» »

Sledenje cepljenju proti Covid19

Sledenje cepljenju proti Covid19

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3
...
5

hendriks ::

https://www.bloomberg.com/graphics/covi...

Francija, celih 516 ljudi so uspeli cepiti :)) Izrael, 12%. Kudos Izrael!

David Novak ::

Francozi se ne dajo. Španci tudi ne, recimo:

zmaugy ::

hendriks je izjavil:

https://www.bloomberg.com/graphics/covi...

Francija, celih 516 ljudi so uspeli cepiti :)) Izrael, 12%. Kudos Izrael!

Kaaaj? Izrael? A ni to cepivo zarota sajvemokoga proti sajvemokomu? Šokiran sem! :D

David Novak je izjavil:

Francozi se ne dajo. Španci tudi ne, recimo:

Odlično. Samo tolk počakajte, da se cepimo vsi, ki to hočemo, potem pa gasa... Darwin awards.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Miki N ::

Ja to bi znal biti problem v kombinaciji :

1. Ker cepljenje ne prepričuje prenosa okužbe (velik prst v rit splošni populaciji mimogrede) bo povdarek še vedno na "neobveznih testiranjih" ki se jih bo zahtevalo za vse mogoče.
2. Hkrati se bo forsiralo cepljenje

Če bi bil zaradi cepljenja verjetneje pozitiven nekaj časa imaš lep zafuk, ki ga bo težko razložiti koronakratom.

Moja prerokba: koronakracija bo bolj podobna Gilliamovem filmu "Brazil" kot kakšni trdi diktaturi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Pac-Man ::

Miki N je izjavil:

1. Ker cepljenje ne prepričuje prenosa okužb

Ne ve se, če preprečuje prenos okužbe, ker tega niso testirali. Bodimo točni.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

ajdov ::

Ne razumem zakaj je treba toliko reklamirat cepljenje, če pa cepiva ni dovolj niti za vse tiste, ki bi se radi cepil.

Pac-Man ::

Ker bo v roku par mesecev cepiva dovolj za vse.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

bambam20 ::

Bodo že države "uredile", da se bodo ljudje cepili.

Ne boš cepljen? Potem pa ne boš mogel prehajat občin, državnih mej, ne boš mogel nikamor.

Miki N ::

Pac-Man je izjavil:

Miki N je izjavil:

1. Ker cepljenje ne prepričuje prenosa okužb

Ne ve se, če preprečuje prenos okužbe, ker tega niso testirali. Bodimo točni.


Itak, itak, tukaj moramo biti pa ful točni in vse 5x pretehtati. Ko je pa treba kaj na hitro pripisati Kronci smo pa malce manj natančni. :))

ajdov ::

Pac-Man je izjavil:

Ker bo v roku par mesecev cepiva dovolj za vse.

16000 doz na teden * 16 tednov = 256k doz, 128k ljudi enkrat maja

Na tist informativni seznam se je pa prijavilo 100k+ ljudi.

zmaugy ::

ajdov je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Ker bo v roku par mesecev cepiva dovolj za vse.

16000 doz na teden * 16 tednov = 256k doz, 128k ljudi enkrat maja

Na tist informativni seznam se je pa prijavilo 100k+ ljudi.

Pride še nekaj cepiv: Moderna, Astra Zeneca, Johnson&Johnson...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov ::

zmaugy je izjavil:

ajdov je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Ker bo v roku par mesecev cepiva dovolj za vse.

16000 doz na teden * 16 tednov = 256k doz, 128k ljudi enkrat maja

Na tist informativni seznam se je pa prijavilo 100k+ ljudi.

Pride še nekaj cepiv: Moderna, Astra Zeneca, Johnson&Johnson...

