» »

Južnoafriška različica virusa pri nas !

Južnoafriška različica virusa pri nas !

ajdov2 ::

Mogoče. Ampak bo na račun teh ukrepov, ki bodo ostali, marsikatera vlada na volitvah 2022 ODLETELA. Kot je dolga in široka. Tudi mogoče, celo precej verjetno - nemška...


Preblem je ker opozicija pravi, da podpira ukrepe. Neke resne stranke, ki bi bila proti vsem ukrepom in za vzpostavitev enakih razmer kot 2019 niti ni.

vostok_1 ::

---
https://www.rtvslo.si/slovenija/jansa-o...

JJ: "spet bodo tisti ki so nič krivi in se držijo ukrepov, spet plačal ceno"

:)):))

Oblast: "Dragi koronarji žal vas bomo morali spet zbičati, ker niste zvlekli dol ostalih sodržavljanov."

Tisti, ki ima kaj vesti bo čez 5 let si govoril "kako smo si dovolili to početi iz nas!?"
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hendriks ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Aha, veliki lovec...


Zmaugy, kaj točno si ti tu gor naredil, da ti daje avtoriteto se delati tako vzvišenega?
Dobesedno vsak teden smo vas pwnali, ko se je še dalo malo bolj svobodno diskutirat o koroni.
(Pa da se epidemijo ne bazira na teste, pa da bolnice totalno niso imele koristi od koronce, pa (ne)delovanje ukrepov, skorumpiranosti stroke, zarote vlade, haranje britanskega seva v januarju itd. ni da ni, vse kar ste vi sproducirali je "but muh kolaps zdravstva", ki se ni nikoli zgodil, ali bil sploh blizu. Ni zastonj, da vas kličem faliranci, ker falirate en za drugim, ene niste zadeli.)


Ampak ja, afriški sef. To bo to. Dajmo poklicat dijake pred sodišče, ki prosijo/protestirajo za šolo, mogoče bo kaj pomagalo.
V normalni časih, ko so ljudje imeli še kaj jajc, bi za take reči vas vlekli zavezane po glavni mestni ulici.
Ampak žal zlati časi so minili.

Kaj imaü histerijo smuöanja v Avstriji, pa jamraü da ukrepi ne delujejo. Verejtno so premalo represivni za balkance.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

blazkj ::

vostok_1 je izjavil:


Najboljša vlada je zame tista, ki cele dneve ne počne nič, sprejema ne nič, naredi ne nič.
Zato sem prepričan, da bi Šarec bolje vodil to epidemijo kot levo-fašistični JJ.


Tole se mi zdi super komentar, edino kar ne prepriča je to, da se vseeno ustvari kar nekaj škode tudi na ta način. Sem zelo dober znanec enega sindikatnih vodij, ki mi je opisal kako so potekala pogajanja, ko je nova vlada pod LMŠ stopila v pogovore. Je rekel, da se je podpisovalo vse brez kakršnega koli pogajnja - takrat so šli izdatki za JS gor za 10-20%. Torej smo v Slo imeli že takrat prvi val korone, mišljeno kot udarec za naše finance. Potem tudi plače policije ne čudijo.

WizzardOfOZ ::

vostok_1 je izjavil:

Z vsako SDSovsko vlado je slovenija globlje potonila. Bojim se, da smo že pri dnu.


Jaz sem tudi mislil, da smo z vsako vlado (pa naj bo leva ali desna) že res pri dnu, pa se z vsako naslednjo pokaže da še vedno lahko pademo globje, pa še kar ni videt dna.

Tako da ja, padamo in dna še ni za videt.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

bbbbbb2015 ::

Invictus je izjavil:

A so ta afriški sev odkrili s hitrimi testi kripto lastnikov ?!?!?


Reče se zloglasni kriptopiramidaši.
Preklopi na 24 ur, tam ti bodo pojasnili.

bbbbbb2015 ::

ajdov2 je izjavil:

Kaj hočeš reči? Da si svetovne vlade izmišljujejo tole glede novih različic virusa? Je zadaj spet kakšna nova zarota? Razloži malo.

Kaj ti imam za razlagat. Razumnemu človeku je jasno. Zdaj bo lockdowns številka 3. Potem spet nov sev in lockdown 4 in tako naprej. Dokler se ne začne masovno kršit vse ukrepe.


Španska gripa je trajala 4 leta, pogojno bi lahko rekli 7 let. "Uradno" se je začela 1918, ZADNJI večji izbruh je bil 1920. S tem, da so sedaj ugotovili, da so bili začetki, očitno manj smrtonosne gripe, že v letu 1916.

Matilda je najbolj kosila (delala nadure) leta 1920. Preberi si:
Spanish flu @ Wikipedia

Pod črto: 100 mio mrtvih.

Mi smo sedaj uradno v prvem letu epidemije, oziroma pogojno v drugem. Štiri leta so še daleč.

Da si ne boste delali prevelikih utvar.

