» »

Južnoafriška različica virusa pri nas !

Južnoafriška različica virusa pri nas !

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Z vsako SDSovsko vlado je slovenija globlje potonila. Bojim se, da smo že pri dnu.


Jaz sem tudi mislil, da smo z vsako vlado (pa naj bo leva ali desna) že res pri dnu, pa se z vsako naslednjo pokaže da še vedno lahko pademo globje, pa še kar ni videt dna.

Tako da ja, padamo in dna še ni za videt.


SDS je zmožen celo prijeti lopate v roko in nam skopat še kak meter pod tlemi.
Tako poden organizacija je pač tole.

zmaugy je izjavil:


500 milijonov okuženih (cca 1/3 prebivalstva takrat) in cca 25 milijonov mrtvih. 4 valovi epidemije.
Preračunaj to na današnje številke in upoštevaj, da je trenutno skupno mrtvih 2,5 milijona. Prostora za rast je še ogromno.


Ko bi to vsaj veljalo za tvoje mentalne kapacitete.
Španska gripa je morila vse po vrsti, in kljub temu so ljudje pogumno porivali naprej.
Hvala bogu, da ste bili zmaugyji redka genetska vrsta takrat sicer bi še danes poznali zgolj in samo premog.
Zato pa pravim, da je toliko pomembno, da se take slepe veje poreže periodično, drugače degradirajo celotno drevo.
Žalostno a resnično.

darkolord je izjavil:

Po tej logiki je vse pljunek v morje in lahko kar nehamo skrbeti za zdravje in varnost, dokler se azijci in afričani dovolj hitro razmnožujejo.

DamijanD je izjavil:

Ko primerjate s Špansko, pomislite še na to koliko so se ljudje takrat tipično premikali. Mi smo se v najstrožjem lockdownu več kot oni...



Vi dva grta primerjati obdobje ko še niti tekoče vode niso povečini imeli?
Res, kaj imate od te stalne preplašenosti?
Imate otroke? Kako jih vzgajate? Ste polepili vse vtičnice v stanovanju, odstranli vse kar je globlje od 15cm. Rob nožev pobrusili stran?
Holy fuck...če so to generacije prihodnosti!? My god...

ajdov2 je izjavil:

ne rabiš se cepit

https://www.nih.gov/news-events/nih-res...

Lasting immunity found after recovery from COVID-19

The immune systems of more than 95% of people who recovered from COVID-19 had durable memories of the virus up to eight months after infection.
The results provide hope that people receiving SARS-CoV-2 vaccines will develop similar lasting immune memories after vaccination.


Ne pomaga ta info. Zmaugyji, sheeshkarji in imagodei želijo, da je imunost zgolj par mesečna.
Dobesedno uživajo v lockdownih in state of emergency...pa niti prepperji niso.

Kot kaže pa smo doživljensko imuni. Kewl. Te covid cepilne liste, naj si nekam vtaknejo Billy&Banditi.


el_bahattee je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jaz sem bolj desničar kot levičar, pa vrjetno bom volil nazaj Šarca.

Zakaj že? S čem te je Šarec prepričal v prejšnji vladi, zasnovani predvsem na "anti-SDS" ideologiji, ki se je nakoncu skregala in sama razpadla sredi mirnih časov?
Pa mimogrede, glede na tvoja pisanja je več kot očitno, da nisi desničar, saj stalno jamraš čez desne stranke, tako da ne vem, koga slepiš.:D

vostok_1 je izjavil:

Najboljša vlada je zame tista, ki cele dneve ne počne nič, sprejema ne nič, naredi ne nič.

Kakšne nesmisle trosiš. Zakaj pa bi bil to plus, da nekdo nič ne počne in ne sprejema? Zakaj bi podpirali lenobo? Zakaj je dobro, če se vlada ne spopada s problemi, ki jih je vedno več kot dovolj? Zakaj je dobro, da ne izvaja reform in vse prelaga na prihodnjost? Ne razumem, s čim se takšna vlada sploh lahko izkaže pred volivci in upa na nov mandat.