Večino doz moderne je pokupila amerika

J&J ne bo odobreno pred aprilom/majem

Za az pa ne vem kaj se tako mečka z odobritvijo

zmaugy ::

Astrazeneca je že odobreno v GB se mi zdi, tako da bo verjetno zelo hitro tudi v EU.

https://www.bbc.com/news/health-55302595
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

"Eight care home workers in Germany were accidentally injected with five doses of the Covid-19 vaccine, local authorities said Monday -- but are suffering no serious ill effects so far."

https://www.thelocal.de/20201228/german...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

sbawe64 ::

https://de.reuters.com/article/virus-im...
In einem Pflegeheim in Stralsund haben acht Mitarbeiter im Alter von 38 bis 54 Jahren die fünffache Dosis erhalten. Jedes der tiefgekühlten Fläschchen, in denen das Serum ausgeliefert wird, enthält Impfstoff für fünf Spritzen. Landrat Stefan Kerth sprach von "individuellen Fehlern". Vier der acht Betroffenen stünden unter stationäre Beobachtung in einem Krankenhaus. Sie zeigten Symptome ähnlich einer Grippe. BioNTech sehe aber keine Gefahr: Bereits in der ersten Phase der Impfstoff-Studie seien größere Dosen getestet worden - ohne schwerwiegende Folgen.


https://translate.google.com/ prevod
In a nursing home in Stralsund, eight employees between the ages of 38 and 54 received five times the dose. Each of the frozen vials in which the serum is supplied contains vaccine for five syringes. District Administrator Stefan Kerth spoke of "individual mistakes". Four of the eight people affected are under inpatient observation in a hospital. They showed symptoms similar to flu. BioNTech sees no danger, however: Larger doses were tested as early as the first phase of the vaccine study - without serious consequences.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

kamiKaZaA ::

V Sloveniji prva smrtna žrtev takoj po cepljenju:

Na NIJZ prejeli prijavo neželenega učinka po cepljenju in prijavo smrti, ki sovpada s cepljenjem

https://maribor24.si/slovenija/na-nijz-...

kloko ::

kamiKaZaA je izjavil:

V Sloveniji prva smrtna žrtev takoj po cepljenju:

Glede na to, da sedaj cepijo same mladenke in mladeniče, se zna zgoditi, da bo še več primerov smrti kmalu po cepljenju...

Mr.B ::

sbawe64 je izjavil:

https://de.reuters.com/article/virus-im...
In einem Pflegeheim in Stralsund haben acht Mitarbeiter im Alter von 38 bis 54 Jahren die fünffache Dosis erhalten. Jedes der tiefgekühlten Fläschchen, in denen das Serum ausgeliefert wird, enthält Impfstoff für fünf Spritzen. Landrat Stefan Kerth sprach von "individuellen Fehlern". Vier der acht Betroffenen stünden unter stationäre Beobachtung in einem Krankenhaus. Sie zeigten Symptome ähnlich einer Grippe. BioNTech sehe aber keine Gefahr: Bereits in der ersten Phase der Impfstoff-Studie seien größere Dosen getestet worden - ohne schwerwiegende Folgen.


https://translate.google.com/ prevod
In a nursing home in Stralsund, eight employees between the ages of 38 and 54 received five times the dose. Each of the frozen vials in which the serum is supplied contains vaccine for five syringes. District Administrator Stefan Kerth spoke of "individual mistakes". Four of the eight people affected are under inpatient observation in a hospital. They showed symptoms similar to flu. BioNTech sees no danger, however: Larger doses were tested as early as the first phase of the vaccine study - without serious consequences.


Kaj hočeš povedati da je ena oseba umrla po napaki, ko je dobila 5x odmerek cepiva.

Išči : Can You Die from an Aspirin Overdose
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ajdov ::

zmaugy je izjavil:

Astrazeneca je že odobreno v GB se mi zdi, tako da bo verjetno zelo hitro tudi v EU.

https://www.bbc.com/news/health-55302595

ne razumem zakaj ema tako mečka s temi odobritvami

hendriks ::

kamiKaZaA je izjavil:

V Sloveniji prva smrtna žrtev takoj po cepljenju:

Na NIJZ prejeli prijavo neželenega učinka po cepljenju in prijavo smrti, ki sovpada s cepljenjem

https://maribor24.si/slovenija/na-nijz-...