Miki N ::

Čakte je Kronca zdaj kot gripa ali ni - in če je zakaj ni kot Hongkonška gripa (precej bolj primerljivo) ko so ga hipiji v letu ljubezni žurali brez mask i nikome ništa?

Dajte se odločiti.

mahoni ::

Cakam dan, da recejo balkanski sev je prisel.
https://www.zurnal24.si/zdravje/aktualn...
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Miki N ::

Najhujši je paničarski sev. Saj en je predstavil cepivo proti njemu (dovolj ena doza) pa je bil cenzuriran.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hendriks ()

ajdov2 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Kaj hočeš reči? Da si svetovne vlade izmišljujejo tole glede novih različic virusa? Je zadaj spet kakšna nova zarota? Razloži malo.

Kaj ti imam za razlagat. Razumnemu človeku je jasno. Zdaj bo lockdowns številka 3. Potem spet nov sev in lockdown 4 in tako naprej. Dokler se ne začne masovno kršit vse ukrepe.


Španska gripa je trajala 4 leta, pogojno bi lahko rekli 7 let. "Uradno" se je začela 1918, ZADNJI večji izbruh je bil 1920. S tem, da so sedaj ugotovili, da so bili začetki, očitno manj smrtonosne gripe, že v letu 1916.

Matilda je najbolj kosila (delala nadure) leta 1920. Preberi si:
Spanish flu @ Wikipedia

Pod črto: 100 mio mrtvih.

Mi smo sedaj uradno v prvem letu epidemije, oziroma pogojno v drugem. Štiri leta so še daleč.

Da si ne boste delali prevelikih utvar.

In kaj hočeš povedat s tem? Da so špansko gripo ustavili z lockdownom? Cepljenjem?

Aja ne, pač prekuževali so se dokler ni postala samo še ena od sezonskih grip.

Miki N ::

Po mojem noče v resnici ničesar povedati.. Paničar je ki igra na foro, ki ne deluje več.

Ko ga jebe.

zmaugy ::

ajdov2 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Kaj hočeš reči? Da si svetovne vlade izmišljujejo tole glede novih različic virusa? Je zadaj spet kakšna nova zarota? Razloži malo.

Kaj ti imam za razlagat. Razumnemu človeku je jasno. Zdaj bo lockdowns številka 3. Potem spet nov sev in lockdown 4 in tako naprej. Dokler se ne začne masovno kršit vse ukrepe.


Španska gripa je trajala 4 leta, pogojno bi lahko rekli 7 let. "Uradno" se je začela 1918, ZADNJI večji izbruh je bil 1920. S tem, da so sedaj ugotovili, da so bili začetki, očitno manj smrtonosne gripe, že v letu 1916.

Matilda je najbolj kosila (delala nadure) leta 1920. Preberi si:
Spanish flu @ Wikipedia

Pod črto: 100 mio mrtvih.

Mi smo sedaj uradno v prvem letu epidemije, oziroma pogojno v drugem. Štiri leta so še daleč.

Da si ne boste delali prevelikih utvar.

In kaj hočeš povedat s tem? Da so špansko gripo ustavili z lockdownom? Cepljenjem?

Aja ne, pač prekuževali so se dokler ni postala samo še ena od sezonskih grip.


500 milijonov okuženih (cca 1/3 prebivalstva takrat) in cca 25 milijonov mrtvih. 4 valovi epidemije.
Preračunaj to na današnje številke in upoštevaj, da je trenutno skupno mrtvih 2,5 milijona. Prostora za rast je še ogromno.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov2 ::

smrtnost je 0.5% (oziroma še mnogo manj v državah z nižjo povprečno starostjo), ampak recimo 0.5% * 8 milijard = 40 milijonov

kar se sicer sliši veliko, ampak če upoštevaš, da je 95% mrtvih starih nad 65 in da se je leta 2020 svetovno prebivalstvo povečalo za več kot 80 milijonov, je vse skupaj pljunek v morje

darkolord ::

Po tej logiki je vse pljunek v morje in lahko kar nehamo skrbeti za zdravje in varnost, dokler se azijci in afričani dovolj hitro razmnožujejo.

ajdov2 ::

darkolord je izjavil:

Po tej logiki je vse pljunek v morje in lahko kar nehamo skrbeti za zdravje in varnost, dokler se azijci in afričani dovolj hitro razmnožujejo.

Ne, samo vsak naj skrbi za svoje zdravje&varnost pa bo.

zmaugy ::

darkolord je izjavil:

Po tej logiki je vse pljunek v morje in lahko kar nehamo skrbeti za zdravje in varnost, dokler se azijci in afričani dovolj hitro razmnožujejo.