Nikjer nisem rekel da je LMŠ super. Je pa definitivno boljši od JJ.
JJ je zelo delaven. Konstantno skrbi za svojo rit in od svojih pajdašev.
Če bi Putin ga jutri vpašal, ali mu proda Slovenijo za eno dobro jahto, bi vrjetno jo prodal brez oklevanja.
Gre dobesedno za politično pošast.
Zajebal je epidemijo, zajebal je ekonomijo, zajebal je prihodnje generacije. V tej epidemiji ni naredil ene prav. ENE!

Seriously, to kar je storil sloveniji bomo še dolgo časa reševali. Mi, vi, vaši otroci.

PS. Ne me narobe razumet. Ni nesposoben. Sposoben je, je pa psiho politična pošast.
Tisti, desničar ki ga je volil, naj bo ga sram.

Tvoji komentarji so briljanti. Se odgovarjat ni treba, da se sam tunkas.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jest10 ::

CoolBits je izjavil:

jest10 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Španska gripa je bila popolnoma identična situacija kot sedaj. Umirali so predvsem zaradi mask in cepiv.

Lažeš k prase

Ne vem zakaj si zatiskat oči pred resnico.
https://www.nih.gov/news-events/news-re...
Pljučnice zaradi mask.
No propaganda je danes bolj učinkovita ker je MSM tudi bolj razširjena + internet, drugih razlik pa ni.

Ja res, ne vem zakaj si zatiskas oči pred resnico in rineš v nebuloze.
Predvidevam pa, da bo krivo pomankljivo znanje, kratka pamet, ter težave pri bralnem razumevanju

vostok_1 ::

There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Ta Mateja Logar se mi tudi zdi ena malce psihotična razprodanka. Mislim, da se nam ponovno obetajo oblaki covida in podobno, letos.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hendriks ()

zmaugy ::

@RoccoC:

Nič dramatičnega? Zdaj ne bo pa čez leto ali dve. Prva odkritja rakavih obolenj so se v 2020 zmanjšala za 64%. Verjetno naključje a ne. Pa ja, v šolo še vedno ne hodi 3/4 dijakov in na predavanja noben študent.


Z "nič dramatičnega" sem mislil, da nisem imel nobenih hudih zdravstvenih težav, tako da dopuščam možnost, da bi v primeru težjih problemov bilo drugače.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

Nič dramatičnega? Zdaj ne bo pa čez leto ali dve. Prva odkritja rakavih obolenj so se v 2020 zmanjšala za 64%. Verjetno naključje a ne. Pa ja, v šolo še vedno ne hodi 3/4 dijakov in na predavanja noben študent.


Z "nič dramatičnega" sem mislil, da nisem imel nobenih hudih zdravstvenih težav, tako da dopuščam možnost, da bi v primeru težjih problemov bilo drugače.


A to pa ne vem, če je ravno res kar si napisal.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Nič dramatičnega? Zdaj ne bo pa čez leto ali dve. Prva odkritja rakavih obolenj so se v 2020 zmanjšala za 64%. Verjetno naključje a ne. Pa ja, v šolo še vedno ne hodi 3/4 dijakov in na predavanja noben študent.


Z "nič dramatičnega" sem mislil, da nisem imel nobenih hudih zdravstvenih težav, tako da dopuščam možnost, da bi v primeru težjih problemov bilo drugače.


A to pa ne vem, če je ravno res kar si napisal.


Si spet pozabil tablete vzet?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

nekikr ::

zmaugy je izjavil:

nekikr je izjavil:

zztop je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

BPS. Prvič me je v lajfu zares zamikalo se odselit iz te vukujebine. SDS na olasti, fake-pandemija, cepilni listi itd.
It's just too much.

Kje pa je boljše?

Švedska. Potrč je bil edini pameten in je spokal stran. Zdaj pije kavo na sončku, gre na večerjo v restavracijo, otroci bi lahko tam povsem normalno obiskovali šolo. Tudi do zdravnika bi prišel, če bi ga rabil. In to kljub temu, da imajo od ukrepov zgolj peščico priporočil in ne trajne policijske ure in ukinitev šolstva in zdravstva.

V času korona sranja sem bil ene 4krat pri zobarju, ene 5 krat pri osebnem zdravniku, po enem od teh obiskov sem naslednji dan imel en manjši operativni poseg.
Bil sem tudi na kompletnem kardiološkem preventivnem pregledu. Nič dramatičnega sicer vse skupaj.
Šola zdaj je, ane?