Prav je, da se razišče. Sicer ne bodo nič našli, ker začne Pfizerjevo cepivo delovati še le po 10 dneh.

zmaugy ::

ajdov je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Astrazeneca je že odobreno v GB se mi zdi, tako da bo verjetno zelo hitro tudi v EU.

https://www.bbc.com/news/health-55302595

ne razumem zakaj ema tako mečka s temi odobritvami

Ker se spoštujejo pravila. Pravilno.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov ::

zmaugy je izjavil:

ajdov je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Astrazeneca je že odobreno v GB se mi zdi, tako da bo verjetno zelo hitro tudi v EU.

https://www.bbc.com/news/health-55302595

ne razumem zakaj ema tako mečka s temi odobritvami

Ker se spoštujejo pravila. Pravilno.

ko bi le za ostale ukrepe tudi bili tako natančni pri dokazovanju varnosti in učinkovitosti

zmaugy ::

ajdov je izjavil:

zmaugy je izjavil:

ajdov je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Astrazeneca je že odobreno v GB se mi zdi, tako da bo verjetno zelo hitro tudi v EU.

https://www.bbc.com/news/health-55302595

ne razumem zakaj ema tako mečka s temi odobritvami

Ker se spoštujejo pravila. Pravilno.

ko bi le za ostale ukrepe tudi bili tako natančni pri dokazovanju varnosti in učinkovitosti

Pri cepivih ni zajebancije.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

aerie ::

zmaugy je izjavil:

ajdov je izjavil:

zmaugy je izjavil:

ajdov je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Astrazeneca je že odobreno v GB se mi zdi, tako da bo verjetno zelo hitro tudi v EU.

https://www.bbc.com/news/health-55302595

ne razumem zakaj ema tako mečka s temi odobritvami

Ker se spoštujejo pravila. Pravilno.

ko bi le za ostale ukrepe tudi bili tako natančni pri dokazovanju varnosti in učinkovitosti

Pri cepivih ni zajebancije.

Pri cepevu AZ/Oxford (vektorsko cepivo)se po prvem odmerku pojavijo tudi protitelesa proti modelnemu virusu (opičjemu virusu) in ta protitelesa zmanjšajo učinkovitost drugega odmerka. S tem se še ubadajo. In zato to cepivo (še) ni tako učinkovito kot mRNK cepiva (Biontech, Moderna ...).

hendriks ::

Malo update-a glede cepljenja:
- https://www.bloomberg.com/graphics/covi...

Izrael bo kmalu imel cepljene 50% populacije, ostali kapljamo zadaj. Zaradi tega. Neverjetno,
kako so proizvajalci cepiv ali podcenjevali pripravljenost ljudi na cepljenje, ali pa se gredo umazane igrice (sploh AstraZeneca, ki je javno dejala, da ne bo ustvarjala profita).

Smrekar1 ::

hendriks je izjavil:

Malo update-a glede cepljenja:
- https://www.bloomberg.com/graphics/covi...

Izrael bo kmalu imel cepljene 50% populacije, ostali kapljamo zadaj. Zaradi tega. Neverjetno,
kako so proizvajalci cepiv ali podcenjevali pripravljenost ljudi na cepljenje, ali pa se gredo umazane igrice (sploh AstraZeneca, ki je javno dejala, da ne bo ustvarjala profita).


Glavni razlog je, da se je EU zdilala za neko dobro ceno, potem so pa druge države ponudile 2-3x višjo ceno zase in dobile prioriteto. Gre seveda za kršitev pogodbe proizvajalca cepiv z EU, ampak razlog ni nesposobnost EU ampak to, da drugi pač plačujejo enormne zneske.

Glede na količine, ki jih potrebujemo mi, ne bomo kaj dosti na slabšem. EU ima nekje 400 milijonov prebivalcev in za nas omejujoč dejavnik ni cena, temveč kapaciteta proizvodnje. Izrael je cepil 2 milijona ljudi s po 1 odmerkom, toda EU jih je cepila več kot 10 milijonov, pri polovični ceni cepiva.

Prav je, da se proizvajalce za ušesa, ampak dejansko je razlika tukaj teden ali dva.

HappyPills ::

Bodo dali embargo na izvoz pa bo zadeva rešena.

Invictus ::

Zaenkrat za cepljenje velja sledeče...