Tako je. :))

Komaj čakam, da ukinejo CPP - še posebej hitrostne omejitve. Tistih par, ki bi jih več umrlo na cesti glede na to, da se število prebivalcev še kar povečuje, nam pa že ne bo pokvarilo uživanja v hitri vožnji!/s

ajdov2 je izjavil:

darkolord je izjavil:

Po tej logiki je vse pljunek v morje in lahko kar nehamo skrbeti za zdravje in varnost, dokler se azijci in afričani dovolj hitro razmnožujejo.

Ne, samo vsak naj skrbi za svoje zdravje&varnost pa bo.


Ravno to počnemo. >:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

ajdov2 ::

Ravno to počnemo.

Super, upam da ti je lepo v kleti. Ko se prekužimo ti sporočim, da lahko prideš ven.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hendriks ()

mahoni ::

Evoga fanteki. IgG so se mi pojavili. Pa sem koncno prebolel ta strasni in na smrt nevarni virus. Je pa zanimivo, da so mi vsi testi kazali negativno razen testa za protitelesa.

Se pred parimi dnevi ni bilo IgG, ampak samo IgM, sedaj so tu ze IgG.

Torej se enkrat? Zakaj koji lulek bi se moral cepiti, ce je moje telo popacalo kovid za malco?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

ajdov2 ::

ne rabiš se cepit

https://www.nih.gov/news-events/nih-res...

Lasting immunity found after recovery from COVID-19

The immune systems of more than 95% of people who recovered from COVID-19 had durable memories of the virus up to eight months after infection.
The results provide hope that people receiving SARS-CoV-2 vaccines will develop similar lasting immune memories after vaccination.

mahoni ::

ajdov2 je izjavil:

ne rabiš se cepit

https://www.nih.gov/news-events/nih-res...

Lasting immunity found after recovery from COVID-19

The immune systems of more than 95% of people who recovered from COVID-19 had durable memories of the virus up to eight months after infection.
The results provide hope that people receiving SARS-CoV-2 vaccines will develop similar lasting immune memories after vaccination.

Ne rabim, to ze vem, ampak nas bodo prisilili (indirektno), ce ne direktno. To je ta jeba. Sem pa za, da se cepi vsak, ki to zeli in s tem misli, da pomaga clovestvu.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

zmaugy ::

ajdov2 je izjavil:

Ravno to počnemo.

Super, upam da ti je lepo v kleti. Ko se prekužimo ti sporočim, da lahko prideš ven.

Spet si narobe razumel...:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

DamijanD ::

Ko primerjate s Špansko, pomislite še na to koliko so se ljudje takrat tipično premikali. Mi smo se v najstrožjem lockdownu več kot oni...

zmaugy ::

DamijanD je izjavil:

Ko primerjate s Špansko, pomislite še na to koliko so se ljudje takrat tipično premikali. Mi smo se v najstrožjem lockdownu več kot oni...

V tistem času se je virus razširil s premiki vojske iz kontinenta na kontinent z ladjami (na globalnem nivoju) in potem seveda na samem lokalnem nivoju na običajne načine.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

el_bahattee ::

vostok_1 je izjavil:

Jaz sem bolj desničar kot levičar, pa vrjetno bom volil nazaj Šarca.

Zakaj že? S čem te je Šarec prepričal v prejšnji vladi, zasnovani predvsem na "anti-SDS" ideologiji, ki se je nakoncu skregala in sama razpadla sredi mirnih časov?
Pa mimogrede, glede na tvoja pisanja je več kot očitno, da nisi desničar, saj stalno jamraš čez desne stranke, tako da ne vem, koga slepiš.:D

vostok_1 je izjavil:

Najboljša vlada je zame tista, ki cele dneve ne počne nič, sprejema ne nič, naredi ne nič.

Kakšne nesmisle trosiš. Zakaj pa bi bil to plus, da nekdo nič ne počne in ne sprejema? Zakaj bi podpirali lenobo? Zakaj je dobro, če se vlada ne spopada s problemi, ki jih je vedno več kot dovolj? Zakaj je dobro, da ne izvaja reform in vse prelaga na prihodnjost? Ne razumem, s čim se takšna vlada sploh lahko izkaže pred volivci in upa na nov mandat.
Come to my center, you enter the winter.

vostok_1 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Z vsako SDSovsko vlado je slovenija globlje potonila. Bojim se, da smo že pri dnu.


Jaz sem tudi mislil, da smo z vsako vlado (pa naj bo leva ali desna) že res pri dnu, pa se z vsako naslednjo pokaže da še vedno lahko pademo globje, pa še kar ni videt dna.

Tako da ja, padamo in dna še ni za videt.


SDS je zmožen celo prijeti lopate v roko in nam skopat še kak meter pod tlemi.
Tako poden organizacija je pač tole.

zmaugy je izjavil:


500 milijonov okuženih (cca 1/3 prebivalstva takrat) in cca 25 milijonov mrtvih. 4 valovi epidemije.
Preračunaj to na današnje številke in upoštevaj, da je trenutno skupno mrtvih 2,5 milijona. Prostora za rast je še ogromno.