Super zate. Povej moji mami, da naj se ne sekira, ker ji že pol leta govorijo, da naj pokliče naslednji teden, ko čaka na operacijo druge noge (klinika Golnik, zarastlina na palcu, pokliči in preveri, če želiš). Pa ona sploh ni problem, je v čakalni vrsti, najbrž bo nekoč na vrsti. Kaj pa vsi tisti, ki niti na čakalno vrsto zdaj ne pridejo? Pa vsi tisti, ki si niti ne upajo tja? Tvoje osebno mnenje (in moje) ni vredno nič, če celo zdravniki sami govorijo, da je precej slabši dostop do storitev in predvsem, da jim ni jasno kako se bodo čakalne dobe uredile. Prej si na ortodonta čakal 3-5 let. Koliko bo zdaj? 10?

Ne, šole ni. Prva triada in vrtec je vse kar je od šole. In to najdlje na svetu. Tisti dijaki, ki protestirajo, ker bi radi prišli do znanja, so pa te dni dobili poziv k sodniku za prekrške. Upam, da gremo s temi ukrepi do konca, da se naredi konkretna lustracija na paničarji, ki ste vsem vzeli že eno leto življenja in nič ne kaže, da se boste pri tem ustavili.

zmaugy ::

Zakaj lažeš, osnovna šola je cela. Očitno nimaš otrok v osnovni šoli in samo podpihuješ konflikt. Ortodont je bil že prej prava šala in si moral iti samoplačniško.
To s sodnikom za prekrške je avtoritarni refleks diktatorja na položaju predsednika vlade.
A ti bi delal lustracijo nad "nami"? Ah, še ena grožnja s fizičnim nasiljem. Le poskusi...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

ajdov2 ::

Vi nad izvajate 'lustracijo' že eno leto. Če se stvari obrnejo ne bi bilo nič narobe.

zmaugy ::

ajdov2 je izjavil:

Vi nad izvajate 'lustracijo' že eno leto. Če se stvari obrnejo ne bi bilo nič narobe.

Kaj drugega kot neumnosti itak niste sposobni sproducirati. Tisto od nekikr je bila grožnja z akcijo (glede na kontekst predvidevam da bi vključevala fizično nasilje), ki bi se jo on in njemu podobni (verjetno ti) šli nad nami, ki zagovarjamo, da se izvajajo smiselni ukrepi za zajezitev pandemije.
Ukrepov nisem sprejel jaz ampak vlada, ki ste jo izvolili na volitvah. Ker vam je ta vlada pretrd oreh, si bi, kot to strahopetci vedno počnejo, izbrali po vašem mnenju mehke tarče - tam ene državljane, za katere domnevate, da se z vami ne strinjajo.
Usmeri svojo jezo tja, kamor sodi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov2 ::

Vlada brez vaše podpore ne bi mogla izvajat ukrepov.

zmaugy ::

ajdov2 je izjavil:

Vlada brez vaše podpore ne bi mogla izvajat ukrepov.

Ukrepe imajo v praktično vseh državah, kjer niso retardirani. Jaz nisem glasoval za nobeno od vladnih strank, kaj pa ti?
Nasprotniki ukrepov pa razen nekege polpismenega laganja in maloumnih groženj niste sposobni sproducirati ničesar, kar bi imelo karkoli skupnega s pametjo, da bi se bilo o tem vredno pogovarjati.
Ker pač neretardirani vemo, da so nekateri ukrepi nujni, na vaši strani imate pa tinfoile in ljudi, ki zanikajo, da virusi obstajajo in podobne bedarije. Ja, potem pa res ne ostane drugega kot da splezate na drevo in se derete, kako boste obračunali z državljani (pazi, proti vladi si ne upati niti zapiskat).
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Uizi ::

Ja itak da jih imajo, če jih pa mi podpiramo. Mene so klicali, če lahko in sem dal thumbs up. Zmaugy a tebe niso nč klical? :))
Kako se vam da vsak dan? Adijo pamet, čau živjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/v-co...