Recimo, če sem cepljen:
1. Ali lahko neham nositi ustno masko?
- Ne.
2. Ali lahko znova odprejo restavracije, trgovine in celotno MSP itd. In ali vsi spet normalno delajo?
- Ne.
3. Ali sem odporen na COVID-19?
- Mogoče, vendar ne vemo natančno, verjetno vam ne bo preprečilo, da bi ga dobili.
4. Vsaj ne bom več nalezljiv za druge?
- Ne, še vedno ga lahko posreduješ, mogoče, nihče ne ve. Niti WHO.
5. Če bomo cepili vse otroke, bo šola spet normalno delovala?
- Ne.
6. Če sem cepljen, ali lahko ustavim socialno razdružitev?
- Ne.
7. Če sem cepljen, ali lahko preneham z razkuževanjem rok?
- Ne.
8. Če se cepim in tudi moj (stari) oče, se lahko crkljamo?
- Ne.
9. Se bodo kinodvorane, gledališča in stadioni po zaslugi cepiv znova odprli?
- Ne.
10. Ali se bodo cepivi lahko sestavili?
- Ne.
11. Kakšna je resnična korist cepljenja?
- Virus te ne bo ubil.
12. Ste prepričani, da me ne bo ubil?
- Ne.
13. Če me statistično virus vseeno ne ubije, zakaj bi se cepil?
- Za zaščito drugih.
14. Torej, če se cepim, so ostali 100% prepričani, da jih ne bom dobil?
- Ne.
15. Ko bom enkrat cepljen, ali ne bom nikoli več dobil pozitivnega testa z uporabo pcr?
- Ne. Pravzaprav boste s pcr testom še hitreje.
16. Ali me po cepljenju ne ogrožajo resni (usodni) neželeni učinki?
- To še nihče ne ve, po mnenju WHO in RIVM je prezgodaj, da bi lahko sodili.

Zakaj bi se dejansko cepili? Ali kdo ve?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Smrekar1 ::

Invictus je izjavil:


Zakaj bi se dejansko cepili? Ali kdo ve?


Ker če si cepljen 95% ne moreš zboleti in ~100% ne moreš dobiti hude oblike bolezni in ker ko bo cepljenih dovolj ljudi ne bo več potrebno nositi mask ipd. Tudi pri starem očetu se boš lahko crkljal, od spredaj in od zadaj, če ti je toliko do tega.

Najbrž bo prekompleksno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Smurf ::

Invictus je izjavil:

Zaenkrat za cepljenje velja sledeče...

Recimo, če sem cepljen:
1. Ali lahko neham nositi ustno masko?
- Ne.
2. Ali lahko znova odprejo restavracije, trgovine in celotno MSP itd. In ali vsi spet normalno delajo?
- Ne.
3. Ali sem odporen na COVID-19?
- Mogoče, vendar ne vemo natančno, verjetno vam ne bo preprečilo, da bi ga dobili.
4. Vsaj ne bom več nalezljiv za druge?
- Ne, še vedno ga lahko posreduješ, mogoče, nihče ne ve. Niti WHO.
5. Če bomo cepili vse otroke, bo šola spet normalno delovala?
- Ne.
6. Če sem cepljen, ali lahko ustavim socialno razdružitev?
- Ne.
7. Če sem cepljen, ali lahko preneham z razkuževanjem rok?
- Ne.
8. Če se cepim in tudi moj (stari) oče, se lahko crkljamo?
- Ne.
9. Se bodo kinodvorane, gledališča in stadioni po zaslugi cepiv znova odprli?
- Ne.
10. Ali se bodo cepivi lahko sestavili?
- Ne.
11. Kakšna je resnična korist cepljenja?
- Virus te ne bo ubil.
12. Ste prepričani, da me ne bo ubil?
- Ne.
13. Če me statistično virus vseeno ne ubije, zakaj bi se cepil?
- Za zaščito drugih.
14. Torej, če se cepim, so ostali 100% prepričani, da jih ne bom dobil?
- Ne.
15. Ko bom enkrat cepljen, ali ne bom nikoli več dobil pozitivnega testa z uporabo pcr?
- Ne. Pravzaprav boste s pcr testom še hitreje.
16. Ali me po cepljenju ne ogrožajo resni (usodni) neželeni učinki?
- To še nihče ne ve, po mnenju WHO in RIVM je prezgodaj, da bi lahko sodili.

Zakaj bi se dejansko cepili? Ali kdo ve?

Ta post sem dosedaj videl, da ga je napisal nekaj "prestrasenih mamic" na medovernet in pa Invictus.