Ko bi to vsaj veljalo za tvoje mentalne kapacitete.
Španska gripa je morila vse po vrsti, in kljub temu so ljudje pogumno porivali naprej.
Hvala bogu, da ste bili zmaugyji redka genetska vrsta takrat sicer bi še danes poznali zgolj in samo premog.
Zato pa pravim, da je toliko pomembno, da se take slepe veje poreže periodično, drugače degradirajo celotno drevo.
Žalostno a resnično.

darkolord je izjavil:

Po tej logiki je vse pljunek v morje in lahko kar nehamo skrbeti za zdravje in varnost, dokler se azijci in afričani dovolj hitro razmnožujejo.

DamijanD je izjavil:

Ko primerjate s Špansko, pomislite še na to koliko so se ljudje takrat tipično premikali. Mi smo se v najstrožjem lockdownu več kot oni...



Vi dva grta primerjati obdobje ko še niti tekoče vode niso povečini imeli?
Res, kaj imate od te stalne preplašenosti?
Imate otroke? Kako jih vzgajate? Ste polepili vse vtičnice v stanovanju, odstranli vse kar je globlje od 15cm. Rob nožev pobrusili stran?
Holy fuck...če so to generacije prihodnosti!? My god...

ajdov2 je izjavil:

ne rabiš se cepit

https://www.nih.gov/news-events/nih-res...

Lasting immunity found after recovery from COVID-19

The immune systems of more than 95% of people who recovered from COVID-19 had durable memories of the virus up to eight months after infection.
The results provide hope that people receiving SARS-CoV-2 vaccines will develop similar lasting immune memories after vaccination.


Ne pomaga ta info. Zmaugyji, sheeshkarji in imagodei želijo, da je imunost zgolj par mesečna.
Dobesedno uživajo v lockdownih in state of emergency...pa niti prepperji niso.

Kot kaže pa smo doživljensko imuni. Kewl. Te covid cepilne liste, naj si nekam vtaknejo Billy&Banditi.


el_bahattee je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jaz sem bolj desničar kot levičar, pa vrjetno bom volil nazaj Šarca.

Zakaj že? S čem te je Šarec prepričal v prejšnji vladi, zasnovani predvsem na "anti-SDS" ideologiji, ki se je nakoncu skregala in sama razpadla sredi mirnih časov?
Pa mimogrede, glede na tvoja pisanja je več kot očitno, da nisi desničar, saj stalno jamraš čez desne stranke, tako da ne vem, koga slepiš.:D

vostok_1 je izjavil:

Najboljša vlada je zame tista, ki cele dneve ne počne nič, sprejema ne nič, naredi ne nič.

Kakšne nesmisle trosiš. Zakaj pa bi bil to plus, da nekdo nič ne počne in ne sprejema? Zakaj bi podpirali lenobo? Zakaj je dobro, če se vlada ne spopada s problemi, ki jih je vedno več kot dovolj? Zakaj je dobro, da ne izvaja reform in vse prelaga na prihodnjost? Ne razumem, s čim se takšna vlada sploh lahko izkaže pred volivci in upa na nov mandat.


Nikjer nisem rekel da je LMŠ super. Je pa definitivno boljši od JJ.
JJ je zelo delaven. Konstantno skrbi za svojo rit in od svojih pajdašev.
Če bi Putin ga jutri vpašal, ali mu proda Slovenijo za eno dobro jahto, bi vrjetno jo prodal brez oklevanja.
Gre dobesedno za politično pošast.
Zajebal je epidemijo, zajebal je ekonomijo, zajebal je prihodnje generacije. V tej epidemiji ni naredil ene prav. ENE!

Seriously, to kar je storil sloveniji bomo še dolgo časa reševali. Mi, vi, vaši otroci.

PS. Ne me narobe razumet. Ni nesposoben. Sposoben je, je pa psiho politična pošast.
Tisti, desničar ki ga je volil, naj bo ga sram.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nekikr ::

Nikjer nisem rekel da je LMŠ super. Je pa definitivno boljši od JJ.

Seriously, to kar je storil sloveniji bomo še dolgo časa reševali. Mi, vi, vaši otroci.

A to misliš Bratuškovo in financiranje bank? Ker za epidemijo zaenkrat vse časti Evropa, zato se pa napihuje številke. Banke smo pa kar mi plačevali in jih še bomo. A veš kako smo strokovno temu rekli? Krizni DDV!

vostok_1 ::

Mislim, ja. Jasno so vsi umazani do kosti.
Problem je, ker SDS je na 11.
---
Evropa tala denar, ker IMF tala denar. Komu je "odgovoren" IMF?
WEF-ovski bandi.
Skratka, cilj je toliko zadolžiti države, da postanejo ujete v dolgu. Nato se lahko začne great reset.

Mi zmotno mislimo, da gre zgolj za nek bump in the road in bo kmalu vse kot po starem. Žal, ne bo.
Elita se je odločila menjati brzino. Pravzaprav bolj avtomobil. Koliko jim bo uspelo...well, that depends on us.