Vlada dela dobro :))

Da da. Sej vemo. Sedj hoče na oblast, prej si pa držal gobec in risal transparente, ki jih niusi hotel privleči iz luknje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zmaugy ::

Uizi je izjavil:

Ja itak da jih imajo, če jih pa mi podpiramo. Mene so klicali, če lahko in sem dal thumbs up. Zmaugy a tebe niso nč klical? :))
Kako se vam da vsak dan? Adijo pamet, čau živjo.

Kdo bi me klical? Ta skorumpirana diktatorska vlada? They know better...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Smurf ::

vostok_1 je izjavil:

Ta Mateja Logar se mi tudi zdi ena malce psihotična razprodanka. Mislim, da se nam ponovno obetajo oblaki covida in podobno, letos.

Na eni strani imamo vrhunskega strokovnjaka, ki trdo dela v kriznih casih. Na drugi strani imamo kavcarja, z nizko izobrazbo, ki je na forumu dozivel meltdown in je stranstni pristas teorij zarot. Tvoje mnenje nima vrednosti.

nekikr ::

Tisto od nekikr je bila grožnja z akcijo (glede na kontekst predvidevam da bi vključevala fizično nasilje)

To si si izmislil. Prav nobenega fizičnega nasilja ne bi bilo, ker nismo barbari. Samo štrik okoli vratu in vse vas, ki ste nam vzeli leto življenja in jih želite vzeti še več, od Goričkega do Pirana na obcestne svetilke. Kot v Antičnem Rimu. Da se ve tudi za naprej, da se s svobodo ne gre zajebavat. Eno je, da uvedeš nek nesmiselni davek, čisto nekaj drugega pa, da mi vzameš nekaj let življenja. Pa v redu, zame je tako že vseeno, ker je leto "enako" letu. Ampak, da imaš jajca vzeti mladostniška življenja otrokom, tega pa pač ne oprostim. Kje so/bodo zdaj prve ljubezni? Kje bodo zmenki? Maturantski izlet? Vse to in še več odpade v imenu nadgalaktične apokalipse, za katero Švedi niti ne vedo, da jo imajo. Pa tudi ti ne bi vedel zanjo, če ti ne bi vsak dan po TVju razlagali koliko je bilo včeraj pozitivnih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Uizi ()

zmaugy ::

nekikr je izjavil:

Tisto od nekikr je bila grožnja z akcijo (glede na kontekst predvidevam da bi vključevala fizično nasilje)

To si si izmislil. Prav nobenega fizičnega nasilja ne bi bilo, ker nismo barbari. Samo štrik okoli vratu in vse vas, ki ste nam vzeli leto življenja in jih želite vzeti še več, od Goričkega do Pirana na obcestne svetilke. Kot v Antičnem Rimu. Da se ve tudi za naprej, da se s svobodo ne gre zajebavat. Eno je, da uvedeš nek nesmiselni davek, čisto nekaj drugega pa, da mi vzameš nekaj let življenja. Pa v redu, zame je tako že vseeno, ker je leto "enako" letu. Ampak, da imaš jajca vzeti mladostniška življenja otrokom, tega pa pač ne oprostim. Kje so/bodo zdaj prve ljubezni? Kje bodo zmenki? Maturantski izlet? Vse to in še več odpade v imenu nadgalaktične apokalipse, za katero Švedi niti ne vedo, da jo imajo. Pa tudi ti ne bi vedel zanjo, če ti ne bi vsak dan po TVju razlagali koliko je bilo včeraj pozitivnih.


Hvala za tale post, nekikr. Samo dodatno dokazuješ, kdo ali kaj si in kam sodiš. Kaj je že bilo z osnovno šolo? A samo prva triada deluje?

PS: Upaj, da moderatorji sami opazijo in odstranijo tvoj post, jaz jih nikakor ne bom opozarjal nanj. Bo dobra referenca za v naprej za vse, kar boš še napisal. Gre v zaznamke...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

mahoni ::

@zmaugy
Dej poglej kako bi te moral uzaliti, da me tozis in da se najdemo na sodiscu, da te spoznam v zivo. Lahko to naredis?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Uizi ()

nekikr ::

Ja, prehitro sem zapisal oz. v afektu. Mislil sem napisati, da je bila pri nas najdlje zaprta šola, potem so mukoma odprli prvo triado, nato z največjimi napori še ostale. Dijaki in študentje tavajo v temi, če izrazijo željo, da gredo nazaj v šolo, dobijo pa sodnika za prekrške. Takega režima ni bilo nikjer na svetu. Bo zdaj bolje?