Moram reci, da me je precej nasmejalo.

Machete ::

Jaz poznam že 3. osebo s hudimi posledicami v 3. dneh po cepljenju. Ena je umrla (po hudem vnetju jeter), ena je na urgenci. Razlog za drugo ali pregorelost ali cepivo. Seveda, vsi stavijo na stres oz. pregorelost (malce bolj obremenjena funkcija atm). Saj vem, da ne marate anekdot, pa vseeno. Tretja, okužba in t.i. hud potek.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

qwertyy ::

Machete je izjavil:

Jaz poznam že 3. osebo s hudimi posledicami v 3. dneh po cepljenju. Ena je umrla (po hudem vnetju jeter), ena je na urgenci. Razlog za drugo ali pregorelost ali cepivo. Seveda, vsi stavijo na stres oz. pregorelost (malce bolj obremenjena funkcija atm). Saj vem, da ne marate anekdot, pa vseeno. Tretja, okužba in t.i. hud potek.

No jaz sem dobil pa pred par dnevi že 2. dozo in sem živ in zdrav. Seveda ne enem primeru ne moreš zgraditi statistike. Po prvem odmerku me je naslednji dan na tistem mestu bolela roka in to je bilo to. Pri drugem odmerku me je že sestra, ki me je cepila opozorila, da zna bit malo bolj pestro. In res me je naslednji dan nekoliko bolj bolela roka in na splošno sem bil bolj švoh oziroma povožen. Naslednji dan sem bil že popolnoma ok. Če je to vse kar bo treba, da se rešimo tega sranja, se cepim še 5x če treba. Dvomim, da lahko zdrav človek zaradi cepiva umre. Drugo je morda kakšen 90-letnih s kupom pridruženih bolezni, vendar je za takega verjetno usoden tudi COVID.. Glede teh smrti, ki naj bi bile povezane s cepljenjem je torej po mojem mnenju za enkrat še vse bolj rekla kazala.

HitraSperma ::

Machete je izjavil:

Jaz poznam že 3. osebo s hudimi posledicami v 3. dneh po cepljenju. Ena je umrla (po hudem vnetju jeter), ena je na urgenci. Razlog za drugo ali pregorelost ali cepivo. Seveda, vsi stavijo na stres oz. pregorelost (malce bolj obremenjena funkcija atm). Saj vem, da ne marate anekdot, pa vseeno. Tretja, okužba in t.i. hud potek.


Jaz jih že poznam 50 s hudimi težavami po cepljenju, od tega jih je 49 umrlo prvo uro po cepljenju...

Rekla kazala 8-)
fgdsfjk

Invictus ::

Člankov je dovolj povsod, če jih najdeš...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

suhi ::

qwertyy je izjavil:

No jaz sem dobil pa pred par dnevi že 2. dozo in sem živ in zdrav. Seveda ne enem primeru ne moreš zgraditi statistike. Po prvem odmerku me je naslednji dan na tistem mestu bolela roka in to je bilo to. Pri drugem odmerku me je že sestra, ki me je cepila opozorila, da zna bit malo bolj pestro. In res me je naslednji dan nekoliko bolj bolela roka in na splošno sem bil bolj švoh oziroma povožen. Naslednji dan sem bil že popolnoma ok.

Zanimivo, pri meni je bilo lih obratno. Po prvem odmerku drugi dan katastrofa, skoraj nisem šel na šiht. Včeraj dobil drugi odmerek, danes se počutim fenomenalno, boljše kot včeraj :D Roka me je obakrat mal bolela, nič posebnega, podobna bolečina kot po fitnesu.

pegasus ::

Kakšne pristope uporabite, da pridete takoj na vrsto?

Smrekar1 ::

pegasus je izjavil:

Kakšne pristope uporabite, da pridete takoj na vrsto?