-----
Komentar na coolbitsov video.

Gledal sem posnetke, kako v DSOjih osebje prisilno cepijo dementne stanovalce.
Koga zanima pogledat ta zločin proti človeštvu ali vam je bolj všeč delati paniko še naprej?
Kaj praviš zmaugy? Bi rad videl zaradi česa ti bomo sodili one day?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hendriks ()

nekikr ::

No ja, Grčija je že od nekdaj zadolžena do konca in še dvakrat čez, pa se ljudem ni nič zgodilo, še vedno so imeli vas, kjer je bilo registriranih več Porschejev kot je bilo ljudi tam :)

vostok_1 ::

Saj ljudem se nič ne zgodi, samo ujeti so v večno zanko zadolženosti. Politiki pa vedno kolebat med zahtevami zunanjih sil.
Grčija je prodala celo luko Kitajski.

Ni to stanje v katerem bi želeli se nahajati.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

el_bahattee ::

vostok_1 je izjavil:

Nikjer nisem rekel da je LMŠ super. Je pa definitivno boljši od JJ.
JJ je zelo delaven. Konstantno skrbi za svojo rit in od svojih pajdašev.

Aha. No, zdaj pa navedi eno stranko, ki ne skrbi za lastne interese. Še mali DeSUS ima presenetljivo veliko mrežo po državi, kot je bilo zadnjič predstavljeno v eni oddaji. Zakaj izpostavljaš samo SDS?

vostok_1 je izjavil:

Gre dobesedno za politično pošast.
Zajebal je epidemijo, zajebal je ekonomijo, zajebal je prihodnje generacije. V tej epidemiji ni naredil ene prav. ENE!

Seriously, to kar je storil sloveniji bomo še dolgo časa reševali. Mi, vi, vaši otroci.

PS. Ne me narobe razumet. Ni nesposoben. Sposoben je, je pa psiho politična pošast.
Tisti, desničar ki ga je volil, naj bo ga sram.

Pri takih izbruhih pretiravanja in janšafobije je težko normalno razpravljati. Očitno ti gre v nos, ok razumem, je pač močan karakter, ki te težko pusti ravnodušnega. Ne vem pa, iz kje točno črpaš to silno kritiko in pretiravanje. Mogoče iz pretežno levih medijev, ki JJ ne marajo in mu stalno lepijo nesmisle kot "orbanizacija", "diktator" in podobne bedarije?

Daleč od tega, da je ta vlada idealna ali brez napak, ampak da pa trdiš, da ene stvari niso naredili prav, je pa zame isto kot hardcore SDS "verniki", ki ne priznajo niti ene napake vlade. Pač, nonsense. Vlada v težkih razmerah dela solidno, dela pa tudi napake. Problem pa je, da "KUL" opozicija ni sposobna postaviti boljšo alternativo, kljub podporti številnih medijev vključno z RTV.
Come to my center, you enter the winter.

vostok_1 ::

Nisem bil najbolj jasen.
Vse skrbijo zase, ampak prejšnja koalicija je bila tako nesposobna, da so vrteli kolesa v blatu. Kar je super.

Pri SDSju ko se avtomobil zagozdi v blato, pa uporabljajo žive ljudi kot deske, ki jih mečejo pod kolesa, da lahko spelje vn.

To je razlika.


Časi niso težki, ker umrlo je 0,5% upokojencev in nihče drugi. Industrija bi lahko že vs čas normalno laufala tako kot življenje.
Težke čase smo si sami naredili oz. skorumpirane vlade širom sveta.

Od KUL koalicije ne pričakujem rešitev. Od KUL koalicije pričakujem, da odvzamejo temu despotu oblast stran iz rok in nato cele dneve do volitev igrajo Angy Birds sredi parlamentarnih sej.
To je vse kar od njih pričakujem...jasno...še prej, da sprostijo vse ukrepe oz. večino.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hendriks ()

WizzardOfOZ ::

A ti res misliš, da bo KUL sprostila vse, ko bodo prišli na oblast. Je vse preveč "sladko" vodit in zavajat ljudi, ki jih je prejšnja oblast zaprla, ti se pa nanjo izgovarjaš in nič ne narediš, da bi bilo kaj bolje.

Jaz ne verjamem nobeni vladi več, ker samo menjajo stolčke in nič ne naredijo. In prej ko bomo vse nabil na kole ali obesili na kandelabre ali pa jih dali pod giljotino, prej bomo lahko kot država šli naprej. Dokler se pa teh komunistov na eni in drugi strani ne otresemo, bomo pa stagniral in gledal, kako nas tretjerazredne države, katere smo včasih z levo roko premagal v vsem kar smo počeli, po desni prehitevajo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hendriks ()

vostok_1 ::

Bojim se, da res ne.
Vprašanja, ki so jih danes postavljali JJju na seji, so bila patetična. Totalni soft-balls.
Ampak vseeno upanje umre zadnje.