Brez skrbi, BigWhale bo prišel in pobrisal vse kar ne piše "ukrepi so super, hočemo še več dodatkov". Če boste jemali še več let življenja vsem, potem bo štrika dovolj za vse, brez skrbi, tudi zanj. Pa to niti ni grožnja, zgolj opozorilo kaj se je zgodilo v zgodovini, kadar so bili ljudje stisnjeni v kot. Te gripa pravljice bo počasi dovolj, ljudje bodo hoteli nazaj življenje in na žalost se lahko zgodovina ponovi.

zmaugy ::

mahoni je izjavil:

@zmaugy
Dej poglej kako bi te moral uzaliti, da me tozis in da se najdemo na sodiscu, da te spoznam v zivo. Lahko to naredis?

Ah, še en, ki bi se tolkel po prsih. Hecno, vedno na isti strani...:))

PS: Si prijavil dohodek od preprodaje mask na FURS?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Uizi ::

Ka je pičke? Kdo je za nabutat? :))

mahoni ::

zmaugy je izjavil:

mahoni je izjavil:

@zmaugy
Dej poglej kako bi te moral uzaliti, da me tozis in da se najdemo na sodiscu, da te spoznam v zivo. Lahko to naredis?

Ah, še en, ki bi se tolkel po prsih. Hecno, vedno na isti strani...:))

PS: Si prijavil dohodek od preprodaje mask na FURS?


Kaj pa ce se dobiva tako prijateljsko v Sloveniji? Bi te vljudno pozdravil, mogoce bi celo poklepetala, imel bi tudi negativni test s seboj, da si na zihr strani, masko bi tud nosu, sej ves tisto tapravo FFP3, ki mi je ostala od preprodaje.

Kaj pravis?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Uizi ::

PM če rabiš bodyguarda zmaugy

zmaugy ::

nekikr je izjavil:

Ja, prehitro sem zapisal oz. v afektu. Mislil sem napisati, da je bila pri nas najdlje zaprta šola, potem so mukoma odprli prvo triado, nato z največjimi napori še ostale. Dijaki in študentje tavajo v temi, če izrazijo željo, da gredo nazaj v šolo, dobijo pa sodnika za prekrške. Takega režima ni bilo nikjer na svetu. Bo zdaj bolje?

Brez skrbi, BigWhale bo prišel in pobrisal vse kar ne piše "ukrepi so super, hočemo še več dodatkov". Če boste jemali še več let življenja vsem, potem bo štrika dovolj za vse, brez skrbi, tudi zanj. Pa to niti ni grožnja, zgolj opozorilo kaj se je zgodilo v zgodovini, kadar so bili ljudje stisnjeni v kot. Te gripa pravljice bo počasi dovolj, ljudje bodo hoteli nazaj življenje in na žalost se lahko zgodovina ponovi.


Zdaj pa ti mene poslušaj. Vsi smo v tem. Nihče ne uživa v tej pofukani epidemiji. Meni se je cel plan podrl lani in se precej matram v nastalih okoliščinah.
Imam to srečo, da delam od doma itak, ampak po enem letu je motivacija počasi že šla u kurac in imam tudi jaz že vsega do vrh glave. Ampak pač guram iz dneva v dan. Se ne pritožujem preveč, ker vem, da bi bilo brez ukrepov še bistveno slabše. Vem da vsi ukrepi niso ok, ampak v osnovi so pa ukrepi potrebni.
Vsi tisti, ki se kurčite tukaj z nekim verbalnim nasiljem in vzpodbujanjem k nasilju (seveda - ker si ne upate protestirat proti vladi, se boste spravili pa na sodržavljane, ki so v podobne sranju kot vi, samo računate, da bojo mehkejše tarče) - če jokate zdaj, si zamislite posledice svojih pozivov. A ti misliš, da se bo kdorkoli pustil, da z njim taki obračunavajo?
Zdaj imaš probleme razvitega sveta (ti seveda misliš, da imaš eksistenčne probleme), v anarhiji, ki si jo želiš in jo kličeš, bi verjetno dal vse, da bi lahko bil doma v lockdownu.
Pri nas vemo kaj je vojna, moji starši so jo konkretno doživeli, v mojem kraju je spomenik talcem, kjer lahko preberem ime iz precej bližnjega sorodstva, ki so ga ustrelili Nemci. Sam sem jo dal aktivno skozi - res da je bila kratka, ampak izkušnje ne pozabiš. Takšne izkušnje si ne želim ponovno, ampak sem nanjo pripravljen bolj kot večina ljudi.
Tole zdaj je precej zoprno in za dosti ljudi tudi grozno, ampak ne delaj si utvar, da bi bilo tvoje anarhistično rajanje zate in tebi podobne prijetno, kot rečeno bi si verjetno takrat vsi želeli mir in lockdown nazaj.