Trenutno imaš dva pristopa, ki zanesljivo delujeta:

1. Si starejši od 80 let
2. Delaš v zdravstvu

Na vsaj enega od njiju imaš vpliv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Horas ::

3. imaš veze, si del elite, ali si milijonar. no ne rabišr avno milijonar ampak tolk da lahk daš eno lepo debelo kuvertico.
4. si res čohjen da si pripravljen storit po 3. točki.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Machete ::

HitraSperma je izjavil:

Machete je izjavil:

Jaz poznam že 3. osebo s hudimi posledicami v 3. dneh po cepljenju. Ena je umrla (po hudem vnetju jeter), ena je na urgenci. Razlog za drugo ali pregorelost ali cepivo. Seveda, vsi stavijo na stres oz. pregorelost (malce bolj obremenjena funkcija atm). Saj vem, da ne marate anekdot, pa vseeno. Tretja, okužba in t.i. hud potek.


Jaz jih že poznam 50 s hudimi težavami po cepljenju, od tega jih je 49 umrlo prvo uro po cepljenju...

Rekla kazala 8-)


Razumem tvoj point.
Ne bi pa porabil minuto, da se pridem sem nekaj zlagat.
(Toliko integritete si pridržujem s 14. letnim obstojom tu).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

          ::

Machete je izjavil:

Jaz poznam že 3. osebo s hudimi posledicami v 3. dneh po cepljenju. Ena je umrla (po hudem vnetju jeter), ena je na urgenci. Razlog za drugo ali pregorelost ali cepivo. Seveda, vsi stavijo na stres oz. pregorelost (malce bolj obremenjena funkcija atm). Saj vem, da ne marate anekdot, pa vseeno. Tretja, okužba in t.i. hud potek.


Kar je še zmeraj bolje od 3425 primerov smrti zaradi bolezni same.

crucial ::

Ki jim nihče ne verjame.
https://acu2020.org/english-versions/

Smrekar1 ::

crucial je izjavil:

Ki jim nihče ne verjame.


Osebno me zanima kako lahko nekdo izvaja sledeč mentalni balet:

1. Smrti ob prisotnem Covid-19 niso zaradi Covid-19, ampak zaradi pridruženih stanj.
2. Smrti v roku dveh tednov od cepljenja proti Covid-19 so zaradi cepljenja. Logično.

Kolikor vem lobotomije že kar nekaj časa ne prakticiramo več. Kako torej, da imamo vsaj dvomestno število baletnikov in balerin s tako bizarnimi pogledi na vso stvar?

Slopek ::

          je izjavil:

Machete je izjavil:

Jaz poznam že 3. osebo s hudimi posledicami v 3. dneh po cepljenju. Ena je umrla (po hudem vnetju jeter), ena je na urgenci. Razlog za drugo ali pregorelost ali cepivo. Seveda, vsi stavijo na stres oz. pregorelost (malce bolj obremenjena funkcija atm). Saj vem, da ne marate anekdot, pa vseeno. Tretja, okužba in t.i. hud potek.


Kar je še zmeraj bolje od 3425 primerov smrti zaradi bolezni same.

Naj pove še to, če pozna koga od teh 3425. Pa niso umrli zaradi bolezni same.

HappyPills ::

Nihče ni rekel, da cepivo nima stranskih učinkov. To se antivexx spet nekaj zmišluje. Ima stranske učinke, včasih tudi usodne, tako kot lekadol, aspirin, claritin.
Razlika med eko bio cepljenjem z virusom vs cepivom je zgolj v verjetnosti. Nekje je 1:1000 nekje pa 1:1000000

Zdaj pa odvisno kaki gamblerji ste. Kdor je proti uradnim cepivom naj za božjo voljo neha mencat in naj se gre precepit eko/bio da končamo s tem.

Ja poznam enega ki je umrl od Covida, brez pridruženih bolezni, star 42.

Invictus ::

          je izjavil:


Kar je še zmeraj bolje od 3425 primerov smrti zaradi bolezni same.

Od tega več kot 1800 mrtvih v DSO, kjer so jih zaprli kot živali...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

49106 ::

HappyPills je izjavil:

NIma stranske učinke, včasih tudi usodne, tako kot lekadol, aspirin, claritin.


Če lahko preneseš takšne strupe, potem je covid mala malica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

BigWhale ::

Invictus je izjavil:

Zaenkrat za cepljenje velja sledeče...

Recimo, če sem cepljen:
1. Ali lahko neham nositi ustno masko?
Zakaj bi se dejansko cepili? Ali kdo ve?


Ok, si bom vzel cas in odgovoril to kar sem odgovoril prestrasenim facebook mamicam...