Se pa strinjam, da treba te tranzicijske komuniste odstranit, drugače bomo vedno ujeti v njihovo psihotično sfero.
Mene bolj kot pandemija trenutno skrbi, kaj vse bo doživela slovenija v še tem letu vladavine strahu.

PS. Prvič me je v lajfu zares zamikalo se odselit iz te vukujebine. SDS na olasti, fake-pandemija, cepilni listi itd.
It's just too much.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zztop ::

vostok_1 je izjavil:

BPS. Prvič me je v lajfu zares zamikalo se odselit iz te vukujebine. SDS na olasti, fake-pandemija, cepilni listi itd.
It's just too much.

Kje pa je boljše?

zmaugy ::

Ko bi to vsaj veljalo za tvoje mentalne kapacitete.


Odrasti, otrok.

Zato pa pravim, da je toliko pomembno, da se take slepe veje poreže periodično,


Po mojem v tvojem primeru ni razloga za skrb. Roka ti ne bo rodila.

Zmaugyji, sheeshkarji in imagodei želijo, da je imunost zgolj par mesečna.
Dobesedno uživajo v lockdownih in state of emergency...pa niti prepperji niso.


Se spet tepeš s svojo domišljijo, kjer si največji heroj?

Kot rečeno, Volga, dej ti meni nehaj odgovarjat. Si dolgocajten do amena. Pejt peddlat svojo zabito propagando komu drugemu.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

nekikr ::

zztop je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

BPS. Prvič me je v lajfu zares zamikalo se odselit iz te vukujebine. SDS na olasti, fake-pandemija, cepilni listi itd.
It's just too much.

Kje pa je boljše?

Švedska. Potrč je bil edini pameten in je spokal stran. Zdaj pije kavo na sončku, gre na večerjo v restavracijo, otroci bi lahko tam povsem normalno obiskovali šolo. Tudi do zdravnika bi prišel, če bi ga rabil. In to kljub temu, da imajo od ukrepov zgolj peščico priporočil in ne trajne policijske ure in ukinitev šolstva in zdravstva.

CoolBits ::

Španska gripa je bila popolnoma identična situacija kot sedaj. Umirali so predvsem zaradi mask in cepiv.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

nekikr je izjavil:

zztop je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

BPS. Prvič me je v lajfu zares zamikalo se odselit iz te vukujebine. SDS na olasti, fake-pandemija, cepilni listi itd.
It's just too much.

Kje pa je boljše?

Švedska. Potrč je bil edini pameten in je spokal stran. Zdaj pije kavo na sončku, gre na večerjo v restavracijo, otroci bi lahko tam povsem normalno obiskovali šolo. Tudi do zdravnika bi prišel, če bi ga rabil. In to kljub temu, da imajo od ukrepov zgolj peščico priporočil in ne trajne policijske ure in ukinitev šolstva in zdravstva.

V času korona sranja sem bil ene 4krat pri zobarju, ene 5 krat pri osebnem zdravniku, po enem od teh obiskov sem naslednji dan imel en manjši operativni poseg.
Bil sem tudi na kompletnem kardiološkem preventivnem pregledu. Nič dramatičnega sicer vse skupaj.
Šola zdaj je, ane?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

jest10 ::

CoolBits je izjavil:

Španska gripa je bila popolnoma identična situacija kot sedaj. Umirali so predvsem zaradi mask in cepiv.

Lažeš k prase

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

jest10 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Španska gripa je bila popolnoma identična situacija kot sedaj. Umirali so predvsem zaradi mask in cepiv.

Lažeš k prase

Po mojem se zajebava, ker tako neumen pa menda ja ni? Oh wait...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

DamijanD ::

Zdaj je sicer JJ "kriv", ampak jaz sem prepričan, da bi bili ukrepi 90% podobni ne glede na to, kdo bi vladal.
In večina prebivalcev naše dežele ne bi upoštevala samo priporočil, zato žal potrebujemo stroge ukrepe.

facepalm ::

zmaugy je izjavil:


V času korona sranja sem bil ene 4krat pri zobarju, ene 5 krat pri osebnem zdravniku, po enem od teh obiskov sem naslednji dan imel en manjši operativni poseg.
Bil sem tudi na kompletnem kardiološkem preventivnem pregledu. Nič dramatičnega sicer vse skupaj.
Šola zdaj je, ane?

Tudi sam nimam pripomb glede dostopa zdravstvenih storitev v zadnjem letu.

ajdov2 ::

DamijanD je izjavil:

Zdaj je sicer JJ "kriv", ampak jaz sem prepričan, da bi bili ukrepi 90% podobni ne glede na to, kdo bi vladal.
In večina prebivalcev naše dežele ne bi upoštevala samo priporočil, zato žal potrebujemo stroge ukrepe.