mahoni je izjavil:

zmaugy je izjavil:

mahoni je izjavil:

@zmaugy
Dej poglej kako bi te moral uzaliti, da me tozis in da se najdemo na sodiscu, da te spoznam v zivo. Lahko to naredis?

Ah, še en, ki bi se tolkel po prsih. Hecno, vedno na isti strani...:))

PS: Si prijavil dohodek od preprodaje mask na FURS?


Kaj pa ce se dobiva tako prijateljsko v Sloveniji? Bi te vljudno pozdravil, mogoce bi celo poklepetala, imel bi tudi negativni test s seboj, da si na zihr strani, masko bi tud nosu, sej ves tisto tapravo FFP3, ki mi je ostala od preprodaje.

Kaj pravis?

Pravim, da si sam izbiram družbo. In ti to nisi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

mahoni ::

zmaugy je izjavil:


Pravim, da si sam izbiram družbo. In ti to nisi.

To pa je tudi vse kar si lahko izberes. Izbrati si npr. ne mores iti v trgovino brez maske. Prav tako si ne mores izbirati pojesti jabolko sredi Ljubljane.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

ajdov2 ::

Zmaugy, dokler boste taki kot si ti požrli vse bedarije, ki vam jih servira oblast, bo epidemija trajala. Če hočeš da se konča, je vse kar moraš narediti da nehaš upoštevati ukrepe. Ko to stori dovolj ljudi, bo konec.

mahoni ::

ajdov2 je izjavil:

Zmaugy, dokler boste taki kot si ti požrli vse bedarije, ki vam jih servira oblast, bo epidemija trajala. Če hočeš da se konča, je vse kar moraš narediti da nehaš upoštevati ukrepe. Ko to stori dovolj ljudi, bo konec.

On je to izbral, tako da, saj ves...ima pravico to izbrati.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

zmaugy ::

mahoni je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Pravim, da si sam izbiram družbo. In ti to nisi.

To pa je tudi vse kar si lahko izberes. Izbrati si npr. ne mores iti v trgovino brez maske. Prav tako si ne mores izbirati pojesti jabolko sredi Ljubljane.

Fak, ne morem niti brez obleke v trgovino! Aufbiks, čreva na plot!
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov2 ::

Če maske delujejo, kako to da muslimanke zbolevajo?

Uizi ::

Jaz bi kadil jointe v službi pa nesmem, faking NAZI vlada in zakoni! Vsakemu doniram za joint in vsi naenkrat zapalimo, pol bo zih legal. :D 420 BLAZE IT

zmaugy ::

Uizi je izjavil:

Jaz bi kadil jointe v službi pa nesmem, faking NAZI vlada in zakoni! Vsakemu doniram za joint in vsi naenkrat zapalimo, pol bo zih legal. :D 420 BLAZE IT

:)) O porkamadona, gremo v akcijo!

ajdov2 je izjavil:

Če maske delujejo, kako to da muslimanke zbolevajo?

A moški jih tudi nosijo? A ženske nosijo pokrivalo obraza v hiši? There you go...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

nekikr ::

Vsi smo v tem. Nihče ne uživa v tej pofukani epidemiji.

