaj pa to,da ima Švedska 10 milijonov prebivalcev in je 24x večja kot Slovenija? Najbrž ne veš nič od tega. A veš vsaj to, da je pojavnost obolenj za vse bolezni od države do države drugačna? Najbrž ne,kar me pa sploh ne čudi. Dobro vas pere Potrč, ni kaj..

Na Floridi so pa verjetno znani po mladi in zdravi populaciji, a ne?

Aja ne, na Floridi se upokojujejo ljudje iz celih ZDA, Američani so pa nasploh znani po debelosti (drugi največji faktor tveganja po starosti). Pa ima Florida vseeno nekako manj mrtvih od nas.

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ne ne, jaz sem ti dal podatke iz vira https://www.worldometers.info/. Ti trdiš, da "morda podatki niso konsistentni...". Prosim da ovržeš mojo tezo s konkretnim dokazom. Ne z lapanjem na pamet.


Podatki niso "morda" ampak zagotovo.

Različne države imajo različno beleženje smrti.
Worldmeters zgolj zapiše kar jim ponudijo ustanove v teh državah.
Worldmeters nima nič pri tem.

Lepo, da si našel možen argument, zdaj ga moraš samo še podkrepiti z dokazom, da se metodologije v treh sosednjih državah med sabo tako razlikujejo, da pokaže na koncu, da so fitnes dr. ukrepi na Švedskem tako dobri kot resni ukrepi na Finskem, čeprav uradna statistika pravi, da je na Švedskem skoraj 10 x več mrtvih na milijon prebivalcev.
Čakam torej na konkreten prispevek, s katerim boš ovrgel mojo hipotezo. Pa naj ne bo na šank nivoju, prosim.


To je na vas, ker tako radi primerjate številke.
Jz trdim le, da tiste številke niso zanelsjive in jih ni dobro preveč dobesedno jemati.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

Prosim izkaži se zdaj, cel svet te gleda. Ti praviš, da se motim. Konkretno ovrži to hipotezo. Ne pozabi, faktor skoraj 10. Veliko sreče.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

Slopek je izjavil:

A je kje podatek po državah, kolikšen delež smrti je pripisan kovidu, glede na vse umrle?
Lahko, da je že kdo objavil ampak nisem zasledil.
Nekatere države, kot kaže skoraj vse umrle beležijo pod kovid. Se da to kje videti, ali moraš vse posebej preverjat?


To bo znano kasneje, če sploh bo.
Naš NIJZ šele sedaj baje preučuje koliko je zares bilo covid smrti.

Morda v naslendjih letih bo kaka obskurna publikacija pricurljala vn...ali pa tudi ne.
Vladajočim to ni v interesu.

zmaugy je izjavil:

Prosim izkaži se zdaj, cel svet te gleda.


Burden of proof is on you.

Ti trdiš, da je primerljivo brez dokazev. Jz pa trdim, da ni primerljivo ker so dokazi self evident.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

No, pa smo prišli do konca Vostok špagice. Zelo kratka je. Ko boš dal ustrezen argumentiran odgovor, lahko nadaljujeva, do takrat pa prosim pst...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

Kaj ti ni jasno?

Če sem jaz general in me diktator vpraša ali naj napademo recimo Avstrijo ...kaj mu bom rekel...
"da gospod, avstrija ima minimalno mornarice zato je lahek plen".

That is called being a moron.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

Lahko noč vostok. Do argumentiranega odgovora...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

"Run away, run away"
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podrobno o sestavi cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
59493717 (33534) Unchancy

Južnoafriška različica virusa pri nas ! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
29521541 (14329) sharp126325

Več podobnih tem