Vlada je v službi naroda, ne pa narod v službi vlade.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hendriks ()

vostok_1 ::

zztop je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

BPS. Prvič me je v lajfu zares zamikalo se odselit iz te vukujebine. SDS na olasti, fake-pandemija, cepilni listi itd.
It's just too much.

Kje pa je boljše?


Rodeziji.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

RoccoC ::

zmaugy je izjavil:

nekikr je izjavil:

zztop je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

BPS. Prvič me je v lajfu zares zamikalo se odselit iz te vukujebine. SDS na olasti, fake-pandemija, cepilni listi itd.
It's just too much.

Kje pa je boljše?

Švedska. Potrč je bil edini pameten in je spokal stran. Zdaj pije kavo na sončku, gre na večerjo v restavracijo, otroci bi lahko tam povsem normalno obiskovali šolo. Tudi do zdravnika bi prišel, če bi ga rabil. In to kljub temu, da imajo od ukrepov zgolj peščico priporočil in ne trajne policijske ure in ukinitev šolstva in zdravstva.

V času korona sranja sem bil ene 4krat pri zobarju, ene 5 krat pri osebnem zdravniku, po enem od teh obiskov sem naslednji dan imel en manjši operativni poseg.
Bil sem tudi na kompletnem kardiološkem preventivnem pregledu. Nič dramatičnega sicer vse skupaj.
Šola zdaj je, ane?


Nič dramatičnega? Zdaj ne bo pa čez leto ali dve. Prva odkritja rakavih obolenj so se v 2020 zmanjšala za 64%. Verjetno naključje a ne. Pa ja, v šolo še vedno ne hodi 3/4 dijakov in na predavanja noben študent.

padavlada ::

DamijanD je izjavil:

Zdaj je sicer JJ "kriv", ampak jaz sem prepričan, da bi bili ukrepi 90% podobni ne glede na to, kdo bi vladal.
In večina prebivalcev naše dežele ne bi upoštevala samo priporočil, zato žal potrebujemo stroge ukrepe.

Prepričanje lahko kar spremeniš ker je Janez Janša je namesto stroke nastavil kimavce in jim povedal kaj morajo povedat, da bo potem on to sprejel in bomo imeli policijsko državo.

Ustavna obtožba je nujna ker so vsi ukrepi vlade do zdaj strokovno neutemeljeni, z niti enim, ki bi bil utemeljen, kazniva dejanja so pa na vsakem koraku mnoga.

el_bahattee ::

vostok_1 je izjavil:

Nisem bil najbolj jasen.
Vse skrbijo zase, ampak prejšnja koalicija je bila tako nesposobna, da so vrteli kolesa v blatu. Kar je super.

V tem delu se celo strinjava. Razen zaključka, da je to super - meni se zdi to žalostno in nenazadnje je to izguba časa za državo, ki bi lahko storila precej več z bolj sposobno vlado :)

vostok_1 je izjavil:

Pri SDSju ko se avtomobil zagozdi v blato, pa uporabljajo žive ljudi kot deske, ki jih mečejo pod kolesa, da lahko spelje vn.

To je razlika.

Časi niso težki, ker umrlo je 0,5% upokojencev in nihče drugi. Industrija bi lahko že vs čas normalno laufala tako kot življenje.
Težke čase smo si sami naredili oz. skorumpirane vlade širom sveta.

Zanimiva prispodoba, čeprav se ne morem strinjati.

Po mojem je ta vlada precej bolj operativna in sposobna kot prejšnja, poleg tega deluje v precej težjih razmerah, kjer je prisiljena sprejemati številne kompromise in nepriljubljene ukrepe. Vseeno pa ima določene uspehe, ki jih njeni nasprotniki ignorirajo. Recimo to, da se zadolžujemo manj, kot je povprečje EU. Ali pa to, da je brezposelnost v SLO v letu 2020 povečala samo za 1%, vsaj tako je bilo slišati na TVSLO. Če ti v celem letu vladanja ne najdeš niti enega pozitivnega dosežka vlade, te je težko remati resno.

vostok_1 je izjavil:

Od KUL koalicije ne pričakujem rešitev. Od KUL koalicije pričakujem, da odvzamejo temu despotu oblast stran iz rok in nato cele dneve do volitev igrajo Angy Birds sredi parlamentarnih sej.
To je vse kar od njih pričakujem...jasno...še prej, da sprostijo vse ukrepe oz. večino.

A ni to žalostno, kako nizko si padel... hočeš vlado, ki ne bo ponujala rešitve ampak bo zabušavala in lenarila. Kaj ni to ni super recept za korupcijo za njenim hrbtom? Poleg tega naj bi po tvoje še sprostila vse ukrepe, kar je recept za katastrofo. Zdravstvo je do vratu v problemih že brez covida, ti pa hočeš vlado, ki na tem področju ne samo da ne bo nič storila, ampak še poslabšala stanje. Tvoje ideje so marsikdaj precej divje in nesmiselne, ampak s temle danes si presegel samega sebe. 8-O
Come to my center, you enter the winter.

vostok_1 ::

padavlada je izjavil:

DamijanD je izjavil:

Zdaj je sicer JJ "kriv", ampak jaz sem prepričan, da bi bili ukrepi 90% podobni ne glede na to, kdo bi vladal.
In večina prebivalcev naše dežele ne bi upoštevala samo priporočil, zato žal potrebujemo stroge ukrepe.