Prometnik s 4000EUR plače se ne strinja s teboj. Tudi gozdar s 1500EUR dodatka se ne strinja s teboj. Niti nihče drug od prejmenikov 1001 dodatka. Niti Vsi povezani z režimom, ki jim nihče ne gleda pod prste. Niti...

Vsi smo v tem, res je. Tako kot eni jedo zelje in drugi meso, pa je skupaj segedin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

ajdov2 ::


A moški jih tudi nosijo? A ženske nosijo pokrivalo obraza v hiši? There you go...

Tudi maske ne nihče ne nosi doma.

zmaugy ::

nekikr je izjavil:

Vsi smo v tem. Nihče ne uživa v tej pofukani epidemiji.

 .

.


Kje si bil pa pred epidemijo? Si tudi lepil takšne sočutne slikce ali si bil tipični "I don't give a fuck" japi?

ajdov2 je izjavil:


A moški jih tudi nosijo? A ženske nosijo pokrivalo obraza v hiši? There you go...

Tudi maske ne nihče ne nosi doma.

In? Nisi razumel napisanega? V bistvu so pa medicinske maske itak boljše od raznih tekstilnih, tvoje vprašanje nima veze z ničemer.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Uizi ::

Namesto da visite tukaj in pisete bedarije pojdite sadit krompir, če vam gre tako za nohte. Za internet se še najde denar, potem le ni tako hudo zgleda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

HappyPills ::

Elita se je z novo strategijo cepljenja dodala na prioritetno listo. Cepljeni takoj po 80+.

darkolord ::

A ni to fajn, glede na "nej se kar oni najprej cepijo, da vidmo, če si upajo!"

CoolBits ::

A temu južnoariškemu piše na etiketi, da je iz južne afrike? O smo dobili južnoafriške teste pa ga oni zaznajo al kako?
Ali se to morda samo zmisliš, da je iz južne afrike?
Aja že vem, virusi imajo vgrajen gps in na pcr napravi pokaže njegovo zadnjo lokacijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

HappyPills ::

Za ta odgovor je treba najprej razumet osnove biologije. Začni morda z učbenikom naravoslovje za osnovno šolo. Mislim, da je 6 razred.

CoolBits ::

Ahaaaa v učbeniku piše iz kje je ta virus, grem gledat. Hvala. ;((

ajdov2 ::

darkolord ::

CoolBits je izjavil:

Ahaaaa v učbeniku piše iz kje je ta virus, grem gledat. Hvala. ;((
Namig: španska gripa ni prišla iz Španije.

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

Kako pa vemo, da je tisti doktor prišel iz južne afrike? A imamo kakšno vozovnico al samo dodatek k plači?

darkolord ::

Irelevantno - tema teče o različici virusa 20H/501Y.V2.

CoolBits ::

Aha torej nimamo nič, kot vedno. Hvala za potrditev.

Invictus ::

To sceno z južnoafriškim sevom so zakuhali samo zato, da bodo lahko spet celo državo zaprli.

Kao tretji val, pa ta virus je fulllllll bolj nevaren kot prejšnji...

Zdravnik je pač "žrtveno" jagnje, ki ga bodo na koncu nagradili z državno financirano prviat kliniko. Kot marka Bitenca, ki izvede največ hitrih testov...

Sam vi še res padete na te fore z virusi in smrtnostjo. čeprav nihče ne leži mrtev ne po cesti, ne po bolnicah...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

A110 ::

Invictus je izjavil:

To sceno z južnoafriškim sevom so zakuhali samo zato, da bodo lahko spet celo državo zaprli.

Kao tretji val, pa ta virus je fulllllll bolj nevaren kot prejšnji...

Zdravnik je pač "žrtveno" jagnje, ki ga bodo na koncu nagradili z državno financirano prviat kliniko. Kot marka Bitenca, ki izvede največ hitrih testov...

Sam vi še res padete na te fore z virusi in smrtnostjo. čeprav nihče ne leži mrtev ne po cesti, ne po bolnicah...


Statistika preseženih smrti pa je izmišljena kajne?

ajdov2 ::

Florida je na nekje 6000 okuženih/dan, kar je tako kot da bi mi imeli 600. Ukrepi pa minimalni.

Kako to?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Covid-19 epidemija lažna? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12611251 (8823) vostok_1

Več podobnih tem