Tvoj imunski sistem NI on/off stikalo.

Ce si na nek virus imun, ne glede na to kako pridobis to imunost, s cepljenjem ali tako, da si virus prebolel, to NE pomeni, da pa zdaj virus tebe kar ne bo vec napadal in imas magicni scit, ki te bo branil pred virusom in bodo mali viruski mrtvi popadali na tla preden se te dotaknejo.

Virus bo se vedno prisel v tvoje telo, se vedno se bos okuzil. Vendar sedaj tvoje telo virus pozna in se zna aktivno boriti proti okuzbi. Vojska tvojih protiteles napada virus in ga unicuje hitreje kot se virus lahko siri. Na koncu ga unici. Kaksen je potem razmah okuzbe je precej odvisno od tvojega imunskega odziva in od tega do kaksne izpostavljenosti je prislo. Lahko te bo malo pozgeckalo v grlu, lahko bos imel celo povisano temperaturo, lahko pa se opazil ne bos, da se je karkoli zgodilo.

In ker je virus v tvojem telesu in na tvojem telesu si se vedno potencialni prenasalec bolezni. Recimo, da se rokujes z okuzeno osebo, ki je pred tem vrtala po nosu, pride do prenosa virusa, potem se gres pa rokovati s tretjo osebo in preneses virus. Ti ne zbolis, ker si cepljen oziroma kako drugace imun, tretja oseba da potem prst v usta in se okuzi. V vsakem primeru je okuzba pri tebi za nekaj magnitud manjsa kot pri tistih, ki niso cepljeni in zato ne postanes potujoca tovarna virusov, ki trosi virus resnicno povsod.

Torej, zakaj bi se cepil? Zato, da skoraj zagotovi ne pristanes v bolnisnici, ce se okuzis in zato, da ne postanes zgoraj omenjena tovarna.

Bo slo zdaj?

feryz ::

HappyPills je izjavil:

Ja poznam enega ki je umrl od Covida, brez pridruženih bolezni, star 42.
Brez obdukcije si na rekla kazala.
Ne moreš trditi, da je umrl od Covida. Ker je nemogoče da bi pri teh letih, zdravega človeka, pokončal takle virus.
Bistvo je očem skrito. V takem primeru se nagibam k napakam zdravstva.

RoccoC ::

Ja brez obdukcije si na rekla kazala, ja lahko damo glavo v pesek ampak:

Sam sem tudi zelo dobro poznal enega, so bila dejstva naslednja: star 46let, po vedenju najbližnjih, prijateljev, povsem zdrav, rekreativni športnik, normalna kilaža. Začel kašljati, se slabo počutiti, izguba vonja in okusa, standardni znaki covid - čez vikend, v sredo umrl. Do zdravnika sploh ni prišel, umrl doma.

Poznam tudi še dva relativno mlada (en 41 drugi 40), ki sta jo sicer dobro odnesla ampak še vedno slabo: prvi je bil na Golniku nekaj tednov, posledice na jetrih in na srcu, drugi je bil sicer doma ampak se od oktobra ne sestavi (zgubi sapo, komaj pride v nadstropje). Oba zdrava rekreativca. Jih pa poznam še najmanj 15, ki so prišli skozi z malo ali pa praktično nič težavami (tudi enega starejšega od 80).

Feryz ne nabijaj prosim z nemogoče, ker to enostavno ni res.

feryz ::

Kako moreš umreti od prehlada!?
Ok, jaz poznam enega, konkretno mene, tik pred petdesetim letom, ki že tri tedne na polno vdihuje in tlači v usta virus covid, s strani vsaj osmih ljudi, pa ni variante, da sem vsaj asimptomatski. Enostavno ne gre name. Kaj šele, da bi me pokončal. Sem pa šolski primer nezdravega življenja, ekstremno nezdravega.

Zato so to neverjetne zgodbe. Da bi mlad, zdrav človek umrl zaradi korone? Ti ljudje nekaj imajo. Če še niso bili pri zdravniku zaradi tega, to nič ne spremeni.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podrobno o sestavi cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
59493439 (33256) Unchancy

Južnoafriška različica virusa pri nas ! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
29521485 (14273) sharp126325

Več podobnih tem