Prepričanje lahko kar spremeniš ker je Janez Janša je namesto stroke nastavil kimavce in jim povedal kaj morajo povedat, da bo potem on to sprejel in bomo imeli policijsko državo.

Ustavna obtožba je nujna ker so vsi ukrepi vlade do zdaj strokovno neutemeljeni, z niti enim, ki bi bil utemeljen, kazniva dejanja so pa na vsakem koraku mnoga.


Ustavna tožba bi bila fanj saj naši ustavni sodniki se požvižgajo na ustavo, glede na to, kaj vse so dovolili vladi.

el_bahattee je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Nisem bil najbolj jasen.
Vse skrbijo zase, ampak prejšnja koalicija je bila tako nesposobna, da so vrteli kolesa v blatu. Kar je super.

V tem delu se celo strinjava. Razen zaključka, da je to super - meni se zdi to žalostno in nenazadnje je to izguba časa za državo, ki bi lahko storila precej več z bolj sposobno vlado :)

vostok_1 je izjavil:

Pri SDSju ko se avtomobil zagozdi v blato, pa uporabljajo žive ljudi kot deske, ki jih mečejo pod kolesa, da lahko spelje vn.

To je razlika.

Časi niso težki, ker umrlo je 0,5% upokojencev in nihče drugi. Industrija bi lahko že vs čas normalno laufala tako kot življenje.
Težke čase smo si sami naredili oz. skorumpirane vlade širom sveta.

Zanimiva prispodoba, čeprav se ne morem strinjati.

Po mojem je ta vlada precej bolj operativna in sposobna kot prejšnja, poleg tega deluje v precej težjih razmerah, kjer je prisiljena sprejemati številne kompromise in nepriljubljene ukrepe. Vseeno pa ima določene uspehe, ki jih njeni nasprotniki ignorirajo. Recimo to, da se zadolžujemo manj, kot je povprečje EU. Ali pa to, da je brezposelnost v SLO v letu 2020 povečala samo za 1%, vsaj tako je bilo slišati na TVSLO. Če ti v celem letu vladanja ne najdeš niti enega pozitivnega dosežka vlade, te je težko remati resno.

vostok_1 je izjavil:

Od KUL koalicije ne pričakujem rešitev. Od KUL koalicije pričakujem, da odvzamejo temu despotu oblast stran iz rok in nato cele dneve do volitev igrajo Angy Birds sredi parlamentarnih sej.
To je vse kar od njih pričakujem...jasno...še prej, da sprostijo vse ukrepe oz. večino.

A ni to žalostno, kako nizko si padel... hočeš vlado, ki ne bo ponujala rešitve ampak bo zabušavala in lenarila. Kaj ni to ni super recept za korupcijo za njenim hrbtom? Poleg tega naj bi po tvoje še sprostila vse ukrepe, kar je recept za katastrofo. Zdravstvo je do vratu v problemih že brez covida, ti pa hočeš vlado, ki na tem področju ne samo da ne bo nič storila, ampak še poslabšala stanje. Tvoje ideje so marsikdaj precej divje in nesmiselne, ampak s temle danes si presegel samega sebe. 8-O


Operativne vlade ne potrebujm.

SDSovska vlada je operativna, ampak bolnik je že zdavnaj umru.

V enem letu bolj malo pozitivnih reči najdem. Glede brezposelnosti, JJ je mojster kreativnega prirejanja podatkov, saj tudi 2007 je dvigal gospodarstvo, dokler ni prišla kriza in videli kaj je bilo narejeno.


Razumem, da si SDS entuzijast, ampak žal nisi razumel.
Želim vlado, kot je bila koalicija. Reševali so dnevne zadeve za več pa se niso uspeli zmenit.
Fine by me.
Jasno, želel bi tudi jaz operativno in kakovostno oblast, ampak tega v sloveniji ni mogoče doseči. Najboljše kar nam ostane je samo iskanje najmanj slabega.
Trdit, da je SDS dober je pač žaljivka za vse ljubitelje liberalne države.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

CoolBits ::

jest10 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Španska gripa je bila popolnoma identična situacija kot sedaj. Umirali so predvsem zaradi mask in cepiv.

Lažeš k prase

Ne vem zakaj si zatiskat oči pred resnico.
https://www.nih.gov/news-events/news-re...
Pljučnice zaradi mask.
No propaganda je danes bolj učinkovita ker je MSM tudi bolj razširjena + internet, drugih razlik pa ni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Covid-19 epidemija lažna? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12611252 (8824) vostok_1

Več podobnih tem